جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۸:۱۸Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهوری آمریکا»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ترامپ گفته که اگر هنوز رئیس جمهوری آمریکا بود، می توانست ظرف 24 ساعت درباره توقف درگیری های اوکراین مذاکره کند و استدلال کرد که اگر پست خود را حفظ می کرد، این بحران هرگز رخ نمی داد.
تیتر برتر   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شبکه خبری ان.بی.سی از قول سه تن از مقام های کاخ سفید گزارش کرد سفر جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا به کی یف در حال بررسی است و چندین کشور از جمله لهستان به عنوان همسایه غربی اوکراین برای سفر بایدن در نظر گرفته شده است. ...
جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا تهدید کرد هر پیشنهادی را که جمهوریخواهان درباره مالیات ها ارائه دهند، وتو خواهد کرد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ویدئویی از یک قطار باری حامل ده ها تانک در کانزاس آمریکا منتشر شده که گفته می شود قرار است به اوکراین ارسال شود. جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، در جریان اظهارات خود در روز چهارشنبه اعلام کرد دولتش در نظر دارد 31 تانک به اوکراین بفرستد تا اوکراینی ها بتوانند از سرزمین خود محافظت کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری آمریکا پس از شرکت در مراسم یادبود قربانیان تیراندازی در جنوب کالیفرنیا، گفت که قانونگذاران آمریکایی "قدرت و مسئولیت" کنترل قوانین مربوط به حمل اسلحه را دارند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا گفت، تصمیم این کشور جهت ارسال تانک های جنگی ام 1 آبرامز به اوکراین به دلیل "تغییراتی در نوع جنگ میان مسکو و کی یف" و همچنین "وضعیت متغیر اوکراین" بوده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا به دنبال تصمیم آلمان برای تحویل 14 تانک لئوپارد 2 به اوکراین، ارسال 31 فروند تانک آبرامز ساخت ایالات متحده برای اوکراین را تایید کرد.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر روسیه به آمریکا هشدار داد که اگر تانک های آمریکایی آبرامز به اوکراین ارسال شود، آن ها را نابود خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۱    
خبرگزاری اسپوتنیک نوشت نظرسنجی جدید نشان می دهد جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا به کمترین محبوبیت خود در ماه های گذشته نزدیک می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
کاخ سفید اعلام کرد که تفتیش منزل جو بایدن توسط اف بی آی که در آن اسناد محرمانه کشف شد، به شکل داوطلبانه و به درخواست وکلای این رئیس جمهوری آمریکا صورت گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا کنگره را به تصویب قانونی برای ممنوعیت سلاح های تهاجمی در این کشور فرا خواند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۳    
سناتو دموکرات اقدام رئیس جمهوری آمریکا به پنهان کردن اسناد محرمانه را شرم آور توصیف کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاور سابق رئیس پنتاگون معتقد است: رئیس جمهوری آمریکا با یک تماس تلفنی با زلنسکی (که آشکارا تابع دستورات واشنگتن است) می تواند درگیری نظامی در اوکراین را متوقف سازد، ولی این را نمی خواهد، چراکه کاخ سفید در واقع از تشدید تنش در این کشور حمایت می کند.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
یکی از وکلای مدافع رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه اعلام کرد که در جریان اجازه بازرسی از منزل آقای بایدن در ایالت دلاور، وزارت دادگستری این کشور مجددا توانسته اسنادی ممهور به مهر اطلاعات طبقه بندی شده را پیدا کند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دست به هر گوشه ای از خانه های جو بایدن زده می شود، یک سند طبقه بندی شده جدید پیدا می شود. گویی فراموشی موضوعی نیست که با بالا رفتن سن رئیس جمهوری آمریکا رخ داده باشد و مسبوق به سابقه است. اسنادی حالا پیدا شده است که برخی از آنها مربوط به دوران سناتوری وی است ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۲:۴۵    
جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا به دردسر دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا دچار شده است. رسوایی کشف اسناد طبقه بندی شده در دفتر بایدن این روزها در کانون توجه رسانه های آمریکایی قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
آمارها نشان می دهد شمار مهاجران غیرقانونی که از زمان روی کار آمدن جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا به مرز مکزیک وارد شدند، 40 درصد افزایش یافته است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وکیل شخصی جو بایدن اعلام کرد، کارکنان وزارت دادگستری در زمان جستجوی منزل رئیس جمهوری آمریکا در ولمینگتون دلاور به تعدادی سند محرمانه جدید دست یافتند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کاخ سفید از کشف اسناد محرمانه بیشتر در منزل شخصی رئیس جمهوری آمریکا خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۲:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا : پویش فشار بر جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا برای لغو اتهامات جولیان آسانژ، بنیان گذار وبسایت افشاگر ویکی لیکس، به واشنگتن رسید.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی تازه نشان داد که دونالد ترامپ جدی ترین گزینه حزب جمهوری خواه برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکاست.
