چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۱:۳۰Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مؤسسات قرآنی»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول تربیت مدرس قرآن کریم قاین با بیان اینکه اگر موسسه قرآنی نگرانی مسائل مالی را نداشته باشد به محتوا می پردازد، گفت: حمایت مردمی با پشتوانه دستگاه ها می تواند کمک خوبی باشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در ایام ماه مبارک رمضان به همت اتحادیه مؤسسات قرآنی کرمانشاه با همکاری مؤسسات و مراکز قرآنی جلسات تفسیر و قرائت همه روزه برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۸:۵۲    
مدیر مؤسسه قرآنی زمینه سازان ظهور لرستان بر لزوم فراهم آوردن ساز و کار تبلیغ جذب قرآن آموزان مؤسسات قرآنی تأکید کرد و گفت: علت کاهش آمار قرآن آموزان مؤسسات قرآنی ریشه یابی شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
فراخوان پویش ملی فردوس (قرآن در آیینه هنر) از سوی دارالقرآن اداره تبلیغات اسلامی خوزستان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و اتحادیه مؤسسات قرآنی استان اعلام شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی کوثر گرگان به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان از برگزاری مسابقه قرآنی توسط اتحادیه مؤسسات قرآنی گلستان به شکل روزانه خبرداد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۲    
گزارشی از عملکرد اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت در سال 1401 با محوریت اقدامات حمایتی، سیاست گذاری ها و ارائه کلان برنامه ها و اقدامات میدانی ملی ارائه می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۷    
اتحادیه مؤسسات قرآنی استان و شهرداری کرمانشاه مسابقه پویش قرآنی می خوانمت را با طرح 30 سؤال و 60 جایزه برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۶    
مدیر مؤسسه فلق رایانه گفت: با توجه به اینکه در دنیای امروز زندگی افراد با رسانه درهم تنیده شده و انواع کسب وکارها و مراکز نیازمند حضور و فعالیت در فضای رسانه ای هستند، مؤسسات قرآنی می توانند با تولید محتوا برای آنها به درآمدزایی برسند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه قرآنی استان یزد در اطلاعیه ای خطاب به مدیران مؤسسات قرآنی در خصوص استفاده از معافیت مالیاتی با ذکر نکاتی از اعلام آمادگی این اتحادیه در زمینه مشاوره و راهنمایی مؤسسات خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۶    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی سیستان و بلوچستان گفت: اعتمادسازی، حضور مستمر در کنار مردم، ارتباط با هیئت ها و تشکل ها، مطالبه گری صحیح و توانمندی علمی و مدیریتی را لازمه رشد فعالیت های قرآنی بین مردم دانست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی استان لرستان از برگزاری کارگاه آموزشی پژوهش قرآنی ویژه مؤسسات قرآنی این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس توافقنامه بین سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص صدور مجوز مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت و ابلاغ آن توسط دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، صدور تمامی امور اجرایی و مکاتبات مرتبط با مجوزات مؤسسات فرهنگی قرآن از طریق سازمان دارالقرآن الکریم صورت می پذیرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت با اشاره به اینکه طی ایام برگزاری سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن در بخش مؤسسات مردم نهاد قرآنی، هر شب از دو اثر فاخر رونمایی می شود، گفت: بنابراین مؤسسات قرآنی آثار قابل عرضه و رونمایی را معرفی کنند تا سامان دهی لازم صورت گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری استان یزد با اشاره به فعالیت پردیس علوم انسانی و هنر در استان گفت: مؤسسات قرآنی که صاحب ایده و نوآوری باشند در قالب این پردیس پذیرش و از خدمات این پارک بهره مند می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا(س) شهرستان دزفول، اردوی تفریحی معرفتی ترنم وحی ویژه فعالان قرآنی مساجد، مدارس و مؤسسات قرآنی را در روزهای پایانی سال برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
طی پنجمین جلسه غیرحضوری فصلی اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت از عدم هماهنگی اجرای فرایند جدید طرح اتقان؛ ارتقای توانمندی قرآنی آموزگاران ابتدایی در وزارتخانه آموزش و پرورش و عدم تعامل با مؤسسات قرآنی علی رغم وعده آموزش و پرورش بر تعامل با اتحادیه و بهره مندی از ظرفیت مؤسسات، گلایه شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۱    
