جمعه ۲۱ مردادساعت ۱۰:۴۹Aug 2022 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تهیه کننده»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بابل- طراح و تهیه کننده نمایش سفینه نور هدف از اجرای این نمایش را تقویت مکتب تشیع و تعمیق باورهای دینی و مذهبی در بین مردم بیان کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جف کیلی (Geoff Keighley) تهیه کننده و مجری رویدادهای زنده، از برنامه خود برای برگزاری رویداد افتتاحیه گیمزکام (Gamescom) پرده برداری کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تهیه کننده "نرگس مست" می گوید که زندگی شعرا فراز و نشیب زیادی دارد که برای تبدیل به فیلم شدن جذاب است. افرادی باید این فیلم ها را بسازند که قدرت ساختن فیلم شاعرانه را داشته باشند.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۷:۵۹    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه پارسی گویان پنج شنبه ها ساعت 16:00 با محوریت پاسداشت زبان فارسی از رادیوایران پخش می شود. زهرا صالحی تهیه کننده برنامه پارسی گویان بیان کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهیه کننده دکتر سلام گفت: عدالت در سلامت از جمله مسائل بسیار مهم برای گروه برنامه دکتر سلام است که در برنامه ریزی کوتاه مدت ما قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۰:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به ممنوع الفعالیت بودن نوید محمدزاده و اکران برادران لیلا گفت: اگر فیلمی در نوبت اکران است تلاش می کنیم محرومیت هایی احتمالی بازیگران به اکران فیلم لطمه نزند. این بخش برای تهیه کننده و مجموعه ای گسترده از عوامل تا سینمادارهاست.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در عین حال تاکید کرد: چون نمایش فیلم متعلق به تهیه کننده و مجموعه عوامل فیلم تا سینمادارها می شود بنابراین نگاه کلی ما این است که محرومیت های احتمالی هنرمندان به اصل مجموعه ساخته شده ضربه نزند.
سینما خانه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۴    
سریال عقرب عاشق به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی رضا محقق یکی از جدیدترین تولیدات شبکه نمایش خانگی است که به زودی پخش می شود. سریال عقرب عاشق به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی رضا محقق به زودی در یکی از پلتفرم ها منتشر می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
تهیه کننده آن بیان کرد که این برنامه روایتی از حال و هوای هنرمندانی است که درباره آنچه که در مسیر تولید اثر، ایده پردازی و احوالات شان بر آن ها گذشته به گفتگو می پردازند.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه پارسی گویان پنج شنبه ها ساعت 16:00 با محوریت پاسداشت زبان فارسی از رادیوایران پخش می شود. زهرا صالحی تهیه کننده برنامه پارسی گویان بیان کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی تهیه کننده نمایش خورشید کاروان گفت: تئاتر مذهبی در مشهد پشتیبان ندارد و با توجه به نبود بلیت فروشی و حمایت نشدن از سوی نهادهای فرهنگی، سردرگم هستم که به 70 بازیگر و عوامل خود چه بگویم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۷:۲۸    
سانسور و ممیزی و دخیل بودن سلیقه مدیران شبکه های مختلف موضوعی است که همیشه مورد بحث است. با چند تهیه کننده دراینباره گفت و گویی کرده ایم که یکی از آنها را از نظر می گذرانید.
عصر تبریز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شباهت عجیب یک شهروند به جانی دپ بازیگر، تهیه کننده و صداپیشه هالیوودی در فضای مجازی سوژه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مسعود نجفی تهیه کننده و کارگردان برنامه قاب عاشقی معتقد است که این برنامه قابی برای نشان دادن ادای دین سینمای ایران به واقعه عاشورا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یک تهیه کننده و کارگردان از مستندهایی که در ایام محرم درباره امام حسین(ع) ساخته است و این روزها روی آنتن می رود سخن گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
صدف سبحانی تهیه کننده رادیو ورزش از پخش زنده ویژه برنامه خود با عنوان نذر عطش در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
حمیدرضا صابونی تهیه کننده برنامه جاذبه از تولید فصل جدید این برنامه و دلیلی که برای اجرای آن سراغ حامد عسکری رفته اند سخن گفت.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: ابراهیم اصغری تهیه کننده سینما همزمان با آغاز ماه محرم در خصوص جایگاه دین در سینمای ایران و لزوم تولید آثاری متناسب با این ایام گفت: پرسش بنده این است که چرا مسئولان آنقدر که به عید نوروز و اکران فیلم های کمدی توجه دارند به ماه های محرم و صفر و اکران آثار متناسب با این ایام بی توجهند؟ آیا ...
