شنبه ۱۰ آبانساعت ۲۳:۴۳Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مؤسسات قرآنی»

ایکنا   ۳۱ دقیقه پیش    
با توجه به شیوع کرونا ویروس در سطح کشور، آموزش های حضوری جای خود را به آموزش های مجازی داده است؛ با این حال، برنامه های آموزش قرآن از سوی مؤسسات قرآنی استان زنجان با استقبال کمی همراه بود و نتوانست موفقیت و نتایج خوبی به همراه داشته باشد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام اتحادیه مؤسسات قرآنی استان یزد با اشاره به اینکه بالغ بر 70 درخواست تسهیلات قرض الحسنه کرونا به اتحادیه، ارسال شده است، گفت: با کمبود اعتبار و امتیاز وام به ارزش یک میلیارد و 400 میلیون تومان مواجه هستیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در نشست مشترکی با مدیرعامل و اعضای اتحادیه کشوری تشکل های قرآن و عترت ضمن تأکید بر حمایت این معاونت از مؤسسات قرآنی، پیشنهاد تشکیل کمیته مشترک بین این معاونت، اتحادیه مؤسسات قرآنی و سازمان دارالقرآن ارائه شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۵    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت استان تهران با اشاره به برگزاری جلسه هم اندیشی مؤسسات و خانه های قرآن شهریار گفت: رفع موانع و طولانی شدن زمان ثبت تغییرات تشکل های قرآنی و زمان بر بودن تمدید مجوز خانه های قرآن از جمله مواردی بود که طی این جلسه مطرح شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶    
قائم مقام اتحادیه قرآنی یزد از اپلیکیشن افق به عنوان منبعی برای کسب درآمد برای امور اجرایی اتحادیه مؤسسات قرآنی استان یزد یاد کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۷    
طی جلسه هماهنگی و نحوه نظارت بر انتخابات مجامع استانی اتحادیه های مؤسسات قرآنی مقرر شد، شیوه یکسان برگزاری انتخابات اتحادیه های استانی و نحوه نظارت بر آنها تبیین شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر این که چالش های قرآنی باید شناسایی شده و راه حل این چالش ها در قالب مصوبات شورای فرهنگ عمومی اجرایی شوند، گفت: از ظرفیت موسسات قرآنی لرستان برای توسعه فرهنگ قرآن استفاده شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۵    
درگذشت مدیر گروه علوم قرآنی رادیو قرآن، برگزاری مسابقات دارالقرآن امام علی(ع)، انتشار فراخوان ثبت نام مؤسسات قرآنی برای دریافت تسهیلات حمایتی، انتشار آیین نامه اجرایی پرداخت کمک هزینه تحصیلی به حافظان و قاریان از جمله رویدادهای قرآنی کشور طی این هفته بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدی لائینی گفت: نقطه محوری تولیدات علمی مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت باید تقویت انقلاب و آرمان های نظام باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از مؤسسات قرآنی از زمان شیوع ویروس کرونا، فعالیتشان کم شده و رنگ و رمق گذشته را ندارند، اما آیا قرار است فعالیت ها همچنان در تنگنا بمانند؟
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فراخوان ثبت نام را برای دریافت تسهیلات حمایتی کم بهره به مؤسسات قرآنی منتشر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۰    
بحث توزیع بودجه های قرآنی از پرحاشیه ترین مسائل مدیریت فعالیت های قرآنی کشور بوده است. یکی از مباحث مورد اعتراض، نحوه عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توزیع بودجه های قرآنی است که این موضوع بارها در جلسات شورای توسعه فرهنگ قرآنی به ویژه در استان ها مطرح شده و وزارت ارشاد نیز بارها پاسخ هایی ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۱    
زمان برپایی مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات قرآنی خوزستان به تعویق افتاد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۱    
یکی از اصلی ترین درخواست های مؤسسات قرآنی اعلام شفافیت وضعیت تخصیص بودجه های قرآنی است تا برای توسعه فعالیت های قرآنی، توانایی برنامه ریزی داشته باشند، اما متأسفانه همواره مسئولان از آن غفلت کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کرمانشاه میگوید 50 میلیون تومان به 50 مؤسسه فعال قرآنی تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می شود
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۵    
استاندار کرمانشاه یک میلیارد ریال برای حمایت از مؤسسات قرآنی و خانه های قرآن آسیب دیده از شرایط کرونایی کشور تخصیص داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۰    
