چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۱:۲۰Oct 2020 21

جدیدترین‌های «تامین اعتبار»

خبرگزاری تسنیم   ۵۸ دقیقه پیش    
گروه استان ها- موزه دفاع مقدس لرستان به عنوان بزرگترین پروژه فرهنگی استان بعد از گذشت 10 سال همچنان نیمه کاره مانده و منتظر عملی شدن وعده جدید دولت برای تامین اعتبار و تکمیل شدن است.
طی چند ماه گذشته پرداخت وام ازدواج با تاخیر چند ماه همراه بوده و به گفته معاون امور جوانان، علت این تاخیر افزایش غیر منتظره متقاضیان دریافت وام و ایجاد مشکل در تامین اعتبار بانک ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
طرح استخر ذخیره آب با تامین اعتبار یک و نیم میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه صورت گرفت؛ و با حمایت صندوق کارآفرینی امید ایجاد شد.
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۵۲    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از امضای تفاهم نامه برای بهسازی و آسفالت 250 کیلومتر راه روستایی استان بین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ، استانداری مازندران و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خبر داد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۰    
پرتو گفت: 2 میلیارد 800 میلیون برای استخر شنای رشتخوار تامین اعتبار شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهر سازی گفت: عملیات اجرایی راه آهن قطعه اسلام آباد _ ایلام و تامین اعتبار مورد نیاز برای قطعه کلنگ زنی شده تسریع می یابد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سید شمس الدین حسینی نماینده مردم شهرستانهای تنکابن ،رامسر و عباس آباد و عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات و رییس کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اصل 44 قانون اساسی از دانشگاه پیام نور مرکز تنکابن بازدید کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۱۸    
تهران (پانا) - یداله شهبازبیگی، مدیر آموزش و پرورش منطقه5، برای تامین اعتبار ساخت مدرسه طرح یاران شماره 14، با بانوی خیر مدرسه ساز دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش منطقه5، براساس برنامه ریزی انجام شده برای اجرای طرح یاران ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار با بیان اینکه برای تکمیل این پروژه همه به صورت جهادی پای کارند تصریح کرد: این طرح ملی با 90 درصد پیشرفت فیزیکی کاملا تامین اعتبار شده است و در دهه فجر امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به منظور حفظ توان و تحقق تعهدهای تولید شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، در یکسال اخیر 11 پروژه سرمایه ای با مبلغ بیش از 650 میلیارد ریال و بیش از 80 پروژه جاری با ارزش بیش از 350 میلیارد ریال تأمین و تصویب خواهی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه گفت: به پروژه کریدور گردشگری بیستون طاقبستان اعتبار شش میلیارد تومانی اختصاص گرفته، اما اینکه چه زمانی این بودجه به دستمان برسد، مشخص نیست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شهریاری با اشاره به اجرای دیوار بتنی در دو ضلع و کف سازی کال، گفت: این پروژه در سال 98 تامین اعتبار شد که طبق برآوردها با تعدیل اجرای پروژه بیش از 23 میلیارد تومان برای شهرداری مشهد هزینه خواهد داشت.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر آقای مهندس شاپور رضائی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر اعلام نمود: با پیشنهادو پیگیری های صورت گرفته و تامین اعتبار لازم، برای حفظ و امنیت ساختمان و محوطه شرکت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار ایلام از افزایش روند ابتلا، بستری و فوتی کرونا در استان خبر داد و گفت: باید تمام امکانات و ظرفیت های استان برای مقابله با بیماری کرونا بسیج شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
طرح ارایه کارت الکترونیکی کالا به 60 میلیون از جمعیت کشور در حالی اوائل ماه جاری در مجلس به تصویب رسید که برخی از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه می گویند؛ تامین اعتبار برای اجرای این طرح با اختلاف نظرهایی همراه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
وزارت کشور (استانداری سمنان) درخواست اصلاح تصویب نامه تامین اعتبار برای جبران خسارت و بازسازی اماکن مسکونی و تاسیسات زیربنایی استان های آسیب دیده ناشی از وقوع سیل و زلزله سال 1398 و دو ماه اول سال جاری را به هیات دولت ارائه کرده است.
