چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۳:۰۱Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سانسور»

تازه نیوز   ۱ ساعت پیش    
در قسمت جدید سریال نیسان آبی به نظر می رسد سازندگان مجبور شدند دیالوگ سحر قریشی را حذف کنند.
منوچهر هادی کارگردان سریال نیسان آبی تاخیر در انتشار این سریال را نتیجه ممیزی خواند و به این کار اعتراض کرد.
پارسینه   ۳ ساعت پیش    
این درحالی است که به نظر می رسد پدیده کودک آزاری در خانواده های پرجمعیت، شلوغ، پرمشکل و ناسازگار، خانواده های تحت فشار اقتصادی و اعتیاد، والدینی که هیچگونه مهارت فرزندپروری و آموزشی ندیده اند، والدینی که خودشان آسیب دیده کودک آزاری هستند، بیشتر دیده می شود. ...
برترین ها   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: منوچهر هادی از سانسور های متعدد سریال نیسان آبی گلایه کرد و نوشت: بگذارید در سکوت و احترام کارمان را انجام دهیم.
رکنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: هری پاتر از رمان های تخیلی بسیار قوی است که سریال آن هم ساخته شد.
شارا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خانه آزادی بیان سانسور سیستماتیک و فشار روزافزون طالبان بر رسانه ها را محکوم کرده و از رهبران طالبان خواست تا به سرکوب رسانه ها و منع آزادی بیان پایان دهند. این نهاد، همچنین از رهبران طالبان خواست تا جلو خودسری افراد خود را گرفته و مصونیت خبرنگاران و آزادی بیان را تضمین کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سانسور کردن در آثار نمایش خانگی هم وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی یدی طولانی در سانسور و تحریف واقعیات دارند. این بار آنها با یک داستان دروغین آمریکا را ناجی مردم افغانستان معرفی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که مدتی قبل تهیه کننده فیلم بی همه چیز مدعی بود که حوزه هنری برای تخصیص کافی سالن و سانس، سانسور بیشتری را نسبت به وزارت ارشاد درخواست کرده، رییس سازمان سینمایی حوزه هنری این موضوع را رد کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۱    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. زیرخاکی های ارزشمندی که در سال 2021 پیدا شدند بازی پیکان - استقلال رسما لغو شد بیانیه شبکه یک درباره سانسور سریال 87 متر وقتی مارکوپولو واکسن می زند، اما جوکوویچ نه! پراید باز گران تر شد؛ آخرین قیمت ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های حاکمیتی، معتقدند برنامه ها و محتوای آن ها هیچ مشکلی ندارد. فعلا بر همین اعتقاد استوار هستند و رقیب را یا کنترل و استخدام می کنند یا توقیف و سانسور ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۴    
حجت الاسلام مجتبی لطفی در یادداشتی تلگرامی نوشت: چنانچه گزارش شده تلویزیون به کارگردان سریال 87 متر گفته است گربه های حیاط و کوچه را سانسور کند و هیچ اثری از گربه در این سریال نباشد . ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۲:۴۱    
سانسور خوب می تواند یک فرد و جامعه را از خطراتی بر حذر دارد اما در مقابل سانسوری که بر اساس قاعده نباشد تنها باعث می شود روند جامعه دارای انحرافات دفعی شود و مسیر فرهنگی را دچار موانعی می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
در چند روز گذشته گفت وگوی کیانوش عیاری با یک نشریه سینمایی و طرح موضوع سانسور صحنه های گربه در سریال 87 متر ، با واکنش های متعددی همراه شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۸    
انتقاد تند استاد حسین علیزاده از سانسور سریال های ایرانی.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های بزک کننده برجام، دیروز را در سکوت و سانسور خبری برگزار کردند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
برترین ها: پس از آن که کیانوش عیاری در یک گفت وگوی تصویری، از ماجرای سانسور صحنه های حضور گربه ها در سریال 87 متر پرده برداشت، روابط عمومی شبکه یک، در این باره، جوابیه ای را منتشر کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: دشمنان جنایت های دولتمردان خودرا سانسور می کنند، اما بار ها از کاه، کوه ساختند و کوچک ترین اتفاق در ایران اسلامی را بزرگ جلوه دادند.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
شبکه یک سیما به دنبال اظهارات کیانوش عیاری در خصوص سریال 87 متر توضیحاتی را ارائه کرد.
