دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۲:۴۹Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین اعتبار»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اندیکا گفت: در صورت تامین اعتبار به مدت 10 روز اداره امور عشایر شهرستان نسبت به بهسازی و ترمیم جاده چال دیری اقدام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان گفت: دومین پروژه ای که حداکثر در فروردین به بهره برداری می رسانیم، قطار اصفهان -بهارستان است که 195 میلیارد در سفری که رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به اصفهان داشت، تامین اعتبار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران تکمیل مترو را نیازمند تامین اعتبار 200 هزار میلیاردی خواند.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: وظیفه ذاتی این بانک تامین اعتبار برای کمک به کشاورزان و گذر از مسیر و وضع موجود، بهره برداری از ظرفیت ها و تامین سرمایه در گردش برای کشاورزان و مرغداران همچنین تأمین اعتبار برای اجرای طرح های تحول آفرین و جدید بخش کشاورزی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر جنگلداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی تامین اعتبار لازم برای آبیاری را مهمترین چالش توسعه اراضی جنگلی در این استان بیان کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۷    
سالن چندمنظوره ورزشی در روستای شفیع آباد از توابع شهرستان بردسکن با حمایت لشکر عملیاتی مردم پایه پنج نصر و با تامین اعتبار ششصد میلیون تومان توسط گروه جهادی نصر گردان امام حسین (ع) به بهره برداری رسید.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
روز پایانی بررسی لایحه بودجه 1400 کل کشور در ردیف های در آمدی با دستور بررسی اصلاحات اعمال شده در خصوص موارد ارجاعی از صحن مجلس به کمیسیون تلفیق آغاز شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۱    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: تعهدات دولت برای تامین اعتبار و کمک به ساخت مدارس خیرساز استان، 90 درصد محقق شده که این امر بی سابقه است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ارومیه – مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت: از مجموع واحدهای مسکونی خسارت دیده زلزله قطور 800 مالک با وجود تامین اعتبار رغبتی به بازسازی نداشته و برای دریافت تسهیلات مراجعه نکرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار همسان سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان را یک اقدام بزرگ از سوی دولت دانست که به شرط همت و تامین اعتبار در مورد دستمزد کارگران هم قابل انجام است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
همدان - مدیر امور آبفای شهرستان نهاوند با اشاره به پیشرفت فیزیکی 40 درصدی پروژه مخزن آب دو هزار متر مکعبی شهر گیان گفت: درصورت تامین اعتبار این پروژه تا اواخر تابستان سال آتی به بهره برداری می رسد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
امین امینیان روز پنجشنبه در یک گفت و گوی خبری افزود: از 17 پل قطعه پنجم آزاد راه هشترود – مراغه 15 پل احداث شده و 2 پل باقی مانده هم بزودی احداث می شود. وی گفت: این قطعه مهمترین و حیاتی ترین قطعه آزادراه برای شهر هشترود است. وی همچنین از تامین اعتبار پست برق [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۰    
رئیس مخابرات گلبهار گفت: واگذاری تلفن به بخش های مختلفی از گلبهار انجام شده است و بخش های دیگر نیز به محض تامین اعتبار به پیمانکار واگذار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۵    
گروه استان ها - سرپرست استانداری ایلام با اشاره به ضرورت تامین اعتبار سامانه گرمسیری ایلام گفت: غفلت از تامین اعتبار مالی"سامانه گرمسیری ایلام" خسارت جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور در آئین توزیع هوشمند 8 هزار تبلت و سیم کارت بین دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی با حفظ کرامت انسانی، گفت: با تامین اعتبار 24 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان تبلت ها برای مددجویان امدادبگیر 13 تا 18 سال خریداری و همراه با سیم کارت رایگان رایتل در قالب پلتفرم دیجی کالا ارسال شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۰    