هورگان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۰    
با تامین اعتبار لازم و تصویب شورای اسلامی شهر، بازآفرینی و مرمت خانه تاریخی شمشیری به زودی توسط شهرداری نی ریز انجام خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس گفت: مسئله حمایت از زنان بی سرپرست و بد سرپرست به زودی در صحن علنی مجلس ارائه می شود تا بتوانیم این قشر زحمتکش و آسیب پذیر را زیر چتر حمایتی قرار دهیم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دادن هر نوع یارانه به مردم که منبع آن مشخص نباشد یا در بودجه سنواتی تامین اعتبار نشده باشد باعث کسر بودجه و افزایش تورم شده و به ضرر مردم خواهد بود.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۲۹    
کنعانی فرماندار کوثر در جلسه شورای هماهنگی ترافیکی شهرستان از اجرایی شدن طرح جدید جاده گیوی به خلخال از سمت روستای نی احمد بیک به داخل شهر گیوی و تامین اعتبار اولیه استانی آن برای مطالعاتی و مشاوره آن خبر داد و اظهار داشت: برابر پیگیری های مکرر فرمانداری کوثر ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول واحد آب و خاک مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لارستان گفت : سد شرفویه با پیشرفت فیزیکی 80 درصد ، سالانه 6 میلیون مترمکعب آب به ذخیره سفره آب زیرزمینی...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۱    
منصوری با بیان اینکه مشکلی در تامین اعتبار و تسهیلات وجود ندارد، گفت: توسعه زیرساخت ها بویژه در مناطق روستایی باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: این وزارتخانه صددرصد اعتبار طرح جامع تفصیلی نیشابور را تامین کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۲    
کاشان- ایرنا- مدیر امور شهری فرمانداری ویژه کاشان گفت: بر اساس مطالعات مشاور طرح توانمندسازی سکونتگاه های غیررسمی کاشان، 20 طرح جدید بازآفرینی شهری در بافت تاریخی و حاشیه شهر به ستاد بازآفرینی شهری پایدار معرفی شد که در انتظار تامین اعتبار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۲    
تکمیل خانه والیبال گنبدکاووس با تامین اعتبار از منابع ملی و استانی تکمیل می شود.
طلوع ارگ   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۰    
طلوع ارگ – سعید افروغ: جلسه مشترک شورای اداری و ستاد مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان بم امروز چهارشنبه [...]
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی گمرگ جمهوری اسلامی از ترخیص 2 میلیون 700 هزار تن کالای اساسی از گمرگ طی هفته آینده خبر داد و گفت: بانک مرکزی قول تامین ارز مورد نیاز این کالاها را به تجار برای آزاد سازی آنها در گمرک که معطل ارز بودند داده است.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مهندس فریبرز کرمی گفت: برای لکه گیری، روکش و اصلاح کلی رویه محور مواصلاتی اورامانات بودجه ای حدود 635 میلیارد ریال مورد نیاز است. به گزارش فرتاک نیوز ؛ وی در ادامه افزود: احیاءخط کشی، نصب حفاظ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۷    
تکمیل خانه والیبال گنبدکاووس با تامین اعتبار از منابع ملی و استانی تکمیل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- معاون وزیر بهداشت از تامین اعتبار برای خرید اکسیژن ساز برای دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۴۶    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد: طرح خط دوم انتقال آب به یزد به رکورد رسیده و در حال تامین اعتبار برای ادامه این طرح هستیم.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اردبیل گفت: به تدریج و در ماه های اخیر با تامین اعتبار حجم عملیات اجرایی پروژه سرعت مضاعفی پیدا کرده و هم اکنون پیمانکاران به صورت شبانه روزی برای تکمیل پل قدس تلاش می کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۱    
علیرضا زندیان نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری های لازم برای تخصیص دستگاه MRI و تامین اعتبار توسعه تخت های ویژه بیمارستان امام حسین(ع) بیجار، تامین تجهیزات پزشکی و تجهیزات حفاظت فردی جهت بخش ایزوله عفونی(کرونا)، در اولویت کار قرار دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
محمد رستگاری گفت: انجام کار اساسی برای محور کهدوئیه دهشیر حداقل به اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان نیاز است و برای آن درخواست اعتبار شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع انسانی وزارت علوم در خصوص علت اختلاف قابل توجه احکام کارگزینی وزارت بهداشت با وزارت علوم خاطرنشان کرد: موضوع این اختلاف با سازمان برنامه و بودجه مطرح و جلسات متعددی به همین منظور برگزار و مکاتباتی از جمله نامه شماره 275958 مورخ 29/ 05 ...
