جمعه ۰۳ بهمنساعت ۲۲:۴۴Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فولادشهر»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اصفهان- ایرنا- دیدار تیم های ذوب آهن و همیاری ارومیه از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال بانوان، روز جمعه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه 6 بر صفر پیروز میدان شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
ایرنا- اصفهان- دیدار تیم های ذوب آهن و همیاری ارومیه از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال بانوان، روز جمعه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه 6 بر صفر پیروز میدان شد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان هفته هشتم لیگ برتر فوتبال بانوان با پیروزی شهرداری بم مقابل سپاهان و برتری ذوب آهن مقابل همیاری ارومیه همراه بود.
بانو فوتبالیست های ذوب آهن با 6 تایی کردنِ همیاری ارومیه به صدر جدول رفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۰:۰۴    
تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در چهارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال چهارشنبه 1 بهمن 99 در ورزشگاه فولادشهر میزبان نفت مسجد سلیمان بود که در نهایت این دیدار با تساوی به پایان رسید. ذوب آهن اصفهان با این نتیجه همچنان در رده پانزدهم جدول باقی ماند و تیم نفت مسجد سلیمان در رده پنجم جدول جای گرفت.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۹    
سرمربی جوان ذوبی ها بدون کسب حتی یک پیروزی در 12 هفته لیگ بیستم روزهای دشواری را در اصفهان سپری می کند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
دیدار دوتیم ذوب اهن اصفهان و نفت مسجد سلیمان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی صفر بر صفر در ورزشگاه فولادشهر به پایان رسید
ورزش 3   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دقیقه 80 دیدار دو تیم ذوب آهن و نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه فولادشهر با صحنه ای همراه شد که می توانست، نتیجه غیر از تساوی بدون گل روی تابلوی پایان بازی رقم بزند.
آی اسپورت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
آی اسپورت - شاگردان رضایی نتوانستند در بازی خانگی از سد نفت مسجدسلیمان عبور کنند و به تساوی بدون گل رضایت دادند. هفته دوازدهم لیگ برتر؛ چهارشنبه: 99/11/01 ؛ ساعت 15:00 استادیوم: فولادشهر اصفهان/ بدون تماشاگر داور: سعید رحیمی مقدم/ کمک ها: رحیم شاهین و حمیدرضا افشون ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
خبرورزشی: دیدار دو تیم ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان با تساوی بدون گل به پایان رسید. دیدار دو تیم ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان در قالب هفته دوازدهم لیگ برتر از ساعت 15:00 با قضاوت سعید رحیمی مقدم در استادیوم فولادشهر برگزار شد که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید. ...
ورزش خوزستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۹    
خوزستان اسپورت هفته دوازدهم لیگ برتر – استادیوم فولادشهر اصفهان چهارشنبه اول بهمن 99 – ساعت: 15 ذوب آهن اصفهان 0 – نفت مسجدسلیمان 0 داور: سعید رحیمی مقدم کمک داوران: رحیم شاهین و حمیدرضا افشون اخطار: میثم تهیدست، سجاد جعفری (نفت) بدون تماشاگر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۴    
تیم های ذو ب آهن اصفهان و نفت مسجدسلیمان در بازی هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه فولادشهر به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی به پایان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
تیم های ذو ب آهن اصفهان و نفت مسجدسلیمان در بازی هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه فولادشهر به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی به پایان رسید.
ورزش خوزستان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان اسپورت- هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور از فردا (چهارشنبه) آغاز خواهد شد. به گزارش خوزستان اسپورت، مساقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران به ایستگاه دوازدهم رسیده است و تیم نفت مسجدسلیمان در نخستین روز از هفته دوازدهم مقابل ذوب آهن اصفهان به میدان می رود. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۹    
شهردار فولادشهر گفت: با اجرای پروژه های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و ... در محلات مختلف شهر به دنبال تقویت اعتماد و نشاط اجتماعی در بین شهروندان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا - اصفهان - دیدار تیم های فوتبال بانوان سپاهان و ذوب آهن اصفهان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد و با نتیجه مساوی 2 بر 2 پایان یافت.
طوفان زرد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مصاف تیم های ذوب آهن و سپاهان در لیگ برتر فوتبال بانوان با تساوی به پایان رسید. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، هفته هفتم لیگ برتر فوتبال بانوان امروز پیگیری شد که در حساس ترین بازی هفته تیم های ذوب آهن و سپاهان اصفهان در ورزشگاه فولادشهر شهرآورد اصفهان را ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
در شهرآورد اصفهان، سپاهان و ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر باهم دیدار می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۰    
ایسنا/اصفهان هفته دوم دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر فوتبال بانوان کشور با دربی مهم و حساس اصفهان همراه خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۱۵    
در روزِ تساوی فولاد ها در اصفهان، آهنِ سبزِ فولادشهر نتوانست آلومینیوم اراک را خم کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- تراکتور در فولادشهر از سد ذوب آهن گذشت، ورزش کشور برای توسعه به نظام جامع باشگاه داری نیاز دارد و پیروزی پرگل سن ایچ ساوه مقابل بازارهای روز کوثر اصفهان از مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خانم صاحب دوست، دبیر ادبیات مدرسه راضیه فولادشهر روز جمعه 12 دیماه دچار سانحه تصادف وشکستگی مهره های کمر شد، اما روز شنبه از روی تخت بیمارستان آزمون درس فنون یازدهم کلاسش را برگزار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتور تبریز در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۸    
تراکتور با کسب برتری 2 بر یک مقابل ذوب آهن، 16 امتیازی شده و به رده سوم صعود کرد. کسب پیروزی خارج از خانه در این دیدار در شرایطی رقم خورد که تراکتوری ها یکی از زیباترین بازی های چند وقت اخیر خود را در فولادشهر اصفهان رقم زدند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۴۸    
دیدار ذوب آهن تراکتور عصر امروز در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد.
