شنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۷:۰۸Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زاینده رود»

خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
زَردکوه؛ کوهستانی در شهرستان کوهرنگ و استان چهارمحال و بختیاری،سرچشمه ی اصلی کارون ، زاینده رود و دز است.
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش    
اصفهان- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: حجم آب موجود در سد زاینده رود به 205 میلیون متر مکعب رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان گفت: مشکل آب در استان اصفهان باید پیگیری شود چرا که دهها هزار نفر از زاینده رود ارتزاق می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: 600 هزار نفر به صورت مستقیم از زاینده رود ارتزاق می کنند اما در حال حاضر زنده رود به مرده رود تبدیل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دفترریاست جمهوری ایران در حاشیه حضور در گلستان شهدای این استان با درخواست و گلایه یکی از شهروندان برای رفع معضلات زاینده رود روبه رو شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری چادگان گفت: بهره برداری هرچه زودتر شبکه فاضلاب این شهرستان از آلودگی آب سد زاینده رود جلوگیری خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۳    
عصر امروز همایش یاوران معروف، یاران خرازی به همت مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با حضور مسؤولان استانی و لشکری از جمله امام جمعه اصفهان و نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، دادستان اصفهان و... برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: هم اکنون 200 میلیون مترمکعب آب پشت سد زاینده رود این مخزن تامین کننده آب آشامیدنی بیش از پنج میلیون نفر وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۰    
گروه استان ها مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بارش ها در استان از ابتدای مهرماه سال جاری نسبت به میانگین بلندمدت 20 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
توقف پروژه انتقال آب بن-بروجن، حذف گوشت قرمز از سفره اقشار متوسط جامعه، در مورد توافق با آژانس زود قضاوت نشود، شهر نفس می کشد، رهسازی آب زاینده رود در اردیبهشت، ساخت 300 ویلا در اصفهان طی 20 روز، وزیر بهداشت نه مدیرکل مرده شورخانه، توقف تمام نظارت های فراپادمانی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 74 درصد از مساحت استان با توجه به کاهش بارش ها در سالجاری تحت تاثیر خشکسالی قرار دارد. منصور شیشه فروش حجم فعلی ذخیره سد زاینده رود را 199 میلیون مترمکعب عنوان کرد و گفت ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزان اصفهان گفت: دستگاه قضا در پی شکایت نظام صنفی و تشکل های کشاورزی و زیست محیطی استان اصفهان و شماری از دوستداران زاینده رود و فعالان محیط زیست، رای به توقف پروژه انتقال آب بن_بروجن داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
فارس نوشت: قاضی کمیسیون رسیدگی به امور آب های زیرزمینی استان اصفهان رأی به توقف عملیات غیرقانونی انتقال آب بن-بروجن داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۰    
شهردار زاینده رود گفت: احداث جاده دسترسی محلات مدیسه به کله مسیح به صورت مشترک بین شهرداری های زاینده رود و باغشاد در حوزه استحفاظی هر یک از شهرها با هدف تردد ایمن شهروندان به مرحله اجرا رسید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
با گذشت حدود 6 ماه از سال آبی 99-1400، ذخیره سد زاینده رود تاکنون به 199 میلیون مترمکعب رسیده است. کل سد ظرفیت یک میلیارد و450 میلیون متر مکعب دارد که اکنون کمتر از 14 درصد آن آبگیری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تیم فوتسال شهروند ساری امروز در دیداری حساس در اصفهان به مصاف گیتی پسند می رود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
کاهش نزولات آسمانی سبب کمبود ذخیره آب پشت سد زاینده رود شده است. در حال حاضر ذخیره سد زاینده رود به 199میلیون مترمکعب رسیده است و کمتر از 14 درصد آن آب دارد. ...
بنیاد نخبگان استان اصفهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۴    
به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان اصفهان، هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود در راستای پیشرفت اهداف سازمانی خود در چند رده شغلی ذیل از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زاینده رود موجودی زنده است که اگر طرحی جامع برای احیای آن نباشد دچارمرگ خواهدشد، دراین زمینه نخبگان باید ورود جدی داشته باشند تا این بحران برطرف شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۰    
اصفهان- شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: فقط 14 درصد از سد زاینده رود آب دارد و شرایط بحرانی را طی می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: آب در رودخانه زاینده رود در اردیبشت 1400 و فقط در یک مرحله برای کشت بهاره جاری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: با توجه به مقدار بارش ها و ذخیره سد زاینده رود به میزان حدود 200 میلیون مترمکعب باید برای رهاسازی آب بخش های کشاورزان و آشامیدنی موردنیاز منطقه برنامه ریزی شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۷    
شهردار زاینده رود گفت: ایمن سازی راه ها یکی از عوامل تأثیرگذار در کاهش تصادفات شهری است از این رو پروژه سامان دهی جاده میدان شهدای این شهر به سمت باغشاد اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۵۱    
انفجار مغازه در شهر زاینده رود شهرستان لنجان یک مصدوم برجای گذاشت
صدای لنجان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۲    
ابوالفضل توکلی در گفتگو با خبرنگار صدای لنجان ؛ ضمن تبریک حلول ماه مبارک رجب اظهار کرد: دو پروژه ای که به صورت مشترک در حال اجراست شامل احداث جاده مدیسه به کله مسیح و همچنین پروژه سامان دهی جاده میدان شهدای زاینده رود به باغشاد است. ...
