یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۰:۳۸May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواد آتش زا»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه سپاهان را به دلیل استفاده هوادارانش از مواد آتش زا و دودزا جریمه کرد.
ورزش 3   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دو باشگاه سپاهان و ملوان به دلیل استفاده تماشاگرانشان از مواد آتش زا و دودزا جریمه شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۵    
گروهی از جوانان با حمله به شهرداری و مرکز پلیس شهر "ژی وور" و پرتاب مواد آتش زا خسارات زیادی وارد کردند.
ورزش 3   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۱:۲۸    
هواداران بارسلونا در اقدامی عجیب به اشتباه به سمت اتوبوس تیم خودی مواد آتش زا پرتاب کردند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آرسنال هواداران خود را تهدید کرده که اگر بلیت بازی با بایرن مونیخ را به طرفداران بایرن بفروشند با محرومیت مواجه خواهند شد. آرسنال روز سه شنبه در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان بایرن مونیخ است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- عده ای ناشناس شب گذشته مواد آتش زا(احتمالا کوکتل مولوتف) به محوطه مقبره استرومردخادی در شهر همدان پرتاب کردند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
کمیته تحقیقات روسیه با اعلام این خبر اضافه کرد: سرویس های خدمات اضطراری جستجو ها در میان آوار های این ساختمان را ادامه می دهند. به گزارش فارس، شبکه خبری راشاتودی می گوید بخشی از این ساختمان در اثر آتش سوزی ایجادشده در ان بر اثر پرتاب مواد آتش زا توسط عوامل تروریستی تخریب شده است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس پایتخت از پلمب یک کارگاه تولید مواد آتش زا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جوانان خشمگین فرانسوی بعد از کشته شدن یک جوان 18 ساله در عملیات پلیس با مواد آتش زا به یک پاسگاه پلیس در منطقه ای در حومه پاریس حمله کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۸    
آیین چهارشنبه پایان سال چند سالی است برخلاف آیین های سنتی، با رفتار های پرخطر و استفاده از مواد محترقه خطرناک همراه شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
"چهارشنبه سوری" یکی از جشن های باستانی ایران است که در آستانه نوروز برگزار می شود اما متأسفانه در سال های اخیر، شیوه برگزاری این مراسم سنتی و اصیل، دستخوش تغییرات ناخوشایندی شده و این جشن قدیمی تبدیل به مراسمی برای انفجار مواد آتش زا و ترقه و مواد محترقه شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
همه ساله ایرانیان شب آخرین چهارشنبه سال را با عنوان چهارشنبه سوری و با محوریت نماد آتش جشن می گیرند، اما در سال های اخیر استفاده از ترقه و مواد آتش زا باعث رخداد حواث ناگواری شده است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: دقایقی پیش یک دستگاه آمبولانس در تهران که در حال حمل بیمار دچار تشنج بوده، مورد اصابت مواد محترقه و آتش زا قرار گرفته و به دلیل رعب و وحشتی که ایجاد شده حال بیمار داخل آمبولانس رو به وخامت رفته است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۸    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس از وقوع چند حریق در سطح شهر در آخرین چهارشنبه سال خبر داد. حسین عاشوری در خصوص این خبر اظهار کرد: در شب گذشته به دلیل استفاده برخی شهروندان از مواد آتش زا و محترقه در آخرین چهارشنبه سال ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بازی با مواد آتش زا در استان 14 مصدوم برجای گذاشت که حال سه نفر وخیم گزارش شده است.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت آخرین آمار مصدومان حوادث مرتبط با چهارشنبه آخر سال را اعلام کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
همه ساله ایرانیان شب آخرین چهارشنبه سال را با عنوان چهارشنبه سوری و با محوریت نماد آتش جشن می گیرند، اما در سال های اخیر استفاده از ترقه و مواد آتش زا باعث رخداد حواث ناگواری شده است. منبع: ایسنا 264 215
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
"چهارشنبه سوری" یکی از جشن های باستانی ایران است که در آستانه نوروز برگزار می شود اما متأسفانه در سال های اخیر، شیوه برگزاری این مراسم سنتی و اصیل، دستخوش تغییرات ناخوشایندی شده و این جشن قدیمی تبدیل به مراسمی برای انفجار مواد آتش زا و ترقه و مواد محترقه شده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
این گزارش تصویری شامل تصاویر دلخراش است همه ساله ایرانیان شب آخرین چهارشنبه سال را با عنوان چهارشنبه سوری و با محوریت نماد آتش جشن می گیرند، اما در سال های اخیر استفاده از ترقه و مواد آتش زا باعث رخداد حواث ناگواری شده است ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۱:۵۲    
همه ساله ایرانیان شب آخرین چهارشنبه سال را با عنوان چهارشنبه سوری و با محوریت نماد آتش جشن می گیرند، اما در سال های اخیر استفاده از ترقه و مواد آتش زا باعث رخداد حواث ناگواری شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۷:۳۷   + ۴۸ سایت دیگر  
"چهارشنبه سوری" یکی از جشن های باستانی ایران است که در آستانه نوروز برگزار می شود اما متأسفانه در سال های اخیر، شیوه برگزاری این مراسم سنتی و اصیل، دستخوش تغییرات ناخوشایندی شده و این جشن قدیمی تبدیل به مراسمی برای انفجار مواد آتش زا و ترقه و مواد محترقه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۶    
تهران- ایرنا- چهارشنبه سوری از جمله سنت های ایرانیان به منظور استقبال از نوروز است که مهم ترین عنصر آن، آتش محسوب می شود اما امروزه استفاده برخی از افراد از مواد آتش زا و انفجاری، این رسم کهن را به مراسمی پرخطر، تبدیل کرده است. در اینفوگرافیک پیش رو توصیه های ایمنی این روز را بخوانید.