مسعود اطیابی می گوید27 دقیقه از دینامیت یعنی پنج سکانس از حضور مهدی فقیه و سکانس پایانی فیلم حذف شده است.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
بیش از یک دهه قبل وب 2 تحول بزرگی در نحوه دسترسی به اینترنت در جهان ایجاد کرد که موج های متعاقب آن توسعه بلاگ ها و ایجاد شبکه های اجتماعی بود. مهم ترین تحولی که وب 2 در جهان ایجاد کرد ارزش بخشیدن به جنبه تعاملی اینترنت بود به این ترتیب مسیر جریان اطلاعات از حالت یکسویه به جریان دو طرفه تبدیل شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
برترین ها: بزرگمهر حسین پور کارتونیست معروف به اظهارات کیانوش عیاری، کارگردان سینما درباره اجبار صداوسیما به سانسور گربه در سریال 87 متر واکنش نشان داد. بزرگمهر حسین پور با انتشار تصویر زیر در اینستاگرام خود نوشت: خبر: صدا و سیما گربه های فیلم عیاری را ممیزی کرد! ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۷:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند ...
سینما سینما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۵:۵۹    
کاریکاتور بزرگمهر حسین پور در واکنش به سانسور گربه تلویزیون منبع : اینستاگرام بزرگمهر حسین پور
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: کیانوش عیاری کارگردان کاربلد در گفت وگو با هوشنگ گلمکانی منتقد معروف سینما گفت که تلویزیون به او گفته است که برای سریال 87 متر گربه های حیاط و کوچه را سانسور کند و هیچ اثری از گربه در این سریال نباشد. ...
وقت صبح   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
کیانوش عیاری کارگردان سریال 87 متر در مصاحبه ای اعلام کرد که همه گربه های این سریال را ممیزی کرده اند. به گزارش وقت صبح ؛ کیانوش عیاری، کارگردان سینما در یک مصاحبه می گوید: در سریال 87 متر هر پلانی که در آن گربه است را ممیزی زده اند و گفته اند حذف کنید! ...
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
کیانوش عیاری با اشاره به ممیزی عجیبِ صحنه های حضور گربه ها در سریال 87 متر ، خبر داد قصد دارد پیش رییس صداوسیما برود و تا از او بپرسد دلیل این سانسور چیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر همایش بین المللی روز غزه یکی از مهمترین دلایل برگزاری این همایش را سانسور خبرهای مربوط به مظلومیت مردم غزه از سوی امپراطوری رسانه دانست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰    
دانلود قسمت 12 سریال خاتون با اینترنت نیم بها - سریال خاتون فصل دوم قسمت 4 بدون سانسور و حذفیات این سریال شبکه نمایش خانگی به کارگردانی تینا پاکروان هر دوشنبه از رسانه اینترنتی ویلم منتشر میگردد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کیانوش عیاری در مصاحبه ای گفت: در سریال 87 متر هر پلانی در آن گربه بود را ممیزی زده اند و گفته اند حذف کنید.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: کیانوش عیاری، کارگردان سینما در یک مصاحبه می گوید: در سریال 87 متر هر پلانی در آن گربه است را ممیزی زده اند و گفته اند حذف کنید!
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۵    
باشگاه والنسیا نزدیک به یک سال است به هوادارانش اجازه اظهارنظر نمی دهد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۰:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بنا بر اعلام پخش کننده ی اینترنتی سریال جیران به دلیل ملاحظات نهاد ناظر در خصوص ممیزی پخش قسمت نخست این سریال به تعویق افتاد. به گزارش انصاف نیوز، در حالی که بنا بر اعلام تیم تهیه و تولید سریال جیران قرار بود قسمت نخست آن صبح جمعه، 24 دی 1400، منتشر شود این اتفاق رخ نداد. ...
اقتصاد آنلاین / وقت صبح   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
صحنه جالبی از سریال بزنگاه ساخته رضا عطاران در فضای مجازی دست به دست می شود.
قائم مقام رئیس رسانه ملی در امور فرهنگی افزود: نباید در برابر چنین عناصری که بزرگترین جریان سانسور تاریخ اند منفعل شد بلکه باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد مثل حاج قاسم که جریان غرب زده فکر می کرد می تواند او را به منفورترین فرد تبدیل کند اما محبوب ترین آدم کشور شد. این مفهوم جهاد است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سریال جیران ، عاشقانه جدید حسن فتحی که قرار بود جمعه 24 دی ماه ساعت هشت صبح منتشر شود تا بعدازظهر جمعه هم منتشر نشده و گویا توسط ساترا، سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر وابسته به صداوسیما دچار مشکل شده است!
