شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۸:۲۶Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزنه برداری بانوان»

مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۹    
آغاز اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان مردم نیوز : به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، از امروز (شنبه یکم آذر ماه) اردوی تیم ملی بانوان در محل کمپ تیم های ملی وزنه برداری با شرایط قرنطینه و رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز و تا 19 آذر ماه ادامه خواهد داشت. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۴    
اقتصاد ایران: اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری بانوان ایران پس از انجام تست کرونا و نتایج منفی اردونشینان در محل کمپ تیم های ملی آغاز شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان در محل کمپ تیم های ملی با شرایط قرنطینه و رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سیده زهرا (آلما )حسینی کم سن ترین بانوی ایرانی در رشته وزنه برداری کشور از روستای سرسبز سیدکلای چمستان، شهرستان نور به اردوی تیم ملی بانوان وزنه بردار کشور دعوت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سیده آلما حسینی کم سن ترین بانوی ایرانی در رشته وزنه برداری کشور درباره آرزوهایش گفت: تلاش می کنم تا با بالا بردن پرچم کشورم در جهان پاسخ گوی زحمات کسانی که در این راه راهنما و مشوق من بودند و همچنین پدر و مادر و اساتید خود باشم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۷:۲۴    
عضو تیم ملی وزنه برداری بانوان گفت: بی هدف تمرین کردن به مرور ورزشکار را خسته می کند، نگاه فدراسیون به وزنه برداری بانوان حمایتی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان کشورمان از تاریخ 28 آبان ماه در محل کمپ تیم های ملی برگزار خواهد شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، نخستین مرحله مقدماتی اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان برای حضور در مسابقات آسیایی از 28 آبان در مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران لیست نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی را منتشر کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
کاظمی رئیس هیات وزنه برداری استان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت بانوی هم استانی به اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان کشور جهت شرکت در مسابقات آسیایی خبر داد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه ورزشی: شش بانوی وزنه بردار به اولین مرحله اردوی تیم ملی دعوت شدند. به گزارش ایسنا، اردوی تمی ملی وزنه برداری بانوان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان از 28 آبان آغاز می شود. در اولین مرحله اردو شش وزنه بردار دعوت شده اند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سیده الهام حسینی، پریسا جهانفکریان، فروغ یونسی، یکتا جمالی، سیده آلما حسینی و ریحانه صیدی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
روزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مریم منظمی در گفتگو با ایسنا در باره ی برگزاری اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان بیان کرد: ما تصمیم گرفتیم مانند تیم مردان سه مرحله را برای بانوان داشته باشیم. رئیس فدراسیون نگاه حمایتی به تیم بانوان دارد از این رو اردوی اول و دوم هر کدام به مدت سه هفته است و اردوی آخر متصل به اعزام خواهد بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۷    
مدیر فنی تیم ملی وزنه برداری بانوان گفت: طی نشستی با حضور رئیس فدراسیون وزنه برداری برنامه های خودمان را برای مسابقات آسیایی ازبکستان و قهرمانی جوانان جهان ارائه دادیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ناظر فنی تیم ملی وزنه برداری بانوان اعلام کرد در صورت مناسب بودن شرایط در نظر دارند اردوی دختران را زودتر از مردان شروع کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۱    
نایب رئیس کمیته ملی المپیک گفت: کمیته المپیک قطعا از وزنه برداری بانوان حمایت ویژه ای خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۱    
الهام حسینی دو سال پیاپی قهرمان وزنه برداری بانوان کشور شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۲    
نایب رئیس بانوان فدراسیون وزنه برداری گفت: در خصوص ثبت نامم در انتخابات ریاست فدراسیون دوومیدانی با علی مرادی مشورت کردم و اجازه گرفتم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مشاور فنی تیم ملی وزنه برداری بانوان گفت: دختران وزنه بردار را رها نکرده ایم و رکوردهای آنها با آغاز مجدد اردوها دوباره سیر صعودی خواهند داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ملی پوش وزنه برداری بانوان گفت: بخاطر کرونا در خانه تمرین می کردم و همین باعث شد موزاییک های حیاط بشکند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۲۸    
ملی پوش وزنه برداری بانوان گفت: خیلی خوشحالم فدراسیون جهانی نام من را برای کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جهانی وزنه برداری ارسال کرد و امیدوارم مفید باشم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ملی پوش وزنه برداری بانوان گفت: در تهران، سالن، تجهیزات و حتی یک مربی فعال نداریم و جای تاسف دارد که استان به این بزرگی، با چنین مشکلاتی مواجه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۱    
سرپرست نایب رئیس بانوان فدراسیون وزنه برداری گفت: اگر بانوان ما میله و دیگر امکانات استاندارد داشته باشند، می توانند پیشرفت چشمگیری در سالهای آینده داشته باشند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس فدراسیون وزنه برداری گفت: اولویت ما در حال حاضر، برنامه ریزی برای کسب کرسی و پُستی در خور شان وزنه برداری کشورمان در فدراسیون جهانی است که انتخابات آن در چند ماه آینده برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۶    
