شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۸:۵۸Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متجاوزان»

ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع مطلع از حملات هوایی جدید متجاوزان آمریکایی و انگلیسی به استان الحدیده یمن خبر دادند.
سلام نو / روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
آمریکا و انگلیس به بهانه حفاظت از امنیت کشتیرانی در دریای سرخ در4 نوبت به منطقه الجبانه در شمال شهر الحدیده حمله کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس جمهور سابق آمریکا بر قدرت نظامی روسیه در نبرد با اوکراین تاکید کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۰    
به گزارش زیرنویس به نقل از کانال المسیره، جنگنده های آمریکایی-انگلیسی باردیگر مناطقی از یمن را بمباران کردند. در همین ارتباط گزارش شده است که ائتلاف آمریکا و انگلیس این بار منطقه العرج در شمال غربی شهر الحدیده را در دو نوبت بمباران کردند ...
مهرصبا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۴۳   + ۳۱ سایت دیگر  
آمریکا و انگلیس باردیگر مناطقی از یمن را هدف قرار داده و بمباران کردند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، جنگنده های آمریکایی-انگلیسی بار دیگر مناطقی از یمن را هدف قرار دادند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان بابل با اشاره به اینکه دستگاه های متولی فرض را بر پیشگیری بگذارند، تاکید کرد: تصرف منابع طبیعی و اراضی ملی، خط قرمز ماست و با متجاوزان برخورد قاطع می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
پسر جوانی که در شب ولنتاین مورد تجاوز قرار گرفته بود؛ از سوی متجاوزان به قتل رسید تا پرونده جدیدی را به روی پلیس باز کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۴    
همزمان با یورش عناصر صهیونیست به کرانه باختری نیروهای مقاومت مستقر در این منطقه نیز برای مقابله با این تجاوز به پا خاستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
متجاوزان آمریکایی-انگلیسی امروز دوشنبه بار دیگر استان الحدیده یمن را هدف قرار دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین قم با اشاره به تهاجم ظالمان و متجاوزان به جهان اسلام گفت: دشمنان با تفرقه بین مسلمانان در مقابله با اسلام برخواسته اند و با تقویت اتحاد مسلمانان توطئه آنان خنثی می شود و شکست می خورند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه صنعا در واکنش به اقدام خصمانه آمریکا در اجرایی کردن تحریم ها علیه انصارالله بعد از قرار دادن مجدد نام این جنبش درلیست به اصطلاح تروریسم اعلام کردآمریکا عامل و حامی اصلی تروریسم در جهان بوده و یمن هرگز از حمایت از فلسطین دست نخواهدکشید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
متجاوزان آمریکایی-انگلیسی امروز جمعه پنج حمله به استان حدیده انجام دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
منابع یمنی از حمله های جدید آمریکا و انگلیس به یمن خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
فراکسیون حزب الله در پارلمان لبنان ضمن تمجید از مواضع پایدار جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مظلومان برای احقاق حقوق آنها تاکید کرد که محور مقاومت محور خیر و صلاح برای کل منطقه بوده و تنها با مقاومت می تواند در برابر متجاوزان و اشغالگران ایستاد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، منابع خبری از حمله های جدید آمریکا و انگلیس به مناطقی از غرب یمن خبر دادند. بر اساس این گزارش، متجاوزان آمریکایی و انگلیسی دو حمله به جنوب مثلث منطقه الجاح در بیت الفقیه در جنوب استان الحدیده در غرب یمن انجام دادند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
متجاوزان آمریکایی و انگلیسی دو حمله به جنوب مثلث منطقه الجاح در بیت الفقیه در جنوب استان الحدید در غرب یمن انجام دادند.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۷   + ۶۷ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمان از رسیدگی به پرونده تجاوز به عنف در این استان و صدور حکم اعدام برای 3 متجاوز خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۳    
