یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۳:۳۷Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرزمین های اشغالی»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی گزارش دادند که حملات سایبری و باج افزاری متعدد بیمارستان ها و مراکز درمانی در سرزمین های اشغالی را هدف قرار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
این آتش سوزی از طبقه سوم این مجتمع تجاری در شهر قلنسوا در سرزمین های اشغالی 1948 شروع شد و به دیگر طبقات سرایت کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: لحظه فرار موفق اسرای فلسطینی از تونل حفر شده زندان رژیم صهیونیستی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک دستگاه اتوبوس در شهر اشغالی الرمله در سرزمین های اشغالی فلسطین دچار حریق شد.
مهدی نعلبندی: در فتنه انگیزی های شمال ارس، یک هدف سیاسی دنبال می شود و آن مشغول نمودن جمهوری اسلامی ایران در راستای تضعیف جبهه مقاومت در مرزهای رژیم صهیونیستی و بلندی های جولان است و بنابراین ما باید جواب آنها را در مرزهای سرزمین های اشغالی بدهیم .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۷    
انحلال مجلس سفلای پارلمان ژاپن، شهادت جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست و سفر وزیر خارجه امارات به سرزمین های اشغالی از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۶:۰۳    
وزیر خارجه امارات، از سفر قریب الوقوع خود به سرزمین های اشغالی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سالی رونی، نویسنده رمان و فیلم نامه با انتشار یک بیانیه از مخالفت خود با پیشنهاد ناشر دنیای زیبا، کجایی برای ترجمه رمان به زبان عبری برای پخش در سرزمین های اشغالی خبر داد و دلیل آن را همبستگی با مردم فلسطین و پای بندی به ارزش های جنبش BDS (بایکوت و تحریم سرمایه گذاری رژیم صهیونیستی) دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه امارات گفت که در حال برنامه ریزی برای سفر به سرزمین های اشغالی است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا: به نقل از سایت palestinechronicle، جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال در سفر به سرزمین های اشغالی با مقامات این رژیم دیدار و حتی درباره میزبانی جام جهانی توسط رژیم صهیونیستی نیز صحبت کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۲    
سفر رئیس فیفا به سرزمین های اشغالی با بازتاب گسترده محافل اسلامی روبرو شده است. سازمان همکاری اسلامی حضور اینفانتیونو در محل یک قبرستان اسلامی که از سوی رژیم صهیونیستی تخریب شده را محکوم کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا: نفتالی بنت، نخست وزیر جدید اسزائیل، عصر سه شنبه با رئیس فیفا، جیانی اینفانتینو دیدار و گفتگو کرد و این نخستین سفر وی به سرزمین های اشغالی بود. اینفانتینو در این دیدار درباره احتمال میزبانی مشترک اسرائیل در جام جهانی 2030 با برخی از همسایگان خود در خاورمیانه مانند امارات متحده عربی بحث و ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال فلسطین به اقدام رئیس فیفا برای سفر به سرزمین های اشغالی واکنش نشان داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۳    
نزدیک به 400 نفر از کارمندان دو شرکت بزرگ گوگل و آمازون از مدیران خود خواستند از ایجاد زیرساخت های خدمات ابری در سرزمین های اشغالی منصرف شوند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۷    
سخنان رئیس فدراسیون جهانی فوتبال در حمایت از برگزاری جام جهانی در سرزمین های اشغالی خشم فلسطینیان را برانگیخت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
شفقنا- دستیار وزیر و مدیر کل اوراسیای وزارت امور خارجه ایران طی سخنانی در ششمین نشست وزرای امور خارجه کنفرانس تعامل و اقدامات اعتمادساز در آسیا (سیکا) ...
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۳    
رسانه ها آمار تکان دهنده ای از تشدید تن فروشی و مصرف مواد مخدر و همچنین افزایش بی خانمان ها در سرزمین های اشغالی به ویژه تل آویو ارائه می دهند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۳:۵۲    
صدراعظم آلمان که به سرزمین های اشغالی سفر کرده است در کنفرانس خبری مشترک با نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار بازگشت فوری ایران به مذاکرات وین شد. آنگلا مرکل گفت: فعالیت های غنی سازی ایران نشان می دهد که باید هرکاری برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای انجام داد ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۲    
آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان دیروز در سرزمین های اشغالی با مقامات رژیم صهیونیستی دیدار کرد...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان روز یکشنبه در جریان سفر به سرزمین های اشغالی فلسطین،گفت: هفته های پیش رو برای آینده توافق هسته ای با ایران تعیین کننده خواهد بود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
وی طی سفر به سرزمین های اشغالی با نفتالی بنت ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیدار و گفت وگو کرد.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان در کنفرانس خبری مشترک با نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار بازگشت فوری ایران به مذاکرات وین شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
