جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۸:۴۰Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرزمین های اشغالی»

جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی گزارش دادند که در مجاورت شهرک کریات گات در جنوب فلسطین اشغالی، صدای شدید انفجار به گوش رسیده و دود غلیظی به شکل قارچ به آسمان بلند شده است.شبکه صهیونیستی کان در گزارشی کوتاه نوشت که این انفجار بزرگ بوده و جزئیات آن در حال بررسی است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عملیات سرباز مصری که طی آن، سه صهیونیست به هلاکت رسیدند، روابط تل آویو و قاهره را تیره کرده است، تا جایی که نتانیاهو برای جلوگیری از تشدید تنش ها و تشکیل جبهه جدید علیه سرزمین های اشغالی به مقامات صهیونیستی گفته در برابر این عملیات اظهارنظر نکنند تا خشم مصری ها برانگیخته نشود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گم شدن ده ها هزار مهمات از یک انبار سلاح در سرزمین های اشغالی نگرانی امنیتی صهیونیست ها را موجب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۰۶    
منابع صهیونیستی از وقوع یک انفجار مهیب در جنوب سرزمین های اشغالی خبر داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۴۴    
خبرگزاری شهاب فلسطین تصاویری از یک انفجار در سرزمین های اشغالی منتشر کرد
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون عمومی پارلمان رژیم صهیونیستی در شور اول موافقت خود را با تصویب قانونی که نظارت بر مدارس و معلمان فلسطینی حاضر در سرزمین های اشغالی را تقویت می کند، اعلام کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از فراهم شدن زمینه های ایجاد تحولات اساسی در جنگ به نفع ایران (به خصوص خلع بنی صدر) که عمدتاً در سطح استراتژی های سیاسی از طرف امام مدیریت می شد، روند اقدامات نظامی در قالب چهار عملیات موفقیت آمیز که نهایتاً منجر به فتح خرمشهر و آزادسازی اکثر سرزمین های اشغالی شد، آغاز شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در پی یک تصادف وحشتناک و سخت چند خودرو در نزدیکی شهرک کریات جات حداقل سه نفر کشته و چهار نفر دیگر زخمی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تظاهرات گسترده علیه طرح جنجالی اصلاحات قضایی کابینه رژیم صهیونیستی در سراسر سرزمین های اشغالی برای بیست و دومین هفته متوالی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ده ها هزار تن از ساکنان سرزمین های اشغالی در بیست ودومین هفته متوالی علیه طرح دولت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای انجام اصلاحات قضایی تظاهرات کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۱۵    
تظاهرات علیه نتانیاهو در 150 منطقه از سرزمین های اشغالی با حضور هزاران نفر از معترضان در حال برگزاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سازمان همکاری اقتصادی و توسعه از کمبود بسیار شدید کادر پزشکی در سرزمین های اشغالی و نبود برنامه ای مشخص در این رژیم اشغالگر برای رفع این کمبود خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۰    
نیرو های پلیس مصر به سمت نظامیان رژیم صهیونیستی حاضر در منطقه نزدیک مرز های سرزمین های اشغالی تیراندازی کرده و 3 تن از آن ها را به هلاکت رساندند و یک نظامی را زخمی کردند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ارتش مصر امروز (شنبه) بیانیه ای را درمورد حادثه امنیتی در مرز مصر و اراضی اشغالی منتشر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
در حمله ضد صهیونیستی در مرز مصر با فلسطین اشغالی، 3 صهیونیست به هلاکت رسیدند.گزارش شده که در این درگیری ها یک نظامی مصری هم جان باخته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
