پنجشنبه ۳۰ فروردینساعت ۰۸:۲۱Apr 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیت لاهیا»

ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یامن المقید، کودک فلسطینی ساکن بیت لاهیا هر روز از بالکن خانه خود جای خالی مؤذنان مساجدی را پر می کند که رژیم صهیونیستی در حمله خود به نوار غزه آنها را ویران کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
جنگنده های اسرائیلی بامداد امروز مناطق مسکونی بیت لاهیا و دیر البلح در شمال و مرکز نوار غزه را بمباران کردند که بر اثر آن 1 نفر شهید و دست کم 20 نفر دیگر در جریان بمباران خانه ای زخمی شدند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
صحنه های ویدیویی تلاش و مشقت آوارگان فلسطینی برای دسترسی به کمک های غذایی بارریزی شده از آسمان بیت لاهیا در شمال نوار غزه را نشان می دهد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
منابع پزشکی فلسطینی اعلام کردند دو نوزاد دیگر در بیمارستان کمال عدوان در بیت لاهیا بر اثر سوء تغذیه و کمبود کمک های پزشکی به شهادت رسیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که مقاومت اسلامی لبنان دهها موشک به سمت الجلیل شلیک کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دو کودک دیگر فلسطینی در شمال غزه به علت اقدامات آپارتایدی و وحشیانه رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۵:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی به نوار غزه وارد یکصدوپنجاه وششمین روز خود شده است، صهیونیست ها همزمان به مناطقی در جنوب لبنان حمله کردند که شماری از مردم بیگناه شهید و زخمی شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق به نقل از الجزیره، عملیات مبارزان فلسطینی علیه نظامیان صهیونیست در غزه ادامه دارد. در این راستا، مبارزان سرایا القدس و کتائب المجاهدین طی عملیات مشتریک یک هواپیمای هرمس 900 رژیم صهیونیستی را با موشک سام 7 در شهر بیت لاهیا در شمال غزه هدف قرار دادند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۰    
گردان های قدس با همکاری گردان های المجاهدین پهپاد هرمس 900 رژیم صهیونیستی را با موشک ضد هوایی سام 7 در آسمان بیت لاهیا در شمال نوار غزه سرنگون کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رزمندگان مقاومت فلسطین یک پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی از نوع "هرمس 900" را در شهر بیت لاهیا در شمال نوار غزه سرنگون کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
حمله های هوایی رژیم صهیونیستی به مناطق شمالی و دیگر مناطق باریکه غزه همچنان با شدت ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی با بمباران خانه ای در بیت لاهیا واقع در شمال نوار غزه 5 فلسطینی را به شهادت رساند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۷    
افشین علا، شاعر آخرین سروده خود را در کانال تلگرامی اش منتشر کرد: قلب زمین ای غزه! گرچه زار و تهی از فرح شدی کابوس شام تار عدو چون شبح شدی معبود کشته خواست، به تن دوختی کفن معشوق خواست جام پر از خون، قدح شدی بیت الحرام شد خجل از بیت لاهیا رشک کنشت و دیر ز دیرالبلح شدی ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
یک سرباز اسرائیلی در صفحه اینستاگرام خود صحنه هایی از بمباران مسجد تمیم الداری در شهر بیت لاهیا در شمال نوار غزه را منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۳۳    
این مسجد خالی و ویران بود و نظامی صهیونیست فقط برای سرگرمی آن را منفجر و تصاویرش را منتشر کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تصاویری از اقدام یک نظامی اسرائیلی در منفجر کردن مسجد تمیم الداری در بیت لاهیا در شمال نوار غزه منتشر شده است.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی مسجد تمیم الداری را در بیت لاهیا واقع در شمال غزه منفجر کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۸:۱۰    
این مسجد خالی و ویران بود و نظامی صهیونیست فقط برای سرگرمی آن را منفجر و تصاویرش را منتشر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۶    
ارتش رژیم صهیونیستی منازل مردم و تاسیسات زیربنایی در منطقه بیت لاهیا را به طور کامل ویران کرد. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۰    
ارتش رژیم صهیونیستی منازل مردم و تاسیسات زیربنایی در منطقه بیت لاهیا را به طور کامل ویران کرد و همه چیز را از بین برد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اطلاعات نوشت: پس از خروج نظامیان اسرائیلی از مدرسه خلیفه بن زاید در بیت لاهیا در شمال غزه، پیکرهای 30 فلسطینی در این مدرسه در حالی که در کیسه های پلاستیکی پیچیده و زیر شن ها دفن شده بودند، پیدا شد. شبکه الجزیره در گزارشی تصویری از این جنایت رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه پرده برداشت و [...]
