سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۵:۱۴Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دبیرکل انصارالله»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل انصارالله یمن به وضعیت تحریف و انحرافی اشاره کرد که شکافی عظیم در صفوف مسلمانان ایجاد کرده و منجر به مشکلات بزرگی در زندگی واقعی آنها شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل انصارالله یمن به وضعیت تحریف و انحرافی اشاره کرد که شکافی عظیم در صفوف مسلمانان ایجاد کرده و منجر به مشکلات بزرگی در زندگی واقعی آنها شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عبدالملک بدرالدین دبیرکل جنبش انصارالله یمن امروز عصر به مناسبت ششمین سالگرد انقلاب 21 ام سپتامبر سخنرانی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۸:۵۰    
دبیرکل انصارالله می گوید در جهان اسلام و عرب مشکلات، زیاد است و برخی گمان می کنند چاره کار در دست آمریکا و اسرائیل است که این نقص در تفکر این افراد را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۸:۱۵    
دبیرکل انصارالله می گوید در جهان اسلام و عرب مشکلات، زیاد است و برخی گمان می کنند چاره کار در دست آمریکا و اسرائیل است که این نقص در تفکر این افراد را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۰    
دبیرکل انصارالله می گوید در جهان اسلام و عرب مشکلات، زیاد است و برخی گمان می کنند چاره کار در دست آمریکا و اسرائیل است که این نقص در تفکر این افراد را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلو یزیونی المسیره، سید عبدالملک بدرالدین دبیرکل انصارالله یمن امروز ساعت 16 به وقت صنعا (17:30 تهران) به مناسبت عید غدیر سخنرانی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۱:۵۰    
دبیرکل انصارالله یمن: منحصر کردن حج به تعداد کمی از شهروندان یک کشور خاص بر خلاف نص صریح قرآن کریم، اقدامی نامشروع و از میان برداشتن یکی از ویژگی های بارز حج است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
همراهی برخی کشور های عربی با آمریکا و رژیم صهیونیستی، عامل اصلی افزایش فشار های واشنگتن علیه جریان مقاومت اسلامی است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۰۴:۰۰    
سید عبدالملک بدرالدین، دبیرکل انصارالله یمن در سخنرانی به مناسبت سالروز فریاد بر سر مستکبران بر ادامه مقاومت ملت یمن و پاسخ سخت به جنایات آل سعود تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سید عبدالملک بدرالدین درسخنرانی به مناسبت سالروز فریاد بر سر مستکبران تصریح کرد، راه صحیح پیشرو، مقابله همه جانبه با آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المنار؛ عبدالملک بدرالدین گفت ما ملتی هستیم که با تجاوزی ظالمانه زیر نظر آمریکا و با همکاری اسرائیل مواجهیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل انصارالله یمن در سخنانی تاکید کرد: موضع ملت مسلمان یمن، ایستادگی در کنار ملت فلسطین و آزادگان امت اسلامی ضد دشمن اشغالگر اسرائیلی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۲۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل جنبش انصار الله یمن، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را حرام و خیانت به امت اسلامی عنوان کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش انصارالله یمن خطاب به عربستان گفت: وقتی چوپان از گاو شیر می دوشد در عوض به حیوان توجه می کند اما آمریکا به شما هیچ توجه و حمایتی نمی کند و فقط می دوشد.
راه مبین   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن در سخنرانی به مناسبت روز شهید گفت آمریکا با ترور حاج قاسم سلیمانی قوانین بین المللی را زیر پا گذاشت و خطوط قرمز را رد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن در سخنرانی به مناسبت روز شهید گفت آمریکا با ترور حاج قاسم سلیمانی قوانین بین المللی را زیر پا گذاشت و خطوط قرمز را رد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۲۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
سید عبدالملک بدرالدین در این دیدار بر مواضع ثابت و تمایل همیشگی برای صلح و تعامل جدی و مسئولانه تاکید کرد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه الثوره یمن نوشت پس از تهدید های اخیر دبیرکل جنبش انصارالله، فرماندهان سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) تشکیل جلسه دادند.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۲:۰۰    
دبیرکل حزب الله لبنان در واکنش به اعلام آمادگی دبیرکل انصارالله برای حمله به اسرائیل، اظهار داشت، با پیوستن یمن به جبهه مقاومت، قدرت این جبهه دو چندان شد.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
هشدارهای جمعه گذشته دبیرکل انصارالله یمن و اعلام جهاد علیه اسرائیل، صهیونیست ها را به وحشت انداخته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۰:۴۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از آسوشیتدپرس از صنعا، دبیرکل جنبش انصارالله یمن با نماینده سازمان ملل متحد در امور یمن دیدار کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عبدالملک بدرالدین الحوثی در بیانیه ای به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب یمن، هشدار داد: برای هدف قرار دادن دشمن خط قرمزی نمی شناسیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عبدالملک بدرالدین الحوثی در مراسم عزاداری عاشورای حسینی بر مخالفت با هر نوع تلاش برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عبدالملک بدرالدین الحوثی گفت: حزب الله و مقاومت فلسطین به منزله نوک پیکان امت اسلامی در مقابله با تهدیدات اسرائیل هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۸:۲۱    
