شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۲:۱۲Oct 2020 24

جدیدترین‌های «جهاد اسلامی»

خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
جنبش مقاومتی جهاد اسلامی با صدور بیانیه ای نوشت که سران رژیم سودان این کشور را به آغوش رژیم صهیونیستی سوق می دهند و با عادی سازی روابط با این رژیم از جیب فقرا و آوارگان سودان رضایت ایالات متحده آمریکا را جلب می کنند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – جنبش جهاد اسلامی فلسطین (حماس) جمعه شب در بیانیه ای به عادی سازی روابط سودان و رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد و افزود که این اقدام با پیشینه سودان که همواره حامی ملت فلسطین بوده است، همخوانی ندارد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – جنبش جهاد اسلامی فلسطین جمعه شب به دنبال اعلام عادی سازی روابط خارطوم و تل آویو این اقدام را تهدید کننده هویت و آینده سودان و خیانت به فلسطین دانست.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی تأکید کرد که گروه های مقاومت در این کشور به منظور مقابله با هرگونه حملات دشمن صهیونیستی در آمادگی کامل به سر می برند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تاکید بر اینکه مقاومت آماده مقابله با هرگونه حملات دشمن است، گفت که معادله موشک مقابل موشک و خون برابر خون همچنان در دستور کار ما قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۶    
مسئول رسانه ای جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت، بعد از توافق عادی سازی که برخی کشورهای عربی با رژیم اشغالگر اسرائیل امضا کرده اند، چه کسی به خانواده های شهدای عرب که به دلیل جنایات آمریکا و صهیونیست ها جان خود را از دست دادند، غرامت پرداخت می کند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: همکاری امارات و رژیم صهیونیستی چیز جدیدی نیست. عادی سازی روابط تل آویو و ابوظبی و خیانت امارات از حالت محرمانه به علنی تبدیل شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۵۰    
مسئول اطلاع رسانی جنبش جهاد اسلامی فلسطین: عادی سازی روابط امارات با اسرائیل انتقال از مرحله روابط مخفیانه به مرحله روابط علنی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – "داوود شهاب" مسؤول اطلاع رسانی جنبش جهاد اسلامی فلسطین سه شنبه شب در واکنش به سفر هیأت اماراتی به تل آویو گفت: روابط و همکاری امارات متحده عربی با رژیم صهیونیستی اتفاق جدید نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۶    
یک عضو جنبش جهاد اسلامی با تاکید بر اینکه مقاومت هرگز اسیران را تنها نخواهد گذاشت، به رژیم اشغالگر درباره عواقب هرگونه آسیب رساندن به ماهرالاخرس که همچنان در حال اعتصاب است، هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام جنبش جهاد اسلامی فلسطین در هشتاد و ششمین روز اعتصاب غذای اسیر فلسطینی خطاب به اشغالگران هشدار داد اگر این اسیر را آزاد نکنند، با عملیات نظامی مقاومت روبه رو می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی تأکید کرد که این جنبش بر لزوم فعال سازی تمامی اشکال مقاومت تأکید دارد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از خبرگزاری “شهاب” فلسطین، بسیاری از رهبران فلسطینی در مقابل بیمارستان “کابلان” در فلسطین اشغالی حضور یافته و نسبت به بازداشت اسیر الاخرس که برای هشتادمین روز متوالی دست به اعتصاب غذای نامحدود زده است، اعتراض کردند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین به حذف یک سریال تاریخی با محوریت فلسطین از شبکه سعودی ام بی سی اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
یک گروه وابسته به جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن اعلام اینکه ارسال بالن های آتش زا را از سر می گیرد، شهرک نشینان صهیونیست مجاور غزه را به تخلیه فوری و سریع شهرک ها فراخواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۱    
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین خطاب به سران رژیم صهیونیستی اعلام کرد: صبر ما طولانی نخواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پیامی به رژیم صهیونیستی هشدار داد صبر ما هرگز طول نخواهد کشید. همزمان شاخه نظامی جبهه خلق برای آزادی فلسطین نیز با تاکید بر اینکه اسرا خط قرمز هستند، تعرض به آنها را به معنای اعلان جنگ دانست.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یام معنی دار جهاداسلامی در مورد اسیر فلسطینی ماهر عبداللطیف: صبرما طولانی نیست/ ماهر بیش از 70 روزه که در اعتصاب غذاست و حالش اصلا خوب نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با انتشار یک پیام ویدئویی خطاب به رژیم صهیونیستی هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی با انتشار ویدیوئی درباره وضعیت زندانیان فلسطینی در زندان های این رژیم هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۱    
مسئول رسانه ای جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت اگر ماهر الاخرس اسیر فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی به شهادت برسد، رژیم اشغالگر هزینه سنگینی خواهد پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی هشدار داد که مسئولیت جان و سلامت ماهر اخرس اسیر فلسطینی که از 76 روز پیش دست به اعتصاب غذا زده، متوجه رژیم صهیونیستی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۰    
جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که اشغالگران مسئول هر گونه آزار و اذیت ماهر الاخرس اسیر فلسطینی هستند که از 75 روز پیش اعتصاب غذا کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس و زیاد النخاله دبیرکل جهاد اسلامی تلفنی گفتگو کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - احمد المدلل از رهبران جنبش جهاد اسلامی به رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب خطاب به رژیم صهیونیستی گفت که در صورت آزاد نشدن زندانیان فلسطینی که دست به اعتضاب زده اند، اراضی اشغالی را هدف حملات موشکی قرار خواهیم داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۰۵    
