پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۳:۱۱Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیاست»

شعبانی گفت: پیگیری و مطالبه گری اهداف و سیاست های ابلاغی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی از دستگاه ها و قوای مختلف، از وظایف مجلس خبرگان است.
ایسنا   ۱۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنرانی سالانه 2024 ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با تمرکز بر مباحث کلیدی سیاست های داخلی و خارجی آغاز شد.
شرکت در انتخابات حق مردم و از وظایف و تکالیف هر فرد محسوب می شود و در واقع، مشارکت سیاسی به این معناست که مردم فعالانه در امر سیاست گذاری های آتی کشور مشارکت داشته باشند و در این میان حضور رای اولی ها در انتخابات نقش بسزایی دارد + گزارش خبری خبرگزاری فارس ادامه خبر در لینک زیر ...
خبرگزاری برنا   ۲۰ دقیقه پیش    
هانتر شیفر، بازیگر 25 ساله شناخته شده سریال ایفوریا و 30 نفر دیگر به علت حمایت از فلسطین و اعتراض به جنایت های رژیم صهیونیستی و سیاست های دولت بایدن دستگیر شده اند.
شیعه نیوز   ۲۹ دقیقه پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
بنا بر پژوهش ها و اظهارات مقامات رسمی، سالخوردگی جمعیت ایران حتمی خواهد بود. بر همین اساس، سیاستگذاری ها حول کاهش نسبت سالمندان به جمعیت کلی کشور پیش می رود. به عبارتی سیاست گذاری های بر این مبنا پیش می رود که ازدواج و فرزندآوری در کشور بیشتر شود.
خبر آنلاین   ۳۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت:علاقه مندیم که در اوج ناامیدی از انتخابات مجلس دوازدهم، نقطه عطف جدیدی بسازیم و جهت سیاست را در کشور تعدیل و اصلاح کنیم.
روزنامه سپهر   ۳۳ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه اتاق تعاون با اشاره به نقش تعاون در اقتصاد گفت: اقتصاد ایران با مشارکت مردم در اجرایی شدن سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی و خصوصی سازی واقعی در کشور می تواند در شرایط خاص اقتصادی و تحریم های ظالمانه در اقتصاد خانوارها نقش آفرینی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۴۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
کشاورزان خشمگین در انگلیس و اسپانیا مجددا در اعتراض به سیاست های دولت و اتحادیه اروپا در بخش هایی از این کشورها به خیابان ها آمدند و اختلالاتی را ایجاد کردند.
فرارو   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان از سال 2010، یکی از حامیان اصلی محافظه کاری ملی گرایانه است که به تازگی در بسیاری از نقاط جهان رو به رشد است. بالاش اوربان، رئیس دفتر سیاسی نخست وزیر مجارستان می گوید: مجارستان با صراحت و با صدای بلند برخی از مفاهیم را بر ضد سیاست های مهاجرت، در مورد نقش خانواده ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی گفت: سیاست دولت سیزدهم تعامل با همسایگان است.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
کانون های فرهنگی هنری مساجد پایگاه های فرهنگی، دینی و مردمی هستند که با هدف تحقق ارزش ها و اصول سیاست های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و مسیر دهی درست به جوانان و نوجوانان تاسیس و امروز به شبکه بزرگ و گسترده ای تبدیل شده اند، در بخش های مختلف حرف نو داشته و از مهمترین نهادهای جریان ساز هستند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱ ساعت پیش    
ترابی فرد گفت: سیاست همسایگی، با اولویت قرار دادن واردات کشورهای همسایه صورت گرفت و سعی بر این شد تا ایران بتواند با صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه، اقتصاد را تحول بخشد و روابط اقتصادی خود را توسعه دهد.
ساعت24   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ساعت 24 - سرلشکر سلامی گفت: سیاست اصلی ایران، تقویت روابط با همسایگان، ایجاد شاهراه های ارتباطی مناسب و تعاملات مفید فرهنگی، اقتصادی و سیاسی با آن هاست.
نصر نیوز   ۱ ساعت پیش    
نصر: مدیرکل اقتصاد و امور دارایی آذربایجان شرقی گفت: استان ما در تولید حق بیمه رتبه ششم و در بحث دریافت خسارت در پله بیست و پنجم قرار دارد.
به گزارش گروه اقتصادی ایران آنلاین ، در ادامه اتخاذ سیاست های کنترل تورم بانک مرکزی در دولت سیزدهم با هدف تقویت بخش تولید و عرضه، کاهش فشارهای هزینه تولید در اقتصاد وکنترل رشد تقاضا از معبر کنترل رشد نقدینگی و مدیریت انتظارات تورمی بواسطه پیگیری سیاست تثبیت اقتصادی ...
