یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۶:۱۴Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دبیر کل»

خبرگزاری تسنیم   ۳۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- دبیرکل جامعه اسلامی کارآفرینان کشور با انتقاد از عملکرد سازمان تأمین اجتماعی گفت: باید مجلس به این موضوع ورود کرده و مشکلات و موانع موجود را در این قوانین برطرف و نسبت به بازنگری اقدام کند.
آقای خبر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها که برای انتخابات ریاست جمهوری پیشین اعلام داوطلبی جهت کاندیداتوری کرده، با اشاره به تهیه برنامه و کابینه دولت خود، گفت: اگر نهاد اجماع ساز در تعیین گزینه اصلاحات برای انتخابات بخواهد مثل شورای نگهبان عمل کند، با آنها همکاری نمی کنم. ...
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران گفت: بازگشت برخی از شرکت های خارجی تولیدکننده لوازم خانگی که در زمان تحریم ایران را ترک کردند، می تواند باعث بیکاری چندین هزار کارگر ایرانی و در دراز مدت باعث کاهش سطح تولید در کشور شود.
شعار سال   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
زاکانی، دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی می گوید: همه نامزد ها میثاق نامه ای را امضا کردند و حتی احمدی نژاد به جای یک بار دو بار امضا کرد، اما زمانی که در تاریخ پنجم خرداد در نظر سنجی ها، احمدی نژاد 14.5 درصد و قالیباف 22 ...
برترین ها   ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین: الیاس حضرتی، دبیرکل حزب اعتماد ملی با حجت الاسلام مهدی کروبی، پدرمعنوی و دبیرکل سابق حزب اعتمادملی برای سومین بار دیدار و گفت وگو کرد.
معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که ریاست نشست امروز کمیسیون مشترک برجام را برعهده داشت گفت: مذاکرات برجام پیشرفت کرده است.
تجارت نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی گفت: شرکت های خارجی علاقه مند به بازگشت و حضور مجدد در بازار بزرگ ایران هستند، اما این بار باید هوشمندانه و مشروط با آنها مذاکره کنیم تا عمق همکاری ها افزایش یابد.
راهبرد معاصر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون دبیر کل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که در مذاکرات وین حضور دارد گفت که پیشرفت در مذاکرات کنونی در وین اتریش میان ایران و گروه 4+1 به آسانی بدست نیامده است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون دبیر کل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که در مذاکرات وین حضور دارد گفت که پیشرفت در مذاکرات کنونی در وین اتریش میان ایران و گروه 4+1 به آسانی بدست نیامده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا پس از پایان گفتگوهای جاری اعلام کرد: مذاکرات کمیسیون مشترک برجام در وین پیشرفت کرده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که ریاست نشست امروز کمیسیون مشترک برجام را برعهده داشت اعلام کرد که بررسی نتیجه مذاکرات فشرده ای که طی روزهای گذشته در جریان بوده نشان می دهد که پیشرفت حاصل شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
فارس: شورای امنیت سازمان ملل متحد با استقرار 60 ناظر آتش بس به لیبی موافقت کرده و خواستار برگزاری انتخابات عادلانه در این کشور شد. به نوشته پایگاه اینترنتی شبکه ال بی سی ، کشورهای عضو شورای امنیت، روز جمعه پیشنهاد آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل برای استقرار این ناظران را تصویب کردند. ...
