چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۹:۱۳May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازیهای آسیایی»

پارس فوتبال   ۴۰ دقیقه پیش    
به گزارش ایلنا، طبق توافقات صورت گرفته میان هاکان دمیر و فدراسیون بسکتبال ایران، قرار بر این بود که این سرمربی از دستیاران ترکیه ای در کادرفنی خود استفاده کند که به همین منظور، دو فرد مورد نظر هاکان دمیر معرفی شدند. ...
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دور سوم نشست های تخصصی با تیم های ملی داوطلب اعزام به بازیهای آسیایی هانگژبا حضور مسئولان کمیته ملی المپیک،مرکز نظارت برتیم های ملی و آکادمی و مسئولان و مربیان رشته های مختلف در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در حکمی مرتضی قربانی، رئیس فدراسیون تیراندازی را به عنوان عضو شورای عالی ورزش و تربیت بدنی منصوب کرد.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۹    
مدیرکل شورای المپیک آسیا، حسین المسلم، معتقد است که شروع رسمی ورزش های الکترونیکی به عنوان یک ورزش با مدال کامل در بازی های آسیایی امسال، ورزش دیجیتال را به سطح کاملاً جدیدی در قاره آسیا خواهد برد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۹   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس جمهور در حکمی محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی المپیک را به عنوان عضو شورای عالی ورزش و تربیت بدنی منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ملی پوش تنیس روی میز ایران گفت: پینگ پنگ استحقاق گرفتن دو سهمیه دیگر برای بازی های آسیایی هانگژو را دارد و امیدوارم مسئولان در تصمیمشان تجدید نظر کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه قهرمان چندین دوره دوی ماده 800 متر دوومیدانی ایران با گلایه از عدم حمایت از دونده های قهرمان، گفت: برای مسابقات باید کفش هایی با مبلغ 15 میلیون تومان از خارج از کشور سفارش بدهم که آن هم پس از چند مسابقه پاره می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مهرداد علی قارداشی در گفت و گو با ایران اکونومیست درباره عملکرد پینگ پنگ بازان ایران در مسابقات قهرمانی جهان 2023 آفریقای جنوبی بیان کرد: این دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان است که با روش جدید برگزار می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
دور سوم نشست های تخصصی با تیم های ملی دواطلب اعزامی به بازیهای آسیایی هانگژو با حضور مسئولین کمیته، مرکز نظارت بر تیم های ملی و مسئولین و مربیان شمشیربازی، اسکیت و تیراندازی برگزار شد.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دور سوم نشست های تخصصی با تیم های ملی دواطلب اعزامی به بازیهای آسیایی هانگژو صبح امروز با حضور مسئولین کمیته ملی المپیک،مرکز نظارت برتیم های ملی و آکادمی و مسئولین و مربیان شمشیر بازی،اسکیت و تیراندازی در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته المپیک از بسته شدن لیست همه رشته ها در بازیهای آسیایی خبر داد و گفت: اگر وزارت و کمیته المپیک بخواهند فرصت اصلاحات داریم.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
بانوی قایقرانی کشورمان از تلاشش برای دستیابی به مدال طلای بازیهای آسیایی چین خبر داد و از نحوه دریافت بورسیه ارزی کمیته ملی المپیک گلایه کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، حمید سجادی که امروز سه شنبه از فدراسیون تکواندو بازدید کرد در جمع خبرنگاران گفت: هادی ساعی یکی از روسای موفق فدراسیون هاست. باید زودتر خدمت این عزیزان می رسیدیم اما در آستانه مسابقات جهانی خدمت اعضای تیم های ملی تکواندو رسیدیم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال ایران گفت: تصمیم گیرنده ها بدانند که مسئولیت نتایج تیم ملی در جام جهانی و بازیهای آسیایی بر عهده آن ها است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه حسین کیهانی دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی جاکارتا پس از پایان دوره چهار ساله محرومیتش، در مسابقات جایزه بزرگ کشور به مدال طلا دست پیدا کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو تیم ملی وزنه برداری زنان گفت: مدال بازیهای آسیایی ارزشمند است امیدوارم در صورت اعزام مدال این مسابقات را به دست بیاورم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ کشور و انتخابی تیم ملی جوانان برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در حالی در تهران برگزار شد که کیهانی قهرمان بازیهای آسیایی به رقابت ها بازگشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
نزدیک به چهار ماه تا برگزاری بازیهای آسیایی هانگژو باقی مانده و هرچند شاکله اصلی رشته های اعزامی مشخص شده اما برخی رشته ها کماکان در لیست انتظار قرار دارند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: در حال حاضر از حضور آقای چریچ سرمربی سابق تیم ملی واترپلو محروم هستیم و در حال برنامه ریزی هستیم که بتوانیم در یک دوره کوتاه از تجربیات شان برای تیم استفاده کنیم ...
سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی گفت: انتخاب و معرفی سرمربی تیم ملی فوتبال امید تا پایان این هفته نهایی شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۷    
ایسنا/کرمانشاه سرمربی تیم ملی سپک تاکرا با اشاره به تصمیم مسئولین ورزش برای عدم اعزام تیم ملی سپک تاکرا به بازیهای آسیایی هانگژو گفت: این تصمیم رشد سپک تاکرا را متوقف خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رییس فدراسیون هندبال گفت: اگر هندبال به بازیهای آسیایی اعزام نشود از مدار قهرمانی دور می شویم ضمن اینکه برای انتخابی المپیک دچار مشکل می شویم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دونده قهرمان کرمانشاهی و دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی 2018 پس از سپری شدن دوران چهار ساله محرومیتش به دنیای قهرمانی باز می گردد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
جهت کسب آمادگی و هماهنگی هیات های ورزشی پیرامون حضور در بازی های آسیایی و پاراآسیایی نخستین جلسه ستاد بازیهای آسیایی و پاراآسیایی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان قم برگزار شد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون زنان وزارت ورزش گفت: برای حصور زنان در بازی های آسیایی امروز اتفاقات خوبی رخ داد که نتیجه تصمیمات به زودی از سوی کمیته اعلام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۴    
ایسنا/کرمانشاه رئیس فدراسیون اسکیت از شانس کسب مدال اسکیت ایران در دو رشته سرعت و فری استایل در بازیهای آسیایی هانگژو خبرداد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۳۱ سایت دیگر  
دوازدهمین جلسه ستاد عالی بازی های المپیک، پارالمپیک آسیایی و پاراآسیایی از ساعت 9 آغاز شد و اعضای ستاد درباره سایر رشته های باقی مانده اعزامی به بازیهای آسیایی بحث و تبادل نظر کردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۱    
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد کسب مقام های قهرمانی ورزشکاران دوومیدانی استان در رقابت های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی و کسب مجوز سهمیه بازیهای آسیایی هانگژو چین و رقابتهای جهانی فرانسه که افتخار و دستاوردی بزرگ و ارزشمند برای ورزش استان کهگیلویه وبویراحمد می باشد را به ورزشکار تیم ...
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
برگزاری رودیداد Fun Run در ایران با حضور سفیر چین و مسئولان وزارت ورزش،کمیته ملی المپیک و نمایندگان شورای المپیک آسیا و ستاد برگزاری بازیهای آسیایی هانگژو و صدها کودک دختر و پسر با مجری گری عمو پورنگ بازتاب خوبی در سایت شورای المپیک آسیا داشت. ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۷    
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت، از ورزشکاران اعزامی به بازیهای آسیایی هانژو انتظار داریم روی سکوی اول تا سوم بروند.
