جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۴:۱۶Oct 2020 23

جدیدترین‌های «وزنه برداران»

برترین ها / ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: پس از نشست شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری و تصمیم گیری در خصوص اردوهای تیم ملی، فهرست نفرات دعوت شده به اردو مشخص شد. پس از برگزاری نشست شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری و تصمیم گیری در خصوص نحوه برگزاری اردوهای تیم ملی بزرگسالان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۳    
رئیس هیأت وزنه برداری استان زنجان با اشاره به اینکه از ابتدای امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی تمرینات برای نفرات منتخب برگزار شده است، گفت: در این ایام تمرینات برای 6 نفر از ملی پوشان با مربی گری علی نصرتی در حال انجام بوده و رکوردهای خوبی نیز جا به جا شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
هفته نخست لیگ برتر وزنه برداری از 19 آذر آغاز می شود. به گزارش ایسنا، فصل جدید لیگ برتر وزنه برداری قرار است از ماه آذر آغاز شود. هفته نخست لیگ به میزبانی فولاد خوزستان و در شهر اهواز برگزار می شود و وزنه برداران از 19 آذر به مدت سه روز با هم رقابت دارند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اختلافاتی در فدراسیون جهانی وزنه برداری در مورد اعمال تغییرات در سیستم کسب سهمیه المپیک توکیو به وجود آمده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۰    
*فصل جدید لیگ برتر وزنه برداری قرار است از ماه آذر آغاز شود. هفته نخست لیگ به میزبانی فولاد خوزستان و در شهر اهواز برگزار می شود و وزنه برداران از 19 آذر به مدت سه روز با هم رقابت دارند. فولاد خوزستان امسال به لیگ برتر وزنه برداری اضافه شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
وزنه برداران ملی پوش تیم های مردان و زنان کشورمان، اواخر آبان ماه وارد نخستین اردوی آماده سازی از سه اردوی برنامه ریزی شده تا پایان سال خواهند شد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۲:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: فدراسیون جهانی وزنه برداری اعلام کرد که پرونده وزنه برداران روسی توسط آژانس بین المللی ضد دوپینگ ITA به نمایندگی از فدراسیون جهانی مورد بررسی قرار گرفت و شش وزنه بردار روسی به دلیل نفض قوانین ضد دوپینگ محروم شده اند و سه وزنه بردار نیز فعلا تعلیق هستند تا پرونده آنها بررسی و تکمیل شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری درباره زمان شروع اردو وزنه برداران گفت: با توجه به تشدید بیماری کرونا هنوز زمان برگزاری اردوی پاراوزنه برداری مشخص نیست و ما همچنان در تلاشیم که زودتر اردوها را برگزار کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- وزنه برداران استان خوزستان در مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور برای تیم های نظامی به میدان می روند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- نایب رییس فدراسیون وزنه برداری گفت: وزنه برداری رشته مدال آور المپیک است و انتظار می رود ورزشکاران ما در این دوره دست کم 2 نشان طلا به دست آورند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به تلاش وزنه برداران برای کسب 2 سهمیه ایران در المپیک گفت: مسیر مدال آوری در المپیک برنامه شده و برهمان اساس تمرینات و جمع آوری امتیازات در حال انجام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
وزنه برداران تیم دانشگاه آزاد عنوان می کنند که باشگاه مطالباتشان را کامل پرداخت نکرده است.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت وزنه برداری خوزستان از آمادگی نمایندگان این استان برای حضور در مسابقات لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور خبر داد. به گزارش تابا ؛سید علیرضا قریشی با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های ایران کشور، اظهار کرد: با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۲    
تمامی حق و حقوق باقی مانده اعضای تیم وزنه برداری باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی به حساب آنها واریز شد.
برترین ها / شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: لیگ امسال بخاطر شرایط بیماری کرونا در دو گروه جوانان و بزرگسال به صورت جداگانه برگزار می شود. طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: در وزنه برداری نباید به تک چهره متکی باشیم تا در صورت کنار رفتن یک قهرمان نگران جایگزین آن نباشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس زنان فدراسیون وزنه برداری گفت: کادر فنی تیم ملی با ملی پوشان وزنه برداری در استان های مختلف در ارتباط هستند و تمرینات و برنامه های تمرینی آنان را زیر نظر دارند.