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر سومین جشنواره شعر زاینده رود استان جهارمحال و بختیاری از تمدید مهلت ارسال آثار تا 10 اسفند به دبیرخانه جشنواره استانی شعر زاینده رود در شهرستان سامان چهارمحال و بختیاری خبر داد
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۱    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: میزان فرونشست چیزی بین 15 تا 20 سانتی متر در مکان های مختلف بوده و همچنین هر سال یک متر از سطح آب های زیرزمینی کاسته می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجن در مجلس از عملکرد وزرای نیرو و کشور در زمینه آبرسانی به استان چهارمحال و بختیاری انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان حجم کنونی سد زاینده رود را 190 میلیون متر مکعب اعلام کرد و گفت: حجم آب پشت سد زاینده رود نسبت به بلندمدت 74 درصد کاهش دارد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۲    
شهرستان های کوهرنگ و فریدونشهر به عنوان سرچشمه های زاینده رود امسال به ترتیب با کاهش 41 و 64 درصدی بارش ها روبرو هستند. پیش بینی های هواشناسی نشان می دهد کاهش بارش های امسال در ماه های آتی جبران نخواهد شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۸    
سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان جهت گسترش همکاری های اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه مسکن با مدیرعامل جدید شرکت عمران زاینده رود اصفهان دیدار کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، محمود واعظی رئیس دفتر رییس جمهور 18 بهمن سال جاری در نامه ای خطاب به وزیر نیرو و رییس سازمان حفاظت محیط زیست اقدام درباره اعلام تالاب بین المللی گاوخونی به عنوان “منطقه حفاظت شده” و رسیدگی همه جانبه به زاینده رود و این تالاب را خواستار شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۲    
رئیس شورای شهر اصفهان نسبت به کمبود ذخیره اب پشت سد زاینده رود ابراز نگرانی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دبیر چهارمین جشنواره سراسری دانشجویی داستان کوتاه زاینده رود، علاوه بر اعلام خبر تمدید مهلت ارسال اثر تا پایان فروردین ماه 1400، هیأت داوران این دوره از جشنواره را نیز معرفی کرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت:هم اکنون به علت گرمای هوا برخی از درختان بادام به ویژه در پایین دست و مجاور رودخانه زاینده رود شهرستان سامان در حال گلدهی و باز شدن است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تصویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی امروز به رشته های مختلف ورزشی اختصاص یافته است.
برترین ها / فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۹:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
حبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال استقلال در هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل اول لیگ برتر در اصفهان مقابل سپاهان شکست خورد تا صدرنشینی را از دست بدهد. استقلال امروز (شنبه) در چارچوب هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف سپاهان رفت و با نتیجه 2 بر صفر شکست خورد ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۸:۳۹    
شفقنا – مهاجم طلایی پوشان دیار زاینده رود در اوج دوارن فوتبالی خود به سر می برد و امید نخست نویدکیا برای درخشش در این بازی است. به گزارش شفقنا ورزشی، استقلال و سپاهان تا ساعاتی دیگر حساس ترین و جذاب ترین بازی هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر را برگزار خواهند کرد. ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
هیچوقت تقابل شان معمولی نبوده.هرگز نشده که بازی رودرروی شان کم اهمیت باشد. صحبت از جدال سپاهان و استقلال است. زردهای دیار زاینده رود و آبی های پایتخت نشین یک بار دیگر به هم رسیده اند و این بار، حساس تر از همیشه. چهارده بازی از لیگ گذشته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
هیمالیانورد و قهرمان کوهنوردی ایران و آسیا مسیر 30 کیلومتری زاینده رود را دوید.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۱۵    
کتاب سفرنامه اروپا، از کرانه زاینده رود تا ساحل رود سن نوشته سیدمرتضی هاشمی به شرح سفر استادان دانشگاه اصفهان به اروپا می پردازد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه چادگان گفت: دشمنان از این بیم دارند که جوانان کشورمان در برابر خواسته های غلط دشمنان مبارزه خواهند کرد.
سامان برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۸    
ورزشی اولین باشگاه اسلالوم استان چهارمحال و بختیاری با حضور محمد کرمانی نژاد – مدیر حقوقی صندوق کارآفرینی امید، روز سه شنبه در روستای سوادجان در بخش زاینده رود شهرستان سامان افتتاح و به بهره برداری رسید. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۹:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
حجم آب خروجی سدهای کشور نیز از ابتدای سال تا 18 بهمن ماه نیز گویای این است که 12.43 میلیارد متر مکعتب آب از سدهای کشور خارج شده که این عدد در سال گذشته 14.71 میلیارد متر مکعب بووده است و 15 درصد کاهش را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: ذخیره سد زاینده رود به 188 میلیون مترمکعب رسیده است و 14 درصد آن آب دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - استاندار اصفهان رضایی با اشاره به کاهش حجم آب در پشت سد زاینده رود و بارندگی ناچیز امسال گفت: در راستای کاهش مصرف، بخشنامه کرده ایم که دیگر به هیچ وجه، صنایع آب بِر در استان ایجاد نشود.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های توسعه معادن روی ایران، فولاد کاوه جنوب کیش و سیمان خاش در بورس و معامله گران شرکت های بیمه تجارت نو، سرمایه گذاری مسکن زاینده رود و دارویی ره آورد تامین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
اوشیدا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
چند ماهی از برکناری بعضی از مدیران سازمان عمران زاینده رود می گذرد و شنیده ها حکایت از این داشت که اعضای هیات مدیره این سازمان تمایل دارند فردی را به عنوان مدیرعامل جدید این سازمان انتخاب کنند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های توسعه معادن روی ایران، فولاد کاوه جنوب کیش و سیمان خاش در بورس و معامله گران شرکت های بیمه تجارت نو و سرمایه گذاری مسکن زاینده رود در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.