شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۳۳Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مربی تیم ملی»

برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
2 عضو کادرفنی تیم ملی فوتبال کشورمان دیدار سپاهان و پرسپولیس را در ورزشگاه نقش جهان تماشا خواهند کرد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نصر: حسین نجفی از همکاران شاغل در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به عنوان مربی تیم ملی کیک بوکسینگ کشور در رده بزرگسالان منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۹:۰۱    
ایسنا/خوزستان مربی تیم ملی نجات غریق امروز سیزدهم مهرماه با استقبال پرشور جامعه ورزش خوزستان وارد فرودگاه اهواز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
مربی تیم ملی کشتی آزاد با توجه به نتایج مسابقات بین المللی اخیر می گوید که تیم های دوم و سوم ایران هم در جهان حرف برای گفتن دارند.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مربی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان پیش از بازی امروز مقابل لائوس وضعیت تیم و بازیکنان را تشریح کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان و دستیار پژمان درستکار به رمزگشایی از لیگ برتر امسال پرداخت. مصطفی میرعمادیان، مربی تیم ملی کشتی آزاد در گفت وگو با طرفداری پیرامون عدم حضورش در رقابت های لیگ برتر 1401 اظهار داشت: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مربی تیم ملی تکواندو ایران پس از استعفا از سمت خود در روزهای گذشته نیز در تمرینات تیم ملی حاضر نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مربی تیم ملی نوجوانان و جوانان وزنه برداری ایران با بیان اینکه پرچم مقدس جمهوری اسلامی برای ورزشکاران از جایگاه بسیار خاصی برخوردار است، گفت: آتش زدن پرچم سه زنگ جمهوری اسلامی ایران کار معاندین به این نظام بوده و قلب مردم و ما ورزشکاران را به درد آورد
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حبیب بهمنی مربی تیم ملی ووشو، هدایت تیم ملی کرواسی در بخش ساندا در پنجمین دوره مسابقات آزاد بین المللی ووشو قهرمانی بالکان "آفیون قره حصار" ترکیه را برعهده گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مربی تیم ملی کیک بوکسینگ جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه اغتشاشات خسارت بسیاری را در شهرهای مختلف کشور به وجود آورده است، گفت: متأسفانه برخی از سلبریتی ها و ورزشکاران با دشمنان نظام همراه شدند که موجب شد اغتشاشات اتفاق بیفتد که این اقدامات در نهایت موجب ضربه زدن به جامعه و مردم است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مربی تیم ملی پارادوچرخه سواری از اعزام دو دوچرخه سوار به مسابقات قهرمانی جهان فرانسه در رشته پیست خبر داد و گفت: در صورت صدور مجوز از سوی شورای برون مرزی این دوچرخه سوار اواخر مهر عازم این رقابتها می شوند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مربی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان کشور با بیان اینکه اتفاق تلخ و ناگوار آتش زدن پرچم کشورم را محکوم می کنم، گفت: ما ورزشکاران سال ها تلاش کردیم تا بتوانیم پرچم کشورمان را در میادین بین المللی به اهتزاز در آوریم و پرچم کشورمان برای مان ارزش خاصی دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۷    
دو مربی تیم ملی فوتبال کشورمان برای حضور در کارگاه جام جهانی راهی قطر می شوند. به گزارش ایلنا، با نزدیک شدن به زمان آغاز رقابت های جام جهانی این هفته کارگاه تخصصی جام جهانی برگزار می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مربی تیم ملی جودو با اشاره به اتفاقات اخیر گفت: حضور در مسابقات بین المللی خبر خوبی برای جودو ایران بود که در صورت برنامه ریزی دقیق کسب سهمیه المپیک دور از دسترس نخواهد بود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در چارچوب رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور و در هفته هفتم مسابقات، فولاد خوزستان و مس کرمان به مصاف هم می روند. اطلاعات بازی هفته هفتم مسابقات لیگ برتر ایران؛ جام خلیج فارس بازی: فولاد – مس کرمان تاریخ و زمان: شنبه 9 مهر1401 ساعت 19 مکان: ورزشگاه فولاد آرنا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مربی تیم ملی پارادوومیدانی کشورمان گفت: ثبات ایران به مذاق دشمنان خوش نیامده است و به دنبال تفرقه افکنی و اغتشاش در کشور هستند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در واقع ما پنج روز با بازیکنان وقت داشتیم. بازیکنان تا زمان جام جهانی با باشگاه خود هستند و ما نمی توانیم کار زیادی انجام دهیم و دست های مان بسته است. اما ما در مورد رسیدن به مرحله حذفی جام جهانی مطمئن هستیم مربی تیم ملی ایران ابراز اطمینان کرد این تیم در جام جهانی به دور دوم راه خواهد یافت. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
روجر دی سا، دستیار کارلوس کی روش در تیم ملی ایران به صعود ملی پوشان به دور دوم جام جهانی واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مربی تیم ملی کشورمان وعده داد که ایران برای اولین بار در تاریخ، از مرحله گروهی جام جهانی صعود خواهد کرد.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۸    
مربی تیم ملی فوتبال ایران با اطمینان از صعود ملی پوشان به دور حذفی جام جهانی می گوید
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۶    
مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما از رسیدن به دور دوم جام جهانی 2022 قطر مطمئن هستیم.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۰    
مربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه آمریکایی ها به لحاظ تاکتیک از ما بهتر عمل کردند، گفت: تیلور در همه این سال ها با یک روش مبارزه می کرد اما بعد از شکست پارسال مقابل یزدانی، تغییر تاکتیک داد و برد
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۴   + ۲۹ سایت دیگر  
مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما از رسیدن به دور دوم جام جهانی 2022 قطر مطمئن هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۷:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه آمریکایی ها به لحاظ تاکتیک و برنامه از ما بهتر عمل کردند، گفت: تیلور در همه این سال ها با یک روش مبارزه می کرد اما بعد از شکست پارسال مقابل یزدانی، تغییر تاکتیک داد و به پیروزی رسید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۷    
سرمربی سابق استقلال و مربی تیم ملی ایران درباره اینکه تیم ملی در جام جهانی به چه دستاوردی خواهد رسید، این واکنش را نشان داد: بازی بسیار هدفمندی از تیم ملی مقابل اروگوئه دیدیم. باید به یاد داشته باشیم که این تیم در کارنامه خود دو قهرمانی در جام جهانی را دارد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مربی تیم ملی تکواندو از سمت خود استعفا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مربی تیم ملی تکواندو با تایید خبر استعفای خود گفت: هیچ مشکلی با بیژن مقانلو (سرمربی تیم ملی ندارم) و بزودی دلیل این تصمیم را اعلام می کنم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مربی تیم ملی تکواندو کشورمان از ادامه همکاری با تیم ملی استعفا کرد.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۱    
سال گذشته هم یزدانی قبل از کشتی با من کار کرد، نرمش سنگین انجام داد تا خودش را برای مبارزه آماده کند و امسال سنگین تر کار کرد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اباذر اسلامی مربی تیم ملی کشتی آزاد ایران در واکنش به اتهامات پدر حسن یزدانی تأکید کرد 110 کیلوگرم وزن ندارد. به گزارش طرفداری، بعد از شکست حسن یزدانی در فینال وزن 86 کیلوگرم مسابقات کشتی قهرمانی جهان مقابل دیوید تیلور، پدر او به انتقاد شدید از رئیس فدراسیون کشتی پرداخت. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۷:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مربی سابق دروازه بانان تیم ملی فوتسال ایران در مورد جدایی ناگهانی و بحث برانگیزش توضیح کوتاهی داد.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مربی تیم ملی کشتی آزاد در واکنش به انتقادات پدر حسن یزدانی می گوید که نه او 110 کیلو وزن دارد و نه ضربان ملی پوش 86 کیلوگرم ایران به 250 رسیده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مربی تیم ملی کشتی آزاد در واکنش به انتقادات پدر حسن یزدانی می گوید که نه او 110 کیلو وزن دارد و نه ضربان ملی پوش 86 کیلوگرم ایران به 250 رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون کشتی ایران به اظهارنظر مربی تیم ملی کشتی روسیه درباره سرمربی ایران واکنش نشان داد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مربی تیم ملی کشتی آزاد ادعاهای پدر حسن یزدانی درباره دلایل باخت او به تیلور را نادرست و از روی احساسات دانست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: عجله محمدرضا گرایی در اجرای فنون موجب شد تا طلای مسابقات جهانی را از دست بدهد که این درس بزرگی برای آینده او شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۷   + ۵۲ سایت دیگر  
مربی تیم ملی کشتی آزاد، با رد ادعاهای مطرح شده از سوی پدر حسن یزدانی مبنی بر اتفاقات قبل از فینال، تاکید کرد: درخواست مرور فن با فردی سنگین تر، خواسته خود یزدانی بود که در فرم های قبل اعزام توسط او مطرح شده بود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یک مربی خوزستانی، تیم ملی بوکس ایران را مسابقات جوانان جهان همراهی می کند. به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان خوزستان، مرتضی خفائی مربی خوزستانی در اردوی تیم ملی بوکس جوانان ایران، به عنوان مربی تیم ملی جهت حضور در مسابقات جهانی انتخاب شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مربی تیم ملی اعزامی اسلحه سابر به مسابقات قهرمانی آسیا از برگزاری سومین دوره اردوی آمادگی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر دختران و پسران در یزد خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
با خبر شدیم تا این لحظه وینفرد شفر، علیرضا منصوریان و عبدالله ویسی تنها گزینه های باشگاه صنعت نفت برای هدایت این تیم هستند و مابقی اسامی مطرح شده تنها بازارگرمی هستند. ...
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
محمدرضا حضرت پور مربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی صربستان معتقد است چند بدبیاری مداوم سبب از دست رفتن جایگاه تیمی ایران شده است.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مهدی طارمی و سردار آزمون بر سر مربی تیم ملی اختلاف نظر داشتند و سردار طرفدار اسکوچیچ بود، اما جالب است که رابطه این دو بازیکن با هم خوب است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۹    
قرارداد صمد مرفاوی، مربی تیم ملی فوتبال جوانان با صعود به مرحله نهایی جام ملت ها به پایان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
راگبی باز مطرح و پرتلاش استان قم بعد از دستاوردهای با ارزش در عرصه قهرمانی و تلاش در زمینه پرورش استعدادها و نخبه های این رشته، مربی تیم ملی راگبی ایران شد.
روزنامه گل   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مربی تیم ملی کشتی آزاد می گوید اگر قرار است افتخارات اسلو و بلگراد به نام فدراسیون قبلی نوشته شود، ناکامی المپیک هم از آن آنهاست، نمی شود افتخارات را یکی در میان تصاحب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: مگر می شود یک روز قبل از اعزام تیم ملی، کاپیتان تیم آن صحبت ها را انجام دهد و بعد هم بگوییم که این مسئله تاثیری در روحیه تیم ملی نداشته است؟
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اردوی تیم ملی اینبار متفاوت دنبال می شود. تیم ملی به جای اردو در هوای گرم دوحه اینبار در هوای مطبوع وین اردو زده است؛ سرزمین موسیقی.