شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۳:۵۴Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حمله پهپادی»

نواندیش   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هم میهن: حزب الله شهادت فرمانده خود را تایید کرد. شهید علویه فرمانده بخش مارون الرأس حزب الله بود که در حمله پهپادی اسراییلی ها زخمی شده بود و امشب به شهادت رسید.
یک مبارز فلسطینی گفت: گردان جنین روح اردوگاه است ما به اسرائیلی ها می گوییم شاید یاسرحنون را به شهادت رساندید ولی به جای او 10 فرمانده می آید، گردان جنین آماده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان با انتشار بیانیه ای از حمله پهپادی به مقر شورای منطقه ای رژیم صهیونیستی در کریات شمونه واقع در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
پهپاد رژیم صهیونیستی مدرسه آنروا را در نزدیکی النصیرات در مرکز غزه هدف قرار داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، منابع خبری اعلام کردند آژیر خطر در مناطقی از شمال فلسطین اشغالی از جمله شهرک کریات شمونا به صدا درآمده است. این منابع از احتمال حمله پهبادی به این منطقه خبر دادند. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
در یکصدو چهلمین روز عملیات طوفان الاقصی شهر رفح در جنوب نوار غزه چندین بار هدف حملات رژیم صهیونیستی قرار گرفت و در حمله رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه از شامگاه گذشته تاکنون بیش از 60 فلسطینی به شهادت رسیدند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۲:۳۳    
به گزارش اسپوتنیک، حوثی های یمن ادعا می کنند که حمله پهپادی به یک ناوشکن آمریکایی در دریای سرخ را به انجام رساندند. جنبش انصارالله (حوثی) که کنترل بخش شمالی یمن را در اختیار دارد، از حمله پهپادی به یک ناوشکن آمریکایی در دریای سرخ خبر داد ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی نیرو های مسلح یمن از حملات موشکی و پهپادی به یک ناو آمریکایی در دریای سرخ، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حملات موشکی و پهپادی به یک ناو آمریکایی در دریای سرخ، یک کشتی انگلیسی در خلیج عدن و مواضع رژیم صهیونیستی در بندر ام الرشراش در جنوب سرزمین های اشغالی خبر داد.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
در پی حمله پهپادی به پایگاه نظامی ایالات متحده در اردن موسوم به برج 22 سه سرباز آمریکایی کشته و ده ها نفر زخمی شدند. این مکان تنها ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۷    
منابع خبری گزارش دادند که رژیم صهیونیستی یک منزل مسکونی را در منطقه النبطیه واقع در جنوب لبنان با پهپاد هدف قرار داد که دو نفر در پی آن شهید شدند. برخی از منابع، تعداد شهدا را سه نفر اعلام کردند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۲    
حزب الله لبنان پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی در شهرک کریات شمونا را هدف قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یک پادگان نظامی رژیم صهیونیستی در شهرک کریات شمونه در شمال فلسطین اشغالی هدف حمله پهپادی از جنوب لبنان قرار گرفت و جاده ها در چند شهرک مسدود شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پیشی گرفتن ترامپ از بایدن در انتخابات آمریکا، حمله هوایی ترکیه به استان دهوک عراق، شکست موشک دارای کلاهک هسته ای انگلیس، اعلام نگرانی آمریکا از برنامه هسته ای و اینترنت در ایران و حمله پهپادی به پایگاه آمریکا در دیرالزور سوریه ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رسانه ها از فعال شدن آژیرهای خطر در بندر ایلات در جنوب فلسطین اشغالی خبر می دهند. این بندر پیشتر در پاسخ به جنایت های رژیم صهیونیستی در نوار غزه بارها هدف حمله پهپادی و موشکی مقاومت عراق و یمن قرار گرفته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش دادند پایگاه غیرقانونی اشغالگران آمریکایی در شرق سوریه هدف حمله پهپادی قرار گرفته است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۲:۳۳    
سرویس سوریه - یک انبار تسلیحات متعلق به نیروهای تحت حمایت دولت مرکزی سوریه در شهر بوکمال دیرالزور هدف حمله یک پهپاد ناشناس قرار گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: یک هواپیمای بدون سرنشین اشغالگران اسرائیلی، دو موشک به شهرک مروحین در جنوب لبنان شلیک کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی برای اولین بار طی هفته های اخیر با پهپاد هدفی را در اردوگاه جنین هدف قرار داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که این ارتش چند کشتی جنگی آمریکا، یک کشتی اسرائیلی و مواضعی در بندر ام الرشراش ایلات در جنوب سرزمین های اشغالی فلسطین با پهپاد مورد حمله قرار داده اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به بندر ایلات در اراضی اشغالی حمله پهپادی کردیم و از سوی دیگر کشتی اسرائیلی ام اس سی سیلور را نیز در خلیج عدن هدف قرار دادیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که این ارتش چند کشتی جنگی آمریکا، یک کشتی اسرائیلی و مواضعی در بندر ام الرشراش ایلات در جنوب سرزمین های اشغالی فلسطین با پهپاد مورد حمله قرار داده اند.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری اعلام کردند ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک الغازیه در شهر صیدا در جنوب لبنان را هدف حمله پهپادی قرار داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : - آژانس تجارت دریایی انگلیس بامداد سه شنبه از دریافت گزارش ها مبنی بر حمله پهپادی به یک کشتی در آب های شمال جیبوتی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آژانس تجارت دریایی انگلیس بامداد سه شنبه از دریافت گزارش ها مبنی بر حمله پهپادی به یک کشتی در آب های شمال جیبوتی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
