جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۰:۵۳Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باشگاه ذوب آهن»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن از چهار بازی تدارکاتی این تیم با تیم های لیگ برتری برای آمادگی در لیگ بیست و یکم خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۳    
هر دو باشگاه ذوب آهن و سپاهان در جذب بازیکن پویا عمل کردند و در این میان ذوب آهن با توجه به مشکلات فصل گذشته از این حیث رفت و آمدهای زیادی را به خود دید و سپاهان نیز که نویدکیا به ثبات در تیم معتقد است برای برخی از پست ها که بازیکنان کلیدی از تیم جدا شده بودند بازیکن جذب کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال ذوب آهن دز اول واکسن خود را دریافت کردند. به گزارش ایلنا، مدیران باشگاه ذوب آهن صبح امروز شرایط واکسینه شدند کادر و بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن را فراهم کردند و ایشان با حضور در مرکز واکسیناسیون کارخانه ذوب آهن دز اول واکسن خود را دریافت کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره باشگاه ذوب آهن در محل تمرین تیم فوتبال حاضر و با بازیکنان دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه ذوب آهن اصفهان در خصوص بحث درآمدزایی در فوتبال سیاستی دوگانه ای را در پیش گرفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۰:۱۳    
دنیای اقتصاد: چند ماه پیش باشگاه ذوب آهن به دلیل انتقال رضاشکاری به لیگ روسیه به دادگاه عالی ورزش این کشور شکایت کرد و باشگاه روبین کازان و رضا شکاری به پرداخت 300هزار یورو به اضافه خسارت تاخیر و همچنین هزینه دادرسی به باشگاه اصفهانی محکوم شدند ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه ذوب آهن به کم شدن فضای تبلیغاتی باشگاه ها اعتراض کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۵    
باشگاه ذوب آهن اصفهان بیانیه ای در خصوص محدود شدن فضای تبلیغاتی در لباس تیم ها صادر کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۲    
باشگاه ذوب آهن به کم شدن فضای تبلیغاتی باشگاه ها اعتراض کرد. به گزارش ایسنا، در پی ابلاغ اصلاحیه کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال مبنی بر ایجاد محدودیت بر درج تبلیغات بر روی لباس بازیکنان تیم های فوتبال حاضر در لیگ برتر باشگاه ذوب آهن با صدور بیانیه ای اعتراض خود به این تصمیم را اعلام کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
اصفهان- باشگاه ذوب آهن نسبت به ایجاد محدودیت هایی برای درج تبلیغ روی لباس بازیکنان اعتراض کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: سال گذشته برای تبلیغات روی پیراهن 5 فضا در اختیار داشتیم اما امسال به 2 فضا محدود شده و به این صورت تنها منبع درآمدی ما نابود شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: با توجه به شرایط موجود در خصوص واکسیناسیون کرونا پیشنهاد دریافت واکسن اسپوتنیک روسی معادل مبلغ 300 هزار دلار غرامتی که باید از باشگاه روبین کازان دریافت کنیم را به کنسولگری روسیه در اصفهان ارائه دادیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۷    
ایسنا/اصفهان هافبک جدید تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: باشگاه ذوب آهن از باشگاه های حرفه ای و مدرن کشور است که امیدواریم با کسب نتایج خوب و در شأن ذوب آهن، اتفاقات بد دو فصل اخیر این تیم به فراموشی سپرده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: 2 سال دشوار برای باشگاه ذوب آهن سپری شد که با روزهای آزاردهنده برای بازیکنان، هواداران و کادر فنی این تیم همراه بود و متأسفانه نتایج تیم در شأن این باشگاه ریشه دار اصفهانی نبود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن درباره واردات واکسن کرونا به جای گرفتن طلب 300 هزار دلاری از روبین کازان روسیه توضیح داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
باشگاه ذوب آهن در نظر دارد طلب خود را از روبین کازان با خرید واکسن وصول کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۰:۰۸    
گروه استان ها مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با حضور در محل سرکنسولگری روسیه در اصفهان، با بوریس موریسوف درباره نحوه پرداخت غرامت پرونده شکاری توسط باشگاه روبین کازان گفت وگو کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
چند ماه پیش بود که پس از طرح شکایت باشگاه ذوب آهن به خاطر انتقال رضاشکاری به لیگ روسیه در دادگاه عالی ورزش و بررسی های لازم، باشگاه روبین کازان و رضا شکاری به پرداخت 300 هزار یورو به اضافه خسارت تاخیر و همچنین هزینه دادرسی به باشگاه اصفهانی محکوم شدند ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی فریدونی در گفت و گو با میزان، در رابطه با وضعیت تیم ذوب آهن و بازیکنان خریداری شده اظهار داشت: طبق لیستی که سرمربی تیم داده تمام بازیکنان را گرفته ایم و تمریناتمان را نیز از هفته پیش آغاز کردیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن از عقد قرارداد این باشگاه با دروازه بان اسبق امید استقلال خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه ذوب آهن یک بازیکن جدید به خدمت گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن گفت: اولین اردوی تیم فوتبال ذوب آهن برای لیگ بیست و یکم در تهران برگزار خواهد شد.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
باشگاه ذوب آهن شرایط برگزاری اردویی چند روزه برای شاگردان مهدی تارتار را در تهران فراهم کرده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۰۷    
سرمربی تیم فوتبال زنان باشگاه ذوب آهن در مورد آخرین وضعیت این تیم توضیحاتی داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ذوب آهنی ها در فصل نقل و انتقالات روزهای شلوغی را پشت سر گذاشتند. به گزارش ایسنا، پس از بقای ذوب آهن در لیگ برتر مدیران این باشگاه کار خود را برای تغییرات اساسی در تیم شروع کردند و در ابتدای کار مجتبی حسینی از هدایت این تیم کنار رفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۲:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
