سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۱۶:۴۲Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایشگاه قرآن»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۴۹    
وزیر گردشگری برزیل ضمن رعایت حجاب اسلامی با حضور در محل برپایی نمایشگاه مصحف شریف در این کشور، این رویداد را از عوامل اصلی نزدیکی بین ادیان توصیف و بر لزوم برپایی دائمی آن تأکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور اسلامی، تبلیغ و ارشاد عربستان با برپایی نمایشگاه قرآن در مجمع صنعتی الجبیل این کشور، مراحل خوشنویسی مصحف مدینه را برای بازدیدکنندگان به نمایش درآورده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاف از تبدیل 2500 مسجد به پایگاه قرآنی خبر داد و گفت: 70درصد سی امین نمایشگاه قرآن مردمی بود، اگر سال آینده در خدمت نمایشگاه قرآن باشیم قرار است نمایشگاه بیشتر در اختیار حوزه مردمی قرار گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۵    
نشست تجلیل از اعضای شورای سیاستگذاری و مدیران ارشد سی امین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن امروز هفتم خردادماه، با حضور محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی و علیرضا معاف، معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون قرآن و عترت با اشاره به اینکه 70 درصد سی امین نمایشگاه قرآن مردمی بود، گفت: قرآن در لایه های مختلف جامعه نفوذ کرده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نمایشگاه قرآن محلات را مسیری برای راهبردی کردن آموزه های قرآن برشمرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۲    
مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه قرآن و عترت مناطق و محلات مشهد مقدس برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های فرهنگی قرآن و عترت خراسان رضوی گفت: در زمینه تأمین محتوای نمایشگاه قرآن مناطق نقایصی دیده می شود که نیازمند همراهی و کمک است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: نمایشگاه قرآن را به نمایشگاه عفاف و حجاب تبدیل کردیم، کیفیت قرآن را در این نمایشگاه پایین می آوریم که مظلوم واقع می شود و بسیاری از بازدیدکنندگان تصور می کنند در نمایشگاه عفاف و حجاب حضور دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با سی وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، علیرضا معاف معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد طی یک یادداشت به پانزده نکته در اهمیت کتاب و نمایشگاه کتاب پرداخت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اجرایی نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری گفت: آمار بازدیدکنندگان بین 17 تا 20 هزار نفر تخمین زده می شود که این آمار شامل حضور بالغ بر 10 هزار دانش آموز و بین هفت تا 10 هزار بازدیدکننده عمومی از تمام اقشار مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه هرجا توان و ظرفیت مجموعه های مردمی به کمک نهادهای دولتی آمد شاهد یک تحول جدی بودیم، گفت: در نمایشگاه قرآن امسال نیز به واسطه حضور تشکل ها و مجموعه های مردمی اتفاقات مبارکی رقم خورد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۰:۴۰    
غرفه خبرگزاری ایکنا در نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری میزبان مسئولان، چهره های قرآنی و برخی بازدیدکنندگان بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۰:۳۱    
آیین اختتامیه نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی چهارمحال وبختیاری امروز 22 اردیبهشت ماه با حضور مسئولان فرهنگی و قرآنی و دست اندرکاران نمایشگاه در فرهنگسرای ارشاد شهرکرد برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی چهارمحال وبختیاری امروز 22 اردیبهشت ماه با حضور مسئولان فرهنگی و قرآنی و دست اندرکاران نمایشگاه در فرهنگسرای ارشاد شهرکرد برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۶    
نوجوانان و جوانان استان امسال استقبال گسترده ای از نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی چهارمحال و بختیاری داشته اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۶:۵۱    
نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی چهارمحال وبختیاری در طی یک هفته فعالیت، فرصتی فراهم کرد تا شمار زیادی از اقشار مختلف مردم و خانواده ها از نقاط دور و نزدیک خود را به فرهنگسرای شهرکرد برسانند و بازدیدی از این رویداد قرآنی داشته باشند که نظرات برخی از آنان را جویا شدیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
