یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۶:۱۰Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرلشکر باقری»

مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، علیرضا تقوی نیا، تحلیلگر در کانال تلگرامی خود نوشت: به نظر میرسد خریدهای تسلیحاتی ایران تا آن حد مهم بوده که توازن قوا را به شدت به نفع جمهوری اسلامی تغییر میداده که بلافاصله پس از سفر سرلشکر باقری ، نخست وزیر اسرائیل نیز که از موضوع باخبر شده بود ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی آل هاشم در خطبه های نماز جمعه این هفته تبریز با اشاره به سفرهای اخیر سرلشکر باقری به تعدادی از کشورهای منطقه، اظهار داشت: این سفرهای رئیس ستاد کل نیروی های مسلح به چهار کشور مختلف و مذاکرات مفید ناشی از آن نشان دهنده دیپلماسی دفاعی با طعم امنیت است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۱    
تشکیل دولت جدید آلمان در نیمه آذر، بازدید سرلشکر باقری از بندر سالیانکا ، آغاز نشست سران اروپا در بروکسل، از مهم ترین رویداد های آمریکا و اروپا در 24 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۲:۰۵    
تولید زیردریایی های جدید، برگزاری رزمایش نهاجا، رایزنی سرلشکر باقری با مقامات عالی رتبه نظامی روسیه، مقابله تکاوران نداجا با تروریست ها در خلیج عدن و تولید بالگرد از سوی هوانیروز ارتش از جمله اخبار مهم دفاعی امنیتی در هفته گذشته است.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۴    
در روزهای اخیر شاهد سفر هیئت عالی رتبه نظامی ایران به پاکستان بودیم. هماهنگی در موضوع افغانستان، مسائل مرزی و توسعه همکاری های نظامی از جمله دستور کارهای این سفر بوده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران که در راس هیاتی وارد روسیه شده بود، پس از دیدار و رایزنی های فشرده با مقامات نظامی این کشور عصر روز پنجشنبه به تهران بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سردار سرلشکر باقری در سفر به بندر آستراخان بر ضرورت توسعه زیرساخت های حمل و نقل دریایی بین ایران و روسیه تاکید کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار سرلشکر باقری امروز از بخش های مختلف مرکز بزرگ آموزش دریایی و رودخانه ای خزر بازدید و درباره همکاری آموزشی با انستیتوی این مرکز گفتگو نمود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
آستراخان - ایرنا - سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از بندر ایرانی سالیانکا در استان آستراخان روسیه بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۵    
سردار سرلشکر باقری از امکانات و زیرساخت های بندر سالیانکا در کرانه رود ولگای روسیه بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۶    
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح بامداد امروز وارد بندر آستراخان در روسیه شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
در آستانه سالروز تولد پیامبراعظم (ص) سرلشکر محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام هایی جداگانه این میلاد فرخنده را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح کشورمان قرار است از زیرساخت های دریانوردی نظامی و تجاری بندر آستراخان روسیه بازدید کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۴   + ۴۸ سایت دیگر  
سرلشکر باقری گفت: درباره همکاری های نظامی دریایی ایران و روسیه گفت وگو شد و توافقات خوبی بدست آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیرو های مسلح در چارچوب برنامه های سفر به روسیه از فعالیت های نیروی دریایی روسیه در جزیره کرونشتات در نزدیکی سن پترزبورگ بازدید کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سرلشکر باقری در گفت وگو با یک رسانه روسی تأکید کرد: سند راهبردی همکاری ایران و روسیه افق روشنی را فرا روی همکاری های نیروهای مسلح دو کشور می گشاید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در ادامه بازدید از امکانات نظامی روسیه، از امکانات رزم دریایی جزیره کرونشتات در خلیج فنلاند بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح کشورمان با استقبال فرماندهان ارشد نیروی دریایی روسیه وارد سنت پترزبورگ شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع روسیه آمادگی مسکو برای حمایت از ماهیت پرسرعت و چندبعدی همکاریهای نظامی با تهران را اعلام کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۴    
هم زمان با بالا گرفتن تنش ها در منطقه قفقاز جنوبی به علت شیطنت های صهیونیست ها، افزایش هم افزایی ایران برای رسیدن به یک پنل راهبردی عملیاتی در حوزه نظامی با روسیه می تواند جلوی هر نوع تنش و بی ثباتی را در منطقه بگیرد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
در ادامه همگرایی های منطقه ای و دیپلماسی دفاعی جمهوری اسلامی ایران در حالی سرلشکر باقری راهی مسکو شده است که سرگئی شویگو وزیر دفاع روسیه در دیدار با سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران، بر آمادگی مسکو برای تداوم همکاری نظامی پویا و چندجانبه با تهران تاکید کرد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سردار سرلشکر باقری در دیدار و گفت و گو با رئیس ستاد مشترک نیرو های مسلح روسیه بر لزوم گسترش روابط دو جانبه نظامی و توسعه و تداوم همکاری ایران و روسیه تاکید کرد.
