پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۲:۴۵May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشتی پهلوانی»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، رایگان در سال 1382، کتاب ارزشمند گنجینه فنون کشتی آزاد و فرنگی را با استفاده از تجربه 50 سال خود به رشته تحریر درآورد. حدود 20 سال قبل اتحادیه جهانی کشتی (فیلا سابق) از رایگان بخاطر نوشتن کتاب فنون کشتی تجلیل به عمل آورد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
عملکرد ستاد ملی مبارزه با دوپینگ برای کنترل دوپینگ ورزشکاران در سال جاری میلادی تا به امروز منجر به محرز شدن نتیجه مثبت تست 6 ورزشکار از سه رشته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی مددجویان زندان های سیستان و بلوچستان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در این مراسم که به میزبانی محمد عباس نیکو رییس هیئت کشتی شمال شرق تهران شب گذشته برگزار شد ، مسئولین ، پیشکسوتان ، قهرمانان ، مربیان ورزش کشتی به ویژه حوزه شمال شرق تهران حضور داشتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
جوکار به عنوان سکاندار جدید هیئت ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان یزد انتخاب شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۶    
یزد- ایرنا- رییس فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: ورزشکاران این رشته در تمامی رده های سنی در اولین فرصت در سامانه کشوری ثبت نام کنند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
طرفداری| دو ورزشکار رشته کشتی پهلوانی به دلیل استفاده از مواد ممنوعه غیرمجاز مرتکب عمل دوپینگ شده اند. دو ورزشکار رشته کشتی پهلوانی به دلیل استفاده از ماده ممنوعه، مرتکب عمل تخلف دوپینگ شده و با محرومیت مواجه خواهند شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۶    
حسن فرشی گفت: به استناد ماده4و5و6 دستورالعمل نحوه ثبت نام از داوطلبان پست ریاست هیئت و ماده 10و14 آئین نامه نحوه فعالیت هیئت های ورزشی، فراخوان ثبت نام از متقاضیان ریاست هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان همدان از امروز آغاز می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۹:۳۲    
دبیرکل فدراسیون زورخانه ای و کشتی پهلوانی در رابطه با انتشار مصاحبه خود در خصوص نحوه عملکرد فدراسیون بین المللی زورخانه ای، توضیحات جدیدی را عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های لرستان از برگزاری مسابقات زورخانه ای و کشتی پهلوانی با حضور شش تیم از مددجویان زندان های استان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: تاکنون مجوز فعالیت بانوان در ورزش زورخانه ای صادر نشده است اما حضورشان به عنوان تماشاگر مشکلی ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ورزشکاران کشتی پهلوانی یاسوج و جمعی از خیران در جشن گلریزان برای کمک به آزادی زندانیان 158 میلیارد ریال کمک کردند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیأت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: هماهنگی هایی با شرکت فولاد مبارکه اصفهان انجام شده است تا طی ماه های پیش رو شرایط برگزاری این رویداد فراهم شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۱    
رقابت های کشتی پهلوانی ایران برای شناختن پهلوانِ ایران، رقابت های ورزشی است که هر ساله در ایران برگزار می شود و در آن ورزشکاران از سراسر ایران برای دستیابی به بازوبند در آن شرکت می کنند.
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۸:۵۱    
رئیس هیأت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان خوزستان گفت: به منظور نهادینه شدن ورزش پهلوانی در مدارس و دبیرستان ها، در حال برنامه ریزی طرحی با عنوان شهید سبحانی هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مجمع انتخاب رییس هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی خوزستان روز سه شنبه در اهواز برگزار و در پایان "سردار سرتیپ احمد خادم سیدالشهدا" به عنوان رییس این هیات انتخاب شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان خوزستان برای چهار سال انتخاب شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس هیات زورخانه ای و کشتی پهلوانی شهرستان همدان گفت: 64 باستانی کار این استان که دارای مقام های کشوری و استانی هستند، عازم کربلای معلی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۷    
مشگین شهر_ رئیس هیئت کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای اردبیل گفت: به مناسبت گرامیداشت یک اردیبهشت روز شهدای ورزشکار دانش آموزان طرح شهید طوقانی مشکین شهر لباس به کودکان کار اهدا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران ملی پوش کشتی پهلوانی در مازندران با انتقاد به کم توجهی به کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای گفت: کشتی پهلوانی سنت ماندگار و بخشی از فرهنگ معنوی و ورزشی ایران زمین است. مرام و مسلک پهلوانی به مدال و بازوبند ربطی ندارد بلکه پهلوان باید عنوان خود را از مردم بگیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مجمع هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی خراسان رضوی با حضور پیشکسوتان، مرشدان و روسای هیات های شهرستان ها برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فدراسیون زورخانه ای و کشتی پهلوانی به عنوان دبیرخانه دائمی ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی از اقدامات شجاعانه جمهوری اسلامی ایران توسط پهلوانان جان بر کف نیروهای مسلح در تنبیه اسرائیل به عنوان متجاوز جامعه بین المللی، بیانیه صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس فدراسیون کشتی پهلوانی و زورخانه ای از برگزاری مسابقات جهانی زورخانه ای در خردادماه امسال به میزبانی اصفهان خبر داد.
