چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۸:۴۴Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فدراسیون جانبازان»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: کادر فنی جدید والیبال نشسته زنان و مردان برای هدایت تیم در بازیهای آسیا و اقیانوسیه به میزبانی کیش بزودی از سوی فدراسیون معرفی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۵    
شروین اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین در مورد مراسم تجلیل از ورزشکاران جانباز و معلول توضیحاتی را بیان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۵    
مراسم تجلیل از ورزشکاران جانباز و معلول کشورمان صبح امروز در فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا؛ سیدمحمد شروین اسبقیان روز دوشنبه در گفت و گویی به دیدار ورزشکاران المپیک و پارالمپیک 2020 با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و افزود: نکات کلیدی که رهبر معظم انقلاب در این دیدار مطرح کردند به نوعی یک مسیر راه روشن فرا روی ورزش کشور است و یک پشتوانه عمیق و غنی برای جامعه ورزش هم محسوب می ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال هفت نفره گفت: برای شرکت در مسابقات جهانی اسپانیا منتظر تصمیم فدراسیون جانبازان و معلولان هستیم تا آمادگی خود را به فدراسیون جهانی اعلام کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: هفته آینده با برگزاری جلسات تخصصی عملکرد سه رشته وزنه برداری، دوومیدانی و بسکتبال با ویلچر در بازیهای پارالمپیک توکیو مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تصمیمات لازم در خصوص ادامه همکاری کادر فنی این سه رشته گرفته خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر فدراسیون جانبازان و معلولین با بیان اینکه عملکرد مربیان و ورزشکاران اعزامی به توکیو در کمیته های فنی بررسی خواهد شد گفت: ادامه همکاری با مربیان رشته های مختلف به عملکرد و موفقیت آنان در توکیو بستگی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۸    
سیدمحمد شروین اسبقیان، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین درباره عملکرد کاروان پارالمپیک ایران در بازی های توکیو با خبرنگار ورزشی برنا صحبت کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مراسم استقبال از آخرین گروه از ورزشکاران اعزامی به پارالمپیک 2020 توکیو با عنوان کاروان سردار دل ها با حضورحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، مدیران کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون جانبازان و معلولین و جمعی از اهالی ورزش در فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۱:۳۱    
خسروی وفا، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین مدعی شده است که رهبر انقلاب تساوی حقوق معلولین را مورد تاکید قرار داد و به آقای سلطانی فر گفتند این کار خودت هست و به کسی واگذار نکن. نکته تاسف بار این است که این دستور متاسفانه روی زمین مانده و اجرا نشده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
آخرین گروه کاروان پارالمپیکی ایران که توکیو را به مقصد تهران ترک کرده بودند، امروز به کشور بازگشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۵۵    
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین در خصوص عملکرد ورزشکاران کشورمان در مسابقات پارالمپیک 2020 توکیو توضیحاتی را بیان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: با وجود اینکه در سخت ترین شرایط کرونایی تیم را برای پارالمپیک توکیو آماده کردیم اما بهترین نتیجه را توسط معلولان کسب کردیم.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
ورزش سه به نقل از تلگراف: مرتضی مهرزاد، ساکن چالوس یکی از شهرهای شمال ایران و نزدیک به دریای خزر، تا پیش از ورود به عرصه والیبال نشسته دائماً خود را در خانه پنهان می کرد و به نوعی از حضور در جامعه گریزان بود چرا که دل خوشی از ظاهر خود نداشت ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس تیم ملی بسکتبال با ویلچر در حالی با کسب جایگاه نهم به کار خود در بازی های 2020 توکیو پایان داد که این تیم در اواخر سال 98 و با وجود کسب سهمیه و به خاطر نداشتن شرایط منطبق با سیاست های کمیته ملی پارالمپیک از فهرست رشته های اعزامی به توکیو کنار گذاشته شده بود اما با برخی وساطت ها از ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۵:۴۴    
