شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۱:۵۱Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفید دشت»

ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۳    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال وبختیاری گفت: مطالعات تصفیه خانه شهرک صنعتی سفیددشت انجام شده و تایید اطلاعات نهایی صورت گرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری گفت: زنگ خطر زیست محیطی در شهرک صنعتی سفیددشت به صدا در آمده است و اگر استقرار صنایع با آلاینده زیست محیطی بالا در این شهرک ادامه دار باشد به سرنوشت آلودگی هوا شهر اصفهان مبتلا خواهیم شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز احمد وحیدی عصر شنبه در نشست با اقشار مختلف شهرستان بروجن اظهار کرد: تبدیل سفید دشت به قطب گلخانه جز مصوبات وزارت جهاد است، هر فعالیتی باید محاسبات اقتصادی برای آن انجام شود، باید درباره تنوع کشت محصولات کشاورزی، فکر کرد تا خدایی نکرده مشکلی برای کشاورزان پیش نیاید. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۸:۱۵    
وزیر کشور در بازدید از پروژه راه آهن مبارکه_ شهرکرد_ سفید دشت با اشاره بر نقش اقتصادی این راه آهن گفت: کار در این پروژه باید با جدیدت دنبال شود و اعتبارات لازم تامین تا پروژه از نفس نیفتد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۲    
وزیر کشور گفت: پروژه راه آهن مبارکه_سفید دشت 29 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که مسئولان استان باید جهت پیشرفت آن تلاش جدی داشته باشند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور در سفر یک روزه خود به چهارمحال و بختیاری و در بازدید از روند ساخت راه آهن مبارکه به سفیددشت به شهرکرد، خواستار تسریع در تکمیل راه آهن چهارمحال و بختیاری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد-وزیر کشور گفت: پروژه راه آهن مبارکه_سفید دشت 29 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که مسئولان استان باید جهت پیشرفت آن تلاش جدی داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور با اشاره به فعال بودن پروژه راه آهن شهرکرد - سفید دشت - مبارکه، گفت: تکمیل راه آهن شهرکرد با جدیت دنبال شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- وزیر کشور روز شنبه در سفر به چهارمحال و بختیاری و بازدید از طرح راه آهن مبارکه به سفیددشت به شهرکرد بر سرعت بخشی به این طرح تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۲۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
تکمیل و بهره برداری طرح راه آهن مبارکه - سفیددشت به شهرکرد 40 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری، بازدید از پروژه راه آهن مبارکه - سفید دشت به شهرکرد، افتتاح واحد تولیدی فولاد رادمهر و بازدید از واحد فولادی متین ذوب از برنامه های سفر نیم روزه احسان خاندوزی- وزیر اقتصاد به این استان بود.
مجمع عمومی سالیانه شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری با حضور اکثریت سهام داران و ریاست اکبری محمدی معاونت سرمایه گذاری و امور شرکت های فولاد مبارکه و نمایندگان سازمان ایمیدرو و شرکت ملی فولاد ایران در تاریخ 1403/03/09 تشکیل شد و بعد از گزارش عملکرد هیئت مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی ...
معدن نامه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
محمود محمدی فشارکی به عنوان مدیرعامل جدید فولاد سفیددشت منصوب شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۰:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولادمبارکه در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت فولاد سفید دشت گفت: استراتژی و راهبرد بلندمدت فولاد مبارکه افزایش توان تولید محصولات خاص در منطقه است و در حال حاضر جمع سرمایه گذاری های در جریان فولاد مبارکه در حوزه توسعه استان چهارمحال وبختیاری 22 هزار میلیارد تومان است که برخی از آن ...
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۷    
دنیای معدن: رکوردهای تولید در نواحی نورد سرد و آهن سازی فولاد مبارکه و فولاد سفید دشت
معدن نامه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیران و کارکنان جهادگر شرکت فولاد سفید دشت چهار محال و بختیاری در اردیبهشت ماه سال جاری نیز همانند فروردین ماه رکوردشکنی کردند و افتخار این رکورد شکنی را به روح پر فتوح رئیس جمهور شهید که همواره دغدغه تولید داشت، تقدیم کردند.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها،نوید صبا، قائم مقام امور اجتماعی و رفاهی و صلاح آزوغ، مدیر رفاه سازمان صدا و سیما در این بازدید از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودهای موجود رفاهی، تجهیزات و خدمات در مأمورسراها ...
