پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۲۲:۲۵Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایگاه نظامی»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی امروز(چهارشنبه) اعلام کرد که یک تانک از پایگاه نظامی ایمونیم به سرقت رفت و پلیس درحال بررسی این حادثه است. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۹    
شفقنا- رادیو ارتش اسرائیل امروز(چهارشنبه) اعلام کرد که یک تانک از پایگاه نظامی امونیم این رژیم به سرقت رفته است. به گزارش شفقنا، آرتی نوشت:پلیس اسرائیل در حال بررسی حادثه سرقت یک تانک از پایگاه نظامی امونیم است. ...
موسسه مطالعات ایران و اوراسیا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۲    
هدف اصلی ناتو همچنان استفاده از تهدید افغانستان برای ایجاد پایگاه نظامی آمریکا در قلمروی حداقل یکی از کشورهای آسیای مرکزی خواهد بود. البته رسیدن به این هدف در شرایط فعلی برای ایالات متحده و متحدانش در ناتو چندان آسان نخواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۵:۳۱    
تهران-ایرنا-جدایی طلبان در کشور آفریقایی مالی یکشنبه شب از کنترل یک پادگان نظامی متعلق به حکومت در مرز موریتانی خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- برخی منابع خبری غیر رسمی سوریه گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه یک پایگاه نظامی ارتش سوریه را در حومه درعا در جنوب این کشور هدف قرار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۱    
مردم اوکیناوا ژاپن با ادامه برگزاری تظاهرات در مقابل محل احداث پایگاه نظامیان آمریکایی در این منطقه، خشم و عصبانیت خود را از حضور نیرو های خارجی در این منطقه اعلام کردند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیجر روز شنبه در اعتراضاتی از فرانسه خواستند تا به طور کامل از این کشور خارج شود. به گزارش گروه بین الملل حیات ؛ معترضان نیجر تنها دو هفته پس از درخواست شورای نظامی این کشور از نیروهای اروپایی برای خروج از کشور، با گردهم آمدن در برابر پایگاه نظامی فرانسه خواستار خروج پاریس از نیجر شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
منابع خبری از عملیات جدید مقاومت در کرانه باختری و هدف قرار گرفتن یک پایگاه نظامی رژیم اشغالگر قدس خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع گرجستان درست بودن اطلاعات منتشر شده توسط یک شبکه تلویزیونی اپوزیسیون مبنی بر پیشنهاد ایالات متحده برای ایجاد پایگاه هوایی نظامی آمریکا در خاک گرجستان را تکذیب کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دریا قدرتی پور: از زمانی که کوه صفه کاربری اش را عوض کرد و به عنوان محلی برای تفریح عموم مردم معرفی شد مشکلات زیادی را ایجاد کرد؛ کوهی که در دل شهر قرار داشت و شهروندان با این تصور که خطری ندارد از آن صعود می کردند اما برخلاف تصورات این کوه بسیار خطرناک است. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در پایگاه فضاییِ وستوچنی باهم دیدار کردند. منبع: فارس
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در پایگاه فضاییِ وستوچنی باهم دیدار کردند. منبع: فارس
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ارتش انگلیس آموزش نیروهای اوکراینی در پایگاه نظامی لید رنجز را به دلیل شکایت همسایگان از صدای بوم بوم هنگام تمرین ها کاهش داده است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نیامی- ایران پرس: فرماندهان ارتش نیجر به جمع تجمع کنندگان در برابر پایگاه نظامی فرانسه در نیامی، پایتخت نیجر، پیوستند و تا بیش از پیش عرصه بر این کشور اروپایی برای خروج از نیجر تنگ تر شود.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شورای نظامی نیجر با صدور بیانیه ای اعلام کرد که فرانسه شروع به استقرار نیروهای نظامی اش در کشورهای اطراف نیجر کرده و قصد حمله نظامی دارد. اوضاع در کشور نیجر که از چهارم مردادماه گذشته شاهد کودتای نظامی بود همچنان بحرانی است ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- منابع خبری در فلسطین اشغالی از کشف یک جسد نظامی زن اسرائیلی در یکی از پایگاه های ارتش این رژیم خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ در ادامه افزایش آمار خودکشی در رده های مختلف ارتش اسرائیل ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه تروریستی "نصرت الاسلام" وابسته به تشکیلات القاعده مسئولیت حمله انتحاری به پایگاه نظامی در شمال شرق مالی را برعهده گرفت.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
