پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۴:۳۲Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «موتورخانه»

تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فارس: اجرای طرح های بهینه سازی مصرف انرژی یکی از اولویت های فراموش شده وزارت نفت در طول سالیان گذشته است. در این بین هر چند طرح های خوبی مانند ارتقای کارآیی موتورخانه ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری، نوسازی 65 هزار دستگاه کامیون فرسوده ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۱    
تهران_ ایرنا_ حادثه گازگرفتگی یک ساختمان مسکونی در شرق تهران موجب مسمومیت 7 نفر با گاز کشنده منواکسید کربن شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۲    
با اعلام مدیرعامل شرکت گاز استان یزد این شرکت در زمینه عقد تفاهم نامه اجرای پویش ملی بهینه سازی موتورخانه ها رتبه نخست را در بین تمامی شرکت های گازهای استانی در اختیار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- با دستور وزیر راه دو پروژه تکمیل و ساخت ترمینال پروازهای بین المللی و موتورخانه و همچنین توسعه و بهسازی پارکینگ هواپیما امروز در اصفهان به بهره برداری رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کرج- مدیر عامل شرکت گاز البرز گفت: شرکت گاز استان طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری را به اجرا درآورده که اجرای آن حدود 10 درصد در مصرف گاز صرفه جویی و هزینه گازبهای مشترکین را نیز کاهش خواهد داد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت ملی گاز اقدامات مختلفی را برای گذار از زمستان 99 در دستور کار دارد و مشترکان گاز اگر فقط 10 تا 15 درصد در مصرف صرفه جویی کنند، مشکلات تامین گاز در این دوره برطرف خواهد شد. *** اقدامات شرکت ملی گاز برای کاهش مصرف به گزارش خبرگزاری صنایع ، محمدرضا جولایی با بیان این مطلب، اظهار کرد: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به منظور کاهش آلودگی هوا، وضعیت فنی مشترکان گاز طبیعی که دارای موتورخانه مرکزی هستند به صورت رایگان بررسی می شود.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نسیم آنلاین : با راهکاری مفید برای کاهش مصرف انرژی خانه و موتورخانه آشنا شوید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
طرح ملی "بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری" با هدف کاهش آلودگی هوا و هزینه مشترکان گاز طبیعی در دستور کار شرکت گاز استان اصفهان قرار گرفته است و در این راستا به متقاضیان خدمات رایگان ارائه می شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۴۰    
به گفته مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی، مردم این استان در پیوستن به پویش ملی بهینه سازی موتورخانه بعد از استان تهران، رتبه دوم را دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت گاز گلستان گفت: طرح ملی بهینه سازی موتورخانه مجتمع های تجاری و مسکونی در استان اجرا می شود که حداقل 10 درصد در مصرف گاز در استان صرفه جویی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۷:۲۱    
برای بهینه سازی سیستم حرارت مرکزی موتورخانه های واحد های تجاری و مسکونی یارانه پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز قم گفت: موتورخانه مشترکان خانگی و تجاری گاز استان قم به صورت رایگان اصلاح و بهینه سازی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر نظارت بر استاندارد معیارهای مصرف انرژی و محیط زیست سازمان ملی استاندارد ایران گفت: انجام بازرسی و آزمون دوره ای موتورخانه های گرمایش مرکزی، منجر به کاهش 12 درصدی آلاینده های منتشر شده از موتورخانه ها در سطح کشور شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از آمادگی این شرکت برای اجرای رایگان طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه ها خبر داد و گفت: با اجرای این طرح و براساس پیش بینی ها، شاهد کاهش 10 درصدی مصرف گاز در کل کشور خواهیم بود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۶    
رییس پژوهش و فناوری شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: 17000 مشترک در استان مشمول طرح ملی بهینه سازی رایگان موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مجری طرح بهسازی موتورخانه ها گفت: مشترکان برای ارتقای رایگان موتورخانه های خود در سامانه شرکت ملی گاز ثبت نام کنند. پس از انجام عملیات بهسازی موتورخانه ها، هزینه قبض مشترکان 10 درصد کاهش خواهد یافت.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر میدانشاهی مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در نشست خبری گفت: کشور ایران دومین تولیدکننده گاز و چهارمین مصرف کننده گاز جهان است که این مصرف بیشتر در حوزه خانگی و سوختن گاز انجام می شود و این در حالی است که کمترین ارزش افزوده از طریق سوختن گاز حاصل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
منتظر تربتی گفت: 95 درصد جمعیت کشور تحت پوشش شبکه گاز قرار دارند که از نظر آماری خدمات رسانی کامل شده است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران: با اجرای طرح اصلاح موتورخانه ها 10 درصد در مصرف گاز صرفه جویی می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت: با هدف مصرف بهینه سوخت گاز طبیعی، اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری در یزد کلید خورد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از فارس، طرح های بهینه سازی مصرف انرژی یکی از اولویت های فراموش شده وزارت نفت در طول سالیان گذشته است. در این بین هر چند طرح های خوبی مانند ارتقای کارآیی موتورخانه ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری، نوسازی 65 هزار دستگاه کامیون فرسوده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۷    
طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه های تجاری و مسکونی بصورت رایگان در استان کرمان انجام می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با بیان اینکه طرح ملی بهینه سازی موتورخانه با هدف کاهش مصرف سوخت گاز طبیعی و با هدف صرفه جویی 10 تا 25 درصدی در مصرف گاز طبیعی از آبان امسال اجرا می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- بیرجند- محمد قربانی : مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: با هدف کاهش مصرف گاز طبیعی، طرح ملی اصلاح و بهینه سازی مصرف گاز موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری همزمان با سراسر کشور در استان اجرا می شود ...
