پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۹:۳۸May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه های پدافندی»

ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه پدافند هوایی یک نیروی بازدارنده و تحول گراست و دائم در حال افزایش توان دفاعی خود است، گفت: پدافند هوایی با بومی سازی سامانه های پدافندی و تولید انواع پهپاد های پیشرفته به اصل ما می توانیم رسیده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، منابع عبری زبان از حمله موشکی گسترده از جنوب لبنان به الجلیل علیا و جولان اشغالی در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند. به گزارش فلسطین الان، در پی این حمله سامانه های پدافندی در شمال فلسطین اشغالی فعال شده است. ...
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
شهدای ایران :منابع صهیونیستی از حمله موشکی گسترده از جنوب لبنان به مناطقی در سرزمین های اشغالی خبر دادند. بنابر این گزارش، منابع عبری زبان روز یکشنبه از حمله موشکی گسترده از جنوب لبنان به منطقه الجلیل علیا و جولان اشغالی در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند. ...
رئیس جمهور آمریکا اعتراف کرد اگر کمک واشنگتن به تل آویو نبود، نتایج حمله تلافی جویانه ایران به سرزمین های اشغالی ویرانگر بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
هواپیمای بدون سرنشین حزب الله موفق شد بعد از عبور از سامانه های پدافندی ارتش اسرائیل در شمال (فلسطین اشغالی) در نقطه هدف خود منفجر شود.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مقامات محلی بلگورود روسیه از سرنگونی یک پهپاد متعلق به ارتش اوکراین خبر دادند. به گزارش مهر، ویاچسلاو گلادکوف، فرماندار منطقه بلگورود روسیه علام کرد که سامانه های پدافندی نیروهای مسلح این کشور سحرگاه امروز یکشنبه یک پهپاد مهاجم ارتش اوکراین را در منطقه چرنیانسکی بدون تلفات جانی رهگیری و سرنگون ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۱:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، رسانه های عبری زبان اعلام کردند، اطلاعات موثقی به دست تل آویو رسیده است که نشان می دهند، حزب الله به زودی سامانه های پدافندی زمین به هوایی را وارد درگیری خود با اسرائیل خواهد کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، وزارت دفاع روسیه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که سامانه های پدافندی نیروهای مسلح این کشور دیشب در مناطق مختلف 18 موشک و 36 پهپاد ارتش اوکراین را رهگیری و منهدم کردند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که در شبانه روز گذشته سامانه های پدافندی ارتش این کشور ده ها پهپاد ارتش اوکراین را رهگیری و منهدم کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که در شبانه روز گذشته سامانه های پدافندی ارتش این کشور ده ها پهپاد ارتش اوکراین را رهگیری و منهدم کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که سامانه های پدافندی ارتش این کشور در مناطق مختلف 7 پهپاد اوکراینی را رهگیری و سرنگون کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یمنی ها مشخصا با تجربه گیری از وقایع ماه های اخیر و درگیری مستقیم با آمریکا و ائتلاف غربی به این نتیجه رسیده اند که نیازمند توسعه شبکه ای وسیع از تونل های زیرزمینی برای افزایش بقاءپذیری و تداوم کارکرد سامانه های پدافندی و آفندی خود در میدان نبرد به ویژه موشک های بالستیک و کروز هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۱:۵۵    
شکست سامانه های پدافندی غربی در برابر عملیات وعده صادق باعث شد ابهت پوشالی و شکست ناپذیری ارتش به اصطلاح پنجم جهان به یکباره فروبریزد و سست بودن خانه عنکبوت بر همگان ثابت شود.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی و در سکوت خبری جریان های رسانه ای غربی، برخی رسانه های صهیونیست از جمع آوری شماری از سامانه های پدافندی آمریکاییِ "پاتریوت" از مناطقی در اراضی اشغالی فلسطین به دلیل ضعف قابل توجه در رهگیری موشک و پهپادهای ایرانی در جریان عملیات "وعده صادق" خبر داد ه اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، بعد از انتشار اخبار و گزارش هایی در رسانه های عبری زبان در مورد ناکارآمدی سامانه های پدافندی آمریکایی در مقابله با موشک ها و پهپادهای ایرانی یک افسر آمریکایی از رسوایی پدافندی ارتش اسرائیل پرده برداشته و اعلام کرد ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
از ساکنان خواسته شده به محل آتش سوزی نزدیک نشوند و پنجره ها را ببندند. رسانه ها می گویند دیل یکی از شرکت هایی است که برای اوکراین سامانه های پدافندی تولید می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که سامانه های پدافندی این کشور در مناطق مختلف 12 پهپاد مهاجم ارتش اوکراین را رهگیری و سرنگون کردند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که بسیاری از کشورهای اروپایی از در اختیار قرار دادن سامانه های پدافندی به اوکراین سخن گفتند، شمار دیگری از آنها تأکید کردند چنین همکاری ای با کی یف نخواهند داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ناکارآمدی سامانه های پدافندی پاتریوت در اراضی اشغالی در مواجهه با حمله پهپادی-موشکی ایران موجب تصمیم مقامات این رژیم برای از رده خارج کردن آنها شده است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۰:۱۳    
در طول دو ماه نیروی هوایی رژیم صهیونیستی سامانه های قدیمی تر پاتریوت را با سامانه های پدافندی جدیدتر اسرائیلی از جمله گنبد آهنین تعویض خواهد کرد. این تصمیم دو هفته پس از حمله موشکی پهپادی گسترده ایران به اراضی اشغالی اتخاذ شده است ...
