جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۴:۳۲May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فعالان قرآنی»

شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۷    
خدابخشیان گفت: طی مراسمی از فعالان قرآنی مسابقات مدها متان در سال 99 و مسابقه قرآن و عترت سال جاری کانون بعثت واقع در مسجد النبی شهرستان تویسرکان تجلیل به عمل آمد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۴    
مراسم تجلیل از فعالان قرآنی ماه مبارک رمضان و نفرات برتر شاهد و ایثارگر قرآنی شهرستان ایلام در مسابقات مرحله استانی روز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه، در بنیاد شهرستان ایلام برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از فعالان قرآنی با حضور در محل پلیس راهور ناجا از فعالیت های ترویجی این نیرو در راه گسترش فرهنگ قرآنی در میان کارکنان و خانواده ایشان قدردانی کردند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۹    
همزمان با بیست و نهمین روز از ماه رمضان، فعالان قرآنی شاهد و ایثارگر قزوین در همایش گلشن وحی تجلیل شدند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۳    
همزمان با بیست و نهمین روز از ماه رمضان، فعالان قرآنی شاهد و ایثارگر قزوین در همایش گلشن وحی تجلیل شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۳    
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پیامی درگذشت مریم پالیزی از فعالان قرآنی استان گلستان را تسلیت گفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۰۵    
آئین تجلیل از فعالان قرآنی حلقه های تربیتی صالحین پایگاههای خواهران منطقه عشایری دیناران برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۷    
مؤسسه منهاج القرآن پاکستان با برخورداری از ده ها شعبه در صد کشور جهان و پرورش قرآ ن پژوهان و انتشار صدها اثر در زمینه تفسیر و ترجمه قرآن به زبان های مختلف، یک نهاد موفق است که می تواند الگویی برای فعالان قرآنی ایران باشد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۳:۳۰    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: باید از ظرفیت فعالان عرصه قرآنی در حوزه های گوناگون صنعتی، اجتماعی و ... استفاده کرد.
دبیر اجرایی نمایشگاه مجازی قرآن کریم گفت: از یکشنبه 19 اردیبهشت ماه بن تخفیف 50 درصدی خرید کتاب برای 10 هزار و 500 دانشجو و طلبه که در رشته های علوم قرآنی تحصیل می کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل ارتباطات و هماهنگی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره مشکلات ناشی از کرونا میان موسسات و فعالان قرآنی، گفت: حمایت های انجام شده از موسسات و فعالان قرآنی کافی نیست و باید توسعه پیدا کند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با آخرین روز از ماه رمضان، همایش گلشن وحی به منظور تجلیل از فعالان قرآنی شاهد و ایثارگر در قزوین برگزار می شود.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ابوالحسن احمدی شاهرختی دبیر کل اتحادیه جهانی فعالان قرآنی در بیانیه ای اهانت اخیر صهیونیستهای غاصب به مسجدالاقصی را محکوم کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۹    
مراسم کلنگ زنی دارالقرآن نورالثقلین با حضور جمالی فرماندار علی آباد کتول ،حجت الاسلام مهدی نژاد امام جمعه معزز، دکتر نوروزی نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل و رئیس آموزش و پرورش استان و شهرستان ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۵    
فعالان قرآنی برای دورنماندن دانش آموزان ازفضای حفظ قرآن درایام کرونایی، طرح هایی رابه صورت مجازی برای قرآن آموزان خود راه اندازی کرده اند تااز فضای آموزشی دور نمانند. محمد باقر فروغی نیز بااستفاده ازابزار مدرن الکترونیکی درپی تربیت حافظ قرآن است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۳    
مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهدای روستای ایران آباد گفت: اعضا و فعالان قرآنی کانون فرهنگی هنری شهدای ایران آباد همزمان با ماه نزول قرآن کریم تجلیل شدند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روز 15اردیبهشت ماه به مرور اقدام به ارسال پیامک برای فعالان قرآنی مشمول دریافت بن خرید از نمایشگاه مجازی قرآن کریم کرده است.
