یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۱:۲۶Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مؤسسات قرآنی»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۱۷    
اقتصاد ایران: ثبت نام ناشران و مؤسسات قرآنی در نمایشگاه مجازی قرآن کریم، تا تاریخ 31 فروردین ماه تمدید شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۶    
طی نخستین نشست هم اندیشی مدیران عامل اتحادیه های مؤسسات قرآنی استان ها در سال 1400، بر مساعدت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت معرفی هزار و 500 مؤسسه به منظور بهره مندی از بن خرید محصولات فرهنگی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن خبر داده شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت با اشاره به مصوبات نهمین نشست هیئت مدیره اتحادیه گفت: مهمترین خروجی این جلسه تأکید بر ضرورت تدوین سند چشم انداز 20 ساله فعالیت های قرآنی در حوزه مؤسسات مردمی بود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۶    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت گلستان از برگزاری دومین جلسه انجمن خیرین قرآن و عترت استان گلستان با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه استان گلستان، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی استان و جمعی از خیرین قرآنی استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۵    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی بوشهر از برگزاری مجمع عمومی اتحادیه و انتخابات هیئت مدیره این استان در روز ششم خردادماه خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
چهار موسسه فرهنگی قرآن و عترت تسنیم ، هدایت ، نسیم حیات و ابا صالح المهدی(عج) با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان مراغه فعال هستند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس ، حجت الاسلام رضا عزت زمانی معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی ضمن تشریح برنامه ها و فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و مذهبی مجموعه های مرتبط با این سازمان مانند مساجد، هیئات مذهبی، تشکل های دینی، خانه ها و مؤسسات قرآنی و.. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۰    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی و عترت اصفهان از برگزاری اولین جلسه هیئت مدیره در سال 1400 خبر داد و گفت: انتخابات مجمع سالیانه مؤسسات قرآنی این استان با توجه به شرایط شیوع کرونا در اوایل تیرماه برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۵    
یکی از فعالان قرآنی کشورمان ضمن تشریح نواقص پیش روی فعالیت های قرآنی در بخش مردمی، به موانعی که بر سر راه اعطای مجوز به مؤسسات شکل گرفته است، اشاره کرد و گفت: یکی از گره های کوری که آیین نامه اعطای مجوز به مؤسسات قرآنی بر سر راه فعالیت های قرآنی قرار داده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر عامل اتحادیه موسسات وتشکل های فرهنگی قرآن و عترت خراسان شمالی گفت: انتخابات مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات قرآنی استان به علت شیوع کرونا و وضعیت قرمز استان، به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۶    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی خراسان شمالی از تعویق زمان برگزاری مجمع عمومی و انتخابات هیئت مدیره و هیئت بازرسی اتحادیه مؤسسات و تشکل های فرهنگی قرآن و عترت این استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: برگزاری انتخابات مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات قرآنی استان که مقرر شده بود 22 فروردین ماه برگزار شود، لغو شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه فرهنگی مردمی قرآن و عترت بیت النور تبریز درباره غفلت مؤسسات از فعالیت مؤثر و مناسب در فضای مجازی گفت: متأسفانه در بحث شبکه های اجتماعی همچنان دچار انفعالیم و در حال از دست دادن فرصت ها هستیم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۳    
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی البرز از برگزاری مراسم جزءخوانی مجازی قرآن ویژه ماه مبارک رمضان در کرج خبر داد، گفت: این مراسم با همکاری مؤسسات قرآنی این شهرستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۶    
در پی بررسی فعالیت های قرآنی سطح کشور این بار به سراغ یزد رفتیم و با دو تن از فعالان قرآنی استان به گفت وگو نشستیم که در این مصاحبه بر عدم دغدغه مندی قرآنی شورای فرهنگ عمومی استان، عدم حمایت از مؤسسات قرآنی استان در دوران کرونا و عدم برخورداری شهرستان های خاتم و بهاباد از بودجه های قرآنی تأکید شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۴۵    
