دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۳۶May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دیپلمات»

ایسنا : سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه در اظهاراتی گفت که متن احیای توافق هسته ای تقریبا آمده است و تنها تصمیمات سیاسی باقی مانده است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
لندن – ایرنا – دیپلمات های ارشد 27 کشور اروپایی امروز دوشنبه در حالی پیرامون بسته ششم تحریم ها علیه روسیه شامل قطع واردات نفت از این کشور بحث خواهند کرد که با توجه به مخالفت شدید مجارستان بعید است در این مقطع به اجماع برسند.
همشهری   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه مذاکرات انریکه مورا در تهران را بسیار جدی و معطوف به نتیجه و همراه با ابتکارات خاص از سوی ایران عنوان کرد و گفت: برخی راه حل ها پیشنهاد شد و اگر آمریکا پاسخ دهد می توانیم به وین برگردیم.
شفقنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- یک دیپلمات ارشد روسیه در مورد پیوستن فنلاند و سوئد به ناتو هشدار داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز؛ سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت: سوئد و فنلاند این توهم را نداشته باشند که مسکو به راحتی از قضیه پیوستن آنها به ناتو خواهد گذشت ...
انتخاب   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خطیب زاده، سخنگوی وزارت حارجه درباره انتشار دست نوشته هایی از اسدالله اسدی دیپلمات بازداشت شده ایران در بلژیک هم اظهار داشت: متاسفانه یک دیپلمات جمهوری اسلامی ایران با نقض بدیهی ترین مصونیت ها و نقض کنوانسیون وین برخلاف مقررات و معاهدات بین المللی با نقض آشکار مصونیت ها و حقوق این دیپلمات توسط دولت ...
خبرگزاری فرانسه اعلام کرد اسدالله اسدی، دیپلمات ایرانی در بلژیک در پرونده بمب گذاری حمله در فرانسه به 20 سال زندان محکوم شد.
شفقنا   ۱۰ ساعت پیش    
شفقنا آینده- بی.بی.سی در گزارشی درباره بحران حمله بی رحمانه روسیه به اوکراین نوشته که این جنگ باعث شده نبرد جاسوسی غرب و روسیه به عنوان یکی از افسانه های بزرگ دوران جنگ سرد شدت گرفته و یک بار دیگر دوران اوج را تجربه کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا گفت که جنگ اوکراین ناتو را قوی تر و متحدتر کرده است و تمام کشورهای عضو ائتلاف نظامی ناتو متعهد هستند تحریم های ضد روسی را تا زمانی که ضرورت داشته باشد، حفظ کنند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
11 تیرماه سال 1397 اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی سفارت جمهوری اسلامی در اتریش، با حکم جلبی که توسط دولت بلژیک در اتحادیه اروپا صادر شده بود دستگیر شد
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - دولت سوئد روز یکشنبه اعلام کرد، هیاتی از دیپلمات ها را برای گفت و گو درباره تصمیم این کشور اسکاندیناوی برای عضویت در ناتو به ترکیه می فرستد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: محاکمه دیپلمات ایرانی در کشورهای اروپایی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست. علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (یکشنه، 25 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرایی و سایر نهادها ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا هشدار داد که نظامی سازی اوکراین توسط کشورهای غربی، تهدید مستقیمی برای امنیت اروپا و جهان به شمار می آید.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
محکمات خط امام(ره)را فدای مطامع غربگرایان نکنید سید حسن خمینی گفت: امروز همه مسائل به سیاست خارجی گره خورده است(!) وی در دیدار چند نفر از دیپلمات های سابق اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – دیپلمات های ارشد اتحادیه اروپا قرار است فردا (دوشنبه) برای بررسی تازه ترین تحولات مرتبط با جنگ اوکراین و حمایت این اتحادیه از کشورهای غربی حوزه بالکان تشکیل جلسه دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دیپلمات اسیر ایرانی در بلژیک نوشت: من 20 روز در بونکر نگهداری شده ام و در تمام 20 روز اجازه هواخوری جمعی به من داده نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
