سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۱۸:۱۰Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزنه برداران»

رقابت وزنه برداران جانباز و معلول در دسته فوق سنگین مسابقات قهرمانی کشور و مراسم اختتامیه، روز سه شنبه از شبکه ورزش به صورت مستقیم پخش می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ...
روز اول رقابت های قهرمانی کشور وزنه برداری، یادبود سیامند رحمان به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، اولین روز رقابت های قهرمانی کشور وزنه برداری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مسابقات قهرمانی کشور وزنه برداری معلولان یادبود سیامند رحمان، امروز با حضور ناظر کمیته بین المللی پارالمپیک در دسته های 49، 54 و 59 در محل فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
وزنه برداران جانباز و معلول خراسان رضوی در قالب دو تیم به مسابقات قهرمانی پاراوزنه برداری کشور اعزام شدند.
روزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، وزنه برداری مصر به دلیل دوپینگ در تعلیق به سر می برد از این رو بازی های المپیک توکیو را از دست داد. در این شرایط باز هم مثبت شدن تست دوپینگ وزنه برداران مصری ادامه دارد و فدراسیون جهانی اطلاع داد تست دوپینگ سه وزنه بردار دیگر این کشور مثبت شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات وزنه برداری قهرمانی استان سمنان با حضور 30 شرکت کننده برگزار شد.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رادیو ورزش؛ سعید علی حسینی، سرمربی تیم ملی وزنه برداری جوانان در خصوص پویش به عشق علی، برای پدر اظهار کرد: قطعا ما هم در این پویش مثل همه ورزشکاران و همه مردم ایران که همیشه در کارهای خیر دستی دارند؛ خوشحال خواهیم شد که شرکت کنیم. یکی از آن حرکت های خیلی خوب و ماندگار است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس فدراسیون پزشکی ورزشی از مشخص شدن نتایج نمونه های دوپینگ وزنه برداران و اعلام آن به فدراسیون وزنه برداری خبر داد و اعلام کرد: هیچ مورد مثبتی در میان نمونه های گرفته شده، وجود نداشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرحله جدید اردوی تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران به میزبانی شهرستان رامسر برگزار می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
علی داودی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص برگزاری لیگ وزنه برداری باشگاه های کشور99، اظهار داشت: ابتدا باید از فدراسیون وزنه برداری قدردانی کنم که در این شرایط کرونایی کمک کردند تا رقابت های لیگ به نحو احسن و عالی برگزار شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرمربی تیم وزنه برداری گهر زمین سیرجان گفت: هدفمان قهرمانی در این دوره از مسابقات لیگ برتر بود که با تلاش و پشت کار وزنه برداران و کادر فنی به این مهم رسیدیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مسابقات لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور با شناخت تیم های برتر در اهواز به پایان رسید.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی تسنیم ، به دنبال افزایش تعداد نمونه های دوپینگ وزنه برداران کشورمان، ایران با جریمه مواجه و اعلام شد کشورمان می تواند با دو سهمیه مردان و دو سهمیه زنان در المپیک توکیو حضور پیدا کند ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
قهرمان سابق وزنه برداری جهان و المپیک گفت: امیدوارم وزنه برداری 2 سهمیه المپیک را بگیرد و در المپیک توکیو مدال آور باشد. حسین رضازاده در حاشیه مراسم رونمایی از تندیس قهرمانان المپیک و پارالمپیک درباره وضعیت وزنه برداری بیان کرد: ما باید در وزنه برداری دو سهمیه بگیریم که هنوز نگرفته ایم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- مرحله دوم و نهایی مسابقات لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگ سالان از امروز به میزبانی باشگاه ملی حفاری اهواز آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مسابقات وزنه برداری کلمبیا که قرار بود وزنه برداران ایران در آن شرکت کنند، علاوه بر این که به تعویق افتاده است، دیگر گزینشی المپیک نیز نیست.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۵    
مربی تیم ملی وزنه برداری گفت: اگر مسابقات کلمبیا برگزار می شد به نفع وزنه برداران ایران بود چرا که می توانستند امتیازات بهتری نسبت به گذشته کسب کنند اما لغو رقابت های گزینشی کلمبیا به معنای نرسیدن آن ها به المپیک نیست.
