یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۹:۲۵Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرس تی وی»

برنامه "جریان خاورمیانه" The MidEaStream شبکه پرس تی وی نگاهی دارد به عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی و عربستان و مانور قدرت انصارالله یمن.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی تحریم اخیر خبرگزاری های ایرانی همچون تسنیم، فارس و شبکه تلویزیونی پرس تی وی را محکوم کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
برنامه "ایران" شبکه پرس تی وی نگاهی دارد به هنر بته جقه. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه "ایران" این هفته مخاطبان خود را با هنر بته جقه آشنا می کند و به تاریخچه این هنر می پردازد. ...
برنامه "آفریقا امروز" شبکه پرس تی وی مقاومت مالی و بورکینافاسو در برابر امپریالیسم فرانسه را زیر ذره بین می برد.
نحوه شکل گیری و فعالیت بزرگترین خرده فروشی آنلاین دنیا در شبکه پرس تی وی روایت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تحریم خبرگزاری های فارس، تسنیم و شبکه پرس تی وی از سوی آمریکا نشان دهنده استیصال و ناتوانی این کشور است.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شبکه پرس تی وی با توجه به موضع گیری قاطع رئیس جمهور ایران در سخنرانی اخیر خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد که با به دست گرفتن نسخه ای از قرآن کریم و محکومیت اهانت های اخیر به این کتاب مقدس همراه شد، پویشی را با محوریت سخنِ رئیس جمهور ایران با عنوان #هرگز نخواهد سوخت راه اندازی کرده است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگوین و با همکاری دفتر نمایندگی صدا و سیمای کشورمان، شش قسمت مستند با موضوع بانوان موفق ایرانی در شبکه تلویزیونی وگوشچا بوسنی و هرزگوین پخش خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۹    
مدیرکل رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خبرگزاری فارس، تسنیم و پرس تی وی در دنیا معروف هستند و زبان گویای نظام در بیان موفقیت ها، سیاست ها و عملکردها به شمار می آیند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با بیان اینکه جنگ با رسانه عملاً شکست است گفت: تحریم رسانه های ایران مانند خبرگزاری تسنیم، فارس و پرس تی وی نشان از هراس رسانه ای غرب از شفافیت بیان حقایق دارد.
برنامه ما مردم (We The People ) شبکه پرس تی وی به بی عدالتی و ظلم سیستماتیک به بومیان آمریکا نگاهی موشکافانه دارد.
مستند ترنج با محوریت معرفی غذاهای ایرانی روی آنتن شبکه پرس تی وی می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
پیمان جبلی در واکنش به تحریم خبرگزاری های تسنیم، فارس و شبکه پرس تی وی به این نکته اشاره کرد: پوچی نظام سلطه بارها ثابت شده است و الآن هم بیشتر ثابت می شود؛ وقتی تحمل شنیدن صدای مخالف و صدایی که اتفاقاً واقعیت ها را بیان می کند، ندارد.
برنامه جریان خاورمیانه MidEaStream شبکه پرس تی وی به آثار پیمان اسلو و مواجه شدن این شبکه معاونت برون مرزی با تحریم های جدید نگاهی دوباره دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تحریم خبرگزاری فارس، تسنیم و پرس تی وی توسط آمریکا، تاکید کرد:ما باید اقدام متقابل انجام دهیم و با شناسایی افراد و رسانه های متخاصم، مقابله به مثل کنیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت ضمن تبریک به خبرگزاری فارس، تسنیم و پرس تی وی برای انعکاس صدای حقیقت گفت: تحریم رسانه های ایرانی دست و پا زدن تکراری از سوی غرب برای سرکوب حقیقت است که به روشنی سیاست های دوگانه آمریکا را مشخص می کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۹    
بنده به خبرگزاری های تسنیم، فارس و پرس تی وی تبریک می گویم و این اقدام آمریکا نشان می دهد این رسانه ها توانسته اند صدای حقیقت را منتقل کنند که آنها وادار شدند دست به چنین اقدامی بزنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت ضمن تبریک به خبرگزاری فارس، تسنیم و پرس تی وی برای انعکاس صدای حقیقت گفت: تحریم رسانه های ایرانی دست و پا زدن تکراری از سوی غرب برای سرکوب حقیقت است که به روشنی سیاست های دوگانه آمریکا را مشخص می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کردستان اعمال تحریم ها علیه خبرگزاری های فارس، تسنیم و شبکه تلویزیونی پرس تی وی را نشانه آزادی بیان دروغین نهادهای آمریکایی اعلام کرد.
برنامه ایران شبکه پرس تی وی این هفته به معرفی هنر حکاکی بر روی سنگ های قیمتی می پردازد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
برنامه "آفریقا امروز" شبکه پرس تی وی آخرین وضعیت کشورهای نیجر و گابن پس از کودتا را بررسی می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه این هفته "آفریقا امروز" در دو بخش بر مبارزه مردم نیجر برای حفظ استقلال کشورشان تمرکز می کند و به وضعیت کشور گابن پس از سرنگونی دیکتاتور مورد حمایت فرانسه می ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: آمریکا با تحریم خبرگزاری فارس، تسنیم و پرس تی وی به آنها ارزش افزوده داده و بر اعتبار آنها افزوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تاکید کرد: تحریم رسانه ای خبرگزاری تسنیم، فارس و پرس تی وی نشان از خشم و استیصال غرب در جنگ شناختی علیه ایران است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان بسیج رسانه استان مرکزی با صدور بیانیه ای تحریم خبرگزاری های فارس، تسنیم و پرس تی وی را محکوم کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
گفت: دیدی آمریکا چه بلایی بر سر خبرگزاری فارس و تسنیم و شبکه پرس تی وی آورده است؟! وزارت خزانه داری آمریکا این مراکز خبری را تحریم کرده است! گفتم: خوش به حال باغبانی که شغال از او قهر کند! گفت: حالا مثلاً قرار است چه چیزی را تحریم کنند؟! و مگر تا حالا تحریمی هم بوده که انجام نداده باشند؟! ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مجمع خبرنگاران و نویسندگان دفاع مقدس و مقاومت در بیانیه ای تحریم خبرگزاری های فارس، تسنیم و پرس تی وی را محکوم کرد.