آیین اختتامیه نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری، 22 اردیبهشت ماه از ساعت 16 با حضور مسئولان و دست اندرکاران این رویداد قرآنی و عموم مردم برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی چهارمحال وبختیاری با 34 غرفه در فرهنگسرای ارشاد شهرکرد در حال برگزاری است و رصدی از حضور مؤسسات و مراکز قرآن استان حاکی از برپایی غرفه تنها توسط سه مؤسسه قرآنی است که مدیران آنها برپایی این گونه نمایشگاه ها را در جذب مخاطب با اهمیت عنوان می کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت برپایی نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری، یک هزار جلد قرآن وقفی پدر شهید محمدعلی جوزانی کهن از سوی مرکز قرآن آستان قدس رضوی به مساجد استان اهدا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری با تأکید بر اینکه مفاهیم ارزشی قرآن باید به اجتماع کشیده شود، گفت: نمایشگاه قرآن این عرصه را دارد و مصداق ایجاد فضا برای تحقق عمل صالح است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه پیام نور چهارمحال وبختیاری با اشاره به اینکه حضور در یک فضای فرهنگی مثبت منجر به تقویت مبانی فرهنگی، دینی و اعتقادی انسان می شود، گفت: نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری این فضا را ایجاد کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۷    
غرفه مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت(ع) دانشگاه تهران در نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری اقدام به معرفی و ارائه رهیافت های قرآنی اساتید این مجمع کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه تخصصی حفظ قرآن کریم طی روزهای 20 و 21 اردیبهشت ماه از ساعت 17 در نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان کلیدواژه ای است که در متن نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی چهارمحال وبختیاری امسال در رأس قرار گرفته است تا جایی که نوبت صبح این رویداد قرآنی از ساعت 8 تا 12 با حضور مدارس تمام مقاطع تحصیلی پررنگ است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
طراحی تصاویر شهدا و به ویژه شهید حمیدرضا الداغی با حضور هنرمند طراح و خوشنویس حسین صادق زاده یکی از برنامه هایی است که به همت کانون بسیج جامعه پزشکی بیمارستان هاجر شهرکرد در غرفه سلامت نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری در حال برگزاری است.
نمایشگاه قرآن کریم از 16 لغایت 21 اردیبهشت در محل فرهنگسرای بزرگ شهرکرد برگزار می گردد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۳    
اولین مطلبی که از شنیدن و دیدن اصطلاح نمایشگاه قرآن به ذهن خطور می کند مکانی است که ضمن عرضه آثار فاخر گذشتگان، جدیدترین و برترین محصولات را در زمینه فعالیت های قرآنی ارائه می کند. کارآمدی و اثربخشی نمایشگاه زمانی حاصل می شود که مقدمات و ملزومات برپایی آن پیش از اجرا و حین برپایی به درستی فراهم شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۵    
مسئول غرفه های حوزه علمیه خواهران چهارمحال وبختیاری به تشریح اهم برنامه های این نهاد در نمایشگاه قرآن استان پرداخت.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
برپایی غرفه کانون های فرهنگی هنری مساجد در نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی چهارمحال و بختیاری مورد استقبال عموم مردم به ویژه جوانان قرار گرفته است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه تدبر در قرآن با تدریس مسعود داوری، پیشکسوت قرآنی امروز، 19 اردیبهشت ماه در نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآن و عترت خراسان رضوی از ایجاد ستاد دائمی نمایشگاه قرآن و عترت این استان با هدف تداوم برگزاری نمایشگاه های قرآنی در مناسبات مختلف سال خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۵:۴۱    
نمایشگاه قرآن برزیل که از هفته گذشته در شهر سائوپائولو برزیل برگزار شده، معرف فناوری ها و اپلیکیشن های قرآنی و اسلامی به بازدیدکنندگان است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۴:۰۴    
معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان چهارمحال و بختیاری ، همه ساله با برپایی نمایشگاه های کتاب ،نرم افزار و محصولات قرآنی با ایجاد غرفه و استقرار کارشناسان مجرب در این غرفه ها با ارائه مشاوره های لازم پاسخگوی مراجعین است