کاوش اخبار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در چهارشنبه آخر سال در کنار فرزندان خود بمانند و صحنه تفریح را مدیریت کرده و از هرگونه خرید، توزیع و جابه جایی مواد آتش زا به شدت جلوگیری کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۳    
اعمال و رفتارهای ضد اجتماعی در آیین چهارشنبه سوری می تواند عاملی برای تهدید امنیت اجتماعی محسوب شود و با انفجار مواد آتش زا و مصدوم کردن و یا کشتن خود و دیگران موجب داغدار شدن خانواده شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۲   + ۵۷ سایت دیگر  
معاونت بهداشت وزارت بهداشت ضمن تشریح توصیه های ایمنی در مراسم چهارشنبه سوری، از هموطنان خواست به منظور حفظ جان و سلامتی خود و خانواده هایشان از نگهداری مواد محترقه، تهیه و ساخت وسایل آتش بازی در منزل و زیرزمین خودداری کنند.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۷:۵۰    
بازتاب/رئیس کل دادگستری ایلام گفت: از ابتدای اسفند امسال تاکنون هفت نفر بر اثر مواد آتش زا درکشور فوت شده و 275 نفر دیگر زخمی شده اند که بیشتر آنها زیر هجده سال می باشند و باید از طریق پیشگیری و فرهنگ سازی، چهارشنبه سوری مدیریت شود و دراین خصوص صدا و سیما و واحد ها و نهادهای آموزشی وارد عمل شوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۹    
گنبدکاووس - ایرنا - ماموران انتظامی در چهار شهرستان گرگان، رامیان، گالیکش و مینودشت در آستانه چهارشنبه آخر سال، موفق به کشف 20 هزار و 142 عدد انواع مواد آتش زا و خطرآفرین به همراه 11 عدد بمب دست ساز شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به نزدیک بودن مراسم چهارشنبه آخر سال، مجرمان سایبری با ساخت صفحه های جعلی تبلیغات فروش مواد محترقه، از شهروندان کلاهبرداری می کنند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، امنیتی که پلیس به شهروندان هدیه می دهد همانند آغوش بی دلهره پدران و نوازشهای بی دریغ مادران است؛ به بهای یک شب شادی با رفتارهای افراطی و بدون منطق و استفاده از مواد آتش زا و محترقه ی پر خطر، این امنیت را خدشه دار نکنیم. سردار منتظرالمهدی درادامه یادداشت آورده است: [...]
