چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۲:۲۵Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیران خارجه»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۲۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه قطر تأکید کرد که روابط این کشور با ترکیه شاهد شراکت استراتژیک است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۶:۲۸    
وزرای امور خارجه قطر و ترکیه از امضای توافق نامه با یکدیگر و اتخاذ مواضع مشترک در پرونده های مهم منطقه ای خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۶    
اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور خارجه پاکستان روز شنبه اعلام کرد: نشست فوق العاده وزیران خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با محوریت تحولات افغانستان روز 28 آذرماه به میزبانی دولت پاکستان در اسلام آباد برگزار می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: هفتمین دور از مذاکرات احیای برجام روز گذشته با نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزیران خارجه ایران و 1+4 در هتل کوبورگ، پایان یافت و مقامات برای مشورت به کشورهای خود برگشتند ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه همدلی: هفتمین دور از مذاکرات برای لغو تحریم ها که از روز دوشنبه هفته گذشته در وین آغازشده بود، با برگزاری آخرین نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزیران خارجه ایران و 1+4 در بعدازظهر روز گذشته در هتل کوبورگ، به پایان رسید. ...
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
خبرمهم: نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزیران خارجه ایران و کشورهای 1+4 در وین پایتخت اتریش آغاز به کار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور معاونان و مدیران سیاسی وزیران خارجه ایران و 1+4 در هتل کوبورگ وین آغاز شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزیران خارجه ایران و 1+4 بعد از ظهر روز جمعه به وقت محلی در هتل کوبورگ برگزار شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
ایسنا: نشست کمیسیون مشترک برجام برای جمع بندی مذاکرات هفته جاری عصر امروز (ساعت 14 به وقت وین) در هتل کوبورگ برگزار می شود. علاوه بر این، پس از رایزنی و جمع بندی بحث ها در پایتخت ها طرف ها به احتمال قوی هفته آینده برای از سرگیری گفت وگوها به وین بازمی گردند. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
پس از چهار روز مذاکره در سطح کارشناسی و سیاسی در وین، معاونان سیاسی وزیران خارجه ایران و 1+4 امروز جمعه به جمع بندی این دور از مذاکرات و چگونگی ادامه آن می پردازند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا در پایان اجلاس 2 روزه وزیران خارجه کشورهای عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در شهر ریگا واقع در لتونی در یک کنفرانس خبری به 4 محور مهم که در این اجلاس مورد بحث قرار گرفت، اشاره کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اوکراین از ناتو خواست تا خود را برای اعمال تحریم های اقتصادی علیه روسیه در صورت حمله این کشور به اوکراین آماده کند. به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، اوکراین از ناتو خواست تا خود را برای اعمال تحریم های اقتصادی علیه روسیه در صورت حمله این کشور به اوکراین آماده کند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۶:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا با وزیران خارجه انگلیس، آلمان و فرانسه در شهر ریگا ، پایتخت لتونی دیدار و درباره ایران و مسائل دیگر رایزنی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا – آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا با وزیران خارجه سه کشور اروپایی آلمان، انگلیس و فرانسه در لتونی دیدار و درباره ایران همزمان با مذاکرات وین گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا با وزیران خارجه انگلیس، آلمان و فرانسه در شهر ریگا ، پایتخت لتونی دیدار و درباره ایران و مسائل دیگر رایزنی کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو در پایان روز نخست نشست های وزیران خارجه ائتلاف در لتونی گفت: اعضای ائتلاف در نشست های خود افزایش نیروهای نظامی روسیه در مرزهای اوکراین را بررسی کردند.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
کارگروه لغو تحریم ها با حضور تیم کارشناسان ایران و دیگر کشورهای عضو برجام از صبح روز سه شنبه در هتل کوبورگ وین آغاز شد و همچنان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۲    
وزیران خارجه کشورهای عضو ناتو امروز در مورد وضعیت افغانستان گفتگو می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
الجزایر تلاش جدید برای میانجیگری اسپانیا میان وزیران خارجه مراکش و الجزایر در نشست اتحادیه مدیترانه را رد کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
دبیر کل پیمان آتلانتیک شمالی روز دوشنبه به روسیه درباره هرگونه اقدام نظامی علیه اوکراین هشدار داده و گفت که این اقدام برای مسکو هزینه خواهد داشت. وی که در جمع خبرنگاران و پیش از نشست روز سه شنبه وزیران خارجه ناتو در لاتویا صحبت می کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور خارجه پاکستان گفت که اسلام آباد برای میزبانی نشست فوق العاده وزیران خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با محور افغانستان اعلام آمادگی کرده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان و شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان، وزیر امور خارجه و همکاری های بین المللی امارات متحده عربی روز دوشنبه در گفت وگویی تلفنی در خصوص موضوعات مختلف از جمله مسائل دوجانبه سیاسی و کنسولی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۸:۳۱    
دور جدید مذاکرات ایران و 1+4 و آمریکا در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزیران خارجه این کشور ها در هتل کوبورگ وین آغاز به کار کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
دور جدید مذاکرات ایران و 1+4 و آمریکا در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزیران خارجه این کشورها در هتل کوبورگ وین آغاز به کار کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۳   + ۳۸ سایت دیگر  
دور جدید مذاکرات ایران و 1+4 و آمریکا در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزیران خارجه این کشورها در هتل کوبورگ وین آغاز به کار کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه به یادداشت مشترک وزیران خارجه انگلیس و اسرائیل علیه ایران واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
