جمعه ۰۹ آبانساعت ۲۰:۵۹Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله مظاهری»

شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله مظاهری گفت: با بیان اینکه همواره دعاگوی دولت هستم تا بتواند مشکلات کشور را حل و فصل کند افزود: شرایط اقتصادی امروز کشور نگران کننده است. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله مظاهری گفت: به گزارش شفقنا، متن سخنان رئیس حوزه علمیه اصفهان در درس اخلاق به این شرح است: بسم الله الرّحمن الرّحیم رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی وَاحْلُلْ عُقْدَهً مِّن لِّسَانِی یَفْقَهُوا قَوْلِی ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۷    
اصفهان رییس حوزه علمیه اصفهان گفت: تصمیم ما بر این شده است که درس خارج خود را به صورت مجازی برگزار کنیم و امروز نخستین روز برپایی مجازی درس خارج است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: انسان معمولاً در امتحان ها رفوزه می شود و بالاترین عامل سقوط برای انسان دنیاگرایی و دنیاپرستی است و اینکه همّ و غم او دنیا باشد و متأسفانه جامعۀ کنونی به این درد مبتلاست. ...
ندای اصفهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله مظاهری از مراجع تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان در پیامی درگذشت آیت الله یوسف صانعی را تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله مظاهری از مراجع تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان در پیامی درگذشت آیت الله یوسف صانعی را تسلیت گفت.
598   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
من از همه و خصوصاً جوان ها تقاضا دارم که این ذکر را زیاد بگویید. مخصوصاً در زمان کنونی که شبهات زیاد شده است، موجبات شقاوت زیاد شده است و جوان ها در مخاطرۀ عجیبی هستند. عربی یا فارسی تفاوت ندارد، بلکه حال می خواهد. با حالت توجه دعا کنید. نگویید خدایا! مرا، بلکه بگویید: خدایا! ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله مظاهری در زمینه دفع بلا و کاهش اضطراب در جامعه که براثر پدیده کروناویروس به وجودآمده، توصیه های کاربردی کردند. به گزارش شفقنا، توصیه های شش گانه رئیس حوزه علمیه اصفهان به شرح زیر است: 1- همگان باید به توصیه های بهداشتی و دستورات پزشکی، به طور جدّی توجه و عمل کنند. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در تماس تلفنی با آیت الله مظاهری از مراجع تقلید ضمن تبریک عید سعید غدیر، با تأکید بر برنامه ها و تلاش های دولت برای ساماندهی به موضوع سلامت و معیشت مردم، از دعا و حمایت همیشگی رئیس حوزه علمیه اصفهان تشکر وقدردانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین روحانی رییس جمهور در تماس تلفنی عید سعید غدیر را به آیت الله مظاهری تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۱    
مجلس جشن عید غدیر در دفتر آیت الله مظاهری از مراجع تقلید و رئیس حوزه علمیه برگزار نمی شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ در آستانۀ فرارسیدن عید سعید غدیر، آیت الله العظمی مظاهری توصیه هایی پیرامون کیفیّت اعمال این روز بزرگ، جهت استفادۀ معنوی بیشتر و بهره مندی مؤمنین بیان کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری در جلسه درس خود با عنوان عوامل سقوط انسان به بررسی موضوع تنبلی و بطالت پرداختند.
