دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۶:۰۷Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطین اشغالی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
یک روزنامه چاپ فلسطین اشغالی نوشت، هم زمان با برگزاری مذاکرات وین، ارتش رژیم صهیونیستی در سودای اجرای نقشه ب آمریکا در برابر ایران است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۱    
یک مرکز اطلاع رسانی در فلسطین اشغالی امروز یکشنبه، 7 آذرماه از ابلاغ دستور تخریب یک مجتمع بزرگ مسکونی از سوی شهرداری رژیم اشغالگر در قدس اشغالی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
در پی گزارش اولین موارد ابتلا به سویه جدید ویروس کرونا در فلسطین اشغالی، مرز های آن به مدت دو هفته به روی خارجی ها بسته می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی گزارش اولین موارد ابتلا به سویه جدید ویروس کرونا در فلسطین اشغالی، نخست وزیر رژیم صهیونیستی درخصوص برقراری وضعیت اضطراری هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه گلوبس چاپ فلسطین اشغالی مدعی شد که اسرائیل و قطر اخیرا توافق مخفیانه ای درباره تجارت الماس امضا کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یک رسانه صهیونیستی مدعی شد، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در سفر به شامل فلسطین اشغالی، با برخورد سرد مقامات رژیم صهیونیستی مواجه شد و حتی نخست وزیر این رژیم با هدف علنی کردن مخالفتش با واشنگتن در خصوص مذاکره با تهران، حاضر به دیدار با او نشد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رابرت مالی، نماینده ی ویژه رئیس جمهور آمریکا در امور ایران گفت: رئیس جمهور (جو) بایدن و وزیر خارجه (آنتونی) بلینکن به صراحت اعلام کرده اند که ما به دیپلماسی امتیاز می دهیم. به صراحت اعلام کرده ایم ما آماده بازگشت به توافق و برداشتن تمامی تحریم هایی هستیم که با این توافق ناسازگار است . ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بنی گانتز وزیر دفاع رژیم صهیونیستی، در یک سخنرانی، پهپاد های ساخت جمهوری اسلامی ایران را مورد بررسی قرار داد. او با اشاره به دقت بالای این پهپاد ها، اعلام کرد که ایرانی ها، حتی برای انتقال سلاح به متحدان خود در فلسطین اشغالی هم از پهپاد استفاده کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
دولت انگلیس درخصوص وضعیت حقوق بشر در فلسطین اشغالی از جمله افزایش خشونت شهرک نشینان علیه فلسطینی ها در گزارشی به ابراز نگرانی در این زمینه اکتفا کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۲۹    
پایگاه صهیونیستی عکا با انتشار ویدئویی از آتش سوزی گسترده در کارخانه ای در بیت کاما خبر داد. منبع: صداوسیما
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۲    
شفقنا- فادی الهدمی وزیر امور قدس در تشکیلات خودگردان فلسطین، شهرک سازی ها در فلسطین اشغالی را، سونامی جنون آمیز دانست. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ به نوشته روزنامه رای الیوم ، الهدمی گفت: رژیم صهیونیستی چندین پروژه بزرگ شهرک سازی را در بخش های مختلفی از شهر قدس آغاز کرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در گزارش سازمان ملل تحت عنوان "هزینه های اقتصادی اشغالگران اسرائیلی علیه ملت فلسطین: فقر در کرانه باختری 2000- 2019" آمده است، 58 میلیارد دلار صرف هزینه اقدامات اشغالگران در کرانه باختری طی 20 سال گذشته شده است و این هزینه سه برابر و نیم تولید ناخالص داخلی اراضی فلسطین اشغالی در سال 2019 است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که در یک کارخانه ادویه جات در جنوب فلسطین اشغالی آتش بزرگی شعله ور شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که در یک کارخانه ادویه جات در جنوب فلسطین اشغالی آتش بزرگی شعله ور شده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
پس از گزارش منابع رسمی سوریه درباره تجاوز جنگنده های رژیم صهیونیستی به خاک این کشور، رسانه های صهیونیستی فاش کردند که پدافند هوایی این رژیم در رهگیری یک موشک شلیک شده از خاک سوریه ناتوان بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
پس از تشدید عملیات های استشهادی در کرانه باختری و قدس اشغالی، برخی تحلیلگران بر این باورند که نشانه های وقوع انتفاضه سوم در فلسطین اشغالی رو به افزایش است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۸    