598   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فاکس نیوز نوشت: اولین بار در تاریخ آمریکا قرار است تحقیقاتی به طور همزمان، اما جداگانه از جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و یکی از فرزندانش، هانتر بایدن در سطح فدرال انجام شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی فاش کرد، جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و دستکم چهار نفر از وکلای ارشد و مشاوران او تلاش کرده اند تا اطلاعات درباره کشف اسناد محرمانه مربوط به دوران معاونت بایدن را از مردم آمریکا مخفی نگه دارند.
طلا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دو مجری یک برنامه رادیویی صبحگاهی با اشاره به گاف های متعدد جو بایدن، ضمن تمسخر وی، پیشنهاد ارزیابی ذهنی رئیس جمهوری آمریکا را پیش از اعلام نامزدی مجدد وی مطرح کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا کشف اسناد محرمانه از زمان فعالیتش به عنوان معاون رئیس جمهوری در منزل شخصی اش و یک اندیشکده را کم اهمیت جلوه داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس نتایج یک نظرسنجی جدید، محبوبیت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا پس از جنجال کشف اسناد محرمانه از منزل و دفتر سابق کار او کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری آمریکا امروز(پنجشنبه) در تماس تلفنی با رئیس امارات گفت، واشنگتن تعهد همیشگی در قبال امنیت امارات دارد.
سلام نو / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تامیز کمک نظامی آمریکا به ارتش اوکراین برای حمله به منطقه کریمه را زمینه ساز تشدید تنش ها دانست.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه یمن بیانیه اخیر جو بایدن را که دربرگیرنده محکومیت ضمنی حق صنعا در دفاع از مردم و خاک خود بود، مورد انتقاد قرار داد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری یمنی سبأ ، وزارت خارجه یمن در بیانیه ای گفت، بیانیه اخیر جو بایدن ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- کامالا هریس معاون رئیس جمهوری آمریکا در تماسی تلفنی با شیخ محمد زاید بن آل نهیان رئیس امارات بر تعهد دائمی واشنگتن به حفظ امنیت این کشور عربی تاکید کرد. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر هلند ابراز تمایل کرد که مانند آمریکا و آلمان، به اوکراین سامانه دفاع موشکی پاتریوت فرستاده و کار با این سامانه ها را به آنان آموزش دهد. به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری دویچه وله، مارک روته، نخست وزیر هلند در دیدار با جو بایدن ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در دیدار فرستاده رئیس جمهوری آمریکا بر توانایی نیروهای امنیتی عراق در مقابله با تروریسم و تثبیت ثبات در کشور تاکید کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شواهد نشان می دهد که در سال 2023 نیز خاورمیانه در اولویت بایدن قرار ندارد و در عوض، رئیس جمهوری آمریکا در عرصه سیاست خارجی خود جنگ روسیه علیه اوکراین و موضوع چینِ در حال رشد را در رأس برنامه هایش تعریف خواهد کرد. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- طوفان در ایالت کالیفرنیا که تاکنون به کشته شدن دستکم 16 نفر منجر شده است، باعث شده جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا اعلام وضعیت فوق العاده در این ایالت را تصویب کند . ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۲    
کاخ سفید از کشف اسناد محرمانه بیشتر در منزل شخصی رئیس جمهوری آمریکا خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که کاخ سفید به کشف اسناد محرمانه دیگری در خانه شخصی رئیس جمهوری آمریکا اذعان کرده، برخی منابع تاکید کردند که برخی اسناد پیدا شده حاوی مطالبی مربوط به ایران و اوکراین هستند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- در حالی که کاخ سفید به کشف اسناد محرمانه دیگری در خانه شخصی رئیس جمهوری آمریکا اذعان کرده، برخی منابع تاکید کردند که برخی اسناد پیدا شده حاوی مطالبی مربوط به ایران و اوکراین هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
