دوشنبه ۱۰ مهرساعت ۱۹:۱۵Oct 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سربازان آمریکایی»

اقتصاد نیوز   ۱۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: درست پیش از روزی که ارتش آذربایجان موفق شد در هفته گذشته استحکامات جدایی طلبان ارمنی قره باغ را در هم بشکند، سربازان آمریکایی لشکر 101 هوابرد به تازگی یک مأموریت آموزشی را در ارمنستان به پایان رسانده بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
پس از چند دهه جنگ های بی پایان در دیگر کشورها، ارتش آمریکا شاهد روند فزاینده و نگران کننده خودکشی نیرو های خود در سال های اخیر است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
یک کهنه سرباز ارتش آمریکا پس از آنکه پاسخ مناسبی از نهاد پیشگیری از خودکشی کهنه سربازان آمریکایی دریافت نکرد، خودکشی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۳    
رئیس ستاد مشترک نیرو های آمریکا اظهارات نامزدجمهوریخواهان این کشور درباره کهنه سربازان آمریکایی را محکوم کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
یک وزیر دولت بایدن اظهارنظر رئیس جمهور سابق آمریکا در مورد کهنه سربازان آمریکایی که در جنگ مجروح و نقص عضو شده اند را محکوم کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۵۸    
درست بعد از نیمه شب اول اکتبر 2004، 17 ماه از روزی که جورج بوش پایان عملیات جنگی ایالات متحده در عراق را اعلام کرده بود. شهر سامرا، در 80 مایلی شمال بغداد، به منطقه ممنوعه ای برای نیروهای آمریکایی تبدیل شده بود و سنی ها در تمام ساختمان های اصلی دولتی و همچنین حرم امام حسن عسگری موضع گرفتند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۸    
سردار تولایی گفت: اخیراً در جلسه جو بایدن و وزیر دفاع آمریکا برای حمایت از آشوبگران و ایجاد یک آشوب جدید اصرار داشتند که حمله ای حتی کوچک علیه ایران انجام شود؛ اما خودشان صراحتاً گفتند که اگر اولین شلیک را علیه ایرانیان کنیم، جان تمام سربازان آمریکایی در منطقه به خطر خواهد افتاد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
پس از پیروزی آذربایجان در جنگ قره باغ، دولت آذربایجان تبلیغات گسترده ای برای بهره برداری سیاسی از این اقدام در دستور کار قرار داده است. در همین راستا، ویدیویی از سربازان آذربایجانی پس از کنترل کامل قره باغ منتشر شده که میله پرچم را به شکل گروهی بر ارتفاعات قره باغ نصب می کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- وزارت دفاع کره جنوبی روز جمعه گفت این کشور و ایالات متحده اولین پروژه مشترک حفاری زیر آب خود را برای بازیابی بقایای سربازان آمریکایی کشته شده در جنگ کره 1950-1953 آغاز کرده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: ورود سربازان آمریکایی به ارمنستان برای مانور آموزشی نیروهای حافظ صلح، دولت روسیه را که برای چندین دهه به عنوان تنها ضامن امنیتی این جمهوری سابق شوروی عمل کرده، بیش از پیش دلخور کرده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در این ویدئو لحظه آویزان کردن پوتین توسط یک سرباز آمریکایی پس از اتمام دوران خدمت در پادگان را خواهید دید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس محتوای کتاب جدید یک خبرنگار آمریکایی، جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در زمان اجرای فرآیند پرآشوب خروج سربازان آمریکایی از افغانستان هیلاری کلینتون، وزیر خارجه اسبق را به دلیل درخواست از رئیس جمهور اوکراین برای کمک به خارج کردن زنان افغان مورد نکوهش قرار داد.
شبکه پرس تی وی با پخش مستند "نبرد درون" The Battle Within به بررسی آثار جنگ بر سربازان آمریکایی می پردازد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
یکی از زوایای مخفی جنگ جهانی دوم، تجاوز دسته جمعی به دست کم 860,000 زن آلمانی پس از اشغال آلمان به دست متفقین است. از این تعداد، حداقل 190,000 زن، قربانی تجاوز به دست سربازان آمریکایی بودند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خودکشی میان کهنه سربازان آمریکایی به یک بحران و اپیدمی تبدیل شده است تا جایی که قربانیان خودکشی در این طیف، از فوتی های ناشی از کرونا پیشی گرفته است.اما چرا کهنه سربازان خودکشی می کنند؟
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۲:۰۳    
در سال 2021، تعداد کشته شدگان سومصرف فنتالین به 80411 نفر رسید که بیش از 10 برابر تعداد سربازان آمریکایی کشته شده در جنگ های پس از 11 سپتامبر در عراق و افغانستان بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از اشتباه محاسباتی تاریخی رضا شاه در نزدیک شدن به هیتلر که هیتلر نیز در پاسخ، عکس خود را امضاء کرد و برای شاه فرستاد، ایران عملاً به عنوان متحد آلمان از سوی متفقین شناسایی شد ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – یک مطالعه جدید نشان می دهد که خودکشی به یک مسئله اضطراری در میان کهنه سربازان ارتش آمریکا تبدیل شده است، به طوری که نرخ آن در نزدیک به 2 دهه بیش از 10 برابر افزایش یافته است. ...