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
با آغاز اجرای طرح بهینه سازی مصرف انرژی موتورخانه ها با هدف صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی، موتورخانه های مجتمع های مسکونی و تجاری به صورت رایگان سرویس می شوند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۲    
یزد- مدیرعامل شرکت گاز یزد از شهروندان استان خواست برای اصلاح و بهینه سازی موتورخانه های منازل خود در راستای کاهش 10 درصدی مصرف گاز در سایت شرکت گاز ثبت نام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت: با اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری ، حدود 10 درصد در مصرف گاز هر مشترک صرفه جویی می شود.
یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
علی اکبر میدانشاهی گفت: اجرای طرح اصلاح و بهینه سازی موتورخانه ها در استان یزد موجب کاهش 10 درصدی مصرف گاز خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یزد - مدیر عامل شرکت گاز استان یزد گفت : همزمان با ابلاغ شرکت ملی گاز، طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه های واحدهای مسکونی و تجاری ، با هدف مصرف بهینه گاز در استان اجرا خواهد داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از اجرای طرح اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری استان به صورت رایگان خبر داد و ابراز امیدواری کرد با اجرای کامل این طرح بیش از 10 درصد در مصرف گاز صرفه جویی صورت گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز لرستان از انجام طرح بهینه سازی و اصلاح موتور خانه های منازل و صنعتی خبر داد و گفت: شرکت ملی گاز برای اصلاح هر کدام از این موتورخانه ها مبلغ ده میلیون و 800 هزار تومان به مردم پرداخت می کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نعمت اللهی رئیس کمیته انرژی شرکت گاز استان یزد از صرفه جویی 10 درصدی مصرف گاز با اجرای سامانه ملی پایش اطلاعات انرژی ساختمان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی از آغاز اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای تجاری و مسکونی به صورت رایگان در این استان خبر داد و گفت: مردم شریف استان مرکزی که واحدهای مسکونی و تجاری آنها مجهز به موتورخانه است ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در راستای تحقق مسئولیت های اجتماعی و با هدف مصرف بهینه سوخت گاز طبیعی، اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه سازی رایگان موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری در استان قزوین آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۷    
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: مشترکین گاز استان مشارکت خوبی در ثبت نام برای طرح رایگان اصلاح و بهینه سازی موتورخانه ی واحدهای تجاری و خانگی داشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۰    
شرکت گاز بر اساس یک طرح ملی و برای کاهش مصرف گاز و گاز بهای مشترکان طرح ملی بهینه سازی موتورخانه های مسکونی و تجاری را اجرا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۶    
با اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری،حدود 10 درصد در مصرف گاز صرفه جویی خواهدشد که این امر هزینه گازبهای مشترکین را نیز کاهش خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۱    
شرکت گاز استان همدان، طرح ملی بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری را اجرا می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - شرکت گاز مازندران اعلام کرد که کارشناسان این شرکت با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و آغاز استفاده از وسایل گرمازا ، موتورخانه های واحدهای مسکونی و مجموعه های تجاری را با هدف بهینه سازی و ایمن سازی مصرف ، به صورت رایگان سرویس می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی از آغاز اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای تجاری و مسکونی به صورت رایگان در این استان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از آغاز طرح ملی اصلاح و بهینه سازی مصرف گاز در موتورخانه های مجتمع های مسکونی و تجاری در استان اصفهان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
با اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری،حدود 10 درصد در مصرف گاز صرفه جویی خواهد شد که این امر هزینه گاز مشترکین را نیز کاهش خواهد داد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۲    
تأسیسات قدیمی موتورخانه ها با اصلاحاتی که در آن ها انجام می شود، به راندمان بالاتری دست پیدا می کند و مردم به عنوان حلقه مرکزی این زنجیر، نافع اصلی این طرح می باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، از آمادگی این شرکت برای اجرای رایگان طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه ها در استان خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۱۵    
سیدمحمد فخار- خبرنگار دوره های طولانی آلودگی هوا که از راه می رسد، بسیاری از مسئولان دنبال اختراع دوباره راه حل هستند و نسخه های بی اساس می پیچند؛ از معاینه فنی موتورخانه منازل و تخریب برج های ساخته شده در ورودی های شهر تا آبپاشی خیابان ها و نصب پنکه بزرگ برای راه انداختن باد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: طرح بهینه سازی موتورخانه ها، راهکاری مهم و اساسی در مدیریت مصرف و کاهش هزینه گاز بهای مصرفی واحدهای مسکونی و تجاری می باشد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان غربی گفت: مشترکین گاز استان مشارکت خوبی در ثبت نام برای طرح رایگان اصلاح و بهینه سازی موتورخانه ی واحدهای تجاری و خانگی داشته اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت: همزمان با ابلاغ شرکت ملی گاز ایران طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحد های مسکونی و تجاری در استان کلید خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه سازی رایگان موتور خانه های گازسوز خبر داد.