دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۰:۰۰Oct 2020 26

جدیدترین‌های «پرس تی وی»

معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۷    
تحلیلگر مسائل بین الملل با اشاره بر نقش منحصر به فرد پرس تی وی به عنوان تنها رسانه انگلیسی زبان جمهوری اسلامی ایران، خاطر نشان کرد: این نقش منحصر به فرد می طلبد که نه تنها سازمان صدا و سیما توجه ویژه ای به این شبکه نشان دهد بلکه بخش های متولی رسانه و سیاست خارجه قطعا به کمک پرس تی وی بیایند و هم به ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مستند چه کسی بر آمریکا حکومت می کند؟ (Who Rules America) در شبکه پرس تی وی به تحلیل چگونگی سیاست گذاری های آمریکا و نحوه اداره و تصمیم گیری در این کشور می پردازد.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۷    
فعال رسانه ای و کارشناس مسائل بین الملل با عنوان اینکه بازخورد و پوشش زوایای روشنگرانه انتخابات امریکا و اظهاراتی که در مورد جمهوری اسلامی از سوی دو کانداید صورت می گیرد، نباید از دید رسانه ملی پنهان بماند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه گفت: متاسفانه دست اندرکاران تعیین و تزریق بودجه به شبکه های برون مرزی در خارج از صداوسیما ما به دلایل سیاسی حاضر نیستند از شبکه های برون مرزی آنچنان که باید و شاید حمایت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس رسانه با برشمردن برخی معیار ها برای یک رسانه خبری استاندارد، از بودجه های کلان شبکه های خبری کشور های مختلف سخن گفت.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه این هفته داخل اسرائیل شبکه پرس تی وی تبعیض های صورت گرفته علیه یهودیان موسوم به سفاردی و مزراحی در مقایسه با یهودیان اشکنازی می پردازد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
بررسی درباره ناوشکن جماران در مستند پازل: جماران در شبکه پرس تی وی انجام می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات آمریکا و به ویژه نحوه مناظره زشتی که انجام شد اثبات کرد که امریکای امروز دیگر آن قدرت چند دهه قبل نیست. رقبای انتخابات ماه نوامبر هیچ راهکاری نداشتند و تنها پرخاشگری کردند. این موارد نشانه های همان سقوط است که البته بسیاری از اندیشمندان چه داخل امریکا چه خارج آن پیش بینی کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بررسی ماهیت رقابت آذربایجان و ارمنستان بر سر قره باغ و مواضع ایران در این زمینه در برنامه این هفته ایران امروز (Iran Today) در شبکه پرس تی وی صورت می گیرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - برنامه این هفته آفریقا امروز (Africa Today) در شبکه پرس تی وی به بررسی افزایش فشارها از سوی کشورهای آفریقایی برای پیوستن به کرسی های دائمی در شورای امنیت سازمان ملل متحد اختصاص دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۴۳    
آئین پایانی تلویزیون اینترنتی اربعین با حضور قائم مقام رسانه ملی در ساختمان پرس تی وی برگزار شد.
میزان انتشار گازهای آلاینده ای همچون دی اکسید کربن توسط کشورهای مختلف جهان در برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Economic Divide) در شبکه پرس تی وی مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد.
برنامه این هفته شبه قاره (The Subcontinent) در شبکه پرس تی وی، تغییرات ارزش های فرهنگی و نفوذ غرب در فرهنگ هند را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
مشکلات فزاینده دانش آموزان در اسرائیل که ناشی از کمبود بودجه است، فشارهای داخلی را بر کابینه این رژیم بیشتر کرده است. موضوعی که در برنامه این هفته داخل اسرائیل (Israel Inside) در شبکه پرس تی وی مورد بررسی قرار می گیرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
برنامه این هفته ایران امروز (Iran Today) شبکه پرس تی وی به بررسی وضعیت دولت حسن روحانی در سال پایانی فعالیت آن و تلاش های صورت گرفته در مسیر حل مشکلات متعدد اجتماعی و اقتصادی کشور می پردازد. . ...
نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با شدت گرفتن فشارهای غرب علیه الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس به بهانه تقلب در انتخابات اخیر و سرکوب مخالفان، لوکانشکو با 11 تن از رهبران مخالف دیدار کرد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
افراطی گرایی خشونت آمیز که سالانه 97 میلیارد دلار برای کشورهای آفریقایی هزینه دارد، در برنامه این هفته آفریقا امروز (Africa Today) شبکه پرس تی وی بررسی می شود. ...
برنامه این هفته ما مردم در شبکه پرس تی وی با نگاهی کوتاه به سیاست امروز آمریکا به بررسی خطرات پیش روی ثبات سیاسی و اقتصادی این کشور می پردازد.
گزارش اتحادیه بین المللی روزنامه نگاران تحقیقی درخصوص نقش بانک های بزرگ جهان در تسهیل پول شویی ها و فساد مالی در کشورهای مختلف در برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Economic Divide) در شبکه پرس تی وی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۱    
شبکه پرس تی وی به مناسبت فرارسیدن اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، مستند همراهان را روی آنتن می برد.
برنامه این هفته شبه قاره (The Subcontinent) در شبکه پرس تی وی به نقد و بررسی تاثیر پیام امام حسین علیه السلام و قیام عظیم عاشورا در منطقه شبه قاره می پردازد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
النور گودفیلد خبرنگار پرس تی وی در آمریکا از انتخابات 2020 این کشور گزارش می دهد. او در برنامه تصمیم گیری 2020 (decision 2020) با کاوه تقوایی، مجری شناخته پرس تی وی همکاری خواهد کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
چشم اندار توسعه اقتصادی ایران در سایه موانع موجود، در برنامه این هفته ایران امروز (Iran Today) شبکه پرس تی وی بررسی می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سال 1400 با تمام قدرت از رسانه ملّی و شبکه های برون مرزی آن مثل پرس تی وی و العالم حمایت خواهیم کرد.
برنامه این هفته آفریقا امروز (Africa Today) در شبکه پرس تی وی، تحت فشار قرار گرفتن دولت ترامپ از سوی گروهی از شرکت های نفتی و شیمیایی برای استفاده از توافق تجاری آمریکا و کنیا برای گسترش صنعت پلاستیک در سراسر آفریقا را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تداوم اوضاع بد اقتصادی در آمریکا و نیاز مردم این کشور به کمک های حمایتی در برنامه این هفته ما مردم شبکه پرس تی وی، به بحث و گفت و گو گذاشته می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Economic Divide) شبکه پرس تی وی به بررسی ضرب الاجل نخست وزیر انگلیس به اتحادیه اروپا برای رسیدن به یک توافق تجاری تا 15 اکتبر می پردازد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نقش سردار شهید قاسم سلیمانی در تحولات مربوط به مقاومت فلسطینیان در برنامه این هفته پرونده های فلسطین (palestie files) شبکه پرس تی وی، به بحث و تبادل نظر گذاشته می شود. ...
برنامه این هفته داخل اسرائیل (Israel Inside) در شبکه پرس تی وی ضمن مروری بر اعتراضات مردمی در پی یک تجاوز گروهی دیگر به یک دختر نوجوان در اسرائیل، رشد پرونده های تجاوز جنسی و عدم اجرای عدالت در بسیاری از پرونده های مشابه را مورد نقد و بررسی قرار می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
تهیه کننده برنامه تلویزیونی "داخل اسرائیل" گفت: در برنامه "داخل اسرائیل" سعی داریم با ارائه حقایق به بررسی وضعیت یهودیانی را که توسط صهیونیست ها فریفته شده و به فلسطین آمده اند به مردم همه کشورها نشان دهیم.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا، شرکت گوگل اخیراً به بهانه نقض قوانین صادراتی ، حساب های کاربری شبکه تلویزیونی انگلیسی زبان پرس تی وی در یوتیوب و جی میل را مسدود کرد. ...