شفقنا- رسانه ها در فلسطین اشغالی از سفر یک روز یکشنبه یک هیأت مغربی به فلسطین اشغالی خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ وبسایت عبری زبان کان ضمن اینکه از بردن نام اعضای این هیأت خودداری کرده است گفته که اعضای آن را فعالان در عرصه رسانه و نمایندگان جامعه مدنی تشکیل می دهند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از سفر یک هیأت مغربی به فلسطین اشغالی به دعوت وزارت خارجه این رژیم خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یک سخنرانی در فلسطین اشغالی ادعاها علیه ایران را تکرار کرد و درباره اینکه ایرانی ها از راه دور ما را آزار می دهند ، سخن گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
امارات به بازاری مهم برای کالاها و تولیدات شهرک های صهیونیست نشین در فلسطین اشغالی از جمله مشروبات الکلی آن ها تبدیل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از تکمیل یک دیوار دیگر دور سرزمین های تحت اشغال خود در فلسطین اشغالی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سفارت آمریکا در فلسطین اشغالی در پی عملیات استشهادی در قدس اشغالی، به شهروندان خود درباره حضور در بخش قدیمی قدس هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- منابع عبری زبان صبح امروز (دوشنبه) از وقوع آتش سوزی در یک منطقه صنعتی در نهاریا واقع در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
آتش سوزی بزرگی که بامداد امروز در شمال فلسطین اشغالی رخ داد به تدریج در حال نزدیک شدن به مخازن آمونیاک یکی از کارخانه های این منطقه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از وقوع آتش سوزی در منطقه صنعتی نهاریا واقع در اراضی اشغالی 1948 خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
عملیات استشهادی دیروز در قدس نگرانی فزاینده در فلسطین اشغالی ایجاد کرده و موج ترس در حال بزرگ تر شدن است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
میشل عون در سالگرد روز استقلال لبنان ضمن تاکید بر محافظت از حقوق دریایی این کشور در مرز فلسطین اشغالی تاکید کرد که تلاش برای حل بحران با عربستان و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۷:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
پلیس رژیم صهیونیستی از زخمی شدن یک شهرک نشین به ضرب چاقو در شهر اشغالی یافا خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
انتشار خبر دستگیری خدمتکار منزل بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به جرم همکاری اطلاعاتی با ایران و نصب نرم افزارها و سخت افزارهای جاسوسی در خانه گانتس، موجی از بهت و حیرت را در فلسطین اشغالی در پی داشته است و رسانه های اسرائیلی این اتفاق را به عنوان یک داستان غیرعادی توصیف کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
نشست هیات مدیره انجمن آمبودزمان های کشورهای اسلامی با حضور خدائیان رییس سازمان بازرسی کل کشور به صورت آنلاین برگزار شد و اظهارات رییس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص پیگیری نقض حقوق بشر توسط رژیم غاصب صهیونیستی نسبت به مردم فلسطین اشغالی و اقدامات تروریستی در کشور افغانستان مورد استقبال کشورهای عضو ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان آتش نشانی رژیم صهیونیستی از وقوع آتش سوزی در مرز سرزمینهای اشغالی و اردن خبر داد و آن را تهدیدی برای خطوط انتقال گاز دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مقامات صهیونیست به سفیر آمریکا در سازمان ملل که هفته جاری سفری به فلسطین اشغالی داشت، گفته اند، هرگونه کمک آمریکا به ارتش لبنان باید مشروط به چند شرط در خصوص حزب الله باشد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با لیندا توماس گرینفیلد، سفیر آمریکا در سازمان ملل که به فلسطین اشغالی سفر کرده بود، دیدار کرد. طبق بیانیه ای از دفتر گانتس، او از گرینفیلد برای کمک و حمایت حرفه ای و شخصی اش از روابط آمریکا-اسرائیل قدردانی کرد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
گانتس در صفحه توئیتر خود ضمن اشاره دیدار خود در روز سه شنبه با گرینفیلد در شمال فلسطین اشغالی نوشت: در مورد برنامه هسته ای ایران و فعالیت ایران در منطقه گفت وگو کردیم. وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از سفیر آمریکا در سازمان ملل به علت مشارکت در تقویت روابط بین تل آویو و واشنگتن قدردانی [...]
