جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۳:۰۸Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چادگان»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- وضعیت هوای اصفهان در 24 ساعت گذشته نشان می دهد چادگان با صفر درجه سردترین نقطه و چوپانان با بیشینه دمای 30 درجه گرمترین نقطه استان بود که در این تصاویر وضعیت اکنون و پیش بینی هوای سه روز آینده استان اعلام شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۹    
حمید زمانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان چادگان همزمان با هفته نیروی انتظامی به اتفاق همکاران خود با سرهنگ اروجی فرمانده انتظامی شهرستان چادگان دیدار نمود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان خبرداد: آغاز فرآیند عمرانی جاده چادگان به اصفهان از سوی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای وزارت راه و شهرسازی ابلاغ شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۵    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از ابلاغ آغاز فرآیند عمرانی جاده چادگان به اصفهان از سوی سازمان راهداری کشور خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۱    
ایسنا/اصفهان امام جمعه موقت چادگان گفت: دشمنان ایران اسلامی به هر بهانه ای می خواهند مانع پیشرفت کشور شوند و از همین رو برخی مسئولان باید مراقبت گفتار خود باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم فریدن، فریدون شهر، چادگان و بوئین میاندشت گفت: با معاون پارلمانی وزیر راه و شهرسازی صحبت کردیم که اگر وزیر برنامه سفر به استان دارد به ما اطلاع دهند تا حضوری به سراغشان رفته، درصورت امکان به شهرستان دعوت کرده و قول هایی که داده اند را پیگیری کنیم.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس با بیان این که مخالف استیضاح رئیس جمهور است گفت: موافق طرح سؤال از رئیس جمهور هستم تا ضمن ریشه یابی مشکلات اقدامی در جهت بهبود وضعیت کشور صورت بگیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۰    
ایسنا/اصفهان کتاب نقش زندگی در زنده رود که بررسی باستان شناسانۀ حوضه آبریز زاینده رود در شهرستان های فریدن، فریدون شهر و چادگان است، به تازگی و به کوشش راحله یوسفیان دارانی از سوی جهاد دانشگاهی اصفهان منتشر شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۴    
24 کیلومتر جاده غیراستاندارد و حادثه آفرین چادگان با وجود داشتن بار ترافیکی سنگین هنوز در دایره تدبیر مسئولان راه و شهرسازی قرار نگرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان پس از انتشار محتوای رسانه ای تولید شده درباره تلفات جانی چهاربانده نشدن محور چادگان به اصفهان و همچنین ایجاد کمپین مردمی در سامانه فارس من، در فضای مجازی به جزئیات اجرای این مطالبه پاسخ داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
برخورد یک دستگاه پراید با پژو روآ در چادگان برخورد کرد که 8 نفر مصدوم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سرانجام پیگیری های چندساله مردم و خبرنگاران فارس جواب داد و عصر امروز اسلامی وزیر راه و شهرسازی با بررسی محتوای رسانه ای تهیه شده درباره تلفات انسانی جاده چادگان به اصفهان به موضوع چهاربانده شدن این جاده ورود و دستور رسیدگی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۹    
محور مواصلاتی چادگان به اصفهان به عنوان تنها محور مواصلاتی به مرکز استان است که چهاربانده نشده است و عملیات تکمیل این جاده 7 سالی است در فاز چهارم آن که باید توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تکمیل شود ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۶    
اداره بهزستی شهرستان چادگان با همکاری حوزه بسیج کارمندی امام سجاد(ع) اقدام به برگزاری اولین اردوی جهادی با هدف ساخت مسکن برای مددجویان و راهنمایی و مشاوره روانشناختی خانواده های ساکن در روستا با موضوع کرونا نمود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۳    
اصفهان - سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از مصدومیت پنج نفر در حادثه ترافیکی محور چادگان – اصفهان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تصادف دو دستگاه خودروی سواری پژو و پراید 5 مصدوم بر جای گذاشت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از مصدومیت پنج نفر در حادثه تصادف خودروهای پژو و پراید در محور چادگان به سمت اصفهان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شورای اسلامی به همراه حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل سیاوشی امام جمعه شهر داران و جمعی از مسئولان این شهرستان ضمن بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه با حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه دیدار کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
برای ایمن سازی مسیر، رفع نقاط حادثه خیز و کاهش تصادفات محور اصفهان-چادگان، این محور آسفالت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در صورت تامین اعتبار شبکه نیمه تمام فاضلاب شهری چادگان در استان اصفهان دو سال دیگر به بهره برداری خواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰    
آلودگی آب شرب، مردم روستای هرمانک شهرستان چادگان در استان اصفهان را به ستوه آورده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی بیان نمود با تلاش و هماهنگی های به عمل آمده توسط همکاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان درشش ماهه سال 99 توانسته ایم 800جهت مصرف بهره برداران بخش کشاورزی دراستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی چادگان گفت: در سال زراعی جاری بیش 200 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان به کشت پیاز اختصاص یافت که پیش بینی می شود امسال بیش از 16 هزار تن پیاز از اراضی شهرستان چادگان برداشت و روانه بازار مصرف می شود.