برنامه این هفته ایران امروز (Iran Today) در شبکه پرس تی وی به بررسی دلایل کشورهای متحد و غیرمتحد آمریکا برای عدم همراهی با این کشور می پردازد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
برنامه این هفته آفریقا امروز (Africa Today) شبکه پرس تی وی، به بررسی عواقب استعمار بریتانیا بر کشت چای در کنیا اختصاص دارد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه تلویزیون اینترنتی اربعین با حضور فهیم دانش مشاور رئیس سازمان صدا و سیما و مدیر کل امور بین الملل، مقیسه قائم مقام معاونت مجازی رسانه ملی، کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت و جمعی از اهالی رسانه در ساختمان شبکه پرس تی وی افتتاح شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حتی آن دسته از یهودیانی که توسط انگلیس فریفته شدند و از اروپا جلای وطن کرده و به سرزمین های غصب شده فلسطین آمدند هم به سرعت دریافتند که چه کلاهی بر سرشان رفته است. مثلا اسرائیل شاهاک یک استاد دانشگاه است که کتاب هایی در ضدیت با رژیم صهونیستی نوشته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۳۱    
آیین رونمایی از تلویزیون اینترنتی اربعین با حضور مسئولان سازمان صداوسیما در محل استودیوی این شبکه در ساختمان پرس تی وی برگزار شد.
برنامه این هفته ما مردم در شبکه پرس تی وی با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر به بررسی جنگ ایجاد شده بر سر جای خالی دادگاه عالی پس از مرگ قاضی روت بدر گینسبورگ می پردازد.
مروری بر وضعیت تولید تجهیزات پزشکی و دستگاه دیالیز در ایران در برنامه این هفته بازار (Market) در شبکه پرس تی وی صورت می گیرد.
بحث و بررسی پیرامون احتمال بحران اقتصادی در بلاروس در برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Economic Divide) در شبکه پرس تی وی انجام می شود.
برنامه این هفته شبه قاره (The Subcontinent) در شبکه پرس تی وی به بررسی مشکلات مهاجران هندی در کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس و رویکرد پاکستان و مواضع عمران خان در مقابل اسرائیل می پردازد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
برنامه این هفته داخل اسرائیل (Israel Inside) شبکه پرس تی وی، ورود اسرائیل به بزرگ ترین رکود اقتصادی را از آغاز پیدایش خود در سال 1948به بحث و گفت و گو می گذارد. ...
موضع ایران در قبال عادی سازی روابط کشورهای عربی با اسرائیل در برنامه این هفته ایران امروز (Iran Today) در شبکه پرس تی وی مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
شبکه هیسپان تی وی در برنامه این هفته داخل اسرائیل (Dentro de Israel) به بررسی ، جنگ سیاسی میان دیوان عالی با نتانیاهو بر سر موضوعات مختلف و مخالفت دانشگاهیان و اکثر شهروندان اسرائیلی با الحاق کرانه باختری به دلیل آپارتاید و انزوای بیشتر اسرائیل در جهان می پردازد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
شبکه های مختلف برون مرزی برنامه های مختلفی را برای تماشا انتخاب کرده اند؛ از نمایش فیلم سینمایی چ در کانال آی فیلم 2 برای فارسی زبانان برون مرزی تا پخش مستند قاتلین مدفون شده محصول شبکه پرس تی وی از شبکه مستند سیما.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی مجازیست درباره غیرفعال کردن حساب های کاربری رسانه های ایرانی نوشت: یوتیوب برای ششمین بار پرس تی وی را مسدود کرد. در پی این اتفاق گوگل نیز حساب کاربری پرس تی وی را برای همیشه غیرفعال کرد. ...
برنامه این هفته آفریقا امروز (Africa Today) در شبکه پرس تی وی با مروری بر وضعیت رهبران کودتا در مالی به ابعاد مختلف این رویداد می پردازد.
شرکت آمریکایی گوگل برای ششمین بار حساب کاربری شبکه انگلیسی زبان پرس تی وی در یوتیوب و جیمیل را مسدود کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مستند قاتلین مدفون شده از تولیدات شبکه پرس تی وی در قالب چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند از شبکه مستند سیما پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این مستند به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد تراب زاده ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گوگل برای ششمین بار حساب کاربری شبکه پرس تی وی ، از کانال های برون مرزی صدا و سیما را به خاطر نقض قوانین مسدود کرد. پرس تی وی کانال انگلیسی زبان صدا و سیما است که برنامه های خود را برای مخاطبان خارج از کشور پخش می کند ...
بررسی تلاش های ترامپ برای گسترش معاملات عادی سازی بین کشورهای عربی و اسرائیل در برنامه این هفته ما مردم در شبکه پرس تی وی انجام می شود.