جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۵:۳۲May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تل آویو»

هشدار نیوز   ۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
22 اردیبهشت 1400 - 16:12 رسانه های صهیونیستی: بزرگ ترین حمله موشکی تاریخ به تل آویو در حال رخ دادن است. سی ان ان گزارش داد دست کم صدای 9 انفجار بزرگ در تل آویو شنیده شده است. در پی هجوم ساکنان تل آویو به پناهگاه ها، ظرفیت آن ها تکمیل شده و تعدادی بیرون از پناهگاه ها باقی مانده اند.
شاخه های نظامی جنبش جهاد اسلامی و حماس در پاسخ به حملات جنایتکارانه دشمن صهیونیستی به شمال نوار غزه، ده ها موشک و راکت به سمت تل آویو و عسقلان و دیگر شهرهای اشغالی شلیک کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
منابع خبری دقایقی پیش از حملات جدید موشکی مقاومت فلسطین به تل آویو پایتخت تجاری رژیم صهیونیستی و پایگاه استراتژیک بلماخیم خبر دادند.
شفقنا   ۵ ساعت پیش    
شفقنا- منابع فلسطینی از حمله گسترده موشکی و راکتی نیروهای مقاومت در غزه به شهر تل آویو و فرودگاه بن گوریون و شهرک های اطراف غزه خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از الجزیره، آژیرهای خطر در شرق تل أبیب وشهرک های صهیونیست نشین مودیعین، الرمله، اللد، الیرکون، بیت عریف، بنی عطاروت ...
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که با موشکی به برد 250 کیلومتر فرودگاه بین المللی رامون در جنوب اسرائیل را هدف قرار داده است. ...
حوزه   ۹ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
حوزه/ ارتش رژیم صهیونیستی تخمین زده که تعداد راکت ها و موشک های شلیک شده توسط گروه های مقاومت از نوار غزه طی سه روز اخیر بالغ بر 1500 فروند باشد.
مشرق نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
در پی حمله جوانان فلسطینی به خط راه آهن در شهر اللد اشغالی، حرکت قطارها از این شهر به مقصد تل آویو متوقف شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری از سواحل بت یام در تل آویو را می بینید که با موشک باران تل آویو خالی از اشغالگران شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: اون انفجارهایی که در آسمان تلاویو در نتیجه فعالیت سیستم پدافند موشکی گنبد آهنین دیدید الزاما به معنی اصابت موشک های فلسطینی نیست. سیستم عملکرد اون سیستم اینطوره که موشک پدافندی در یک فاصله ای از موشک مهاجم منفجر می شه. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیست اذعان کردند که موشک های مقاومت تعدادی از ساختمان ها را در بئر السبع و تل آویو منهدم کرده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا : عیاش 250 به سمت فرودگاه رامون شلیک شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مقاومت اسلام فلسطین در دور جدید حملات موشکی شهرهای صهیونیست نشین از جمله تل آویو، را هدف حمله گسترده موشکی خود قرار داد. بعد از هدف قرار گرفتن بن گوریون، فرودگاه رامون نیز هدف قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
در پی تنش های اخیر در اراضی اشغالی، خطوط هوایی انگلیس پروازهای خود از تل آویو و به مقصد آن را لغو کرد، یکی از مسؤولان امور خاورمیانه این کشور نیز از دو طرف خواست گامی به عقب بردارند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگاران رسانه های رژیم صهیونیستی از به صدا درآمدن آژیر هشدار حملات موشکی و راکتی در تل آویو خبر دادند و گفتند شمار زیادی راکت از غزه به سمت جنوب...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۶    
