پنجشنبه ۱۶ اردیبهشتساعت ۱۶:۵۶May 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارالمپیک»

کمیته پارالمپیک   ۳ ساعت پیش    
اولین کنفرانس یافته های نوین در ورزش های پارالمپیکی با موضوع "اپیدمیولوژی آسیب های پرتابگران پارالمپیکی و استراتژی های پیشگیری از آسیب"، با سخنرانی دکتر شیرین یزدانی عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز و مربی تیم ملی پارادوومیدانی بصورت وبینار برگزار شد. ...
فدراسیون ورزش های المپیکی و انجمن ورزشی معلولین آلمان، کمپینی را دنبال می کنند که داستان سفرهای ورزشکاران برای حضور در بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو را روایت می کند.
اقتصاد ایران: سرمربی تیم ملی پاراقایقرانی با اشاره به اعزام 3 قایقران به مسابقات قهرمانی جهان مجارستان در روز شنبه 18 اردیبهشت، گفت: تلاش بر این است که علاوه بر کسب سهمیه به مدال نیز دست پیدا کنیم.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان دارنده نشان های رنگارنگ بین المللی در پرتاب وزنه کلاس F34 می گوید: با رکوردهای تمرینی اش می تواند در پارالمپیک توکیو مدال کسب کند.
همشهری   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سجاد سالاروند تنها دونده معلول ایران است که با پاهای کربنی تمرین می کند و مسابقه می دهد و بعد از فتح قله 3 کشور دنیا، حالا رؤیای ایستادن در خط استارت دوی 100 متر پارالمپیک را دارد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی پاراقایقرانی با اشاره به اعزام 3 قایقران به مسابقات قهرمانی جهان مجارستان در روز شنبه 18 اردیبهشت، گفت: تلاش بر این است که علاوه بر کسب سهمیه به مدال نیز دست پیدا کنیم.
پارس فوتبال   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهدی اولاد روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه کمیته ملی پارالمپیک با یک تدبیر به موقع توانست بسیاری از دغدغه های ورزشکاران را برطرف کند اظهار داشت: ارسال لیست پارالمپین ها به وزارت ورزش و تایید این لیست برای واکسیناسیون یک اقدام به موقع در ماه های سخت کرونایی بود. ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تنها نماینده دوچرخه سواری که شانس حضور در پارالمپیک دارد، گفت: سعی دارم با کسب بهترین نتیجه در کاپ جهانی بلژیک، شرایط اعزامم به توکیو را فراهم کنم.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۲۳    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 2012 لندن که حاصل آن سه مدال برای ایران و آغاز دوران درخشان زهرا نعمتی و ساره جوانمردی در پارالمپیک بود
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۰۸    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 2008 پکن که با حضور ورزشکاران زن ایران در سه رشته اما بدون کسب مدال در این رویداد همراه شد.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 2004 آتن دومین مدال تاریخ خود را از پارالمپیک کسب کرد و این مدال توسط اعظم خدایاری در دوومیدانی به دست آمد.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۳۸    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 2000 سیدنی که به کسب اولین مدال تاریخ ورزش زنان ایران در پارالمپیک در تیراندازی و توسط نیره عاکف انجامید
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۲۳    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 1992 بارسلون که مصادف با نخستین حضور ورزش زنان در ادوار پارالمپیک بود
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۲۳    
ورزش بانوان ایران در پارالمپیک 1996 آتلانتا در ایالات متحده که دومین حضور ورزش زنان در ادوار پارالمپیک بود و ایران همانند دوره قبل تنها در یک رشته در آن شرکت کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۳۷    
گفت وگو با سجاد سالاروند، سریع ترین دونده معلول ایران که رویای قهرمانی در دو 100 متر پارالمپیک را دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
9 دوومیدانی کار نابینا و کم بینا برای کسب جواز حضور در بازی های پارالمپیک توکیو، روز پنجشنبه 30 اردیبهشت در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب به رقابت خواهند پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فدراسیون نابینایان و کم بینایان در نظر دارد تا رکوردگیری مجددی از ورزشکاران تیم ملی دوومیدانی اعزامی به بازی های پارالمپیک توکیو برگزار کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
6 تیرانداز برای آمادگی جهت شرکت در بازیهای پارالمپیک توکیو، به اردوی آمادگی دعوت شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: هر ورزشکار و مربی که از این استان به مسابقات المپیک و یا پارالمپیک راه یابد علاوه بر دریافت پاداش از وزارت ورزش با حمایت شهرداری مشهد یک میلیارد ریال پاداش دریافت خواهدکرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل ورزش وجوانان خراسان رضوی گفت: تمام ورزشکارانی که حضورشان در توکیو قطعی و یا شانس کسب سهمیه المپیک دارند، حقوق ماهیانه دریافت کرده و تمامی امکانات در اختیارشان قرار داده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست کاروان اعزامی ایران به پارالمپیک توکیو گفت: هنوز لیست اعزام بسته نشده و در چند رشته مانند جودو، تکواندو، دوچرخه سواری و دوومیدانی احتمال کسب سهمیه وجود دارد.
