چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۱۹:۵۱Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزنه برداری بانوان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
در هر دوره از بازی های المپیک، تیم های وزنه برداری بانوان و مردان چین فقط 5 مدال طلا کسب می کردند آیا این بار آنها در بازی های المپیک توکیو این طلسم را خواهند شکست؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
یک سهمیه المپیک باقی مانده در دسته فوق سنگین وزنه برداری بانوان به قاره اروپا تعلق گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
قهرمانان ومدال آوران لرستانی ورزش کشور با دعوت از مردم در پای صندوق های رای خواستار حضور حداکثری آنان در انتخابات 28 خرداد شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی 2 وزنه بردار نوجوان خراسان رضوی به اولین مرحله اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان کشور دعوت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۲۱    
یک مربی و یک ورزشکار از استان خوزستان به اردوی تدارکاتی تیم ملی وزنه برداری بانوان نوجوان کشور دعوت شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان یک ورزشکار نوجوان و یک مربی خوزستانی به اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان فراخوانده شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بعد از کسب اولین مدال جهانی وزنه برداری بانوان ایران حالا خیلی ها رکورد شخصی دختران شان در خانه و باشگاه ها را به فدراسیون اعلام می کنند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه شرق: نام یکتا جمالی این روزها خیلی بر سر زبان هاست. دختر نوجوانی که نخستین مدال جهانی تاریخ وزنه برداری بانوان ایران را به ارمغان آورده است. او که 16 سال بیشتر ندارد، در اولین تجربه حضورش در میادین بین المللی غیرمنتظره تر از چیزی که همه فکرش را بکنند، ظاهر شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
یکتا جمالی که طی روزهای گذشته اولین مدال جهانی تاریخ وزنه برداری بانوان را به دست آورد، مهر ماه نیز در مسابقات جهانی نوجوانان شرکت خواهد کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۱:۴۶    
یک بانوی ایرانی با کسب مدال در مسابقات جهانی وزنه برداری بانوان تاریخ ساز شد.
ملیحه حصارخانی ورزشکار وزنه برداری جانبازان و معلولین بانوان، مدال نقره قهرمانی کشور خود را برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد هدیه کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، ملیحه حصارخانی ورزشکار دسته 73 کیلوگرم وزنه برداری بانوان کشورمان ...
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک کسب نخستین مدال وزنه برداری بانوان در رقابتهای جهانی را به خانم یکتا جمالی و جامعه ورزش بانوان کشور تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛در متن پیام تبریک فوق آمده است: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
وزنه برداری بانوان کشورمان با تاریخ سازی که ملی پوش جوانش در تاشکند انجام داد، بار دیگر نشان داد که در مسیر درست توسعه قرار گرفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : صید اولین مدال های جهانی تاریخ وزنه برداری بانوان در ایران، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این افتخار به نام یکتا جمالی ثبت شد؛ دختری که سال 1383 در اصفهان به دنیا آمد و غروب یکشنبه در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در تاشکند خوش درخشید ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۶    
هفتمین روز از مسابقات وزنه برداری جوانان جهان در تاشکند یک روز تاریخی برای ورزش کشور محسوب می شود. روزی که یکتا جمالی با مهار وزنه های 85، 90 و 92 کیلوگرم در یک ضرب و 105، 111 و 116 کیلوگرم در دو ضرب سه مدال برنز را به گردن آویخت و اولین بانوی مدال آور وزنه برداری بانوان در مسابقات جهانی لقب گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی در پی موفقیت یکتا جمالی دختر وزنه بردار ایرانی در مسابقات قهرمانی جوانان جهان که توانست اولین مدال وزنه برداری بانوان ایران را در مسابقات قهرمانی جهان کسب کند، پیام تبریک صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مشاور فنی وزنه برداری بانوان گفت: مسابقات بسیار سنگینی در دسته 87 کیلوگرم بانوان وجود داشت، اما طبق محاسباتی که داشتیم کسب مدال در این وزن قابل پیش بینی بود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۵    
در هفتمین روز مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان یکتا جمالی وزنه بردار اصفهانی در تاشکند روی تخته رفت و در نهایت با مجموع 208 کیلوگرم به سه مدال برنز دست یافت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: نشان طلای دسته فوق سنگین وزنه برداری به علی داودی
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مونا کلهران مقدم در جماران به تاریخ سازی دختر وزنه بردار ایرانی درست مدتی بعد از اظهارات داریوش ارجمند در مورد زنان وزنه بردار پرداخته است. در همین رابطه لینک زیر را بخوانید: تاریخ سازی دختر وزنه بردار ایران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
اولین مدال آور وزنه برداری بانوان ایران در رقابت های جهانی مدالش را به تمام دختران ایران و همه کسانی که در این مدت حمایتش کردند، تقدیم کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۷:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
یکتا جمالی اولین مدال آور جهانی تاریخ ورزش ایران در رشته وزنه برداری بانوان است.