جمعی از مدیران باشگاه ذوب آهن اصفهان در نشستی با مدیران آکادمی ورزشی بلگراد صربستان شرکت کردند.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن معتقد است این باشگاه به دلیل مشکلات ساختاری به تغییرات گسترده برای گذر از بحران نیاز داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۰۳    
تیم ذوب آهن اصفهان که در فصل نقل و انتقالات پرکار بوده است تاکنون 13 بازیکن را جذب کرده و قرارداد 3 بازیکن را تمدید کرده است، همچنین 4 بازیکن از این تیم جدا شده اند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
عارف رستمی در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر ، در خصوص وضعیت خود در باشگاه ذوب آهن اظهار داشت: قسمت شد که به ذوب آهن بیایم و این فضا را تجربه کنم و با باشگاه ذوب آهن کار کنیم و دیروز نیز اولین روز تمرینی خود را در این باشگاه تجربه کردیم. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدافع فصل گذشته فجرسپاسی با ذوب آهن به توافق رسید. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه ذوب آهن در راستای تقویت تیم خود با یک بازیکن جدید به توافق رسید. امیر شبانی، مدافع فصل گذشته فجر سپاسی با ذوب آهن مذاکراتی داشت و به توافق رسید و به زودی قراردادش امضا می شود. انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۰:۱۷    
گروه استان ها- مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: بین اعضای هیئت مدیره شرکت سهامی ذوب آهن و اعضای هیئت مدیره باشگاه درباره انتخاب تارتار اتفاق نظر کامل وجود داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۲:۰۶    
دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: تعدادی از بازیکنان سابقه کار با تارتار را دارند که باعث می شود کار ما بهتر پیش برود و بازیکنان زود تر با تیم هماهنگ شوند، ماهم همه تلاش خود را انجام می دهیم تا افراد جدید در قالب ذوب آهن قرار بگیرند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی جدید ذوب آهن در اولین روز تمرین این تیم که پس از برگزاری مراسم معارفه برگزار شد گفت: باشگاه ذوب آهن افتخارات زیادی دارد و ریشه دار است، از این که در این تیم هستم بسیار خوشحالم و امیدوارم بتوانیم با کمک کادرفنی و دیگر مسئولان باشگاه، ذوب آهن را به روز های خوب برگردانیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: من در دوره های قبل نیز عضو هیئت مدیره بودم اما امسال اولین بار است که هیچ بازیکنی سفارشی به تیم نیامده است و همه با ملاک فنی و معرفی مهدی تارتار آمدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان-سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: در باشگاه ذوب آهن همه شرایط برای موفقیت فراهم است و این تیم زیرساخت های لازم برای موفقیت را دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: طبق لیست تارتار شروع به جذب بازیکن کردیم و اولین سالی است که هیچ بازیکنی سفارشی نیامد و بر اساس معیار فنی تارتار بازیکنان به تیم اضافه شدند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۵۵    
مجتبی فریدونی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در خصوص چگونگی انتخاب سرمربی و بازیکنان تصریح کرد: طبق توافقی که با هیات مدیره داشتیم و سابقه اقای تارتار که نشان داده در باشگاه های با امکانات کمتر، بهترین نتیجه ممکن را کسب کردند، با ایشان به تفاهم رسیدیم ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۳۲    
سرمربی باشگاه ذوب آهن از بازیکنان خود خواست تا با تمام وجود در اختیار تیم باشند و در کسب نتایج خوب نقش آفرینی کنند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۱۲    
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: بعد از حضور مهدی تارتار شروع به جذب بازیکن کردیم و تمام بازیکنان با نظر سرمربی انتخاب شدند و امسال اولین سالی است که هیچ بازیکن سفارشی به تیم اصافه نشده و تمامی بازیکنان با معیارهای فنی انتخاب شدند و این نوید خوبی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: سابقه تارتار نشان داده که در تیم هایی که بودجه کمتری از ذوب آهن داشتند نتایج خوبی گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: در نقل و انتقالات هیچ کدام از بازیکنان را با سفارش شخصی جذب نکردیم و کمیته ای مخصوص نقل و انتقالات داشتیم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی حق دوست به عضویت تیم پیکان درآمد. به گزارش طرفداری، مجتبی حق دوست، هافبک فصل پیش باشگاه ذوب آهن اصفهان پس از جلسه با مدیران پیکان و توافق با این تیم، قراردادی را بسته و رسما به جمع پیکانی ها اضافه شد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
کادر سرپرستی و فنی تیم فوتبال ذوب آهن معرفی شدند. به گزارش ایلنا، باشگاه ذوب آهن "محمود یزدخواستی" از پیشکسوتان فوتبال اصفهان را به عنوان سرپرست تیم فوتبال این باشگاه انتخاب کرد. محمود یزدخواستی پس از نشست با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره رسما قرار داد خود را با این باشگاه امضاء کرد. ...
فوتبالدخت   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۴:۵۶    
مدیر ورزش زنان باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: سمیه خرمی بازیکن وچان کردستان با امضای قراردادی به تیم فوتبال زنان این باشگاه پیوست. سارا نصیری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این بازیکن 29 ساله فوتبال زنان ایران با عقد قراردادی یک ساله به جمع دختران سبزپوش ذوب آهن اضافه شد. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آخرین اخبار از نقل و انتقالات فوتبال باشگاهی ایران *محمد دانشگر، مدافع تیم فوتبال استقلال پس از توافق با مدیران این باشگاه قرارداد خود را به مدت یک سال با باشگاه استقلال تمدید کرد. ...