جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۵:۴۲Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرلشکر باقری»

آنا / رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کل نیروهای مسلح در پیامی ضمن عرض تسلیت درگذشت رستم قاسمی بیان کرد: نقش آفرینی های ارزنده در جبهه مقاومت اسلامی، تلاش در جهت خنثی سازی آثار و تبعات تحریم و جنگ اقتصادی دشمن علیه ملت ایران و همراهی و کمک به دولت محترم در سکان داری وزارتخانه های نفت و راه و شهرسازی در لوح افتخارات آن مرحوم ثبت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۰    
سردار سرلشکر باقری گفت: ما در صحنه دفاع مقدس باید کمبودهای خود را با تلاش و ممارست در حوزه علم و فناوری و قطعه سازی ساماندهی می کردیم که این کار را با تمامی توان انجام دادیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سرلشکر محمد باقری روز یکشنبه 14 آذرماه 1401 در جریان بازدید از شرکت پلیمر آریاساسول با مدیرعامل ساتا و هلدینگ های زیر مجموعه و همچنین مدیرعامل و مدیران این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سرلشکر باقری با بیان اینکه غربی ها در زمان جنگ سلاح های شیمیایی ممنوعه را روی ما تست می کردند، گفت: صدام در آخر جنگ 12 هزار تن مواد شیمیایی داشت.
حیات   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی حیات ؛ سرلشکر باقری با بیان اینکه غربی ها در زمان جنگ سلاح های شیمیایی ممنوعه را روی ما تست می کردند، گفت: صدام در آخر جنگ 12 هزار تن مواد شیمیایی داشت.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ساخت پهپاد از طراحی تا پرواز همه در داخل انجام شده و می شود و ما یک تجربه 39 ساله در ساخت پهپاد داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
همایش ملی جایگاه علم و فناوری در دفاع مقدس صبح امروز با حضور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح در باغ موزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: در دو سال گذشته هیچگونه ناو هواپیمابری وارد خلیج فارس نشده و آن تعداد ناوهایی که از قبل بودند بیرون رفته و اکنون هزار کیلومتر با ما فاصله دارند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۳۳ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: تا بعد از دفاع مقدس انواع ناوگان های آمریکایی از جمله ناو هواپیمابر، بالگردبر ناوشکن، و زیرسطحی در خلیج فارس حضور داشتند و جولان می دانند و تا 7 تا 8 مایلی ساحل ایران حضور پیدا می کردند، اکنون این ملت و نیروهای مسلح و فرماندهی بی نظیر فرمانده معظم کل قوا، با اقتدار و قدرت بالا ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: با اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه در 2 سال گذشته هیچگونه ناو هواپیمابری وارد خلیج فارس نشده و آن تعداد ناوهایی که بودند نیز از خلیج فارس بیرون رفته و اکنون بیش از یک هزار مایل با ما فاصله دارند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سرلشکر باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح روز گذشته در جریان سفر به استان بوشهر، از دو رویداد راهبردی خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۸:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: دشمنان اگر چشم داشتی به سکوهای نفتی و جزایر در خلیج فارس داشته باشند، می دانند که با نیروی دریایی سپاه مواجه هستند و در دو موردی که نیروهای گشتی آمریکایی به خطا وارد آب های جمهوری اسلامی ایران شده اند، دستگیر شده و با عطوفت و ملایمت جمهوری اسلامی آمریکایی ها آزاد شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۳۱   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نظامیان آمریکایی می دانند اگر نیتی و چشم داشتی به منافع ایران در خلیج فارس، سواحل، جزایر و سکو های نفتی داشته باشند با نیرو های قهرمان سپاه مواجه می شوند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
سرلشکر باقری با بیان اینکه خلیج فارس به صورت شبانه روز در رصد نیرو های مسلح است گفت: حضور ناوگانهای بزرگ نیرو های فرامنطقه ای در خلیج فارس و تنگه هرمز به حداقل رسیده است.
آنا / خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح با اشاره به کاهش حضور ناوگان ها و نیرو های فرامنطقه ای در خلیج فارس گفت: در منطقه خلیج فارس امنیت کاملی برقرار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: ایران و روسیه همکاری موفقی در مقابله با تروریست ها در سوریه داشته اند البته هنوز کشور سوریه نیازمند تداوم این حمایت هاست.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۱:۲۶    
سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سلسله سفرهای خود به استان ها، لحظاتی پیش وارد بوشهر شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح به منظور ارزیابی و بررسی میدانی از یگان های نظامی و انتظامی مستقر در استان بوشهر امشب وارد این استان خواهد شد.
پیام تبریک سرلشکر باقری به مناسبت روز پرستار: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی، پرستاری را تجلی الهام بخش ایثار، آگاهی، همراهی و صبوری دانست . به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس ...
آنا / روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
نمایشگاه ملی فناورانه دانش بنیان بسیج، با هدف ارائه فناوری های نوین و هم افزایی در تحقق زیست بوم اقتصاد دانش بنیان، با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افتتاح شد.
آنا / خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: حضور قدرتمند نیروی دریایی ارتش در آب های ملی و بین المللی پیام آور صلح و دوستی برای کشور های همسایه و رعب و وحشت برای دشمنان است.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۹:۴۷    
با حضور سردار رحیمی، حکم ریاست شورای پدافند غیر عامل استان با امضای سرلشکر باقری به استاندار بوشهر اعطا شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی بسیج را سپر قدرتمند و خدشه ناپذیر ایران و ایرانی دانست و تاکید کرد: تفکر بسیجی, ضامن پیش روندگی ایران قوی، مستقل و متحد به سوی قله های رفیع پیشرفت است.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ،سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در صفحه شخصی خود در توییتر در آستانه بازی های جام جهانی آرزوی توفیق برای تیم ملی کشورمان در این آوردگاه داشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح از استاندار ایلام به دلیل اهتمام در اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر کرد.