شفقنا- صدراعظم آلمان در کنفرانس خبری مشترک با بنت، خواستار بازگشت فوری ایران به مذاکرات وین شد. به گزارش شفقنا از ایسنا به نقل از الشرق الاوسط، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که سرزمین های اشغالی سفر کرده است در کنفرانس خبری مشترک با نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار بازگشت فوری ایران به مذاکرات وین ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلنا به نقل از رویترز: آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان امروز -یکشنبه- تاکید کرد که کشورش تعهد خود را در قبال اسرائیل حفظ خواهد کرد. مرکل در هشتمین و آخرین سفر خود به سرزمین های اشغالی با نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل دیدار کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس : صدراعظم آلمان در کنفرانس خبری مشترک با نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی خواستار بازگشت فوری ایران به مذاکرات وین برای احیای برجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - آنگلا مرکل که روزهای پایانی مسوولیت 16 ساله خود در مقام صدراعظمی آلمان را پشت سر می گذارد، در آخرین سفر رسمی ، به سرزمین های اشغالی رفته تا ضمن خدمت به تل آویو که بطور مستمر در حال نقض حقوق فلسطینیان و ادامه اشغال سرزمین فلسطین است، بر حمایت برلین از این اقدامات تاکید کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
صدراعظم در حال خروج آلمان در کنفرانس خبری مشترک با نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان این که هفته های آتی برای آینده برجام تعیین کننده است، خواستار بازگشت فوری ایران به مذاکرات وین شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان در یک سفر رسمی روز یکشنبه عازم سرزمین های اشغالی فلسطین می شود تا برای آخرین بار مورد استقبال سران رژیم صهیونیستی قرار گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۶:۴۱    
صدراعظم آلمان در آخرین روزهای فعالیت خود در این سمت، وارد سرزمین های اشغالی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- صدها تن از ساکنان سرزمین های اشغالی شنبه شب در نقاط مختلف ضمن برگزاری راهپیمایی خواستار لغو توافق ابتدایی برای انتقال نفت امارات به بازارهای غربی از طریق اسرائیل شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناوگان پنجم نیروهای تروریست آمریکا در منطقه خاورمیانه سفر خود به سرزمین های اشغالی و دیدار با مقامات وزارت جنگ رژیم صهیونیستی را به پایان رساند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۷    
حوزه/ منابع محلی از سفر مخفیانه یک هیئت سودانی متشکل از مقامات بلندپایه نظامی به رژیم اسرائیل خبر دادند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
یک رسانه سودانی از سفر محرمانه یک مقام بلندپایه این کشور به سرزمین های اشغالی خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری العربیه ، این هیات سودانی برای گفت و گو در مورد روابط دو جانبه دو روز در سرزمین های اشغالی اقامت داشتند. رسانه های عبری زبان نیز گزارش دادند که رهبری این هیات را محمد حمدان دقلو فرمانده نیروهای حمایت سریع سودان بر عهده داشت و رییس شرکت دفاعی دولت سودان نیز این هیات را همراهی ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۲۰:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مقاومت با صدای بلند به حرکت خود ادامه می دهد و کشیده شدن دیوارهای بلند پیرامون سرزمین های اشغالی نشان از آشفتگی خواب صهیونیست ها دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۹:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در دیدار نمایندگان گروه های مقاومت فلسطین در بیروت با اشاره به دیوارهای بلندی که در پیرامون سرزمین های اشغالی کشیده می شود، گفت: این دیوارها نشان می دهد که مقاومت با قدرت به پیش می رود و صهیونیست ها خواب راحت ندارند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
فارس : آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان روز یکشنبه هفته آینده (18 مهر ماه) برای دیدار با نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی عازم سرزمین های اشغالی می شود.
سینا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۰    
تیمی از باستان شناسان در فلسطین اشغالی نوع بسیار متفاوتی از سرویس های بهداشتی سلطنتی را کشف کردند که متشکل از یک توالت فرنگی فوق العاده نادر از دوران عهد عتیق است. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر داخلی رژیم صهیونیستی که به امارات متحده عربی رفته، پیشنهاد آموزش مدارا و اعتدال دینی به ائمه مساجد سرزمین های اشغالی را به این کشور مطرح کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۲    
وزیر امور داخلی رژیم صهیونیستی در سفر به امارات به بهانه گسترش اعتدال دینی و مبارزه با خشونت از ابوظبی خواسته است روحانیونی را برای مساجد مسلمانان ساکن سرزمین های اشغالی 48 آموزش دهد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی شامگاه دوشنبه اعلام کرد که صدراعظم آلمان طی روزهای آینده به سرزمین های اشغالی سفر می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی از سفر آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به سرزمین های اشغالی طی هفته آینده و پیش از ترک قدرت خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۹:۵۶    
شفقنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی از سفر قریب الوقوع صدر اعظم آلمان به سرزمین های اشغالی در آستانه کناره گیری از قدرت خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از شبکه خبری آر تی عربی روسیه، نفتالی بنت ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که آنگلا مرکل ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۷    
مقامات رژیم صهیونیستی در تلاش برای محو آثار جنایت های این رژیم در سرزمین های اشغالی فلسطین به حملات علیه خبرنگاران ادامه می دهند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ویدئوی جدیدی از لحظه ورود اسرای فراری از زندان جلبوع در سرزمین های اشغالی 1948 منتشرشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۱۷    
رسانه های صهیونیستی اعلام کردند یک شرکت دولتی مصری اولین سفر هوایی خود را از قاهره به سرزمین های اشغالی انجام داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که یک هواپیمای خط هوایی ایجپت ایر به طور رسمی و با استقبال صهیونیست ها بر روی باند فرودگاهی در سرزمین های اشغالی فرود آمده است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سیدرضا صدرالحسینی در مصاحبه با برنامه رویداد رادیو گفت وگو، ضمن تحلیل تحولات آذربایجان و ارمنستان اظهار کرد: دخالت رژیم صهیونیستی در این مسئله به خوبی روشن است. ...