اقتصاد ایران: بجنورد- عدم تامین اعتبار مرکز کاهش آسیب بجنورد از سمت نهادهای دولتی، باعث شده این مرکز در آستانه واگذاری به بخش خصوصی قرار گیرد که با این اوصاف مشکلاتی برای معتادان به وجود خواهد آمد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- عدم تامین اعتبار مرکز کاهش آسیب بجنورد از سمت نهادهای دولتی، باعث شده این مرکز در آستانه واگذاری به بخش خصوصی قرار گیرد که با این اوصاف مشکلاتی برای جامعه هدف به وجود خواهد آمد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از انجام مقدمات لازم برای اجرای خط انتقال آب به مغانسر و غرب پارس آباد خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
پورابراهیمی خواستار تامین اعتبار طرح های پرورشی و فرهنگی برای کاهش معضلات در مناطق محروم استان کرمان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی از روند ساخت پردیس سینمایی این شهرستان بازدید کرد و از تامین اعتبار برای تکمیل آن خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان با تاکید بر ترویج و گسترش فرهنگ نماز و قرآن به ویژه در بین نسل جوان گفت: در این استان برای تامین منابع مالی مورد نیاز بخش نماز و قرآن هیچگونه محدودیتی وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مجری ساخت راه آهن یزد - اقلید فارس گفت: برای بهره برداری از مرحله نخست این طرح ملی 375 میلیارد تومان بودجه نیاز است که حداقل نیمی از آن باید نقدی و بقیه از محل اسناد خزانه اسلامی تامین اعتبار شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
میر باقری گفت:در راستای داربستی کردن باغ های انگور ملایر با تامین اعتبار مورد نیاز برای پرداخت تسهیلات طرح فراز در سطح 210 هکتار از تاکستان های این شهرستان اجرا می شود.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
بانک پارسیان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اقدامات بسیاری انجام داده است. بر اساس آمار موجود این بانک توانسته برای 165 هزار نفر شغل ایجاد کند. برای بزرگی این عدد باید بدانید که این رقم معادل 5 درصد اشتغال ایجاد شده در کشور است ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۲    
چندی پیش کشاورزان جنوب کرمان به واسطه نفوذ توده هوای سرد بی سابقه خسارت بسیاری را متحمل شدند، اکنون نیز مزارع و باغات جنوب کرمان در انتظار حمله خطرناک ترین آفت گیاهی هیتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد- لاستیک سازی خرم آباد رؤیایی بود که تعبیر نشد و حالا مسئولان از مشکل تامین اعتبار ارزی برای سرمایه گذار این پروژه و پیشرفت 10 درصدی آن با گذشت هفت سال خبر می دهند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- سنندج - اسرین مقصودی : دو طرح صنعتی پیشران توسعه کردستان در نهاد ریاست جمهوری تعیین تکلیف شد. طرح های پتروشیمی بعثت و شرکت گسترش تایر رازی کردستان در جلسه ای که به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد، مورد بررسی قرار گرفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۲۴    
تعریض و پهنای باند دو محور ارتباطی و پُرحادثه آبادان در گرو تامین اعتبار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور خواستار تامین اعتبار 4474 میلیارد ریالی برای جبران خسارات زلزله زدگان در دو استان کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
شیراز- استاندار فارس گفت: املاک مازاد دستگاه های اجرایی باید دوباره کارشناسی شده و نسبت به فروش و تامین اعتبار از این طریق اقدام شود.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی ضمن بازدید از بخش های مختلف مجموعه ورزشی ثامن الائمه مشهد در خصوص تکمیل و تامین اعتبار پروژه سالن 6 هزار نفری این مجموعه دستورات مقتضی را صادر کرد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
اسلامی جاده سمیرم – یاسوج را محور راهبردی از شمال به مرکز و از مرکز به جنوب کشور و خلیج فارس برشمرد و افزود: تلاش می کنیم با تامین اعتبار لازم از محل بودجه عمرانی و مشارکتی شرایط ادامه کار به منظور تکمیل ساخت این پروژه فراهم شود. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۸    
تهران (پانا) - رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش خوزستان که با حضور ویدئو کنفرانسی روسای ادارات این استان برگزار شد ...