وزنامه کیهان نوشت: رسانه های نزدیک به ائتلاف اعتدال و اصلاحات، خبری را درز دادند مبنی بر اینکه بین آقایان روحانی و همتی، به خاطر ثبت نام همتی در انتخابات، مشاجره رخ داده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مشاور فنی تیم ملی وزنه برداری بانوان گفت:با توجه به اینکه یکتا جمالی برای اولین بار در مسابقات بین المللی شرکت می کرد، مجبور بودیم برای شروع کار وزنه سنگین انتخاب نکنیم وخودش هم با روحیه خوب جنگید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۸:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
یکتا جمالی در رقابت دسته 87 کیلوگرم مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان بانوان جهان با مجموع 208 کیلوگرم سه مدال برنز را نصیب کشورمان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۵    
یکتا جمالی در مسابقات وزنه برداری بانوان جوانان جهان به سه مدال برنز دست یافت و اولین مدال تاریخ وزنه برداری بانوان کشورمان را کسب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
یکتا جمالی در مسابقات وزنه برداری بانوان جوانان جهان به سه مدال برنز دست یافت و اولین مدال تاریخ وزنه برداری بانوان کشورمان را کسب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
یکتا جمالی بعد از برنز تاریخی اش در حرکت یک ضرب، در حرکت دوضرب و مجموع نیز صاحب دو مدال برنز دیگر شد تا روز خوب وزنه برداری بانوان ایران را کامل کند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۳    
یکتا جمالی توانست اولین مدال وزنه برداری بانوان ایران را در مسابقات قهرمانی جوانان جهان کسب کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
یکتا جمالی وزنه بردار دسته 87 کیلوگرم بانوان کشورمان در حرکت یکضرب مسابقات قهرمانی جوانان در تاشکند ازبکستان با ثبت وزنه 92 کیلوگرم اولین مدال جهانی تاریخ وزنه برداری بانوان ایران را به دست آورد.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
وزنه برداری بانوان یکتا جمالی وزنه بردار دسته 87 کیلوگرم بانوان کشورمان در حرکت یکضرب مسابقات قهرمانی جوانان در تاشکند ازبکستان با ثبت وزنه 92 کیلوگرم اولین مدال جهانی وزنه برداری بانوان ایران را به دست آورد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
یکتا جمالی وزنه بردار دسته 87 کیلوگرم بانوان کشورمان در حرکت یکضرب مسابقات قهرمانی جوانان در تاشکند ازبکستان با ثبت وزنه 92 کیلوگرم اولین مدال جهانی تاریخ وزنه برداری بانوان ایران را به دست آورد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
میزان: در ادامه مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان و در دسته 87 کیلوگرم زنان، یکتا جمالی نماینده کشورمان در این دسته روی تخته رفت که در حرکت یک ضرب موفق به کسب مدال برنز شد و اولین مدال بانوان ایران در رقابت های قهرمانی جوانان جهان را به نام ایران ثبت کرد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛یکتا جمالی بانوی وزنه بردار ایران،موفق شد نخستین مدال جهانی تاریخ وزنه برداری بانوان را به دست بیاورد. 251 251
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
خبرورزشی – اکبر خورشیدی فر مشاور فنی وزنه برداری بانوان درباره شرایط تیم ملی وزنه برداری بانوان می گوید: کادر فنی تیم ملی با میزان آمادگی وزنه برداران اردونشین به این نتیجه رسید که تنها دو ملی پوش در مسابقه جهانی شرکت کند ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۴    
جناب خان به صحبت های داریوش ارجمند در مورد وزنه برداری بانوان واکنش نشان داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: جناب خان به تبلیغ عجیب لیلا حاتمی واکنش نشان داد. یخچال جواب من را نداد اما جواب لیلا را داد. همچنین در برنامه شب گذشته حندوانه جناب خان به صحبت های داریوش ارجمند در مورد وزنه برداری بانوان کنایه زد.
بخش وزنه برداری کمیته ی بین المللی پارالمپیک، در راستای اجرای پروژه ی توانمندسازی “زنان می توانند”، اقدام به برگزاری یک دوره وبینار آموزشی و دانش افزایی کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۷:۱۶    
عضو تیم ملی وزنه برداری بانوان گفت: وزنه برداری بانوان برای رشد بیشتر نیاز به امکانات ویژه تری دارد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
وزنه برداری زنان در ایران حدود چهار سال است که فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده و مخاطبان زیادی هم جذب این رشته شده اند. داریوش ارجمند پیشکسوت سینما و تلویزیون در مصاحبه اخیر خود صحبت هایی را در خصوص وزنه برداری بانوان بیان کرده که موجب ناراحتی دختران فعال در این عرصه شده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو تیم ملی وزنه برداری بانوان کشورمان گفت: مدال آوران رشته وزنه برداری فقط سهراب مرادی و کیانوش رستمی نیستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و سینما، وزنه برداری را برای بانوان مناسب نمی داند.
بخش وزنه برداری کمیته ی بین المللی پارالمپیک، در راستای اجرای پروژه ی توانمندسازی “زنان می توانند”، اقدام به برگزاری یک دوره وبینار آموزشی و دانش افزایی کرد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سیده الهام حسینی ورزشکار وزنه بردار ایرانی با مهار وزنه 122 کیلوگرم در حرکت دوضرب توانست رکورد وزنه برداری بانوان را به نام خود ثبت کند.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
برترین ها: سیده الهام حسینی با مهار وزنه 122 کیلوگرم در حرکت دوضرب توانست رکورد وزنه برداری زنان را به نام خود ثبت کند و تنها ایرانی است که سنگین ترین وزنه را در بخش زنان بالای سر برده است.