نتایج آخرین نظرسنجی روزنامه عبری معاریو در سرزمین های اشغالی نشان داد مقبولیت بنیامین نتانیاهو برای نخست وزیری تل آویو کاهش چشمگیری یافته و بنی گانتز برای جایگزینی او پیشتاز است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مهر : خبرگزاری رسمی لبنان NNA شامگاه پنجشنبه گزارش داد که این اقدامات ارتش لبنان در واکنش به تهدیدات ارتش صهیونیستی به هدف قرار دادن اردوگاه ارتش لبنان در خط مرزی با سرزمین های اشغالی در محور مزارع بسطره-شبعا صورت گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید که به سرزمین های اشغالی سفر کرده است، با رئیس رژیم صهیونیستی دیدار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا، سفر برنامه ریزی شده خود به سرزمین های اشغالی را لغو کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه های عبری امروز (پنجشنبه) گزارش دادند که آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا سفر برنامه ریزی شده هفته آینده به فلسطین اشغالی را لغو کرده است.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
علیرغم حرف و حدیث های گسترده درباره احتمال دستیابی به توافق عادی سازی روابط میان عربستان سعودی و اسرائیل، تل آویو مخالف شروط اعلام شده ریاض در مذاکرات با دولت جو بایدن است. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۱    
جدیدترین نتایج نظر سنجی توسط رسانه های رژیم صهیونیستی نشان می دهد که نفرت از بنیامین نتانیاهو و مخالفت با ادامه نخست وزیری او در سرزمین های اشغالی افزایش یافته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حضور نیروهای یگان ویژه حزب الله یا همان رضوان در کنار سایر یگان های نظامی حزب الله در رزمایش اخیر این جنبش که در نزدیکی مرزهای شمالی سرزمین های اشغالی به منظور بخشی از توانمندیها و قابلیت های نظامی مقاومت برگزار شد، کابوس افسران ارشد ارتش دشمن صهیونیستی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
در جریان عملیاتی برای جلوگیری از غارت آثار تاریخی، غارهای مخصوص خاکسپاری در سرزمین های اشغالی فلسطین کشف شد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: جمهوری آذربایجان مراسم بسیار ویژه ای برای استقبال از هرتزوگ در نظر گرفته بود. در فرودگاه یعقوب ایوب اف، معاون نخست وزیر، فارز رضایف، معاون وزیر امور خارجه و مختار محمداف، سفیر جمهوری آذربایجان در سرزمین های اشغالی در کنار جورج دیک ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۰۸    
یک رسانه صهیونیست از کاهش ارزش پول رژیم صهیونیستی به خاطر تداوم ناآرامی در سرزمین های اشغالی خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۴    
وقتی خبر اظهارات جدید نتانیاهو مبنی بر غافلگیر کردن ایران منتشر شد، نه تنها تحلیلگران صهیونیست آن را سخنانی غلوآمیز قلمداد کردند، بلکه محافل رسانه ای مستقر در سرزمین های اشغالی نیز نشانه های متعددی در نقض اظهارات او مطرح کردند. نتانیاهو در اظهاراتش مدعی شده بود: ما ایران را همیشه غافلگیر می کنیم.. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی در جلسه کابینه دولت نتانیاهو، اظهاراتی نژادپرستانه را درباره اعراب فلسطینی بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
با ادعای نتانیاهو مبنی بر عزم جدی او برای به نتیجه رساندن طرح اصلاحات قضایی مدنظرش به دنبال تصویب بودجه 2024 -2023 شنبه های اعتراضی در سرزمین های اشغالی در بیست ویکمین هفته خود متفاوت تر از گذشته برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر در پنجمین ماه پیاپی برای اعتراض به اصلاحات قضائی در سرزمین های اشغالی به خیابان ها آمدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۵:۰۷    
ارتش رژیم صهیونیستی یکشنبه شب از برگزاری رزمایش نظامی در مقر وزارت امنیت این رژیم در شهر تل آویو در مرکز سرزمین های اشغالی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۳:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی و هندوستان یک قرارداد همکاری درباره اعزام نیروی کار خارجی در برخی بخش های بازار کار در سرزمین های اشغالی امضا کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۴    
از روز گذشته، بیش از صد مورد آتش سوزی در سرزمین های اشغالی گزارش شده است. شب گذشته نیز در مناطق هم مرز با غزه نیز آتش سوزی گزارش شده بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۹    
