پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۹:۵۰Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرلشکر باقری»

روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه سردار سلیمانی حامل پاسخ و پیام ایران به عربستان بود، گفت: برای ترور سردار سلیمانی از بمبی استفاده کردند که برای تجهیزات زرهی به کار می رفت ...
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیرو های مسلح گفت: شهید سلیمانی را با بمب معمولی مورد اصابت قرار ندادند، بمبی که به خودرو سردار سلیمانی زدند، تا 30 سانتی متر در فولاد فرو می رود؛ این بمب را زدند تا بدن آن ها را تکه تکه کنند.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۳۸ سایت دیگر  
اکوفارس: سرلشکر باقری با بیان اینکه سردار سلیمانی حامل پاسخ ایران به عربستان بود، گفت: حاج قاسم را با بمبی زدند که برای تجهیزات زرهی به کار می رفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به امضای سرلشکر باقری و منصور غلامی رسید.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سرلشکر باقری در همایش مطالبات حقوقی بین المللی دفاع مقدس که با حضور مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد گفت: ترور سردار سلیمانی یک جنایت آشکار و تروریسم قطعی دولتی است که باید مورد محاکمه و مجازات قرار بگیرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سرلشکر باقری: بمبی که با آن سردار سلیمانی را زدند برای انهدام تجهیزات زرهی بود و تا 30 سانتیمتر در فولاد فرو می رفت.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این که سردار سلیمانی حامل پاسخ و پیام ایران به عربستان بود، گفت: برای ترور سردار سلیمانی از بمبی استفاده کردند که برای تجهیزات زرهی به کار می رفت.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: شهید سلیمانی را با بمب معمولی مورد اصابت قرار ندادند، بمبی که به خودرو سردار سلیمانی زدند، تا 30 سانتی متر در فولاد فرومی رود؛ این بمب را زدند تا بدن آنها را تکه تکه کنند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: بمبی که با آن سردار سلیمانی را زدند برای انهدام تجهیزات زرهی بود و تا 30 سانتیمتر در فولاد فرو می رفت.
محمد باقری با بیان اینکه سردار سلیمانی حامل پاسخ و پیام ایران به عربستان بود، گفت: برای ترور سردار سلیمانی از بمبی استفاده کردند که برای تجهیزات زرهی به کار می رفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۲    
اختتامیه نخستین جشنواره پرچم داران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و جبهه مقاومت عصر دیروز (یکشنبه 3 اسفند) با حضور سرلشکر باقری در شهرستان قم و در جوار حرم حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
آیت الله جوادی آملی در دیدار با سرلشکر باقری گفت: ما ملت ظلم پذیری نیستیم و موظف هستیم به جایی برسیم که دشمنان از اقتدار ما واهمه داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار با آیت الله سید محمد سعیدی تولیت حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها نشان خادم تشرفی حرم مطهر را دریافت کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۲    
سرلشکر باقری دغدغه رهبر معظم انقلاب برای نشر آثار دفاع مقدس را مورد اشاره قرار داد و تأکید کرد که در این زمینه باید پژوهش های عمیقی صورت گیرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نشان خادمی حرم مطهر حضرت معصومه (س) به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس قم اعطا شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ نیروهای مسلح کشورمان با برگزاری 10 رزمایش مکرر در دو هفته قدرت نمایی خوبی در برابر دشمنان داشتند و با بکارگیری سلاح ها و تجهیزات دفاعی بومی، قدرت اسلام را به رخ دشمنان از جمله رئیس جمهور جدید آمریکا کشیدیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
سرلشکر باقری در اختتامیه جشنواره پرچم داران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت گفت: نقش امام خمینی (ره) در هدایت کشور و هماهنگ سازی ارکان مختلف کشور در دوران دفاع مقدس بی بدیل بود
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۴۳ سایت دیگر  
سرلشکر باقری بیان کرد: رزمایش های اخیر نیروهای مسلح در حوزه های مختلف موشکی، هواپیما های بدون سرنشین، دریایی و پدافند هوایی برگزار و سبب شد که دشمن با خفت منطقه را ترک کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در طی مراسمی گفت: اذعان و افتخار می کنیم در تمامی امور نظامی و امنیتی و دفاعی؛ تخصص، عمق بینش و دقت فرمانده کل قوا از ما بیشتر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: بعنوان کسانی که بیش از 40 سال سابقه حضور و فعالیت نظامی داریم، اذعان و افتخار می کنیم که در تمامی امور نظامی، امنیتی و دفاعی، تخصص، دقت و عمق بینش فرمانده معظم کل قوا از همه ما بیش تر است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی در دیدار با سرلشکر باقری با بیان اینکه سلاح های مدرن ساخت داخل دشمن را به غضب آورده است گفت:دشمن هنوز قدرت ما را درک نکرده است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۶    
شفقنا- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امام خمینی پرچمدار دفاع مقدس بودند و رزمندگان با دیدن چهره امام از قاب تلویزیون یا شنیدن پیام ایشان قوت قلب می گرفتند. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۸    
حوزه/ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سفری به قم ضمن شرکت در آیین اختتامیه اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت، تجلیل از پیشکسوتان روحانی جهاد و مقاومت با برخی از علما و مراجع نیز دیدار کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
حوزه/ سردار باقری با اشاره به شکست سیاست های تمامیت خواهانه دشمن در قبال جمهوری اسلامی ایران، گفت: ملت ایران امروز همچون گذشته به برکت خون شهیدان سربلند و سرافراز به راه و مسیر خود ادامه می دهند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- اختتامیه اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت با رویکرد تجلیل از روحانیون رزمنده و پیشکسوتان جهاد و مقاومت صبح امروز در مدرسه عالی دارالشفاء آغاز شد. به گزارش خبرنگار شفقنا در قم، در این مراسم قرار است، سرلشکر باقری و حجت الاسلام والمسلمین مصلحی سخنرانی کنند. ...