معاون رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت معاونت قرآن وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تشکیل 15 جلسه هیئت رسیدگی به امور مؤسسات، چهار جلسه کمیته تغییرات با بررسی 41 پرونده در سال 99 برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۰۰    
مؤسسه صاحب الزمان(عج) تهران با مدیریت سیدحمید هاشمی، سابقه ای 27ساله دارد. هاشمی معتقد است که تخصیص فضای آموزشی مناسب و رهایی آنها از اجاره بها، بهترین ابزار برای تشویق و دلگرمی مؤسسات قرآنی مردمی است؛ با وجود مکان های بلااستفاده دستگاه هایی همچون سازمان اوقاف و امور خیریه ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۷    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های فرهنگی مردمی قرآن و عترت استان آذربایجان شرقی ضمن بیان دغدغه های مؤسسات قرآنی به ارائه گزارشی از فعالیت های این اتحادیه در سال 99 پرداخت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های فرهنگی مردمی قرآن و عترت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 73 مؤسسه به صورت اسمی در استان داشتیم که عامل ثانویه تعطیلی آن ها شیوع کرونا بود، ولی قبل از آن هم فقط اسمشان وجود داشت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۵۰    
مدیر عامل اتحادیه تشکل های قرآنی خراسان رضوی با اشاره به فعالیت این اتحادیه در سال 99، گفت: یکی از اقدامات، امکان استفاده دانشگاه ها از ظرفیت مؤسسات قرآنی استان بود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۹:۵۶    
فصل پاییز 99 با برگزاری جلسات هماهنگی ادغام دو اتحادیه قرآنی آغاز شد، با اعطای تسهیلات کرونایی به مؤسسات قرآنی ادامه یافت و با برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در آذر به پایان رسید ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن عید نوروز و سال جدید، برنامه تلویزیونی مصباح، مروری بر مهم ترین رویدادهای قرآنی، فرهنگی و اجتماعی در سال 1399 را به روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما خواهد برد ...
گام خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در سال جاری اقداماتی در زمینه رفع مشکلات مؤسسات قرآنی انجام داده ایم و قول پیگیری این مسئله را در سال آینده هم خواهم داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۶    
مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآنی اردبیل با بیان اینکه بسیاری از مؤسسات و خانه های قرآنمان در زمینه برپایی کلاس های حفظ توانمند شده اند، گفت: در هر کدام از روستاهای خیارک و سو ها بیش از 30 حافظ کل قرآن داریم.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۳    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآنی خوزستان درباره پیگیری بیمه فعالان مؤسسات قرآنی و استخدام مربیان مؤسسات قرآن توضیح داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۰:۲۷    
نشست اتحادیه مؤسسات و تشکل های فرهنگی مردمی قرآن و عترت اصفهان با مدیر کل صدا و سیمای استان برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره توسعه مشارکت های مردمی سازمان دارالقرآن الکریم با اشاره به طرح ارزیابی و پایش مؤسسات قرآنی گفت: از مجموع دو هزار و 86 مؤسسه تحت نظارت سازمان دارالقرآن الکریم، بالغ بر هزار و 800 مؤسسه رصد شدند و متأسفانه فعالیت حدود 300 مؤسسه قرآنی متوقف شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از ضبط 1500 دقیقه برنامه قرآنی با کمک مؤسسات قرآنی این استان در قالب لیگ قرآنی برای پخش از سیمای مرکز استان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۷    
شیوه مساعدت به مؤسسات قرآنی در نشست شورای هماهنگی فعالیت های قرآنی استان اصفهان بررسی شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۷    
حضور فعالان قرآنی سیستان وبلوچستان در تهران و رایزنی آنان با نهادهای مختلف قرآنی، تشریح مسابقات بین المللی قرآن ایران طی نشستی خبری، رونمایی از 9 اثر فاخر قرآنی از جمله ترتیل کل قرآن با صدای محمدفهمی عصفور، قاسم رضیعی ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت گفت: اتحادیه به نیابت از مؤسسات قرآنی کشور، درخواستی را طی نامه ای به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، ارسال کرده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
طی نخستین جلسه هیئت مدیره اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت گیلان، احکام اعضا و مدیرعامل تعیین شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۶    