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
شهدای ایران :وب گاه خبری- تحلیلی بیزنس اینسایدر در مطلبی با اشاره به حمله موشکی ایران به یک پایگاه نیروهای آمریکایی در عراق، چالش های سربازان آمریکایی در جنگ های آتی را بسیار جدی و نگران کننده توصیف کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تحقیقات جدید نشان داده که خودکشی در بین کهنه سربازان آمریکایی حتی در سالهای قبل از تعطیلی های جهانی به دلیل همه گیری کووید-19 افزایش قابل توجهی داشته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۳۶    
از سربازان جوان ارتش آمریکا پرسیده شد که چرا در ارتش ایالات متحده ثبت نام کردند. پاسخ اغلب آنها غذا، جای خواب و آموزش عالی (مدرک تحصیلی در قالب کالج نظامی) بود و هیچ یک از سربازان از خدمت به کشور و یا حفظ امنیت آمریکا سخن به میان نیاورده است ...
تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:گفت وگوها و بحث هایی بین ارتش آمریکا از یک سو و همتایان آنها در کشورهای عربی خلیج فارس در مورد سطح تهدیدات و تنش ها در خاورمیانه در حال انجام است. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سربازان آمریکایی شهروند آلمانی را کشتند؛ برلین اجازه محاکمه ندارد، قاتلان به آمریکا مسترد می شوند!
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ویدیویی از تمرین سربازان آمریکایی با اسپری فلفل در فصای مجازی منتشر شده و باعث تعجب کاربران شده است:
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۹    
براساس شکایت های کهنه سربازان آمریکایی، وزارت دفاع ایالات متحده و وزارت امور کهنه سربازان درمان ناباروری را برای کهنه سربازان دشوار و گاهی غیرممکن کرده اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۲:۳۶    
داستان بازی ندای وظیفه در هر نسخه آن متفاوت است و شما باید به عنوان سرباز آمریکایی ماموریت های زیادی را پشت سر بگذارید. در اولین نسخه این بازی مهیج شما به عنوان سربازان آمریکایی در جنگ جهانی دوم شرکت می کنید. نسخه دوم بازی کالاف دیوتی نیز به صورت ویژه بر روی جنگ جهان دوم تمرکز دارد ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۹:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
یورونیوز: نگوین می گوید: هرچه زودتر این اقدامات را انجام دهید بهتر است، حتی یک تغییر کوچک در سن 40، 50 و 60 سالگی می تواند سودمند باشد. انجام دادن این اقدامات اصولا برای عموم مردم قابل دسترس است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۶    
به گزارش جهان نیوز ،کاربری در فضای مجازی با انتشار این عکس نوشت: سربازان آمریکایی در حال توقیف سلاح های کشتار جمعی کشور عراق! آره بابا؛ اینا هرجا برن واسه دموکراسی و حقوق بشر میرن...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
چمران با بیان اینکه آمریکا اعلام کرده است که به خلیج فارس سرباز اعزام می کند، گفت: ایران مقتدرانه و بدون هراس در خلیج فارس حضور دارد و تفنگداران آمریکایی بدانند که اگر خطا کنند قطعا پاسخی سخت خواهند دید.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
پارلمان جمهوری چک روز چهارشنبه توافق همکاری نظامی که ماه مه با آمریکا امضا کرد را با هدف تسهیل استقرار سربازان آمریکایی در خاک خود تصویب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
این گزارش نشان می دهد که ارتش آمریکا با 49 مورد خودکشی در طول سه ماهه امسال، در مقایسه با 37 سرباز در سال گذشته، بیشترین تعداد خودکشی را داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال استخدام نیروهای جدید در ارتش آمریکا را در شرایط بحرانی توصیف کرد و نوشت که حتی کهنه سربازان آمریکایی نیز تمایلی ندارند اعضای خانواده شان به ارتش ملحق شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور رومانی ابراز امیدواری کرد که حضور موقت سربازان آمریکایی در کشورش دائمی شود و منطقه امنیتی را تقویت کند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی روایت شنیده نشده سربازان آمریکایی از حمله موشکی به عین الاس د را می بینید. صحبت های کمتر شنیده شده از سیلی به عین الاسد از زبان سربازان آمریکایی: تهدید بی سابقه ای که هرگز آن را محاسبه نکرده و توان دفاع را نداشتیم. ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۵    
