جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۱:۰۸Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چادگان»

ایمنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه چادگان با اشاره به اهمیت وزارت آموزش وپرورش گفت: نباید در انتخاب وزیر این وزارتخانه وقفه ایجاد شود، ضرورت دارد مجلس شورای اسلامی و دولت سیزدهم به وزارت آموزش وپرورش توجه ویژه داشته باشند، زیرا امر تربیت و آموزش آینده سازان کشور بر عهده آن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش جهادگران سلامت جامعه هدف عشایر دورترین منطقه عشایر نشین استان اصفهان در بخش چناررود چادگان علیه کرونا واکسینه شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار چادگان گفت: تعداد بستری ها و آمار مبتلایان روزانه به کرونا در پنج روز گذشته ثابت مانده و روند افزایشی یا کاهشی به خود نگرفته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۳    
مراکز مثبت زندگی کمک رسان اداره بهزیستی شهرستان چادگان در ارائه خدمات کاهش آسیب اجتماعی شدند.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۳:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،وی به اقدامات رفاهی صورت گرفته توسط بانک اشاره و افزود: علاوه بر بازسازی متل بابلسر، یک هتل 100 واحدی نیز ساخته شده است. همچنین همه زائرسراها و واحدهای چادگان بازسازی شده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۰:۰۶    
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان چادگان گفت: سطح زیر کشت خیار در سال زراعی جدید 350 هکتار است که نسبت به سال زراعی گذشته صد هکتار کاهش داشته است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی از تامین و توزیع 10 تن کود سولفات پتاسیم در شهرستان چادگان خبر داد کودهای شیمیایی تامین شده توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از طریق کارگزاران توزیع تحت پوشش در بین بهره ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی از تامین و توزیع 10 تن کود سوپر فسفات تریپل در شهرستان چادگان خبر داد کودهای شیمیایی تامین شده توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از طریق کارگزاران توزیع تحت پوشش در بین ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۴۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر استان اقای فریدون صفایی بیان نمود با تلاش و هماهنگی های به عمل آمده توسط همکاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان توانسته ایم در پنج ماهه 1400 میزان1000 تن کود اوره مصرف بهره برداران کشاورزی استان اصفهان شهرستان چادگان را ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر استان اقای فریدون صفایی بیان نمود با تلاش و هماهنگی های به عمل آمده توسط همکاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان توانسته ایم در پنج ماهه 1400 میزان1000 تن کود اوره مصرف بهره برداران کشاورزی استان اصفهان شهرستان چادگان را ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۲۶    
ایسنا/اصفهان بخشدار مرکزی چادگان از برگزاری انتخابات داخلی شورای اسلامی این بخش و تعیین ترکیب هیات رئیسه آن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان چادگان گفت: این حادثه در محور کمیتک به داران در بخش مرکزی چادگان رخ داد که طی آن دو خودروی پراید و نیسان با یکدیگر برخورد کردند و راننده پراید در دم جان باخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۷    
چادگان- امام جمعه چادگان گفت: یکی از اقدامات مهم که باید در دستور کار دولت سیزدهم قرار گیرد، اعتمادسازی و بازگرداندن اعتماد مردم است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۶    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در ماموریت های بالگرد توسط هلال احمر و اورژانس 25 مصدوم نجات یافتند. در آخرین پرواز اورژانس هوایی مرد 27 ساله با شکستگی لگن و مهره کمر به علت سقوط از ارتفاع از بیمارستان بوعلی چادگان به الزهرا منتقل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۷:۱۱    
اصفهان-ایرنا- نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بازسازی اعتماد مردمی با اقدامات و سیاست های اقتصادی کوتاه مدت و بلند مدت دولت امکان پذیر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بالگرد اورژانس هوایی استان اصفهان یک مصدوم را از چادگان به بیمارستان الزهرا (س) اصفهان منتقل کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اورژانس هوایی برای انتقال مرد جوان از بیمارستان بوعلی چادگان به پرواز درآمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۸:۴۵    
سارق گله گوسفند در شهرستان چادگان استان اصفهان دستگیر شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۳۹    
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری 2 سارق احشام و کشف 200 رأس دام مسروقه در منطقه کوهستانی شهرستان چادگان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مامورین اجرایی اداره حفاظت محیط زیست اداره طی گشت وکنترل ، نورکشی و قلاب کشی از تمام قسمت های دریاچه سدزاینده رود ( منطقه حفاظت شده دالانکوه و سد زاینده رود) با قایق موتوری سازمانی بیش از 2000 متر دام از قسمت های مختلف دریاچه جمع آوری و به پاسگاه محیط زیست چادگان منتقل کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
چادگان- فرماندار چادگان گفت: به مناسبت هفته دولت در این شهرستان، 31 طرح با اعتباری بالغ بر 48 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان از آغاز عملیات اجرایی احداث مجموعه عمومی برای محرومان و اقشار مختلف مردم در دهکده تفریحی زاینده رود (چادگان) در غرب استان به مناسبت هفته دولت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۵:۲۱    
10 طرح بخش کشاورزی و 44 واحد مسکن محرومان با فرارسیدن هفته دولت در شهرستان چادگان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- 31 طرح اقتصادی، عمرانی، کشاورزی، آبرسانی و مسکن محرومان با اعتباری افزون بر 48 میلیارد تومان روز پنجشنبه به مناسبت هفته دولت در شهرستان چادگان در غرب استان اصفهان افتتاح شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۰:۵۰    