رئیس ستادکل نیروهای مسلح قهرمانی تیم والیبال نشسته کشورمان در سیزدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان در بوسنی را تبریک گفت و نوشت: موفقیت فرزندان ایران تجلی بخش اراده برای فتح قله های گوناگون است.
اقتصاد ایران: رئیس جمهور و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیام های جداگانه ای، قهرمانی تیم ملی والیبال نشسته مردان در مسابقات قهرمانی جهان را تبریک گفتند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۹:۱۱    
با اهدا لوح سپاس از طرف سرلشکر باقری از فرهاد زیویار استاندار لرستان در حوزه دفاع مقدس، تجلیل بعمل آمد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۷:۴۰   + ۵۲ سایت دیگر  
سرلشکر باقری با اشاره به موضوع ارسال پهپادهای ایرانی به کشور تاجیکستان خاطرنشان کرد: پهپادهای ابابیل 2 صرفا دارای قابلیت شناسایی می باشند و این گونه پهپادها مجهز به تسلیحات و تجهیزات تهاجمی نمی باشند و در درگیری مرزی بین جمهوری قرقیزستان با کشور تاجیکستان ...
آنا / خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۸:۲۵   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: دو کشور ایران و عراق باید در سطوح مختلف رایزنی هایی را به صورت برنامه ریزی شده داشته باشند تا بتوانند با استفاده از تشکیل کمیسیون مشترک، همکاری های بیشتر و مؤثرتری را با هم داشته باشند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیامی از وزیر نفت به عنوان یکی از برگزیدگان فعال حوزه پدافند غیرعامل در سال 1401 قدردانی کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۴:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن 13 آبان روز دانش آموز تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران توانسته است هژمونیِ پوشالی آمریکا را در منطقه و جهان به چالش بکشد.
اعتدال   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس ستادکل نیرو های مسلح گفت: گرچه از انقلاب ضداستکباری ملّت ایران که منجر به اخراج آمریکا و دولت وابسته به او شد 44 سال می گذرد، اما توانست هژمونی پوشالی آمریکا در جهان را به چالش بکشد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۰:۴۲   + ۶۶ سایت دیگر  
رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: گرچه از انقلاب ضداستکباری ملّت ایران که منجر به اخراج آمریکا و دولت وابسته به او شد 44 سال می گذرد، اما توانست هژمونی پوشالی آمریکا در جهان را به چالش بکشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۳   + ۵۴ سایت دیگر  
جماران نوشت: رئیس جمهور پیشین کشورمانتاکید کرد : هدف تروریست ها، تنها جنایت و ارعاب نیست بلکه یکپارچگی و اتحاد مردم را هم نشانه می گیرند و سعی در دودستگی و شکاف در ملت دارند؛ نباید گذاشت که در گام بعدی به هدف خود برسند. ...
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: اغتشاشگران و فریب خوردگان نیز که بی شک در گناه این جنایت بزرگ شریک هستند بدانند، که امنیت، آرامش و حفظ جان و مال مردم شریف ایران خط قرمز نیروهای مسلح صبور، مقتدر و جان بر کف ایران اسلامی است.
آنا / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: اغتشاشگران و فریب خوردگان نیز که بی شک در گناه این جنایت بزرگ شریک هستند بدانند، که امنیت، آرامش و حفظ جان و مال مردم شریف ایران خط قرمز نیرو های مسلح صبور، مقتدر و جان بر کف ایران اسلامی است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۵    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به پیشنهاد انسان دوستانه سرلشکر باقری به اتحادیه اروپا ،اشاره کرد.
سلام نو / فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۰۰:۵۸   + ۳۰ سایت دیگر  
در مطلب زیر شاهد تصاویری از تیتر و صفحه اول روزنامه های کشور در تاریخ سه شنبه 3 آبان 1401 خواهید بود.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۰۱:۰۳    
تسنیم نوشت: سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستادکل نیرو های مسلح در پاسخ به تحریم اتحادیه اروپا علیه خود و برخی مقامات ایرانی پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است: ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۰۰:۲۴    
واکنش سرلشکر باقری به تحریم خود سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به تحریم خود در اتحادیه اروپا، در صفحه شخصی خود در روبیکا نوشت: یک پیشنهاد انسان دوستانه به اتحادیه اروپا دارم ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۲۲:۳۵    
مقامات عالی رتبه ایرانی حساب و اندوخته ای در کشور های اتحادیه اروپا ندارند، قصدی هم برای سفر به آن کشور ها ندارند و سخن از تحریم آن ها و اجازه ورود ندادن و مصادره اموال شان، نمایشی سیاسی است که غربی ها سال هاست برای اهداف سیاسی خود اجرا می کنند ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مهدی جهانتیغی مدیر مسئول سایت جهان نیوز در توئیتی با اشاره به سخنان سرلشکر باقری و تحقیر تحریم های غرب نوشت:
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۰۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند ...
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۹    
حکم ریاست شورای پدافند غیر عامل استان خراسان شمالی با امضای سرلشکر باقری به استاندار این استان اعطا شد.