شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۱۹Oct 2020 24

جدیدترین‌های «تل آویو»

ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - به دنبال اعلام توافق عادی سازی روابط سودان با رژیم صهیونیستی، مردم این کشور جمعه شب در اعتراض به این توافق در خارطوم تظاهرات کردند.
آقای خبر   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری هیل ، دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده روز جمعه پیش بینی کرد که پیرو اعلان موافقت شورای انتقالی سودان با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، روابط دیپلماتیک میان ریاض و تل آویو به زودی برقرار می شود. ...
برخی منابع رسانه ای رژیم صهیونیستی مدعی شدند که قطر سازشگر بعدی جهان عرب خواهد بود که توافق عادی سازی روابط با تل آویو را امضا می کند.
ایکنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی و برخی احزاب سودانی ضمن محکوم کردن اعلام رسمی عادی سازی روابط میان خارطوم تل آویو، این اقدام سودان را لکه ننگی در تاریخ امت اسلام دانست.
تازه ترین ها   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، جنبش انصار الله یمن توافق سودان و رژیم صهیونیستی بر سر عادی سازی روابط را محکوم کرد. دفتر سیاسی این جنبش جمعه شب با صدور بیانیه ای در واکنش به این توافق ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری آمریکا روز جمعه بعد از اعلام عادی سازی روابط میان تل آویو و خارطوم اعلام کرد که عربستان نیز بزودی با اسرائیل روابط برقرار خواهد کرد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – جنبش جهاد اسلامی فلسطین جمعه شب به دنبال اعلام عادی سازی روابط خارطوم و تل آویو این اقدام را تهدید کننده هویت و آینده سودان و خیانت به فلسطین دانست.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش    
سران آمریکا، اسرائیل و رژیم صهیونیستی، امروز، دوم آبان ماه، با صدور بیانیه مشترکی، توافق رسمی خارطوم و تل آویو برای عادی سازی روابط را اعلام کردند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
کاخ سفید روز جمعه اعلام کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا خبر داده که اسرائیل و سودان بر عادی سازی روابط با یکدیگر به توافق رسیده اند. کاخ سفید در بیانه خود افزود که پیوستن کشور دیگری به توافق ابراهیم، گام بزرگ مهمی به سوی تحقق صلح در خاورمیانه به شمار می آید.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس جمهوری آمریکا روز جمعه در کاخ سفید بطور رسمی اعلام کرد که عادی سازی روابط میان اسرائیل و سودان آغاز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۴۵    
تهران- ایرنا- رییس جمهوری آمریکا روز جمعه در کاخ سفید بطور رسمی اعلام کرد که عادی سازی روابط میان اسرائیل و سودان آغاز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رهبر حزب الامه سودان ضمن انتقاد شدید از عادی سازی قریب الوقوع روابط دولت انتقالی این کشور با رژیم صهیونیستی، اعلام کرد: عادی سازی روابط با تل آویو هیچ ارتباطی به صلح ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی صهیونیست گفت که پس از عادی سازی روابط میان تل آویو و خارطوم، عربستان سعودی به این جمع اضافه خواهد شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به نقل از روسیا الیوم، وزارت جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد که بنی گانتس، وزیر جنگ این رژیم در پایان نشست خود با مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا در مقر وزارت دفاع آمریکا تصریح کرد: ما طی هفته های گذشته، گفتگوهای مهمی داشتیم که پایبندی واشنگتن برای حفظ برتری امنیتی تل آویو را تضمین می کند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
جوانان سودانی با تظاهرات در خیابان های خارطوم و آتش زدن پرچم اسرائیل به سازش کشورشان با تل آویو اعتراض کردند.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: یکی از افراد نزدیک به ولی عهد سعودی گفته است که محمد بن سلمان تمایل زیادی به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی دارد ولی از عواقب آن می ترسد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی گفت که عربستان سعودی به منتظر نتایج انتخابات آمریکاست تا عادی سازی روابط با تل آویو را به او هدیه بدهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بحرین و رژیم صهیونیستی در ادامه عادی سازی روابط، موافقنامه ای در زمینه حمل و نقل هوایی و راه اندازی پروازهای هفتگی امضا کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رسانه رسمی امارات از فراهم شدن امکان سفر شهروندان این کشور به مناطق اشغالی در پی توافق ننگین سازش با رژیم صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
یک مقام ارشد سودان امروز تأکید کرد که عادی سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی بیش از هر زمان دیگری نزدیک شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق می گوید که بغداد هیچ پیشنهاد یا فشاری برای عادی سازی روابط با تل آویو دریافت نکرده است.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شرکت توئیتر بعد از فعالیت های گسترده انجمن اماراتی ضد عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در فضای مجازی، اقدام به بستن حساب های اعضای آن کرد. به گزارش شیعه پرس، توئیتر علیه اعضای انجمن اماراتی ضد عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی دست به کار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