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۴:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دیده بان امنیت سایبری فدرال آلمان (BSI) اعلام کرد هیچ شواهدی از قابلیتهای سانسور در تلفنهای همراه تولید شرکت شیائومی چین نیافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
در پی حذف لحظاتی از برنامه خندوانه با موضوع شهدای هواپیمای اوکراینی، رامبد جوان با انتشار این بخش در صفحه شخصی اش در اینستاگرام، به خانواده درگذشتگان ادای احترام کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در برنامه خندوانه بخشی که یکی از شرکت کنندگان از خانواده قربانیان شلیک به هواپیمای اوکراینی می گوید، سانسور شد. این بخش سانسور شده امروز در اینستاگرام رامبد جوان منتشر شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۸:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نماگر های اقتصادی تابستان سال جاری روز گذشته توسط بانک مرکزی منتشر شد. در این گزارش رشد اقتصادی کشور در فصل تابستان با نفت یک درصد و بدون نفت نیم درصد اعلام شده؛ از سوی دیگر نرخ رشد نقدینگی در مدت مورد بررسی نسبت به پایان سال 99 نیز 17 درصد بوده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: پس از واکنش های کاربران شبکه های اجتماعی به بی توجهی رامبد جوان در مقابل درخواست یکی از تماشاچیان در خصوص تقدیم شادی برنامه به خانواده های جان باختگان هواپیمای اوکراینی٬ رامبد جوان قسمت سانسور شده این برنامه را در صفحه اینستاگرام شخصی خود منتشر کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۰:۴۳    
رامبد جوان با انتشار دقیقه ای از برنامه خندوانه در صفحه اینستاگرام خود، از تقطیع این بخش برنامه در پخش تلویزیونی آن خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۷    
ادای احترام رامبد جوان به جانباختگان پرواز 752 در برنامه ی شب گذشته ی خندوانه سانسور شد! به گزارش انصاف نیوز، این بخش از برنامه ی خندوانه که از سوی صداوسیما مورد ممیزی قرار گرفت و پخش نشد ساعاتی قبل در صفحات اینستاگرام رامبد جوان و برنامه ی خندوانه منتشر شد. ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۱:۱۳    
رامبد جوان دقایقی قبل خبری از سانسور برنامه داد و ویدیوی کوتاهی منتشر کرد که به پرواز اوکراین نیز پرداخته بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ژاکلین آواره، بازیگر نمایش خلوت بی همایونی به کارگردانی علی ژکان که چندی پیش اجرای آن در نمایش خانه ایرانشهر به پایان رسیده، معتقد است: آنگونه که باید در تئاتر دیده نشده در صورتی که کارهای بسیاری خوبی از او با هدایت کارگردانان مطرح روی صحنه رفته است.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تولیدات داخلی تشنه حمایت مردمی هستند، شاید اگر واقعه سانسور و بایکوت رسانه ای شهید سلیمانی به عنوان قهرمان ملی و بین المللی، در کشوری دیگر اتفاق می افتاد نه دولت بلکه مردم آن کشور آن پیامرسان و شرکت سازنده اش را تحریم میکردند..
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۰:۵۱    
فکرشهر عبدالخالق عبدالهی: در طول شانزده سال سلطنت رضاشاه ، با این که کشور شاهد پیشرفت هایی بود، اما در حوزه رسانه و مطبوعات آزادی قلم بیشتر به یک جوک شبیه بود و می توان گفت نشریات، یکی از سیاه ترین ادوار سانسور را در دوران رضاشاه تجربه کردند. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۲۲:۴۸    
سانسور مچ دست بازیگر سریال طنز نیسان آبی از جمله موضوعات پر بحث چند روز اخیر فضای مجازی بود.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی همچنان زنده است و دشمن از این موضوع هراس دارد و روی به سانسور و فضاسازی علیه سردار سلیمانی آورده اما موفق نبوده است و تفکرات و راه حاج قاسم سلیمانی تا نابودی رژیم جعلی صهیونیستی ادامه خواهد داشت.