برترین ها / شفقنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس جلسه امروز کمیسیون مشترک برجام در پیامی توییتری به نشست امروز شرکای برجام درباره احیای توافق هسته ای پرداخت. انریکه مورا معاون دبیر کل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا و رئیس جلسه امروز کمیسیون مشترک برجام پس از اتمام نشست در صفحه توییترش نوشت ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۳   + ۹۱ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه با بیان اینکه به نظر می رسد تفاهم جدیدی در حال شکل گرفتن است، گفت: طرف ها می توانند روی یک متن مشترک شروع به کار کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت اسلامی مدیران گفت: یکی از مشکلات اصلی کشور، مشکل سیستم بانکی است که بسیار پرهزینه و ناکارآمد و فساد خیز بوده و برای اصلاح آن باید به سراغ نظام بانکی تمام الکترونیک برویم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که ریاست نشست امروز کمیسیون مشترک برجام را برعهده داشت اعلام کرد که بررسی نتیجه مذاکرات فشرده ای که طی روزهای گذشته در جریان بوده نشان می دهد که پیشرفت حاصل شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۰   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که ریاست نشست امروز کمیسیون مشترک برجام را برعهده داشت اعلام کرد که بررسی نتیجه مذاکرات فشرده ای که طی روزهای گذشته در جریان بوده نشان می دهد که پیشرفت حاصل شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که ریاست نشست امروز کمیسیون مشترک برجام را برعهده داشت اعلام کرد که بررسی نتیجه مذاکرات فشرده ای که طی روزهای گذشته در جریان بوده نشان می دهد که پیشرفت حاصل شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
فارس: نوری المالکی رئیس ائتلاف دوله القانون و دبیرکل حزب الدعوه الاسلامیه ، در جدیدترین اظهار نظر در خصوص مواضعش در قبال برگزاری انتخابات زودهنگام، احتمال نخست وزیری مجدد، آشتی با رهبر جریان صدر، سلاح بی ضابطه، چالش های دولت مصطفی الکاظمی، سقوط موصل و...توضیح داد. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۳   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگو و دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: معتقدیم در شرایط فعلی حتی یک دوز واکسن کرونا هم مهم است و باید از شرکت های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت آن را تهیه کنیم.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران گفت: نه بازرگان جاسوس بود نه امیرانتظام.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل کمیته ملی المپیک در واکنش به اظهارات رییس فدراسیون کشتی و گلایه اش از رقم بودجه واریزی گفت: بی اطلاعی رییس فدراسیون کشتی از میزان دقیق بودجه جای تأسف دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
محمد حسن قوسیان مقدم دبیرکل جمعیت هلال احمر در گفتگو با مهر ، در خصوص راه اندازی نقاهتگاه ها و بیمارستان های صحرایی جمعیت هلال احمر گفت: امروز جلسه ستاد کرونای جمعیت هلال احمر برگزار شد و در این جلسه با توجه به شروع موج جدید کرونا ...
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
ایسنا: غلامحسین کرباسچی در دیدار مجازی با اعضای این حزب در استان گلستان در پاسخ به پرسشی درباره حمایت از نامزدی لاریجانی برای انتخابات پیش رو، اظهار کرد: این مسأله دروغ یا انحراف در گفته هایم هست ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران گفت: بازگشت برخی از شرکت های خارجی تولیدکننده لوازم خانگی که در زمان تحریم ایران را ترک کردند، می تواند باعث بیکاری چندین هزار کارگر ایرانی و در دراز مدت باعث کاهش سطح تولید در کشور شود. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: پیوند با روحانیت در سراسر کشور ثمرات خوبی در گام دوم انقلاب برای ما به همراه خواهد داشت.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، در این بیانیه که یک نسخه آن در تارنمای اتحادیه اروپا منتشر شد، آمده است که این نشست به ریاست انریکه مورا معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا و نمایندگان ایران، فرانسه، آلمان، انگلیس، چین و روسیه منعقد می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۵۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون مشترک برجام ساعت 15:30 به وقت تهران با هدف بررسی روند و نتایج گفت وگوهای فنی کارشناسان، با شرکت هیأت های مذاکره کننده ایران و 1+4 و در سطح معاونان برگزار می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رائول کاسترو در سال 2011 به سمت دبیر اولی حزب ارتقاء یافت؛ سمتی که از آن به عنوان پرنفوذترین مقام سیاسی در کوبا یاد می شود.
