یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۵:۲۱Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آلودگی هوای اصفهان»

ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۷    
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت هفت صبح امروز چهارشنبه - دوازدهم آذرماه - با میانگین 118 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه کاهش ترددهای شهری تاثیری در کاهش آلودگی هوای اصفهان نداشته است، گفت: اجرای مفاد قانون هوای پاک برای عبور از شرایط آلودگی ضروری است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نتایج مطالعات منشأیابی آلودگی های زیست محیطی اصفهان باید در جهت تامین منافع مردم در اختیار قرار گیرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اگر چه 7 روز از آغاز محدودیت ها و کاهش تردد خودرو های سواری میگذرد، اما حتی یک روز هوای پاک برای کلانشهر اصفهان ثبت نشده که این موضوع باید توجه کارشناسان و فعالان محیط زیست اصفهان را به خود جلب کند. برخی معتقدند محدودیت تردد خودرو ها در این ایام، واقعیت دیگری از آلودگی هوای اصفهان را مشخص می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: ضروری است که نتایج تحقیقات در دست انجام در دانشگاه های اصفهان و صنعتی اصفهان در خصوص تعیین سیاهه آلودگی هوای اصفهان به شهرداری اعلام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان – جنب و جوش ذرات آلاینده های جوی در آسمان اصفهان سال هاست که جان شهروندان زیادی را می گیرد اما گویا جان دادن در هوای آلوده، بیماری ای قدیمی شده که مسئولان درمانی برای آن ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-آلودگی هوا واژه نام آشنایی برای مردمان کلانشهرهاست که همه ساله با سرد شدن هوا داد شهروندان را در می آورد و خواهان رسیدگی مسئولان به این معضل همیشگی هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهردار اصفهان گفت: نباید با روشن کردن آتش و ایجاد آلودگی در فضای سبز منطقه ناژوان ،هوای پاک و خالصی که از این 1200 هکتار فضای سبز به شهر تزریق می شود، به این مجموعه و دیگر نقاط شهر آسیب زد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۵    
هوای اصفهان پس از 14 روز آلودگی، امروز سالم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۷    
در روزهایی که جهان درگیر همه گیری کروناست، آلودگی هوای شهر اصفهان عاملی شده تا تنفس از پشت ماسک برای مردم سخت تر شود، فارس در گزارشی به بررسی عوامل آلودگی هوای اصفهان پرداخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۴۶    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اصفهان به دلیل وسعت کانون های فرسایش بادی و گرد و غبار مستعد آلودگی هوا است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام مرکز پایش و کنترل کیفیت هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان، میانگین کیفی هوا در ایستگاه های خیابان استانداری 131 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس و خیابان های پروین و رودکی هر دو با 157 و بزرگراه شهید خرازی با شاخص 174 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۶:۲۵    
درحالی بازهم در نیمه پائیز 99 هوای اصفهان روزهای نارنجی و قرمز را تجربه می کند که پیش از این هربار در روزهای آلوده منع رفت و آمدها برای مقابله با آن اتخاذ می شد ولی اکنون با وجود محدودیت های کرونایی و کاهش سطح ترددها در سطح شهر بازهم شاهد بازگشت غول سیاه آلودگی بر سر نصف جهان هستیم.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
از هفته گذشته با پایداری جوی، کیفیت هوای شهر اصفهان را کاهش داده و برای گروه های حساس ناسالم شده است، درحالی که پیش بینی می شود این وضعیت تا اواسط هفته جاری نیز ادامه داشته باشد. کیفیت هوای اصفهان ناشی از افزایش ترافیک، حاکمیت جو پایدار و انباشت آلاینده ها بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 144 برای گروههای حساس ناسالم است و در نجف آباد شاخص کیفی هوا با میانگین ساعتی 404 وضعیت خطرناک را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - پیش بینی های هواشناسی حاکی از ماندگاری آلودگی هوای اصفهان تا دوازدهم آبان است و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان توصیه های بهداشتی را برای کاهش اثرهای ناشی از این پدیده بر سلامت شهروندان اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: آلودگی هوا تاثیر غیر مستقیمی در شیوع بیماری کرونا دارد و کلان شهر اصفهان نیز در این فصول از این قاعده مستثنی نیست.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی از تشدید آلودگی هوا در مناطق مرکزی و صنعتی به ویزه کلانشهر اصفهان از امروز تا نیمه دوم آبان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۳۳    
اصفهان_مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با توجه به سکون هوا و پایداری جوی در اصفهان، شاهد تداوم آلودگی هوا در استان تا پایان هفته جاری خواهیم بود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان دشواری کنترل آلودگی هوا در اصفهان را به صنعتی بودن این استان مربوط دانست و افزود: نقش بیش از ده هزار واحد صنعتی، 70 شهرک صنعتی، 140 هزار واحد صنفی به همراه 650 واحد معدن و سنگبری و تولید آجر را نمی توان در آلودگی هوای اصفهان کتمان کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۵    
ایسنا/اصفهان پایداری جو که از ابتدای مهرماه در اصفهان باعث کاهش کیفیت هوا شده است، در هفته اول آبان نیز ادامه دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۲۸    
