جمعه ۱۱ اسفندساعت ۰۱:۴۵Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مؤسسات قرآنی»

پرهیز از موازی کاری در ترویج و تبلیغ قرآن با هم افزایی و هماهنگی مؤسسات قرآنی ، توجه ویژه به استفاده از ظرفیت کنشگران قرآنی در فضای مجازی ، از توصیه ها و نکات مهم رئیس جمهور در جمع اعضای شورای توسعه فرهنگ قرآنی بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت(ع) در بیانیه ای برای حضور پرشور در انتخابات 11 اسفندماه 1402 از مردم دعوت به عمل آورد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست مجازی مدیران استانی اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت کشور برگزار و طی آن به بحث در مورد اجرا و مشارکت این اتحادیه در دو طرح ملی طی ماه مبارک رمضان پرداخته شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت االاسلام والمسلمین محمدعلی محمدی در بیانیه ای از مؤسسات و جامعه قرآنی استان قم خواست تا با شرکت فراگیر خود در روز انتخابات، نظام دینی برخاسته از خون هزاران شهید را تقویت کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۸    
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: یکی از حوزه های مهم سند تحول بنیادین، ساحت اعتقادی عبادی اخلاقی است و باید تلاش ما این باشد که با همکاری مجموعه های فرهنگی و قرآنی مردم نهاد که همواره بااخلاص و باهدف تربیت قرآنی فعالیت می کنند، در راستای تحقق این ساحت برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان گفت: 30 پایگاه قرآنی با هدف اجرای طرح مسجد، پایگاه قرآن در کانون های مساجد لرستان راه اندازی شد. ، ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خواستار بازنگری در روند آموزش مباحث قرآنی متناسب با نیاز روز شد و گفت: باید از ظرفیت همه مؤسسات قرآنی در تداوم دورره آموزشی طرح بشری بهره گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۱    
خیلی از مؤسسات قرآنی به دلیل عدم تمکن مالی قادر به در اختیار گرفتن مکان ثابت آموزشی نیستند و لذا کلاس های خود را در شبستان مساجد و فضای حسینیه ها برگزار می کنند که امکان نقل و انتقال آن هست و این امر در کیفیت آموزش اثر منفی داشته و استقبال اندک قرآن آموزان را در پی دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۱    
مدیران تعدادی از مؤسسات قرآنی مردم نهاد با حضور در برنامه تلویزیونی نطق آزاد که از شبکه دو سیما پخش می شود به بیان مطالبات قرآنی خود از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دوره آینده پرداختند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: چه اشکالی دارد هنرمندی که کارش پر رونق است، مالیات بدهد؟ این حق مردم و دولت است که از او مالیات بگیرند. ما هم با این موضوع موافقیم؛ اما در کل خوانندگان ما 15 تا 20 خواننده هستند که استقبال عمومی بالایی دارند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
در نشست مدیران مؤسسات قرآنی تایلند با معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر آمادگی ایران برای همکاری در زمینه گسترش و تقویت فعالیت های قرآنی در تایلند و کشورهای جنوب شرق آسیا تأکید شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۱:۵۱    
انجم شعاع با بیان اینکه تعاملات ما با بخش مردمی کشورهای دیگر را شروع شده است گفت:از سوی موسسات قرآنی کشورهای اندونزی و هند مطالبات بیشتری در حوزه شیعیان درخواست شد که بلافاصله از سوی اتحادیه کشوری ما فراخوان صادر شد به طوری که بیش از 30 موسسه به صورت جدی درخواست همکاری داشتند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۰    
سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با اشاره به اهمیت طرح ملی بشری ، گفت: با اجرای این طرح جنب و جوشی دوباره در مؤسسات قرآنی ایجاد و باعث تغییر نگاه مدیران در سبک آموزش از سنتی یه نوین خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه ریزی و آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اجرای طرح قرآنی بشری ، بیان کرد: توانمندسازی مربیان و مدیران مؤسسات قرآنی یکی از مهم ترین برنامه هایی است که می توان با اجرای آن به اهداف رسید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اعظم روانشاد با اشاره به اینکه با توجه به تقارن بهار قرآن و بهار طبیعت لزوم اجرای برنامه های غنی برای ترویج مناسک دینی و قرآنی ضرورت دارد، گفت: محوریت برنامه های قرآنی ماه مبارک رمضان با انجمن قرآن و عترت و مؤسسات قرآنی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بر استفاده حداکثری از ظرفیت های مؤسسات فرهنگی، هنری قرآنی و کانون های فرهنگی و هنری مساجد در اجرای برنامه های دهه فجر در استان تأکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
