شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۸:۴۵Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فعالان قرآنی»

همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
محفل انس با قرآن کریم با حضور جمعی از قاریان ممتاز کشور و فعالان قرآنی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد که در آن مقام معظم رهبری توصیه هایی را برای ترویج قرآن خوانی بیان کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در محفل نورانی انس با قرآن آشنا نبودن مردم و مستعمین کشورمان با زبان قرآن را مانعی در درک مفاهیم قرآنی برشمردند و تأکید کردند: باید متخصصان و فعالان قرآنی برای این موضوع راه هایی پیدا کنند تا مضامین عالی آیات نیز به گوش دل شنوندگان تلاوت برسد .
روزان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در اولین روز ماه مبارک رمضان و در محفل نورانی انس با قرآن که با حضور شماری از قاریان و اساتید ممتاز و فعالان قرآنی برگزار شد، آمیخته شدن مجالس تلاوت قرآن با ترجمه و تفسیر آیات را برای انتقال مفاهیم و مضامین قرآنی به مستعمین و اثرگذاری بر [...]
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در اولین روز ماه مبارک رمضان و در محفل نورانی انس با قرآن که با حضور شماری از قاریان و اساتید ممتاز و فعالان قرآنی برگزار شد، آمیخته شدن مجالس تلاوت قرآن با ترجمه و تفسیر آیات را برای انتقال مفاهیم و مضامین قرآنی به مستعمان و اثرگذاری بر آنها ...
شفاف   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در اولین روز ماه مبارک رمضان و در محفل نورانی انس با قرآن که با حضور شماری از قاریان و اساتید ممتاز و فعالان قرآنی برگزار شد، آمیخته شدن مجالس تلاوت قرآن با ترجمه و تفسیر آیات را برای انتقال مفاهیم و مضامین قرآنی به مستعمین و اثرگذاری بر آنها ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز در اولین روز ماه مبارک رمضان و در محفل نورانی انس با قرآن که با حضور شماری از قاریان و اساتید ممتاز و فعالان قرآنی برگزار شد، آمیخته شدن مجالس تلاوت قرآن با ترجمه و تفسیر آیات را برای انتقال مفاهیم و مضامین قرآنی به مستمعین و اثرگذاری بر آنها، ضروری خواندند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در اولین روز ماه مبارک رمضان و در محفل نورانی انس با قرآن که با حضور شماری از قاریان و اساتید ممتاز و فعالان قرآنی برگزار شد، آمیخته شدن مجالس تلاوت قرآن با ترجمه و تفسیر آیات را برای انتقال مفاهیم و مضامین قرآنی به مستعمین و اثرگذاری بر آنها ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
محفل انس با قرآن کریم با حضور جمعی از قاریان ممتاز کشور و فعالان قرآنی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، حضرت آیت الله خامنه ای با شکرگزاری به درگاه پروردگار کریم به خاطر برخورداری ایران از نعمت وجود قاریان فراوانِ برجسته، خوش خوان و صحیح خوان و آشنا با شیوه های خوب تلاوت گفتند: بر اساس گزارش ها، رشد شاخص قرآن در کشور بیشتر از همه شاخص ها است که این امر مایه خرسندی عمیق است ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
محفل انس با قرآن کریم از دقایقی پیش و در اولین روز ماه مبارک رمضان در حضور رهبر انقلاب اسلامی آغاز شد. به گزارش صبح ساحل، محفل انس با قرآن کریم از دقایقی پیش در حضور حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر انقلاب اسلامی آغاز شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با نخستین روز از ماه مبارک رمضان محفل نورانی انس با قرآن کریم با حضور حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، رهبر انقلاب اسلامی و جمعی از اساتید، قاریان ممتاز و فعالان قرآنی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
شفقنا- حضرت آیت الله خامنه ای تصریح کردند:قرآن مجید در همه عرصه های فردی، خانوادگی، اجتماعی، حکومتی و حتی روابط بین الملل، مملو از تدبیر و حکمت است به گزارش شفقنا ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۶۴ سایت دیگر  
