پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۲:۰۰Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تل آویو»

زیر نویس   ۱۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از المیادین، توماس فریدمن نویسنده و تئوریسن برجسته آمریکایی در مقاله ای در روزنامه نیویورک تایمز به شکست رژیم صهیونیستی در نوار غزه و تشدید خشم عموم جهانی از تل آویو و واشنگتن پرداخته و نوشت: اگر بایدن مراقب نباشد ...
خبرگزاری مهر   ۵۳ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با اشاره به تشدید تنش ها در کرانه باختری گفت: اسراییل با توسعه شهرک سازی ها در اراضی اشغالی با نقض قوانین بین المللی، مانع از برقراری صلح می شود.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : منابع خبری اسرائیل از تظاهرات مجدد صهیونیست ها در محکومیت عدم موافقت کابینه نتانیاهو با توافق تبادل اسرا خبر دادند.
انتخاب   ۲ ساعت پیش    
شهرداران پیشین اورشلیم (بیت المقدس) و تل آویو در انتخابات شورای این شهرها مجددا رای آوردند. ران هولدای، شهردار تل آویو که 25 سال در این سمت بوده، کمی بیش از 50 درصد آرا را به دست آورد. موشه لیون، شهردار اورشلیم بر اساس نتایج اولیه 81.5 درصد آراء را از آن خود کرده است ...
تماس وزیران خارجه سعودی و آمریکا و نیز سران فرانسه و قطر در مورد غزه، ادعای وب سایت آمریکایی در مورد درخواست واشنگتن از تل آویو و هلاکت دو نظامی دیگر صهیونیست در کمین مقاومت فلسطین، از مهمترین تحولات روز 145 طوفان الاقصی است.
وب سایت خبری آکسیوس آمریکا: واشنگتن به رژیم تل آویو تا نیمه ماه مارس مهلت داده تا سندی را امضا کند که به موجب آن، این رژیم ملزم به رعایت قوانین بین الملل حین استفاده از تسلیحات آمریکایی خواهد بود ...
اقتصاد نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاون سفیر چین در سازمان ملل متحد درباره گسترش جنگ غزه به سوریه هشدار داد.
عصر ایران   ۴ ساعت پیش    
مجموعه ای از تندروترین نیروهای مذهبی یهودی و ملی گرا در کابینه اسرائیل حضور دارند. آنها به دنبال کسب سرزمین غزه منهای جمعیت و اهالی آن هستند.
قدس آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
روایت خودسوزی آرون بوشنل خلبان ارتش آمریکا در اعتراض به حمایت های کشورش از جنایات جنگی تل آویو یادآور سرنوشت ریچل کوری دختر آمریکایی بیست و سه ساله ای است که سال 2003 در نوار غزه توسط بولدوزرهایی ارتش رژیم صهیونیستی که قصد تخریب خانه مردم را داشتند، کشته شد.
همشهری   ۸ ساعت پیش    
برخی آژانس های هواپیمایی به رغم نسل کشی فلسطینیان در غزه توسط صهیونیست ها پروازهای خود را به تل آویو از سر گرفته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
تماس وزیران خارجه سعودی و آمریکا و نیز سران فرانسه و قطر در مورد غزه، ادعای وب سایت آمریکایی در مورد درخواست واشنگتن از تل آویو و هلاکت دو نظامی دیگر صهیونیست در کمین مقاومت فلسطین، از مهمترین تحولات روز 145 طوفان الاقصی است.
اقتصاد نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: یک تحلیلگر نظامی اسرائیل گفت که ارتش این رژیم در باتلاق نوار غزه فرو رفته و شکست دادن جنبش حماس از طریق نظامی امکانپذیر نیست.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ستون نویس سرشناس نشریه نیویورک تایمز در پیامی خطاب به رئیس جمهور آمریکا و سکنه اراضی اشغالی فلسطین گفت: من شاهد فرسایش سریع جایگاه اسرائیل و مقبولیت آن که به سختی طی چندین دهه ایجاد شده، در میان متحدانش هستم. اگر بایدن مراقب نباشد، جایگاه جهانی آمریکا درست همراه با تل آویو سقوط خواهد کرد.