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۷    
طبق شنیده های فرهیختگان و به واسطه نگرانی های موجود در این خصوص شنیده می شود کارگزار استقلال به این قضیه ورود کرده و قرار است طی روزهای آینده با تامین اعتبار درخصوص تسویه حساب با بدهکار خارجی این باشگاه، زمینه های بازشدن پنجره نقل وانتقالاتی استقلالی ها را فراهم کند.
خبرنما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا، محمد اسلامی جمعه شب با حضور در اداره راهداری سمیرم در جمع خبرنگاران گفت: بعد از اعلام نتیجه بازدیدهای کارشناسان بنیاد مسکن از مناطق و ساختمان هایی که نیاز به تعمیر و مرمت دارند، نسبت به تامین اعتبار تسهیلات و تعمیر و بازسازی آنها اقدام خواهیم کرد. وی تصریح [...]
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۷    
سجاد صفری : بوروکراسی اداری پیچیده در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان نیست و بانک ها در خصوص پرداخت تسهیلات به شرکت های دانش بنیان بیش از حد سختگیری می کنند ...
برترین ها / آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ورزش سه: هواداران نفت آبادان که امیدوار بودند با روند این تیم بتوانند به نتایجی تاریخی در لیگ برتر دست یابند، اکنون رویای خود را از دست رفته می بینند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۵۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت:برای تهیه و تامین تبلت و گوشی برای دانش آموزان نیازمند منابعی در این وزارت خانه وجود ندارد و برای این منظور باید از سایر منابع تامین اعتبار شود.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان قزوین از تخصیص اعتباری افزون بر 100 میلیارد ریال برای اجرای عملیات زیرسازی و آسفالت معابر خاکی شهرهای این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- فرماندار مرکز لرستان با اشاره به اینکه پل سیل زده اناری در نیمه اول اسفندماه افتتاح می شود، گفت: همچنین پل ماسور با پیشرفت حدود 70 درصدی، در صورت تامین اعتبار تکمیل خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
هم اکنون 12 پروژه با پیشرفت 70 درصد و 5 پروژه بزرگ ورزشی نیز با پیشرفت 90 درصد در چهارمحال و بختیاری چشم به راه همت مسئولان وزارت ورزش و جوانان و متولیان استان برای تامین اعتبار و افتتاح هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۳    
زنگانه گفت: پروژه آکادمیک تنیس گلستان جزو پروژه های نیمه تمام است که نیاز به تامین اعتبار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل قطار شهری کرمانشاه افتتاح فاز اول این پروژه تا پایان سال 1400 را منوط به تامین اعتبار دو هزار میلیارد تومانی دانست.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : رحمت اله قیصوری روز دوشنبه در حاشیه نشست گفت و گوی دولت و بخش خصوصی به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اعتباراتی در بودجه سال آینده برای توسعه زیرساخت های صنعتی اختصاص یافته است که حتما در راستای توسعه و تقویت زیرساخت های صنعتی هزینه می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون آب و خاک وزیر جهادکشاورزی گفت: در صورت تامین اعتبار 50 هزار هکتار دیگر زهکشی اراضی استان تا پایان دولت اجرایی می شود.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۵    
مدیرکل تامین اجتماعی استان فارس گفت: تامین این منابع از توان سازمان تامین اجتماعی خارج است که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه درصدد تامین اعتبار این مبالغ از محل بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی در سال آینده هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان گفت: آموزش و پرورش استان مدارسی را که به پوشش اینترنتی دسترسی ندارند معرفی کند تا با تامین اعتبار لازم این مدارس از پوشش اینترنت بهره مند شوند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۶    
نماینده مردم سمیرم در مجلس بابیان اینکه تکمیل و تامین اعتبار پروژه های درمانی و بهداشتی سمیرم جز ضروریات است،گفت: صدور مجوز نیروهای انسانی برای استخدام در حوزه درمان برای مبارزه با بیماری کرونا در دستور کار قرار بگیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی، تسهیلات ویژه برای برخورداری مردم در مناطق روستایی، تامین اعتبار اجرا و تکمیل پروژه های روستایی و افزایش سهمیه امریه با هدف بکارگیری نیروهای توانمند را از مطالبات استان عنوان کرد که با نظر مساعد معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری همراه شد.