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به کشف اجساد غیرنظامیان در بیت لاهیا در غزه گفت: در قاب تلخ غزه، مخاطب جهانی شاهد زوال و فروپاشی اخلاقی غرب است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
در بحبوحه ادامه حملات شدید ارتش اشغالگر به مناطق مختلف نوار غزه، در حالی که تلاش های میانجی گری سیاسی برای دستیابی به توافقی برای تبادل اسیران که منجر به آتش بس می شود، افزایش یافته جنگ غزه به ماه پنجم خود نزدیک می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به کشف اجساد غیرنظامیان در بیت لاهیا در غزه تصریح کرد: در قاب تلخ غزه، مخاطب جهانی شاهد زوال و فروپاشی اخلاقی غرب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تصاویر منتشر شده از یک مدرسه در شمال نوار غزه، پس از عقب نشینی نظامیان اسرائیلی از آن، جنایت هولناک جدید اشغالگران را برملا کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
یک کوادکوپتر جاسوسی صهیونیست ها که برای جاسوسی در بیت لاهیا استفاده می شده به دست نیروهای گردان قسام افتاده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پخش تصاویر کوادکوپتر جاسوسی رژیم صهیونیستی که در حین ماموریت شناسایی در شهر بیت لاهیا واقع در شمال نوار غزه به کنترل مبارزان گردان های القسام در آمد.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
اسرائیل در ابتدای عملیات زمینی خود از منطقه میانی باریکه غزه (جحر الدیک و خیابان شماره 10) وارد شد. سپس از صلاح الدین عبور کرد و تا ساحل غزه پیش رفت. همزمان نیرو های اسرائیلی از شمال و از مناطق کشاورزی در این ناحیه نیز ورود کردند و به مرز های بیت لاهیا و بیت حانون رسیدند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، تحقیقات بر اساس شهادت ها تایید می کند که اشغالگران شکنجه های ظالمانه ای را علیه فلسطینی هایی که از شمال غزه دستگیر شده اند، انجام داده اند و برخی از آنها در نتیجه آن شکنجه ها جان خود را از دست داده اند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۲    
فارس : کتائب القسام روز یکشنبه (دیروز) با انتشار فیلمی اعلام کرد که یک پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی نوع اسکای لارک 2 را در حین جاسوسی در شهر بیت لاهیا واقع در شمال نوار غزه، به تصرف خود درآورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۴:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
کتائب عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد که یک پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی را در شهر بیت لاهیا به تصرف خود درآورده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۲۳:۲۸    
شفقنا- گردان های قسام (شاخه نظامی جنبش حماس) از تحت کنترل در آوردن یک پهپاد شناسایی ارتش اسرائیل در شمال غزه خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، گردان های قسام امروز (یکشنبه) در کانال تلگرامی خود با انتشار ویدئویی اعلام کرد که یک پهپاد شناسایی ارتش اسرائیل به نام Skylark-2 (اسکای لارک 2) را در ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
امروز (یکشنبه) گردان های قسام یک پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی از نوع Skylark-2 را حین انجام ماموریت جاسوسی در بیت لاهیا در شمال نوار غزه سرنگون کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۲۱:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، امروز (یکشنبه) گردان های قسام یک پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی از نوع Skylark-2 را حین انجام ماموریت جاسوسی در بیت لاهیا در شمال نوار غزه سرنگون کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عقب نشینی ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی از برخی مناطق شهرک بیت لاهیا در شمال نوار غزه، تخریب گسترده خانه ها و زیرساخت ها و موسسه های مدنی و خدماتی را نمایان کرده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی با حمله به مناطق مسکونی در بیت لاهیا در شمال نوار غزه آن را به تلی از خاک تبدیل کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