شفقنا- ابوعبیده، سخنگوی کتائب القسام شاخه نظامی جنبش فلسطینی حماس گفت: بمباران تل آویو، دیمونا و اطراف آن، برای ما از آبِ خوردن آسان تر است . به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی عربی، وی با تأکید بر آن که اگر قرار بر پاسخ به تجاوز باشد، نه خط قرمز و نه قواعد درگیری مقدس است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ابوعبیده، سخنگوی گردان های القسام شاخه نظامی حماس در سخنرانی امروز، پنج شنبه خود گفت: هدف گرفتن قدس و تل آویو و فرای آنها از آب خوردن آسان تر است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ابو عبیده با اشاره به اینکه موشک باران شهرهای صهیونیستی برای مقاومت فلسطین مانند آب خوردن آسان است گفت، در پاسخ به جنایات دشمن هیچ خط قرمزی وجود ندارد سلاح ها و قدرت ما برای دفاع از سرزمین و ملت و پیروزی مقدسات ماست و این عجیب نیست که گروهی از قهرمانان قسام و در راس آنها باسم عیسی در این میدان عروج ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۸    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: تغییر موازنه فلسطین و وضعیت متزلزلی که از اشغالگران می بینیم در واقع حاصل اجرای راهبرد به هم پیوستگیِ رهبر حکیم انقلاب است. راهبرد مهمی که سیدالقائد در سخنرانی عربی روز قدس با عبارت "استراتیجیة التلاحم" بر آن تاکید کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه مصر در تماس تلفنی با همتای صهیونیستی خود بدون محکومیت جنایات تل آویو در غزه و قدس، با وی در رابطه با آخرین تحولات اراضی اشغالی گفتگو کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۱    
وی افزود: حمله به تل آویو، دیمونا، اشدود و مناطق دورتر از آن ها برای ما از آب خوردن راحت تر است. وقتی بحث پاسخ به جنایات دشمن باشد، هیچ خطوط قرمزی وجود ندارد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کتائب القسام امروز پنجشنبه با هشدار به رژیم صهیونیستی اعلام کرد: موشکباران تل آویو و دیمونا برای ما مثل آب خوردن است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کتائب القسام شاخه نظامی جنبش حماس با هشدار به رژیم صهیونیستی درباره استمرار تجاوزات علیه مسجد الأقصی تأکید کرد که موشکباران تل آویو و دیمونا برای ما مثل آب خوردن است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم آمریکا بدون اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی تأکید کرد که واشنگتن از حق تل آویو برای دفاع از خود حمایت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال موشک باران تل آویو و شهرهای سرزمین های اشغالی توسط مقاومت فلسطین، بازارهای مالی و بورس تل آویو سقوط کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا: با افزایش درگیری ها در فلسطین اشغالی، هواپیمایی انگلیس موسوم به بریتیش ایرویز امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که تمام پروازها به سمت تل آویو را لغو کرده است. ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت ابراهیم شکوری در توئیتی نوشت: حماس تهدید کرده بود که اگر اسرائیل ساختمان 13 طبقه را بمباران کند، تل آویو را خواهد زد. ساعاتی پس از بمباران، تل آویو با 130 موشک زده شد. 130=10*13 ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۶    
شفقنا- منابع اسرائیلی اعلام کردند که ارتش این رژیم در انتظار اقدام نظامی زمینی علیه نوار غزه است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسکای نیوز، از سوی دیگر سازمان هواپیمایی انگلیس از لغو پروازهای رفت و برگشت امروز به تل آویو خبر داده است. انتهای پیام ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
حسینی خاطرنشان کرد: موازنه قوا به نفع جبهه مقاومت شکل گرفته اگر دیروز مقاومت با سنگ می جنگید امروز با موشک تل آویو را مورد هدف قرار می دهد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
از شبکه تلویزیونی "الجزیره" قطر، گروه گردان های القسام اعلام کرد، در پاسخ به ادامه بمباران تأسیسات غیر نظامی توسط رژیم صهیونیستی، تل آویو را هدف موشکی قرار داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۱    
ناکامی سامانه گنبد آهنین در رهگیری موشک های فلسطین، تعطیلی فرودگاه تل آویو در پی حملات موشکی مقاومت و اقامه نماز عید سعید فطر در مسجدالاقصی از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۳    
کاربران شبکه اجتماعی توئیتر درپی حملات اخیر اسرائیل به فلسطین و پاسخ دندان شکن جنبش حماس به این حملات، مطالب و تصاویری را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۲    