از آغاز جنگ رژیم صهیونیستی و حماس در ماه اکتبر، ده ها حمله پهپادی و موشکی به کشتی های تجاری در حال حرکت در دریای سرخ انجام شده , در نتیجه، بسیاری از شرکت های بزرگ کشتیرانی استفاده از کانال سوئز را متوقف کرده اند و در عوض کشتی ها را به اطراف دماغه امید نیک در جنوب آفریقا هدایت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد یکشنبه از حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به منطقه ای در جنوب لبنان خبر دادند.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
شبکه ان بی سی نیوز به نقل از سه مقام آمریکایی گزارش می دهد که دولت این کشور اخیرا علیه یک کشتی ایرانی در دریای سرخ و خلیج عدن که مشغول جمع آوری اطلاعات درباره کشتی های باری بود یک حمله سایبری انجام داده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۱    
حمله سایبری آمریکا به کشتی ایران در دریای سرخ، هدف قرار دادن کشتی انگلیسی در خلیج عدن، دیدار دبیران شورای امنیت ملی روسیه و ایران، اعلام تعطیلی مجلس نمایندگان آمریکا و حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به جولان اشغالی، از مهم ترین خبر ها و رویداد های منطقه ای و بین المللی در 24 ساعت گذشته بوده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق پنجشنبه شب از حمله پهپادی به یک هدف نظامی رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی سوریه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مقاومت اسلامی عراق پنجشنبه شب از حمله پهپادی به یک هدف نظامی رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی سوریه خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نشریه هیل در مطلبی به قلم جو بوچینو سرهنگ بازنشسته ارتش ایالات متحده نوشت، کمپین بمباران اخیر ایالات متحده علیه نیروهای نیابتی ایران در عراق و سوریه، در پاسخ به حمله پهپادی 28 ژانویه که منجر به کشته شدن سه سرباز آمریکایی در اردن شد، به اندازه کافی موثر نبود ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۰:۳۰    
ارتش اوکراین اعلام کرد که با استفاده از شهپاد ناو سزار کونیکوف را هدف حمله قرار داد و آن را از بین برده است؛ ادعایی که روسیه هنوز به آن واکنش نشان نداده است. وزارت دفاع روسیه اعلام کرده بود که پدافند این کشور حمله پهپادی اوکراین را دفع و حداقل 9 پهپاد را نابود کرده است. منبع: آخرین خبر
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
ارتش اوکراین روز چهارشنبه اعلام کرد که یک کشتی فرود کلاس روسی را که برای پشتیبانی از عملیات آبی خاکی از آن استفاده می شد، با حملات پهپادهای دریایی در دریای سیاه غرق کرده است ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ارتش اوکراین اعلام کرد که با استفاده از شهپاد ناو سزار کونیکوف را هدف حمله قرار داد و آن را از بین برده است؛ ادعایی که روسیه هنوز به آن واکنش نشان نداده است. وزارت دفاع روسیه اعلام کرده بود که پدافند این کشور حمله پهپادی اوکراین را دفع و حداقل 9 پهپاد را نابود کرده است. منبع: آخرین خبر ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۰:۵۲    
سرویس سوریه - یک خودرو در محله کورنیش قامشلو هدف حمله پهپادی قرار گرفت که بر اساس گزارش ها مجروحانی نیز در پی داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ارتش اسرائیل برای نخستین بار پس از نبرد تابستان 2006 با حزب الله، در عملیاتی پهپادی در قلب شهر نبطیه یک خودروی غیرنظامی را هدف حمله خود قرار داد. ناظران این اقدام تل آویو را تلاشی از سوی این رژیم برای تخلیه ساکنین این شهر از مردم عادی قلمداد می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۰    
الجزیره تصاویر جدیدی از لحظه هدف قرار گرفتن "اسماعیل ابوعمر" خبرنگار و "احمد مطر" تصویربردار این شبکه در رفح در حمله پهپادی رژیم صهیونیستی پخش کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
خبرنگار الجزیره و یک خبرنگار دیگر در شمال رفح هدف حمله پهپادی رزیم صهیونیستی قرار گرفته و مجروح شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
در حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به گروهی از خبرنگاران در رفح واقع در جنوب نوار غزه ، خبرنگار و تصویربردار شبکه خبری الجزیره قطر به شدت زخمی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که جنگ اشغالگران در نوار غزه وارد صد و سی امین روز خود می شود، فراخوان های بین المللی برای دستیابی به آتش بس و توافق تبادل اسیران در حال افزایش است، در حالی که اشغالگران تهدید به یورش به شهر رفح می کنند؛ جایی که صدها هزار فلسطینی از شمال و مرکز در آنجا حضور دارند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی حمله یک پهپاد اسرائیلی به گروهی از خبرنگاران مستقر در نوار غزه ، خبرنگاران مجروح به بیمارستان منتقل شدند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۱۷    
سرویس جهان- بر اساس گزارش دیده بان حقوق بشر سوریه، ارتش ترکیه در 40 روز گذشته بیش از 60 حمله پهپادی در منطقه تحت کنترل کردهای سوریه انجام داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
یک پهپاد اسرائیلی خودرویی را در جنوب لبنان هدف حمله قرار داد که به دنبال آن، تعدادی مجروح شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی خودرویی در منطقه بنت جبیل و مناطقی در جنوب لبنان را با هواپیماهای بدون سرنشین هدف قرار داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۵    
رسانه ها از حمله پهپادی اسرائیل به یک خودرو در جنوب لبنان خبر دادند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : نیروی هوایی اوکراین امروز ادعا کرد که در حمله پهپادی روسیه توانسته 14 فروند از 17 پهپاد روسیه را منهدم کند.