حسن عزیزی نیا بر ضرورت حمایت از مؤسسات قرآنی از سوی نهادهای مختلف نظیر سازمان دارالقرآن تأکید کرد و گفت: سازمان دارالقرآن در تسهیل گری فرایند قرآنی مؤسسات کمک کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به بالا بودن اجاره و رهن ساختمان های مسکونی و ناتوانی مدیران مؤسسات قرآنی دلفان برای تأمین مکان مناسب گفت: امیدوارم با تشکیل کمیته خیرین قرآنی در شهرستان دلفان مشکل مدیران مؤسسات قرآنی حل شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه قم در نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان قم با بیان اینکه باید کارهای قرآنی به گونه ای جاذبه داشته باشند که جوانان را جذب کنند، گفت: همه ما باید در صدد اقامه قرآن کریم در جامعه باشیم و با توسل به اهل بیت و مشورت با مؤسسات قرآنی کاری کنیم که محتوای قران در جامعه ترویج یابد. Source ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۹:۴۲    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دوره آموزشی بشری، ویژه مؤسسات قرآنی استان گفت: اگر قلب ما معطر و مطهر شد آنگاه شایستگی تأثیرپذیری از آیات خدا را پیدا خواهیم کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۵    
مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت به برخی تبعات ثبت مؤسسات قرآنی در درگاه ملی مجوزها اشاره کرد و گفت: از آنجایی که ممکن است در آینده مشکلات عدیده ای گریبانگیر موسسات قرآنی کشور شود، لازم است قبل از هرگونه اقدام شتاب زده اقدامات کارشناسی صورت گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۲    
فعال قرآنی استان بوشهر گفت: مداخله مستقیم دستگاه های دولتی در اجرای فعالیت های قرآنی و تصدی گری آنها حس رقابت و ایجاد انگیزه را در مؤسسات قرآنی مردم نهاد برای حرکت مؤثر در این حوزه از بین برده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۲    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های مردمی فرهنگی قرآن و عترت لرستان با اشاره به اینکه آمار مؤسسات قرآنی نیمه فعال و غیر فعال در استان نسبت به سنوات قبل بیشتر شده است گفت: هیئت مدیره اتحادیه استان تلاش خود در راستای تحقق مطالبات به حق تشکل ها و مؤسسات قرآنی استان را به کار خواهد گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های فرهنگی مردمی قرآن و عترت خوزستان با بیان اینکه مطالبه بیشتر و استقبال مؤسسات قرآنی از دوره های توانمندسازی، اتحادیه را در برگزاری آنها مصمم تر می کند، گفت: انتظار ما از مدیران مؤسسات این است که برای چنین دوره هایی اهمیت قائل شوند و در آن حضور یابند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیران مؤسسات قرآنی لرستان در نشست مجمع عمومی مؤسسات قرآنی لرستان خواستار تشکیل جلسات پرسش و پاسخ مدیران و مسئولان ادارت قرآنی با مدیران مؤسسات و تشکل های قرآنی در فضای مجازی در راستای حل مشکلات این مؤسسات شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- بخشدار آبدان گفت: تلاش خود را برای کمک به مؤسسات قرآنی بخش آبدان به کار خواهیم بست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- هفتمین نشست هم اندیشی وهم افزایی مدیران مؤسسات قرآنی استان بوشهر به میزبانی کانون قرآنی معراج آبدان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: مؤسسات قرآنی و خانه های قرآن برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دوره توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی خوزستان در عرصه مجازی، امروز، 22 دی ماه در اهواز برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۸    
هفته ای که پشت سر گذاشتیم حوزه فعالیت های قرآنی کشور با برگزاری همایش رسالات الله، رونمایی از دو تفسیر قرآن، رونمایی از نرم افزار قرآنی ، معرفی راه یافتگان به مرحله نهایی مسابقات بسیج، تصویب شیوه نامه انتخابات اتحادیه مؤسسات قرآنی و خبر استخدام حافظ و قاری قرآن در ارتش همراه بود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۰۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست جمعی از فعالان و مؤسسات مردمی قرآنی کشور به منظور تعریف یک عملیات مشترک قرآنی با همکاری و هم افزایی همه مؤسسات و فعالان قرآنی کشور در ماه مبارک رمضان در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد. Source دبیرسرویس: #ساراپشوتن_فرد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: هم افزایی مؤسسات و ظرفیت های قرآنی کشور حول محور امر جامع جهاد تبیین شکل گیرد؛ یک جهاد تبیین قرآنی رقم بخورد، به قرآنی تر شدن جامعه کمک کند و سطح سواد قرانی جامعه را بالا ببرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