خارگ نیوز: یک گروه 43 نفری از سناتورهای جمهوری خواه سنا به رهبری مارکو روبیو در حمایت از قساوت های رژیم صهیونیستی در فلسطین، ایران را به حمایت مالی از گروه مقاومت فلسطینی متهم کردند و خواستار توقف مذاکرات برجامی شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۵    
فعالان شبکه های اجتماعی برای انعکاس واقعیت اوضاع در داخل فلسطین هشتگ هایی در حمایت از غزه و قدس ثبت کردند تا جایی که این هشتگ ها در صدر هشتگ های توئیتر قرار گرفت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف خواستار تشکیل نشست گروه چهارجانبه برای میانجی گیری میان تل آویو و طرف های فلسطینی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها: امروز شاهد تهدید اسرائیل در پایتخت این رژیم جعلی هستیم به گونه ای که اسرائیلی ها پاسخ جنایات خود را در تل آویو دریافت می کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادسازی قدس شریف در مجلس معتقد است اسرائیلی ها با اهانت به مسجدالاقصی در ماه مبارک رمضان درواقع یک عملیات انتحاری علیه خود صورت داده و جبهه مقاومت را برای حمله به تل آویو انگیزه مند کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای اذعان کرد که طی سه روز اخیر بیش از 1500 راکت و موشک از سوی گروه های مقاومت فلسطین به سمت اراضی اشغالی شلیک شده است.
برترین ها / عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: گردان های قسام اعلام کرد که در پاسخ به ادامه حملات وحشیانه جنگنده های اسرائیلی به مناطق مسکونی در نوار غزه، تل آویو را هدف حمله موشکی قرار داده است. در پی حمله موشکی قسام به تل آویو، منابع عبری زبان از شنیده شدن صدای انفجارهای مهیب در مرکز فلسطین اشغالی خبر دادند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شاکر زلوم گفت: پاسخی که به قلدر مآبی و جنایات اسرائیل در روزهای اخیر داده شده، پاسخی عمیق و مناسب است؛خداوند حاج قاسم را رحمت کند که پیشرفت فناوری موشکی در فلسطین را تسهیل کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
یک شبکه عبری از میانجیگری های مصر و آمریکا برای ایجاد آرامش میان گروه های فلسطینی و رژیم صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
شرکتهای هواپیمایی ایالات متحده پروازهای خود به مقصد تل آویو را کنسل کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۴    
گردان های عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در واکنش به بمباران زیرساخت های غیرنظامی در نوار غزه، موج جدیدی از عملیات راکتی و موشکی علیه تل آویو را آغاز کردند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارانوت با اشاره به حمله گسترده دیشب گروه های مقاومت به تل آویو و غافلگیر شدن ساکنان فلسطین اشغالی، نوشت: اتفاقی که دیشب رخ داد تنها یک دهم قدرت حزب الله بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
در پی پاسخ موشکی فلسطینیان به جنایات صهیونیست ها، فرودگاه بن گوریون در تل آویو تعطیل شد.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۲:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در حالی که دولت آمریکا به ریاست جو بایدن مدعی است فرستاده ای را برای کمک به پایان درگیری ها بین رژیم صهیونیستی و نوار غزه به فلسطین اشغالی اعزام کرده اما او در اظهارات به حمایت از تل آویو پرداخت. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حملات موشکی گروه های مقاومت فلسطین، فرودگاه تل آویو را به تعطیلی کشاند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
گردان های قسام از حمله موشکی خود به تل آویو در پاسخ به حملات جدید جنگنده های اسرائیلی به غزه خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی از شنیده شدن صدای آژیر هشدار حملات موشکی در مناطق مرکزی تل آویو از جمله فرودگاه بن گوریون خبر دادند. شبکه المیادین گزارش داد که گردان های عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس، در واکنش به بمباران زیرساخت های غیرنظامی در نوار غزه ...
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فیلمی از لحظه برخورد موشک مقاومت فلسطین به مرکز تل اویو را در ادامه می بینید.