سرزمین های اشغالی برای بیست یکمین هفته متوالی شاهد حضور مخالفان دولت ائتلافی رژیم صهیونیستی در خیابان ها بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در حالی که احیای روابط دیپلماتیک میان ایران و عربستان موجب نزدیک تر شدن رقبای منطقه ای شده، اسرائیل با تهدید هایی در داخل و فراتر از مرزهای سرزمین های اشغالی روبرو است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
احمد وحیدی وزیر کشور درباره اظهارات اخیر نتانیاهو مبنی بر اینکه ما ایران و همه دشمنان خود را شگفت زده می کنیم، گفت: فعلاً که خود نتانیاهو بیش از هم شگفت زده شده است ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از ارومیه، حجت الاسلام اصغر جلالی امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان چهاربرج که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار داشت: سران رژیم غاصب صهیونیستی گفته بودند که حملات گسترده به غزه را برای چند روز ادامه خواهند داد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی شامگاه شنبه در اعتراض به تصمیم نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای انجام اصلاحات قضایی به خیابان ها آمدند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۳    
ساکنان سرزمین های اشغالی روز شنبه برای بیستمین هفته متوالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و طرح اصلاحات قضایی وی تظاهرات کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
نشریه صهیونیستی یدیعوت اخرونوت نوشت: 120 آتش سوزی در سراسر سرزمین های اشغالی از صبح امروز رخ داده است. وسعت حریق در جنگل های اطراف شهرک کارمیا در نزدیکی نوار غزه به حدی است که پس از ساعت ها تلاش نیروهای آتش نشان و همچنین به کارگیری هواپیماهای اطفای حریق این جنگل همچنان در شعله های آتش می ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی علیه نتانیاهو و طرح اصلاحات قضایی اش تظاهرات کردند. تظاهرات اصلی در تل آویو برگزار می شود اما در شهرهای دیگر هم معترضان به خیابان آمدند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۰    
سرویس خارجی- اعتراضات و تظاهرات در تل آویو و دیگر شهرهای اشغالی همچنان پس از 5 ماه علیه کابینه نتانیاهو ادامه دارد. ادامه این اعتراضات باعث شده تا صهیونیست ها به فکر افزایش نیروهای پلیس و نیروهای برای سرکوب بیشتر معترضان باشند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی برای بیست و یکمین شنبه متوالی در شهرهای مختلف علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر برای بیست ویکمین هفته پیاپی علیه نتانیاهو و کابینه او در سراسر سرزمین های اشغالی دست به تظاهرات زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی برای بیست و یکمین شنبه متوالی در شهرهای مختلف علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
گزارش یک شرکت مشاور بزرگ آمریکایی درباره ایمن نبودن سرمایه گذاری در سرزمین های اشغالی موجب کاهش ارزش سهام شرکت های آمریکایی در رژیم صهیونیستی شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی با اشاره به افزایش جرم و جنایت در سرزمین های اشغالی نوشت که کار مجرمان به جایی رسیده که برای حذف یکدیگر، از ریزپرنده های انتحاری استفاده می کنند.
شوشان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۴    
شوشان سید سجاد جلویانی: در طول سه دهه اخیر همواره مبارزان فلسطینی از جهاد اسلامی و حماس و دیگر مبارزان در درون سرزمین های اشغالی کرانه غربی رود اردون و غزه و حتی درون جغرافیای اسرائیل حملات نظامی و شهادت طلبانه انجام می شود و در تراز بالاتر همواره در برابر حملات نظامی اسرائیل نیروهای نظامی حماس ...
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ناآرامی در سرزمین های اشغالی ادامه دارد و مخالفان کابینه حاکم افراطی بر رژیم صهیونیستی خواستار برگزاری بیست ویکمین شنبه اعتراض علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم شدند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۶    
اسماعیل کوثری در گفتگو با جام جم آنلاین ، تهدیدات جدید جنگ طلبانه آمریکا و اسراییل علیه جمهوری اسلامی را یک بلوف سیاسی دانست و گفت: اگر آنها در واقع توان این اقدام را داشتند حزب ا... را از بین برده و یا بر غزه به صورت کامل مسلط می شدند. ...