پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۳۱Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس جمهوری آمریکا»

شفقنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- بایدن و ماکرون در تماس تلفنی توافق کردند تماس تلفنی بایدن و ماکرون ظرف روزهای آینده به واشنگتن بازگردد. این تماس تلفنی چند روز پس از بحران زیردریایی های اتمی است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
کرملین نسبت به عدم صحبت رئیس جمهوری آمریکا درباره اهمیت ایجاد روابط بین الملل براساس احترام متقابل ابراز تاسف کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا : بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس در گفتگویی با شبکه خبری NBC به اهمیت روابط ویژه بین لندن و واشنگتن اشاره و بر اینکه خودش و جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا اهداف مشترکی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی دارند، تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنرانی جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در سازمان ملل انتقاد جمهوریخواهان را برانگیخت و آنها مواضع رئیس جمهور دموکرات را باعث تضعیف جایگاه آمریکا و نادیده گرفتن تهدیدهای موجود علیه این کشور ارزیابی کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا : بوریس جانسون و جو بایدن، نخست وزیر انگلیس و رئیس جمهوری آمریکا توافق کردند که رویکرد دو کشور در قبال چین و روسیه بایستی بر اساس ارزش های مشترک واشنگتن و لندن باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۲    
رئیس جمهوری آمریکا و نخست وزیر بریتانیا در واشنگتن درباره شروط به رسمیت شناختن طالبان با یکدیگر توافق کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۷    
ایران پرس: رئیس جمهوری آمریکا در نخستین سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد از تغییر در رویکرد سیاست خارجی این کشور سخن گفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۹    
دیدار رئیس جمهوری آمریکا و نخست وزیر انگلیس، وقوع زمین لرزه در ملبورن و درخواست طالبان برای سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۷:۵۳    
رئیس جمهوری آمریکا و نخست وزیر انگلیس در شرایطی که توافق نامه این دو کشور با استرالیا در خصوص انتقال فناوری زیردریایی هسته ای حاشیه ساز شده است، دیدار کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا عصر سه شنبه به وقت محلی با بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس در کاخ سفید دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۲:۲۲    
لندن - ایرنا - جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا عصر سه شنبه به وقت محلی با بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس در کاخ سفید دیدار کرد. این ملاقات درحالی صورت می گیرد که پیمان اخیر دو کشور برای انتقال فناوری زیردریایی هسته ای به استرالیا حاشیه ساز و جنجال برانگیز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۲:۲۱    
لندن - ایرنا - جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا عصر سه شنبه به وقت محلی با بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس در کاخ سفید دیدار کرد. این ملاقات درحالی صورت می گیرد که پیمان اخیر دو کشور برای انتقال فناوری زیردریایی هسته ای به استرالیا حاشیه ساز و جنجال برانگیز شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۱۳    
رئیس جمهوری آمریکا شامگاه سه شنبه در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۸    
یورو نیوز: جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه وعده داد که کشورش سال آینده میلادی 125 هزار متقاضی پناهندگی را بپذیرد. این میزان پناهجو که رئیس جمهوری ایالات متحده قول میزبانی از آنها را در کشورش داده دو برابر شمار پناهجویانی است که سال جاری میلادی در این کشور پذیرفته خواهند شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۱    
رئیس جمهوری آمریکا شامگاه سه شنبه در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در نشست مجمع عمومی سازمان ملل گفت:در حال تلاش با گروه 1+5 برای تعامل دیپلماتیک با ایران و بازگشت به برجام هستیم. آماده ایم اگر ایران هم اقدام مشابه انجام دهد به پایبندی کامل برجام برگردیم.ایالات متحده به جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای متعهد است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۹    
جو بایدن در مجمع عمومی سازمان ملل اولین سخنرانی اش به عنوان رئیس جمهوری آمریکا را در این مجمع بیان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- تارنمای پولیتیکو نوشت: رهبران ارشد اتحادیه اروپا به طور علنی جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا را به خیانت و بی وفایی نسبت به ائتلاف ترانس آتلانتیک متهم کردند و خواستار توضیح او برای گمراه سازی فرانسه و شرکای اروپایی اش در توافق راهبردی جدید با انگلیس و استرالیا شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۰    
تهران – ایرنا – دولت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا درصدد افزایش میزان پذیرش پناهجویان در این کشور است، اما باید دید دولت مزبور از این تصمیم چه هدفی را دنبال می کند؟
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۶    
رئیس جمهوری آمریکا با دبیرکل سازمان ملل دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد، رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر بر شراکت قدرتمند با سازمان ملل در نشستی با آنتونیو گوترش، دبیرکل این نهاد جهانی تاکید کرد.