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، در چهلمین سالگرد دفاع مقدس اولین جشنواره ملی "پرچمداران انقلاب اسلامی" در قم برگزار می شود این جشنواره یکشنبه سوم اسفند 99 ساعت 10:30 و با پیام مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی آغاز به کار می کند و به طور زنده از رادیو معارف پخش می شود ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۲:۳۹    
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از پرونده های قضایی مربوط به فساد بزرگ و گسترده در مدیریت شهری سابق که اخیراً مطرح و برخی اخبار جسته و گریخته در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شده است که جای تأمل و رسیدگی دارد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۱    
اقتصاد ایران: سرلشکر باقری در پیامی تاکید کرد: نیروهای مسلح به عنوان بازوان قدرتمند دفاعی و امنیتی کشور آماده برخورد قاطع با هرگونه تهدید و تعرض دشمنان منطقه ای و فرامنطقه ای هستند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
340 فروند انواع شناور های تندرو هجومی با قابلیت حمل و شلیک انواع موشک و راکت و پشتیبانی عملیات غواصی باحضور سرلشکر باقری به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه ملحق شد.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: محمدجواد حق شناس در نامه ای به سردار سرلشکر محمد باقری، فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح، سوالاتی درباره پرونده عیسی شریفی مطرح کرد و با توجه به قطعی شدن محکومیت مربوط به آقای عیسی شریفی قائم مقام شهردار تهران در سال های 86 تا 96 جناب آقای محمدباقر قالیباف شهردار وقت تهران خواستار پاسخ به ...
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد: امروز قدرت های جهانی با رصد ظرفیتها و پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران سخت دچار هراس و وحشت شده اند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: اهمیت خلیج فارس قابل توجه است ودر جهت امنیت آن بایستی تلاش چشمگیری صورت بگیرد و نیروی دریایی سپاه توانسته است این امنیت را حفظ کند
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروی دریایی سپاه علاوه بر بهره گیری از شناورهای تندرو، در عرصه موشکی نیز در حال رشد و پیشرفت قابل ملاحظه ای است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
340 فروند انواع شناور های تندرو هجومی با قابلیت حمل و شلیک انواع موشک و راکت و پشتیبانی عملیات غواصی باحضور سرلشکر باقری به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه ملحق شد.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سرلشکر باقری در آیین الحاق 340 شناور به نیروی دریایی سپاه گفت: شناور تندرو یک فرهنگ است و عامل اصلی تحرک و کارآمدی آن انسان مومن، شجاع و ایثارگری است که اگر آن انسان این ویژگی ها را نداشته باشد این شناور هیچگونه کارآمدی نخواهد داشت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم الحاق 340 فروند شناور رزمی و پشتیبانی رزم به ناوگان نیروی دریایی سپاه تا دقایقی دیگر با حضور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در بندرعباس می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس ، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در مراسم افتتاح خط تولید انبوه موشک های دوش پرتاب و افتتاح کارخانجات تولید سوخت جامد مرکب که با حضور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیرهای مسلح انجام شد، با تبریک دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خط تولید انبوه موشک های دوش پرتاب پیشرفته پدافند هوایی افتتاح و کارخانجات تولید سوخت جامع جامد مرکب با هدف تامین سوخت کلیه موشک های حوزه رزم زمینی با حضور سرلشکر باقری آغاز به کار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۶۳ سایت دیگر  
خط تولید انبوه موشک های دوش پرتاب پیشرفته پدافند هوایی افتتاح و کارخانجات تولید سوخت جامع جامد مرکب با هدف تامین سوخت کلیه موشک های حوزه رزم زمینی با حضور سرلشکر باقری آغاز به کار کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ماهواره بر ذوالجناح نسبت به کارهای قبلی حوزه ماهواره برها پیشرفت قابل توجهی دارد و خواهد توانست حجم بالایی از محموله های متنوع از ماهواره ها را در مدار کره زمین قرار بدهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: هدف ما روایتی عالمانه و نه احساسی از دفاع مقدس است، روایتی با ادبیات غنی و تحلیلی در سطوح و ابعاد مختلف باید داشته باشیم. این موضوع، تمدن ساز و بسیار مهم است که باید با تحمل مشکلات آن را پیش ببریم.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۷   + ۳۸ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: جمهوری اسلامی سربلند، سرافراز با حفظ تمام آرمان ها؛ عزت و سربلندی مسیر را طی می کند و امروز در جایگاه عالی تر نسبت به گذشته قرار داریم.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۳۱ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: برکت خون شهید سلیمانی سبب می شود که پرشورتر و توفنده تر از گذشته مسیر آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی و همچنین مسیر نابودی رژیم صهیونیستی دنبال شود.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مردم نیوز :اختتامیه اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت؛ جایزه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، امروز 14 بهمن ماه، با حضور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار فضلی، محسن پرویز، سردار بهمن کارگر و پژوهشگران و نویسندگان در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد. ...
عقیق   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
با حضور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیرو های مسلح از تعدادی از خانواده های شهدای ارتش، سپاه و نیروی انتظامی استان کرمان تجلیل شد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۴    
اظهارات سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح در اختتامیه انتخاب آثار پژوهشی در حوزه دفاع مقدس و مقاومت جایزه حاج قاسم سلیمانی هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.