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
یک رسانه عبری گزارش داد که سامانه های پدافندی آمریکا که علیه موشک های بالستیک ایران در حین حمله مشروع به رژیم صهیونیستی عمل کرد، تا حد زیادی ناکام ماند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
از میان 8 موشک سامانه های پدافندی آمریکا که از دریا و با هدف مقابله با موشک های بالستیک ایرانی شلیک شدند، تنها 2 مورد توانستند موفق عمل کرده و به موشک های ایرانی اصابت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های رسمی رژیم صهیونیستی اذعان کردند که سامانه های پدافندی آمریکا در جریان حمله تلافی جویانه ایران به اهدافی در سرزمین های اشغالی، در مقابله با موشک های ایرانی شکست خورده اند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یک رسانه رژیم صهیونیستی فاش کرد که سامانه های پدافندی و دفاع موشکی ارتش آمریکا نتوانسته اند عملکرد خوبی در رهگیری موشک های بالستیک ایران، داشته باشند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۲    
به گزارش اسپوتنیک، ویچیسلاو گلادکوف فرماندار منطقه بلگورود روسیه اعلام کرد، سامانه پدافند هوایی در منطقه بلگورود روسیه فعال شد و یک هدف هوایی که در حال نزدیک شدن به شهر بلگورود بود، سرنگون شد. پیش از این آژیر هشدار حمله موشکی در منطقه بلگورود به صدا درآمده بود. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۰:۲۱    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی ایرانیکTV ویدئویی با عنوان جذابیت سامانه یکپارچه پدافند هوایی ایران برای شبکه سعودی العربیه منتشر کرد: شبکه العربیه در گزارشی به تنوع سامانه های پدافندی ایرانی با بردهای مختلف پرداخت و این سامانه ها را با نمونه های خارجی مقایسه کرده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۲۵    
وزارت دفاع روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که در نیمه شب گذشته، 17 پهپاد اوکراینی توسط سامانه های پدافندی روسیه سرنگون شده اند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
از جمله موضوعات مهمی که با سکوت رسانه های مشهور اسراییلی و فرماندهان آنها همراه شده، استفاده برخی موشکهای ایرانی از کلاهک هایی بود که به راحتی، از سامانه های پرادعای پدافندی آنها عبور می کردند.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد در پاسخ به شهادت یک رزمنده خود، بعد از اشباع کردن سامانه های پدافندی رژیم اسرائیل در سواحل شمال غربی فلسطین اشغالی، پایگاه اسرائیلی شراگا را مورد تهاجم قرار داده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۴    
این روزها همه چیز در سرزمین های اشغالی به طور فزاینده وحشتناک است؛ همه این فکر را می کنند که چرا سامانه های پدافندی اسرائیل از جمله گنبد آهنین به رغم کمک های دریافتی از امریکا، انگلیس، فرانسه و اردن، نتوانستند با همه موشک های شلیک شده از سوی ایران مقابله کنند؟
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۳:۱۰    
سرویس دفاع و امنیت مشرق- در پاسخ به جنایت های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آسوشیتدپرس اعلام کرد که هرچند نشست امروز اتحادیه اروپا در بروکسل با موضوع تقویت سامانه های پدافندی اوکراین بود ولی هنوز کشورهای عضو برای ارسال سامانه های پاتریوت به کی یف مُردد هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۶    
روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز در گزارشی تحلیلی به مقابله سامانه های پدافندی رژیم صهیونیستی با پهپادها و موشک های ایرانی پرداخت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سرویس دفاع و امنیت مشرق _ حدود یک سال است که چند کشور اروپایی با کسب موافقت ایالات متحده امریکا به دولت اوکراین وعده دادند که تعداد قابل توجهی از جنگنده های اف16 خود را به این کشور ارسال خواهند کرد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شبکه الجزیره گزارشی از توانمندی سامانه های پدافندی ایران و قابلیت بالای این سامانه ها برای رهگیری اهداف مهاجم ارائه داده است. پدافند هوایی ایران نیز مانند سایر پدافند های هوایی جهان برای دفع اهداف مهاجم بر استفاده از چندین لایه متکی است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، حمله ایران به مواضع اسرائیل و عبور موفق موشک های ما از سد گنبد آهنین و سامانه های پدافندی رژیم صهونیستی و سامانه هایی که آمریکا و انگلیس و فرانسه و.. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شبکه الجزیره گزارشی از توانمندی سامانه های پدافندی ایران و قابلیت بالای این سامانه ها برای رهگیری اهداف مهاجم ارائه داده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گزارش شبکه الجزیره از توانمندی سامانه های پدافندی ایران و قابلیت بالای این سامانه ها برای رهگیری اهداف مهاجم!