برخی از مؤسسات قرآنی در شرایط کنونی برای برگزای کلاس های آموزش قرآن خود در فضای مجازی توانمند هستند که با مدیریت واحد برای پیشبرد اهداف و برنامه های دیگر مؤسسات، می توانند مورد توجه قرار گیرند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۰    
مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات قرآنی خراسان جنوبی، پنجشنبه، یکم آبان ماه با حضور مؤسسات فراخوان داده شده برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۰۲    
مؤسسات و مراکز قرآنی استان خراسان شمالی در شش ماهه نخست سال اقدامات فرهنگی و قرآنی را در ایام کرونا با همکاری اتحادیه قرآنی انجام داده اند که گزارشی از آن ارائه می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۶    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان طی بازدید از مؤسسه دارالقرآن اهل بیت(ع) خمینی شهر گفت: فعالیت های قرآنی با واگذاری اجرای طرح های مصوب به مؤسسات قرآنی توانمند، رشد چشمگیری خواهد داشت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت از پیگیری اعتبار 20 میلیارد تومانی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در قالب تسهیلات با کارمزد کم برای جبران بخشی از خسارات مؤسسات قرآنی ناشی از شیوع کرونا خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ساماندهی شعب مؤسسات قرآنی موضوعی است که مدت ها در دستور کار هیئت رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد و طبق وعده اعلام شده، مقرر است که پس از احصای نظر نمایندگان و مدیران مؤسسات قرآنی که دارای شعب متعددند، آئین نامه ای به نگارش درآید ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایام شیوع ویروس کرونا از 839 مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت حمایت مالی کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۶    
در نخستین نشست اعضای هیئت مدیره اتحادیه کشوری و مدیران عامل اتحادیه های قرآنی استان ها که صبح امروز در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد؛ بر تحقق شعار توسعه همدلی و یک رنگی در دست واحد برای حل مشکل مؤسسات قرآنی تأکید شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۵    
مدیر مؤسسه طاووس اهل الجنة با بیان اینکه یکی از آسیب های جدی مؤسسات نبود تخصص است، گفت: مؤسسات قرآنی برای تخصصی شدن در گیرودار مجوزها و تصمیمات نهادهای قرآنی مسیری طولانی را در پیش گرفته اند که باید مسئولان برای این منظور برنامه ریزی کنند ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فعالیت های قرآنی مؤسسات قرآنی سراسر کشور، همراهی آنها در رزمایش همدلی و کمک های مؤمنانه، توجه بیش از پیش مسئولان و سرانجام نامعلوم اعتبارات قرآنی از جمله موضوعاتی بود که امروز در برنامه رادیویی افق مطرح شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۱    
حال مؤسسات قرآنی در وضعیت کرونا نه تنها به دلیل فقدان برگزاری دوره های حضوری، بلکه وجود سایر هزینه های تحمیلی چون افزایش ودیعه مسکن و اجاره بها، پرداخت حق الزحمه ماه های گذشته مربیان و کادر اجرایی و .. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۵    
قائم مقام اتحادیه مؤسسات و تشکل های فرهنگی مردمی قرآن و عترت یزد گفت: مؤسسات قرآنی در صورتی می توانند اعتبار حمایتی یک میلیون تومانی را دریافت کنند که علاوه بر تحویل گزارش در موعد مشخص، حساب قانونی نزد یکی از بانک های کشور داشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان از اجرای طرح تربیت قرآنی نورالثقلین با محوریت مساجد و مؤسسات قرآنی در استان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت با اشاره به تسهیلات 20 میلیارد تومانی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مؤسسات آسیب دیده از کرونا اظهار کرد: اتحادیه به دنبال هماهنگی با این معاونت درباره مکانیزم پرداخت این تسهیلات به مؤسسات است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۱    
رئیس هیئت مدیره اتحادیه کشوری تشکل ها و مؤسسات قرآن و عترت گفت: پرداخت تسهیلات به مؤسسات قرآنی از طریق منابع، در اختیار مراجع ذی ربط در دستور کار این اتحادیه قرار دارد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۰    
مؤسسات قرآنی وابسته به سازمان دارالقرآن الکریم در 110 شاخص ویژه ارزیابی میدانی می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۴    