دوره توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی استان خوزستان، روزهای 21 و 22 دی ماه در دارالقرآن تبلیغات اسلامی این استان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت البرز گفت: برای اولین بار و به همت شهرداری کرج چهره این شهر با نام مؤسسات قرآنی مزین شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۲    
مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت درباره شکل گیری زمینه همکاری مؤسسات داخلی با مؤسسات دیگر کشورها گفت: زمینه شکل گیری این همکاری ها در قالب همایش رسالات الله فراهم شده و طی آن مؤسسات قرآنی کشور با تشکل هایی از کشورهای هند، پاکستان، تایلند و روسیه همکاری خواهند داشت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآن و عترت با اشاره به برگزاری نشست فصلی مدیران اتحادیه کشوری مؤسسات قرآن گفت: در این نشست شیوه نامه جدید انتخابات اتحادیه مؤسسات قرآنی به تصویب رسید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: شرط برخورداری مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت از حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت نام در سامانه حمد است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رایزنی فرهنگی ایران در اندونزی به همراه برخی از مؤسسات قرآنی در این کشور، به یاد شهدای عملیات تروریستی کرمان، مراسم فاتحه خوانی و ختم قرآن برگزار کردند.
حجت الاسلام والمسلمین ایمانی پور در همایش بین المللی رسالات الله بر لزوم هم افزایی مؤسسات قرآنی ملی و بین المللی تأکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تشکل ها و مؤسسات مردمی و قرآنی استان مرکزی به برگزاری سومین دوره هم اندیشی مدیران مؤسسات قرآنی استان به میزبانی ساوه اشاره کرد و گفت: فعال شدن بیمه 120 معلم قرآنی در استان و برگزاری مسابقات قرآن ویژه نخبگان از جمله موارد مطروحه در این نشست است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
یکی از مؤسسات قرآنی کشور عراق برای سومین سال متوالی محافل انس با قرآن با حضور قاریان ممتاز و بین المللی ایران برنامه ریزی کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کرمانشاه از برپایی جشن های میلاد حضرت زهرا(س) در تمامی مراکز و مؤسسات قرآنی استان کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
طی نشست خبریِ همایش بین المللی قرآنی رسالات الله ، نسبت به تمرکز در حوزه دیپلماسی قرآنی برای شکل گیری ارتباط بین مؤسسات قرآنی کشور های جهان اسلام تأکید شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
محسن روحی با بیان اینکه یکی از برنامه های ارشاد حمایت از تولیدات تبلیغی ترویجی در حوزه حفظ قرآن است، گفت: با همکاری مؤسسات قرآن و عترت می توان فضای قرآنی را بین خانواده ها گسترش داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۰۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
هم افزایی مؤسسات قرآنی با آموزش و پرورش اهمیت دارد. در این زمینه فعالیت هایی در سطح کشور در حال انجام است، اما تا این ارتباط به صورت تنگاتنگ شکل بگیرد به طول می انجامد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم کرمانی نژاد، مدیرکل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز، 6 دی ماه با سفر به اصفهان، از مراکز و مؤسسات قرآنی این شهر بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
داوطلبان نامزدی هیئت مدیره و هیئت بازرسی دومین دوره انتخابات اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت(ع) تا 10 دی فرصت دارند تا با توجه به ضوابط و شرایط مندرج، در این دوره از انتخابات شرکت کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس گروه قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه گفت: مؤسسات قرآن و عترت که در سامانه حمد نسبت به بارگذاری مجوز معتبر اقدام نکنند غیرفعال تلقی و منحل خواهند شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال وبختیاری با تأکید بر اینکه مؤسسات قرآنی از فرصت های حمایتی برای تقویت طرح های پیشران در دست اجرای خود استفاده کنند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت همراه با برگزاری انتخابات برای تعیین اعضای هئیت مدیره اتحادیه کشوری 29 دی در شهر مقدس مشهد برگزار می شود.