رییس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان در ادامه رایزنی های دفاعی خود در مسکو با ارتشبد سرگئی شایگو وزیر دفاع روسیه دیدار و گفتگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح کشورمان با وزیر دفاع روسیه دیدار و درباره همکاری های نظامی دوجانبه گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران نتایج سفرش به مسکو را مثبت و سازنده ارزیابی کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سفر دیپلماتیک سرلشکر باقری به پاکستان و روسیه پیام آور همگرایی جمهوری اسلامی با همسایگان برای تحقق ثبات و امنیت پایدار در منطقه و هشداری برای برهم زنندگان ثبات منطقه است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قرارداد های خرید تجهیزات دفاعی ایران از روسیه پس از لغو تحریم تسلیحاتی ایران منعقد شده و در این سفر درباره اجرایی شدن آن که خرید جنگنده و بالگرد است، مذاکره خواهیم کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح پس از سفر به پاکستان به روسیه سفر کرد. در جریان این سفر او امروز دوشنبه با والری گراسیموف رئیس ستاد کل نیروهای مسلح روسیه دیدار و گفت و گو کرد. ا ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سپاه نیوز: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه برای گسترش روابط با همسایگان به نقشه راه نیاز داریم، گفت: قراردادهای خرید تجهیزات دفاعی از روسیه پس از لغو تحریم تسلیحاتی ایران منعقد شده و در این سفر درباره اجرایی شدن آن مذاکره خواهیم کرد. ...
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۰۵   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرمهم: سرلشکر باقری در مسکو: کمیسیون مشترک نظامی ایران و روسیه در تهران تشکیل خواهد شد
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ستاد کل نیروهای مسلح ایران؛ مسکو و تهران پتانسیل گسترش روابط دوجانبه را دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
گسترش روابط دوجانبه نظامی و دفاعی ، توسعه همکاری در زمینه مسایل منطقه ای و بین المللی ، تداوم همکاری دو کشور در مبارزه با تروریسم و تحولات افغانستان و سوریه در دستور کار مذاکرات روسای ستادکل نیروهای مسلح دو کشور است .
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سرلشکر باقری عالی ترین مقام نظامی ایران در سفر به روسیه 5 ماموریت مهم را دنبال می کند. این سفر در واکنش به تحولات اخیر جنوب قفقاز، افغانستان و پرونده هسته ای ایران اهمیت ویژه ای دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اندیشکده جنگ نرم دانشگاه عالی دفاع ملی سفر اخیر سرلشکر باقری در برهه کنونی را موجب تحکیم امنیتی کشورهای غرب آسیا و توجه به اشتراکاتِ منطقه ای عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح کشورمان صبح امروز دوشنبه 26 مهرماه با کارکنان سفارت و روسای برخی ارگان های مختلف ایران در مسکو دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
تعمیق روابط تهران و مسکو در همه عرصه ها ، محور اصلی نشست صمیمی سردار سرلشکر باقری با مدیران نهادهای ایرانی مستقر در روسیه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۱    
ورود سرلشکر باقری به مسکو، از پای درآمدن مامور پلیس آمریکا به ضرب گلوله، آغاز سال تحصیلی در حوزه علمیه هامبورگ و اعتراض مردم السالوادور علیه بیت کوین، از مهم ترین رویداد های آمریکا و اروپا در 24 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۱    
ورود سرلشکر باقری به مسکو، تبعات خطرناک کشتار بیروت، برگ سیاه تاریخ استعمار فرانسه در الجزایر و بازگشت بشار اسد به صحنه جهانی، از مهم ترین خبر ها در 14 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۲۱    
سرلشکر باقری گفت: ما با نیرو های مسلح کشور روسیه همکاری داریم و در سال های اخیر این همکاری توسعه بیشتری پیدا کرده است. به دعوت وزیر دفاع روسیه به مسکو آمدم تا علاوه بر مسائل نظامی در مورد افغانستان گفت وگو کنیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۵۲   + ۴۵ سایت دیگر  
سرلشکر باقری با بیان اینکه ما قراردادهای خرید تسلیحاتی بعد از خاتمه تحریم تسلیحاتی را با روسیه داریم که در این سفر در همه این موارد با طرف روسی صحبت خواهیم کرد، گفت: این سفر در مقطع آغاز سیزدهم صورت می گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به مسکو سفر کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران به دعوت رسمی سرگئی شایگو وزیر دفاع فدراسیون روسیه، در راس یک هیات بلندپایه نظامی وارد مسکو شد. به گزارش شفقنا از ایرنا، سردار باقری در بدو ورود به فرودگاه ونکوو مسکو از گارد تشریفات وزارت دفاع روسیه سان دید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستادکل نیرو های مسلح کشورمان دقایقی پیش با استقبال رسمی سپهبد سرگئی ایستراکوف، جانشین رئیس ستادکل نیرو های مسلح روسیه وارد فرودگاه ونوکووای مسکو شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۰    
ویدئویی با موضوع تبیین اهمیت دعوت رئیس ستاد کل نیرو های مسلح به روسیه توسط وزیر دفاع این کشور منتشر شده که در ادامه قابل مشاهده است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۹    
رئیس ستادکل نیرو های مسلح کشورمان تا ساعاتی دیگر وارد مسکو می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران که در رأس هیأت بلندپایه نظامی به روسیه سفر کرده است، وارد مسکو شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۱    
این ویدئو را در خصوص اهمیت دعوت سردار باقری به روسیه توسط وزیر دفاع این کشور ببینید.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با ابراز اطمینان از نتایج سفر خود به پاکستان و با تاکید بر اشتراک نظر دو همسایه در موضوعات مختلف گفت : علاوه بر افزایش همکاری های اطلاعاتی برای مقابله با تروریسم برای برگزاری رزمایش مشترک دریایی در آینده توافق کردیم. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۳    
سفر اخیر رئیس ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران به پاکستان حامل این پیام بود که جمهوری اسلامی ایران امنیت کشورهای منطقه را امنیت خود می داند و آماده همکاری با آن ها در تامین امنیت منطقه است.