هشتاد و سومین روز جنگ غزه نیز به تداوم جنایات هولناک اشغالگران در غزه گذشت، در حالی که نبرد نیروهای مقاومت با اشغالگران در چندین محور به ویژه در مرکز و جنوب نوار غزه همچنان با شدت ادامه دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۰:۴۷    
خودروی جیپ هامر صهیونیستی با موشک ضد زره کورنت توسط رزمندگان حماس در شمال شرق بیت لاهیا هدف قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۲۰:۱۰    
نیروهای مقاومت فلسطین، علاوه بر هدف قرار دادن مرکز تجمع نظامیان صهیونیست در غزه، تجهیزات و ادوات نظامی اشغالگران را نیز منهدم کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گردان های قسام اعلام کرد که یک کامیون دیگر حامل نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در بیت لاهیا در شمال نوار غزه هدف قرار داده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۲۶ - ۱۳:۳۹    
حوزه/ المیادین نوشت: ارتش اسرائیل ده ها بیمار و آواره را پس از زیر گرفتن چادرهایشان با بولدوزر در حیاط بیمارستان کمال عدوان در بیت لاهیا واقع در شمال نوار غزه، زنده به گور کرد!
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: دیده بان حقوق بشر اروپا مدیترانه حملات اشغالگران را که اکثر قبرستان های نوار غزه، به ویژه قبرستان های (الفالوجا) در شمال نوار غزه، (علی بن مروان) ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
هفته گذشته درحالی که ارتش رژیم صهیونیستی ده ها نفر از مردان فلسطینی را در بیت لاهیا دستگیر و آن ها را عریان کرد، مدعی شد که این افراد اعضای حماس و از شبه نظامیان بوده اند، اما دروغ بودن این ادعا خیلی زود برملا شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۰۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
طی روزهای اخیر ویدئوها و تصاویری از بازداشت غیرنظامیان فلسطینی در مناطق جبالیا و بیت لاهیا در شمال غزه از سوی نظامیان رژیم صهیونیستی منتشر شده است؛ اسرایی که صهیونیست ها مدعی اند خود را تسلیم کرده اند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کودک آواره فلسطینی از رنج خود و آرزوهای کوچکش به خبرنگار العالم گفت. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، کودک آواره فلسطینی در حالیکه دبه آبی بر دوش خود حمل می کرد، گفت: ما در بیت لاهیا بودیم و آمدیم اینجا و در دانشگاه مستقر شدیم. شرایط بسیار سختی داریم برای تهیه آرد پول نداریم. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
در شصت و پنجمین روز تجاوز به نوار غزه، اشغالگران روند حملات به منازل غیرنظامیان، مراکز بهداشتی و مراکز آوارگان را همزمان با تهاجمات زمینی به شمال و جنوب باریکه افزایش داده اند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۰۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ویدئویی منتشر شده که نشان می دهد نظامیان رژیم صهیونیستی پس از اخراج اجباری آوارگان از مدرسه ای در بیت لاهیا و بدون سرپناه شدن آنها، این مدرسه را به آتش می کشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه اعلام کرد: شمار شهدای حملات رژیم صهیونیستی به غزه به 17700 نفر افزایش یافته است.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۷    
فاش نیوز - دشمن صهیونیستی از 10 آذر دور جدید حملات هوایی و زمینی خود به نوار غزه را آغاز کرد. حرکت دشمن اینبار سه محور داشت: در غزه از بیت لاهیا به اردوگاه جبالیا و از شرق به سمت الشجاعیه، محل حضور قوی ترین نیروهای قسام و در جنوب نیز تهاجم به خان یونس آغاز شد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
در آخرین اقدامات وحشیانه اشغالگران، ویدئو و عکس هایی روز پنجشنبه منتشر شده که صحنه هایی از دستگیری ده ها غیرنظامی فلسطینی غیرمسلح توسط نیروهای اشغالگر و درآوردن لباس هایشان در مناطق جبالیا و بیت لاهیا در شمال نوار غزه را نشان می دهد.