رویش افکار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، فرانسه سفیرهای خود را از آمریکا و استرالیا فراخواند. این گام بعد از آن برداشته شد که جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا هفته گذشته از توافق جدیدی شامل استرالیا ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز پیش از این با بررسی ویدیوی دیدار بایدن و با نفتالی بنت، نخست وزیر کنونی اسرائیل نشان داد که رئیس جمهوری آمریکا در واقع در آن لحظه چرت نمی زده است و کلیپ همرسان شده به طرز گمراه کننده ای از میانه ویدیویی بزرگ تر بریده و نمایش داده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – رئیس جمهوری آمریکا با ارسال پیامی برای مجمع عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی که در وین جریان دارد، باردیگر ادعای تمایل واشنگتن برای بازگشت به توافق هسته ای ایران را تکرار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سناتور جمهوری خواه آرکانزاس از جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا به دلیل گذراندن تعطیلات آخر هفته خود در منطقه ساحلی ایالت دلاور در حالیکه به گفته او آمریکایی ها هنوز در افغانستان سرگردان هستند، انتقاد کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
چهارشنبه 15 سپتامبر، رهبران سه کشور انگلیس، آمریکا و استرالیا در یک کنفرانس خبری مجازی از شکل گیری یک پیمان نظامی جدید معروف به پیمان آکوس (AUKUS) خبر دادند. جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در این کنفرانس گفت طبق این پیمان تدابیری برای مسلح کردن استرالیا به زیردریایی اتمی در نظر گرفته شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۶:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا روز یکشنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد تعداد بی سابقه ای از مهاجران غیر قانونی بدون کنترل و بررسی وارد خاک آمریکا می شوند و این کشور درحال تبدیل شدن به چاه فاضلاب بشریت است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۳:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: شبکه فاکس نیوز در گزارشی نوشت، در حالیکه ایالات متحده آمریکا با بحرانهای متعدد ملی مواجه است جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا روز یک شنبه برای تفریح و دوچرخه سواری به ساحل دریا رفت و از پاسخ دادن به سوالات بیشمار خبرنگاران طفره رفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۴    
تهران – ایرنا – دولت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در پی احیای سیاست دوره دونالد ترامپ سلف خود برای بیرون راندن خانواده های پناهجویی است که در دوره همه گیری کرونا از مرز مکزیک وارد خاک ایالات متحده شده اند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه فرانسه روز پنجشنبه نقش آمریکا در فسخ قرارداد خرید زیردریایی های فرانسوی را به خنجر از پشت تشبیه کرد. او همچنین رویکرد جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در قبال پاریس را مشابه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق ایالات متحده خواند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۳    
رئیس جمهوری آمریکا بناست طی روزهای آتی با همتای فرانسوی خود تلفنی گفت وگو کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
چند هفته پس از تکمیل خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان و اتمام 20 سال جنگ، چندین بیلبورد در سراسر پنسیلوانیا با تصویری از جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا دیده شده که او را به عنوان "تروریست طالبان" به همراه شعار "طالبان را دوباره با عظمت کنیم" نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – دفتر نخست وزیری انگلیس اعلام کرد که بوریس جانسون به منظور شرکت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک راهی آمریکا می شود. او سپس برای ملاقات با جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و شماری از مقامات عالی رتبه این کشور به واشنگتن می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- افزایش مهاجرانی از کشور هائیتی دولت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا را با چالش سیاسی و انسانی جدیدی مواجه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری از امضای فرمانی توسط رئیس جمهوری آمریکا خبر دادند که بسته تحریمی جدیدی را علیه اتیوپی وضع می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