کمیته پارالمپیک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۰    
دومین مرحله از واکسیناسیون اعضای کاروان اعزامی ایران به بازی های پارالمپیک توکیو 2020، روز یکشنبه، دوازدهم اردیبهشت ماه انجام شد. عکس: مریم مجد دومین مرحله از واکسیناسیون اعضای کاروان اعزامی ایران به بازی های پارالمپیک توکیو 2020، روز یکشنبه، دوازدهم اردیبهشت ماه انجام شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری گفت: مسابقات تایلند گزینشی پارالمپیک به شمار می رود و برای حفظ سهمیه مهم و حیاتی به شمار خواهد رفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دوز دوم واکسن کرونا کاروان اعزامی پارالمپیک کشورمان در درمانگاه ورزشگاه آزادی تزریق شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
تنها نماینده دوچرخه سواری معلولان پس از صدور ویزا امشب به همراه مربی خود برای شرکت در کاپ جهانی دوچرخه سواری عازم بلژیک می شود. فرهاد عصفوری، مربی تیم ملی پارادوچرخه سواری ایران در گفت وگو با ایسنا ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۱    
باورنکردنی است اما از تیم قهرمان لیگ برتر و فاتح جام حذفی کشور، حتی یک نماینده در تیم ملی بسکتبال باویلچر در پارالمپیک توکیو حضور ندارد! در کمال تعجب حکیم منصوری یکی از درخشان ترین بازیکنان ایران و وحید سعادت پور ستاره آملی تیم ملی توسط کادر فنی تیم ملی خط خوردند و عجیب تر اینکه مسعود فلاح مربی ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از Japantimes، کمیته برگزاری بازیهای المپیک و پارالمپیک توکیو به دنبال 200 پزشک معتبر ورزشی برای کار به عنوان داوطلب در این مسابقات است. ...
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام کمیته برگزاری توکیو2020، یک اپلیکیشن با قابلیت برخورداری از زبان های مختلف بمنظور کمک به توان دیداری و شنیداری ناشنوایان و نابینایان ارائه خواهد شد. ...
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، جواد فلفلی افزود: این اردو با حضور 8 بازیکن نابینا و 2 دروازه بان تا 26 اردیبهشت ادامه خواهد داشت. وی گفت: تیم ملی روز های 28 و 29 اردیبهشت دو دیدار تدارکاتی با تیم روسیه در کیش برگزار خواهد کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری از اعزام 6 وزنه بردار به مسابقات کاپ جهانی تایلند برای کسب جواز حضور در بازیهای پارالمپیک توکیو خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۰    
در پی انتخاب آموزگار تربیت بدنی ناحیه یک اراک بعنوان داور بین المللی مسابقات انتخابی پارالمپیک مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی در گفتگوی تلفنی با ایشان ضمن تبریک ایام هفته بزرگداشت مقام معلم، انتخاب خانم لاله پوریا منش را بعنوان داور بین المللی مسابقات انتخابی المپیک تبریک گفت. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۷    
حافظ مهدوی و عبدالرضا بهاری دو داوری که شانس قضاوت در بازی های پارالمپیک توکیو را دارند، روز گذشته (12 اردیبهشت ماه) واکسن کووید 19 را تزریق کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان دارنده نشان های رنگارنگ پارالمپیک، جهانی و پاراآسیایی در پرتاب وزنه کلاس 42 F قول داد برای دومین بار در مهمترین آوردگاه ورزشی معلولان مدال کسب کند.
