شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۱:۵۸Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حمله موشکی»

راهبرد معاصر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که دقایقی پیش آژیر حمله موشکی در تل آویو و مناطق شمالی فلسطین اشغالی به صدا درآمده است.
گردان های القسام شاخه نظامی حماس با چندین موشک از نوار غزه به تل آویو حمله کردند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-رسانه های صهیونیستی ادعاهای ارتش این رژیم در مورد کسب دستاوردهای نظامی در غزه و ضربه زدن به حماس را رد و اعلام کردند که آیا سه نوبت حمله موشکی گردان های القسام به تل آویو در شصت و دومین روز جنگ برای ارتش اسراییل دستاورد نظامی محسوب می شود؟
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - مقاومت اسلامی عراق روز جمعه با صدور بیانیه ای مسئولیت حمله موشکی به یک پایگاه آمریکایی در میدان نفتی کونیکو در سوریه را برعهده گرفت.
جام جم   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، شبکه المیادین گزارش داد که یک فروند پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی با شلیک دو موشک، یک خودرو را در شهر البعث در استان قنیطره هدف قرار داد که بر اثر آن 4 نفر به شهادت رسیدند.
فرهیختگان   ۸ ساعت پیش    
دقایقی پیش در پی حمله موشکی نیروهای مقاومت فلسطین، آژیر حمله موشکی در شهر تل آویو، مرکز رژیم صهیونیستی به صدا در آمده است.
رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که دقایقی پیش آژیر حمله موشکی در تل آویو و مناطق شمالی فلسطین اشغالی به صدا درآمده است.
جام جم   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، رسانه های اسرائیلی در گزارش های خود از این حمله اعلام کردند که صدای انفجاری قوی در مرکز اسرائیل بدون هشدار قبلی شنیده می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گردان های عزالدین القسام، شاخه نظامی جنبش حماس امروز جمعه، 8 دسامبر اعلام کرد که در پاسخ به کشتار غیرنظامیان فلسطینی در غزه، شهر اشغالی تل آویو را هدف حمله موشکی قرار داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نبردها در حال حاضر در پنج محور اصلی در بیت لاهیا، بیت حانون، محله شجاعیه و جبالیا یعنی در شمال، جنوب و شرق باریکه غزه متمرکز است، جایی که نیروهای اشغالگر همچنان نبردهای شدیدی را رزمندگان مقاومت برای جدا کردن مناطق از یکدیگر به راه انداخته اند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مقاومت عراق اعلام کرد پایگاه اشغالگران آمریکایی را در میدان نفتی کونیکو در شرق سوریه با یک موشک هدف قرار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سفارت آمریکا در بغداد تایید کرد که امروز، جمعه مورد حمله موشکی قرار گرفت. پیشتر یک رسانه عربی به نقل از مقامات عراق اعلام کرده بود که اطراف ساختمان سفارت آمریکا در منطقه سبز بغداد هدف حمله راکتی قرار گرفته است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه عبری زبان یسرائیل هیوم اعلام کرد که یک فروند هلیکوپتر آپاچی ارتش رژیم صهیونیستی پناهگاه نظامیان اسرائیلی را به اشتباه موشک باران کرده است. در این حمله موشکی تعدادی از سربازان کشته و زخمی شدند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
گزارش های رسانه ای از حمله موشکی به مناطق نزدیک سفارت آمریکا در مرکز بغداد طی بامداد امروز جمعه حکایت دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع محلی اعلام کردند در این حمله، سفارت آمریکا در مرکز بغداد هدف قرار گرفته و صدای چندین انفجار در منطقه سبز به گوش رسیده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نیروهای مقاومت اسلامی لبنان مواضع نظامیان صهیونیست در تله الراهب و شتولا در شهرک عیتا الشعب واقع در جنوب لبنان را هدف حملات سنگین موشکی قرار دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری پنجشنبه شب گزارش دادند، در حمله موشکی حزب الله لبنان به یکی از مواضع نظامیان صهیونیست در مرز با این کشور، 2 نظامی صهیونیست کشته شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام آگاه در ارتش سوریه در گفتگو با خبرنگار تسنیم، ماجرای حمله امشب رژیم صهیونسیتی به جنوب سوریه را شرح داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۰    
منابع عبری اعلام کردند که در نتیجه حمله موشکی حزب الله لبنان به شمال اراضی اشغالی یک صهیونیست به هلاکت رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
منابع صهیونیست خبر دادند که در حمله موشکی که حزب الله به مقر نظامی متات انجام داد، یک اسرائیلی کشته شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: حماس در سال جاری مسئولیت دو حمله موشکی از لبنان به شمال اسرائیل را بر عهده گرفته است که یکی از آن ها پس از عملیات این گروه در 7 اکتبر رخ داد. این حملات از پایگاه هایی در جنوب لبنان انجام شد که تحت کنترل گروه حزب الله است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۰:۴۵    
سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیرو های مسلح یمن اعلام کرد ارتش این کشور اهدافی نظامی را در فلسطین اشغالی با موشک های بالستیک هدف حمله قرار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۰:۱۰    
سخنگوی نیرو های مسلح یمن اعلام کرد: یگان موشکی یمن مواضع نظامی رژیم صهیونیستی را در منطقه ام الرشاش (ایلات) در جنوب فلسطین اشغالی با موشک های بالستیک هدف قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد ارتش این کشور اهدافی نظامی را در فلسطین اشغالی با موشک های بالستیک هدف حمله قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۷    
سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد ارتش این کشور اهدافی نظامی را در فلسطین اشغالی با موشک های بالستیک هدف حمله قرار داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نیروهای مسلح یمن در بیانیه ای با تشریح جزئیات حمله موشکی به اهداف نظامی رژیم صهیونیستی تاکید کرد این عملیات تا توقف تجاوزات اشغالگران به نوار غزه ادامه خواهد یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: حزب الله لبنان در بیانیه ای از حمله موشکی به پایگاه اسرائیلی جل العلام در شمال فلسطین اشغالی و وارد کردن تلفات قطعی به اسرائیل خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۶:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مهر : رسانه های اسرائیلی از شنیده شدن صدای آژیر خطر در شهر بندری ایلات در اسرائیل خبر دادند .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری از حمله موشکی از جنوب لبنان به مواضع نظامیان صهیونیست در مزارع اشغالی شبعا خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی امروز (چهارشنبه) از هدف قرار گرفتن پایگاه حریر متعلق به نیروهای آمریکایی در شمال عراق با دو پهپاد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۱    
روزنامه نگار در صنعا، فاش کرد نیروهای مسلح یمن، نیروهای اماراتی را در جزیره مَیّون ، با پنج موشک هدف قرار دادند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رزمندگان مقاومت فلسطین امروز مواضع نظامی و شهرک های اسرائیل نشین را هدف حمله راکتی و خمپاره ای قرار دادند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : منابع خبری بامداد چهارشنبه از حمله پهپادی به مقر نظامیان آمریکایی در پایگاه عین الاسد واقع در غرب عراق خبر دادند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
گردان های قسام، شاخه نظامی حماس، اعلام کرد که امروز -سه شنبه- تل آویو را هدف حمله موشکی قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از حمله موشکی به تل آویو خبر دادند و اعلام کردند که صدای انفجارهای قوی از تل آویو شنیده می شود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مشاور امنیت ملی کاخ سفید با تکرار ادعاها درخصوص حملات به کشتی ها در دریای سرخ، اعلام کرد واشنگتن برای تشکیل گروه ضربت با حضور کشورهای شریک به منظور حفظ امنیت کشتیرانی در این منطقه در حال مذاکره است. ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
منابع رسانه ای امروز (سه شنبه) از حمله موشکی از خاک لبنان به پادگان اسرائیلی ها در شمال سرزمین های اشغالی فلسطین خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- حزب الله لبنان از حمله موشکی به یک پایگاه صهیونیستی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
منابع رسانه ای امروز (سه شنبه) از حمله موشکی از خاک لبنان به پادگان صهیونیست ها در شمال سرزمین های اشغالی فلسطین خبر دادند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون، محمد رعد رئیس فراکسیون وفاداری به مقاومت وابسته به حزب الله لبنان در پارلمان این کشور در گفتگو با شبکه خبری المیادین به بیان جزئیاتی از شهادت فرزندش عباس محمد رعد (سراج) در حمله موشکی رژیم صهیونیستی به منطقه بیت یاحون پرداخت. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : مرکز فرماندهی نیروهای آمریکا در منطقه (سازمان تروریستی سنتکام) در بیانیه ای حمله انجام گرفته از سوی ارتش یمن به چند کشتی در دریای سرخ را به ایران مرتبط دانست ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۲:۳۰    
به گزارش زیرنویس به نقل از ایسنا؛ سخنگوی کابینه رژیم صهیونیستی با اشاره به حملات موشکی و پهپادی یمن به 2 کشتی اسرائیلی، مدعی شد ایران پشت این حملات قرار دارد. آویر جندلمان سخنگوی کابینه رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) و در یک نشست خبری مدعی شد حماس توافق آتش بس را نقض کرد و ترجیح می دهد [...]
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
تسنیم : در پی حمله راکتی گردان های القسام به بئر السبع آژیر خطر در این شهر، النقب و بخش های وسیعی از اراضی اشغالی به صدا درآمد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۰:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
آویر جندلمان سخنگوی کابینه اسرائیل امروز (دوشنبه) و در یک نشست خبری گفت روز گذشته (یکشنبه) ارتش یمن 2 کشتی را هدف حملات موشکی قرار دادند و یکی از آن ها آسیب جزئی دید. وی در ادامه اظهارات خود، مدعی شد ایران پشت این حمله قرار دارد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۸:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مهر نوشت: منابع فلسطینی از موشکباران تل آویو از سوی مقاومت فلسطین خبر دادند. به نقل از الجزیره، منابع فلسطینی از موشکباران تل آویو از سوی مقاومت فلسطین خبر دادند. گردان های قسام شاخه نظامی حماس از حمله موشکی به تل آویو در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه ساکنان غزه خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای مقاومت فلسطین در جریان نبرد سنگین با نظامیان رژیم صهیونیستی، علاوه بر انهدام تانکها و جنگ افزارهای آنها، تلفات سنگینی هم به اشغالگران وارد کردند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
زیرنویس، گروه بین الملل: حملات هوایی ارتش رژیم صهیونیستی علیه مناطق مسکونی و به ویژه بیمارستان های نوار غزه طی روزها و ساعات گذشته شدت پیدا کرده و صدها شهید و زخمی در میان فلسطینی های بی گناه برجای گذاشته است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که منطقه مسگاف عام در الجلیل علیا در شمال فلسطین اشغالی از جنوب لبنان هدف حمله موشکی قرار گرفته است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۴    
به گفته گروه امنیت دریاییAmbrey مستقر در بریتانیا، یک کشتی متعلق به انگلیس که از دریای سرخ عبور می کرد مورد اصابت موشک یمنی ها قرار گرفت.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش منجیل خبر به نقل از اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، مقاومت اسلامی لبنان – حزب الله لبنان – امروز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که رزمندگان مقاومت پایگاه رویسات العلم اشغالگران در تپه های کفر شوبا و مزارع شبعای اشغالی لبنان را با سلاح های مناسب هدف قرار دادند. ...