روزنامه گاردین در خبری از ارتش آمریکا نوشته است که بدون هیچ حادثه ای 22 سرباز آمریکایی در سوریه مجروح شدند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی نوشت، سربازان آمریکایی که ژوئن سال جاری در یک سانحه با بالگرد زخمی شدند، از اعضای یک یگان کماندویی فوق سری ارتش این کشور بودند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۵:۰۹    
قزل قلعه یا همان قلعه سرخ نام یکی از انبارهای مهمات و اثاثیه نظامی در دوره قاجاریه بوده، اما این قلعه تنها قلعه تهران نبود بلکه چند قلعه دیگر نیز وجود داشت که در تاریخچه تهران بارها از آنها یاد شده است.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۶    
وایکینگ ها گرینلند و ایسلند را کشف کرده و نحوه زندگی خود را بر اساس سرمای شدید این منطقه شکل دادند. با این حال زندگی در شرایط آب وهوایی بسیار سرد برای افراد سایر مناطق آب وهوایی کار ساده ای نیست. شکست هیتلر در نبرد مسکوی جنگ جهانی دوم اهمیت شرایط آب وهوایی در نبرد را به خوبی نشان داد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی ان اچ کی گزارش داد: مردم ژاپن هزینه سربازان آمریکایی در جزیره اوکیناوا را پرداخت می کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سربازان آمریکایی طی جنگ ویتنام از ام72 لاو برای نفوذ و تخریب سنگرهای دشمن استفاده می کردند. اما عملکرد نه چندان موثر در برابر تانک های ارتش ویتنام شمالی و برخی نواقص موجب شد تا بهبود عملکرد و طراحی این سلاح در دستور کار قرار بگیرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۷:۲۰    
خبرگزاری میزان - حدود 30 سال پیش، قانونگذاران فیلیپین، نیروهای آمریکا را از این کشور اخراج کردند؛ کشتی های جنگی که تقریباً یک قرن در این کشور لنگر انداخته بودند و وعده می دادند که فیلیپین را از گذشته استعماری اش رها می کنند و نوید شروعی تازه را می دادند؛ پرچم آمریکا از آن ها پایین آمد ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
محتوای این گزارش برای افراد کمتر از 16 سال توصیه نمی شود! فرارو- هنگامی که "چو سون اوک" در سال 1977 هفده ساله بود سه مرد او را ربودند و به یک دلال محبت در دونگ دو چئون شهرکی در شمال سئول فروختند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۷    
به گزارش مشرق ، یکی از کاربران فضای مجازی با انتشار تصاویری از زندان ابوغریب که چند سال پیش منتشر شده بود نوشت: چنین روزی درسال 2004، تصاویر فاش شده سربازان آمریکایی درحال ارتکاب جنایات جنگی در ابوغریب منتشر شد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کاربران فضای مجازی با اشاره روز خلیج فارس تصویر مدالی را منتشر کرد که نام خلیج فارس بر روی آن نقش بسته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش النجباء اعلام کرد که نیروهای آمریکایی تا زمان خروج آخرین سربازشان از خاک عراق، برای جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در این کشور و کل آسیای غربی اهدافی مشروع به شمار می روند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۳    
کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا با تصویب قطعنامه ای از کاخ سفید و پنتاگون خواست تا درباره استقرار سربازان آمریکایی در اوکراین و کمک های نظامی آتی این کشور به کی یف توضیح دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۲    
پانصد هزار نفر از نیرو های ارتش آمریکا پس از تایید ابتلای آن ها به انواع بیماری ها به سبب عوارض سوزاندن زباله ها، مواد رادیواکتیو و دیگر مواد سمی، درخواست دریافت غرامت کرده اند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۶    
در سکانس پایانی این انیمیشن می دیدیم که پسر بچه به کلاه سربازان لگد می زند و از خطوط پراکنده شده روی کلاه، نوشته ای با این مضمون ظاهر می شد: یانکی به خانه ات برگرد . این جمله اشاره به سربازان آمریکایی داشت که همچنان هر روز در سرزمینی تازه مشغول کشتار و جنگ افروزی هستند. ...
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۸    
شهدای ایران :فرماندهی مرکزی آمریکا اعلام کرد که طی ماه مارس گذشته 23 سرباز آمریکایی در سوریه در نتیجه حملات عناصر مسلح دچار ضربه مغزی شدند. این فرماندهی در بیانیه ای تصریح کرد: 11 مورد جدید از ضربات مغزی خفیف طی حملات 23 و 24 مارس در شرق سوریه میان نیروهای آمریکایی ثبت شده است ...