مراسم استقبال از بازگشت گروه از ورزشکاران اعزامی به پارالمپیک با عنوان کاروان سردار دل ها با حضور مدیران وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون جانبازان و معلولین و جمعی از اهالی ورزش در فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان دولت سیزدهم از مدیریت جهادی در پارالمپیک و فدراسیون جانبازان و معلولان تمجید کرد. به گزارش انصاف نیوز، حمید سجادی گفت: امیدوارم مدیریت جهادی که در پارالمپیک و فدراسیون جانباران و معلولان وجود دارد بر تمامی قسمت های ورزش کشور حاکم شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اولین گروه کاروان پارالمپیکی ایران با نام "سردار دلها" با استقبال مسئولین وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون جانبازان و معلولین , اداره کل ورزش وجوانان استان تهران وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اولین گروه کاروان پارالمپیکی ایران به نام سردار دلها شامل دو تیم وزنه برداری و دوومیدانی امروز با استقبال مسئولین وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی پارالمپیک، فدراسیون جانبازان و معلولین و تعدادی دیگر از مسئولین ورزشی وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۴۱    
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان درباره عملکرد کاروان ایران در توکیو توضیحاتی را بیان کرد.
دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان صبح امروز کسب مدال های ملی پوشان کشورمان در پارالمپیک توکیو را به اسبقیان، رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین تبریک گفت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
محمودرضاامیاری مدیر کل ورزش وجوانان هرمزگان امروز در فدراسیون جانبازان و معلولین کشور حضور یافت و با اسلام جاهدی ملی پوش پاراکانو و ورزشکار اعزامی به رقابت های پارالمپیک 2020دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام فدراسیون جانبازان و معلولین کشور؛ 5 ورزشکار و یک مربی از آذربایجان شرقی به اردوی دوومیدانی دعوت شدند.
اخبار فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در مرداد 1400 را در این بسته مشاهده کنید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین، در این بسته خبری نگاهی به مهم ترین رویدادهای خبری، ورزشی مرداد ماه داریم که در فضای مجازی (وب سایت، کانال خبری تلگرام و حساب اینستاگرام) منتشر شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: امسال ورزشکاران با تصمیم ستاد بازی ها کیفی شده و ورزشکاران با شانس مدال بیشتر در این دوره حضور دارند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، تست دوم ورزشکاران اعزامی به پارالمپیک توکیو روز گذشته (چهارشنبه) در محل فدراسیون جانبازان و معلولین انجام شد. براساس نتیجه تست PCR این ورزشکاران، نتیجه آزمایش 2 ملی پوشی که پیش از این به ویروس کرونا مبتلا شده بودند منفی ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: زهرا نعمتی و یک پارادوومیدانی کار نابینا یا کم بینا پرچم دار کاروان ایران خواهند بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۲    
مراسم تقدیر و تجلیل از کادر فنی و ورزشکاران تهرانی که موفق به کسب سهمیه بازی های پارالمپیک توکیو شده اند، امروز با حضور رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
آستانه اعزام کاروان ایران به بازی های پارالمپیک توکیو، ورزشکاران و کادر فنی پارالمپیکی استان تهران امروز یکشنبه 24 مرداد در محل فدراسیون جانبازان و معلولان تجلیل شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۸:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از ورزشکاران پارالمپیکی مازندران با حضور استاندار، روسای فدراسیون جانبازان و معلولان و جودو و مدیرکل ورزش مازندران برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین اظهار داشت: گزینه دولت سیزدهم برای وزارت ورزش که یکی از وزارتخانه های مهم کشور به شمار می رود، تجربه کافی را دارد و به خوبی با شرایط کار در این وزارتخانه آشنا است.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - جانبازان ورزشکار راه یافته به پارالمپیک 2020 ژاپن، که از سوی مدیران کمیته پارالمپیک کشور، از تیم اعزامی به این رقابت ها حذف شده اند، با ارسال نامه ای به مقام معظم رهبری، اعتراض خود را به نحوه مدیریت کمیته پارالمپیک کشور اعلام کرده و خواستار رسیدگی به این موضوع شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
5 وزنه بردار اردبیلی در اولین اردوی استعداد یابی جوانان و نوجوانان فدراسیون جانبازان و معلولین کشور حضور خواهند داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
خدیجه رستمی در اقدامی عجیب از سوی فدراسیون جانبازان و معلولان کشور خط خورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: برای حفظ سلامتی ورزشکاران اعزامی به بازیهای پارالمپیک توکیو، کلیه اردوهای ورزشکاران پارالمپیکی به صورت قرنطینه و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در تهزان در حال برگزاری است.