برترین ها / صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دیدار دو تیم ذوب آهن و تراکتور با برتری سرخپوشان تبریزی به پایان رسید. تیم فوتبال تراکتور تبریز در هفته دهم لیگ برتر سه امتیاز مهم بیرون از خانه را با برتری 2 بر یک مقابل ذوب آهن در ورزشگاه فولاد شهر به دست آورد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- تیم فوتبال تراکتور تبریز با نتیجه 2 بر یک از سد ذوب آهن اصفهان در فولادشهر گذشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۲۱    
در هفته دهم مسابقات فوتبال باشگاه های برتر کشور، سبز پوشان ذوب آهن در فولادشهر مقابل میهمانش تراکتور شکست خورد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۲۱    
تیم های فوتبال ذوب آهن و تراکتور در چارچوب هفته دهم امروز و از ساعت 15 در ورزشگاه فولادشهر به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تراکتور با نتیجه 2 بر یک پیروز این دیدار شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس در یکی از دیدارهای هفته دهم لیگ برتر و از ساعت 15 امروز سه شنبه، تیم ذوب آهن میزبان تیم تراکتور تبریز بود که این بازی در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود تراکتور تمام شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
تیم فوتبال تراکتور توانست در اصفهان با نتیجه 2 بر یک ذوب آهن را شکست دهد. به گزارش تابناک ورزشی، در ادامه هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم ذوب آهن و تراکتور از ساعت 15 در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که تراکتور توانست با نتیجه 2 بر یک حریفش را شکست دهد و به رده سوم جدول رده بندی صعود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتور تبریز در قالب هفته دهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه فولادشهر به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با شکست ذوب آهن به پایان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتور تبریز در قالب هفته دهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه فولادشهر به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با شکست ذوب آهن به پایان رسید.
برترین ها / منجیل خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرورزشی: دو بازیکن اسبق تیم ملی ایران پیش از دیدار ذوب آهن و تراکتوربا هم دیدار کردند. دو تیم ذوب آهن اصفهان و تراکتور تبریز از ساعت 15 امروز در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف هم خواهند رفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتور تبریز در قالب هفته دهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه فولادشهر به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با شکست ذوب آهن به پایان رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۰۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی شجاعی و رحمان رضایی دو سرمربی جوان تراکتور و ذوب آهن در هفته دهم لیگ برتر در مقابل هم قرار خواهند گرفت.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال، جام خلیج فارس، روز سه شنبه 16 دی ماه با برگزاری 2 دیدار ادامه می یابد که در یکی از این رقابت ها، ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه فولادشهر میزبان تیم تراکتور تبریز خواهد بود. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم ذوب آهن اصفهان از تراکتور تبریز پذیرایی می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ذوالفقار یزدان مهر از پروژه 130 واحدی توانخواهان بهزیستی در محله فرهنگ2 (F2) بازدید کرد و از روند ساخت و تکمیل این واحدها مطلع شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان گفت: یک حادثه مسمومیت با مونوکسید کربن به علت اشکال در دودکش بخاری در فولادشهر رخ داد.
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۰۱    
جلسه هم اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات فولادشهر با حضور صالحی فرماندار شهرستان لنجان و شیروانی مدیرعامل و اعضاءهییت مدیره شرکت عمران برگزار گردید. گفتنی است یکی از مهم ترین اولویت های شرکت عمران ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۲۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست مخابرات منطقه اصفهان سه شنبه 99/10/2 به اتفاق مدیر دفتر و مدیر منابع انسانی این مجموعه،از اداره مخابرات شهرستان فولادشهر بازدید کردند.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تک گل گهر سیرجان در مقابل ذوب آهن با یک کار تیمی و ترکیبی به دست آمد که برای ثبت آن 10 پاس رد و بدل شد و 9 بازیکن در جریان این گل قرار داشتند.
آی اسپورت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۲۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
آی اسپورت - در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر، تیم های ذوب آهن و گل گهر در شرایطی در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که ذوبی ها در تلاش بودند به نخستین پیروزی لیگ برتری خود دست پیدا کنند و گل گهر نیز به دنبال حفظ صدرنشینی خود بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۰:۲۲    
در شب حراج پنالتی ها توسط گاندوها، ذوب آهن اصفهان و گل گهر سیرجان در فولادشهر امتیاز را تقسیم کردند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۱:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در ادامه رقابت های هفته هشتم بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال شامگاه امروز پنجشنبه تیم فوتبال ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر میزبان تیم گل گهر بود که این دیدار با تساوی یک به یک خاتمه یافت. ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۷:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دیدار دو تیم ذوب آهن و گل گهر در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان رحمان رضایی در جریان است. پیش از آغاز این بازی، سرمربیان دوتیم با حضور در کنار عکس و خانواده مرحوم فروتن سرپرست اسبق تیم فوتبال باشگاه ذوب آهن اصفهان، ضمن قرائت فاتحه ...
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و گل گهر سیرجان روز پنجشنبه با نتیجه تساوی یک بر یک پایان یافت.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ذوب آهن و گل گهرسیرجان دیدار دو تیم ذوب آهن اصفهان و گل گهر سیرجان با نتیجه 1 بر 1 مساوی به پایان رسید . به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، هفته هشتم لیگ برتر؛ پنج شنبه: 99/10/04 ؛ ساعت 16:30 استادیوم: فولادشهر اصفهان/ بدون تماشاگر ...