شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۵:۱۶Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فدراسیون جانبازان»

پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کاروان ورزشی المپیک ویژه ایران با هماهنگی فدراسیون جانبازان و معلولین در 9 رشته ورزشی و با ظرفیت 25 ورزشکار زن و مرد دارای کم توانی ذهنی به مسابقات جهانی المپیک ویژه برلین-2023 اعزام خواهد شد.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش وجوانان لرستان گفت : در حد بضاعت خود پیگیری حل مشکلات ورزشکاران هیات جانبازان و معلولین استان هستیم. به گزارش تمدن لر، سید آرش قیاسیان غیر روز پنجشنبه 4خرداد ماه 1402 در جمع انتخاباتی هیات جانبازان و معلولین لرستان که با حضور برسقیان رییس فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار شده بود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان ضمن معذرت خواهی از فدراسیون جانبازان و معلولین به دلیل سوء تفاهمات ایجاد شده، گفت: تلاش ما اعتلای تیم والیبال نشسته و اهتزاز پرچم کشور در میادین بین المللی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۳    
مراسم گرامیداشت سوم خرداد همزمان با تجلیل از ورزشکاران و مسئولان جانباز در فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
با وجود این که اعزام تیم ملی والیبال نشسته مردان برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا در هاله ای از ابهام قرار داشت، با تصمیم فدراسیون جانبازان و معلولین و کادر فنی اعزام این تیم به قزاقستان قطعی شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: با توجه به نتایج اخیر پارادوومیدانی کاران انتظار داریم تا در فرانسه بتوانند بین 10 تا 12 سهمیه به دست بیاورند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: تیم والیبال نشسته مردان در صورت مدیریت منابع مالی و حضور 50 درصدی جوانان در ترکیب تیم، به قهرمانی آسیا قزاقستان اعزام خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین از آغاز طرح شناسایی استعدادهای ورزشکار جانباز و معلول در کشور خبر داد و گفت: این برنامه در قالب طرح یاران شهید حاج قاسم سلیمانی اجرا می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین با اشاره به به رکوردشکنی های صورت گرفته در مسابقات دوومیدانی مسابقات قهرمانی کشور بیان کرد: از میان شرکت کنندگان این مسابقات 18 خانم و 38 آقا به بازیهای پاراآسیایی هانپگژو اعزام می شود.
به منظور برگزاری رقابت های دو ومیدانی تحت نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک، نشستی با حضور نماینده IPC و مسئولین امروز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، با توجه به برگزاری سی و هفتمین دوره رقابت های قهرمانی کشور دو و میدانی و هشتمین دوره مسابقات تحت نظارت IPC ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین از برنامه ریزی برای اعزام ورزشکاران شش رشته این فدراسیون به بازیهای پارآسیایی هانگژو چین 2023 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۴    
ایسنا/کرمانشاه رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، دستگاه های اجرایی موظف به حمایت از ورزش جانبازان و معلولین هستند.
به منظور برگزاری رقابت های شنا تحت نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک، نشستی با حضور مسئولین برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، با توجه به برگزاری رقابت های قهرمانی کشور شنا، تحت نظارت IPC، جلسه ای با حضور حمیدی دبیر، گلشنی مدیر ورزشی، عسگری مدیر حراست ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: قهرمانان جانباز و معلول باید مزین به رفتار فرهنگی باشند و از هرگونه اظهار نظرهای غیر موثق و حاشیه ساز در راستای تضعیف تیم های ملی دوری نمایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۰    
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان با حضور در محل تمرینات تیم ملی دوومیدانی از پرکار بودن و جهادی کار کردن این فدراسیون در سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۵    
نائب رئیس بانوان فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: بانوان ورزشکاری که از کشور ایران در مسابقات بین المللی با پوشش اسلامی شرکت می کنند یک الگو برای کشورهای مسلمان دیگر هم بودند.
به منظور برگزاری رقابت های شنا تحت نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک، نشستی با حضور مسئولین برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، با توجه به برگزاری رقابت های قهرمانی کشور شنا، تحت نظارت IPC، جلسه ای با حضور گلشنی مدیر ورزشی، عسگری مدیر حراست ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: وضعیت بهبودی علی کشفیا، رئیس انجمن والیبال نشسته کشورمان خوب است و امیدواریم هرچه سریعتر سلامتی کامل به دست آورد.