فدراسیون نابینایان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ورزشکار پرتاب وزنه که قرار است در رقابت های پارالمپیک توکیو، یکی از نمایندگان ایران باشد، تاکید کرد که هدفش را کسب مدال در این آوردگاه جهانی قرار داده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ملی پوش جودو نابینایان درباره شرایط خود در اردو آماده سازی ترکیه گفت: برای رسیدن به مدال پارالمپیک توکیو به چنین اردوها و دیدارهای تدارکاتی نیاز داریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان اعزامی به پارالمپیک توکیو گفت: انتقادات صورت گرفته نسبت به برگزاری دومین اردوی تیم ملی در تهران بی اساس است و ما بهترین شرایط اردویی را داشتیم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
این مهم با نظارت دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و با حضور نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شد و طی آن پروسه واکسیناسیون کاروان اعزامی به بازی های پارالمپیک توکیو به پایان رسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
دز دوم واکسن کرونا کاروان اعزامی پارالمپیک کشورمان در درمانگاه ورزشگاه آزادی تزریق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۵    
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته درباره آخرین شرایط این تیم توضیحاتی را ارائه داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۵    
اعضای کاروان پارالمپیک کشورمان دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند. کمیته ملی پارالمپیک برای حفظ سلامت ورزشکاران اعزامی به توکیو و همچنین کاهش دغدغه و نگرانی مربیان و ورزشکاران با همکاری وزارت ورزش، فدراسیون پزشکی ورزشی و وزارت بهداشت شرایط را برای واکسیناسیون ورزشکاران ...
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۳    
واکسیناسیون کاروان اعزامی ایران به پارالمپیک توکیو امروز با تزریق فاز دوم به پایان رسید تا پارالمپیکی در برابر کرونا ایمن شوند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست کاروان ایران در پارالمپیک گفت: حدود 110 نفر از ورزشکاران، کادر فنی و شرکت کنندگان در پارالمپیک واکسینه شدند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۳    
مرحله دوم واکسیناسیون اعضای کاروان اعزامی ایران به بازی های پارالمپیک توکیو انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مرحله دوم واکسیناسیون کاروان پارالمپیک روز یکشنبه به فاصله کمتر از یک ماه پس از انجام مرحله نخست واکسیناسیون این افراد در محل درمانگاه ورزشگاه آزادی انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه با اشاره به قطعی شدن حضور شهلا بهروزی راد ورزشکار کرمانشاهی در مسابقات قایقرانی پارالمپیک 2021 توکیو، ابراز امیدواری کرد مهران نکویی مجد هم در پرتاب وزنه دومین سهمیه استان در این رقابت ها را کسب کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مرحله دوم از واکسیناسیون اعضای کاروان اعزامی ایران به بازی های پارالمپیک توکیو امروز در محل درمانگاه ورزشگاه آزادی تهران انجام شد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
اعضای کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران به بازی های پارالمپیک توکیو 2020 مرحله دوم از واکسیناسیون را انجام دانند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک گفت: واکسینه کردن ورزشکاران پاراالمپیکی موجب خواهد شد تا آنان دغدغه های کمتری نسبت به مشکلات ابتلا به ویروس کرونا را داشته باشند و سلامت ورزشکاران برای ما اولویت نخست است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۵    
به گزارش خبرگزاری فارس، مرحله دوم از واکسیناسیون اعضای کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران به بازی های پارالمپیک توکیو 2020 صبح امروز در محل درمانگاه ورزشگاه آزادی تهران انجام شد. ...