با حضور سفیر چین، مسئولان وزارت ورزش،کمیته ملی المپیک و نمایندگان شورای المپیک آسیا و بازی های آسیایی هانگژو رویداد FUN RUN برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۳    
ستاد برگزاری بازی های آسیایی هانگژو با همکاری شورای المپیک آسیا رویدادی تحت عنوان فان ران (Fun run) بازی های هانگژو در باشگاه انقلاب تهران برگزار نمود . یکی دیگر از اهداف برگزاری این رقابت، آشنایی مردم بخصوص قشر جوان با ورزش و تبلیغ بازیهای پیش روی آسیایی است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته ملی المپیک تاکید کرد که تعداد رشته های اعزامی به بازی های آسیایی شنبه نهایی می شود. نماینده شورای المپیک آسیا هم تاکید کرد که تعویق بازیهای آسیایی بهترین تصمیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۰    
ایسنا/کرمانشاه بدمینتون باز 18 ساله کرمانشاهی که اخیرا در مسابقات انتخابی تیم ملی کشورمان توانست به عنوان تنها نماینده بدمینتون مردان ایران مجوز حضور در بازیهای آسیایی هانگژو را کسب کند، گفت: در مسابقات انتخابی تیم ملی کسی فکرش را هم نمی کرد که من قهرمان این رقابت ها شوم.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
نشست خبری FUN RUN با حضور دبیر کل کمیته،مسئولان شورای المپیک آسیا و نمایندگان ستاد برگزاری بازیهای آسیایی هانگژو،ساعت 14:30فردا چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه در محل کمیته ملی المپیک برگزار می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دو جلسه دیگر برای تا تعیین لیست نهایی رشته های اعزامی به بازی های آسیایی برگزار می کنیم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تیم ملی هاکی روی یخ دختران ایرانی در حالی به عنوان دوم آسیا رسید که ایران در هیچ کدام از ادوار بازیهای آسیایی زمستانی که بالاترین آوردگاه ورزش های زمستانی است تا به حال حتی یک مدال طلا به دست نیاورده است. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات بدمینتون انتخابی تیم ملی پسران جهت اعزام به بازیهای آسیایی هانگژو چین بمیزبانی کرمانشاه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که 139 روز بیشتر به آغاز بازی های آسیایی باقی نمانده است هنوز ستاد عالی بازیهای آسیایی لیست نهایی رشته ها را اعلام نکرده و ورزشکاران برخی رشته ها در بلاتکلیفی مانده اند.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه ستاد عالی بازی های آسیایی و پاراآسیایی از ستاد از فدراسیون فوتبال خواسته شد تا 22 اردیبهشت وضعیت تیم فوتبال امید برای اعزام به بازیهای آسیایی تعیین تکلیف شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نفرات برتر انتخابی تیم ملی تنیس روی میز برای حضور در بازیهای آسیایی هانگژو معرفی شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته ملی المپیک با بیان اینکه تاکنون برای لیست نهایی کاروان اعزامی به بازی های آسیایی هانگژو تصمیم نهایی گرفته نشده است از تعیین تکلیف آن تا 10 روز آینده خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد عالی بازی های آسیایی و پاراآسیایی برگزار شد و در این جلسه این ستاد از فدراسیون فوتبال خواست تا 22 اردیبهشت وضعیت تیم فوتبال امید برای اعزام به بازیهای آسیایی تعیین تکلیف شود.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۵    
مسابقه طراحی و نقاشی بازیهای آسیایی هانگژو 2022 از سوی کمیته ملی المپیک برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ این مسابقه برای رده سنی 13 سال و کمتر برگزار و حضور برای تمامی علاقه مندان واجد شرایط سنی، آزاد می باشد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۲:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
علی حیاتی در بازیهای انتخابی تیم ملی بدمینتون آقایان که در کرمانشاه برگزار، با پیروزی در مقابل حریفش در مرحله نهایی، بعنوان بازیکن منتخب جهت حضور در بازیهای آسیایی معرفی شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یگانه کرمانی بانوی بدمینتون باز ایرانی به بازیهای آسیایی هانگژو اعزام می شود. به گزارش طرفداری؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون زنان اعزامی به مسابقات آسیایی هانگژو در روزهای پنجشنبه و جمعه ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
در بازیهای انتخابی تیم ملی بدمینتون که به میزبانی اصفهان برگزار شد، یگانه کرمانی با پیروزی برابر رومینا تاجیک در مرحله فینال بعنوان بانوی اعزامی به بازیهای هانگژو معرفی شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المیک؛ دکتر سید مناف هاشمی دبیر کل کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان ورزشی اعزامی ایران به بازیهای آسیایی هانگژو که هفته گذشته در نشست سرپرستان کاروانهای اعزامی شرکت کرده بود پس از بازگشت از این رودیداد اظهار داشت ...