یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۶:۵۶Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دبیر کل»

زیر نویس   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اطلاعات آنلاین ، موضوع پخش صدای زنده یاد غلامرضا تختی از مدتها قبل مطرح شده بود و حتی برخی در اینکه چنین صدایی وجود دارد تردید داشتند اما بالاخره امروز زمان قطعی رونمایی از این صدا مشخص شد . دبیر کل کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران در اینباره صحبت کرد. مناف هاشمی گفت: [...]
فرارو   ۴ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
سیدحسن عاملی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر اردبیل اظهار کرد: امسال از حیث بی آبی از سال های استثنایی است و دبیرکل سازمان ملل این هفته اعلام کرد سال جدید میلادی گرم ترین سال تاریخ بشر خواهد بود. ...
همشهری   ۶ ساعت پیش    
الناز عباسیان- روزنامه نگار پس از پایان هفته کتاب، سراغ مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه های کشور و عضو شورای فرهنگ عمومی رفتیم تا روند فعالیت کتابخانه های عمومی را در سالی که گذشت از او جویا شویم ...
دنیای اقتصاد   ۶ ساعت پیش    
ایسنا : شورای امنیت سازمان ملل در اواخر آذر گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره قطعنامه 2231 و اجرای برجام را بررسی می کند. اکوادور که در ماه دسامبر (ماه جاری میلادی) ریاست دوره ای شورای امنیت سازمان ملل را بر عهده دارد اعلام کرد که شورا در نشست روز 18 دسامبر (27 آذر) گزارش دبیرکل سازمان ملل در رابطه با ...
متولیان : وقتی می توانیم از مردم دعوت کنیم وارد سرمایه گذاری در پروژه های مدیریت شهری شوند، ابتدا باید پرسنل شهرداری ها آموزش کافی برای برخورد و مواجه با سرمایه های خرد مردم را داشته باشند. ...
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد- دبیرکل دفتر منطقه ای بنیاد جهانی انرژی با اشاره به مسوولیت این بنیاد در زمینه تحقق توسعه پایدار گفت: بنیاد جهانی انرژی امکان انتقال تکنولوژی از کشورهای مختلف به ایران را دارد.
زیر نویس   ۹ ساعت پیش    
تسنیم نوشت: سیدحسن عاملی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر اردبیل اظهار کرد: امسال از حیث بی آبی از سال های استثنایی است و دبیرکل سازمان ملل این هفته اعلام کرد سال جدید میلادی گرم ترین سال تاریخ بشر خواهد بود. وی خاطرنشان کرد: همه باید بدانند که آب در سد یامچی تمام شد و آب سد به [...]
جان: تا پایان ماه جاری تقویم لیگ قهرمانان را اعلام می کنیم – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه البیان امارات، ویندسور جان ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۹    
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از مردم فلسطین گفت: حوزه های علمیه باید درصدد تقویت گفتمان مقاومت و انقلاب اسلامی در عرصه بین الملل باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۶    
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از مردم فلسطین گفت: صهیونیست ها به عنوان یار استراتژیک اروپا و آمریکا تلقی می شدند اما اکنون به بار استراتژیک آنها تبدیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل بنیاد جهانی انرژی ایران با اشاره به اهمیت نقش آفرینی این دفتر منطقه ای برای خودکفایی ایران در حوزه های مختلف گفت: بنیاد جهانی انرژی منطقه ایران امکان انتقال تکنولوژی های نوین به این کشور را فراهم می سازد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
در سرمقاله امروز روزنامه سازندگی به قلم اکبر منتجبی آمده است: سیدحسین مرعشی برای یک دوره جدید دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران شد. با انتخاب اعضای شورای مرکزی محسن هاشمی نیز برای یک دوره جدید رئیس شورای مرکزی شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهرهای گفت: بودجه مدیریتی کلانشهرهای کشور کفاف نگهداشت و اجرای طرح های شهری را نمی دهد و پس از مطالعات صورت گرفته مشخص شد، یکی از بهترین راه ها برای تامین منابع مالی شهرها جلب مشارکت شهروندان و سرمایه گذاری آنهاست.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۸    
هم اندیشی کارگروه روحانیت اتاق وضعیت دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از مردم فلسطین مجلس شورای اسلامی امروز شنبه 11 آذر ماه 1402 با حضور سید مجتبی ابطحی، دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از مردم فلسطین مجلس شورای اسلامی در استان قم برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۶    
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از مردم فلسطین مجلس، گفت: حوزه علمیه در تبیین آرمان فلسطین برای افکار عمومی دنیا نقش پررنگی برعهده دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیرکل مجمع کلانشهرهای ایران با اشاره به ضرورت مشارکت مردم در مدیریت شهرها از راه اندازی یک واحد تخصصی در حوزه مدیریت شهری در بورس خبر داد که براساس آن یک مسیر ویژه برای طرح های شهری شکل می گیرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قرار است از صدای غلامرضا تختی رونمایی شود. به گزارش طرفداری، مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: رونمایی از صدای تختی در جلسه امروز هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک بررسی و قرار شد سوم بهمن این مراسم با حضور تمام کسانی که در طول تاریخ ایران از المپیک مدال طلا، نقره و برنز گرفتند ...
