دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۴:۰۵Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد اسلامی»

ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در اظهاراتی تاکید کرد که رژیم صهیونیستی به هیچ یک از اهداف خود در غزه دست نیافته است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده جهاد اسلامی فلسطین در تهران تاکید کرد: رژیم صهیونیستی نمی تواند یکجانبه علیه جمهوری اسلامی ایران دست به اقدام بزند؛ مگر اینکه آمریکا و غرب به کمکش بیایند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گردان جنین در پاسخ به ترور یکی از فرماندهان خود در اردوگاه نور شمس، پایگاه نظامی سالم رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد. 2 جنبش حماس و جهاد اسلامی نیز با توجه به تداوم یورش اشغالگران به شهر طولکرم و اردوگاه نور شمس و شهادت هفت تن ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۱    
گردان جنین در پاسخ به ترور یکی از فرماندهان خود در اردوگاه نور شمس، پایگاه نظامی سالم رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد. 2 جنبش حماس و جهاد اسلامی نیز با توجه به تداوم یورش اشغالگران به شهر طولکرم و اردوگاه نور شمس و شهادت هفت تن ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای مقاومت سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی جمعه شب از حمله موشکی به شهرک های صهیونیستی مجاور نوار غزه خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین به شدت سکوت حکام عرب در برابر جنایات صهیونیست ها علیه فلسطینیان را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن انتقاد از سکوت کشورهای جهان در قبال جنایات رژیم صهیونیستی، تحریم های غرب علیه شهرک نشینان یهودی را مضحک خواند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
گردان های القدس، شاخه جنبش جهاد اسلامی فلسطین از حملات موشکی به اراضی اشغالی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-گروهان های قدس (سرایا القدس) شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین پنجشنبه شب اعلام کرد عسقلان، سدیروت و برخی شهرک های صهیونیستی مجاور نوار غزه را در پاسخ به کشتار غیرنظامیان فلسطینی هدف حمله موشکی قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سرایا القدس – گردان جنین شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد یک پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی موسوم به DGI Matrice را شکار کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی با تقدیر از تمام طرف هایی که از ملت فلسطین حمایت می کنند گفت که حمله تلافی جویانه ایران به سرزمین های اشغالی، سیاست رژیم صهیونیستی را برهم زد.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه سیاسی: نشست تحلیل و بررسی عملیات وعده صادق در سالن جلسات دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی برگزار شد. در این نشست که سید مجتبی ابطحی دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون دبیر کل جنبش جهاد اسلامی گفت که با پاسخ ایران به جنایت رژیم صهیونیستی، بازدارندگی این رژیم از بین رفت و اکنون با قوانین جدیدی مواجه هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در سخنانی گفته است که وزن استراتژیک اسرائیل در همه سطوح شروع به کاهش کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد، توازن قدرت ها در جهان در حال تغییر است و آمریکا در بهترین وضعیت خود قرار ندارد و اسرائیل نیز نمی تواند بر منطقه سروری کند .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۳:۲۶    
تهران-ایرنا- محمد الهندی معاون دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین سه شنبه شب گفت: بازدارندگی اسرائیل در برابر ایران از میان رفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون دبیر کل جهاد اسلامی تاکید کرد: قدرت بازدارندگی اسرائیل در برابر ایران به پایان رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۲:۱۳    
تهران-ایرنا- علی ابوشاهین عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین سه شنبه شب تصریح کرد: ملت ما در برابر نسل کشی و کشتار دسته جمعی اشغالگران در نوار غزه همچنان استوار ایستاده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت: ایران اهدافی را در عمق رژیم غاصب اسرائیل هدف قرار داد و ثابت کرد این رژیم در ضعیف ترین حالت و زمان ها قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران گفت: این حق مشروع جمهوری اسلامی ایران است که در مقابل جنایات رژیم صهیونسیتی به ویژه جنایت هدف قرار دادن کنسولگری خود واکنش را نشان دهد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۱    
در جلسه ای که با حضور دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ایران و تعدادی از کارشناسان حوزه فلسطین برگزار شد، جزییاتی از عملیات وعده صادق تشریح شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از هدف قرار دادن محل تجمع نظامیان صهیونیست در شمال النصیرات خبر داد. در همین حال، منابع مطلع از مجروح شدن چند نظامی صهیونیست در یک حادثه امنیتی در شمال سرزمین های اشغالی خبر دادند.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گزینه حمله تلافی جویانه به ایران کنار گذاشته شد روزنامه نیویورک تایمز دیروز با انتشار گزارشی اعلام کرد که کابینه رژیم صهیونیستی واکنش مناسب به پاسخ تلافی جویانه ایران را بررسی خواهد کرد و گزینه حمله متقابل منتفی است. امیرعبداللهیان: اسرائیل را تنبیه کردیم ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۲:۵۷    
