پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۹:۲۶Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرق اصفهان»

روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان-آرزوخدایی در نیمه نخست سال جاری همزمان با یکپارچه سازی شرکتهای آبفا شهری و روستایی در استان اصفهان، 9 روستا در منطقه کوهپایه تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ قرارگرفتند و از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار شدند ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۰    
قلم/اصفهان_معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از سرمایه گذاری هزار میلیارد تومانی برای تکمیل آزادراه شرق اصفهان خبر داد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون ساخت وتوسعه آزادراه ها گفت: آزادراه شرق اصفهان به عنوان یکی از قطعات مهم کریدور شمال- جنوب کشور با اجرای بیش از 9 میلیون متر مکعب عملیات خاکی در طول مسیر، اجرای 4 دستگاه پل بزرگ فولادی و کاهش 80 دقیقه ای زمان سفر از شهرهای شمالی به بخش جنوبی اصفهان مراحل نهایی اجرا را طی می کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای یک باند پنج نفره قاچاق مواد افیونی به مرکز کشور و کشف 448 کیلو تریاک از آنان طی عملیات ضربتی مأموران یگان تکاوری این فرماندهی خبر داد. ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق اصفهان در همه بحرانهای اجتماعی ،اقتصادی با مردم اصفهان همراه بود و به عنوان مثال می توان ظهور و بروز این همراهی را در خشکسالی ها ،بیماری کرونا و بیکاری های شرق اصفهان مشاهد ه کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۳    
پروژه ساماندهی میدان امام حسین(ع) در مسیر محور دولتخانه صفوی است و با اجرای این پروژه اتصال محور گردشگری از سمت جنوب به شمال شرق اصفهان انجام می شود.در حال حاضر عملیات زیرسازی این میدان به جز در بخش جنوبی به پایان رسیده است.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها _ اصفهان _ جانشین فرماندهی انتظامی استان، از دستگیری سارق باغ ویلاهای حوزه شرق اصفهان در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی و اعتراف متهم به 35 فقره سرقت خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
آبشار نمکی پتاس، در نزدیکی خور و بیابانک قرار گرفته و یکی از جاذبه های طبیعی به شدت زیبای ایران است که شاید آنچنان که باید تا به حال معرفی نشده است که ما قصد داریم شما را با این مکان دیدنی آشنا کنیم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه شهید شرافت نایین در شرق اصفهان موفق به کشف و ضبط 124 کیلو و 62گرم تریاک شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۹    
اصفهان- ایرنا- غرب شهر کوهپایه اصفهان شهرک سینمایی متعلق به دوره قاجار قرار دارد ، این اثر تاریخی شامل قلعه و کاروانسرا که 140 سال قدمت دارد و در سال 1978 میلادی فیلم"کاروان ها" در این مکان با حضور آنتونی کوئین و چندین هنر پیشه ایرانی و خارجی ساخته شد. این مکان نیازمند مرمت و سرمایه گذاری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۲۷    
اصفهان- ایرنا- هشت کیلومتری غرب شهر کوهپایه اصفهان شهرک سینمایی متعلق به دوره قاجار قرار دارد که به مزرعه حاج حسن جواهری مشهور است. این مجموعه تاریخی دارای قلعه و کاروانسرا می تواند به یکی از جاذبه های گردشگری شرق اصفهان تبدیل شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری اصفهان گفت: هارتباط مرکز استان به استان های مجاور از طریق بزرگراه از اهداف استان است که بر همین اساس بحث آزادراه تهران_اصفهان _ شیراز را در دستور کار داریم که قطعه اول و دوم آزاد راه شرق اصفهان آماده افتتاح است که 3200 میلیارد تومان برای این بزرگراه هزینه شده است که قطعه سوم ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۶:۵۹    
محمدآباد شهری در شرق اصفهان با بافت تاریخی غنی خود، حالا گامی بلند برای توسعه گردشگری برداشته و اولین اقامتگاه سنتی این شهر افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- ایجاد بندرخشک با افزایش رونق تولید ناخالص ملی، کاهش درصد بالای نرخ بیکاری و توسعه حمل و نقل بین المللی در دنیای امروز یکی از عوامل رشد هر کشوری است اما وعده های احداث آن در نصف جهان سالیان درازی در حد شعار باقی مانده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۰:۱۶    
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت: محل دائمی برگزاری رویدادهای نمایشگاهی اصفهان به عنوان نخستین شهرک نمایشگاهی کشور افتتاح شد و به بهره برداری رسید. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: زلزله روز سه شنبه شهرستان خور و بیابانک در شرق اصفهان خسارت نداشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: زلزله روز سه شنبه شهرستان خور و بیابانک در شرق اصفهان خسارت نداشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۹    
گروه استان ها-کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از کاهش دمای 10 درجه ای در مناطق شرق اصفهان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه خبر داد و گفت: در این مناطق وزش باد و گرد و خاک، کاهش دید افقی و کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۱    
کویر خارا در نزدیکی شهر اصفهان و 40 کیلومتری کویر ورزنه قرار گرفته است به گزارش گلونی کویر خارا در نزدیکی شهر اصفهان قرار دارد. این کویر در 150 کیلومتری غرب یزد و در 100 کیلومتری شرق اصفهان واقع شده است. وسعت کویر خارا حدود 17000 هکتار است که در 40 کیلومتری کویر ورزنه قرار دارد. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
40 هزار هکتار کشت پاییزه و نزدیک 20 هزار هکتار کشت بهاره در شرق اصفهان داریم که کشت پاییزه عمدتا غله شامل گندم و جو و کشت بهاره عمدتا ذرت علوفه ای و ارزن است.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آب از سد رودشتین در شرق اصفهان روز جمعه برای تامین حقابه زیست محیطی به سمت تالاب بین المللی گاوخونی رهاسازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - آب از سد رودشتین در شرق اصفهان روز جمعه برای تامین حقابه زیست محیطی به سمت تالاب بین المللی گاوخونی رهاسازی شد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۳    
ساخت و سازهای خلاف نفس پروژه کنار گذر شرق اصفهان را به شماره انداخته است !!