[شهروند] من به دلیل وجود قوانین و سیاست های نادرست دولت های پیشین که باعث وارد آمدن لطمات عمیقی بر بومیان و نسل ربوده شده آنان و فرزندانشان شد، عذرخواهی می کنم. من خواهان کشوری هستم که در آن تمامی استرالیایی ها با فرصت ها و موقعیت های برابر و با عزت و احترام متقابل در کنار هم زندگی کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اولاف شولتس به بهانه مهار متجاوزان احتمالی تاکید کرد: ما باید به سمت تولید تسلیحات و مهمات در مقیاس بزرگ حرکت کنیم.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
فارس نوشت: طالبان در بیانیه ای در واکنش به حملات رژیم صهیونیستی در غزه اعلام کرد: پس از چهار ماه حملات وحشیانه به شمال و جنوب نوار غزه فلسطین، دیروز متجاوزان صهیونیست حملات وحشیانه ای را به شهر رفح آغاز کردند که حدود یک و نیم میلیون فلسطینی که بیشتر آنها کودک و زن بودند از ترس [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حمله های بامدادی عناصر رژیم صهیونیستی به کرانه باختری با گلوله باران یک جوان فلسطینی به دست متجاوزان همراه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نبرد نیروهای فلسطینی با متجاوزان در محورهای مختلف نوار غزه همچنان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان گفت: نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت، بزرگ ترین قدرت بازدارنده در برابر متجاوزان خواهد بود و این فداکاری ها باید به فرهنگ عمومی نسل ها تبدیل شود.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
متجاوزان آمریکایی و انگلیسی سه بار راس عیسی در غرب یمن را هدف بمباران قرار دادند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
امیر سرتیپ دوم خلبان رودباری گفت: خلبانان تیز پرواز جمهوری اسلامی نخستین پاسخ را در جنگ تحمیلی به متجاوزان بعثی دادند و اگر نبود فداکاری ها و پرواز های دشمن شکن خلبانان شجاع ارتش، متجاوزان به اهداف خود می رسیدند.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
جنبش حماس ضمن رایزنی با دیگر گروه های فلسطینی پاسخ خود به طرح آتش بس در چارچوب نشست پاریس را ارائه داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش یمن از عملیات جدید دریایی علیه متجاوزان خبر داد و گفت: نیروهای مسلح طی دو عملیات، دو کشتی یکی متعلق به آمریکا و دیگری متعلق به انگلیس هدف قرار گرفت.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۷    
رسانه های محلی در یمن از تجاوز مجدد آمریکا و انگلیس به بخش هایی از این کشور خبر می دهند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
برنامه فلسطین الصمود از شبکه جهانی الکوثر، امشب موضوع یمن؛ تاکید بر استواری و مقاومت در برابر تجاوزات غرب را مورد بررسی و واکاوی قرار می دهد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، جنبش انصارالله یمن تاکید کرد که تداوم تجاوزات آمریکایی-انگلیسی به یمن هیچ هدفی را برای متجاوزان محقق نمی کند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران درابتدای نشست خبری این هفته خود فرار رسیدن ایام دهه فجر را تبریک گفت.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
وزات خارجه یمن حملات آمریکا و انگلیس به مواضعی در این کشور را محکوم و تأکید کرد که حملات متجاوزان مانع از انجام وظیفه انسانی ما در برابر فلسطین نخواهد شد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد: تداوم حمله انگلیس و آمریکا به کشور ما هیچ دستاوردی برای متجاوزان نخواهد داشت بلکه مشکلات آنها در سطح منطقه ای را افزایش می دهد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۹:۲۵    
شفقنا- محمد عبدالسلام رئیس هیأت مذاکره کننده دولت صنعاء اعلام کرد که ادامه تجاوزات آمریکایی-انگلیسی به کشورمان هیچ هدفی برای متجاوزان نخواهد داشت. به گزارش شفقنا ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۱:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن امروز یکشنبه در واکنش به حملات پیاپی آمریکا و انگلیس به مناطقی در یمن، تاکید کرد این تجاوزات هیچ هدفی را برای متجاوزان محقق نخواهد کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۷    
