دوشنبه ۱۷ بهمنساعت ۱۲:۵۰Feb 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موتورخانه»

مدیر عامل شرکت گاز استان البرز از بهینه سازی بیش از 2 هزار و 800 واحد موتورخانه تا پایان9 ماه سال 1401 خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۲۱    
دیگ چدنی یکی از متداول ترین انواع دیگ آب گرم محسوب می شود. همانطور که ممکن است بدانید دیگ آب گرم یک جزء بسیار مهم تجهیزات موتورخانه است. این دیگ ها قسمت اصلی تاسیسات موتورخانه هستند که گرمایش قسمت های مختلف ساختمان را تامین می کنند ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: در راستای صرفه جویی و مدیریت مصرف گاز، تعداد 7 هزار موتورخانه در استان بهینه سازی شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۰    
برای انتخاب صحیح دستگاه مناسب، باید مشخصات فنی پکیج، قدرت آن، قابلیت اجرا در مساحت مورد نظر و... را بررسی کنید. پکیج دیواری یا زمینی؟ بطور کلی دستگاه های پکیج دارای دو نوع دیواری و زمینی هستند که از نظر اندازه و نوع نصب با یکدیگر تفاوت دارند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از اصلاح و بهینه سازی 147 موتورخانه در سطح استان در 9 ماه اول امسال خبر داد و گفت: در راستای بهینه سازی مصرف گاز موتورخانه ها در بخش های مختلف اداری، خانگی، تجاری و آموزشی بیش از 15 میلیارد ریال به مجریان طرح بهینه سازی پرداخت شده است.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۱    
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان گفت: متقاضیان واجد شرایط می توانند به سامانه طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه ها مراجعه و با درج شماره اشتراک مندرج در قبض گاز مصرفی، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت فناور موفق به تولید عایق نانویی شده است که در صورت استفاده در موتورخانه ساختمان، 60 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی به دنبال دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز گیلان از اجرای طرح رایگان اصلاح و بهینه سازی 150 موتورخانه در این استان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۱۶    
مدیرکل فرودگاه های خراسان شمالی از پیشرفت 98 درصدی پروژه موتورخانه مرکزی فرودگاه بجنورد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۱    
در صورتی که نیازمند یک دیگ شوفاژ جدید و یا حتی یک دیگ شوفاژ جایگزین هستید با استفاده از راهنمای خرید با بهترین قیمت دیگ شوفاژ می توانید یک دیگ متناسب جهت رفع نیازهای تأسیسات موتورخانه یا سیستم گرمایشی مرکزی پیدا کنید.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های خراسان شمالی گفت: پروژه موتورخانه مرکزی فرودگاه بجنورد به 98 درصد پیشرفت فیزیکی رسیده و در آستانه بهره برداری قرار دارد. به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ محمدابراهیم قدمگاهی اظهار کرد: این پروژه که هزینه ای بالغ بر 70 ملیلیارد ریال در برداشته است ...
همدان پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۷:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی در برخی شهرها و مناطق استان در نوبت صبح به علت سرما و مدیریت مصرف گاز فردا یکشنبه دوم بهمن 1401 تعطیل است | از مدیران مدارس خواسته شده اهتمام ویژه در مدیریت سیستم های گرمایشی و موتورخانه های مدارس داشته باشند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
استانداری گیلان به همه دستگاه های اجرایی و نهادهای استان توصیه کرد: برای مصرف بهینه انرژی و صرفه جویی در مصرف گاز، یک ساعت قبل از پایان ساعت کاری، موتورخانه های خود را خاموش کنند.
کابین نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۲    
موتورخانه آسانسور یکی از بخش های اصلی آسانسور است که شامل سیستم محرکه آسانسور و قطعات گرداننده می شود.