ملی پوش وزنه برداری بانوان کشورمان گفت: مشکلات را بازگو می کنیم ولی با صحبت کردن، کاری پیش نمی رود و فایده ای ندارد.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مستند لیفت آپ یکی از جدیدترین آثار با موضوع بحران کرونا در ایران است که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید می شود. محمد شکیبانیا تهیه کننده و رضا سورانی کارگردان این فیلم مستند هستند
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- مشاور تیم ملی وزنه برداری بانوان گفت: نایب رییس جدید بانوان اشتیاق و انگیزه زیادی برای کمک به پیشرفت وزنه برداری بانوان دارد. تاریخ انتشار: 10:52 - 11 تیر 1399 - کد خبر: 633726
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
حضور وزنه بردار بانوی ایران با وایلدکارت در بازی های المپیک توکیو منتفی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۸:۲۸    
مشاور تیم ملی وزنه برداری بانوان گفت: در حال طراحی جهت شناسایی استعدادها و نخبگان زیر 16 سال برای شرکت در رقابتهای بین المللی در سالهای آینده هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس وزنه برداری بانوان درباره حضورش در این حوزه گفت: پتانسیل و ظرفیت خوبی در وزنه برداری بانوان داریم و مهم تر اینکه یک رشته المپیکی است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مشاور تیم ملی وزنه برداری بانوان گفت: باید بگویم شایعه استفاده ورزشکاران از مواد نیروزا صحت ندارد و آن را تکذیب می کنم. تاریخ انتشار: 00:01 - 16 خرداد 1399 - کد خبر: 625807
بانک ورزش   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۷:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک ورزش - نایب رئیس و رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری خبر مثبت بودن تست یک ملی پوش خانم را تکذیب کرد. به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت فدراسیون وزنه برداری، دکتر داوود باقری درباره یک شایعه مبنی بر مثبت اعلام شدن نمونه دوپینگ در وزنه برداری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۰۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس بانوان مستعفی فدراسیون وزنه برداری گفت: به دلیل اینکه نیاز به استراحت دارم استعفا دادم و حاشیه در وزنه برداری بانوان هم به حداقل رسیده است و با خیال راحت می روم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا -رییس هیات وزنه برداری خوزستان گفت : انتظار داریم که هیات های شهرستانی توجه بیشتری به وزنه برداری بخش بانوان داشته باشند تا عقب افتادگی خود را در این بخش جبران کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات وزنه برداری کردستان گفت: هدف هیات وزنه برداری استان، شناسایی و پرورش استعدادهای خاص این رشته ورزشی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات وزنه برداری آذربایجان غربی گفت: در سال 1398 توانستیم با همت بانوان عزیز اولین دوره مسابقات وزنه برداری بانوان استان آذربایجان غربی را با حضور 6 شهرستان در سالن وزنه برداری شهرستان ارومیه برگزار کنیم.
مجله بوبینا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه بانوان وزنه بردار خوبی دارد رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان به رشته تازه تاسیس وزنه برداری بانوان معلول اشاره کرد و گفت : خوشبختانه این ورزش با استقبال خوبی مواجه شده است . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- نایب رییس بانوان هیات وزنه برداری استان اصفهان با اشاره به سابقه نزدیک به سه ساله فعالیت این منطقه در وزنه برداری بانوان گفت: براساس رنکینگ کشوری، اصفهان در رده دوم وزنه برداری بانوان کشور قرار دارد.
برترین ها / تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین: پوپک بسامی، دختر وزنه بردار ایرانی که سال گذشته به همراه تیم ملی وزنه برداری بانوان در مسابقات قهرمانی آسیا در چین و رقابت های جهانی تایلند در دسته 55 کیلوگرم به عنوان نخستین زن وزنه بردار ایرانی روی تخته رفت ...
برترین ها / بانک ورزش   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا: معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در تماس تلفنی با پوپک بسامی قهرمان وزنه برداری زنان ایران که به عنوان یک پرستار در خط مقدم مبارزه با کرونا مشغول به خدمت است از وی به خاطر زحماتش در کادر درمانی کشور، تشکر و قدردانی کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سیده الهام حسینی گفت: در شهرستان دورود هستم و در منزل تمرین می کنم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه بانوی وزنه بردار کرمانشاهی از بی توجهی به وزنه برداری بانوان در کرمانشاه و عدم حمایت مسئولین از این رشته انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ناظر تیم وزنه برداری بانوان ایران گفت: تیم بانوان به صورت کامل به قهرمانی آسیا اعزام نمی شود و ملی پوشان تمرینات سبکی انجام می دهند تا بیشتر از این دچار افت نشوند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ستاره وزنه برداری زنان ایران برای مبارزه با ویروس کرونا، لباس پرستاری بر تن کرد تا نشان دهد قهرمانی را به تمام زندگی اش سرایت داده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۸:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
کرونا شیوع گسترده ای در کشور داشته و تمامی عوامل و کادر درمانی کشور برای مبارزه با این بیماری وارد کارزار شده و در خط مقدم مبارزه با این ویروس هستند. ...
آمد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش آمد خبر (amadkhabar.ir) : بانوی وزنه بردار و پرستار ایران گفت: اگر بگویم از کرونا نمی ترسم دروغ است اما تا پایان شیوع ویروس کرونا سرکار می روم و خدمت رسانی می کنم. ...