یکی از اعضای جنبش انصارالله با تاکید بر اینکه یمن با قابلیت های نظامی پیشرفته قدرت دفاع از خودش را دارد و به حمایت از مردم فلسطین ادامه خواهد داد به متجاوزان آمریکایی و انگلیسی هشدار داده و گفت که منتظر پاسخ های دردناک از سوی یمن باشند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از شبکه خبری الجزیره، یحیی سریع سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که هواپیماهای متجاوزان آمریکایی و انگلیسی طی ساعات گذشته 48 حمله به مناطق مختلف یمن انجام داده اند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از اعضای جنبش انصارالله با تاکید بر اینکه یمن با قابلیت های نظامی پیشرفته قدرت دفاع از خودش را دارد و به حمایت از مردم فلسطین ادامه خواهد داد به متجاوزان آمریکایی و انگلیسی هشدار داده و گفت که منتظر پاسخ های دردناک از سوی یمن باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ارتش یمن در بیانیه ای اعلام کرد که نیروها و ملت یمن از حمایت خود از فلسطینیان در برابر اشغالگری و جنایات صهیونیست ها دست نخواهند برداشت و حملات متجاوزان بی پاسخ نخواهد ماند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
هدف قرار گرفتن منازل مسکونی و یک مهد کودک در نوار غزه و شدت گرفتن مبارزات نیروهای فلسطینی با متجاوزان در جنوب این باریکه از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۸:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن در واکنش به حملات هوایی و موشکی بامداد یکشنبه آمریکا و انگلیس به خاک این کشور گفت که حملات متجاوزان بی پاسخ نخواهد ماند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی نیروهای مسلح یمن در واکنش به حملات هوایی و موشکی بامداد یکشنبه آمریکا و انگلیس به خاک این کشور گفت که حملات متجاوزان بی پاسخ نخواهد ماند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۱:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
به دنبال تجاوز نظامی گسترده بامدادی ائتلاف آمریکا و انگلیس به خاک یمن، مقام های ارشد جنبش انصارالله تهدید به مقابله به مثل علیه متجاوزان کردند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۷:۰۹    
در بهمن 57 عوامل رژیم منحوس پهلوی در گرگان، زن و بچه های مظلوم را شهید و منازل آنها را غارت کردند. گرگان به شهر جنگ زده ای شباهت یافت که گویی توسط فانتوم های متجاوزان خارجی مورد بمباران وحشیانه قرار گرفته است. انقلاب اسلامی درخت پرثمری است که ملت ایران با دستان خود در خاک وطن کاشته اند و [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۶:۳۰    
محافل سیاسی در عراق امروز شنبه حملات جدید آمریکا را به خاک این کشور محکوم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
منابع میدانی با اعلام جزئیات حمله بامدادی متجاوزان آمریکایی به مناطقی در عراق و سوریه تاکید کردند که این تجاوزات اغلب مواضع غیرنظامی همچون انبارهای مواد غذایی و کتابخانه ها و ... را مورد هدف قرار داد و تلفاتی هم در میان غیرنظامیان به جا گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
20 بهمن 57 عوامل رژیم منحوس پهلوی در گرگان، زن و بچه های مظلوم را شهید و منازل آنها را غارت کردند. گرگان به شهر جنگ زده ای شباهت یافت که گویی توسط فانتوم های متجاوزان خارجی مورد بمباران وحشیانه قرار گرفته است؛ فضای شهر آکنده از دود، آتش و بوی خون ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۲۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
سرویس خارجی- در سایه تهدیدات آمریکا و شرکایش و بی اعتنا به آن، جنبش انصارالله یمن و فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور در سخنرانی اخیر خود گفت: مقامات شمال یمن آموزش نظامی برای بیش از 165هزار سرباز ذخیره انجام داده اند. او خاطرنشان کرد که بسیج مردمی 600هزار نفری یمن آماده جنگ با متجاوزان است. ...
منابع رسانه ای عصر امروز از حملات هوایی آمریکا و انگلیس به مناطقی در یمن خبر دادند. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ سایت انصارالله یمن در این باره اعلام کرد که ائتلاف متجاوز آمریکایی – انگلیسی حملات هوایی را به استان حجه انجام داد. ...