براساس تازه ترین نظرسنجی رویترز – ایپسوس، حمایت مردمی از رئیس جمهوری آمریکا به پایین ترین سطح دوران ریاست او رسیده است و به نظر می رسد آمریکایی ها شدیدا منتقد واکنش او به پاندمی کرونا شده باشند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۵۳    
رئیس جمهوری آمریکا از مشارکت و همکاری امنیتی – نظامی جدید اوکوس (AUKUS) میان آمریکا، استرالیا و بریتانیا خبر داد. تحلیلگران می گویند این ائتلاف احتمالا مهم ترین توافق امنیتی پس از پیمان آتلانتیک شمالی در کوران جنگ سرد است ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در ادامه رشته مشکلات ناشی از سالخوردگی، در هنگام سخنرانی در کاخ سفید برای اعلان همکاری راهبردی تازه با استرالیا و انگلیس، نام اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا را فراموش کرد و با عنوان آن فرد استرالیایی از او یاد کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۶:۲۳    
تحلیلگر مسائل بین الملل گفت: لابی های یهود به رئیس جمهوری آمریکا فشار آوردند و حالا شاهد آن هستیم که ایالات متحده یک سالگی توافق ابراهیم را با سر و صدای زیادی به اطلاع تل آویو و سایر دولت ها می رساند.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید گفت که جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا همچنان معتقد است که رویکردی مبتنی بر دیپلماسی، بهترین راه پیش رو است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۰    
رئیس جمهوری آمریکا طی روزهای آینده میزبان نخست وزیر بریتانیا خواهد بود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در این فهرست نام شماری از رهبران جهان را نیز می بینیم: جو بایدن و کامالا هریس، رئیس جمهوری آمریکا و معاون اول او، شی جینپینگ، رئیس جمهوری چین، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا، شاهزاده هری و همسرش مگان، اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۴    
رئیس جمهوری آمریکا در مراسم اعلام توافقنامه امنیتی سه جانبه واشنگتن، لندن و کانبرا، نام نخست وزیر استرالیا را فراموش کرد.
هنوز زمان زیادی از بحران افغانستان و پشت کردن آمریکا به دولت محمد اشرف غنی در افغانستان نگذشته است که این بار واشنگتن چنین خنجری را از پشت به متحد اروپایی خود فرانسه زد تا به مقابله با رقیب جهانی اش چین برخیزد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا - جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا از مشارکت و همکاری امنیتی – نظامی جدید (AUKUS) میان آمریکا، استرالیا و انگلیس خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۵۶    
رئیس جمهوری آمریکا بناست امروز - چهارشنبه- از توافقی جدید در زمینه تبادل فناوری های نظامی با استرالیا و بریتانیا پرده بردارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۶    
رئیس جمهوری آمریکا صحت گزارش رسانه ها درباره امتناع رئیس جمهوری چین از برگزاری نشست شخصی با او را تکذیب کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: کاخ سفید به طور ناگهانی پخش مستقیم سخنرانی رئیس جمهوری آمریکا در ایالت آیداهو را در زمانی او یکی از مقام ها را درباره آتش سوزی های وحشتناک در ایالت های غربی مورد خطاب قرار داد، متوقف کرد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: در پی اظهارنظرهای بایدن درباره تاجیکستان، سفیر آمریکا در تاشکند از سوی وزارت امور خارجه تاجیکستان احضار و پیامی در اعتراض به اظهارات بایدن به وی ابلاغ شد. ...