سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۴:۳۲Oct 2020 27

جدیدترین‌های «کشتی پهلوانی»

وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
طی ابلاغی به امضای مجتبی جوهری رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشور ،علی محمد زاده بعنوان سرپرست هیات ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۱۶    
در نوزدهمین هفته از هفته های زورخانه ای استانها با علیرضا شهرکی، فرماندار سراوان و رییس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان سیستان و بلوچستان هم سخن شدیم. فدراسیون با حفظ اصول و سنت ها، خود را با علم روز هماهنگ کرده است
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: آبان یکی از ماه های مهم سال است که نقش پیروزی های سیاسی در آن پررنگ است. به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی خراسان جنوبی از استارت اجرای طرح هر خانه یک زورخانه در استان خبر داد و گفت: این طرح را در بستر فضای مجازی رقم زدیم که با استقبال از سراسر کشور همراه بود.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۳    
طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون ورزش های زوخانه ای و پهلونی، داریوش نظری از لرستان بعنوان عضو کمیته مدرسان و مسئول انجمن مدرسان مربیگری کشتی پهلوانی کشور منصوب شد . ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۵۹    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس هیات کشتی پهلوانی خراسان شمالی از اعزام تیم کشتی پهلوانی به ترکمنستان، پس از بهبود شرایط کرونا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - در بازی پایانی لیگ برتر ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی تیم تراپ در مقابل دیگر نماینده کردستان پیروز شد و به مقام قهرمانی دست یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مرحله پایانی رقابت های لیگ برتر ورزش زورخانه ای کشور با قهرمانی و نایب قهرمانی تیم های کردستانی به کار خود پایان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: احداث گودهای ورزش زورخانه ای در روستاهای مرزی و مناطق عشایری خراسان جنوبی و استقبال بی نظیر مردم از این ورزش ملی به عنوان الگو در ایران مطرح می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مجمع انتخاب رئیس هیأت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی خراسان جنوبی هومر شکری را برای چهار سال به عنوان سکاندار این هیات برگزید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون بین المللی کشتی پهلوانی و زورخانه ای، گفت: تا پایان سال میلادی، چهار مسابقه دیگر خواهیم داشت که سه مسابقه قاره ای و به صورت آنلاین خواهد بود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۸    
روز شمار و برنامه های چهلمین سالگرد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی اظهار داشت: فراهم کردن زمینه درآمدزایی برای مربیان ورزش زورخانه ای ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان چهارمحال و بختیاری انتخاب شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۵    
محمد جعفرپور (دبیرکل فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی) از اختصاص 10 میلیارد ریال میان هیئت های ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در سراسر کشور خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه ای گفت: باید از ظرفیت استان های مرزی برای توسعه این ورزش باستانی بهره بگیریم و خراسان شمالی نیز باید از امتیاز همسایگی خود با ترکمنستان استفاده کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مسعود چوبین داور بین المللی ملایری به عنوان عضو کمیته داوران کشتی پهلوانی کشور انتخاب و معرفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۲۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- رقابت های لیگ برتر ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشور با حضور 8 تیم و در 2 گروه از سر گرفته می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در چهاردهمین هفته از هفته های زورخانه ای استانها با محسن بحیرایی (رییس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان بوشهر و دبیر سازمان لیگ فدراسیون) هم سخن شدیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی از صعود 8پله ای ورزش زورخانه ای خراسان شمالی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: با تدوین آیین نامه ها و استانداردسازی های لازم، شرایط برای پذیرش بین المللی این رشته ورزشی در بخش گروهی و 6 مهارت انفرادی فراهم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۰    
بجنورد - ایرنا - رئیس فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای گفت: هم اکنون 167 شهرستان کشور فاقد زورخانه هستند که این آسیب بزرگی برای این ورزش محسوب می شود.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی لاهیجان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این زمینه گفت : این مراسم با عنوان ‘ کوله بار عاشقی ‘ و با هدف مودت و همدلی بمناسبت آغاز سال تحصیلی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – رییس هیات ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: با توجه به بعد فرهنگی و معنوی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، توسعه و گسترش این ورزش نقش مهمی در ارتقای سلامت روانی و جسمی درسطح جامعه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سروآباد - سالن ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی شهرستان سروآباد با مساحتی بالغ بر5 هزار متر مربع و با11 میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
با پیشنهاد رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و موافقت فدراسیون های مربوطه روسای هیات های شنا، دو ومیدانی و ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی منطقه آزاد قشم منصوب شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
خراسان رضوی درجایگاه سوم مسابقات مجازی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشور قرار گرفت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۲۲    
کشتی پهلوانی نوعی کشتی است که در آن هر یک از 2 نفر تلاش می کنند با زور و فن پشت دیگری را به زمین برساند یا با اجرای فن مناسب خاص این کشتی، امتیاز لازم را کسب کند، اما هدف اصلی از آن تنها برنده شدن و پشت حریف را بر خاک زدن نیست بلکه هدف اصلی ورزشکاران، تقویت هم زمان جسم و روح است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رشته کشتی پهلوانی به عنوان یکی از رشته هایی که ریشه در فرهنگ و تاریخ ایران دارد، ثبت ملی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کشتی پهلوانی در فهرست ملی میراث فرهنگی ناملموس وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی ثبت شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دو نامه جداگانه مراتب ثبت چهار اثر میراث فرهنگی ناملموس را به استانداران 31 استان ابلاغ کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۹    
محمدشهباز علیزاده، رییس هیئت ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان اردبیل از ساخت زورخانه جدید در اردبیل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۷:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات اجرایی فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۰:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
روسای فدراسیون های جودو، انجمن های ورزش های رزمی و زورخانه ای و کشتی پهلوانی با وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کردند.