دوره آموزش روش تدریس قرآن ویژه مربیان خانه ها و مؤسسات قرآنی دزفول، روزهای دوشنبه در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در معرفی طرح محیا ، گفت: این طرح برای توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی برای پویایی و جذب حداکثری مخاطبان قرآنی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت لرستان از فراهم شدن بیمه فعالان قرآنی این استان خبر داد و گفت: با توجه به تغییر نرخ حق بیمه پرداختی و افزایش سنواتی آن فعالان قرآنی استان حتی الامکان تا پایان سال جاری جهت ثبت نام مراجعه کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مدیر نمایندگی المصطفی و رئیس اتحادیه مدارس و مؤسسات قرآنی سنگال، تفاهم نامه همکاری با اعتبار چهار سال به امضا رسید.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دوره دانش افزایی و آمادگی بیشتر مربیان حفظ قرآن طرح 4000 شهید 4000 حافظ با حضور بیش از 300 مربی حفظ مؤسسات قرآنی سراسر استان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دفتر نمایندگی بیمه معلمان قرآنی در اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت استان خوزستان آغاز به کار کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۲    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت لرستان نظارت بر مؤسسات مردمی قرآنی با هدف تعاملات بیشتر را از رویکردهای این اتحادیه برشمرد و گفت: با نظر مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات قرآنی کارگروه های تخصصی آموزشی، فرهنگی و تبلیغی و کمیته خیران قرآنی مردمی در استان لرستان تشکیل می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۷    
تهمینه احمدی، مدیرداخلی مؤسسه قرآنی جامعة الثقلین شهید بابایی اراک با اشاره به اینکه حمایت از مؤسسات و مدیران قرآنی از مطالبات فعالان این حوزه است، افزود: مدیران مراکز قرآنی سال هاست که با مشکلات درگیرند و کم لطفی مسئولان همواره شامل حال مدیران قرآنی بوده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآنی خراسان رضوی گفت: اتحادیه قرآنی استان در راستای تقویت مؤسسات و خانه های قرآن و همچنین تربیت نیروهای قرآنی برنامه هایی را برای سال آینده در دستور کار قرار داده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری یک هزار محفل انس با قرآن همزمان با نیمه شعبان در خانه های قرآنی، مساجد، مدارس، دانشگاه ها و مؤسسات قرآنی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی استان سیستان و بلوچستان از به پایان رسیدن مرحله مقدماتی جشنواره سراسری ارمغان وحی سیستان و بلوچستان، در شهرستان زاهدان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۲    
دوره رایگان آموزش طب سنتی و اسلامی ویژه مؤسسات قرآنی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه قرآنی فرهنگی اُسوه تهران از آمادگی برای توانمندسازی اقتصادی مؤسسات قرآنی سراسر کشور به منظور رسیدن به خودکفایی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام علی تقی زاده، رئیس سازمان دارالقرآن در سفر یک روزه به خوزستان از مؤسسات قرآنی اهواز و شهرستان کارون بازدید و با تعدادی از پیشکسوتان قرآنی و مسئولان استان دیدار کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۲۵    
ارائه مدرک درجه یک هنری به خادمان قرآن، ارائه پیشنهاد حمایت از اتحادیه مؤسسات قرآنی با مشارکت چهار دستگاه، صدور مجوز تأسیس 11 مؤسسه قرآنی، برگزاری رویداد مشکل گشا ، گرامیداشت یاد محمدعلی لسانی فشارکی و تشکیل مجمع عمومی اتحادیه موسسات قرآن و عترت استان تهران ازجمله مهمترین رویدادهای قرآنی هفته بودند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مجوز فعالیت برای 11 مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت از سوی هیئت رسیدگی به امور مؤسسات قرآنی صادر شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره مؤسسه قرآنی تسنیم ذکر بیرجند گفت: مؤسسات قرآنی با وجود قابلیت های خود حضور کمرنگ تری در فضای مجازی دارند؛ در حالی که در مباحث مجازی قرآنی و فرهنگی باید بیشتر از این هزینه شود تا در آینده بهره برداری بیشتری در جامعه داشته باشد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش از انعقاد تفاهم نامه ای با اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت کشور خبر داد و گفت: 700 نیرو جذب دارالقرآن های آموزش و پرورش می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۰    
چهل و سومین جلسه هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات قرآنی یزد با مصوباتی چون طرح آخرین اصلاح پیشنهادی آیین نامه طرح 4 هزار شهید 4 هزار حافظ ، پیشنهاد حضور در نمایشگاه قرآن استان و سی ام نمایشگاه بین المللی قرآن و ارائه ظرفیت های مردمی و برگزاری مسابقه قرآنی بهار در بهار در رمضان امسال، همراه بود.