اخبار فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در تیر 1400 را در این بسته مشاهده کنید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین، در این بسته خبری نگاهی به مهم ترین رویدادهای خبری، ورزشی تیرماه داریم که در فضای مجازی (وب سایت، کانال خبری تلگرام و حساب اینستاگرام) منتشر شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان از حضور پنج رشته ورزشی معلولان در بازی های پاراآسیایی جوانان در بحرین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان از برگزاری اردوهای وزنه برداری، والیبال، دوومیدانی و تیراندازی از یکم مرداد در تهران خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سیدمحمدشروین اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین کشور گفت: طرح آمایش سرزمینی و عمل به مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی دو موضوعی است که ما در فدراسیون به جد پیگیر تحقق آن هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نشسته مردان اعزامی به بازی های پارالمپیک توکیو با حضور 14 ورزشکار از یک مرداد در فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۹    
خبرگزاری میزان – محمدشروین اسبقیان در حاشیه مجمع سالیانه فدراسیون جانبازان و معلولین در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در شرایط خاص کرونایی سعی کردیم فدراسیون را به شکلی اداره کنیم که در برگزاری اردو ها و پرداخت حقوق پرسنل مشکل خاصی نداشته باشیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون ورزش جانبازان و معلولان گفت: در شرایط خاص کرونایی تلاش بر این است که فدراسیون را به شکلی اداره کنیم که در برگزاری اردوهای ورزشکاران پارالمپیکی مشکلی نداشته باشیم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی تازه ترین ها به نقل از تسنیم ، ساره جوانمردی که به عنوان نماینده ورزشکاران در مجمع عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین حضور داشت، در پایان مجمع گفت: از شش سال گذشته و قبل از بازی های پارالمپیک 2016 ریو ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، مهدی علی نژاد روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در مورد برگزاری مجمع سالانه فدراسیون جانبازان و معلولین اظهار داشت: مطابق برنامه ای که از یک ماه پیش برای برگزاری مجامع فدراسیون ها داشتیم، امروز سی و هفتمین مجمع را برگزار کردیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاونت ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه برگزاری مجمع فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: سرپرست فدراسیون ژیمناستیک در جریان بازی های المپیک توکیو و یا بعد از بازی ها با تصمیم اعضای مجمع انتخاب خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به موفقیت ورزشکاران فدراسیون جانبازان و معلولین در سه دهه گذشته گفت: روح ایثار در این فدراسیون و ورزشکاران آن همچنان جریان دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، عباس باغستانی نایب رییس اسبق فدراسیون جانبازان در خصوص نامگذاری این روز از سوی این فدراسیون جهانی با نام کامل International Sports Federation for Persons with Intellectual Disability، گفت: افراد دارای معلولیت ذهنی ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین فردا یکشنبه در محل آکادمی کمیته ملی المپیک و پارالمپیک به صورت وبینار برگزار می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس در کمیته ملی پارالمپیک با اشاره به مطرح شدن زمزمه هایی مبنی بر منفک شدن 8 رشته از فدراسیون جانبازان و معلولین به فدراسیون های تخصصی خود، گفت: این اتفاق منجر به بلاتکلیفی ورزشکاران خواهد شد.