خبرورزشی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
قهرمان طلایی کشورمان معتقد است حفظ وزنه برداران در بهترین شرایط ممکن، با رعایت پروتکل های بهداشتی کار سختی نیست.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۰    
وزنه بردار اسطوره ای ایران گفت: فردا زیر تیغ جراحی می روم و خواهشم این است مردم برایم دعا کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بهداد سلیمی مدال طلای قهرمانی آسیای خود را در مراسم اهدای مدال های وزنه برداران کشور به موزه آستان قدس رضوی به این موزه اهدا کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
*محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری از بازگشت وزنه برداران به اردو در اوایل آبان خبر داد و گفت: ما هماهنگی های لازم را با فدراسیون انجام داده ایم و اوایل آبان اردوی ما شروع می شود. برنامه ای که به فدراسیون ارائه کرده ایم این است که اردو را با 12 نفر شروع کنیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تعطیلی وزنه برداری ایران رو به اتمام است و وزنه برداران باید خود را برای آغاز فصل جدید لیگ برتر آماده کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۹    
ایسنا/کرمانشاه سرمربی تیم وزنه برداری نیروی زمینی کرمانشاه گفت: بکارگیری وزنه برداران بومی در تیم وزنه برداری نیروی زمینی باعث شده تا بعد از 15، 16 سال جنب و جوشی کم سابقه در وزنه برداری کرمانشاه به راه بیفتد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کاهش سهمیه وزنه برداری ایران در بازی های المپیک توکیو موجب حذف اجباری و رقابتی 2 تن از بهترین قهرمانان ملی این رشته خواهد شد قهرمانانی که هر کدام خود را مدعی حضور در المپیک می دانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۷    
بسیاری از رشته های المپیکی اردو های خود را برای آماده سازی جهت المپیک آغاز کرده اند، اما هنوز خبری از اردوی وزنه برداران نیست.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
در انتخابات اعضای کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جهانی وزنه برداری نامزدهای ایران برای عضویت در این کمیسیون انتخاب نشدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری با اشاره به آمادگی خوب وزنه برداران در شرایط کرونایی گفت: تمام وزنه برداران پارالمپیکی در شرایط آمادگی خوبی به سر می برند و هدفگذاری ما قهرمانی در پارالمپیک توکیو است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فدراسیون وزنه برداری ایران درخواستی برای برگزاری اردو نداشته و به نظر می رسد وزنه برداران فعلا باید منتظر سر و سامان گرفتن فدراسیون جهانی باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۲۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تست دوپینگ یک وزنه بردار دیگرِ حاضر در المپیک لندن مثبت شد تا همچنان رسوایی دوپینگ در این رشته ادامه داشته باشد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۲۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، این رقابت ها که قرار بود در تاریخ 11 تا 18 نوامبر 2020 (21 تا 28 آبان 99) برگزار شود، لغو شده است. فدراسیون بین المللی وزنه برداری اعلام کرده است پس از بررسی دقیق و با اولویت قرار دادن سلامتی و ایمنی وزنه برداران نوجوانان ...
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
پویش کمک مومنانه ابتکاری از سوی رهبر معظم انقلاب برای کمک به اقشار آسیب پذیر در زمان شیوع و فراگیری ویروس کرونا در ایران بود. پیرو بیانات معظم له تا کنون چند فدراسیون از جمله فدراسیون کشتی این پویش را برگزار کرده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۶:۰۵    
تهران- ایرنا- دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: برخی از قهرمانان و پیشکسوتان وزنه برداری اعلام کردند که هستند تا مدال خود را برای کمک به پویش مومنانه به مزایده بگذارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی وزنه برداری درباره شرایط دارنده مدال طلای بازی های المپیک 2016 ریو گفت: سهراب مرادی مانند دیگر وزنه برداران به تمرینات خود ادامه می دهد او مصدوم بود اما تعویق المپیک و گزینشی ها کمک کرد تا این ورزشکار به فرم مناسب برسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۶    
مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران بر خلاف گفته قبلی خود اقرار کرد که باشگاه های تهران به جز کبکانیان مجوز وزنه برداری ندارند.
یاریزان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۲۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان کرمانشاه گفت: وزنه برداران کرمانشاهی در اولین دوره مسابقات پارا وزنه برداری آنلاین عناوین رنگارنگی را کسب کردند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
اولین دوره مسابقات قهرمانی کشور پاراوزنه برداری به صورت مجازی با هدف فعالیت پارا وزنه برداران در دوران قرنطینه و در راستای حفظ آمادگی ورزشکاران در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان صورت گرفت. ...
اولین دوره مسابقات مجازی پاراوزنه برداری قهرمانی کشور با عنوان جام غدیر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، برگزاری این مسابقات با هدف فعالیت پارا وزنه برداران در دوران قرنطینه و در راستای حفظ آمادگی ورزشکاران در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان صورت گرفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۰۴:۲۷    
دبیر انجمن پاراوزنه برداری گفت: امکان قرار دادن تجهیزات وزنه برداری در اختیار وزنه برداران پارالمپیکی وجود ندارد و منتظر هستیم تا شرایط کشور از نظر بیماری کرونا به حالت عادی برگردد تا اردوها را از شهریور آغاز کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تست دوپینگ تمام نمایندگان دسته 109 کیلوگرم مسابقات وزنه برداری غرب آسیا مثبت شد و فعلا تعلیق هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۱    
تهران- ایرنا- عضو تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران گفت: در دسته سنگین وزن توقعات از وزنه برداران ایران زیاد است من نیز تلاش خواهم کرد تا بتوانم پا در جای پای بزرگان این رشته بگذارم. در این دسته غول گرجستانی قدرت نمایی می کند اما رسیدن به وی دور از ذهن نیست.
بانک ورزش   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک ورزش - دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: با رئیس کمیته مسابقات جلسه ای داشتیم و قرار شده با هماهنگی تیم ها و آماده سازی شرایط، جهت کسب مجوز از ستاد مبارزه با کرونا اقدام کنیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته با تاکید بر یکنواخت شدن شرایط تمرینی بازیکنان این تیم گفت: با این شرایط وزنه برداران خوبی از این تیم به جامعه ورزش جانبازان و معلولان تحویل می دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۲۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آنتی دوپینگ فدراسیون جهانی وزنه برداری پس از رسوایی های اخیر در پنهان کردن دوپینگ وزنه برداران برکنار شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مشاور فنی تیم ملی وزنه برداری بانوان گفت: دختران وزنه بردار را رها نکرده ایم و رکوردهای آنها با آغاز مجدد اردوها دوباره سیر صعودی خواهند داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ملی پوش وزنه برداری بانوان گفت: بخاطر کرونا در خانه تمرین می کردم و همین باعث شد موزاییک های حیاط بشکند.
باز انتخابات   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه ملی پوش کرمانشاهی وزنه برداری ایران گفت: خوشبینم به عنوان نماینده وزنه برداران ایران و دنیا در کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جهانی وزنه برداری(IWF) انتخاب شوم.