یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۹:۳۴Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زورخانه ای»

ایبنا   ۹ ساعت پیش    
نویسنده کتاب تاریخ زورخانه و کشتی پهلوانی ملایر با اشاره به اینکه این اثر به سفارش فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی تالیف شده است، درباره اینکه چرا کتاب به جای اینکه توسط یک ناشر در سطح استان همدان چاپ شود، در قم منتشر شده است، توضیح داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۵۳    
دبیر هیأت زورخانه ای استان البرز با اشاره به اینکه البرز در بین سه استان برتر ورزش زورخانه ای کشور قرار دارد، گفت: این ورزش مردمی است که نیاز داریم مسؤولان البرزی برای پیشرفت و توسعه آن در سطح استان همراهی بیشتری داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی به عنوان یک ورزش ملی به صورت جهانی درآمده و از وجود فدراسیون جهانی بهره مند شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان عصر روز چهارشنبه همزمان با ایام ولادت با سعادت حضرت علی (ع) همراه با مهرعلی باران چشمه (سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی) از اردوی تیم ورزشکاران زورخانه ای جوانمردان ایران زمین از شرکت کنندگان در برنامه عصر جدید بازدید کرد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که زمانی ورزش زورخانه ای در استان زنجان جایگاه ویژه داشت اما این روزها گلایه برخی ورزشکاران و مربیان نشان می دهد که مسئولان باید حمایت بیشتری از این ورزش داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رئیس هیات ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی شهرستان تبریز گفت: گردهمایی بزرگ پهلوانان زورخانه ای این شهرستان همزمان با شب ولادت مولای متقیان علی (ع) در محل زورخانه علی بن ابیطالب برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: خلاقیت و نوآوری یکی از نیازهای امروز ورزش باستانی برای توسعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-رئیس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان زنجان گفت: توسعه ورزش زورخانه ای زنجان نیاز به کار علمی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان تاکید کرد: اولویت امروز فعالان عرصه ورزش زورخانه ای باید توسعه و صدور این رشته ورزشی باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۹    
علی خلیلی مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان اظهار داشت: امروز و با افتتاح این زورخانه 20 پروژه ی ورزشی در سال اخیر افتتاح شده است و این اتفاق بزرگی برای ورزش استان زنجان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۹    
گروه استان ها سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای کشور گفت: ورزش پهلوانی و زورخانه ای ورزش جزء ورزش های سنتی و جوانمردی در کشور ماست و اختلاف نظرها و اختلاف سلیقه ها خطر جدی برای این رشته ورزشی محسوب می شود.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی انتخابات رئیس هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان زنجان امروز (دوشنبه 4 اسفندماه) با حضور سرپرست فدراسیون برگزار و محمود میرزایی (رئیس فعلی هیات) با کسب اکثریت آرا در سمت خود ابقا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: درب فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، همواره بر روی همگان باز است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۴    
ایسنا/زنجان سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی تاکید کرد: نگاه فعالان این عرصه باید متفاوت با فعالان سایر رشته های ورزشی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: اختلافات و تخریب در این رشته ورزشی، هیچ جایی ندارد، هرچند اختلاف سلیقه هایی در پیشبرد اهداف و برنامه ها ممکن است وجود داشته باشد اما این اختلاف ها نباید ما را از اصل ورزش دور کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۳    
ایسنا/زنجان محمود میرزایی برای دومین دوره متوالی توانست از اعضای مجمع انتخابات رأی اعتماد گرفته و سکان هدایت هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان زنجان را در دست بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان زنجان، امروز /دوشنبه 4 اسفندماه/ با به دست آوردن رای اکثریت اعضای مجمع این رشته ورزشی در سمت خود ابقا شد.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاشکند گفت: پوریای ولی پهلوان نامدار، شاعری عارف مسلک و محبوب مردم که در ورزش های زورخانه ای و پهلوانی پیشینهٔ زیادی داشته و در ساده زیستی و چشم بستن بر دنیای فانی به معرفت و درجه ای ناب رسیده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۹    
هیات ورزشهای زورخانه ای و پهلوانی و هیات ورزشهای همگانی استان ایلام بمناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از فرماندهی محترم و پرسنل زحمت کش پلیس راهور تجلیل کرد .
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۵۱    
تقدیر و تجلیل هیات زورخانه ای از پهلوان بهرام ایزدی و عبدالرحیم درستی به گزارش نجف آباد نگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد رییس و اعضای هیات و تعدادی از ورزشکاران پهلوانی و زورخانه ای ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، درباره تاثیر ورزش زورخانه ای در جلوگیری از آلزایمر صحبت کرد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۰۱    
نایب رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و پهلوانی با اشاره به اهمیت ورزش تمار عیار و معنوی زورخانه ای جذب جوانان به این ورزش ملی را مهم دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون امورمجلس و استان های وزیر ورزش و جوانان گفت: در حال حاضر 60 کشور جهان در 5 قاره فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای را ایجاد کرده اند که امیدواری در چند سال آینده در تمام دنیا این فدراسیون ایجاد شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۰۷    
جشن بزرگ میلاد مولای متقیان امام علی به همت هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی تبریز برگزار خواهد شد.
وانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۲    
علی دولتشاهی عضو هیات رئیسه و خزانه دار فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در مراسم کلنگ زنی غسالخانه های جدید خرم آباد و تعریض جاده قبرستان خضر گفت:برای زادگاهم از جان مایه می گذارم و مردم خرم آباد شایسته بهترین ها هستند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، حسین دهقانی به عنوان دبیر مجمع عمومی فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۷:۵۸    
سمنان- ایرنا- رئیس هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان سمنان گفت: استقبال جوانان و نوجوانان استان از ورزش های پهلوانی و زورخانه ای نسبت به گذشته بیشتر شده و آینده این رشته روشن است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدی اصل گفت: در تلاشیم تا فرهنگ ورزش زورخانه ای که با ذکر نام امیرالمومنین (ع) مزین شده را در زندان ها ارتقا بخشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - سرپرست فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی جمهوری اسلامی ایران، استان کرمان را مهد پهلوانان و جوانمردان دانست و گفت: این استان استعدادها و توانمندی خیلی زیادی دارد که فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای می تواند از آن بیشتر بهره ببرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۳    
کرمان - ایرنا - زورخانه پوریای ولی شهر خاتون آباد شهربابک با اعتباری حدود 120 میلیون تومان و 120 مترمربع زیربنا، با حضور سرپرست فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی جمهوری اسلامی ایران و مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرپرست فدراسیون زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: قرار نیست زن ها و دختران را به ورزش زورخانه ای بیاوریم و پرونده حضور آنها بسته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مهرعلی باران چشمه گفت: متأسفانه سهم استان کرمان در فدراسیون کم است و قطعاً این سهم افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون ورزش زورخانه ای با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهیدان به ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ادای احترام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۹    
ورزش های زورخانه ای در ایین افتتاح سالن صدرای بندر گز برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۲:۲۱    
کلاس آموزشی ورزش زورخانه ای وپهلوانی درروزخانه پوریای ولی شهرستان همزمان با دهه فجروباحضور پرسنل ناحیه خوانساروفرمانده گردان بیت المقدس حوزه مالک اشترواجرای بسیجیان پایگاه بسیج محمدرسول الله(ص)برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس هیات ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان زنجان، گفت: در زمان حاضر زورخانه ذوالفقار زنجان در روزهای کرونایی، فعال است اما هفت باشگاه دیگر همچنان تعطیل هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برترین های ورزش زورخانه ای جام مرد میدان پایتخت تحت عنوان یادواره شهید سردار قاسم سلیمانی با معرفی نفرات برتر خود در ورزشگاه شهید عراقی به کار خود پایان داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، پس از چند سال وقفه، رقابت های میل گیری سنگین زیر نظر هیات پهلوانی و زورخانه ای استان تهران با حضور طیف وسیعی از بزرگان این عرصه تحت عنوان جام مرد میدان؛ یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آیین کلنگ زنی اولین سالن ورزش زورخانه ای دانش آموزی با حضور دکتر الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل برگزار گردید به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران آیین کلنگ زنی اولین سالن ورزش زورخانه ای دانش آموزی با حضور دکتر الهه حسن پور معاون ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۱:۲۷    
یک مرشد پیشکسوت گفت: ورزش زورخانه ای با پیشکسوتان رونق می گیرد من از این عزیزان تقاضا دارم اگر توان ورزش کردن هم ندارند به زورخانه بیایند تا برای جوانان امروزی الگو باشند و ما را از نظر روحی و معنوی همراهی کنند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ رضا امینی راد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آثار هنرمندان در رشته سازهای ایرانی شامل تار، سه تار، کمانچه، نی، سنتور، تنبک، ضرب زورخانه ای و دف و در بخش سازهای جهانی شامل ویلن، گیتار و پیانو به صورت تک نوازی است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بخشدار کهریزک گفت: از هیچ حمایتی برای ترویج فرهنگ پهلوانی و توسعه ورزش های زورخانه ای دست برنمی داریم و در این زمینه تمام تمهیدات و هماهنگی های لازم به عمل خواهد آمد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به همت فدراسیون ورزش های زورخانه ای و همکاری تربیت بدنی نیروی هوایی ارتش، آیین گرامیداشت روز ملی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اولین خانه زورخانه ای روستایی گلستان در روستای محمدآباد کتول بخش کمالان با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان افتتاح شد
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه ورزش باستانی و زورخانه ای به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور پیشکسوتان، قهرمانان و ورزشکاران بسیجی به همت هیات ورزش باستانی و زورخانه ای معاونت ورزش بسیج سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه برگزار گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
صبح امروز و در باغ موزه دفاع مقدس و با حضور دکتر احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان سرکار خانم دکتر فرامرزیان معاون بانوان وزارت ورزش، دکتر اسبقیان رییس فدراسیون جانبازان و معلولین، سردار باران چشمه سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و پهلوانی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان ورزشکار اسدآبادی از کسب رتبه نخست کشوری خود در رشته ورزش باستانی و زورخانه ای خبر داد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش نما ،به نقل از روابط عمومی ستاد دیه، در روزهای منتهی به سال نو به همت فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی جمعی از پیشکسوتان، قهرمانان و خیران نوع دوست ایران اسلامی با حفظ دستورالعمل های بهداشتی با حضور در گود زورخانه به برپایی آئین های گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیرعمد پرداختند ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۴    
رییس هیات ورزش های پهلوانی و زورخانه ای استان گلستان گفت: تیم شنو این استان در پیکارهای مجازی زورخانه ای کشور بر سکوی سوم ایستاد. به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان گلستان، سید روح الله ابطحی در این خصوص گفت: این رقابت ها با عنوان "هر خانه ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
حدود 250 زن به دلیل جرایم غیرعمد مالی در زندان به سر می برند؛ فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی برآن است تا براساس یکی از اصلی ترین و تاریخی ترین کارکردهای اجتماعی این ورزش اصیل و ایرانی یعنی دستگیری از نیازمندان با همراهی، پیشکسوتان، قهرمانان، خیران و مردم نوعدوست ...