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران گفت: بازگشت برخی از شرکت های خارجی تولیدکننده لوازم خانگی که در زمان تحریم ایران را ترک کردند، می تواند باعث بیکاری چندین هزار کارگر ایرانی و در دراز مدت باعث کاهش سطح تولید در کشور شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۶    
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: امیدواریم تا پایان فرصتی که در نظر گرفته شده است همه ورزشکاران واکسیناسیونشان انجام شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت هلال احمر از آمادگی این جمعیت برای ایجاد مراکز نقاهتگاهی برای مبتلایان به کرونا در پیک چهارم بیماری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه در گفتگوی تلفنی با دبیرکل پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) بر لزوم حمایت از دولت جدید لیبی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل اعلام کرد، پرونده سد النهضه را از نزدیک پیگیری می کند و از همه طرف ها خواست برای آرام کردن تنش های ناشی از این بحران اقدام کنند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد توسلی، سومین دبیرکل نهضت آزادی ایران و اولین شهردار تهران پس از انقلاب 1357 است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن کوراش کشورمان گفت: فدراسیون جهانی کوراش با همکاری دولت ازبکستان، سعی دارد تا این رشته ورزشی در بازی های المپیک 2028 لس آنجلس حضور داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارلمان عراق و نماینده دبیرکل سازمان ملل درخصوص آخرین اقدامات تیم تحقیقات درباره جنایت های داعش گفتگو کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین از تصمیم این حزب مبنی بر معرفی نامزد مستقل حزبی در انتخابات ریاست جمهوری و همکاری با شورای ائتلاف در انتخابات شورای شهر خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۸    
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت پیام دبیرکل مجمع تقریب به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان؛ مصاحبه و گفتگو با علمای شیعه و اهل سنت؛ معرفی کتاب تقریبی و... منتشر شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان از مسعود پزشکیان به عنوان نامزد مورد حمایت این حزب نام برد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۷:۵۲    
عضو هیات مدیره کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران، گفت: احساس می کنیم که فضای مجلس برای حرکت علیه کارگران آماده است و اگر دبیرکل خانه کارگر در مجلس نباشد، حداقل دستمزد تخریب می شود.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۴:۴۶   + ۴۲ سایت دیگر  
در ادامه رایزنی های هیأت های ایران و 1+4 در وین، صبح امروز رؤسای سه هیأت اروپایی (آلمان، انگلیس و فرانسه) در جلسه ای مشترک با سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه و رئیس هیأت مذاکره کننده کشورمان، دیدار و گفت وگو کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل سازمان همکاری شانگ های گفت کشور های عضو در حال کار بر روی انتقال تدریجی به شیوه های پرداخت متقابل بر مبنای پول ملی کشور های خود هستند.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل فدراسیون فوتبال عربستان از علت عدم استفاده ازVAR در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پرده برداشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۲۷    
ایسنا نوشت : سید حسن خمینی یادگار امام در دیدار با دبیرکل و اعضای شورای مرکزی حزب اعتمادملی تا کید کرد: همه نسبت به مملکت، آینده، فرزندانمان و گذشته تا ریخی مان مسوولیت داریم؛ تلقی من هم این بود که شاید بتوانیم کاری کنیم که این امر در مورد شخص بنده دیگر امکانش فراهم نیست ...
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
دبیر کل فدراسیون فوتبال هند با اشاره به شکایت این فدراسیون از باشگاه پرسپولیس به AFC، گفت: مطلب پرسپولیس تحقیرآمیز بود و حیثیت مردم هند را خدشه دار کرد. ...
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه و دبیرکل ناتو امروز درباره مسائل منطقه ای به ویژه بحران روسیه و اوکراین، دریای اژه، مدیترانه شرقی، تحولات لیبی و افغانستان گفتگو کردند. ...
جماران: یادگار امام در سخنان مهمی در دیدار با دبیرکل و اعضای شورای مرکزی حزب اعتمادملی تأکید کرد: همه نسبت به مملکت، آینده، فرزندانمان و گذشته تاریخی مان مسئولیت داریم؛ تلقی من هم این بود که شاید بتوانیم کاری کنیم که این امر در مورد شخص بنده دیگر امکانش فراهم نیست ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۵۷    
عموم مردم تصور می کنند سپرده گذاری در بانک ها هیچ گونه ریسکی ندارد و بانک موظف است سود علی الحساب و تضمین شده به سپرده گذاران پرداخت کنند، اما به گفته دبیر کل کانون بانک های خصوصی، احتمال دارد در بانک هایی که بهداشت مالی و تسهیلات دهی را رعایت نمی کنند، اصل پول هم به دست سپرده گذاران نرسد ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ "احمد ابوالغیط" دبیرکل اتحادیه عرب از اقدام ایران در غنی سازی 60 درصدی اورانیوم ابراز نگرانی کرد.