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۹    
مسئول انجمن خوشنویسی بسیج هنرمندان چهارمحال وبختیاری گفت: برنامه جمع نویسی و کتابت قرآن کریم در روزهای نوزدهم و بیستم اردیبهشت ماه از ساعت 18 در نمایشگاه قرآن شهرکرد برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی چهارمحال وبختیاری در قالب 34 غرفه پذیرای علاقمندان معارف قرآن کریم است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۸    
مدیر گروه تولیدی حجاب و عفاف هاشم زاده گفت: هر ساله شاهد برپایی نمایشگاه قرآن در شهرکرد هستیم که غرفه هایی به محصولات حجاب و عفاف اختصاص می یابد اما موضوع قابل توجه این است که معمولاً نمایشگاه های ویژه و تخصصی در حوزه عفاف و حجاب در استان برگزار نمی شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۵    
مدیر اجرایی نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری جزئیات برخی محافل و نشست های پیش بینی شده در حاشیه نمایشگاه را تشریح کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۵:۵۷    
نشست صمیمی مدیران مؤسسات و خانه های قرآن استان با موضوع راهکارهای تقویت نمایشگاه قرآن و با حضور مدیران نهادهای قرآنی استان در محل نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری در فرهنگسرای ارشاد شهرکرد برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران چهارمحال وبختیاری گفت: از مسئولان برپایی نمایشگاه قرآن انتظار می رود حال که بستر تحقق این فضای قرآنی ایجاد شده است تمهیدات حضور حداکثری دانش آموزان استان را در این رویداد فراهم کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه چهارمحال وبختیاری گفت: به تصریح آیه وَمَنْ یُعَظِّمْ شَعَائِرَ اللَّهِ فَإِنَّهَا مِنْ تَقْوَی الْقُلُوبِ (حج/32)، تعظیم شعائر الهی باعث تقوای قلوب می شود و برپایی نمایشگاه قرآن نیز درواقع مصداق تعظیم شعائر الهی است.
حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن فاطمی در نمایشگاه قرآن با اشاره به اینکه قرآن کریم، قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: مسئولان باید تدبر در قرآن و توجه به دستورات آن را مورد تاکید و توجه ویژه قرار دهند
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال وبختیاری گفت: فعالان قرآنی بزرگ ترین جمعیت فعالان مردمی چهارمحال وبختیاری را تشکیل می دهند که اتفاقات بزرگی رقم می زنند اما دست در دست هم نیستند و باید هم افزایی آنان افزایش یابد تا هم مجموعه های جدید شکل بگیرد و هم فعالان قرآنی ترغیب شوند که نمایشگاه قرآن در ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی سال 1402 چهارمحال وبختیاری با شعار قرآن، خانواده و آرامش از روز گذشته در فرهنگسرای ارشاد شهرکرد آغاز به کار کرد و تا پایان هفته جاری ادامه دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۰:۵۶    
آغاز به کار نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری، نرم افزار و محصولات قرآنی چهارمحال وبختیاری روز گذشته با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی در فرهنگسرای ارشاد شهرکرد افتتاح شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۰:۵۰    
مدیر اجرایی نمایشگاه کتاب ، نرم افزار و محصولات قرآنی چهارمحال وبختیاری برنامه های جنبی دومین روز نمایشگاه قرآن استان را اعلام کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اجرایی نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری گفت: برای مراسم افتتاحیه پیش بینی حضور 200 نفر شده بود اما استقبال از این نمایشگاه بسیار خوب بود و در ساعات اولیه بالغ بر 800 نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۰    
حیدری گفت: برپایی نمایشگاه های فرهنگی و قرآنی در استان از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است چراکه این موضوع موجب گسترش معنویت در جامعه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ضمن اشاره به برپایی نمایشگاه قرآن در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد، گفت: این نمایشگاه از ساعت 8 تا 12 صبح به صورت تخصصی میزبان دانش آموزان و از ساعت 16 تا 20 شب پذیرای خانواده هاست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: برپایی نمایشگاه های قرآنی و فرهنگی در استان برای گسترش معنویت و مقابله با معضلات اجتماعی در جامعه یک ضرورت به شمار می رود، اگر ارتباطات قرآنی تقویت شود، بسیاری از معضلات اجتماعی به خودی خود برطرف خواهد شد.