فرایند توزیع بن های خرید از نمایشگاه مجازی قرآن کریم ویژه فعالان قرآنی کشور از امروز بین 16 هزار و 500 فعال قرآنی آغاز شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، مراسم کلنگ زنی و احداث دارالقران نورالثقلین در شهرستان علی آباد کتول برگزار گردید. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به نقل از مدیریت آموزش و پرورش علی آباد کتول ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین با اشاره به برپایی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان، از تمام قرآن دوستان استان قزوین برای بازدید از این نمایشگاه دعوت به عمل آورد و اعلام داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فرایند توزیع بن های خرید از نمایشگاه مجازی قرآن کریم ویژه فعالان قرآنی کشور از امروز بین 16 هزار و 500 فعال قرآنی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از آغاز به کار نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم از 11 اردیبهشت ماه جاری خبر داد و گفت: انتظار از جامعه بزرگ قرآنی استان حضور فعال در زمان برگزاری نمایشگاه قرآن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مرتضی نجفی قدسی از فعالان قرآنی استان قم در یادداشتی به مناسبت شب های قدر به این پرداخته است که قدر به معنای تقدیر و اندازه گیری است و در شب قدر انسان باید علاوه بر اعمال عبادی، ساعتی به تفکر بیندیشد، بلکه هندسه وجودی خود را بشناسد و خود را ارزان نفروشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
" نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم " با شعار قرآن کتاب رشد و پویش با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از فعالان قرآنی به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۴    
ملایر- به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه از فعالان قرآنی و مربیان عقیدتی شهرستان ملایر با اهدای لوح تقدیر شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۰۹    
یحیی جرگه نارویی گفت: یکی دیگر از برنامه های کانون در این ماه مبارک، تجلیل از فعالان مسجدی و قرآنی است که در تداوم طرح ملی سه شنبه های تکریم برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: به مناسبت ماه رمضان تجلیل از مراقبان سلامت شاغل در پایگاه های سلامت شهر قزوین و مرکز بهداشت شهید بلندیان با حضور فعالان قرآنی و با مشارکت مرکز بهداشت در فضای مجازی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۴۰    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت لرستان از توزیع بسته ارزاق به نرخ دولتی میان خانواده های جامعه قرآنی استان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی از ثبت یک هزار و 114 جلسه در سامانه جلسات خانگی قرآن کریم همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) خبر داد و گفت: همراهان اصلی ما در این پویش، فعالان قرآنی مخلص و باانگیزه ای هستند که در استان های مختلف جهت به ثمر نشستن این پویش تلاش می کنند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ،صدیف بدری رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با حضور در محل موسسه "دارالقرآن نور مبین اردبیل" ضمن شرکت در همایش فعالان قرآنی و هم صحبتی با مدیر و مربیان موسسه، از نزدیک در جریان دغدغه ها، مشکلات و موانع پیش روی فعالیت های این مجموعه فرهنگی قرار گرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۶    
نشست خبری نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم صبح امروز 7 اردیبهشت ماه با حضور عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ همزمان با سیزدهمین روز ماه مبارک رمضان، محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان بین المللی و فعالان قرآنی در مصلا مهدیه امام خمینی(ره) اهواز برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
خدمتکار درباره تسهیلات ارائه شده در بخش فروش محصولات فرهنگی نمایشگاه گفت: امسال همه محصولات با تخفیف 20 درصدی ارائه می شود و مهم ترین تسهیلات ما موضوع ارسال رایگان پستی برای خرید های بالای 50 هزار تومان است.
مجمع دارالقرآن بقیةالله افغانستان، محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان، حافظان و فعالان قرآنی 20 اردیبهشت ماه برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم حجت ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با حضور در روستای فرهنگی و دوستدار کتاب ارکان بجنورد و بازدید از فعالیت های قرآنی اهالی مسجد این روستا، از فعالان قرآنی و بانیان خیر آن در راستای توسعه ارزش های قرآن قدردانی کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام عزیز صابری در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، اظهار داشت: با توجه به اینکه بحث انفاق ریشه وحیانی دارد، برخی از مومنین با انفاق از مال، جان، علم و داشته های خود، در این عمل خدا پسندانه شرکت می کنند. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۹    
همزمان با ماه مبارک رمضان از فعالان قرآنی شهرستان قلعه گنج تجلیل شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نوروزی گفت: در ماه پر فیض و برکت رمضان از فعالان قرآنی که دارای مقام استانی هستند تجلیل خواهد شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۴۷    
نخستین دوره طرح انگیزشی و تشویقی ویژه فعالان قرآنی نیروی هوایی ارتش در فروردین ماه امسال اجرا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۴    
بوشهر- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: فعالان قرآنی استان بوشهر نیازمند حمایت بیشتری هستند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۳    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آرادان از برگزاری 9 عنوان ویژه برنامه ماه مبارک رمضان با مشارکت فعالان قرآنی در این شهرستان خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۰۷    
مقام معظم رهبری در اوّلین روز ماه مبارک رمضان، از طریق ارتباط تصویری با جمعی از فعالان قرآنی در مصلای امام خمینی(ره) در خصوص مذاکرات در بخشی از سخنان خود فرمودند: یک جمله هم راجع به این قضایای جاری این روزها، قضیّه ی برجام و تحریمها و این حرف ها عرض بکنیم که خب گفت وگوهای زیادی هست ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان استاندارخوزستان با جمعی از قاریان و فعالان قرآنی دیدار و گفتگو کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
در طلیعه ماه مبارک رمضان و بهار قرآن، مراسم نورانی انس با قرآن کریم با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و از طریق ارتباط تصویری با جمع محدودی از فعالان قرآنی در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۱۵    
دو نفر از فعالان قرآنی کشورمان ضمن معرفی گوشه ای از خدمات مرحوم محمدجعفر تجلی به جامعه قرآنی، او را در زمره مدیران موفق امور قرآنی کشورمان به حساب آوردند که برکات آثار او در این سالها هم جامعه قرآنی را بهره مند کرده است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۵    
به گزارش سبلان ما ، آیین استقبال از ماه مبارک رمضان شب سه شنبه در آستانه ورود به این ماه پربرکت با سخنرانی حجت الاسلام جابر عزیزی امام جمعه شهرستان بیله سوار و جمعی از فعالان قرآنی شهرستان بیله سوار همراه با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکلهای بهداشتی در مسجد حضرت ابوالفضل این شهرستان برگزار شد ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۵    
رئیس اوقاف و امور خیریه شهر ری در جلسه ای با کارشناسان قرآنی بقاع متبرکه و فعالان قرآنی این شهرستان بر لزوم اثرگذار بودن فعالیت فعالان قرآنی این شهرستان تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدجعفر تجلی از فعالان قرآنی کشور و مسئول سابق مسابقات بین المللی قرآن درگذشت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان - داور بین المللی مسابقات قرآن کریم گفت: کاهش محافل قرآنی چالش جدی برای فعالان قرآنی در اصفهان است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۴    
مدیر دفتر قران و عترت جنوب کرمان گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان از فعالان قرآنی جنوب کرمان تجلیل می شود.