مسئولین هیئت ورزش های جانبازان و معلولین گلستان از تمرینات وزنه برداران بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، ناصر شهری دبیر هیئت گلستان به همراه رضا علی مهران رئیس هیئت کردکوی و غلامرضا گل فیروزی رئیس هیئت بندرگز با حضور در باشگاه المپیک کردکوی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولان با تاکید بر آمادگی شاگردانش گفت: وضعیت ملی پوشان به گونه ای است که انتظار داریم با دست پُر پارالمپیک توکیو را به پایان برسانند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی وزنه برداری معلولان با بیان این که 6 وزنه بردار پارالمپیکی در بهترین شرایط آمادگی قرار دارند، گفت: به کسب بهترین جایگاه در توکیو نسبت به پارالمپیک ریو امیدواریم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
فدراسیون پزشکی ورزشی با آزمایشگاه کن نامه نگاری کرد تا هرچه زودتر پاسخ نمونه های ارسال شده وزنه برداری اعلام شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، رقابت های وزنه برداری جوانان جهان از 15 تا 28 اسفند در عربستان برپا خواهد شد. اردوی جوانان در کنار تیم بزرگسالان در حال برگزاری است. این وزنه برداران برای اولین بار راهی مسابقات جهانی جوانان می شوند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۷:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس فدراسیون وزنه برداری در پاسخ به اظهارات قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با دوپینگ(نادو) گفت: نگرانی های فدراسیون وزنه برداری با پاسخ ستاد مبارزه با دوپینگ برطرف نشده و در چنین شرایطی نمی توان مجوز اعزام بین المللی را صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ضمن اشاره به اقدامات این ستاد در رابطه با کنترل دوپینگ وزنه برداری تاکید کرد: هیچ نمونه ای در ایران نگهداری نمی شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۸    
مربی تیم ملی وزنه برداری گفت: امتیاز وزنه برداران اعزامی به کلمبیا در شرایطی محاسبه می شود که نسبت به مسابقه قبلی رکورد بهتری ثبت کرده باشند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
علی جباری در گفت وگو با میزان، در خصوص اردوی تیم ملی وزنه برداری اظهار داشت: خوشبختانه اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم و این سومین مرحله از اردو های ما بود. از نظر امکانات و از لحاظ تغذیه و سالن تمرین هیچ مشکلی وجود نداشت ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون وزنه برداری از ارسال تست های دوپینگ ورزشکاران این رشته به آزمایشگاه کلن آلمان ابراز بی اطلاعی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی وزنه برداری در حالی با حضور پیگیری می شود که ملی پوشان اواخر اسفندماه در رقابتهای قهرمانی آسیا در تاشکند ازبکستان به روی تخته می روند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دارنده مدال نقره مسابقات جهانی قزاقستان در دسته 72 کیلوگرم گفت: با امکانات خوبی که برای وزنه برداران پارالمپیکی در کیش فراهم شده سعی دارم با افزایش رکورد، خود را برای مدال طلای پارالمپیک آماده کنم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دور دوم اردوی تیم وزنه برداری جوانان و اردوی تیم ملی بانوان از سوم و پنجم بهمن در مجموعه ورزشی آزادی تهران برپا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل - دبیر فدراسیون وزنه برداری کشور گفت: یکی از اهداف اصلی فدراسیون برای مقابله با محرومیت وزنه برداران در مسابقات بین المللی و المپیک انجام تست دوپینگ در مسابقات کشوری است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۹    
محمود نامجو از پرافتخارترین وزنه برداران ایران است. وی همچنین دارای عناوین قهرمانی ایران در رشته های ورزشی کشتی و زیبایی اندام است. اسم نامجو به عنوان نخستین ایرانی دارندهٔ نشان طلای جهان در ورزش حرفه ای به ثبت رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مسوول کمیته مربیان هیات وزنه برداری استان زنجان گفت: حسین سلطانی از وزنه برداران شاخص و شایسته این استان از شانس زیادی برای پوشیدن پیراهن تیم ملی برخوردار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
دومین اردوی آمادگی وزنه برداران پارالمپیکی با حضور 6 ورزشکار از یکم بهمن در کیش برگزار می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مسابقات لیگ برتر وزنه برداری جوانان پس از 2 روز رقابت با مشخص شدن تیم و وزنه برداران برتر در اهواز به پایان رسید
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۲    
رشت - ایرنا - وزنه برداران گیلانی حاضر در در رقابت های وزنه بردای لیگ برتر جوانان کشور در شروع مسابقات، یک مقام ارزشمند کسب کردند.