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا احمدی-روزنامه نگار دفع خرابکاری بامداد جمعه از سوی سامانه های پدافندی ایران نشان داد برخلاف فضاسازی رسانه های غربی، ایران علاوه بر توان موشکی– پهپادی خود که عملیات وعده صادق نمود کوچکی از آن به شمار می رود، در حوزه بازدارندگی پدافندی نیز آماده مواجهه مؤثر با به روزترین تسلیحات دنیاست. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تکذیب خبر سازی رسانه های غربی در مورد آسیب دیدن سامانه های پدافندی ایران یک مقام مطلع گفت: فضا سازی برخی رسانه های غربی در خصوص آسیب دیدن بخشی از سامانه پدافند هوایی در جریان مقابله با چند ریزپرنده در بامداد روز جمعه کاملا کذب است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، وزارت دفاع روسیه امروز شنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که سامانه های پدافندی ارتش این کشور دیشب در مناطق مختلف 50 پهپاد مهاجم ارتش اوکراین را رهگیری و منهدم کردند. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام مطلع گفت: فضا سازی برخی رسانه های غربی در خصوص آسیب دیدن بخشی از سامانه پدافند هوایی در جریان مقابله با چند ریزپرنده در بامداد روز جمعه کاملا کذب است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام مطلع : :فضا سازی برخی رسانه های غربی درخصوص آسیب دیدن بخشی از سامانه پدافند هوایی در جریان مقابله با چند ریزپرنده در بامداد روز جمعه کاملا کذب است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۸   + ۴۵ سایت دیگر  
فضا سازی برخی رسانه های غربی در خصوص آسیب دیدن بخشی از سامانه پدافند هوایی در جریان مقابله با چند ریزپرنده در بامداد روز جمعه کاملا کذب است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای مسلح با استفاده از انواع سامانه های پدافندی توانسته اند امنیت را برای آسمان ایران فراهم کنند.
آخرین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۳    
ببینید موشک های ایرانی چقدر هوشمندانه سامانه های پدافندی رژیم صهیونیستی را به بازی می گیرند و در نهایت از آنان عبور می کنند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
از 13 فروردین امسال که رژیم صهیونیستی در اقدامی خلاف همه کنوانسیون های بین المللی بخشی از سفارت ایران در سوریه را هدف قرارداد تا بامداد 26 فروردین که ایران با ده ها فروند پهپاد و موشک کروز و بالستیک به رژیم اسرائیل حمله کرد و توانست تعداد مهمی از موشک های خود را از پدافند هوایی قوی رژیم عبور دهد تا ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۱    
اتفاق صبح جمعه در آسمان اصفهان و تبریز تاکنون شفاف نیست، ادعاها همگی غیرموثق است و فعالیت سامانه های پدافندی ایران تنها چیزی است که تا اینجا تایید شده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
ارتش آمریکا اقدام به انتقال مقادیر زیادی موشک های رهگیری سامانه های پدافندی به رژیم صهیونیستی کرد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران از سامانه های پدافندی متعددی برای دفاع از آسمان ایران در برابر حملات احتمالی برخوردار هستند. اما مهم ترین سیستم های پدافند ایران کدامند؟