بر کسی پوشیده نیست که رژیم اشغالگر قدس به دلیل فقدان مشروعیت و سست بودن بنیان های قدرت خود، با چالش های عدیده ای دست و پنجه نرم می کند و پس از گذشت بیش از هفت دهه از تاسیس این رژیم جعلی ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، وزارت خزانه داری آمریکا نام 29 فرد و نهاد ایرانی را به بهانه حقوق بشر از جمله خبرگزاری های فارس و تسنیم و نیز شبکه پرس تی وی در لیست تحریمی خود قرار داد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
تحریم نشانه اقرار دیگر به شکست پروژه جریان ضد ایران است؛ دولتهای غربی ده ها رسانه ضدایرانی با بودجه های هنگفتی که به پول ایران بالای چندصدهزار میلیارد است هزینه کردند، اما وقتی دیدند نتیجه لازم را نگرفتند به اقدامات نمادینی مثل تحریم تسنیم و پرس تی وی و فارس روی آوردند.
دفتر کنترل دارایی های خارجی (اُفک) وزارت خزانه داری آمریکا طی بیانیه ای اعلام کرد که خبرگزاری فارس ، خبرگزاری تسنیم و شبکه پِرِس تی وی به لیست تحریم های این کشور اضافه شدند.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۶    
وزارت خزانه داری دولت جو بایدن، 29 فرد و نهاد ایرانی را به بهانه حقوق بشر از جمله خبرگزاری های فارس و تسنیم و نیز شبکه پرس تی وی را تحریم کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مهدی جهان تیغی نوشت : تولید و استمرار اغتشاشات سال قبل محصول فرآیند یک جنگ ترکیبی با محوریت عمدتا رسانه بود، امروز آمریکا خبرگزاری فارس، پرس تی وی و تسنیم را تحریم کرده است. تحریم نشانه پذیرفتن شکست در جنگ رسانه ای است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، وزارت خزانه داری آمریکا نام 29 فرد و نهاد ایرانی را به بهانه حقوق بشر از جمله خبرگزاری های فارس و تسنیم و نیز شبکه پرس تی وی در لیست تحریمی خود قرار داد ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
دفتر کنترل دارایی های خارجی (اوفک) وزارت خزانه داری آمریکا طی بیانیه ای اعلام کرد که خبرگزاری فارس ، خبرگزاری تسنیم و شبکه پِرِس تی وی به لیست تحریم های این کشور اضافه شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که 29 شخص و نهاد ایرانی را در لیست تحریم های خود قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- وزارت خزانه داری دولت جو بایدن در آستانه سالگرد درگذشت مهسا امینی و ناآرامی های ایران، 29 فرد و نهاد ایرانی را به بهانه حقوق بشر از جمله خبرگزاری های فارس و تسنیم و نیز شبکه پرس تی وی را تحریم کرد .
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
برنامه "ما مردم" شبکه پرس تی وی به بررسی جنبش وال استریت از زوایای مختلف می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه این هفته "ما مردم" تاریخچه، سرنوشت و آثار جنبش وال استریت در آمریکا را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار می دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۴    
تهران- ایرنا - یک سال بعد از ماجرای فوت مهسا امینی، وزارت امور خارجه دولت استرالیا در اقدامی هدفمند و مداخله جویانه، این موضوع و برخی ادعاهای حقوق بشری را بهانه قرار داده و تحریم های مالی و ممنوعیت سفر را علیه چهار فرد و سه نهاد از جمله پلیس سایبری و شبکه پرس تی وی و ایرانی وضع کرده است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نیروی دریایی آمریکا نفت سرقت شده به ارزش حدود 56 میلیون دلار از یک کشتی نفتکش متعلق به ایران را در بندر تگزاس تخلیه کرد، و هشدارهای تهران را در این زمینه نادیده گرفت. سید ظفر مهدی، تحلیلگر سیاسی در یادداشتی که در وب سایت پرس تی وی منتشر شد نوشت: ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
برنامه "جریان خاورمیانه" MidEaStream شبکه پرس تی وی نگاهی دارد به خودداری جوانان اسرائیلی از خدمت در ارتش و افتتاح سفارت این رژیم در بحرین. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
برنامه "آفریقا امروز"(Africa Today) شبکه پرس تی وی آخرین وضعیت کشورهای گابن و نیجر را بررسی می کند.
شبکه پرس تی وی با پخش مستند اهداف جنگ نرم آمریکا در خاورمیانه را واکاوی می کند.
شبکه پرس تی وی با پخش مستند بازی اعداد به برخی از حقایق آماری از جنگ و اشغال 20 ساله افغانستان توسط آمریکایی ها می پردازد.
شبکه پرس تی وی با پخش مستند "نبرد درون" The Battle Within به بررسی آثار جنگ بر سربازان آمریکایی می پردازد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
شبکه پرس تی وی با پخش مستند به خشکسالی و بحران آب به عنوان منبع تحولات اجتماعی می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، قسمت جدید مستند ضد با عنوان پایان آب (Drought) و موضوع پیامدهای بحران بی آبی و خشکسالی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، روی آنتن شبکه پرس تی وی می رود. ...