حسن هانی زاده در گفت وگو با میزان، با اشاره به نزدیکی سالروز تأسیس جنبش جهاد اسلامی فلسطین و شهادت دکتر فتحی شقاقی با بیان اینکه ایشان یکی از شخصیت های تأثیرگزار جنبش های مبارز فلسطینی است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
هیأتی از جنبش فتح با دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هیأتی از جنبش فتح فلسطین به ریاست جبریل الرجوب با زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۰۴    
به گزارش خرداد به نقل از المیادین، ابوحمزه در رشته توئیتهایی به این مناسبت آورده است: جنگ آتی با اسرائیل با تکنیکهای متفاوتی همراه خواهد بود. وی در این توئیتها تأکید کرد، در هر جنگ و درگیری که مقاومت تصمیم به انجام آن بگیرد، مکانهای حیاتی و تاسیسات حساس در حلقه هدف مقاومت فلسطین قرار خواهد گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مسئول پرونده اسرا و شهدا و یکی از اعضای ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ارتباط با اعتصاب غذای یکی از اسرای فلسطینی و وخامت حال او هشدار داد که اگر تلاش های بین المللی شکست بخورد، مقاومت دست به کار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۴۵    
جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد اگر اعتصاب غذای ماهر الاخرس اسیر فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی به شهادت برسد، این رژیم هزینه سنگینی پرداخت خواهد کرد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۷:۰۷    
مسئولان جهاد اسلامی این سخن شهید فتحی الشقاقی را یادآور شدند که گفته بود "هر گونه راه حل سیاسی با دشمن صهیونیست، به منزله خواندن فاتحه قضیه فلسطین است".
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سی و سومین سالگرد تاسیس این جنبش، در شهر غزه گردهمایی برگزار کرد. این گردهمایی به علت شرایط کرونایی مختصر برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی سی و سومین سالگرد تاسیس این جنبش را با برگزاری مراسمی مجازی در غزه گرامی داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین به عنوان دومین جنبش پرطرفدار مقاومت فلسطین، خطرناک ترین دشمن صهیونیست ها در داخل فلسطین معرفی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی بر آمادگی این جنبش برای مقابله با هرگونه امر فوق العاده تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گردان های قدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد، در هر جنگی تأسیسات حساس رژیم صهیونیستی را هدف قرار خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زیاد النخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی در سی و سومین سالگرد تاسیس جنبش جهاد اسلامی عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۰۷    
جهاد اسلامی می گوید جنبش های مقاومت فلسطینی مستقر در غزه توانایی حمله به تل آویو یا هر بخشی از سرزمین های اشغال شده توسط اسرائیل را دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در سی و سومین سالگرد تاسیس این جنبش گفت: در نبرد آتی تاسیسات حساس و حیاتی رژیم صهیونیستی را هدف قرار می دهیم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا به نقل از المیادین، الرجوب گفت: ما تصمیم گرفتیم که همه توافق ها با اشغالگران را منحل کنیم. دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح افزود: ما به دنبال ایجاد یک مشارکت ملی فلسطین با گروه های فلسطینی از جمله حماس و تشکیل یک جبهه سیاسی واحد هستیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۳:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی گردان های سرایا القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین، درباره هرگونه ماجراجویی رژیم صهیونیستی در غزه هشدار داد و گفت که مراکز مهم این رژیم در تیررس مقاومت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در سخنرانی به مناسبت سی وسومین سالروز تاسیس جنبش جهاد اسلامی تحت عنوان "قدس وعده گاه ماست" گفت: شاهد موجی از عادی سازی عربی با دشمن در چارچوب وارد کردن منطقه با تاریخ و تمدنش به خانه فرمانبرداری از رژیم صهیونیستی هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین طی سخنانی به مناسبت 33مین سال تأسیس این جنبش، بر لزوم مقاومت و وحدت ملی برای خنثی کردن توطئه های ضد فلسطینی تأکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۵۴    
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در سخنرانی تلوزیونی تاکید کرد که که وحدت ملی، سوپاپ امنیت مساله فلسطین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
زیاد نخاله به مناسبت 33 امین سالگرد تاسیس جنبش جهاد اسلامی فلسطین سخنرانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین مقاومت را اولویت اصلی این جنبش برای مقابله با رژیم صهیونیستی دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن تاکید بر ائتلاف با همه گروههای مقاومت در برابر طرح آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه و دنیا گفت: رزمندگان مقاومت آمادگی کامل خود را حفظ کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد: زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در سخنرانی خود به مناسبت 33 امین سالگرد تاسیس این جنبش گفت: برادران ما در همه جا ثابت کردند مسئولانه عمل می کنند و بر راه جهاد اصرار دارند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای نظامی گردان های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر آمادگی کامل مقاومت برای رویارویی با دشمن صهیونیستی و غافلگیری آن تأکید کرد.