سیاستمداران مخالف اردوغان، حزب حاکم را به ریاکاری متهم کرده و معتقدند که حداقل کار ممکن برای حمایت از مردم غزه، قطع کامل روابط تجاری با رژیم صهیونیستی است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اساسا امکان نداشته و ندارد که صهیونیست ها و آمریکایی ها بر مبنای آنچه امروز ادعا می کنند (مانند انگیزه های انسانی و حقوق بشری) تن به آتش بس موقت داده باشند! آنچه واشنگتن و تل آویو را وادار به پذیرش این روند ساخته، قدرت میدانی مقاومت فلسطین و خشم جهانی نسبت به اقدامات وحشیانه صهیونیست ها می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان با اشاره به سیاست نفاق آمریکا گفت که این کشور مسوول نسل کشی در غزه است و اگر از حمایت اسراییل دست بردارد، تل آویو حتی یک ساعت قادر به اداره جنگ نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش آزادی بخش حماس در تازه ترین اظهارات خود گفت: رژیم صهیونیستی و کاخ سفید با دسیسه های سیاسی به اهداف خود نخواهند رسید.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۸    
اسپوتنیک - در این گزارش به نقل از مقامات آمریکایی گفته شده که اگر اسرائیل تا تاریخ مشخص شده تضمینی ارائه نکند، انتقال تسلیحات آمریکایی به تل آویو متوقف خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس اعلام کرد: خطاب به صهیونیست ها و آمریکا می گوییم که آنچه در میدان جنگ از تحقق آن عاجز شدید از طریق مکر سیاسی هم به دست نخواهید آورد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی از خسارات ناشی از حمله موشکی حزب الله لبنان به پایگاه کنترل هوایی و اطلاعاتی میرون در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۲    
تجاوز همه جانبه رژیم صهیونیستی به نوار غزه موجب فلج شدن اقتصاد تل آویو شده است به ویژه آنکه شمار گردشگرانی که به سرزمین های اشغالی سفر می کردند به طور قابل ملاحظه ای کاهش یابد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یکی از معضلاتی که رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس خود با آن دست وپنجه نرم کرده، رابطه با کشورهای همسایه و منطقه بوده است. کشورهای همسایه رژیم صهیونیستی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رسانه های صهیونیستی اذعان کردند که حزب الله لبنان از آغاز جنگ علیه نوار غزه نزدیک به یکهزار موشک ضد زره به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در مناطق شمالی فلسطین اشغالی شلیک کرده است و مقامات نظامی تل آویو راه حلی برای مقابله با این موشک ها ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
تماس وزیران خارجه سعودی و آمریکا و نیز سران فرانسه و قطر در مورد غزه، ادعای وب سایت آمریکایی در مورد درخواست واشنگتن از تل آویو و هلاکت دو نظامی دیگر صهیونیست در کمین مقاومت فلسطین، از مهمترین تحولات روز 145 طوفان الاقصی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تماس وزیران خارجه سعودی و آمریکا و نیز سران فرانسه و قطر در مورد غزه، ادعای وب سایت آمریکایی در مورد درخواست واشنگتن از تل آویو و هلاکت دو نظامی دیگر صهیونیست در کمین مقاومت فلسطین، از مهمترین تحولات بامدادی پیرامون روز 145 طوفان الاقصی است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف مخالفان در پارلمان اسرائیل در اظهاراتی گفت که اختلاف بین بنیامین نتانیاهو و جو بایدن امنیت اسرائیل را تهدید می کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۴۱    
اوایل ماه جاری میلادی قاهره میزبان مذاکراتی بین طرف های امریکایی، قطری و رژیم صهیونیستی برای توقف جنگ غزه بود، اما این مذاکرات هیچ دستاورد ملموسی نداشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تارنمای آمریکایی آکسیوس فاش کرد که دولت جو بایدن به رژیم صهیونیستی تا اواسط ماه مارس آینده فرصت داده است تا نامه تعهد به قوانین بین المللی در مورد استفاده از تسلیحات آمریکایی و اجازه ورود کمک ها به غزه را امضا کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل منطقه گفت: حمله به رفح، راهکار اصلی و نهایی به حساب نمی آید و اسرائیل نمی تواند از این طریق به نتیجه مورد نظر خود برسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
تماس وزیران خارجه سعودی و آمریکا و نیز سران فرانسه و قطر در مورد غزه، ادعای وب سایت آمریکایی در مورد درخواست واشنگتن از تل آویو و هلاکت دو نظامی صهیونیست به دلایلی غیر از درگیری مسلحانه، از مهمترین تحولات بامدادی پیرامون روز 145 طوفان الاقصی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۴:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دولت بایدن تل آویو را ملزم به امضای ضمانت نامه رعایت قوانین بین المللی در هنگام استفاده از سلاح های آمریکایی کرده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۲:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اظهارات رئیس جمهور آمریکا درباره کاهش تعداد حامیان این رژیم در جهان واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در فیلمی ویدئویی تاکید کرد از هر پنج آمریکایی چهار نفر حامی رژیم صهیونیستی هستند. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۳۱    