فرمانده ناحیه و مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج چادگان با حضور در بیمارستان بوعلی و شبکه بهداشت، از زحمات و فداکاری مسئولان و پزشکان تقدیر نمودند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم فریدن و چادگان در مجلس، خواستار ارائه دقیق برنامه های وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم شد که رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: برنامه های دولت و 19 وزیر پیشنهادی به صورت دقیق از هفته گذشته در سامانه بارگذاری شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۳    
عزاداری دهه دوم محرم، از ساعت 20تا 21:30 در حیاط مدرسه فصیحی، با مداحی مداحان اهل بیت و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین میرافضلی با موضوع بهبود روابط اجتماعی،خانوادگی و تربیت فرزند، برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۴    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج چادگان با نیروهای مستقر در پایگاه های ایست و کنترل ورودی شهرهای چادگان و رزوه دیدار و گفت و گو، و از زحمات آن ها تقدیر نمود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۴    
هم زمان با ایام سوگواری شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام و یاران با وفایش، یادواره 168 شهید گرانقدر شهرستان چادگان در محل مدرسه فصیحی چادگان، با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۲    
ایسنا/اصفهان فرماندار چادگان گفت: تا کنون 75 درصد واجدان شرایط واکسن، دوز اول را دریافت کرده اند و تنها مشکلی که در این زمینه داشته ایم مراجعه نکردن بخشی از جامعه هدف برای دریافت واکسن بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از ایجاد سانحه هوایی برای یک هواپیمای آموزشی در حوالی چادگان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: هواپیمای آموزشی در چادگان سقوط کرد و خلبان و کمک خلبان در این حادثه آسیب دیدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: فرود اضطراری یک فروند هواپیمای آموزشی روز دوشنبه در شهرستان چادگان واقع در غرب این استان مصدومیت 2 سرنشین آن را در پی داشت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۰:۵۴    
به همت ناحیه مقاومت بسیج چادگان و هیئت رزمندگان اسلام، مراسم عزاداری دهه اول محرم، در فضای باز مدرسه فصیحی، از ساعت 7 تا 8:30 صبح، با استقبال گسترده کارمندان ادارات و اقشار مختلف مردم برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۰:۵۴    
همایش شیرخوارگان حسینی به همت هیئت رزمندگان اسلام چادگان، در حیاط مدرسه فصحی با استقبال گسترده عزاداران حسینی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه مشارکت در احداث و تکمیل تاسیسات آبرسانی به عشایر چادگان به امضای مدیران کل آبفا و امور عشایر استان اصفهان رسید.
تفاهم نامه مشارکت در ایجاد و تکمیل تاسیسات آبرسانی به عشایر "کوگانک" چادگان به امضای مدیران آبفا و امور عشایر اصفهان رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر استان اقای فریدون صفایی بیان نمود با تلاش و هماهنگی های به عمل آمده توسط همکاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان توانسته ایم در چهار ماهه 1400 میزان1000 تن کود اوره مصرف بهره برداران کشاورزی شهرستان چادگان را توزیع ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی از تامین و توزیع 15 تن کود سولفات پتاسیم در شهرستان چادگان خبر داد کودهای شیمیایی تامین شده توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از طریق کارگزاران توزیع تحت پوشش در بین بهره ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی از تامین و توزیع 10 تن کود سوپر فسفات تریپل در شهرستان چادگان خبر داد کودهای شیمیایی تامین شده توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از طریق کارگزاران توزیع تحت پوشش در بین ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۲۰:۰۱    
سردار علی مقواساز، جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) با حضور در منطقه چناررود چادگان در جریان مشکلات قشر عشایر استان قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۹:۴۸    
گروه استان ها-جانشین فرماندهی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به بازدید سپاه و بسیج از عشایر چادگان، اظهار داشت: این سفر با یاد شهید شاخص عشایری محمودصالحی در راستای شناخت نیازها و مشکلات عشایر و برطرف کردن آنها رقم خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۹:۴۵    
گروه استان ها-مسئول بسیج عشایری از برگزاری جلسه بررسی مشکلات عشایر چنارود شهرستان چادگان خبر داد و گفت: مشکلات صورت جلسه شده و قطعا پیگیری خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با حضور در بخش چنارود شهرستان چادگان پای صحبت عشایر این منطقه نشست.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه چادگان گفت: ما طالبان را به رسمیت نمی شناسیم، میزبان شدیم تا از طریق دیپلماتیک سایه جنگ را از سر شیعیان و مردم افغانستان رفع کنیم تا از این وضعیت اسفبار نجات پیدا کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۵:۳۵    
امام جمعه چادگان گفت: ما طالبان را به رسمیت نمی شناسیم، میزبان شدیم تا از طریق دیپلماتیک سایه جنگ را از سر شیعیان و مردم افغانستان رفع کنیم تا از این وضعیت اسفبار نجات پیدا کنند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت کابینه معرفی شده توسط رییس جمهور را در نگاه اولیه ترکیبی خوب خواند.
نماینده مردم فریدن و چادگان در مجلس با اشاره به مشکلات مردم و کشاورزان در رابطه با قطع برق و عدم استفاده از آب چاه های کشاورزی، گفت: قطع مکرر برق در ایام اوج کشت و کار خسارت زیادی را به مردم تحمیل کرده است.