حیات   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل پشتیبانی شهرداری تهران گفت: 90 درصد از موتورخانه های ساختمان مرکزی و ساختمانهای ستادی شهرداری تهران موفق به اخذ استاندارد شماره 1-16000 مورتورخانه ها شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل محیط زیست اردبیل گفت: تأمین سوخت استاندارد برای واحدهای صنعتی ضروری است و معاینه فنی موتورخانه ها نیز مورد توجه قرار گرفته تا آلودگی ناشی از موتورخانه ها را شاهد نباشیم.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
در این اطلاعیه از مدیران مدارس خواسته شده اهتمام ویژه در مدیریت سیستم های گرمایشی و موتورخانه های مدارس داشته باشند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان استان چهارمحال و بختیاری از اصلاح و بهینه سازی 50واحد موتورخانه در بخش خانگی، اداری و تجاری در راستای صرفه جویی در مصرف انرژی در حوزه گاز طبیعی در نه ماهه سال جاری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه گفت: کنترل هوشمند موتورخانه های شهرداری موجب کاهش 34 درصدی مصرف سوخت شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ سید محمد دریایی معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: باتوجه به هشدار هواشناسی و پیش بینی کاهش دما در اکثر نقاط کشور و به دنبال آن افزایش استفاده از وسایل گرمایشی همچون بخاری های گازی، نفتی، شومینه، پکیج، آبگرمکن و موتورخانه احتمال وقوع مسمومیت با گاز منواکسید کربن ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اردبیل گفت: نشت گاز مونو اکسید کربن از موتورخانه علت اصلی مسمومیت 70 دانش آموز و معلم اردبیلی است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۱:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تاریخ برگزاری امتحانات داخلی متعاقبا" توسط مدارس اعلام خواهد شد و مقتضی است؛ مدیران مدارس اهتمام ویژه در مدیریت سیستم های گرمایشی و موتورخانه های مدارس را داشته باشند.
سلام نو / سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل گفت: علت اصلی مسمومیت دانش آموزان، معلمان و کادر اجرایی دبیرستان فرزانگان اردبیل، نشت گاز مونوکسید کربن از موتورخانه مرکزی مجموعه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل با اشاره به مسمومیت 59 دانش آموز در مدرسه فرزانگان اردبیل گفت: علت این حادثه نقص در دودکش و تجهیزات موتورخانه بوده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سعید مهری رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اردبیل اعلام کرد: حال عمومی و وضعیت جسمانی 58 دانش آموز مسموم شده اردبیل مساعد است.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سعید مهری در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اظهار کرد: نقص موتورخانه در مدرسه فرزانگان سبب نشت گاز و مسمومیت دانش آموزان همه کلاس ها شد. وی با اشاره به اینکه این حادثه 11:30 دقیقه قبل از ظهر روی داده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر مورد حاد مسمومیت گزارش نشده [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت بهینه سازی مصرف گاز با بیان اینکه وضع مصرف انرژی درکشور خوب نیست، گفت: بهینه سازی تنها راه تأمین انرژی است و علاوه بربهینه سازی موتورخانه ها، در پی تعویض 6 میلیون بخاری، با بخاری های بابازدهی بالا هستیم.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
تمامی دستگاه ها، سازمان ها و نهاد های استان و همچنین شعب بانک های عامل موظفند نسبت به خاموش نمودن تمامی سیستم های گرمایشی و موتورخانه ها یک ساعت قبل از خروج کارمندان اقدام کنند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان تهران از ثبت نام بیش از 4 هزار مشترک در طرح ملی و رایگان اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی و واحدهای گردشگری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۶    
مدیرعامل شرکت گاز استان تهران از ثبت نام بیش از 4 هزار مشترک در طرح ملی و رایگان اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی و واحدهای گردشگری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی شهرداری تهران گفت: از نظر مصرف حداقلی گاز، شرایط مناسبی داریم و همه موتورخانه های مراکز ستادی برای امروز خاموش است و در این شرایط بحرانی، مصرف گاز را تقریبا به صفر رساندیم.
سلام نو / ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
علوی نیا، رئیس اجرای طرح بهینه سازی شرکت ملی گاز گفت: موتورخانه هایتان را بهینه کنید، قبض گازتان یک چهارم می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۲:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار ویژه ملایر پیرو اعلام تعطیلی روز یکشنبه ادارات، مدارس و دانشگاه های استان همدان به علت بارش برف و برودت هوا، تاکید کرد: تمامی دستگاه ها، ادارات، ارگان ها و نهادها موظف هستند شبانه سیستم های گرمایشی و موتورخانه های اداره ذیربط را خاموش کنند ...