42 سال پیش در چنین روزی، برابر 15 آوریل 1982 میلادی، خالد اسلامبولی، افسر توپخانه ارتش مصر به جرم ترور انور سادات رئیس جمهوری این کشور اعدام شد. اسلامبولی از اعضای سازمان جهاد اسلامی مصر بود و پس از اقدام انور سادات برای عادی سازی روابط سیاسی با رژیم اسرائیل ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق به نقل از المیادین، روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز بیان کرد که رژیم صهیونیستی تاکنون با سلاح هایی پیشرفته تر از سلاح های به کارگرفته شده در عملیات وعده صادق مورد حمله قرار نگرفته بود. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۹:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا در تداوم حمایت از رژیم صهیونیستی و چشم پوشی از کشتار مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین در غزه، 3 زیرشاخه نظامی حماس و جهاد اسلامی را به دلیل مشارکت در عملیات طوفان الاقصی تحریم کرد ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی امروز یکشنبه، ضمن تحسین پاسخ تنبیهی ایران به رژیم صهیونیستی، این امر را در سایه تداوم جنایات اشغالگران کاملا طبیعی دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه ای از عملیات تنبیهی موشکی و پهپادی ایران علیه رژیم صهیونیستی تقدیر به عمل آورد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (یکشنبه) در بیانیه ای، پاسخ پهپادی و موشکی تهران به حمله تل آویو به کنسولگری ایران در دمشق را ستود.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (یکشنبه) در بیانیه ای، پاسخ پهپادی و موشکی تهران به حمله تل آویو به کنسولگری ایران در دمشق را ستود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی ایران از حمله موشکی و پهپادی ایران به رژیم صهیونیستی تمجید و آن را پاسخ طبیعی توصیف کرد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
شفقنا- نشریه آمریکایی نیویورک تایمز در مقاله ای نوشت: سلاح هایی که ایران شنبه و یکشنبه صبح علیه اسرائیل استفاده کرد بسیار پیچیده تر از چیزی است که حماس و جهاد اسلامی یا حزب الله در ماه های اخیر از آنها استفاده کرده اند. ...
هرمز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۱:۳۳    
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (شنبه) طی سخنانی بر شکست رژیم صهیونیستی در دستیابی به اهداف خود در نوار غزه علی رغم ورود حملات به این باریکه به هفتمین ماه تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که اگر حمایت های روشن و بزرگ ایران نبود مقاومت فلسطین قادر به این مقاومت عظیم در نبرد طوفان الاقصی نبود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۰:۲۰    
جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: ما تشکیلات خودگردان فلسطین را مسئول وضع پیش آمده به علت بیش از سی سال سیاست هماهنگی امنیتی با رژیم صهیونیستی می دانیم.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۰:۱۷    
شفقنا- جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز(شنبه) اعلام کرد: دولت اسرائیل کرانه باختری را به سمت جنگ خیابانی سوق می دهد. به گزارش شفقنا، آناتولی نوشت: جهاد اسلامی این موضوع را در واکنش به تشدید اقدامات تنشزای شهرک نشینان یهودی با حمایت ارتش اسرائیل و اقدامات متجاوزگرایانه مکرر آنها در کرانه باختری از ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (شنبه) طی سخنانی بر شکست رژیم صهیونیستی در دستیابی به اهداف خود در نوار غزه علی رغم ورود حملات به این باریکه به هفتمین ماه تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به محقق نشدن اهداف رژیم صهیونیستی در غزه، گفت مبارزان مقاومت خسارت های زیادی به ارتش اسرائیل وارد کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز شنبه در بیانیه ای تشکیلات خودگردان را مسئول وضعیت کنونی پس از بیش از 30 سال همکاری امنیتی با دشمن صهیونیست دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که رژیم صهیونیستی با وجودی که وارد هفتمین ماه تجاوزات پیاپی به نوار غزه شده، نتوانسته است به هیچ یک از اهدافش دست یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی نسبت به حمله های وحشیانه شهرک نشینان صهیونیست به کرانه باختری واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (شنبه) تاکید کرد که گروه های مقاومت با استفاده از هر راهکار و ابزاری به وظیفه خود در دفاع از ملت فلسطین عمل می کنند.
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سرایا القدس (گروهان های قدس) شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین جمعه شب گزارش داد که چندین موضع ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۴    
به گزارش اسپوتنیک، گردان های قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی در بیانیه ای در کانال تلگرامی خود اعلام کرد : "ما به همراه نیروهای عمر القاسم در پاسخ به جنایات دشمن صهیونیستی علیه مردم خود به سدروت و شهرک های اطراف نوار غزه حمله موشکی کردیم." ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین یک پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی را در اختیار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از شکار پهپاد صهیونیستی در جنوب غزه خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در شهر طولکرم واقع در کرانه باختری امروز شنبه با انتشار صحنه هایی از درهم کوبیدن نظامیان اسرائیلی، به تل آویو درباره هرگونه نفوذ به اردوگاه نورشمس هشدار داد.
حزب الله نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
حزب الله:گردان های القدس، شاخه نظامی جهاد اسلامی به همراه نیروهای عمر القاسم در پاسخ به جنایات اشغالگران، سدیروت و شهرک های اطراف نوار غزه را با رگبار موشکی بمباران کردند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به دنبال راکت باران شهرک های مجاور نوار غزه از سوی مقاومت فلسطین، آژیر هشدار در این شهرک های صهیونیست نشین به صدا درآمد. ...