یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۴:۰۸Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه های پدافندی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی خبر دادند که سامانه های پدافندی ارتش این رژیم برای رهگیری یک پهپاد در مجاورت نوار غزه فعال شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در پیامی نوشت: توفیقات در طراحی و تولید سامانه های پدافندی در سال 1401 نویدبخش و راهگشا بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی برای اولین بار از آغاز جنگ در اوکراین، مجوز صادرات و فروش سامانه های پدافندی ضدپهپادی به اوکراین را صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی برای اولین بار از آغاز جنگ در اوکراین، مجوز صادرات و فروش سامانه های پدافندی ضد پهپادی به اوکراین را صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با اعلام توافق ازسرگیری روابط ریاض و تهران، برخی منابع صهیونیست از ضربه جدید ابوظبی به کابینه تل آویو پس از لغو سفر نتانیاهو به امارات و احتمال لغو قرارداد خرید سامانه های پدافندی از رژیم صهیونیستی خبر دادند.
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۳:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
کانال 12 رژیم صهیونیستی گزارش داد، تصمیم امارات متحده عربی برای تعلیق خرید سامانه پدافندی از این رژیم در واکنش به اقدامات و اظهارات ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی کابینه نتانیاهو صورت گرفته است.
طلا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی به گزارش های منتشر شده در رسانه های این رژیم مبنی بر اقدام امارات در تعلیق شماری از توافقنامه ها و قراردادهای خود با تل آویو بویژه قرارداد خرید سامانه های پدافندی واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
شبکه هفت رژیم صهیونیستی خبر داد که امارات تصمیم گرفته است خرید سامانه های پدافندی از رژیم موقت صهیونیستی را به حالت تعلیق درآورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ناو اقیانوس پیمای شهید مهدوی که امروز با حضور سردار سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه به نیروی دریایی سپاه الحاق خواهد شد، یک ناو سنگین چند منظوره 14 هزار تنی است که 240 متر طول و 32 متر عرض دارد و قادر است تا با قابلیت حمل انواعی از شناورهای سبک، پهپاد و بالگرد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت تحویل جنگنده های سوخو 35 اظهار کرد: جمهوری اسلامی تکلیف دارد دفاع از دستاوردهای نظام را پیگیری کند و ارتقای توان دفاعی کشور را با کشورهای دیگر هم پیش ببرد، اطلاعات مربوط به خریدها را نیاز نیست در هر زمان بیان کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
آمریکا برای فروش سامانه های پدافندی پیکان 3 به آلمان که رژیم صهیونیستی از مدت ها قبل به دنبال انعقاد آن بود، به تل آویو چراغ سبز نشان داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر 27 نماینده به وزرای اطلاعات، دفاع و کشور درباره ضرورت تسریع در توسعه عوامل حفاظت پیرامونی و استقرار سامانه های پدافندی و الکترونیکی پیشرفته در مراکز حساس را قرائت کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
فرمانده پدافند هوایی نیروی هوافضای سپاه بابیان اینکه لحظه به لحظه از آسمان کشور حراست می شود، تاکید کرد: پدافند هوایی به صورت 24 ساعته و لحظه به لحظه مشغول حراست از آسمان کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۶:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 1401 با مشارکت نیروی هوافضای سپاه، نیروی پدافند هوایی و نیروی هوایی ارتش درحالی برگزار شد که برخی سامانه های پدافندی برای اولین بار عملیاتی شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 1401 با مشارکت یگان ها و سامانه های پدافند هوایی برگزیده نیروی پدافند هوایی ارتش، نیروی هوافضای سپاه و نیروی هوایی ارتش آغاز شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی سامانه های پدافندی دزفول نیروی هوافضای سپاه و مجید نیروی پدافند هوایی ارتش با موفقیت اهداف واگذار شده توسط شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور را منهدم کردند./ ایرنا
