سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۹:۲۱Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهوری آمریکا»

جو بایدن ؛ چهل وششمین رئیس جمهوری آمریکا پس از گذشت چندهفته از مناظره فاجعه بارش که موجب شورش در حزب دموکرات شد، سرانجام تسلیم نگرانی های دموکرات ها برای کاهش شانس پیروزی او در مقابل دونالد ترامپ شد و از انتخابات ریاست جمهوری این کشور، در 5 نوامبر 2024 (15 آبان 1403) کناره گیری کرد ...
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به واشنگتن سفر کرده است، با معاون رئیس جمهوری آمریکا دیدار می کند.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
کارشناس مسائل آمریکا گفت: معاون رئیس جمهوری آمریکا را حتی نمی توان با نامزد دموکرات ها در انتخابات 2016 مقایسه کرد و قطعاً او برای کاندیدای جمهوری خواهان تهدید جدی در انتخابات ریاست جمهوری به حساب نخواهد آمد.
شفقنا   ۵ ساعت پیش    
شفقنا- معاون رئیس جمهوری آمریکا ضمن تاکید بر این که نامزد نهایی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری یک جنایتکار افراطی است، متعهد شد که وی را در انتخابات شکست دهد. ...
شفقنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهوری آمریکا ضمن تاکید بر این که کناره گیری وی از انتخابات ریاست جمهوری تصمیم درستی بوده، معاون خود را مورد ستایش قرار داده و خاطر نشان ساخت که به تلاش برای پایان جنگ میان رژیم صهیونیستی و فلسطینیان ادامه خواهد داد. ...
دنیای اقتصاد   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا : معاون رئیس جمهوری آمریکا گفت: ما به آینده ای معتقد هستیم که در آن هیچ کودکی مجبور نباشد در فقر بزرگ شود، جایی که هر شهروند آمریکا بتواند خانه بخرد، خانواده ای تشکیل دهد و ثروتمند شود.
ایلنا   ۹ ساعت پیش    
کاندیدای جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در شبکه اجتماعی تروث سوشال بار دیگر رئیس جمهوری آمریکا و معاون وی را به انتقاد گرفت.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۰    
دموکرات ها فعلا از بن بست جو بایدن خارج شده اند. رئیس جمهوری آمریکا سرانجام اعلام کرد که قصد ادامه کاندیداتوری ندارد. دموکرات ها تا کنوانسیون شیکاگو یعنی کمتر از 30 روز دیگر باید کاندیدای نهایی خود را مشخص کنند.
جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه 31 تیر اعلام کرد که به رقابت های انتخابات ریاست جمهوری در این کشور ادامه نمی دهد. به همین بهانه، در ویدیوی بالا به 5 دهه فعالیت سیاسی این چهره پرداخته شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روزنامه العربی الجدید، اعلام انصراف جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا از ادامه رقابت های انتخاباتی این کشور، استقبال کاربران عرب زبان در شبکه های اجتماعی را به همراه داشته است. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۸:۳۹    
شفقنا- خبر اعلام کناره گیری جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا از رقابتهای انتخاباتی این کشور که قرار است پنجم نوامبر آینده برگزار شود، در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا تنها کسی نیست که در تاریخ این کشور، از نامزدی برای انتخاب مجدد انصراف داده است؛ این تصمیم، 56 سال پیش توسط لیندون بی. جانسون دموکرات نیز گرفته شد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اندرو بیتس، سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا پس از اعلام پایان مشارکتش در رقابت انتخاباتی، قصد استعفای پیش از موعد از سمت خود را ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی، قدردانی از رئیس جمهوری آمریکا به خاطر حمایت از جنایات این رژیم در نوار غزه را از جمله اهداف سفر خود به واشنگتن اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- همزمان با کناره گیری جو بایدن از رقابت های انتخاباتی 2024 و حمایت او از کامالا هریس معاونش، نظرسنجی ها می توانند تا حدی شانس وی در رقابت با دونالد ترامپ را روشن کنند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دبیرکل جنبش ابتکار ملی فلسطین گفت که جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا با کناره گیری از انتخابات ریاست جمهوری این کشور بهای حمایت کامل از رژیم صهیونیستی در تجاوز به ملت فلسطین را پرداخت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۱    
تصمیم رئیس جمهوری آمریکا برای کناره گیری از ادامه رقابت های انتخاباتی، حمایت رئیس جمهوری آمریکا از معاون خود به عنوان گزینه جانشین وی در انتخابات نوامبر و تظاهرات معترضان ضد دولتی علیه سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به آمریکا از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
ایلنا: کاخ سفید از ابتلای جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا به ویروس کووید-19 خبر داد. کاخ سفید اعلام کرد که بایدن علائم خفیفی را تجربه می کند. بر اساس این گزارش، وی پس از ابتلا به این ویروس، سخنرانی در کمپین انتخاباتی خود را لغو کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کمیته ملی جمهوری خواهان در پی کناره گیری رئیس جمهوری آمریکا از ادامه رقابت های انتخاباتی، طی بیانیه ای معاون وی را هدف حمله شدید قرار داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۴:۴۴    
نخست وزیر بریتانیا با اشاره به کناره گیری رئیس جمهوری آمریکا از ادامه رقابت های انتخاباتی، طی بیانیه ای اقدام های وی در طول حیات حرفه ای خود را در راستای نفع مردم آمریکا دانست.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری آمریکا گفت که به حمایت رئیس جمهوری این کشور از خود افتخار می کند و مصمم است که نامزدی حزب دموکرات در انتخابات پیش رو را به دست بیاورد و پیروز شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه روسیه پس از کناره گیری بایدن از انتخابات، خواستار تحقیقات درباره پنهانکاری درباره سلامتی رئیس جمهوری آمریکا شد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۰۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا امشب با انتشار بیانیه ای از کاندیداتوری حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کناره گیری کرد. ساز و کار جانشینی جو بایدن برای کاندیداتوری حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا توسط این حزب پیگیری و کاندیدای جانشین معرفی خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در واکنش به کناره گیری رئیس جمهوری آمریکا از ادامه رقابت های انتخاباتی گفت که وی آماده ادامه دادن به کارزار انتخاباتی خود نبود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا که از ادامه رقابت های انتخاباتی انصراف داده است، طی پیامی در شبکه ایکس نوشت که حمایت کامل خود را از معاونش، اعلام می کند تا نامزد جانشین وی در انتخابات ماه نوامبر باشد.