دبیرکل انصارالله یمن در سخنانی حمله ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی به زندان ذمار را محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۲۳:۱۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ؛ شبکه تلویزیونی المیادین محمد عبدالسلام سخنگوی انصارالله یمن گفت عبدالملک بدرالدین رهبر انصارالله در دیدار فرستاده سازمان ملل متحد به یمن درباره دلایل بی نتیجه بودن سفرهای مکرر وی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عدم اعتقاد به اصل ولایت برخی حاکمان کشورهای اسلامی را ابزار دست آمریکا کرده است
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۲:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
دبیرکل انصارالله یمن گفت: از ایران هیچ امر و دستوری نمی گیریم و این کشور حتی هیچ دستوری علیه متجاوزان را بر ما تحمیل نکرده است. ایران در مسیر مخالفت با وابستگی به آمریکا و حمایت از قضیه فلسطین حرکت می کند. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۰    
حجت الاسلام منصوری گفت: پیام دبیرکل انصارالله یمن به مقام معظم رهبری پیام مستضعفین بود و پیام ترامپ پیام مستکربان به مقام معظم رهبری بود که به آن اعتنایی نشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المنار، محمد عبدالسلام رئیس هیئت یمنی که به تهران سفر کرده است، در دیدار با رهبر انقلاب نامه سید عبدالملک بدرالدین دبیرکل انصارالله یمن را به رهبر معظم انقلاب تقدیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۲۳:۲۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره؛ مهدی المشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن در گفت و گوی تلفنی با سید عبدالملک بدرالدین دبیرکل انصارالله یمن، شهادت ابراهیم بدرالدین برادرش را به وی تسلیت گفت. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، نیرو های امنیتی یمن از شناسایی تیم ترور ابراهیم بدر الدین الحوثی برادر دبیرکل جنبش انصارالله یمن خبر دادند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۲۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در بیانیه ای اعلام کرد شهادت مجاهد سید ابراهیم بدرالدین الحوثی را به سید عبدالملک بدرالدین دبیرکل انصارالله تسلیت می گوییم ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، حزب الله لبنان در بیانیه ای شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی ، برادر عبدالملک بدر الدین الحوثی، دبیرکل انصار الله یمن را به مردم و دبیرکل این جنبش تسلیت گفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۹:۲۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از بیروت، حزب الله لبنان در بیانیه ای شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی برادر عبدالملک بدر الدین الحوثی دبیر کل انصار الله یمن را به مردم و دبیرکل این جنبش تسلیت گفت.
بیتوته   ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
وزارت کشور یمن از ترور ابراهیم بدرالدین الحوثی برادر رهبر جنبش أنصارالله خبر داد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تهران پرس، ماهر عوید معاون دبیرکل انصارالله یمن به همراه چند تن دیگر از اعضای ارشد این جنبش با حسن حب الله عضو شورای سیاسی حزب الله لبنان و عطاالله حمود مسئول روابط فلسطینی (در جنبش حزب الله) در بیروت دیدار کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۲۲:۲۱    
بدرالدین: ملت یمن از ارتباط با ایران و سایر کشورهای محور مقاومت خجالت زده نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش انصارالله یمن گفت هر کس با آمریکا و رژیم صهیونیستی دوستی کند و راه آن ها را در پیش بگیرد، از خود آن ها ظالم تر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۱    
دبیرکل انصارالله یمن اظهار داشت تداوم جنایات متجاوزان نتوانست در اراده مردم یمن خلل ایجاد کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین؛ سید عبدالملک بدر الدین دبیرکل جنبش انصار الله یمن گفت جنایت های مستمر متجاوزان، هرگز اراده ملت یمن را سست نمی کند و ملت ما برای مقاومت و مقابله با متجاوزان عزم خود را جزم کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلوزیونی المسیره اعلام کرد عبدالملک بدرالدین دبیرکل انصار الله یمن در بیانیه ای به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان, این ماه را به تمامی مسلمانان جهان, مردم یمن به ویژه خانواده های شهدا تبریک گفت و یادآور شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، مارتین گریفیتس فرستاده سازمان ملل متحد به یمن را سید عبدالملک بدرالدین دبیرکل جنبش انصارالله یمن دیدار کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سید عبدالملک بدرالدین اعلام کرد به سبب نقش بزرگی که زنان در خانواده و جامعه دارند، دشمنان توجه خود را بر آن ها متمرکز کرده اند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل دبیرکل انصارالله یمن امروز (یکشنبه) با فرستاده سازمان ملل در این کشور دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۸:۴۷    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از تلویزیون العالم ، سید عبدالملک بدرالدین رهبر جنبش انصارالله یمن که میزبان مارتین گریفیتس فرستاده سازمان ملل به یمن بود، بر پایبندی به توافق استکهلم تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری یونیوز، مارتین گریفیتس فرستاده سازمان ملل متحد در امور یمن گفت جنبش انصارالله مسئول شکست رایزنیهای ژنو نیست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل انصارالله یمن تاکید کرد عربستان، گروه های تکفیری و سایر جریان های منافق مدعی پایبندی به اسلام و در عین حال دربند طاغوت آمریکا و سرکشی رژیم صهیونیستی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل انصارالله یمن اعلام کرد اقدام متجاوزان در به شکست کشاندن مذاکرات ژنو برنامه ریزی شده بود و نشان دهنده عدم تمایل آنها برای رسیدن به راه حل های منصفانه است.