علیرضا شهبازی در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند با اشاره به دیدار و ملاقات روز دوشنبه21 مهرماه خود با وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، اظهار کرد ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل گفت: تمهیدات لازم برای تامین اعتبار زمین چمن هیر انجام شده است و این پروژه دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردبیل ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۲    
جلسه نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی با معاون نوسازی کشور ودیگرمسئولین استانی و شهرستانی ، با هدف تامین اعتبار برای مدارس تخریبی شهرستان مینودشت برگزار شد. ...
مدیر کل راه و شهرسازی فارس گفت: در راستای توسعه متوازن تمامی نقاط شهری بر پایه عدالت اجتماعی و به منظور افزایش کیفیت سکونت در تهیه های ناکار آمد شهرهای استان فارس که در محدوده بافت های ناکارآمد تا کنون شناسایی نشده بود با تامین اعتبار لازم سند جامع باز آفرینی شهری برای 13 شهرستان تهیه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تامین اعتبار شبکه جمع آوری فاضلاب مسکن مهر نجف آباد و تفاهم نامه میان استانداری و وزارت راه توضیحاتی ارائه کرد.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دیدار مدیرکل هواشناسی گلستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نوربخش داداشی مدیر کل هواشناسی استان گلستان با حضور در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با قدرت اله عابدی رئیس سازمان و علیرضا نورانی معاون هماهنگی برنامه و بودجه استان ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: عملیات زیرسازی و به سازی خیابان های شهرک صنعتی شماره2 اردبیل با تامین اعتبار مناسب آغاز شده که فاز اول آن در شرف اتمام است و عملیات آسفالت ریزی نیز در آینده نزدیک آغاز می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل با بیان اینکه 21 کیلومتر از 25 کیلومتر خط انتقال طرح آبرسانی به نمین و عنبران اجرا شده است، گفت: اجرای این طرح با تامین اعتبار مورد نیاز تسریع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در صورت تامین اعتبار شبکه نیمه تمام فاضلاب شهری چادگان در استان اصفهان دو سال دیگر به بهره برداری خواهد رسید.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۹    
شماره 1575 میلادلارستان منتشر شد. تیتر یک این شماره خطاب به مدیر کل راه و شهرسازی در خصوص آخرین وضعیت تامین اعتبار مسیر جهرم- لار-بندرعباس است. سخن سردبیر در این...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۵۳   + ۳۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: بنابر اعلام وزیر بهداشت در موج جدید کرونا ابتلای جوانان به کرونا بیشتر شده است و شاهد آن هستیم که جوانان مشکوک به کرونا با این ادعا که سرما خورده اند و به کرونا مبتلا نمی شوند، در جامعه تردد می کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۴۵    
اتاق پیش سرد کشتارگاه اردستان، به دلیل اهمال مسولان و کمبود اعتبار راه اندازی نشده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: از فردا نیروی انتظامی برای جمع آوری معتادان متجاهر استان اقدام کند که بر این اساس 600 نفر تعهد شورای هماهنگی مواد مخدر است و 400 نفر نیز از سوی استانداری تامین اعتبار می شود که در کمپ ها بستری شوند.