در خاتمه باید گفت که در حالی که کشف یک دریچه مرموز در قطب جنوب گمانه زنی هایی را در مورد وجود پایگاه پنهان نازی ها برانگیخته است، اما هیچ مدرک ملموسی این نظریه را تایید نمی کند. همچنین تجزیه و تحلیل علمی هرگونه تئوری در ارتباط با فرار و بقای هیتلر را رد کرده است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
با وجود اینکه فرانسه همچنان از پذیرش رسمی درخواست دولت جدید در نیجر برای خروج فوری سفیر و نیرو های نظامی خود از این کشور امتناع می کند، مردم نیجر با تظاهرات در خیابان های پایتخت و اطراف پایگاه نظامی فرانسه، از این درخواست دولت جدید خود حمایت کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی این بار خودزنی کردند و در پایگاه ارتش این رژیم بلوا و آشوب برپا کردند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۳:۵۲    
شفقنا- یک کلیپ ویدئویی از شورش در یک پایگاه نظامی در اسرائیل از سوی سایت های خبری عبری زبان در بامداد امروز(پنج شنبه) منتشر شده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رای الیوم، کلیپ منتشر شده توسط رسانه های اسرائیلی، شورش سربازان اسرائیلی در حین آموزش در یک پایگاه نظامی را نشان می دهد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مردم چاد در اعتراض به کشته شدن یک سرباز این کشور به دست نیروهای فرانسوی مقابل پایگاه نظامی این کشور تظاهرات کردند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل سیاست خارجی گفت: در سال های قبل دیدیم که سیاست های تنش زا در مواجهه با عربستان پاسخ نمی دهد. این یک واقعیتی است که عربستان ارتباطش را با آمریکا قطع نمی کند؛ چنانکه بسیاری از همسایگان ما با آمریکا ارتباط دارند و حتی آمریکا در این کشورها پایگاه نظامی دارد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی اعلام کرد: امروز تجهیزات موجود در نیروهای مسلح، ارتش، فراجا و نیروهای مسلح در جایگاهی است که دشمن جرأت تعرض به خود نمی دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
پیمان عارف تحلیلگر روابط بین الملل در واکنش به اظهارات کاوه آهنگری، عضو رهبری گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان گفت: این حزب به دنبال ایجاد دفتر نمایندگی در کرکوک نیست، بلکه به دنبال ایجاد پایگاه نظامی در آنجا است؛ حشد الشعبی نیروی نظامیِ قانونی وابسته به ارتش عراق است. منبع: ایران
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۰:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نیکول پاشینیان، در مصاحبه ای با روزنامه ایتالیایی لارپوبلیکا که روز یکشنبه منتشر شد، روسیه را به ناتوانی در تضمین امنیت ارمنستان در مواجهه با آنچه که به گفته او تجاوزگری جمهوری آذربایجان بر سر منطقه جدا شده قره باغ کوهستانی (ناگورنو قره باغ) نامیده، متهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه ارمنستانی مدعی شد پروازهای هواپیماهای باری جمهوری آذربایجان به پایگاه هوایی عوودا در جنوب فلسطین اشغالی برای واردات مهمات افزایش یافته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری امروز یکشنبه، 12 شهریورماه گزارش دادند که هزاران نفر از مردم نیجر مقابل پایگاه نظامی فرانسه تجمع کرده و خواستار اخراج کلیه اتباع فرانسه از نیجر شدند. منبع: تسنیم
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
گفت وگوی اختصاصی خبرنگار ایران پرس در نیامی با شماری از مردم معترض نیجر به خوبی نشان می دهد که مردم این کشور دیگر فرانسه را نمی خواهند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مردم نیجر عصر شنبه بزرگترین تظاهرات ضد فرانسوی را مقابل پایگاه نظامی فرانسه در نیامی، پایتخت نیجر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
انبوهی از مردم نیجر با تجمع در برابر پایگاه نظامی فرانسه در پایتخت این کشور، خروج نیرو های فرانسوی را از کشورشان فریاد زدند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
این رزمایش بین المللی که ستاره درخشان 23 نام گرفته، با مشارکت بیش از 30 کشور تا 14 سپتامبر در پایگاه نظامی محمد نجیب مصر برگزار می شود و رهبری آن برعهده ایالات متحده است.