شفقنا- مطابق رسم سالیان گذشته در نخستین روز از ماه رمضان المبارک، محفل انس با قرآن کریم با حضور رهبر انقلاب برگزار خواهد شد. به گزارش شفقنا این مراسم امروز از ساعت 15:30 با حضور جمعی از قاریان ممتاز کشور و فعالان قرآنی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار می شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از فعالان قرآنی و شنوندگان رادیو قرآن مصر خواستار حذف تبلیغات تجاری از برنامه های این شبکه رادیویی هستند. آنها معتقدند پخش اینگونه آگهی ها، معنویت حاکم بر برنامه های قرآنی را مخدوش می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستان تنگستان از نوجوانان، مادران و فعالان قرآنی در محل خانه قرآن موعود(عج) روستای گورک دژگاه تجلیل شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - شهید داود عابدی از شهدایی قرآنی شباهت عجیبی به شهید ابراهیم هادی داشت تا جایی که وقتی بعد از شهادت به خانه شهید هادی می رود همه فکر می کنند ابراهیم زنده شده و برگشته است. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بندرگز با بیان اینکه فعالان قرآنی باید پیشگام احیای جلسات خانگی قرآن باشند، گفت: مجالس ختم قرآن خانگی که در گذشته در محلات رایج بود، یکی از کانون های مهم ارتباط اجتماعی و ترویج فرهنگ دینی در جامعه به شمار می رفت و در تقویت ارتباطات اجتماعی میان مؤمنان بسیار مؤثر بود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۴    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: ایجاد بانک اطلاعاتی و اطلس قرآنی در خصوص تعداد فعالان قرآنی استان در حوزه های مختلف مفسر، قاری، مربی، حافظ، موسسات و مراکز و دیگر بخش های مرتبط با قرآن و دامنه فعالیت این افراد ضروری است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۲    
تعدادی از فعالان قرآنی کشور سوریه با حضور در ایران با مدیران امور قرآنی کشور دیدار و گفت وگو کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت با تأکید بر اینکه تا این لحظه با کمک استان ها پنج هزار و 286 نفر از فعالان قرآنی کشور در سامانه سبا صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ثبت نام کردند، گفت: باتوجه به استقبال گسترده فعالان قرآنی در سه ماهه پایانی امسال ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
محفل انس با قرآن کریم و تجلیل از فعالان قرآنی جلسه شهید حاج حسن دانش با حضور جمعی از مسئولان قرآنی استان در محل مکتب الغدیر یزد برگزار شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با فعالان قرآنی و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی و هنری خراسان شمالی از این که نباید حوزه فرهنگ و هنر را منحصر به مناطق و اقشار خاص کنیم، سخن گفت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان و فعالان قرآنی استان یزد از محمدحسن حسن زاده به منظور افتخارآفرینی و کسب رتبه اول مسابقات بین المللی قرائت قرآن کشور قطر تجلیل شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست صمیمی فعلان قرآنی استان کردستان با استاندار کردستان امروز، 25 اسفند در سالن اندیشه سینما بهمن سنندج برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کردستان و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان برای بیان نقطه نظرات، پیشنهادات و مشکلات قرآنیان استان کردستان نشست صمیمی با فعالان قرآنی استان داشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مراسم استقبال از ماه مبارک رمضان با حضور اقشار مختلف مردم و با هدف تجلیل از فعالان قرآنی در مهدیه اردبیل برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
امروز (25 اسفندماه) با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمان، امام جمعه عنبرآباد، روحانیون، هیئت های مذهبی، مداحان و فعالان قرآنی همایش طلایه داران تبلیغ در مصلی عنبرآباد برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست شورای توسعه قرآنی استان قم برای بار سوم در سال 1401، با حضور جمعی از مدیران و فعالان قرآنی این استان برگزار شد که در این جلسه توضیحاتی در خصوص شناسایی استعدادهای قرآنی مطرح و بر ضرورت کار قرآنی روی نوجوانان تاکید شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۳۲    
