چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۱:۰۴Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد اسلامی»

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر آمادگی مقاومت برای حمایت از مسجدالأقصی تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که مقاومت هر لحظه آماده رویارویی با دشمن در راستای حفاظت از مسجدالاقصی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران، گفت: چطور برخی به خود اجازه می دهند مسلمانان را با جنایتکاران یکی کنند و ایران را با آمریکا و انگلستان یکی بدانند؟ این بالاترین نوع بی عقلی است که در جهان اسلام برخی غرب را به مسلمانان ترجیح داده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به مناسبت سی و پنجمین سالگرد تاسیس این جنبش رژه نظامی در نوار غزه برگزار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رهبر برجسته جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد، سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، روح مقاومت را مجددا در کالبد کرانه باختری دمیده است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۲۱:۵۱    
سرویس خارجی- با افزایش عملیات های مسلحانه فلسطینی ها، منابع صهیونیستی به ناتوانی در برابر این عملیات ها اذعان دارند و همزمان گروه های مقاومت فلسطینی نیز جنگ مسلحانه را تنها راه آزادی عنوان می کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که مقاومت و در رأس آن مقاومت مسلحانه تنها راه آزادسازی سرزمین و مقدسات فلسطین از دست اشغالگران است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۱    
تهران – ایرنا – جنبش جهاد اسلامی فلسطین مقاومت مسلحانه را به عنوان تنها راه آزادسازی سرزمین فلسطین و مقدسات آن از دست اشغالگران دانست.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کرانه باختری شاهد چند عملیات ضد صهیونیستی در فاصله زمانی بسیار کوتاهی بود. سرایاالقدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد با مشارکت و همراهی مبارزینی از گردان های شهدای الاقصی و مجموعه شهدی امجد الفاخوری موفق شدند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال بحرینی مخالف رژیم آل خلیفه جنبش جهاد اسلامی فلسطین را ضامن زنده ماندن مقاومت در فلسطین توصیف کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۲۲:۳۶    
یک روزنامه صهیونیستی از موافقت رئیس ستاد ارتش این رژیم با ترور رهبران ارشد مقاومت در کرانه باختری خبر داد. این در حالی است که نظامیان ارشد صهیونیست مقاومت در جنین را بی سابقه خوانده اند و حماس و جهاد اسلامی همچنان بر تشدید اقدام علیه صهیونیست ها تأکید دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه یدیعوت آحارونوت نوشت که ارتش رژیم صهیونیستی با ترور مسئولان ارشد حماس، فتح و جهاد اسلامی موافقت کرده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رژیم صهیونیستی درباره ادامه جنایاتش در حق ملت فلسطین هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی با اشاره به تداوم عملیات های رزمندگان مقاومت علیه دشمن صهیونیستی تاکید کرد که زمین را زیر پای اشغالگران شعله ور می کنیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
آویو کوخاوی با ترور فرماندهان ارشد جهاد اسلامی و دیگر گروه های مقاومت فلسطینی موافقت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در مصاحبه با خبرگزاری فارس، ضمن هشدار به رژیم صهیونیستی تأکید کرد که تمامی گزینه های احتمالی از جمله پاسخ نظامی روی میز است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین هشدار داد که هرگز در برابر جنایات اشغالگران در جنین و دیگر مناطق کرانه باختری ساکت نمی نشینیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در فلسطین در سخنانی نسبت به حملات وحشیانه امروز نظامیان صهیونیست در شهر جنین واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر پاسخ قاطع مقاومت به جنایات اشغالگران قدس تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۸:۱۰    
تهران – ارینا – عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: حوادث جنین، طولکرم، بیت لحم و دیگر شهرهای اشغالی، مقدمه انتفاضه ای جدید است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به درگیری های شب گذشته و امروز چهارشنبه مبارزان فلسطینی با نظامیان صهیونیست در شهر جنین در کرانه باختری رود اردن تاکید کرد که مقاومت تسلیم نخواهد شد و با پایبندی به سلاح و خط مشی خود، به مقابله با دشمن ادامه خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که جنایت های رژیم صهیونیستی در جنین و کرانه باختری بی پاسخ نخواهد ماند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین به جنایت امروز نظامیان صهیونیست در اردوگاه جِنین واقع در کرانه باختری و شهادت چهار فلسطینی واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین همزمان با بیست و دومین سالگرد انتفاضه مسجدالاقصی و در پی شهادت پنج مبارز فلسطینی در جنین بیانیه ای صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
کتیبة جنین وابسته به سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین صبح امروز نظامیان صهیونیست را در حین یورش به اردوگاه جنین هدف قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- گردانهای جنین وابسته به سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از تیراندازی خود به یک پَست ایست و بازرسی ارتش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری رود اردن خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گروهان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه ای از عملیات جدید گردان نابلس در هدف قرار دادن نظامیان صهیونیست خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
گزارش رسانه روسی درباره خبر کودتا در چین، شلیک موشک بالستیک توسط کره شمالی، پیام آمریکا به ایران به روایت امیرعبداللهیان، انتقاد حماس و جهاد اسلامی از سخنرانی محمود عباس در سازمان ملل و استقرار 36 فروند جنگنده قطر در ترکیه ...