یائیر لاپید و الیزابت تراس وزیران خارجه در آستانه نشست ایران و گروه 1+4 در وین برای رفع تحریمهای اقتصادی علیه ایران، در یادداشتی در روزنامه تلگراف بر تعهد دو طرف برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای تاکید کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه که به همراه رئیس جمهور کشورمان برای شرکت درپانزدهمین نشست سران سازمان همکاری اقتصادی اکو در عشق آباد به سر می برد با وزرای خارجه چند کشور دیدار کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۷:۵۸    
حسین امیرعبداللهیان در حاشیه برگزاری پانزدهمین نشست سران سازمان همکاری اقتصادی اکو با عبدالعزیز کامل اف ، وزیر امور خارجه جمهوری ازبکستان، دیدار کرد. او همچنین در حاشیه این نشست با وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان نیز دیدار و رایزنی کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۵:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه به صورت جداگانه با همتایان ازبکستانی و آذربایجانی خود دیدار و رایزنی کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- وزیران خارجه روسیه، هند و چین خواستار صلح پایدار در افغانستان و تشکیل حکومت فراگیر در این کشور شدند. به گزارش شفقنا از طلوع نیوز، وزیران خارجه کشورهای روسیه، هند و چین روز گذشته در یک نشست مجازی درباره تهدیدات تروریسم، افراط گرایی ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۶    
بررسی راهکار گسترش تجارت بین اعضای اکو در اجلاس وزیران خارجه کشورهای عضو در عشق آباد، از مهم ترین عناوین اخبار مشروح 13 امروز است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۱:۰۸    
شفقناافغانستان- وزیران خارجه روسیه، چین و هند در یک نشست مجازی نسبت به افزایش قاچاق مواد مخدر از افغانستان ابراز نگرانی کرده و آن را تهدیدی جدی برای امنیت و ثبات منطقه عنوان کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - پاکستان قرار است در اولین روزهای سال جدید شمسی 1401 میزبان اجلاس وزیران امور خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی (OIC) باشد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری سعودی (واس) گزارش داد: شاهزاده فیصل بن فرحان بن عبدالله روز پنجشنبه در دیدار با کارلوس آلبرتو فرانسا ، بر تمایل عربستان به تحکیم روابط دوجانبه با برزیل تاکید کرد. وزیرخارجه برزیل نیز با استقبال از سفر همتای عربستانی خود به کشورش، خواستار تقویت و تعمیق همکاری میان دو کشور شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۳   + ۴۱ سایت دیگر  
ایسنا : حسین امیر عبداللهیان در گفتگوی تلفنی با معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه ترکمنستان، در خصوص روابط دو جانبه و برگزاری نشست سران اکو در عشق آباد به تبادل نظر پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
وزرای خارجه روسیه و ارمنستان در تماسی تلفنی به گفت وگو درخصوص درگیری ناگورنو-قره باغ پرداختند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۵   + ۶۶ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان و ایگنازیو کاسیس وزیر خارجه سوئیس روز سه شنبه در یک گفت وگوی تلفنی در خصوص مسائل دوجانبه، گفت وگوهای وین و برخی موضوعات منطقه ای به بحث و تبادل نظر پرداختند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۷    
شفقنا- وزرای امور خارجه ترکیه و بلغارستان تلفنی گفت وگو کردند. به گزارش شفقنا از آناتولی، مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه و اسوتلان استوئف همتای بلغارستانی او تلفنی گفت وگو کردند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۰    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی اندیشکده راهبردی تبیین نوشت: معاونان سیاسی وزیران خارجه سه کشور اروپایی در ریاض با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و نمایندگان اعضای شورای همکاری خلیج فارس در ریاض دیدار کردند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رابرت مالی نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران از گفتگوی تلفنی خود با معاونان وزیران خارجه روسیه و چین خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران از گفتگوی تلفنی خود با معاونان وزیران خارجه روسیه و چین خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، وزارت امور خارجه روسیه روز جمعه در بیانیه ای اعلام کرد: وزیران خارجه روسیه و ترکیه بطور مفصل در مورد اوضاع منطقه با محوریت اوضاع اوکراین گفت و گو کردند. طرف روسی یادآورشد که رویکرد کی یف برای تشدید تشنج در مناطق جنوب شرق اوکراین و تشویق [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۱:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا – رابرت مالی نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران از گفتگوی تلفنی خود با معاونان وزیران خارجه روسیه و چین خبر داد.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از رایزنی مقام های 3 کشور اروپایی با نمایندگان ویژه آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس درباره ایران خبر دادند. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، معاونان سیاسی وزیران خارجه تروئیکای اروپایی (انگلیس، فرانسه و آلمان)، رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مقام های سه کشور اروپایی با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و نمایندگان شورای همکاری خلیج فارس درباره ایران رایزنی کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۳   + ۴۵ سایت دیگر  
زبیگنیو رائو وزیر امور خارجه لهستان و حسین امیر عبداللهیان وزیر امورخارجه کشورمان امروز در یک گفتگوی تلفنی در خصوص وضعیت روابط دوجانبه، تحولات منطقه ای و بین المللی گفتگو و تبادل نظر کردند.
آمریکا و اعضای شورای همکاری خلیج فارس در بیانیه ای مشترک خاطرنشان کرده اند روابط اقتصادی با ایران بعد از رفع تحریم ها ذیل برجام به نفع منطقه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۵   + ۴۵ سایت دیگر  
فیصل مقداد وزیر امورخارجه سوریه در تماس تلفنی با آقای امیرعبداللهیان از بازگشت سلامت وی ابراز خرسندی کرد.
اقتصاد آنلاین / مرآت   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
حسین امیر عبداللهیان و مولود چاوش اوغلو وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دقایقی قبل در وزارت امور خارجه دیدار کردند.