پس از آنکه وزارت جنگ رژیم صهیونیستی تلاش هایی برای کسب موافقت تل آویو با خرید چند میلیارد دلاری سلاح های آمریکایی انجام داد، اختلاف نظری میان این وزارت خانه و وزارت دارایی این رژیم به وجود آمد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که وزیرخارجه آمریکا روز گذشته خواستار عادی سازی روابط خارطوم با تل آویو شده بود، سودانی ها در جریان یک تظاهرات اعتراض آمیز، پرچم رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۰    
اکثر کسانی که اوضاع عربستان را پیگیری می کنند، متفق القول هستند که تغییرات 4 روز گذشته عربستان یعنی انتصاب "محمد عیسی" به عضویت شورای علمای عظام با هدف زمینه سازی برای عادی سازی روابط بین ریاض و تل آویو است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سفیر آمریکا در فلسطین اشغالی گفت: مقامات سعودی در تشویق امارات و بحرین به عادی سازی روابط با تل آویو نقش مهمی ایفا کردند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، هیأت وزیران قطر در نشستی که به ریاست خالد بن خلیفه بن عبدالعزیز آل ثانی نخست وزیر این کشور برگزار شد، تصمیم تل آویو برای ساخت هزاران واحد صهیونیست نشین جدید در کرانه باختری را محکوم کرد. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که وزیرخارجه آمریکا روز گذشته خواستار عادی سازی روابط خارطوم با تل آویو شده بود، سودانی ها در جریان یک تظاهرات اعتراض آمیز، پرچم رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
یکی از مقامات نزدیک به رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه گفت، حماس 60 روز به رژیم صهیونیستی برای قبول شروط و حصول یک توافق مهلت داده و اکنون 40 روز آن گذشته است.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیست اعلام کردند که یک فروند هواپیمای تجاری این رژیم مستقیما از تل آویو به مقصد خارطوم پرواز کرده است. به گزارش شیعه پرس به نقل از آناتولی، رسانه های صهیونیست چهارشنبه شب از پرواز مستقیم یک فروند هواپیمای تجاری این رژیم به سودان خبر دادند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیست اعلام کردند که یک فروند هواپیمای تجاری این رژیم مستقیما از تل آویو به مقصد خارطوم پرواز کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
برخی منابع اسرائیلی از سفر یک هیئت رسمی رژیم صهیونیستی به خارطوم، پیرامون مسائل اعلام توافق عادی سازی روابط با سودان خبر دادند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۱:۲۲    
وزیر دفاع امریکا با متوسل شدن به اتهام زنی به ایران، هدف از عادی سازی روابط ابوظبی و منامه با تل آویو را ایجاد نوعی ساختار امنیتی در مقابل تهران اعلام کرده است. اسپر که کشورش به سودان به عنوان مقصد بعدی عادی سازی می نگرد، ابراز امیدواری کرده که دیگر کشور ها هم به این روند بپیوندند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- منابع صهیونیستی چهارشنبه شب از پرواز مستقیم هواپیمای این رژیم به سودان در پی برخی گمانه زنی ها در خصوص احتمال سازش میان خارطوم و تل آویو خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی طرح برخی گمانه زنی ها درباره عادی سازی روابط سودان با رژیم صهیونیستی، یک منبع آگاه از پرواز بی سابقه یک هواپیمای تجاری از تل آویو به خارطوم خبر داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در راستای ادامه روند عادی سازی روابط برخی کشور های عربی با رژیم صهیونیستی، ساعاتی پیش یک پرواز از سرزمین های اشغالی فلسطین به مقصد سودان پرواز کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
خبرهای ضد و نقیض درباره پرونده عادی سازی روابط میان خارطوم و تل آویو در حالی همچنان ادامه دارد که همزمان با تظاهرات شهروندان سودانی در مخالفت با سازش، یک رسانه عربی زوایای جدیدی از این پرونده افشا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
یکی از وزرای کابینه رژیم صهیونیستی به نقل از منابع خود گفت که آمریکا قصد دارد قبل از انتخابات ریاست جمهوری در این کشور، سازش یک کشور عربی دیگر با رژیم تل آویو را اعلام کند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنانی درباره حمله به یک مدرسه در سوریه مدعی شد: "هر چیزی اتفاق می افتد".
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی مدنی امارات امروز (چهارشنبه) توافقنامه خدمات حمل و نقل هوایی با شرکت هواپیمایی مدنی رژیم صهیونیستی را با هدف تقویت روابط هوایی دوجانبه امضا کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات سابق رژیم صهیونیستی اعلام کرد، معالجه یک شاهدخت بحرینی در اراضی اشغالی در حدود 10 سال پیش مسیر عادی سازی روابط میان منامه و تل آویو را هموار کرد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مصر از روابط بین تل آویو و ابوظبی و از تبدیل شدن امارات به یک مرکز منطقه ای برای شرکت های رژیم صهیونیستی و از طرفی دیگر موساد نگران است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) گفت که سفر هیات اقتصادی اماراتی به فلسطین اشغالی خدمتی مجانی به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر صهیونیستی برای نجات از بحران اقتصادی کنونی در نتیجه شیوع کرونا است .
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روزنامه صهیونیستی جروزالم پست ، ایوب قرا وزیر سابق ارتباطات رژیم اشغالگر دیروز (سه شنبه) گفت که درمان فاطمه بنت خلیفه شاهزاده بحرین در سال 2010 در سرزمینهای اشغالی، مسیر توافق عادی سازی روابط بین منامه و تل آویو را یک دهه بعد هموار کرد. قرا با شرح جزئیات درمان شاهزاده بحرینی در ده [...]
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
یک هیأت رسمی امارات با دو وزیر این کشور روز سه شنبه (دیروز) وارد فلسطین اشغالی شد و ارتش رژیم صهیونیستی دیشب مناطق از نوار غزه را بمباران کرد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24-سخنگوی نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که روابط تل آویو و ابوظبی در مرحله" تاریخی بی سابقه" قرار دارد.