حسین محمد صالحی در اظهارات خود، ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و قدردانی از مدیریت و کارکنان این شرکت به جهت حضور جدی در عرصه تولید و اقتصاد کشور، فولاد مبارکه را سرمایه ملی و موجب افتخار کشور برشمرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۵    
حجت الله غلامی گفت: شبکه نیمه تمام فاضلاب چادگان تا دو سال دیگر به بهره برداری می رسد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۵    
همزمان با روز جهانی سالمندان حمید زمانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان چادگان به همراه کارشناسان حوزه توانبخشی و اجتماعی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از منزل سالمندان تحت حمایت بازدید نمودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
از تماشای طبیعت پاییزی روستای حجت آباد در شهرستان چادگان لذت ببرید.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۶    
دریاچه سد زاینده رود اصفهان گذراندن یک آخر هفته لذت بخش در کنار خانواده به گزارش گلونی این دریاچه با مساحت 45 کیلومتر مربع، در مجاورت شهر چادگان در 110 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۳۲    
فخرایی با اشاره به آغاز سال تحصیلی گفت: خادمیاران رضوی شهرستان چادگان بسته های لوازم التحریر را برای دانش آموزان نیازمند آماده و توزیع کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: برخورد 2 خودروی پراید و سیلو در محور چادگان در عصر جمعه به جان باختن سه سرنشین جوان این خودروها منجر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان چادگان از کشته و مصدوم شدن 5نفر در اثر برخورد یک خودرو پراید با یک خودرو دوو در محور چادگان به اصفهان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۰:۳۶    
حادثه تصادف در چادگان سه کشته بر جای گذاشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار چادگان از وقوع یک تصادف منجر به فوت 3 نفر در چادگان خبر داد و گفت: در این سانحه رانندگی سه نفر جان خود را از دست دادند و دو نفر مصدوم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۱    
امام جمعه چادگان گفت: در جنگ اقتصادی نیز مردم و باید حضور مقاومتی داشته باشند و استفاده و تولید کالاهای ایرانی را در دستور کار خود قرار دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست چادگان گفت: محیط بانان منطقه حفاظت شده دالانکوه و دریاچه سد زاینده رود در شش ماه نخست سال جاری بیش از 10 هزار متر مربع تور ماهیگیری غیرمجاز از این مناطق جمع آوری کردند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چادگان از جمع آوری بیش از 2 هزار متر دام از سد زاینده رود خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۱    
اعتبارات عمرانی ادارات شهرستان چادگان باید برای ایجاد مناسب سازی معابر و اماکن عمومی جهت تردد افراد دارای معلولیت هزینه شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۳    
به مناسبت فرا رسیدن 31 شهریور ماه، صبحگاه مشترک با حضور خانواده های معظم شهدا، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و مسئولان ادارات شهرستان، در ناحیه مقاومت بسیج چادگان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۳    
در اوّلین روز از هفته دفاع مقدس، پایوران ناحیه مقاومت بسیج به همراه جمعی از مسئولان شهرستان چادگان با حضور در گلزارهای شهدای شهرستان، با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید بیعت کردند.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۲    
در این دیدار در خصوص اقدامات انجام شده در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی دو ماه گذشته و ارائه راهکار برای حل برخی مسائل مربوط به کانون بحث و تبادل نظر گردید و همچنین از خانم نگین یارعلی برگزیده بین المللی نقاشی با اهداء لوح استاندار محترم و هدیه تجلیل بعمل آمد. ...
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۲    
معین الدینی فرماندار و میزبان جلسه مشترک شوراهای تامین شهرستانهای فریدن ،فریدون شهر، چادگان و بوئین میاندشت پس از حضور امام جمعه محترم شهر داران و دکتر محمدصالحی نماینده مردم شریف منطقه فریدن بزرگ در مجلس شورای اسلامی بعنوان میهمانان این جلسه با اشاره به برخی موارد مطرح شده توسط حاضرین گفت محروم ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۱    
جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج چادگان از توزیع 500 بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان محروم و کم بضاعت شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۷    
ایسنا/اصفهان فرماندار چادگان گفت: عملیات آسفالت ریزی جاده چادگان - اصفهان توسط اداره راه و شهرسازی اجرا و به مرحله بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۵:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت چادگان گفت: طی چند روز گذشته دو نفر از هم شهرستانی ها در اثر کرونا جان خود را از دست دادند که یکی از آن ها کودک ده ساله بود
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار چادگان گفت: ایامی که حضور گردشگران در چادگان کاهش یافته، فرصت مناسبی برای تقویت زیرساخت های تفریحی این شهر است و قطعا پس از رفع بیماری کرونا، نحوه استقبال و پذیرایی از گردشگران بسیار متفاوت از قبل خواهد بود.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۱    
مدیر استان آقای فریدون صفایی بیان نمود با تلاش و هماهنگی های به عمل آمده توسط همکاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان درپنج ماهه سال 99 توانسته ایم 800جهت مصرف بهره برداران بخش کشاورزی دراستان اصفهان شهرستان چادگان را توزیع نماییم
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی از بازدید کارگروه پایش استان اصفهان از کارگزاری های شهرستان چادگان و انبارهای نگهداری کود کارگزاران و روند توزیع و ثبت رسید بارنامه و حواله کشاورز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه چادگان گفت: مسلمانان آن زبانی را که بخواهد علیه پیامبر(ص) حرف بزند از حلقوم بیرون می کشند و تا پای جانشان برای پیامبر(ص) و اهل بیتشان ایستاده اند، دشمنان بدانند این مردم پیامبر(ص) را از خودشان بیشتر دوست دارند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۲    
طی مراسمی از خدمات مخلصانه حجت الاسلام و المسلمین قاسم یزدان شناس در ناحیه مقاومت بسیج چادگان، تجلیل و قدر دانی و حجت الاسلام والمسلمین سعید بخشیان بافرانی به عنوان مسئول جدید معارفه شد.