اطلاعات و تصاویر ماهواره ای که ما دریافت می کنیم نشان می دهد که تمام پایگاه نظامی آمریکا در منطقه و ناوهای جنگی آمریکا...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران با انتقاد از ریاکاری آمریکا در قبال جنگ غزه، گفت همه اتفاق نظر دارند اگر الان آمریکا تصمیم بگیرد دست از حمایت تسلیحاتی خود و نظامی خود از تل آویو بردارد، نتانیاهو حتی برای یک ساعت قادر به ادامه جنگ نخواهد بود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
این رسانه آمریکایی نیز در تلاش برای توجیه ناتوانی رژیم صهیونیستی برای ترور السنوار سعی کرد ادعا هایی را در این زمینه مطرح و آن را به نگرانی های تل آویو در خصوص جان اسرای اسرائیلی ارتباط دهد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اخیرا یک خلبان ارتش آمریکا در اعتراض به جنگ غزه و حمایت های تمام قد این کشور از جنایات جنگی تل آویو خود را مقابل سفارت اسرائیل در واشنگتن به آتش کشید و با شعار فلسطین را آزاد کنید در شعله های آتش جان باخت ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، تل آویو به اظهارخوش بینی جو بایدن رئیس جمهور آمریکا درباره نزدیک بودن آتش بس در غزه واکنش نشان داد. رسانه صهیونیستی یدیعوت آحارانوت به نقل از مقامات رژیم صهیونیستی اعلام کرد که آنها علت خوش بینی جو بایدن رئیس جمهور آمریکا درباره نزدیک بودن آتش بس در غزه را نمی دانند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، اسامه حمدان در گفت و گو با شبکه العربی تاکید کرد که طرف اسرائیلی از موافقت با پیش نویس ارائه شده توسط ایالات متحده خودداری کرده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۷    
کهنه سرباز آمریکایی گفت: با حمایت از اسرائیل چه چیزی به دست آورده ایم؟ اگر این افسر آمریکایی در حمایت از اسرائیل خود را می سوزاند، در مرکز تل آویو برای او مقبره درست می کردند اما اکنون او را مسخره می کنند!
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اقدام خلبان ارتش آمریکا که در اعتراض به جنگ غزه و حمایت های تمام قد آمریکا از جنایات جنگی تل آویو در مقابل سفارت اسرائیل در واشنگتن دست به خودسوزی زد و ایستاده با شعار فلسطین را آزاد کنید در شعله های آتش جان باخت ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
کهنه سرباز آمریکایی: با حمایت از اسرائیل چه چیزی به دست آورده ایم؟ اگر این افسر آمریکایی در حمایت از اسرائیل خود را می سوزاند، در مرکز تل آویو برای او مقبره درست می کردند اما اکنون او را مسخره می کنند!
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سایت تحقیقاتی ایکاد از جزئیات ساخت وسازهای شتابان و مشکوک امارات در پایگاه نظامی اش در جزایر یمنی از پس از عملیات طوفان الاقصی و ارتباط این تحرکات با منافع تل آویو و غرب پرده برداشت.
تیک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
منابع خبری از مفاد اولیه آتش بس و مبادله اسیران فلسطینی که رژیم صهیونیستی اخیراً با آنها در پاریس موافقت کرده است خبر دادند که طی آن اسرائیل با آزادی 400 اسیر فلسطینی موافقت کرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از ارائه گزارشی توسط رژیم صهیونیستی به دادگاه لاهه در پرونده شکایت آفریقای جنوبی از تل آویو به اتهام نسل کشی در نوار غزه خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهور آمریکا اعلام کرد که رژیم صهیونیستی با توقف عملیات نظامی در غزه در ماه رمضان موافقت کرده است.
مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی شد که این کشور، مصر، قطر و تل آویو به چارچوب کلی توافق با حماس برای مبادله اسرا دست یافته اند، هر چند مذاکرات همچنان ادامه دارد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع خبری از مفاد اولیه آتش بس و مبادله اسیران فلسطینی که اسرائیل اخیراً با آنها در پاریس موافقت کرده است خبر دادند که طی آن اسرائیل با آزادی 400 اسیر فلسطینی موافقت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
یک رسانه رژیم صهیونیستی فاش کرد که وزارت جنگ و ارتش این رژیم در حال کار روی توسعه پروژه جدیدی برای تامین امنیت و حفاظت از شهرک های غلاف غزه هستند.
سراج24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
تهدید صریح سیدحسن نصرالله به گسترش جنگ به تمامی سرزمین های اشغالی و آواره کردن 2میلیون شبه نظامی شهرک نشین در صورت تداوم جنایت اسرائیل، معادلات منازعه اخیر اسرائیل با غزه و لبنان را دستخوش تغییر قرار داده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، گلعاد اردان سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل طی یک کنفرانس خبری عنوان کرد: اسرائیل با ارائه سیستم های هشدار زودهنگام با قابلیت شناسایی حملات موشکی و پهپادی به اوکراین کمک می کند. ...