دوشنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۳:۵۴Jan 2022 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازیهای آسیایی»

با حکم صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ، مسئولین کمیته های رسانه ، بین الملل ، تدارکات و پشتیبانی و فرهنگی کاروان ایران در بازیهای آسیایی هانگژو 2022انتخاب شدند . ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دارنده مدال نقره رقابت های کاراته قهرمانی آسیا 2021 قزاقستان با بیان اینکه کاراته کرمانشاه می تواند برای اولین بار در بازیهای آسیایی حضور پیدا کند، گفت: این امر مستلزم حمایت مسئولین استان از ملی پوشان کاراته است.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم نفت تهران با بیان اینکه شنا مسیر رو به رشدی دارد، گفت: امیدوارم در کنار رشته هایی مثل کشتی، وزنه برداری و تکواندو، شنا هم به یکی از رشته های مدال آور در بازی های آسیایی تبدیل شود.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تسنیم: سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تاکید کرد در سال 2022 دو تیم ملی برای مسابقات جهانی و بازی های اسیایی خواهیم داشت. محمد بنا در خلال برگزاری مسابقات انتخابی جام تختی در سالن هفت تیر تهران گفت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رکورددار پرتاب دیسک آسیا و ایران،با اینکه این روزها در جزیره کیش تمریناتش را برای بازیهای آسیایی شروع کرده، اما شاید این روزها خیلی جدی به راه اندازی کمپ دوومیدانی فکر می کند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای گفت: شنا به عنوان یک رشته مادر، در بازیهای آسیایی و المپیک از پرمدال ترین رشته هاست، بنابراین باید به این رشته توجه بیشتری صورت بگیرد تا بتوانیم سهمی از مدالها داشته باشیم.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۴    
فراموش نکنیم که ورزش ایران در سال جاری رویداد کلیدی و مهمی به نام بازیهای آسیایی هانگژو پیش رو دارد که موفقیت در آن حیاتی و کلیدی است و بلاتکلیفی فدراسیون ورزشی و صاحب مدال می تواند موفقیت کاروان ایران در این بازیها را تحت تاثیر قرار دهد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای گفت: ورزش در همه روابط اجتماعی، اقتصادی و سیاسی تاثیرگذار است و بدون شک موفقیت ورزش در کشور با خود شادابی و نشاط اجتماعی می آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۶:۱۵    
تاریخ مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته بزرگسالان برای حضور در بازیهای آسیایی هانگژو مشخص شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته بزرگسالان برای حضور در بازیهای آسیایی هانگژو، 14 و 15 بهمن ماه در شهرهای رشت و اراک برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی کامپوند گفت: برای این که بتوانیم در بازیهای آسیایی به نتایج خوبی دست پیدا کنیم تنها کماندارانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند که بالاترین رکورد را در انتخابی کسب کرده اند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ملی پوش کانو گفت: با آمدن مربی جدید، انگیزه ی تازه ای به تیم اضافه شده و با اینکه فشار تمرینات بسیار زیاد است، با قدرت تمرینات را ادامه می دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۹:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به برنامه های کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در بازیهای آسیایی و مسابقات جهانی، مدعیان کسب دوبنده تیم ملی پس از رقابتهای قهرمانی کشور وارد چرخه انتخابی خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بانوی کماندار کامپوند پس از رکوردشکنی در مسابقات انتخابی تیم ملی گفت: تلاشم بر این است که با ارتقای رکوردم، به مدال بازیهای آسیایی چین دست پیدا کنم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
نشست ستاد عالی بازیهای آسیایی و المپیک با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان،کمیته ملی المپیک و کمیته پارالمپیک برگزار گردید.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
نشست ستاد عالی بازیهای آسیایی و المپیک با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان،کمیته ملی المپیک و کمیته پارالمپیک برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در این نشست که با حضور دکتر سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون تیروکمان گفت: در صورتی تیم ریکرو به بازیهای آسیایی چین اعزام خواهد شد که کمانداران به حدنصاب رکورد ورودی مورد تایید شورای فنی کمیته مربیان، دست پیدا کنند.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تیراندازی با کمان عضو تیم ملی تیراندازی با کمان در رشته کامپوند موفق شد رکرود جدیدی را به ثبت برساند. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، محمد صالح پالیزبان عضو تیم ملی کامپوند ایران بعد از شکسته شدن رکورد تیراندازی ایران گفت: توانستم رکورد ایران را جا به جا کنم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۰۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو پیشین تیم ملی کامپوند علت بازگشت خود به تیروکمان را حضور در بازیهای آسیایی چین عنوان کرد.