مدال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم گهر زمین سیرجان از برپایی اردوی دو هفته ای وزنه برداران این تیم، پیش از حضور در مرحله نهایی لیگ برتر خبر داد....
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اسامی وزنه برداران 4 تیم حاضر در رقابتهای لیگ وزنه برداری جوانان اعلام شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نادر مرادی، ملی پوش تیم وزنه برداری جانبازان و معلولین که عنوان قهرمانی پارالمپیک لندن را در کارنامه خود دارد، این روزها، در اولین اردوی آمادگی پس از محدودیت های شدید کرونایی، حاضر شد و بعد از مدت ها همراه سایر وزنه برداران تمرینات خود را در تیم، از سر گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۵۶    
در چارچوب رقابت های وزنه برداری لیگ برتر جوانان ایران، تیم مس رفسنجان اواخر هفته جاری به مصاف حریفان خود می رود.
تست سلامت ملی پوشان پاراوزنه برداری با حضور نماینده کمیته ملی پارالمپیک انجام شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، با حضور نماینده پزشکی کمیته ملی پارالمپیک، معاینات پزشکی پارا وزنه برداران صورت گرفت که طی آن سوابق بیماری، بستری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست تیم ملی وزنه برداری با اشاره به آغاز اردوی تیم ملی در اهواز بدون حضور کیانوش رستمی، گفت: اردوی تیم ملی شرایط خوبی دارد و وزنه برداران در رفاه خوب، تمرین می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی وزنه برداران پارالمپیکی با اشاره به شرایط راضی کننده وزنه برداران در نخستین اردوی تمرینی گفت: انتظار داشتیم بعد از یکسال دوری از تمرینات، وزنه برداران با افت رکورد مواجه شوند، اما شرایط راضی کننده بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اسامی وزنه برداران دعوت شده به اردوی تیم ملی زنان اعلام شد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه ورزشی: ردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان از 2 تا 16 دی ماه به میزبانی هیئت وزنه برداری سیستان و بلوچستان در شهر زاهدان برگزار شد. این اتفاق برای اولین بار در استان سیستان و بلوچستان رخ داد و با انجام تست نهایی از وزنه برداران به پایان رسید و نفرات به شهر های خودشان بازگشتند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
وزنه بردارانی که به اردوی دوم تیم ملی دعوت نمی شوند یک شانس دیگر دارند تا بتوانند به اردوی پایانی برای حضور در قهرمانی آسیا اضافه شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۳    
ایسنا/سیستان و بلوچستان ریس هیات وزنه برداری سیستان و بلوچستان گفت: حضور شایسته وزنه برداران بانوی استان سیستان و بلوچستان در اردوی تیم ملی وزنه برداری ایران مایه مباهات و افتخاری دیگر برای استان شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۷:۳۵    
مشاور فنی تیم ملی وزنه برداری بانوان گفت: نفراتی شانس حضور در مسابقات قهرمانی جوانان جهان را دارند که جزء 10 نفر اول جهان باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: دور برگشت لیگ برتر وزنه برداری حکم انتخابی تیم ملی را دارد و وزنه برداران به گونه ای وزنه بزنند که بتوانند در ترکیب اصلی تیم ملی باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۴:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ورزشکاران مرد و زن وزنه برداری کشورمان مدال های خود را به سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تقدیم کردند.