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
در رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت1401، اهداف ارتفاع متوسط مهاجم با شلیک سامانه های بومی 15 خرداد نیروی پدافند هوایی ارتش و سوم خرداد نیروی هوافضای سپاه سرنگون شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
تصویری از تونل ویژه پدافندی رونمایی شده در جریان رزمایش مدافعان آسمان ولایت 1401 و سامانه سوم خرداد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
سامانه های پدافندی بومی دزفول و مجید با موفقیت اهداف واگذار شده توسط شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور را منهدم کردند.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
در رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت1401، اهداف ارتفاع متوسط مهاجم با شلیک سامانه های بومی 15 خرداد نیروی پدافند هوایی ارتش و سوم خرداد نیروی هوافضای سپاه سرنگون شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان صهیونیست از احتمال استقرار سامانه های پدافندی ایرانی در خاک سوریه ابراز وحشت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۰:۰۴    
باشگاه خبرنگاران توانا_ مستند سلاح ایرانی داستان دستیابی، خودکفایی و بومی سازی سامانه های راداری و پدافندی ایران را روایت می کند.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
یک مستشار نظامی ایرانی در سوریه گفت : پهباد ایرانی مذکور یک پهپاد کوچک دست پرتاب بود که با هدف تست سامانه های پدافندی دشمن پرتاب گردید.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
یکی از پهپادهای اصلی ایران که برای تمرین نیروهای تازه کار و تست سامانه های پدافندی کشور ساخته شده است، پهپاد رادارگریز سفره ماهی است که اولین تجربه ساخت پرنده بدون سرنشین بال دلتا است. اولین بار نیروی هوایی ارتش ایران در سال 1389 سفره ماهی را در رژه 29 فروردین به نمایش در آورد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به قدرت پدافندی ایران اسلامی گفت: سامانه های پدافندی متعددی داریم که کاملا بومی هستند، به عنوان مثال سامانه باور 373 برابر با اس 400 روس هاست.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
در ساعت 23:30 روز شنبه 8 بهمن سه فروند ریزپرنده از نوع کوادکوپتر به قصد انجام حمله بر فراز یکی از مجتمع های کارگاهی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در استان اصفهان به پرواز درآمدند که با واکنش به موقع سامانه های پدافندی مستقر در مجموعه ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۷:۱۵   + ۳۴ سایت دیگر  
در حمله به یکی از مجتمع های کارگاهی وزارت دفاع در اصفهان از 3 فروند ریزپرنده مجهز به بمبلت استفاده شده بود که البته سامانه های پدافندی و جنگ الکترونیک در مقابله با آن ها موفق عمل کردند
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۴۸ سایت دیگر  
در این خبر جزئیات جدید از حمله ناموفق به کارگاه وزارت دفاع در اصفهان بیان شده است. خبرگزاری میزان – ایرنا نوشت: ساعت 23:30 شب گذشته (شنبه 8 بهمن) سه فروند ریزپرنده از نوع کوادکوپتر به قصد انجام حمله بر فراز یکی از مجتمع های کارگاهی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در استان اصفهان به پرواز ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در تصاویر منتشر شده از رزمایش سپاه در خلیج فارس، تصویری از یک پرنده بدون سرنشین مشابه هواپیماهای نسل 5 آمریکایی منتشر شد. به نظر می رسد این پرنده، با توجه به ابعاد آن، به عنوان هدف سامانه های پدافندی و برای آشنایی بیشتر نیروها با هواپیماهای جدید آمریکایی طراحی شده است. ...
عطنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۷:۵۵    
عطنا - در آینده، سامانه های نظامی طوری برنامه ریزی می شوند که بتوانند هدف و زمان شلیک را تعیین کنند. در جنگ های آینده، انسان ها هوش سیاسی مبتنی خود را روی ظرفیت های پردازشی سیلیکونی ماشین پیاده می کنند و ظرفیت اخلاقی مهمی را تفویض می کنند – یعنی توانایی تعیین دوست و دشمن ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۲   + ۴۲ سایت دیگر  
تصاویری از یک پهپاد شبیه به جنگنده های نسل 5 آمریکایی در رزمایش نیروی دریایی سپاه به نمایش آمده است که به نظر می رسد یک پهپاد هدف برای سامانه های پدافندی باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۰۱:۳۱    
وزارت دفاع روسیه گزارش داد که بیش از 200 سرباز اوکراینی در مناطق اصلی کشته شدند و سامانه های پدافند هوایی 5 پهپاد اوکراینی را منهدم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تحولات جنگ های اخیر در منطقه نشان می دهد نیروهای جبهه مقاومت به خوبی شیوه مقابله با سامانه های پدافندی دشمن با استفاده ترکیبی موشک و پهپاد را فرا گرفته اند؛ موضوعی که آمریکا را مجبور به تغییر راهبرد برای دفاع از منافع متحدانش در منطقه کرده است.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سوخو-35 روسی یک هواپیمای برتر هوایی با فلسفه طراحی متمایز و مناسب برای شکار سکوهای دشمن است. در صورت رسیدن به این هدف، سوخو-35 می تواند به راحتی از اف-35 پیشی بگیرد و مانور دهد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه با موشک هایپرسونیک ایرانی، دکان فروش تسلیحات و سامانه های پدافندی آمریکا بسته می شود، گفت: امروز قدرتی که آمریکا به آن سپر موشکی می گوید باطل شده است.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۰۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه با موشک هایپرسونیک ایرانی، دکان فروش تسلیحات و سامانه های پدافندی آمریکا بسته می شود، گفت: امروز قدرتی که آمریکا به آن سپر موشکی می گوید باطل شده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۲:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
سردار جاجی زاده گفت: خوشبختانه ما از این تجربه در اغتشاشات اخیر استفاده کردیم و علت اینکه ما این تعداد شهید دادیم به همین خاطر بود که آن ها زدند و ما جواب ندادیم، چون اگر جواب می دادند در این بین عده ای هم بیگناه کشته می شدند که تبدیل به یک فاجعه ملی می شد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
"اسماعیل دمیر" رییس صنایع دفاعی ترکیه (SSB)، آزمایش سامانه پدافندی "سپر" را در 30 دسامبر در توییتی ستود و آن را "هدیه سال نو برای ملت ما در حالی که با صنعت دفاعی خود وارد قرن ترکیه می شویم" خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور اوکراین با ادعای برنامه ریزی روسیه برای انجام حمله پهپادی گسترده علیه این کشور، گفت مسکو قصد دارد با این حملات، سامانه های پدافندی اوکراینی را فرسوده کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۷:۴۵    
تصاویری زیبا از حضور سامانه های پدافندی کوتاه برد مجید در رزمایش ذوالفقار 1401 ارتش جمهوری اسلامی ایران و تست عملیاتی در شب و روز.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۰:۳۴    
اصغر صوفی-روزنامه نگار سومین روز رزمایش ذوالفقار 1401 ارتش با محوریت توان موشکی نیروهای دریایی و پدافند هوایی ارتش در آب های دریای عمان برگزار شد. شلیک موشک سطح به سطح نصر، پروازهای 24ساعته در رصد مرزها ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
پهپادهای ایرانی حاضر در رزمایش جدید ارتش، موفق شدند علاوه بر فرماندهی صحنه نبرد، عملیاتهایی چون فریب اطلاعاتی، هدف یابی، جنگ الکترونیک، شنود و رهگیری، انهدام و سرکوب سامانه های پدافندی را اجرا کنند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۰:۱۷    
کوروش بوستانی، کارشناس مسائل دفاعی: رزمایش مشترک ذوالفقار 1401 ارتش، با شعار خودباوری، اقتدار و امنیت پایدار که با حضور و گسترش یگان های پیاده، زرهی و مکانیزه نیروی زمینی ارتش، سامانه های پدافندی نیروی پدافند هوایی ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۰۹:۱۷   + ۵۰ سایت دیگر  
امیر سرتیپ علیرضا شیخ، سخنگوی رزمایش مشترک ذوالفقار 1401 ارتش گفت: این رزمایش امشب با رمز یا زهرا (سلام الله علیها) در مناطق جنوب شرق، سواحل مکران، حد فاصل شرق تنگه هرمز تا نزدیکی بندر گواتر و دریای عمان تا مدار 10 درجه در شمال اقیانوس هند آغاز شد. ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به تصمیم واشنگتن برای ارسال سامانه های پدافندی پاتریوت به اوکراین گفت که این سامانه ها اهداف مشروعی برای نیروهای روسیه به شمار می آیند.