مرآت   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی گفت: یکی از نقاط ضعف این دوره بازی ها وجود پنج دهکده فرعی است که با شهر هانگژو فاصله زیادی دارند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۶    
فدراسیونها تا 20 دی فرصت دارند لیست اولیه ورزشکاران خود را برای بازیهای آسیایی به کمیته ملی المپیک تحویل دهند. به گزارش ایسنا، کادر سرپرستی بازی های آسیایی در نامه ای به فدراسیون ها اعلام کرده است که لیست ورزشکاران خود را اعلام کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ملی المپیک با بیان این که یکی از سیاست های این کمیته برای بازیهای آسیایی ارتقا جایگاه کاروان ورزش ایران از ششم به پنجم است گفت: برنامه ریزی های لازم در این مورد صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی گفت: یکی از نقاط ضعف این دوره بازی ها وجود پنج دهکده فرعی است که با شهر هانگژو فاصله زیادی دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
فدراسیونها تا 20 دی فرصت دارند لیست اولیه ورزشکاران خود را برای بازیهای آسیایی به کمیته ملی المپیک تحویل دهند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حسین اوجاقی دارنده 7 مدال طلای مسابقات جهانی، آسیایی و بازیهای آسیایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: رشته ووشو یکی از رشته هایی است که ورزشکاران آن قابلیت کسب مدال های زیادی دارند و همین مساله در تصمیم مسئولان ورزش دانشگاهی برای اعزام ووشوکاران به یونیورسیاد جهانی دانشجویان تاثیر ...
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
در ادامه برگزاری نشست ستاد فنی کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی هانگژو با فدراسیون های ورزشی فردا سه شنبه 7 دی ماه سه نشست مجزا با مسئولین فدراسیون ها و کادر فنی رشته های مختلف برگزار می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اولین نشست ستاد عالی بازی های آسیایی و المپیک در شرایطی برگزار شد که بررسی گزارش اقدامات انجام شده برای بازی های آسیایی و کاروان اعزامی به این بازی ها منوط به برگزاری جلسه فوق العاده شد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۹:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
انتخابی تیم ملی کاراته بزرگسالان در دو بخش آقایان و بانوان جهت حضور در بازی های آسیایی هانگژو، برگزار می شود.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ،سومین دوره اردوی تیم ملی روئینگ جوانان و بزرگسالان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا 2021 و بازیهای آسیایی 2022 هانگژو چین در دریاچه آزادی برگزار می شود. با اعلام فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی ایران صالح برغمدی قایقران استان اردبیل در این اردو حضور خواهد داشت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو تیم ملی سامبو گفت: با توجه به نبودن سامبو در بازیهای آسیایی چین، تلاشم بر این است که با پوشیدن پیراهن تیم ملی در رشته جوجیتسو، برای کسب مدال طلای بازیهای آسیایی این رشته تلاش کنم.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مربی تیم ملی آبهای آرام بانوان گفت: همه بچه ها با انگیزه تمرینات خود را برای حضور در بازیهای آسیایی با قدرت دنبال می کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ملی پوش کایاک ایران گفت: به کسب یک مدال در بازیهای آسیایی قانع نیستم و با یک کار تیمی می خواهم در چند ماده صاحب مدال شوم.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ با هدف حضور موفق در بازیهای آسیایی هانگژو از شنبه 4 دی ماه در دریاچه آزادی آغاز می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، بازیهای آسیایی سال آینده از 19 شهریور تا 3 مهرماه در حالی برگزار خواهد شد که رقابت های والیبال قهرمانی جهان نیز در تاریخ 4 تا 20 شهریور سال 1401 انجام می شود. تداخل دو رویداد مهم چالش جدید برای فدراسیون والیبال خواهد بود که لزوم برپایی دو تیم ملی را می طلبد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