معدن نامه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری موفق به تولید اولین تختال با تکنولوژی ایرانی شد. این شرکت همچنین در حوزه آهن اسفنجی شاهد عبور حجم تولید از مرز 5 میلیون تن بود.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: عبور از تولید 5 میلیون تن آهن اسفنجی در شرکت فولاد سفیددشت
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
در دومین همایش ارزیابی عملکرد مدیران روابط عمومی های هفت طرح فولادی کشور عنوان (روابط عمومی برتر) به شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری رسید.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
دومین رکورد روزانه تولید آهن اسفنجی در شرکت فولاد سفیددشت روز یکشنبه نهم اردیبهشت ماه سال 1403 با تولید 2 هزار و 930 تن آهن اسفنجی به ثبت رسید
ساسان تیموری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری، سلیمی مدیر شرکت گاز استان و دادستان استان گلزار مطهر شهدای سفید دشت را غبار روبی نمودند
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
کارکنان پرتلاش شرکت فولاد سفیددشت با تولید 88 هزار و 11 تن آهن اسفنجی در فروردین ماه موفق به ارتقای این محصول شدند.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری گفت: ان شالله طی ماه های آتی خانوارهای شهر سفیددشت با استفاده از بستر فیبر نوری از سرعت های تا صد برابر میانگین سرعت اینترنت ثابت بهره مند می شوند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۰    
به مناسبت سالروز گرامیداشت شهدای ورزشکار، گلباران قبور مطهر شهیدان در سفیددشت ، شلمزار، بلداجی، فرادنبه ، نقنه و بروجن برگزار شد.
پایگاه خبری یاقوت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
با تولید 88 هزار و 11 تن آهن اسفنجی در واحد احیاء مستقیم شرکت فولاد سفیددشت در نخستین ماه از سال جهش تولید با مشارکت مردم رکورد ماهانه تولید این محصول به میزان 1901 تن نسبت به رکورد قبلی ارتقا یافت.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست کشور از مجتمع فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
دنیای معدن: با تولید 88 هزار و 11 تن آهن اسفنجی در واحد احیاء مستقیم شرکت فولاد سفیددشت در نخستین ماه از سال جهش تولید با مشارکت مردم رکورد ماهانه تولید این محصول به میزان 1901 تن نسبت به رکورد قبلی ارتقا یافت.
فولاد مبارکه اصفهان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در ادامه موفقیت های شرکت و گروه فولاد مبارکه در سال 1402، در نخستین روزهای فروردین و پایان این ماه نیز در واحدهای احیا مستقیم، فولادسازی و نورد گرم فولاد مبارکه، مجتمع فولاد سبا، فولاد هرمزگان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۴    
شهرکرد-رییس شورای اسلامی شهر سفید دشت گفت: شهر سفید دشت علی رغم داشتن جوانان با روحیه ورزشی بسیار داری زمین چمن مصنوعی نمی باشد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دومین دوره از رقابت های فوتسال جام رمضان نواحی و بخش های شرکت فولاد مبارکه با حضور 22 تیم در قالب 4 گروه زیر نظر واحد امور ورزش شرکت در محل سالن ورزشی چندمنظوره مجموعه فردوس برگزار شد. ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل محیط زیست استان، مدیر منابع طبیعی استان، رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و مدیرعامل و مدیران شرکت فولاد سفیددشت، توسعه فضای سبز این کارخانه با کاشت 2500 اصله درخت آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در سفید دشت 2 هزار کیولو شیر خرما و رب انار فاقد استاندارد های بهداشتی معدوم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بروجن از کشف یک دستگاه خودرو پراید مسروقه توسط مامورین کلانتری 15 سفیددشت خبر داد.
