دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۱۵:۴۰Sep 2020 28

جدیدترین‌های «رئیس جمهوری آمریکا»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دونالد ترامپ از زمان روی کار آمدن به عنوان رئیس جمهوری آمریکا با فرار مالیاتی، تاکتیک ارعاب رای دهندگان و فریب افکار عمومی در داخل و خروج از چند پیمان بین المللی به عنوان رئیس جمهوری قانون شکن که قانون شکنان را دوست دارد شهرت یافته است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که رئیس جمهوری آمریکا تلاش دارد تا ایمی برت نامزد مورد نظرش برای دیوان عالی سریعا از جانب مجلس سنای تحت امر جمهوری خواهان تایید شود، رقیب انتخاباتی دموکرات او از سنا خواسته تا رای گیری در این زمینه را به بعد از انتخابات نوامبر موکول کرده و بگذارد مردم تصمیم بگیرند.
ایران جیب   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز ادعا کرد که به سوابق مالیاتی دو دهه اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا دست پیدا کرده و دریافته است که ...
ابنا   ۵ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا قرارداد سازش میان امارات متحده عربی و بحرین با رژیم صهیونیستی در حضور دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به صورت رسمی در واشنگتن امضا شد ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر سودان در هفتادوپنجمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل از تلاش های رئیس جمهوری آمریکا برای حذف نام سودان از لیست کشورهای حامی تروریسم قدردانی کرد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا مجددا پیشنهاد داد که وی و نامزد دموکرات ها در انتخابات نوامبر باید پیش از مناظرات انتخاباتی سه شنبه تست اعتیاد بدهند.
پارسینه   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
پیش از این دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا دستور داده بود که بارگیری و استفاده از این نرم افزار چینی از ساعت 11:59 بعد از ظهر امروز ممنوع شود. دستور این قاضی در شرایطی است که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا هفته پیش نیز درست ساعاتی پیش از اجرایی شدن ممنوعیت اپلیکیشن پرمخاطب تیک تاک در آمریکا ...
برترین ها / ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا گفت که ایالات متحده برای توقف خشونتی که میان ارمنستان و جمهوری آذربایجان در جریان است، تلاش می کند؛ دو عضو سابق اتحاد جماهیر شوروی که جنگی در دهه 90 داشته اند. ...
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز فاش کرد که رئیس جمهوری آمریکا در نخستین سال حضورش در کاخ سفید تنها 750 دلار مالیات بر درآمد پرداخت کرده بود.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا گزارش ها روزنامه نیویورک تایمز درباره فرار مالیاتی وی را رد کرده و آن را جعلی خواند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به درگیری آذربایجان و ارمنستان گفت که کشورش به دقت تحولات این منطقه را رصد کرده و در جست وجوی راهکاری برای پایان تنش ها است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۳:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا : رئیس جمهوری آمریکا که پیش از این از پاسخ درباره انتقال قدرت پس از انتخابات 13 آبان ماه طفره رفته بود، گفت فکر می کنم ما یک پیروزی فوق العاده خواهیم داشت و نیازی به هیچ گونه انتقال قدرتی نخواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا که پیش از این از پاسخ درباره انتقال قدرت پس از انتخابات 13 آبان ماه طفره رفته بود، گفت فکر می کنم ما یک پیروزی فوق العاده خواهیم داشت و نیازی به هیچ گونه انتقال قدرتی نخواهد بود.