روز سه شنبه گروه های مقاومت در کرانه باختری در پاسخ به شهادت دو جوان فلسطینی یک عملیات علیه پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی در نزدیکی شهر جنین انجام دادند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- طوبی سونمز سفیر ترکیه در کویت پنجشنبه شب اعلام کرد که آنکارا آماده است هر زمانی که کویت (هر کشور دیگری) درخواست کند، در این کشور پایگاه نظامی ایجاد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
سفیر ترکیه در کویت با اشاره به قرارداد خرید پهپاد کویت از ترکیه، اعلام کرد که آنکارا آماده است هر زمانی که کویت بخواهد در این کشور پایگاه نظامی ایجاد کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رزمایش النجم الساطع (ستاره درخشان) با حضور 34 کشور از جمله عربستان در یک پایگاه نظامی در غرب مصر آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۴۸    
نیروهای مقاومت فلسطین به سمت یک پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال کرانه باختری تیراندازی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز هدف تیراندازی مبارزان فلسطینی در کرانه باختری رود اردن قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بامداد امروز نیز شمار زیادی از حامیان شورای نظامی نیجر، با تظاهرات در نزدیکی پایگاه نظامی هوایی فرانسه، بر ضرورت اخراج سفیر و سربازان این کشور از نیجر پافشاری کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۳:۲۰    
تهران-ایرنا- وزارت دفاع استرالیا روز دوشنبه اعلام کرد دو جنگنده اف 35 ای نیروی دفاع از خود ژاپن در پایگاه نظامی این کشور فرود آمده اند.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۲    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، بر اساس منابع خبری اعلام شد زنان سرباز در یک پایگاه نیروی دفاعی این رژیم گفته شده به دلیل حساسیت های سربازان مذهبی، از آواز خواندن و پخش موسیقی در حین انجام وظیفه خودداری کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۱:۴۹    
تجمع کنندگان که پرچم های نیجر و روسیه را در دست داشتند، مواضع فرانسه را محکوم و پاریس را به تلاش برای بی ثبات کردن نیجر متهم کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
هزاران نفر از مردم نیجر، در حمایت از درخواست شورای نظامی این کشور مبنی بر خروج سفیر فرانسه، امروز، در نزدیکی بزرگترین پایگاه نظامی نیروهای فرانسوی در نیامی تجمع کردند و خواستار خروج این نظامیان و سفیرشان شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
یک انفجار شدید در پایگاه نظامی ترکیه واقع در حومه شمالی حلب سوریه رخ داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۸:۳۲    
برخی منابع از انفجار مهیب در پایگاه نظامی ترکیه در حومه حلب خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دیده بان حقوق بشر سوریه از انفجار مهیب در پایگاه نظامی ترکیه در حومه حلب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۳:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
یک فروند جنگنده اف-18 سوپرهورنت نیروی دریایی آمریکا نزدیک پایگاه نظامی در ایالت کالیفرنیا سقوط کرد و خلبان آن جان خود را از دست داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۱:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
منابع محلی می گویند در پایگاه نظامی ترکیه در روستای العیون واقع در حومه شهرک مارع در منطقه اعزاز واقع در ریف شمالی حلب انفجار مهیبی رخ داده است.
سروش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
منابع از تلاش انگلیس برای ایجاد پایگاه نظامی در استان حضرموت در شرق یمن خبر دادند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
منابع آگاه یمنی از اقدام نیرو های ویژه انگلیس برای ساخت یک پایگاه نظامی در استان حضرموت واقع در شرق یمن خبر دادند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
در پی اخبار منتشر شده درباره تحرکات نظامی مشکوک آمریکا در غرب عراق، صبح امروز، یک هیأت امنیتی عراقی وارد پایگاه نظامی عین الاسد شد.