آستان مقدس علوی در ادامه برنامه های هفته علوی قرآنی، نخستین نشست مجازی مدیران مؤسسات قرآنی در عراق را هم زمان با نهمین سالگرد تأسیس مرکز دارالقرآن این آستان برگزار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآن و عترت از آغاز طرح عملیات بازسازی ساختمان های تخریب شده موسسات قرآنی در منطقه سی سخت خبرداد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت استان گیلان، روز گذشته، پنجم اسفندماه، با هدف انتخاب هیئت مدیره و بازرسی اتحادیه برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۳۲    
بررسی طرح توانمندسازی معلمان دوره ابتدایی و مراکز پیش دبستانی تقریباً نیمی از زمان پنجاه و ششمین جلسه کمیسیون توسعه آموزش عمومی قرآن کشور را به خود اختصاص داد و در ادامه این نشست، گزارشی از روند اجرای طرح ملی حفظ قرآن ارائه شد و درخواست عضویت جهادکشاورزی در این کمیسیون نیز رأی نیاورد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۰    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های فرهنگی مردمی قرآن و عترت ایلام از تغییر در تاریخ برگزاری نشست مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات قرآنی این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۷    
همایش ملی مجازی مؤسسات قرآنی عراق به همت مرکز قرآن کریم آستان مقدس علوی امروز یکشنبه، 3 اسفند برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت تفاهم نامه ای با شورای هیئت های مذهبی سازمان تبلیغات اسلامی امضا کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۲    
اجرای مراسم تکریم خادمان قرآن با حضور رئیس جمهور، گردهمایی مدیران دارالقرآن های آموزش و پرورش سراسر کشور، انتشار خبر شکل گیری مسابقات قهرمانی مؤسسات قرآنی و تجلیل از برگزیدگان دوازدهمین دوره ترنم وحی مؤسسه کشوری مهد قرآن از جمله مهم ترین رویدادهای قرآنی آخرین هفته بهمن ماه بود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۱    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی بوشهر در مورد انتظارات مؤسسات از سازمان دارالقرآن و معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد گفت: این دو دستگاه نظارتی برای رفع مشکلات مؤسسات چه کارهایی انجام داده اند؟
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۰    
مدیر مؤسسه قرآن و عترت آصال استان سمنان از آغاز برگزاری همایش برخط "سواد فضای مجازی" ویژه مؤسسات قرآنی خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۲    
محفل انس با قرآن با همکاری اتحادیه مؤسسات قرآنی استان قزوین، دارالقرآن الکریم قزوین و بسیج در آستان امامزاده علی(ع) برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۶    
مدیرعامل اتحادیه قرآنی مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت استان یزد گفت: اتحادیه با مشارکت رادیو یزد بر آن است تا با اطلاع رسانی از فعالیت های قرآنی، زمینه جذب بیشتر آحاد مردم را نسبت به فرهنگ قرآنی فراهم کند.
خبرنما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
احمد حسین فتایی در جلسه شورای معاونین این اداره کل که امروز 26 بهمن ماه برگزار شد، با اشاره به سفر اخیر معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان، اظهار کرد: در این سفر مقدمات امضای چند تفاهم نامه مهم قرآنی فراهم شد تا فعالیت های حوزه قرآن و عترت و مؤسسات قرآنی استان از [...]
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۴۷    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی اصفهان از برگزاری نشست این اتحادیه با استاندار خبر داد و گفت: در این جلسه قرار شد تا شورای فرهنگ عمومی فرمتی مربوط به بانک جامع اطلاعات قرآنیان استان ارائه کند و این بانک تشکیل شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۰    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های فرهنگی مردمی قرآن و عترت ایلام از برگزاری نشست مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات قرآنی این استان در روز اول اسفندماه خبر داد.
مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به طراحی مسابقات قهرمانی مؤسسات قرآنی گفت: این مسابقات به صورت تیمی در پنج رشته برگزار می شود، امیدواریم با چنین رویدادهایی، فعالیت های این تشکل های مردمی را از برنامه ها و روش های تکراری دور کنیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۲۷    
عصر ایکنای بیست و پنجم بهمن ماه به آئین تجلیل از خادمان قرآن کریم، برگزاری نخستین جلسه جامعه قرآنیان مکتب سلیمانی و راه اندازی مسابقات قهرمانی مؤسسات قرآنی ایران پرداخته است.