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۲:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا از رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2024 کناره گیری کرد
جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا از رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2024 کنار کشید. اخیرا درخواست های درون حزب بایدن برای کناره گیری وی افزایش پیدا کرده بود.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه با انتشار بیانیه ای از کاندیداتوری حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کناره گیری کرد.
اقتصاد ایران: رئیس جمهوری آمریکا از رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2024 این کشور کناره گیری کرد .
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری آتی این کشور کاندید نمی شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه با انتشار بیانیه ای از کاندیداتوری حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کناره گیری کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس جمهور آمریکا و نامزد حزب دموکرات اعلام کرد از رقابت های انتخاباتی کناره گیری می کند. ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا از رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2024 کناره گیری کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا که برای کنار رفتن از کاندیداتوری حزب دموکرات تحت فشار شدید قرار داشت، اعلام کرد که به کمپین انتخاباتی خود پایان می دهد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه با انتشار بیانیه ای از کاندیداتوری حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کناره گیری کرد. او گفته که معتقدم که به نفع حزب و کشورم است که از سمت خود کناره گیری کنم و تنها بر انجام وظایف خود به عنوان رئیس جمهور برای باقی مانده دوره خود تمرکز کنم
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا از رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2024 این کشور کناره گیری کرد .
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۳:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
گروهی متشکل از 24 نماینده سابق دموکرات کنگره با ارسال نامه ای به جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا از وی خواستند از انتخابات ریاست جمهوری کناره گیری کند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۹    
شفقنا- دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی زمان انجام دیدار وی و رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید را پس فردا اعلام کرد. به گزارش شفقنا، شبکه خبری آر تی عربی روسیه پیش از ظهر امروز (یک شنبه) در پایگاه اینترنتی خود نوشت که دفتر بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جی دی ونس سناتور جمهوریخواه از اولین گردهمایی مشترک خود با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای انتقاد شدید از کامالا هریس معاون جو بایدن استفاده کرد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
فشارها بر جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا برای کناره گیری از کارزار انتخاباتی و گمانه زنی ها مبنی بر پایان یافتن کمپین انتخاباتی وی، همچنان ادامه دارد. بایدن مکرراً پیشنهادات مبنی بر لزوم کناره گیری اش از ادامه فعالیت های انتخاباتی را رد و تاکید کرده او هنوز بهترین نامزد دموکرات برای شکست دونالد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۰۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا : رئیس جمهوری آمریکا از باراک اوباما به دلیل درخواست برای کناره گیری از انتخابات، عصبانی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۳۱ - ۰۱:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا : رئیس جمهوری آمریکا در جریان حمله اسرائیل به بندر الحدیده یمن و جزئیات آن قرار گرفته است.
پایگاه خبری سیاست شرق   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۶:۱۴    
سیاست شرق _ جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا و نامزد انتخاب آتی ریاست جمهوری این کشور که به دلیل ابتلا به کرونا در استراحت به سر می برد، به رغم افزایش درخواست ها مبنی بر کناره گیری از دور رقابت ها، می گوید کنار نمی رود و پیروز می شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۰۸:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا که به ویروس کووید-19 مبتلا شده است، طی بیانیه ای اعلام کرد که هفته آینده کمپین انتخاباتی خود را از سر می گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۰۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل آمریکا گفت: به نظر می رسد شرایط به سمتی می رود که دموکرات ها از پیش بازنده محسوب می شوند که محور اصلی این مسأله را باید مشکلات فعلی رئیس جمهوری آمریکا بدانیم که البته در مناظره اول هم این موضوع مشهود بود ...