قدرت های غربی با اتخاذ سیاست های نمایشی و تأکید بر مواردی نظیر ضرورت تشکیل یک دولت مستقل فلسطینی، سعی دارند اینگونه وانمود کنند که در نقطه مقابلِ جنایات و نسل کشی صهیونیست ها در نوار غزه قرار دارند.
بعضی از کارشناسان حوزه املاک معتقدند که در فصل پایانی سال 1402، بازار مسکن و آپارتمان حرکت نسبی ای را تجربه کرده است. با این حال، اکنون با توجه به فاصله گرفتن بازار از رکود چندماهه، آیا ورود به بازار مسکن به عنوان زمان مناسب محسوب می شود؟ ...
اقتصادتهران: مدیرعامل بانک سینا گفت: یکی از اصلی ترین اهداف بانک سینا در سال 1403، افزایش سهم بازار و درآمدهای ارزی است. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی بانک سینا، غلامرضا فتحعلی ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه خلیج فارس گفت: بخش عمده ای از مشکلات داخلی و خارجی کشور با حضور و مشارکت مردم در امر سیاست که یکی از جلوه های آن انتخابات است قابل حل است.
بسیج   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شورای سیاست گذاری انتخاباتی تشکل های اسلامی دانشگاه شهید باهنر کرمان بیانیه ای در مورد انتخابات صادر کرد.
دبیر سندیکای صنایع کنسرو گفت: در راستای سیاست های حمایتی دولت، کنسرو ماهی با تخفیف 15 درصد در فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار عرضه می شود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک سناتور برجسته آمریکایی و عضو کمیته روابط خارجی مجلس سنا با انتقاد شدید از سیاست های رئیس جمهور پیشین آمریکا در قبال ایران، آن را یک فاجعه و شکست کامل توصیف کرد.
پایگاه خبری خاورستان   ۲ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور طبس گفت: انتخابات دمیدن روح و نشاط تازه بر پیکره ی نظام، مقدمه ای برای تحول و رفع مشکلات، عامل اتحاد، قدرت و وحدت ملی و بارزترین مظهر حضور مردم در عرصه اجتماع و سیاست است.
به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نشست شورای سیاست گذاری کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی به منظور تودیع اعضای پیشین و معارفه اعضای جدید این شورا ...
اسب بخار   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشخص نیست چرا علی آبادی هر از چند گاهی اطلاعات اشتباه به مردم می دهد. با توجه به این که وی این اطلاعات را براساس گزارش هایی که به او می دهند بیان می کند، آیا آمارهای اشتباه وزیر صمت تعمدی است؟ یا به طور کل نیاز است آمارسازی کرده و با عددها بازی کنند؟ ...
ایبنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فراخوان مقالات سی و یکمین و یکمین همایش سالانه سیاست های پولی و ارزی منتشر شد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم اکنون دیگر رأی اولی ها هم وارد عرصه سیاست کشور شدند و می خواهند با اعمال حق رأی خود به مسئولین بالا دستی اعلام موجودیت کنند، اما باید دید نگرش این قشر نسبت به انتخابات چیست؟
بسیج   ۳ ساعت پیش    
مردم می دانند که مشارکت حداکثری در انتخابات، شتاب و سرعت بهتری به رشد و بالندگی کشور می دهد و مجلسی در تراز دهه چهارم انقلاب اسلامی می تواند، میدان دار و ناظر دقیق سیاست گذاری ها و تاثیر عمده ای در رفع گرفتاری ها و بهبود زندگی مردم داشته باشد.
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
اینکه شما می بینید درباره اینکه آیا در انتخابات شرکت بکنیم یا نکنیم، [بعضی می گویند] نه، چه فایده دارد؟ این یک چیز ساده نیست؛ این همان سیاست راهبردی آمریکا است، این همان سیاست راهبردی دشمنان انقلاب است... حضور مردم در صحنه.. ...
دولت   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مریم کاظمی پور گفت: استان اصفهان در زمینه معرفی ورزشکاران به عرصه تیم های ملی، یکی از استان های شاخص است.
زیر نویس   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدجواد اخوان در سر مقاله روزنامه جوان مطلبی را نوشته است که در ادامه می خوانید: سؤال اینجاست که تکلیف همه ما در این ساعات طلایی منتهی به برگزاری انتخابات چیست. منظور از ما اینجا فقط فعالان سیاست و رسانه نیست، بلکه آحاد و فردفرد ملت ایران با سلایق و علایق مختلف که نسبت به سرنوشت [...]