معدن نامه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۷:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
با تولید 2905 تن آهن اسفنجی در واحد احیاء مستقیم شرکت فولاد سفیددشت در هفتمین روز از نخستین ماه از سال جهش تولید با مشارکت مردم، رکورد روزانه تولید این محصول به میزان 37 تن ارتقا یافت.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
محمود ارباب زاده، مدیر مجتمع فولاد سفیددشت گفت: موفق شدیم فولادسازی خود را در سال 1402 راه اندازی کنیم. این پروژه اولین پروژه فولادسازی است که تکنولوژی، مهندسان، ساخت، تأمین و راه اندازی آن تماماً ایرانی است ...
تفاهم نامه همکاری در زمینه ایجاد فضای سبز پایدار در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با هدف کشت بیش از 20 هزار اصله درخت امضا گردید.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۹    
تئاتر چادر سفید از کانون فرهنگی هنری حضرت امیرالمومنین (ع) مسجدجامع سفیددشت شهرستان بروجن چهارمحال و بختیاری در مساجد استان تهران اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد سفیددشت از تولید موفقیت آمیز نخستین تختال به دست توانمند متخصصان داخلی در واحد فولادسازی و ریخته گری خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۲    
فاطمه باقری به گزارش جهان اقتصاد، شرکت فولاد سفیددشت نخستین کارخانه فولادسازی کشور است که با تکنولوژی ایرانی و با اتکای حداکثری بر دانش متخصصین داخلی طی چند مرحله وارد فاز بهره برداری شده است ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
هم زمان با اعیاد شعبانیه و با اتکا به دانش فنی پولادمردان کشور و پشتیبانی همه جانبه سهام داران شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال وبختیاری، نخستین تختال این شرکت با تکنولوژی بومی تولید شد تا ضمن کامل شدن چرخه تولید در این شرکت و ثبت دانش ساخت کارخانه فولادی ...
در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، کتابخانه علامه طباطبایی سفیددشت شهرستان بروجن میزبان مردم حماسه آفرین در انتخابات شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۶    
نفر گفت: تعداد 3 نمایش از کانون فرهنگی هنری حضرت امیرالمومنین (ع) در مرحله پایانی نخستین جشنواره ملی تئاتر شبستان حضور دارد.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -تلاش متخصصان و کارشناسان ایرانی روز دوشنبه هفتم اسفند ماه با تولید موفقیت آمیز اولین نمونه اسلب در واحد فولادسازی سفیددشت به بار نشست و طی ماه های آینده این محصول به بازارهای داخلی و خارجی عرضه خواهد شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
دنیای معدن: محمدیاسر طیب نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه:این طرح به عنوان یکی از طرح های هفت گانه در استان های کشور (معروف به طرح های هفت گانه استانی) برای اولین بار در کشور با تکنولوژی، مهندسی، تأمین و ساخت قطعات داخلی و به دست توانمند متخصصان ایرانی به بهره برداری رسید.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
دنیای معدن: نخستین تختال در فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری با تکنولوژی ایرانی و دست متخصصان کشورمان تولید شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری گفت: واژگونی تانکر حمل سوخت در جاده راه آهن سفید دشت یک جان باخته برجای گذاشت.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۷    
کانون فرهنگی هنری حضرت امیرالمومنین (ع) مسجد جامع سفیددشت با برگزیده شدن در سه بخش، به مرحله پایانی نخستین جشنواره ملی تئاتر شبستان راه یافت.
مسئول روابط عمومی اورژانس 115 چهارمحال و بختیاری گفت: نشت روغن در واحد صنعتی تصفیه روغن واقع در شهرک صنعتی سفیددشت چهار مصدوم برجای گذاشت.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در این بسته خبری از میانگین سنی 60 هزار تاکسی تهران 10 سال است تا طرح محله برتر برای نخستین بار در کلانشهر مشهد عملیاتی شد و آتش سوزی واحد تصفیه روغن سفید دشت بروجن مهار شد را بخوانید. ...