احمدرضا عابدزاده ملقب به عقاب آسیا با تیم ملی قهرمان بازیهای آسیایی پکن شد با استقلال تهران نیز به مقام قهرمانی جام باشگاه های آسیا رسید. او همچنین سال ها با پیراهن پرسپولیس نیز در جام باشگاه های آسیا شرکت کرد و یک مقام سومی هم با این تیم به دست آورد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
بانوی ملی پوش کایاک ایران گفت: در حال حاضر برای بازیهای آسیایی تمرین می کنیم اما اهداف بزرگتری دارم و برای آن تلاش می کنم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۰۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
فدراسیون وزنه برداری پیش از اینکه بخواهد برنامه تیم ملی را برای بازیهای آسیایی آغاز کند ابتدا باید برخی مسائل را حل کند تا تیم با چالش و حاشیه کمتری برای بازیهای آسیایی آماده شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۲:۵۱    
ملی پوش کایاک ایران گفت: تمرینات خوبی را زیر نظر کادر فنی شروع کردیم و با این شرایط به نتایج خوب بازیهای آسیایی خوشبین هستم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۲:۲۰    
سرمربی تیم ملی تالو ایران گفت: ووشوکاران بعد از سه سال به اردوهای تیم ملی برمی گردند و با وجود لغو رویدادهای بین المللی کار سختی برای بازیهای آسیایی خواهیم داشت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛این تصویری است از جاویدان ” عباس حجری”. یار وفادار شاهین تهران و نخستین بازیکنی که افتخار اولین هتریک تاریخ تیم ملی(جام ملتهای 1960 کره جنوبی)را در کارنامه اش دارد. او زننده دبل گل به رژیم صهیونیستی در بازیهای آسیایی هندوستان هم بود. درگذشت: آذر 1373 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۴    
رشت - ایرنا - سرپرست تیم ملی دوچرخه سواری گفت: گرچه طی چند سال اخیر با افت فعالیتها مواجه بودیم، اما امیدوار به کسب مدال در بازیهای آسیایی سال آینده هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سه ورزشکار آذربایجان شرقی در اردوی تیم ملی قایقرانی برای اعزام به بازیهای آسیایی حضور یافتند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۰    
بهراد صادقی، مهدی بحری پور و معصومه داناپور ورزسکاران قایقرانی استان آذربایجان شرقی که در مسابقات قهرمان کشوری موفق به کسب مدال شده بودند، برای اعزام به بازیهای آسیایی 2022 هانگژو به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۰۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
زنده یاد منصور پورحیدری در مقطع کوتاهی سرمربی تیم ملی ایران شد و با این تیم توانست قهرمان بازیهای آسیایی 1998 بانکوک شود و نامش در فهرست مربیان قهرمان تیم های ملی ایران قرار بگیرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مریم کاظمی پور، معاون زنان وزارت ورزش امروز چهارشنبه از اردوی تیم ملی تیراندازی و وزنه برداری بازدید کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام ایران گفت: قایقرانان ایران پتانسیل و توانایی بالایی دارند و با تلاش و اضافه کردن مسائل فنی نتایج خوبی خواهیم گرفت و برای موفقیت در بازیهای آسیایی هانگژو برنامه داریم
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۳:۴۳    
رئیس فدراسیون ترای اتلون گفت: منتظر حمایت کمیته ملی المپیک برای تعیین ظرفیت ورزشکاران برای بازیهای آسیایی هستیم. رایزنی ها شده و البته از قبل هم گفته بودیم که هدف گذاری ما چهار ساله است و می خواهیم در بازیهای آسیایی به آن نقطه برسیم.
مدال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۲۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دور جدید اردوی تیم ملی آبهای آرام با هدایت پدرو سنا سرمربی تیم ملی آبهای آرام با هدف بازیهای آسیایی هانگژو آغاز می شود....
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۸:۳۵    
به گزارش ایرنا، دور جدید اردوی تیم ملی آبهای آرام با هدایت پدرو سنا سرمربی تیم ملی آبهای آرام با هدف حضور در بازیهای آسیایی هانگژو آغاز می شود. این اردوی انتخابی 18 تا 24 آذرماه با حضور نفرات منتخب در بخش کانو و کایاک بانوان و آقایان در دریاچه آزادی برگزار و در پایان اردو تست انتخابی انجام شده و ...