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۶    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا گفت که در صورت باخت در انتخابات ممکن است قدرت را به صورت مسالمت آمیز تحویل رقیبش جوبایدن ندهد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مراسمی با دادن وعده هایی به سیاه پوستان، تلاش کرد تا آرای آنان را به نفع خود در انتخابات ریاست جمهوری آینده جذب کند. او در عین حال از "گرایش به شدت سوسیالیستی" در جنبش حفاظت از جان سیاهان انتقاد کرد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: سخنان هفته گذشته رئیس جمهوری آمریکا نشان داد او نگران شکست در انتخابات است؛ از این رو در حال آماده سازی طرفدارانش برای تحولات پس از انتخابات و رویدادهای مهمی است که احتمال بروز آن زیاد است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- لیندسی گراهام سناتور ارشد جمهوریخواه به رغم مخالفت دموکرات ها اعلام کرد سنای آمریکا احتمالا جلسات تایید ایمی کانی بارت نامزد معرفی شده از سوی رئیس جمهوری آمریکا برای کرسی دیوان عالی را از 21 مهر و به عبارتی قبل از انتخابات ریاست جمهوری این کشور برگزار می کند ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا ممنوعیت حفاری در خارج از سواحل کارولینای شمالی و ویرجینیا را تمدید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۵    
سوء قصد به جان رئیس جمهوری کلمبیا، معرفی گزینه رئیس جمهوری آمریکا برای کرسی خالی دیوان عالی و هشدار کره شمالی به همسایه جنوبی درباره نقض حریم آبی از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا شنبه رسما ایمی برت را برای قضاوت در دیوان عالی جنجالی نامزد کرد. حال کمتر از شش هفته مانده به روز انتخابات، ترامپ به هدفش برای تشکیل ترکیبی محافظه کارتر در این دیوان نزدیک تر شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه آمریکایی در تحلیلی با اشاره به عملکرد ضعیف دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در طیف گسترده ای از موضوعات در سیاست خارجی می نویسد که زمان آن رسیده که ترامپ روابط بین الملل را رها کند و به تلویزیون برگردد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا، در حالی که روابط ساختاری و تعامل میان چین و آمریکا به عنوان دو ابر قدرت هم به عنوان دوست (شرکای مالی و اقتصادی) و هم به مثابه دشمن (رقبای اقتصادی و ژئوپلیتیک) سابقه دیرینه دارد، اما رویکرد کاخ سفید در دوره حضور دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا موجب افزایش نقاط [...]
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از سنای این کشور خواست از تایید گزینه تعیین شده توسط رئیس جمهوری آمریکا برای کرسی خالی دیوان عالی تا پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری خودداری کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا شنبه رسما ایمی برت را برای قضاوت در دیوان عالی جنجالی نامزد کرد. حال کمتر از شش هفته مانده به روز انتخابات، ترامپ به هدفش برای تشکیل ترکیبی محافظه کارتر در این دیوان نزدیک تر شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل آمریکا گفت: در صورت اعتراض رئیس جمهوری آمریکا به نتایج، او می تواند شکایت خود را به کمیته قضایی سنای آمریکا ارائه کند و سپس پرونده به دیوان عالی کشور می رود و دیوان باید قبل از 20 ژانویه نتیجه نهایی را اعلام کند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه پنجم مهرماه ایمی برت را به عنوان نامزد پیشنهادی خود برای عضویت در دیوان عالی آمریکا معرفی کرد. ایمی برت هشت روز پس از مرگ روث بیدر گینزبرگ، قاضی لیبرال دیوان عالی آمریکا و 38 روز پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا معرفی شد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۹    
رئیس جمهوری آمریکا مدام سیاست های نژادپرستانه خود را نسبت به دانشجویان تسری می دهد و این سیاست ها دانشجویان را به دردسر می اندازد، اما ترامپ باید بداند که کاهش دانشجویان خارجی بیش از همه برای خود آمریکا آسیب زاست.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در فاصله حدود 45 روزه تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، همچنان در نظر سنجی ها از جو بایدن رقیب دموکراتش عقب است و این روزها به شدت به دنبال دستاوردی است تا این عقب ماندگی را جبران کند. ترامپ در انتخابات چهار سال قبل هم با تفاوتی [...]
نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ژانگ جون نماینده دائم چین در سازمان ملل متحد مجددا به ادعاهای مقامات آمریکایی درباره شیوع ویروس کرونا واکنش نشان داد. براساس گزارش ژاپن تایمز، وی خظاب به دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که گفته بود جهان باید پکن را بابت ویروس کرونا مسئول بشناسد گفت: به این اظهارات پایان دهید. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: یک بانوی هنرمند آمریکایی نمایشگاهی از گلدوزی کنایه آمیز توییت ها و ادعاهای جنجالی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برپا کرد. دو سال از زمامداری ترامپ می گذشت که دیانا ویمار تصمیم گرفت توجهات را به پست های تند و تحریک آمیز وی در توییتر جلب کند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – رسانه های آمریکایی گزارش می دهند که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا علی رغم مخالفت دموکرات ها و تنها 37 روز باقی مانده تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، به احتمال زیاد قصد دارد تا اِیمی کانی بارِت را بعنوان فرد جایگزین روث بیدرگینزبرگ قاضی متوفی اعلام کند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا در حالی که به دنبال جذب آرای سیاه پوستان است، روز جمعه برنامه خود برای آزاد کردن 500 میلیارد دلار سرمایه برای این جامعه رنگین پوستان را ارائه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 2020 با وجود حمایت کم جامعه سیاه پوستان این کشور از وی، به منظور جلب حمایت این قشر ضمن ارائه یک برنامه اقتصادی، دو گروه نژادپرست کوکلاس کلان (ک ک ک) و سازمان افراطی آنتیفا را به عنوان گروه های تروریستی معرفی کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا پیش بینی کرد که آمریکایی ها چند ماه زودتر برنده انتخابات ریاست جمهوری نوامبر را به دلیل اختلافات درباره رای گیری از طریق پست ندانند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر به نگرانی ها درباره پذیرش نتایج انتخابات در صورت شکست مقابل جو بایدن در نوامبر دامن زد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
به گفته منابع مطلع، رئیس جمهوری آمریکا در نظر دارد امروز (شنبه) یک قاضی محافظه کار به نام ایمی کُنی برت را برای دیوان عالی نامزد کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سیاست های یکجانبه گرایانه و زیاده خواهانه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در قبال برجام به بُن بست رسیده و با اجماعی بین المللی مواجه شده است.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا اضافه کرد، یک سال پیش من گفتم که شما یک انتخاب پیش رو دارید؛ یا الان وارد مذاکره شوید یا بعد از انتخابات. بعد از انتخابات توافقی بسیار سخت تر در کار خواهد بود.
حزب تدبیر و توسعه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به رغم تاکید مکرر تهران مبنی بر عدم تمایل برای مذاکره با واشنگتن، رئیس جمهوری آمریکا مدعی شد که تصمیم دارد در صورت پیروزی در انتخابات، شرایط توافق با ایران و ونزوئلا را سخت تر کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا مدعی شد که تنها در صورت بروز تقلب، پیروز انتخابات پیش رو در این کشور نخواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا گفت، شاید آمریکایی ها تا چند ماه ندانند پیروز انتخابات ریاست جمهوری نوامبر چه کسی است و علت آن مناقشه بر سر آرای پستی است؛ او از متدی انتقاد دارد که شاید امسال مورد استفاده بیش از نیمی از رای دهندگان آمریکایی باشد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به رغم تاکید مکرر تهران مبنی بر عدم تمایل برای مذاکره با واشنگتن، رئیس جمهوری آمریکا مدعی شد که تصمیم دارد در صورت پیروزی در انتخابات، شرایط توافق با ایران و ونزوئلا را سخت تر کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
گزارش ها حاکی از آن است که رئیس جمهوری آمریکا یک قاضی زن با گرایش محافظه کار را برای کرسی خالی دیوان عالی این کشور تعیین کرده است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برای دومین روز متوالی تاکید کرد که اگر نتیجه انتخابات به ضررش باشد، تعهدی به انتقال صلح آمیز قدرت ندارد؛ چراکه اعتقاد دارد یک تقلب بزرگ در انتخابات رخ داده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۳:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
به رغم تاکید مکرر تهران مبنی بر عدم تمایل برای مذاکره با واشنگتن، رئیس جمهوری آمریکا مدعی شد که تصمیم دارد در صورت پیروزی در انتخابات، شرایط توافق با ایران و ونزوئلا را سخت تر کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر مجارستان گفت که مطمئن است رئیس جمهوری آمریکا در انتخابات ماه نوامبر پیروز خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا یک نشست مطبوعاتی را به صورت ناگهانی به دلیل تماس تلفنی اضطراری ترک کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
انتخاب : سید هاشم حسینی بوشهری در خطبه های مجازی نماز جمعه قم در حرم حضرت معصومه (س) اظهار داشت: در هفته های اخیر دشمن کینه توز ما سه بار در مجامع جهانی مانند مجمع عمومی و شورای امنیت سازمان ملل متحد شکست مفتضحانه ای خورد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا در جمع هوادارانش در کارولینای شمالی گفت که توزیع واکسن کرونا در این کشور به زودی صورت می گیرد.
آنا / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در نشست هفتاد و پنجم مجع عمومی سازمان ملل متحد، هفت دقیقه صحبت کرد اما در همین چند دقیقه محدود نتوانست نفرت پراکنی نکند.