سبلان ما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیأت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان اردبیل با بیان اینکه شیعیان زورخانه را به مسجد دوم تبدیل کرده اند گفت: این نقطه عطف در تاریخ ورزش های باستانی است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۸:۱۶    
تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی با تاکید بر عجین کردن جهش تولید با مشارکت مردمی، گفت: جذب سرمایه گذار می تواند تولیدات با کیفیت لوازم ورزشی را در پی داشته باشد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: پیش بینی شده در روز میلاد ثامن الائمه (ع) در حرم مطهر امام رضا (ع) و در صحن امام خمینی (ره) ورزش زورخانه ای با حضور جمعی از ورزشکاران اجرا شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون زورخانه ای و کشتی پهلوانی اعلام کرد: اواخر اردیبهشت ماه امسال رقابت های قهرمانی آسیا در کشورمان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
زورخانه پهلوان یعقوبعلی شورورزی و آکادمی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی شهرداری نیشابور به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۷    
یزد- ایرنا- دبیر هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی یزد گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان اکثر گودهای زورخانه استان با حضور ورزشکاران به قرائت کلام وحی و جزء خوانی آیات قرآن مجید منور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
کتاب قوانین بین المللی داوری کشتی پهلوانی به نویسندگی مسعود چوبین چاپ شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۰:۲۵    
کتاب قوانین بین المللی داوری کشتی پهلوانی به نویسندگی مسعود چوبین چاپ شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سید محمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان به همراه سردار آذرنوش مشاور امور فرهنگی وزیر ورزش و جوانان، مهدی میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۵    
همزمان با ماه مبارک رمضان از مدال آوران عرصه های ملی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی سبزوار قدردانی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۵    
حمید فهیمی راد با حکم فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی سرپرست هیات استان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۵    
سرپرست هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی خراسان رضوی منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج_ رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای کشتی پهلوانی گفت: کردستان از استان های پیشرو در ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی است و در این رشته پیشینه و قدمتی تاریخی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشور گفت: این رشته در سنندج، کهن پهلوانان و پیشکسوتان قَدَری دارد و به همین منظور یک زورخانه بین المللی راه اندازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۵    
مجمع انتخابات هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی کردستان با حضور رئیس فدراسیون در سنندج برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
"مجتبی محمدی" در مجمع انتخابات هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان کردستان به عنوان رییس جدید این هیات انتخاب و معرفی شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشور در دیدار با استاندار کردستان از این استان به عنوان یکی از استان های پیشرو در ورزش زورخانه ای کشور عنوان کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۵    
"مجتبی محمدی" در مجمع انتخابات هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان کردستان به عنوان رییس جدید این هیات انتخاب و معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مرشد باسابقه و بین المللی ایلام گفت: طرح شهید طوقانی در ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان، شور و شوق وصف ناشدنی ایجاد کرده و آینده این ورزش آیینی را تضمین می کند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۲    
سردار باران چشمه رئیس فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشورمان در مراسم جشن حضور ورزشکاران و قهرمانان ورزشی در انتخابات اخیر گفت: در راستای استعداد یابی و ترویج ورزش ملی و آیینی طرح شهید طوقانی از موفق ترین طرح ها به حساب می آید.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۸    
نفرات برتر مسابقات هنرهای فردی ورزش های زورخانه ای با مشارکت هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی بسیج و سپاه قم در سه رشته چرخ تیز ،کباده و سنگ با معرفی نفرات به کار خود پایان داد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به عنوان سرپرستی هیأت زورخانه و کشتی پهلوانی استان اردبیل منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- با حضور رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، سردار غلامحسین محمدی اصل به عنوان سرپرست هیأت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان اردبیل معرفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۲۰:۳۳    
با حضور سردار باران چشمه رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشورمان سردار غلامحسین محمدی اصل به عنوان سرپرست هیئت این رشته در استان اردبیل منصوب شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۲    
ثبت نام از نامزدهای ریاست هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان یزد از 15 اسفندماه آغاز می شود.