اقتصاد ایران: دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: اولین بحث متمم بودجه برای فدراسیون ها بود، پیش بینی کرده ایم حدوداً 50 میلیارد تومان به فدراسیون ها کمک کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۷    
تهران بزرگ - ایرنا - دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران با اشاره به هزینه های بالای اداره شهرها، گفت: در طرح نهضت تأمین مالی شهر از مردم و شهروندان دعوت شده تا با مشارکت در پروژه های سودآور، کمک مدیریت شهری در تامین هزینه های اداره شهر باشند.
شانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل اوپک در یادداشتی هم زمان با آغاز کاپ 28 در دوبی، خواستار لزوم اتخاذ رویکردی جامع به نظام انرژی شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: هیات اجرایی با پرداخت 50 میلیارد تومان به فدراسیون ها موافقت کرد که خارج از بودجه مصوب آنها است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۳    
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از مردم فلسطین مجلس گفت: خلق گفتمان مقاومت اروپا و آمریکا را وحشت زده کرده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
جواد امام، سخنگوی جبهه اصلاحات در گفت وگویی با خبرگزاری اصولگرای فارس دیدگاه های صریح خود پیرامون انتخابات، سازوکار تصمیم گیری در جبهه اصلاحات، انتخابات 88 و حوادث پس از آن و... را مطرح کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سید مجتبی ابطحی، دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از مردم فلسطین مجلس شورای اسلامی امروز 11 آذر ماه 1402 با شیخ عبدالمجید البقشی رییس جامعة آل البیت (ع) دیدار و گفت و گو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شکست تلاش ها برای تداوم آتش بس در غزه، باعث از سرگیری مجدد حملات هوایی و زمینی و دریایی رژیم صهیونیستی شد. به گفته وزارت بهداشت فلسطین از زمان پایان آتش بس تا بامداد شنبه (11 آذر) بیش از 200 نفر در غزه شهید شدند ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۰    
سید مجتبی ابطحی، دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از مردم فلسطین مجلس شورای اسلامی امروز شنبه 11 آذرماه در جمع دانشجویان جامعة آل البیت(ع) حضور یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
همایش روز ملی بیمه با حضور رئیس کل بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، مدیرعامل بیمه سینا و جمعی از فعالان صنعت بیمه استان قم در تالار شیخ مفید دانشگاه قم برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کتاب وصول خاطرات شهیده ام یاسر همسر شهید سید عباس موسوی دبیر کل سابق حزب الله لبنان است که توسط عبدالقدوس امین در 208 صفحه نگارش شده است و انتشارات صریر آن را روانه بازار نشر کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع شهرداران کلان شهرهای ایران با بیان اینکه بودجه شهرداری ها کفاف نیازهای شهری را نمی دهد، گفت: در نظر داریم با اجرای طرح نهضت تامین مالی شهر بازار سرمایه را به کمک شهرداری ها بیاوریم.