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ محمد یساولی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج در تشریح توصیه های ایمنی برای پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال خطاب به شهروندان، اذعان کرد: مایعات و مواد آتش زا از جمله نفت، بنزین و کبریت را در اختیار و یا در دسترس کودکان قرار ندهید. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۳    
مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی کلانشهر مشهد گفت: 20 هزار عدد انواع مواد آتش زا در بازرسی از یک واحد صنفی در مشهد کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- افسرنگهبان سازمان آتش نشانی مشهد گفت: انفجار مواد آتش زا دستی منجر به مصدومیت 2 نوجوان در این کلانشهر شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۳    
تیم های فوتبال ملوان انزلی و استقلال از ساعت 17:15 امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه مرحوم سیروس قایقران به مصاف هم رفتند. هواداران ملوان از زمان گرم کردن تیم شان تا شروع بازی با تشویق های بی امان خود ملوان را تشویق کردند ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
در این ویدئو، از یک حادثه در تهران منتشر شده که نشان می دهد به دلیل انفجار مواد آتش زا بخشی از خیابان مولوی دچار حریق شد. در خیابان مولوی تهران یک محمولۀ مواد محترقه به دلیل پرتاب مواد آتش زا در درونش منفجر شد. این حادثه وسعت گسترده ای نداشت و کسی هم مصدوم نشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
در خیابان مولوی تهران یک محمولۀ مواد محترقه به دلیل پرتاب مواد آتش زا در درونش منفجر شد. این حادثه وسعت گسترده ای نداشت و کسی هم مصدوم نشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی کلانشهر مشهد گفت: 78 هزار عدد مواد آتش زا خطرناک و غیرمجاز قبل از توزیع در بازرسی از یک انبار در مشهد کشف شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
طرفداری | در جریان برتری 0-1 لاتزیو برابر بایرن مونیخ در دیداری از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، برخی از هواداران تیم آلمانی که در ورزشگاه المپیکو حضور داشتند، از مواد ممنوعه و آتش زا استفاده کرده و نظم ورزشگاه را به هم ریختند. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۳۵    
رسانه های محلی هند گزارش می دهند که در انفجاری در یک کارخانه مواد آتش زا در هند دست کم 6 نفر کشته و حدود 60 نفر زخمی شدند.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ساعت 24 - کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا از جریمه 80 هزاردلاری باشگاه پرسپولیس به دلیل اتفاقات رخ داده در جریان دیدار این تیم با استقلال تاجیکستان خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس به دلیل نقض ماده 65.1 آیین نامه انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا به پرداخت 55 هزار دلار و به دلیل نقض ماده 64.1 این آیین نامه، به پرداخت 10 هزار دلار جریمه نقدی محکوم شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۵۲ سایت دیگر  
به این ترتیب باشگاه پرسپولیس در مجموع باید جریمه ای به میزان 80 هزار دلار به AFC پرداخت کند. ضمن اینکه هر دو جریمه دلاری باید طی 30 روز از تاریخ صدور رأی پرداخت شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا از جریمه 80 هزاردلاری باشگاه پرسپولیس به دلیل اتفاقات رخ داده در جریان دیدار این تیم با استقلال تاجیکستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۰۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
ارتش لبنان اعلام کرد که در جریان گشت مشترک با یونیفل در جنوب این کشور، شلنگ هایی را که توسط صهیونیست ها از اراضی اشغالی به لبنان کشیده شده تا مواد آتش زا را منتقل کند، کشف کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۱:۵۷    
عملیات تمرینی اطفای حریق مخازن مشتقات نفتی با هدف شناسایی و ارزیایی خطر های موجود در حادثه در مجتمع بندری انزلی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی حمله پلیس با باتوم به معترضان، شماری از آنان نیز با چوب به خودرو های پلیس حمله و برخی از آنان نیز به طرف پلیس مواد آتش زا و سایر اشیاء پرتاب کردند.
پانا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۸:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را صادر کرد. آرای جدید به شرح زیر است: درباره گزارش مقامات رسمی علیه باشگاه ذوب آهن و استقلال تهران در خصوص بازی دوتیم در تاریخ 4/9 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۰    
مدیر آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گلمکان گفت: آتش سوزی و انفجار در مغازه باطری سازی خیابان جمهوری به احتمال زیاد نشت گاز و فعل و انفعالات مواد آتش زا بوده است.
پایگاه خبری فراق   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۰:۵۲    
بامداد دوشنبه 13 آذر 1402، خبری روی خروجی سایت اصلی فرقه رجوی قرار گرفت که از همان ابتدا مشکوک جلوه می نمود. به گزارش فراق، بر اساس بیانیه ای که فرقه تروریستی رجوی همان روز منتشر کرد ...
پایگاه خبری فراق   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تیم های ترور مجاهدین خلق در دهه 60 در اقدامی فجیع کودکان و زنان را در اتوبوس شیراز آتش زدند. به گزارش فراق، فکر کنید در روز عید غدیر برای زیارت یا دیدن اقوام خود سوار اتوبوس شدید اما اعضای یک گروه خاص به دلیل آنکه بتوانند قدرت را در دست بگیرند و برای ایجاد رعب و وحشت با مواد آتش زا اتوبوس را به ...