فعالان قرآنی و اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی اراک با حضور علیرضا امانی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان تجلیل شدند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۴    
یکی از فعالان قرآنی کشورمان طرحی را برای انس مردم با قرآن در طول سال ارائه کرده است به طوری که می توان به یک ارتش قرآنی 20 میلیونی دست یافت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مؤسسه بیت الاحزان حضرت زهرا(س) شهرستان دزفول، اردوی تفریحی معرفتی ترنم وحی ویژه فعالان قرآنی مساجد، مدارس و مؤسسات قرآنی را در روزهای پایانی سال برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
طرح آیه های زندگی ویژه فعالان قرآنی، طلاب، مشاوران و فرهنگیان امروز، 23 اسفندماه در اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۹    
سیدمجید پوراحمدی گفت: فعالان قرآن و عترت نیز در دایره حمایتی صندوق اعتباری هنر هستند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
خانه قرآن ترنج بندرانزلی به همت خیرین و حضور فعالان قرآنی تا به امروز توانسته مأمنی برای انجام فعالیت های فرهنگی و قرآنی باشد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت لرستان از فراهم شدن بیمه فعالان قرآنی این استان خبر داد و گفت: با توجه به تغییر نرخ حق بیمه پرداختی و افزایش سنواتی آن فعالان قرآنی استان حتی الامکان تا پایان سال جاری جهت ثبت نام مراجعه کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سیصدو هشتاد و دومین کرسی تلاوت قرآن یادبود شهدا با حضور امام جمعه خان ببین و فعالان قرآنی شامگاه امروز، 20 اسفندماه در مصلی امام خمینی شهرخان ببین برگزار شد.
مسئول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از صدور معرفی نامه جدید بیمه برای 47 فعال قرآنی این استان توسط صندوق هنرمندان خبر داد.
دوره تربیت مربی طرح نوین آموزش قرآن (طرح بشری) بزرگ ترین رویداد قرآنی استان کهگیلویه وبویراحمد در یاسوج در حال برگزاری است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۵۵    
محفل جزءخوانی قرآن از سوی مرکز اسلامی استان بوشهر با حضور فعالان قرآنی و امور مذهبی در مسجد جامع اهل سنت محله وحدت منطقه یک شهر بوشهر برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از بیمه شدن 208 فعال قرآنی استان خبر داد و گفت: معرفی نامه این فعالان قرآنی به اداره تأمین اجتماعی استان ارسال شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت مهدی عجل الله 200 فرم معرفی نامه صندوق اعتباری هنر برای بیمه فعالان قرآنی استان کرمان صادر شد.
برای 63 نفر از هنرمندان و اهالی رسانه و فعالان قرآنی عضو صندوق اعتباری هنر معرفینامه بیمه تامین اجتماعی صادر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۷:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: یازده هزار نفر از فعالان قرآنی به عضویت صندوق اعتباری هنر در آمدند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۶:۵۰    
مدیر مؤسسه قرآن و عترت بلدالامین بیرجند با اشاره به چالش های برنامه های قرآنی در سال جاری، گفت: با اینکه شاهد عدم ضعف در برگزاری مسابقات قرآنی بودیم، اما فعالان قرآنی و مؤسسات در یک رکود ناشی از عدم توجه به سر بردند که تا پایان سال ادامه داشت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های قرآنی ماه مبارک رمضان صبح امروز دوشنبه 15 اسفند ماه در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور صفدری مدیرکل و جمعی از فعالان قرآنی استان برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از معرفی بیش از 10هزارنفر از اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآنی در سال 1401 به سازمان تأمین اجتماعی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه ماه مبارک رمضان نشست هم اندیشی اساتید و فعالان قرآنی شهرستان کاشمر با مسئولان این شهر شامگاه، 15 اسفندماه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۶    
نشست بررسی طرح سنجش ، آموزش و سطح بندی داوران مسابقات قرآن عصر امروز 15 اسفند ماه با حضور جمعی از مدیران و فعالان قرآنی در خبرگزاری ایکنا برگزار شد.