در حالیکه سری دوم اسناد محرمانه در خانه بایدن در ویلمینگتون دلاوِر کشف شده، رئیس جمهوری آمریکا گفته با وزارت دادگستری همکاری کامل می کند. دادستان کل آمریکا نیز بازرس ویژه ای را برای تحقیق درباره نحوه مدیریت اسناد محرمانه دولتی توسط جو بایدن تعیین کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی اعلام کردند بسته دوم اسناد محرمانه در دفتر سابق رئیس جمهوری آمریکا کشف شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
پس از آنکه اسناد طبقه بندی شده ای از دوران مربوط به معاونت جو بایدن در ریاست جمهوری آمریکا، در اندیشکده ای واقع در واشنگتن یافت شد، تلویزیون ان بی سی به نقل از منابعی آگاه از کشف اسناد طبقه بندی شده دیگری در دفتر سابق این رئیس جمهوری آمریکا خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مشاور معاون سابق رئیس جمهوری آمریکا گفت: محمد بن سلمان آماده عادی سازی علنی روابط با رژیم صهیونیستی است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
یک سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در جریان آخرین تحولات خرابی سیستم اداره هوانوردی فدرال قرار گرفته و تا کنون شواهدی از حمله سایبری وجود ندارد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیر کانادا بعد از دیدار جاستین ترودو و جو بایدن در مکزیکوسیتی، اعلام کرد که کانادا یک سامانه موشکی پیشرفته سطح به هوای ملی (NASAMS) ساخت ایالات متحده را برای اوکراین خریداری خواهد کرد. این اطلاعیه با واکنش مسکو روبرو شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
پس از آنکه اسناد طبقه بندی شده ای از دفتر سابق جو بایدن در اندیشکده ای واقع در واشنگتن کشف شد، این رئیس جمهوری آمریکا گفت که از این اتفاق "متعجب" شده است!
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
یک مشاور حقوقی کاخ سفید اعلام کرد که وکیل خصوصی رئیس جمهوری آمریکا ماه نوامبر گذشته چندین سند محرمانه دولتی را در دفتر کار سابق وی در پژوهشکده پن بایدن سنتر در شهر واشنگتن پیدا کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۲:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شبکه خبری سی ان ان فاش کرد که اسناد اطلاعاتی یافت شده از دفتر قبلی جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا شامل اطلاعاتی مربوط به ایران نیز بود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۰:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
بایدن به دنبال مذاکره با تهران است اما بدون برجام ؛ این جمله از سوی یکی از رسانه های منطقه در مصاحبه با یک مقام آمریکایی اعلام شده است. روزنامه هیوم به نقل از یک مقام آمریکایی گزارش داد، دولت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا همچنان به تلاش ها برای حفظ تماس با ایران ادامه می دهد.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز دوشنبه در پاسخ به پرسشی درباره اعدام محمدمهدی کرمی و محمد حسینی گفت دولت آمریکا به همراه شرکایش به اعمال هزینه و فشار بر جمهوری اسلامی ادامه می دهد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
وکیلی در کاخ سفید گفت، "اسناد طبقه بندی شده ای" از دورانی که جو بایدن معاون رئیس جمهوری بود، کشف شده و او این اسناد را در اندیشکده ای در واشنگتن نگه داری می کرده است.
برترین ها / فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
اینکه می گویند کشورهای دیگر وصله شلوار و چاه مستراح و.. ما هم نمی شوند که نشانی آشکار از یک استثناگرایی نژادپرستانه است، چطور با معیارهای جهانی حقوق بشر که آنها داعیه ترویج آن را دارند، جمع می شود؟