صد و سی اُمین جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی در محل دبیرخانه شورای انقلاب فرهنگی برگزار شد و در آن پیشنهاد شد تا چهار دستگاهِ شورای توسعه، سازمان اوقاف و امور خیریه ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه ثامن الائمه(ع) گفت: امروز آموزش قرآن به شکل سنتی و قدیمی است و تصمیم گیران باید فکر جامعی در این باره داشته باشند، چراکه با وجود فضای مجازی و جذابیت های آن نمی توانیم مانند قبل آموزش ها را ارائه دهیم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت خراسان جنوبی گفت: برخی از مؤسسات قرآنی به واسطه هزینه های اجاره بها خانه به دوش شده و یا غیر فعال شدند که پس از سال ها هنوز این مشکل رفع نشده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان بر اینکه مؤسسات قرآنی دارای ظرفیت و پتانسیل مناسبی جهت ترویج مبانی و آموزه های قرآنی در جامعه هستند، گفت: فعالیت مؤسسات قرآنی باید با اخذ مجوز از سازمان دارالقرآن الکریم صورت گیرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
صد و سی اُمین جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی برگزار شد و در آن پیشنهاد شد تا چهار دستگاهِ شورای توسعه، سازمان اوقاف و امور خیریه، سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بحث حمایت از اتحادیه مؤسسات قرآنی را به مدت سه سال در دستور کار قرار دهند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۶    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی آذربایجان شرقی از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین صدا و سیمای مرکز این استان و بنیاد صحیفه سجادیه خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت عروة الوثقی بیرجند گفت: صحیفه سجادیه می تواند محتوای مناسبی برای تدوین منشور جامع سبک زندگی اسلامی باشد؛ بنابراین کانون عروةالوثقی بر آن شد که آموزش این ذخیره ارزشمند را برای مخاطبان خود در دستور کار قرار دهد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیواندره از برگزاری کارگاه جهاد تبیین با حضور فعالان و مربیان مؤسسات قرآنی وابسته به اداره تبلیغات اسلامی دیواندره امروز، 6 اسفند در این اداره خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی استان گیلان گفت: بحث توسعه فرهنگ قرآنی در مهدها و پیش دبستانی ها هم در سند آمده که برای تحقق این امر نمی توان منتظر تشکیل جلسات شورا ماند لذا درخواست می شود با توجه به اهمیت موضوع دستورات لازم اتخاذ شود تا جلسات شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان منظم و فصلی یک بار برگزار ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۰    
اسماعیل محمد حمدان گفت: انجمن ها و مؤسسات مختلف آموزش قرآن در لبنان به ویژه انجمن قرآن کریم و همچنین مؤسسات خیریه و مراکز قرآنی برای تعلیم قرآن به کودکان، نوجوانان و به ویژه کودکان استثنائی اهتمام زیادی دارند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۴۰    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت استان مرکزی از اعزام 40 نفر از مدیران قرآنی استان به شهر مقدس قم جهت حضور در نشست هم اندیشی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری جلسه مصاحبه متقاضیان اخذ مجوز مؤسسات قرآنی کرمانشاه خبر داد و گفت: در این جلسه متقاضایان تشکیل مؤسسه قرآنی از شهرستان های کرمانشاه ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های مردمی فرهنگی قرآن و عترت لرستان با بیان اینکه در فعالیت های قرآنی شاهد تصدی گری دستگاه های متولی امر قرآن هستیم، گفت: برای کاهش تصدی گری نهادهای فرهنگی ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان بر همگرایی و هم افزایی مؤسسات قرآنی استان کرمان تأکید کرد و گفت: همه باید برای رسیدن به یک هدف متفق القول شوند و آنچه ما توقع داریم این است که همه مؤسسات و فعالان قرآنی هم افزایی کرده تا بتوانیم گام های بلندتری داریم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه گفت: نشست هماهنگی اتحادیه مؤسسات قرآنی استان ها به صورت غیرحضوری برگزار شد و مصوباتی در این نشست اعلام شده که در استان کرمانشاه آن را دنبال می کنیم.