حضرت آیت الله مظاهری به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت امام نهم، حضرت جوادالائمه سلام الله علیه طی سخنانی به دلائل شهادت این امام مظلوم پرداختند که متن سخنان معظم له بدین شرح است: بِسْمِ اَللّٰهِ اَلرَّحْمٰنِ اَلرَّحِیمِ ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین بیدرام گفت: رعایت تقوا، اخلاص، صبر و شکیبایی، حُسن خلق و مردم داری از مهمترین توصیه های آیت الله العظمی مظاهری به مبلغان است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله مظاهری در برنامه مکارم خوبان جایگاه کار و خدمت به خلق را از منظر اسلام بازگو می کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۳    
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری گفت: قلعه و دژ مستحکم الهی، سه رکن دارد که اگر هرکدام از اینها نباشد یا محکم نباشد، قلعۀ الهی مستحکمی برای انسان نخواهد بود، اوّل عقیدۀ قلبی، دوّم اظهار با زبان و شعار و سوّم عمل و متابعت.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۹    
شفقنا- حضرت آیت الله مظاهری به موانع علمی پیش روی شیعیان در زمان امام صادق(ع) پرداخته و می گویند: حکومت عباسی قانونی وضع کرده بود و طیّ آن هر کسی که به درس امام صادق سلام الله علیه می رفت، مجبور بود یک دینار جریمه بدهد و هر کسی که در درس افراد مخالف آن حضرت شرکت می جست ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری در درس اخلاق خود یکی از عوامل سقوط انسان را مال حرام عنوان کرد.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
جهانبخش محبی نیا در یادداشتی که در ایسنا منتشر کرده است، با اشاره به تقدیر علما و مراجع از خدمات علی لاریجانی نوشت: این امر سرآغاز فصل نوینی در عرصه سیاست است که مخدومان شهر بی عنایت نباشند و فرزندان کشور در معرض تناول اژدهای قدرت قرار نگیرند. متن این یادداشت بدین شرح است: ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۰    
حضرت آیت الله مظاهری با تأکید بر بزرگی گناه دروغگویی و نهی اسلام از دروغ، گفت: امام علی(ع) در روایت می فرمایند طعم ایمان را نچشیده است کسی که جدی یا به شوخی دروغ می گوید.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
شفقنا- آیت الله حسین مظاهری درنامه ای به علی لاریجانی نوشت: مدیریت موفق آنجناب در مجلس شورای اسلامی که همراه با تعهد مومنانه و التزام به اصول اساسی اسلام و انقلاب اسلامی و صداقت و صراحت اخلاقی و عقلانیت نظری و عملی و توجه به مصالح کشور و ملت و رعایت اعتدال و انصاف و ادب در صحنه سیاسی و مردم گرایی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
آیت ا... مظاهری از مراجع تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان میزان زکات فطره و کفاره را اعلام کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۰    
حضرت آیت الله مظاهری زکات فطره برای هر نفر را حدود سه کیلوگرم گندم یا جو یا خرما یا برنج و نظایر آن دانست که پرداخت قیمت آن نیز کفایت می کند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۷    
آیت الله مظاهری با بیان اینکه امام علی از جنگ داخلی بین مسلمانان برای حفظ اسلام پرهیز کردند گفت: ایشان ازحق خود گذشتند تا اسلام را از توطئه دشمنان داخلی و خارجی حفظ کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۲    
حضرت آیت الله مظاهری با تأکید بر نقش گناه در فروپاشی خانواده های و جوامع، گفت: خانواده ای که مبتلا به گناه باشند زندگی سخت و تلخی را تجربه خواهند کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۲    
حضرت آیت الله مظاهری با تأکید بر ضرورت ترویج امام شناسی در جامعه شیعی، گفت: دشمن از جهل ما برای انکار مسلمات ما استفاده می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله مظاهری از مراجع تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان اعلام کرد:
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۵    
حضرت آیت الله مظاهری گفت: خانه ای که در آن زن و شوهر نسبت به یکدیگر گذشت داشته باشند مشمول باران رحمت الهی خواهد شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۷:۵۵    
حضرت آیت الله مظاهری با بیان اینکه تواضع در برابر مؤمنین لازم است، گفت: انسان برای دستیابی به صفت تواضع ابتدا باید تکبر را درون خود سرکوب کند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۷    
آیت الله مظاهری ساده زیستی و کمک به دیگران را ویژگی ائمه اطهار (ع) دانست و گفت: بنابر روایات مؤمن کسی است که میانه رو باشد در همه چیز، حد توسط را مراعات کند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۰    