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۲    
اصفهان– مجری طرح های زیربنایی استان اصفهان با اشاره به بهره برداری از دو فاز آزادراه شرق اصفهان گفت: فاز سوم این پروژه نیز در دست اجرا است که بخشی از آن از پارک ملی کلاه قاضی می گذرد.
روزنامه زاینده رود   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد توام با گرد و خاک محلی و افزایش ابر پدیده غالب مناطق شرق و غرب استان در 24 ساعت آینده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۵    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد توام با گرد و خاک محلی و افزایش ابر پدیده غالب مناطق شرق و غرب استان در 24 ساعت آینده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۹    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد توام با گرد و خاک محلی و افزایش ابر پدیده غالب مناطق شرق و غرب استان در 24 ساعت آینده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
آزاد راه شرق اصفهان به مدت 10 سال درگیر مشکلات بسیار زیادی بوده و حالا با همت مهندسان به نتیجه رسیده و تا چند روز دیگر به بهره برداری می رسد.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۹    
پروژه نصب پست هوایی و بهینه سازی شبکه هوایی موجود در خیابان شهید رجایی در محدوده برق منطقه 10 به اتمام رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - جمعی از کشاورزان شرق اصفهان روز دوشنبه با اجتماع در مقابل شرکت آب منطقه ای در ضلع جنوبی پل خواجو) ادامه جریان آب زاینده رود برای آبیاری دوره کشت تابستانه و تامین حقابه خود را خواستار شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مشاور وزیر در پروژه های ویژه وزارت راه و شهرسازی از افتتاح 63 کیلومتر از آزادراه کنارگذر شرق اصفهان تا چند روز آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مجری طرح های زیربنایی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در استان اصفهان گفت: آزادراه کنارگذر شرق اصفهان در حال حاضر با هزینه حدود 8000 میلیارد ریالی آماده بهره برداری است که می تواند سالانه 740 میلیون لیتر کاهش مصرف سوخت و 250 نفر کاهش تلفات جاده ای را در کنار دیگر مزایا به همراه داشته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۱    
نبود بیمارستان بزرگترین مشکل روستاهای شرق اصفهان است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: با بهره برداری از کنار گذر شرق اصفهان علاوه بر نقش ویژه در توسعه ترانزیت و تاثیر ویژه در اقتصاد کشورافزایش، شاهد کاهش انتشار آلاینده های زیست محیطی و تولید بیش از 2 هزار شغل دائم در منطقه خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
بهرامی گفت: 5 پروژه بزرگ آزاد راهی کشور از جمله آزاد راه شرق اصفهان در حال ساخت است که کنار گذر شرق اصفهان تا چند روز آینده به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: آزادراه شرق اصفهان یکی از مهمترین طرح های عمرانی به شمار می رود و از اهمیت بسیار قابل توجهی برای مدیریت استان برخوردار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۷:۴۱    
اصفهان- ایرنا- معاون ساخت و توسعه آزادراه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: کنارگذر شرق اصفهان یک طرح مهم ملی و قطعه ای از کُریدور شمال جنوب کشور است که این استان را از محل گذر، به محل توقف و مقصد سفر تبدیل می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حلقه مفقوده کریدور ترانزیتی شرق به غرب، آزادراه کنار گذر شرق اصفهان است که تا چند روز آینده به بهره برداری می رسد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۰۸    
اصفهان- تالاب بین المللی گاوخونی در شرق اصفهان یکی از بزرگ ترین و مهم ترین تالاب های ایران محسوب می شود که در طول تاریخ علاوه بر ایجاد فضای فرح بخش در شرق اصفهان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- شماری از کشاورزان دشت برخوار در شمال و شمال شرقی اصفهان روز سه شنبه با اجتماع مقابل استانداری این استان حقابه خود را خواستار شدند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۴۴    
مراسم عزاداری سنتی یاران عزا همزمان با ماه محرم، در شهر هرند از توابع شرق اصفهان با حضور عشاق اباعبدالله و در اندوهی وصف نشدنی برپا شد.
اصفهان شرق   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اصفهان شرق ، یاران عزا عبارت است از خواندن هم آوای اشعار سوزناک و دردناک محتشم کاشانی در شب دهم محرم به منظور همدردی با مصائب سیدالشهدا(ع) و مردم به صورت جمعی در این مراسم شرکت می کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۶    
با امدادرسانی آتش نشانان اصفهانی، سرنشینان حادثه سقوط پراید در کانال آب در محدوده کمربندی شرق اصفهان نجات یافتند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۲۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مراسم سوگواری شب تاسوعای حسینی و روز عاشورا، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در شهرها و روستاهای شرق اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۷:۴۰    
سه مصدوم حادثه تصادف در شرق اصفهان با اقدام به موقع هلال احمر نجات یافتند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
این روزها شرق اصفهان، یکپارچه عزادار شهادت سالار شهیدان است و هر کس به نوعی درصدد است تا عزاداری را با شور خاصی و حتی بهتر از سال های قبل البته با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، برپا کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۶    
پیکر مادر بزرگوار شهید والامقام سردار صالح در گلزار شهدای روستای اندلان در شرق اصفهان به خاک سپرده شد.
اصفهان شرق   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۴    
به گزارش اصفهان شرق ، با آغاز ماه محرم، آنچه برای همگان جذاب تر به نظر می رسد، سنت هایی است که در برخی شهرها، دست به دست می چرخد و نگاه هر فردی را به خود جلب می کند ...