یکی از غرفه های شلوغ نمایشگاه امسال غرفه انتشارات کتابستان است که با عرضه بیش از 200 عنوان کتاب پذیرای علاقه مندان کتاب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سفیر مسکو در واشنگتن از محیط ضدروسی در آمریکا برای فعالیت کارمندان این سفارتخانه گله کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: محاکمه دیپلمات ایرانی در کشورهای اروپایی به هیچ وجه قابل قبول نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-عضو هیات رئیسه مجلس گفت: محاکمه دیپلمات ایرانی در کشورهای اروپایی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: محاکمه دیپلمات ایرانی در کشورهای اروپایی به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا در مصاحبه با یک تلویزیون روسی گفت که دیپلمات های روسی در واشنگتن تحت تهدید خشونت هایی هستند و سرویس های اطلاعاتی آمریکا در تلاشند تا با آن ها تماس برقرار کنند و همچنین وی خاطرنشان کرد که ایالات متحده با ارسال تسلیحات به کی یف، وضعیت اوکراین را بدتر می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
پس از سفر انریکه مورا، دیپلمات اتحادیه اروپا و هماهنگ کننده مذاکرات وین به تهران که به موازات سفر میانجیگرانه امیر قطر به ایران صورت گرفت، اتحادیه اروپا اعلام کرد که مذاکرات متوقف شده برای احیای برجام رفع انسداد شده و رایزنی ها برای رفع موانع دشوار باقیمانده ادامه خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سفیر روسیه در آمریکا گفت که دیپلمات های این کشور در واشنگتن به صورت روزانه به خشونت تهدید می شوند و سرویس های اطلاعاتی آمریکا تلاش می کنند با آن ها تماس برقرار کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۴:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سفیر روسیه در آمریکا گفت که دیپلمات های این کشور در واشنگتن روزانه به خشونت تهدید می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
دیپلمات های کشورهای گروه جی-7 از تداوم فشار اقتصادی و سیاسی بر روسیه و ارسال سلاح و تجهیزات مختلف نظامی به اوکراین خبر دادند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی طی سخنانی تاکید کرد: قدرت یک دیپلمات و دستگاه دیپلماسی این است که هنگام مواجه شدن با بن بست در یک مسیر، بتواند در کمتر از 24 ساعت راه جدیدی را باز کند؛ ولو اینکه آن راه حل با مسیر به ظاهر 180 درجه مخالف، اما در واقع در راستای هدف باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
انریکه مورا از دیپلمات های ارشد اتحادیه اروپاست و پرونده گفتگوهای برجام را در اختیار دارد و مسئولیت هماهنگی گفتگوهای برجام با اوست. وی در سفر به تهران پیام آور آمریکا، سه کشور اروپایی و تا حدودی چین و روسیه بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بخش دوم آسیایی وزارت خارجه روسیه گزارش ها مبنی بر برنامه سفر هیئت طالبان به مسکو برای دیدار مقامات روس را تکذیب کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - پلیس آلمان دلیل بازداشت معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در فرودگاه فرانکفورت را اعلام کرد. پایگاه خبری نشریه پولیتیکو در گزارشی نوشت، پلیس مرزی آلمان صبح روز گذشته انریکه مورا معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و دو دیپلمات دیگر که تهران را به مقصد بروکسل ترک می کردند ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
یک تارنمای خبری به نقل از محافل دیپلماتیک اروپایی گمانه زنی کرد که تغییر مکرر بلیط بازگشت به اروپا به بازداشت انریکه مورا و همراهانش در آلمان منجر شده باشد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۷    
شفقنا رسانه_ کوروش احمدی کارشناس مسائل دیپلماتیک در واکنش به شهادت خبرنگار الجزیره در روزنامه اعتماد نوشت: چهارشنبه گذشته خانم شیرین ابوعاقله خبرنگار الجزیره در حالی که مشغول انجام وظایف خبرنگاری اش در جریان حمله اسراییل به یک اردوگاه پناهندگان در شهر جنین بود، به قتل رسید ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
وضعیت احیای برجام، در نشست گروهک موسوم به اتحادیه دموکراسی در واشنگتن بررسی شد. حاضران در این جلسه به دولت جو بایدن پیشنهاد کردند در مورد توافق هسته ای ایران واقعگرایانه عمل کرده و سیاست خود را تغییر دهد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۳۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی تاکید کرد: قدرت یک دیپلمات و دستگاه دیپلماسی این است که هنگام مواجه شدن با بن بست در یک مسیر، بتواند در کمتر از 24 ساعت راه جدیدی را باز کند؛ ولو اینکه آن راه حل با مسیر به ظاهر 180 درجه مخالف، اما در واقع در راستای هدف باشد.
سلام نو / خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
شورای امنیت ضمن محکوم کردن کشته شدن خبرنگار الجزیره به ضرب گلوله صهیونیست ها، خواستار تحقیقات فوری و بی طرفانه در مورد مرگ وی شد.