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۸    
دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران:
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
بنا به گفته دبیرکل خانه پرستار ایران معاونت پرستاری و سازمان نظام پرستاری به خوبی نتوانسته اند افکار عمومی جامعه پرستاری را نمایندگی کنند، نتیجه این می شود خود پرستار ها مستقیما دست به اعتصاب یا تجمع می زنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۲    
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از مردم فلسطین گفت: آلمان، فرانسه، انگلیس و ایالات متحده آمریکا علاقه مند پایان درگیری ها هستند زیرا دیگر نمی خواهند برای صهیونیست ها هزینه دهند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۹    
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از مردم فلسطین گفت: امروزه شاهد تعمیق صهیونیست ستیزی در لایه های اجتماعی غرب هستیم که از دستاوردهای طوفان الاقصی است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ کنفرانس بین المللی فلسطین آزاد با سخنرانی امین انصاری دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر ایران و با حضور نزدیک به هزار نفر از دانشجویان و اساتید در سالن مرکزی دانشگاه بولیواری ونزوئلا برگزار شد.
شورای امنیت سازمان ملل در اواخر آذرماه گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره قطعنامه 2231 و اجرای برجام را بررسی می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، طبق اعلام دبیرخانه شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، با توجه به استقبال هنرمندان متقاضی حضور در این رویداد هنری، به ویژه داوطلبان شرکت در بخش های جدیدی که امسال برای نخستین بار به ساختار جشنواره هنرهای تجسمی فجر افزود شده اند ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، تیم فوتبال امید و تصمیم گیری در مورد کادرفنی و برنامه های آماده سازی آن، یکی از چالش های همیشگی کمیته ملی المپیک به ویژه برای حضور در بازی های المپیک و میادین انتخابی این بازی ها بوده است طوری که بخشی از نشست و حتی بودجه این کمیته را معطوف به خود می کرد. ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
همایش گرامیداشت روز بیمه استان قم با حضور رئیس کل بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران،مدیرعامل بیمه ایران، مدیرعامل بیمه سینا و جمعی از مدیران ارشد صنعت بیمه و استان امروز(9 آذر) در سالن اجتماعات دانشگاه قم برگزار شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سیزدهم آذرماه، یادآور سال ها خدمات ماندگار و نقش آفرینی فعالین صنعت بیمه کشور برای ایجاد آرامش و اطمینان و صیانت و پشتیبانی از سرمایه های ملی چرخه تولید و اقتصاد کشور است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: کیومرث هاشمی به مسئله ژیمناستیک ورود پیدا کرد و اختیاراتی هم در این خصوص به رئیس کمیته ملی المپیک داده است.
دبیرکل و مدیران نهاد کتابخانه های عمومی کشور، سه شنبه 7 آذرماه با هدف بررسی وضعیت کتابخانه های مشارکتی در زندان ها و راهکارهای ارتقای کمی و کیفی از کتابخانه های ندامتگاه تهران بزرگ بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۲    
دبیرکل جنبش ابتکار ملی فلسطین هدف صهیونیست ها از حمله به فلسطین را بیان کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
از بازداشت چند تن از پرسنل ارشد بیمارستان کودکان در پی فوت یک کودک تا تلاش آمریکا برای بلوکه کردن پول های تازه آزاد شده ایران، ابراز تاسف دبیرکل سازمان ملل مثل همیشه، اتوبان مدرس صاحب تندیس شد و...؛ فوتو نیوز دهمین روز آذرماه پیش روی شماست.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل در اواخر آذرماه گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره قطعنامه 2231 و اجرای برجام را بررسی می کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: اولین بحث متمم بودجه برای فدراسیون ها بود، حدوداً پنجاه میلیارد پیش بینی کرده ایم که به فدراسیون ها کمک کنیم.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته ملی المپیک به شایعه اختلاف بین اعضای هیئت اجرایی واکنش نشان داد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین نشست کار گروه فرهنگی مسابقات جام ملت های 2023 قطر برگزار شد. به گزارش گروه ورزشی حیات ؛ نخستین جلسه کارگروه فرهنگی مسابقات جام ملت های 2023 قطر با حضور هدایت ممبینی، دبیرکل فدراسیون به همراه معاونین دبیرکل و روسای دپارتمان های بین الملل، روابط عمومی، مالی، فناوری اطلاعات، حراست، اداری ...