همزمان با جولان کرونا و موج سوم همه گیری این بیماری، آلودگی هوا نفس اصفهان را گرفته است؛ این زخم کهنه امسال با درد مضاعف کرونا عفونی تر شده و برغم هشدار کارشناسان بهداشت درباره تاثیر افزایش آلاینده ها بر گسترش بیشتر همه گیری کووید-19 در ماه های آینده لیکن عزم جدی برای کنترل آلودگی هوا نیست.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از استمرار سکون نسبی جو و افزایش علظت آلاینده های هوا در مناطق مرکزی، صنعتی و شهرستان های شمالی استان از روز چهارشنبه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - وضعیت آلودگی کلانشهر و سه شهر استان اصفهان، سه شنبه بیست و نهم مهر 1399
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - وضعیت آلودگی کلانشهر و سه شهر استان اصفهان ، دوشنبه بیست و هشتم مهر 1399
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در باره وضعیت آلودگی هوای اصفهان اظهار کرد: شهر اصفهان کمترین روز با هوای پاک را دارد و تعداد روزهای پاک شهر اصفهان در سال 98 از تعداد روزهای پاک شهر تهران در همان سال کمتربوده است وضعیت آلودگی هوای استان بسیار فاجعه بار است؛ در سال گذشته ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - وضعیت آلودگی کلانشهر اصفهان و سه شهر استان، جمعه بیست و پنجم مهر 1399
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - وضعیت آلودگی کلانشهر اصفهان و سه شهر استان، شنبه نوزدهم مهر 1399
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - وضعیت آلودگی کلانشهر اصفهان و سه شهر استان، چهارشنبه شانزدهم مهر 1399
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۵    
اصفهان- ایرنا - وضعیت آلودگی کلانشهر اصفهان و سه شهر استان، دوشنبه چهاردهم مهر 1399
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۵    
اصفهان- ایرنا - وضعیت آلودگی کلانشهر اصفهان و سه شهر استان، سه شنبه پانزدهم مهر 1399
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: طوفان لحظه ای با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت کانون های گرد و غبار سگزی را فعال کرد و سبب کاهش دید شدید و آلودگی هوای اصفهان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۸    
اصفهان- ایرنا - وضعیت آلودگی مرکز و سه شهر استان اصفهان، شنبه دوازهم مهر 1399
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۷    
اصفهان- ایرنا - وضعیت آلودگی مرکز و سه شهر استان اصفهان ، سه شنبه هشتم مهر 1399
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۴    
اصفهان- ایرنا - وضعیت آلودگی کلانشهر اصفهان و سه شهر استان روز شنبه پنجم مهر 1399
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - وضعیت آلودگی کلانشهر اصفهان و چهار شهر استان روز شنبه پنجم مهر 1399
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۷:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: نتایج تحقیقات دانشگاه های اصفهان درباره آلودگی هوا جهت کاهش این معضل در نیمه دوم سال جاری به دستگاه های اجرایی استان ابلاغ و بکار گرفته خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - وضعیت آلودگی کلانشهر اصفهان و چهار شهر استان روز چهارشنبه دوم مهر 1399
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - وضعیت آلودگی کلانشهر اصفهان و چهار شهر استان روز سه شنبه یکم مهر 1399
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل هواشناسی استان اصفهان از افزایش پتانسیل آلودگی هوا در کلان شهر اصفهان و مناطق صنعتی در پاییز امسال خبر داد و خواستار پیش بینی تدابیر لازم توسط مسئولان با همکاری شهروندان برای کاهش آلودگی هوا در پاییز امسال شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۷:۰۶    
غول آلودگی هوا، کابوس سیاه روزهای سرد با چهره ای مخوف تر در پاییز کرونایی امسال گلوی اصفهان را می فشارد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۱۸    
اصفهان (پانا)- منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان اعلام کرد بارش استان اصفهان یک هشتم بارش جهانی است و یک سوم بارش ملی را در بر می گیرد که کم تر از حد نرمال است و با این وضعیت در بیست سال گذشته استان اصفهان در وضعیت خشکسالی قرار گرفته است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: یکی از مواردی که در سیاهه آلودگی هوای اصفهان از عوامل تاثیرگذار در افزایش آلایندگی نقش داشت، تردد روزانه اتوبوس های غیراستاندارد بود بنابراین خرید اتوبوس های جدید در راستای توجه به مطالعات مربوط به آلاینده ها دنبال شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون پایش، نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مدیریت شهری با انگیزه کنترل آلودگی هوا، مطالعات جدی برای ایجاد محدوده ترافیکی در مرکز شهر را دنبال کرده و کارگروه مبارزه با آلودگی هوای اصفهان نیز بر این امر تاکید دارد؛ البته اجرای طرح به خاطر شیوع کرونا به تعویق افتاده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 150 در وضعیت ناسالم قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۴    
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: آلودگی 2 روز اخیر هوای اصفهان بدلیل فعال شدن کانون های گرد و غبار در مناطق شمالی و شرقی این خطه و کویرهای استان های همجوار است.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۲۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت:وزش بادهای شرقی غربی عامل آلودگی هوای اصفهان در روزهای اخیر است.