سپهرغرب، گروه تیک: رئیس شورای سیاست گذاری پنجمین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی گفت: اهمیت و ضرورت برگزاری همایش بین المللی سواد رسانه ای، ارتقای سواد رسانه ای و سواد فضای مجازی مردم به عنوان یکی از اصلی ترین مأموریت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
مشرق نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سرویس سیاست مشرق- اسماعیل دوستی از اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی که رابطه نزدیکی با مهدی کروبی دارد و در سال های اخیر چندین بار با او ملاقات داشته، می گوید: آقای کروبی نسبت به رویه ای که در رابطه با تأیید صلاحیت ها وجود دارد، معترض است اما طرفدار و موافق صندوق رأی است. ...
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس دهم خطاب به امیرعبداللهیان نوشت: جناب آقای وزیر، فدا شدن منافع ملت ایران به پای روسیه را دیر اعتراف کردید.
انتخاب   ۴ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در جمع فرماندهان لشکری و مسئولین استانی بیان گفت: ایران نقطه طلایی ارتباط شمال به جنوب و شرق به غرب است و دارای مزیت فوق العاده ای است ...
انتخاب   ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با انتشار بیانیه ای حمایت قطعی خود از سرمربی و کادر فنی تیم فوتبال سپاهان را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
یک تحلیلگر هندی گفت بن بست سیاسی در شورای امنیت و اختلافات در دموکراسی های بزرگ در مورد جنگ غزه، اخلاق و سیاست در جهان را زیر سوال برد.
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رزاقی کارشناس بازارهای مالی گفت: با تاثیر روانی سیاست های پولی انقباضی دولت برای1403 و افزایش نرخ بهره اسمی بانک ها تا 30 درصد بورس به حالت تریدینگ رنج و اغما فرو رفته است.
هشت کشور اتحادیه اروپا چهارشنبه در نامه ای به جوسپ بورل مسئول سیاست خارجی این اتحادیه خواستار تحریم مقام های قضایی روسیه شدند.
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
ده ها هزار کارگر، کسبه، دانشجو و بازنشسته و فعال مدنی کشور نیجریه در خیابان های پایتخت این کشور در اعتراض به سیاست های تورمی دولت به خیابان ها آمدند.
ایکنا   ۶ ساعت پیش    
سعید گرشاسبی، استادیار دانشکده علوم اقتصادی دانشگاه بوعلی سینا در کلیپی که تقدیم مخاطبان ایکنا می شود، بیان می کند: یکی از مهم ترین میدان هایی که مردم می توانند در آن نقش آفرینی داشته باشند انتخابات است، برگزاری 40 انتخابات پس از انقلاب درکشور نشان دهنده این نقش است.
طوفان زرد   ۶ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با انتشار بیانیه ای حمایت خود از سرمربی و کادر فنی تیم فوتبال سپاهان اعلام کرد.
8 صبح   ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
پایگاه خبری هشت صبح : مهر: وزیر خارجه کشور با اشاره به سیاست نفاق آمریکا گفت که این کشور مسوول نسل کشی در غزه است و اگر از حمایت اسراییل دست بردارد، تل آویو حتی یک ساعت قادر به اداره جنگ نیست. حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه، در گفتگو با پایگاه خبری المیادین ادامه سیاست نفاق آمریکا [...]
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نیوزیلند در همسویی با سیاست های غربی ها علیه فلسطین و با نادیده گرفتن جنایت های رژیم صهیونیستی در غزه ، حماس را سازمان تروریستی اعلام کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۷ ساعت پیش    
کد خبر: 919132 / امروز, 05:37 / ایران عضو حزب اعتدال و توسعه گفت: مجلس امروز را نگاه نکنید، مجلس فعلی از بی اثرترین و ضعیف ترین مجلس هاست. مجلس ضعیفی که این دولت ضعیف هم از آن درآمده است. یک دلیل ضعفش این است که پشتوانه مردمی ندارد و با اقلیت مردم روی کار آمده است. ...
زیر نویس   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
احمد مسجد جامعی: به تازگی کتابی منتشر شده با عنوان سیاسی سازی نظامی گنجوی در دوران معاصر که در آن، نویسندگان با مدارک و اسناد استوار نشان داده اند که چطور سیما و شخصیت نظامی گنجوی، شاعر بزرگ فارسی در میانۀ حرکتی سیاسی و برای هویت سازی، دستخوش تحریف و جعل قرار گرفته است؛ چنان که در این کتاب آمده ...