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۰:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
یک روزنامه اماراتی با توجه به دیدارها و رایزنی های اخیر مقامات آمریکایی و اسرائیلی مطرح کرد، واشنگتن و تل آویو درباره احیای توافق هسته ای اختلاف نظر دارند اما آن را علنی نمی کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه آغاز مذاکرات وین ، رایزنی های آمریکا با متحد اسرائیلی خود به شدت افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پاسخ به سوالی درباره سفر نماینده ویژه واشنگتن در امور ایران به فلسطین اشغالی گفته که آمریکا به طور مرتب رژیم صهیونیستی را در جریان مذاکرات وین قرار داده است.
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در دیدار با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ادعاهای خود را علیه تهران تکرار و ادعا کرد که ایران به توافق هسته ای بازنمی گردد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یک گروه هکری به نام "عصای موسی" از نفوذ عوامل خود به اطلاعات برخی مراکز حکومتی و موفقیت در سرقت نقشه های سه بعدی برخی مناطق فلسطین اشغالی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
منابع رسمی در فلسطین اشغالی از آغاز تمرینات نظامی مشترک میان نیرو های رژیم اشغالگر و تفنگداران دریایی آمریکا خبر دادند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
در فیلم منتشر شده، تصاویر و نقشه های تأسیسات حیاتی نشان داده و اعلام می شود این ها نمونه ای از تصاویر دقیقی است که اخیراً پس از هک زیرساخت های سایبری رژیم صهیونیستی به دست آمده. دقت تصاویر 5 سانتیمتر و حجم فایل ها، تصاویر و نقشه ها 22 ترابایت است. کد ویدیو دانلود ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه تارنمای خبری لبنانی ” المدن”، اطلاعات یاد شده در بردارنده تصاویر سه بعدی از سایر مناطق در فلسطین اشغالی است . بدین ترتیب گروه مزبور توانست ” تحریم بین المللی ” که مانع از دستیابی به تصاویر هوایی دقیق از مناطق موجود در فلسطین اشغالی می شود را دور بزند. ادامه [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی گزارش داده اند نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دلیل اختلاف نظر با دولت آمریکا درباره بازگشت واشنگتن به توافق هسته ای، حاضر نشده است با نماینده این کشور دیدار کند که به زودی به فلسطین اشغالی سفر خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه هکری عصای موسی ضمن اعلام اینکه حجم فایل ها، تصاویر و نقشه های سه بعدی که از فلسطین اشغالی به دست آورده 22 ترابایت است، بخشی از اطلاعات حساس را منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۱:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
یک وبگاه صهیونیستی می گوید فرستاده ویژه رئیس جمهور آمریکا در امور ایران که به فلسطین اشغالی سفر کرده، قصد ندارد با نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیدار کند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۳:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نوشته این پایگاه عبری زبان مالی که برای مشاوره و رایزنی با مسئولین اسرائیلی پیش از آغاز مذاکرات وین به فلسطین اشغالی سفر کرده قرار است دوشنبه با بنی گانتس وزیر جنگ و ایال هولتا مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی و نیز شماری از مسئولین عالی رتبه نهاد های نظامی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیست مانور نظامی وسیعی را در طول مرز فلسطین اشغالی با سوریه و لبنان آغاز کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۹    
آتش سوزی گسترده ای از شب گذشته در مناطق الجلیل، قدس و مرکز سرزمین های اشغالی آغاز شده و هنوز مهار نشده است. در پی این آتش سوزی ده ها خانه تخلیه شده اند.
به دنبال وقوع آتش سوزی گسترده در شمال فلسطین اشغالی دهها خانه تخلیه شدند.