حضرت آیت الله مظاهری با بیان اینکه تمام چهارده معصوم می فرمایند انسان مؤمن برای دیگران چیزی را نمی خواهد که برای خود نمی پسندند، گفت: حسادت سبب بدخواهی دیگران می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری در پیامی، رحلت آیت الله ابراهیم امینی را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
زعیم حوزه علمیه اصفهان با اشاره به راهکارهای درک بهتر ماه مبارک رمضان، 4 توصیه را خطاب به مؤمنان برای توفیق بندگی در این ماه بیان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - درس اخلاق آیت الله مظاهری در ماه مبارک رمضان با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مساجد و اماکن مذهبی، هر روز در فضای مجازی منتشر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- کتاب "ساحل سپیده" گزیده ای از آثار حضرت آیت الله العظمی مظاهری(حفظه الله) از مراجع تقلید شیعه در اصفهان است که به کوشش حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی به رشته تحریر درآمده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
در پی کسالت علی لاریجانی، آیت الله مظاهری در تماس تلفنی جویای احوال وی شد و ضمن دعا برای شفا و عافیت همۀ بیماران، سلامتی رئیس مجلس شورای اسلامی را از خداوند مسألت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۲۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله مظاهری در تماسی تلفنی جویای احوال علی لاریجانی شده و ضمن دعا برای شفا و عافیت همۀ بیماران، سلامتی رئیس مجلس شورای اسلامی را از خداوند مسألت کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۱:۳۳    
آیت الله مظاهری به مناسبت نیمه شعبان با صدور پیامی این شب را شب نزول رحمت و مغفرت الهی و شب استجابت دعا دانست و گفت: در این برهه حساس زمانی و این بلای عالم گیر این شب بهترین فرصت دعا است. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری تصریح کردند: شب نیمۀ شعبان یکی از برترین شب ها در دورۀ سال و نظیر لیلة القدر است و همگی باید در این شب با توسل به امام عصر(عج) دفع بلای جهانی کرونا را از خداوند طلب کنیم.
وارث   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به نقل از دفتر آیت الله العظمی مظاهری، این مرجع تقلید درباره ظهور حضرت مهدی(عج) و مسئله مهدویت، بیاناتی داشته اند که بدین شرح است: یکی از آیات قرآن کریم که با موضوع مهدویّت ارتباط دارد، آیۀ وعد است. این آیه یک افتخار برای شیعه است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۹:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در تماس تلفنی در آستانه تحویل سال جدید با آیت الله العظمی حسین مظاهری با گرامیداشت سال نو، برای وی و همه ملت بزرگ ایران آرزوی سالی پر خیر و برکت کرد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ در پی برگزار نشدن مراسم معنوی اعتکاف در کشور و با توجه به اشتیاق عده ای از مردم، به ویژه جوانانی که به دنبال معنویّت و تکامل هستند، نوشتاری از حضرت آیت الله مظاهری منتشر شد.
ابنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به ضرورت پرهیز در شرایط کنونی از رفت و آمدهای غیر ضروری، امکان ارتباط مکتوب با دفتر آیت الله مظاهری از طریق تلفن همراه فراهم شده است.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله مظاهری نظر فقهی خود را درباره غسل و کفن و نماز میت افرادی که از طریق کرونا از دنیا رفته اند، را اعلام کردند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس حوزه علمیه اصفهان در پاسخ به سوالی در مورد کرونا، توصیه هایی در مورد کاهش اضطراب و استرس در برابر این بیماری ارائه کردند.
ابنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا آیت الله العظمی مظاهری، رییس حوزه علمیه اصفهان روز جمعه 2 اسفند 1398 در اولین ساعات شروع انتخابات یازدهمین دورۀ مجلس شورای اسلامی، رأی خود را به صندوق سیّار شمارۀ 725 اصفهان انداختند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مظاهری پس از شرکت در انتخابات گفت: انتخابات پرشور امروز موجب شادی مردم و نگرانی دشمنان خواهد شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله مظاهری صبح امروز 2 اسفندماه با حضور در پای صندوق رای و مشارکت در انتخابات گفت: انتخابات امروز با کمک و عنایت خداوند متعال، با حضور پرشور و گسترده مردم، موجب سرافرازی نظام جمهوری اسلامی ایران و امیدواری مردم و مایه ناامیدی بدخواهان و دشمنان ملت بزرگوار ایران گردد.