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
جنبش های حماس و جهاد اسلامی فلسطین با انتقاد از سخنان محمود عباس در نشست مجمع عمومی سازمان ملل، آن را در سطح مطلوب ندانستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۶    
دو جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین امروز (شنبه) از سخنان محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در مجمع عمومی سازمان ملل انتقاد کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
یکی از رهبران جهاد اسلامی فلسطین از عملیات ضد صهیونیستی در کرانه باختری به شدت تمجید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دو جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به تصمیم انگلیس برای انتقال سفارت خود از تل آویو به قدس اشغالی، آن را اقدامی تحریک آمیز و در حمایت از اشغالگری دانستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی ضمن تأکید بر ضرورت مقابله با تصمیم نخست وزیر انگلیس برای انتقال سفارت این کشور به بیت المقدس، آن را تجاوز استعماری وقیحانه علیه ملت فلسطین و امت اسلامی توصیف کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۲    
شفقنا- الجزایر در ماه اکتبر میزبان نشست تمامی گروههای فلسطینی خواهد بود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از المیادین، فایز ابوعیطه سفیر فلسطین در الجزایر در سخنانی اظهار داشت: الجزایر میزبان نشستی با حضور تمامی گروههای فلسطینی در ماه اکتبر خواهد بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سفیر فلسطین در الجزایر اعلام کرد که این کشور هفته اول اکتبر آینده میزبان همه گروه های فلسطینی از جمله فتح، حماس و جهاد اسلامی خواهد بود.
رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۲    
نوع عملکرد صهیونیست ها در درگیری اخیر غزه نشان می دهد که این رژیم قصد نداشته در این نبرد به گونه ای عمل کند که وارد یک جنگ همه جانبه، تمام عیار و دراز مدت با مقاومت فلسطین شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران–ایرنا -مسئول دفتر رسانه ای جنبش جهاد اسلامی فلسطین، تشکیلات خودگردان فلسطین را که از دل توافق سازش اسلو بین رژیم صهیونیستی و سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) بیرون آمد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۹    
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران در بخشی از گفت وگوی تفصیلی خود با ایکنا، امام حسین(ع) و قیام عاشورا را سرلوحه انقلاب ها علیه ظالمان در طول تاریخ خواند و گفت: مبارزات رزمندگان فلسطینی هم با اقتدا به نام و راه ایشان انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس با تأکید بر اینکه روابط حماس و جهاد اسلامی در وضعیت عالی قرار دارد، گفت: برخی کشورهای غربی می خواستند از سفر هیئت حماس به مسکو جلوگیری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش جهاد اسلامی با اشاره به اینکه جنایت صبرا و شتیلا شاهد زنده ماهیت تروریستی رژیم صهیونیستی است، تأکید کرد: مقاومت فلسطین با ابزار ظلم و تجاوز صهیونیست ها متوقف نخواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۷:۴۵    
از زمان پایان نبرد وحدت میدان ها ، گردان های القدس به آماده شدن برای تقویت توانمندی های موشکی ادامه می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی از جمله حماس و جهاد اسلامی به تمجید از عملیات ضد صهیونیستی در جنوب الخلیل پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن استقبال از احیای روابط حماس با سوریه، آن را گامی در مسیر درست خواند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (پنجشنبه) اقدام جنبش حماس برای توسعه روابط مستحکم با سوریه را گامی در مسیر درست خواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن محکوم کردن جنایات اخیر رژیم اشغالگر در کرانه باختری تاکید کرد که خون شهدا انگیزه و اراده فلسطینیان را برای مبارزه با اشغالگران بیشتر می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
جنبش های جهاد اسلامی و حماس تاکید کردند که جنایت های رژیم صهیونیستی هیچ تاثیری بر اراده ملت فلسطین ندارد و فلسطینیان به گزینه مقاومت پایبند هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی طی بیانیه ای، عملیات قهرمانانه امروز در گذرگاه جلمه جنین را تبریک گفت و آن را بطلانی بر معاهده اسلو دانست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال شهادت دو فلسطینی در درگیری با نظامیان رژیم اشغالگر، گردان جنین از شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین خطاب به ارتش رژیم صهیونیستی پیامی ارسال کرد.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تامیر هایمن رئیس پیشین اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی درباره تقویت جایگاه حماس و جهاد اسلامی نزد فلسطینان و احتمال بالای انتفاضه در کرانه باختری هشدار داد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های فلسطینی به نقل از دکتر یوسف الحسانیه عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کردند، حرف و حدیث در رابطه با احتمال انجام عملیات گسترده توسط دشمن صهیونیستی در کرانه باختری در چارچوب جنگ روانی است که این رژیم علیه ملت و مقاومت انجام می دهد.