در یازدهمین هفته از هفته های زورخانه ای استانها با حجت الاسلام دکتر ناصرخدایاری (رییس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی آذربایجان غربی) گفتگو کردیم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در پی شیوع گسترده ویروس کرونا در جهان٬ برای نخستین بار نشست مسوولین شورای راهبردی جوانان ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون دانش آموزی از توقف برگزاری رقابت های مشترک در رشته کشتی آزاد و فرنگی و نیز ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات پهلوانی و ورزش زورخانه ای کرمانشاه گفت : تلاش می کنیم ظرف یکی دو سال آینده بی مهری هایی که در حق کشتی پهلوانی شده را جبران کنیم و این رشته را به جایگاه اصلی آن در استان بازگردانیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس هیات پهلوانی و ورزش زورخانه ای کرمانشاه گفت: تلاش می کنیم ظرف یکی دو سال آینده بی مهری هایی که در حق کشتی پهلوانی شده را جبران کنیم و این رشته را به جایگاه اصلی آن در استان بازگردانیم.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۳    
نعیم فرج پور: به مناسبت سالگرد ازدواج آسمانی امام علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) مراسمی در زورخانه پوریای ولی فومن باحضور رییس فدراسیون ورزش های پهلوانی و زورخانه ای کشور دکتر جوهری برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی دکتر مجتبی جوهری به همراه دبیر کل فدراسیون دکتر جعفر پور از پروژه در حال احداث زورخانه شهرستان فومن بازدید کردند.
ایسنا: استاد کیومرث ابوالملوکی که از او به عنوان پدر کشتی نوین در ایران یاد می شد، در منزلش دار فانی را وداع گفت. ابوالملوکی متولد 1303 در تهران بود. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۵    
سجاد نصرتیان قهرمان رشته کشتی آزاد و کشتی پهلوانی استان در زمان شیوع ویروس کرونا نسبت به خرید 10 عدد تونل ضدعفونی اقدام و به اماکن پرتردد و بیمارستانهای استان اهدا کرده اند.ب
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر تیم ملی کوراش از میزبانی رقابتهای کشتی پهلوانی و هنرهای فردی دانشگاه آزاد اسلامی جام ولایت و مسابقات قهرمانی جودو و کوراش دانشجویان سراسر کشور جام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در بهمن ماه سال جاری به میزبانی استان خراسان شمالی و واحد بجنورد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس هیات ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان کرمانشاه گفت: براساس رویکرد همگانی کردن ورزش زورخانه ای در استان، آموزش این رشته را رایگان می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - رییس فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت که این فدراسیون مشکلی با فعالیت زنان در این رشته و ورود آن ها به گود زورخانه ها ندارد و آماده توسعه این ورزش است.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت که این رشته حداقل 50 سال از سایر فدراسیون ها و ورزش ها عقب تر است که جبران این عقب ماندگی نیازمند بهره مندی از دانش روز و استفاده از علم ورزش در توسعه و رونق بیشتر آن است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سید روح الله ابطحی به عنوان رییس هیئت ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی به مدت 4 سال انتخاب شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کاوه احمدی، مدیر کل مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان امروز ضمن حضور در فدراسیون وررزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با مسوولین این فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی با حضور معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.