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۸    
شرکت های زیادی در زمینه تولید مشعل گازی و گازوئیلی موتورخانه در بازار ایران فعالیت دارند، محصولات شرکت ایران رادیاتور و شوفاژکار نیز از جمله بهترین ها در این صنعت هستند که کیفیت ساخت فوق العاده بالایی دارند و بر اساس استانداردهای بین المللی تولید شده اند ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۱:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
باتوجه به هشدار هواشناسی و پیش بینی کاهش دما در اکثر نقاط کشور و به دنبال آن افزایش استفاده از وسایل گرمایشی همچون بخاری های گازی، نفتی، شومینه، پکیج، آبگرمکن، موتورخانه و ... ، احتمال وقوع مسمومیت با گاز منواکسید کربن، بالا می رود ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۶۰ سایت دیگر  
ظاهرا زمستان سخت اروپا در تهران تجلی بیشتری داشته و حالا اخبار تعطیلی از مناطق مختلف کشور آمده. تهران را هم در ساعات آینده تصمیم خواهند گرفت.
صبای سلامت   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل آموزش همگانی جمعیت هلال احمر در خصوص خطر مسمومیت با گاز مونوکسید کربن هشدار داد و توصیه هایی را برای جلوگیری از گاز گرفتگی ارائه داد. به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس ...
وزیر نفت با بیان اینکه اگر مشترکی نسبت به مصرف پارسال خود 30 درصد صرفه جویی داشته باشد، گازبهای رایگان خواهد داشت، گفت: اقدام های خوبی برای تشویق مشترکان در نظر گرفته شده است و با هر یک درصد کاهش مصرف، شامل سه درصد تخفیف گازبها می شوند.
آنا / شانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان تهران از ثبت نام بیش از 4 هزار مشترک در طرح ملی و رایگان اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی و واحدهای گردشگری در پاییز امسال خبر داد.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: اجرای طرح بهینه سازی در بیش از 6هزار و 500 واحد موتور خانه در مجتمع های مسکونی، اداری، تجاری و آموزشی سطح استان، کاهش 32 مصرف گاز را در پی داشته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان از بهینه سازی رایگاه موتورخانه های قدیمی مشتریان خبر داد و گفت: این بهینه سازی، باعث شده است تا 30 درصد، مصرف گاز آن موتورخانه کاهش پیدا کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: در فصل سرد مصرف گاز به بیش از 650 میلیون متر مکعب در بخش خانگی رسیده است. این میزان به اندازه مصرف 20 کشور است.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان اظهار کرد: هوشمند سازی موتورخانه ها در باغ رضوان منجر به کاهش 35 درصدی مصرف برق و کاهش 50 درصدی مصرف آب زیرزمینی در باغ رضوان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۹:۴۷    
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: برای سال آینده باغ رضوان پایلوت هوشمندسازی در حوزه فضای سبز خواهد بود، همچنین هوشمندسازی موتورخانه در سال گذشته، کاهش 35 درصدی مصرف برق را به همراه داشته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۶:۱۹    
بر اساس مصوبه شورای اقتصاد، شرکت گاز استان موتورخانه بخش های اداری، خانگی و تجاری را به صورت رایگان، بهینه سازی می کند. مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: تاکنون بیش از 6 هزار و 500 واحد موتورخانه و 1200 فضای آموزشی بهینه شده که این اقدام بطور میانگین منجر به کاهش 32 درصدی مصرف گاز در این واحد ها نسبت به ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح پایش مصرف گاز ادارات و موتورخانه ها به منظور جلوگیری از هدر رفت گاز در ساعات غیر اداری در استان سمنان اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت:تاکنون بیش از 6 هزار و 500 واحد موتورخانه و 1200 فضای آموزشی در اصفهان بهینه سازی شده که باعث کاهش 32 درصدی مصرف گاز در این واحد ها شده است.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۶:۵۱    
چهارشنبه 01/10/07 ، کهریزک , (اخبار رسمی) : سختی گیر موتورخانه یکی از تجهیزات بسیار مهم برای کاهش مقدار املاح موجود در آب برای جلوگیری از تشکیل رسوب در لوله و تاسیسات است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه با بیان اینکه در یکسال گذشته هزار و 900 واحد با هزینه 145 میلیارد ریال در استان بهینه سازی شده است، گفت : شرکت گاز استان آمادگی دارد این کار را به صورت رایگان برای تمامی واحد هایی که موتورخانه دارند، انجام دهد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، تکنسین برق صنعتی آشنا با موتورخانه با 10 سال سابقه کار نیازمندیم 09129414113 استخدام مهندس اجرایی و فنی برق و مکانیک office.mapsaco@gmail.com نیاز به مهندسین عمران، معماری، برق، مکانیک، زمین شناسی و جغرافیا ...