سلام نو / نواندیش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رضا عامری در حکمی از سوی حسین امیرعبداللهیان به عنوان مدیرکل جدید امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه منصوب گردید.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هنگام بازگشت از گفت وگوهای تهران که خوب و رو به جلو بوده است، در آلمان مورد بازداشت موقت قرار گرفت و تلفن های همراهش ضبط شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۰:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سید حسین موسویان دیپلمات سابق مذاکرات هسته ای ایران و قدرت های بزرگ دچار پروسه وقت کشی شده، لذا نگرانی ها در مورد احتمال مرگ این توافق افزایش یافته است ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۰:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گفت وگوها با آمریکا به واسطه دیپلمات های اروپایی خود تمرینی برای تحقیر آمریکاست، زیرا دیپلمات های آمریکایی اجازه ملاقات با همتایان ایرانی خود را ندارند. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در نگاه آمریکا و همدستانش مردم جهان به شهروندان درجه یک و دو و سه تقسیم می شوند. جان انسان ها در آسیا و آفریقا و آمریکای لاتین ارزان و در آمریکا و اروپا گران، قیمت گذاری می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هنری کیسینجر دیپلمات با سابقه و وزیرامور خارجه پیشین آمریکا در گفت وگو با روزنامه فایننشال تایمز، از تبدیل جنگ اوکراین به حمله هسته ای ابراز نگرانی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – دیپلمات ارشد روسیه در حالی که مذاکرات رفع تحریم ها به دلیل تعصبات غلط، تعلل در تصمیم گیری، زیاده خواهی و طرح درخواست های جدید از سوی آمریکا، تطویل و مانع رسیدن به توافق نهایی شده است تصریح کرد که انتظار مذاکره نتیجه محور با امریکا در خصوص برجام بی فایده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یک خبرنگار آمریکایی به نقل از یک دیپلمات ارشد اروپایی گفت، همچنان موانع دشواری بر سر راه رسیدن به توافق با ایران وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد در اقدامی متقابل شماری از دیپلمات های رومانی و بلغارستان را اخراج می کند.
الف   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در واکنش به خبر ممانعت از ادامه سفر مورا توسط پلیس آلمان در توئیتی نوشت: اگر با مقامات ارشد اتحادیه اروپا که گذرنامه دیپلماتیک رسمی دارند اینگونه رفتار می شود ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۶۱ سایت دیگر  
به گزارش حوزه سیاست خارجی ایرنا، سعید خطیب زاده در واکنش به فضاسازی رسانه ای پس از صدور حکم دادگاه تجدید نظر سه فردی که طبق ادعاهای بی پایه و اساس گفته شده با اسدالله اسدی دیپلمات جمهوری اسلامی ایران که به طور غیرقانونی در بلژیک زندانی است، مرتبط بوده اند، اظهار داشت: متأسفانه امروز [...]
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا گفت: سفر مورا به تهران به اندازه کافی مثبت بوده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ رویترز در خبری اعلام کرد: جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با مثبت ارزیابی کردن سفر معاون خود-انریکه مورا- به تهران، از آغاز دوباره مذاکرات وین بر سر برجام خبر داده است. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا-یک منبع دیپلماتیک فرانسوی گفت: احتمال کمی وجود دارد که ایالات متحده با حذف نیروهای امنیتی ایران از فهرست سازمان های تروریستی خارجی به این زودی موافقت کند. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
یک دیپلمات ارشد چین در سازمان ملل گفت که تحریم های غرب علیه روسیه بیش از آن که باعث ایجاد صلح در اوکراین شود، بحران جهانی غذا و انرژی را بدتر خواهد کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فکرشهر: انریکه مورا، معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مسیر بازگشت از تهران به اروپا، در فرودگاه فرانکفورت توسط پلیس آلمان بازداشت شده است. این عنوان توییتی بود که ساعتی پیش در حساب توییتری منسوب به این دیپلمات اروپایی منتشر شد و با چندین توییت دیگر تکمیل شد. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری روسی اسپوتنیک ، شامگاه (پنجشنبه)، به نقل از یک دیپلمات عربی خبر داد که تعدادی از کشورهای اروپایی در حال بازبینی تحریم های اعمال شده علیه سوریه هستند و گمانه زنی هایی درباره احتمال تغییر موضع این کشورها در قبال این پرونده مطرح شده است.