به منظور برگزاری رقابت های دو ومیدانی تحت نظارت کمیته بین المللی پارالمپیک، نشستی با حضور مسئولین امروز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، با توجه به برگزاری سی و هفتمین دوره رقابت های قهرمانی کشور دو و میدانی و هشتمین دوره مسابقات تحت نظارت IPC ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت : امروز جامعه ورزش در صفوفی بهم پیوسته در روز جهانی قدس حضور پیدا کرده اند که بگویند قدس پاره تن اسلام است و غاصبان هرچه زودتر باید این مکان شریف را ترک کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رییس بانوان فدراسیون جانبازان و معلولین از حضور بانوان وزنه بردار در بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین خبر داد و گفت: بانوان وزنه بردار برای اولین بار در این رویداد شرکت خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای شرکت در جهانی امارات در حالی در کمپ تیم های ملی فدراسیون جانبازان و معلولین در حال برگزاری است که هنوز وضعیت لژیونرهای این تیم برای شرکت در مسابقات جهانی مشخص نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: نتایجی که مجموعه پارالمپیک کشورمان پس از انقلاب کسب کردند، اصلا قابل قیاس با دیگر رشته ها نیست.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، محمد شروین اسبقیان در حاشیه نخستین نشست روسای فدراسیون ها با وزیر ورزش و جوانان در سال 1402 بیان کرد: در این جلسه رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس کمیته ملی پارالمپیک گزارشی را در مورد عملکرد و برنامه های آتی خود داشتند. پولادگر هم گزارشی را داد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
اردوی آمادگی تیم ملی پاراوزنه برداری برای شرکت در بازی های پاراآسیایی هانگژو چین از فردا دهم فروردین در محل فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آخرین مرحله از تمرینات تیم ملی والیبال نشسته بانوان در سال 1401 در فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نشست مشترک فنی کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در خصوص بررسی شرایط رشته بوچیا جهت اعزام به بازی های پاراآسیایی هانگژو 2022 برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مژگان نصیری در گفت وگو با ایران اکونومیست، در ارزیابی از عملکرد بانوان پاراوزنه بردار در مسابقات قهرمانی کشور اظهار کرد: هر چند عملکرد بانوان پاراوزنه بردار نسبت به 3 دوره قبل برگزاری این رقابتها بهتر بود و با رشد رکورد مواجه بودیم، اما رکورد جدیدی به ثبت نرسید و فقط در سطح ملی راضی کننده بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۵    
بیستمین دوره رقابت های قهرمانی کشور پاراتیراندازی بانوان در فدراسیون جانبازان و معلولان در حال برگزاری است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با حکم اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین خدنگی سرپرست هیات جانبازان و معلولین استان اردبیل شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حسین امیری در گفت وگو با ایران اکونومیست، در خصوص مسابقات قهرمانی کشور و استقبال تیراندازان از این رقابتها، اظهار کرد: استقبال تیراندازان از این مسابقات خوب بود، اما انتظارات برآورده نشد و رکورد جدیدی به ثبت نرسید ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مرحله پایانی و اختتامیه مسابقات قهرمانی کشور وزنه برداری جانبازان و معلولین با حضور مسئولین فدراسیون جانبازان و معلولین و رئیس کمیته پارالمپیک با نظارت کمیته بین الملی پارالمپیک IPC در محل فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین در حاشیه مسابقات وزنه برداری جانبازان و معلولین قهرمانی کشور با اهدای لوح یادبود به رئیس فدراسیون جهانی از وی تقدیر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات وزنه برداری جانبازان و معلولین قهرمانی کشور(جام فجر) پنج شنبه 27 بهمن ماه 1401، با نظارت کمیته بین المللی پارالمپیکIPC با حضور مسئولین و قهرمانان کشوری در فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۸    
سیدمحمد شروین اسبقیان، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین در حاشیه برگزاری مراسم تجلیل از مادران شهدا و مادران ورزشکاران صحبت هایی را با خبرنگار خبرگزاری برنا انجام داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: ملت غیور و سلحشور ایران روز گذشته با فرمان رهبری معظم انقلاب لبیک گفتند و وظیفه خود دانستند، که در سراسر ایران حضور میلیونی داشته باشند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۲۱:۵۸   + ۴۳ سایت دیگر  
تقی زاده صحبت هایی را عنوان کرد. به گزارش طرفداری، محمدحسن تقی زاده در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درخصوص اقدامات صورت گرفته برای بازگرداندن پیکر سه ورزشکار قطع عضو از ترکیه به ایران اظهار داشت: ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۳:۴۹    
توضیحات اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان درباره فوت 3 فوتبالیست لژیونر ایرانی در زلزله ترکیه را ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت :بعد از چند روز بی خبری مشخص شد 3 ملی پوش فوتبال قطع عضو ایران در زلزله ترکیه جان باختند .
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
توضیحات اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان درباره فوت 3 فوتبالیست لژیونر ایرانی در زلزله ترکیه: حال لژیونرهای بسکتبال با ویلچر ایران در ترکیه خوب است.
رییس انجمن فوتبال قطع عضو ایران اعلام کرد که پیکر بی جان سه ملی پوش این رشته که در زلزله ترکیه زیر آوار مانده بودند، پیدا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: اگر خبری از ملی پوشان به دست ما نرسد به عنوان متولی ورزش جانبازان و معلولین نماینده ای از سوی فدراسیون و انجمن فوتبال به ترکیه اعزام خواهیم کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
زلزله 8/ 7 ریشتری ترکیه، به ورزشکاران ایرانی شاغل در این کشور هم رسید. سه عضو تیم ملی فوتبال نقص عضو ایران از جمله ورزشکارانی هستند که ارتباط آنان با ایران قطع شد. حامد مطرودی، مهدی سعیداوی و محمدرضا میراحمدی سه فوتبالیست ایرانی شاغل در ترکیه هستند ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، در این مراسم محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک، غفور کارگری رئیس کمیته پارالمپیک، مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک، گودرزی وزیر سابق وزارت ورزش و جوانان، احمدی معاون سابق وزیر ورزش، مرتضی قربانی رئیس فدراسیون تیراندازی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: پیگیر وضعیت بازیکنان خود در ترکیه هستیم اما هنوز هیچ خبر قطعی از وضعیت آنها وجود ندارد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین در مورد آخرین وضعیت 3 ورزشکار ناپدید شده ایران در ترکیه توضیحاتی داد.
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فدراسیون جانبازان و معلولین اعلام کرد که پیگیر شرایط ورزشکاران پارالمپیکی شاغل در کشور ترکیه است.