برخی نهادهای در در همان ابتدای شیوع ویروس کرونا، تلاش هایی را برای جبران مشکلات مؤسسات قرآنی در دستور کار قرار دادند که اغلب نیز در حد فرمایش و مقدمات اولیه ماند و اقدام جدی صورت نگرفت.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۲۱    
اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت لرستان در پی محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) بیانیه صادر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اداره توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن با بیان اینکه بیش از 90 درصد مؤسسات قرآنی در وضعیت کرونا هیچ گونه حمایتی دریافت نکرده اند، در مورد موج تعطیلی مؤسسات قرآنی کشور هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۱    
ایسنا/لرستان نائب رئیس اتحادیه مؤسسات فرهنگی مردمی قرآن و عترت لرستان با اشاره به سنگینی اجاره بهای مؤسسات قرآنی استان در شرایط کرونایی، گفت: مؤسسات قرآنی باید به جایگاه اصلی خود یعنی مساجد برگردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۰    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت همدان از دریافت اعتبار 55 میلیون تومانی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به منظور تجهیز کردن مؤسسات خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۵۶    
مصوبات چهارمین جلسه هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت اعلام شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۵۶    
اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت خراسان شمالی در پی محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) بیانیه صادر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
دیدار حجت الاسلام سیدسعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اعضای اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت، یکی از عناوین مهم صفحات معارفی رسانه ها در روز جاری است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۰:۰۱    
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در دیدار با اعضای هیئت مدیره و بازرسی اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت، با تأکید بر تقویت شبکه مردمی در سطح ملی و بین المللی، گفت: از فعالیت سه هزار یا شش هزار مؤسسه قرآنی خوشحال نباشید ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت در پی اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، بیانیه صادر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۷    
سومین جلسه هیئت مدیره و بازرسی اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت 18 شهریورماه تشکیل می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۱۵    
عصر ایکنای شانزدهم شهریورماه، به توقف ایجاد شعبه برای مؤسسات قرآنی، تطابق فعالیت های پرورشی و فرهنگی مدارس با زیست بوم جدید، لزوم تغییر در نحوه برنامه ریزی حافظان قرآن با بازگشایی مدارس و اعلام اسامی نفرات برگزیده دوره هفتم مسابقه نفس های طلایی پرداخته است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد با اشاره به توقف ایجاد شعبه جدید برای مؤسسات مردمی قرآن و عترت تا اطلاع ثانوی، گفت: این روند تا زمان ابلاغ آئین نامه ساماندهی شعب، که مهرماه به تصویب هیئت رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت می رسد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش و توسعه مشارکت های مردمی معاونت قرآن گفت: مجموع حمایت ها در این مرحله 14 میلیارد ریال است که می تواند برای جبران بخشی از هزینه های مؤسسات قرآنی کمک قابل توجهی باشد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت گفت: موضوعی که مسئولان باید بفهمند و آحاد جامعه نیز آن را درک کنند، این است که مؤسسات قرآنی، امروز و در وضعیت کرونا از لحاظ اقتصادی ورشکسته شده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیلی با اشاره به حمایت های این معاونت از مؤسسات قرآنی آسیب دیده از کرونا، گفت: 14 میلیارد ریال حمایت برای 950 مؤسسه تخصیص یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از کمک 34 میلیون تومانی به 34 مؤسسه قرآنی استان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۲:۵۷    
پس از گذشت چند ماه از شیوع کروناویروس، مؤسسات قرآنی کشور با مشکلات مالی روبه رو هستند، اما همچنان با دستانی خالی و با معدود کمک های اندک نهادهای قرآنی به فعالیت خود ادامه می دهند.