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۲    
سینماپرس: هارون یشایایی تهیه کننده سینما در خصوص استمرار مسیر انفعال و وادادگی در بنیاد سینمایی فارابی و عدم هرگونه حرکت مثبت این نهاد در راستای تقویت سینمای کشور گفت: فارابی باید بر اساس نیازهای روز سینما متحول و نوسازی شود ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سفیر از اولین تجربه های مهم سینمای ایران در پرداختن به تاریخ اسلام و یکی از ماجراهای منتهی به عاشورای حسینی محسوب می شود که توسط فریبرز صالح ساخته شد اما در این فیلم سکانسی هست که به دلیل خشونت در اکران عمومی حذف می شود. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱    
یک تهیه کننده از همکاری داوود میرباقری نویسنده و کارگردان سریال های امام علی (ع) و مختارنامه برای نگارش فیلمنامه سینمایی نامیرا به کارگردانی شهریار بحرانی با موضوع قیام امام حسین (ع) خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۱    
مجتبی فراورده هم دیگر تهیه کننده ای است که به نوعی نامش با آثار مذهبی گره خورده است. از تهیه فیلم های ملک سلیمان و 23 نفر تا همان سریال ثارالله که چند سالی می شود متوقف مانده و مجتبی فراورده یکی از نویسندگان آن بوده است ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۱    
محسن علی اکبری، تهیه کننده فیلم هایی مانند استرداد ، تلفن همراه رئیس جمهور ، کتاب قانون ، همیشه پای یک زن در میان است و پاداش سکوت است که در مقطعی نیز قصد داشت سریال امام حسین (ع) و البته فیلم ثارالله را با روایت داستان حرکت حسین بن علی از مکه به سمت کربلا به کارگردانی شهریار بحرانی تولید کند ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
آزاده نامداری (9 آذر 1363 – 6 فروردین 1400) مجری و تهیه کننده تلویزیونی ایرانی بود. او با اجرا در برنامهٔ تازه ها در سیمای خانواده به شهرت رسید. نامداری پس از 12 سال کار در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به طور غیررسمی ممنوع التصویر شده بود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تهیه کننده نماهنگ نسل عاشورایی گفت: دوست داشتیم نماهنگ نسل عاشورایی احیاگر عزاداری های سنتی برای بچه های دهه هشتاد و نود باشد تا با فضای نوحه ها و سینه زنی های قدیمی آشنا شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
لارس فون تریه کارگردان سرشناس دانمارکی و برنده نخل طلا، مبتلا به بیماری پارکینسون شده و بنابر اعلام تهیه کننده فیلم هایش هم اکنون تحت درمان است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
سیدحسن جلایر تهیه کننده فیلم سینمایی سفیر به عنوان اولین فیلم عاشورایی سینمای ایران پس از سال ها به طرح برخی از ناگفته های خود درباره حضور در سینما و تلویزیون ایران پرداخت.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مرتضی شایسته تهیه کننده فیلم سینمایی روز واقعه ضمن تشریح تغییر شرایط تولید فیلم تاریخی و مذهبی نسبت به سال تولید این فیلم، تأکید کرد شرایط تولید امروز آسان تر اما گران تر شده است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۰۹:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یک تهیه کننده از همکاری داوود میرباقری نویسنده و کارگردان سریال های امام علی (ع) و مختارنامه برای نگارش فیلمنامه سینمایی نامیرا به کارگردانی شهریار بحرانی با موضوع قیام امام حسین (ع) خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
انوش معظمی بازیگر سریال مختارنامه می گوید : علاوه برممیزی هایی که وجود دارد و دخالت های بی مورد و اعمال سلیقه های بی مورد و انحصار طلبی مذهبی برخی ها موانعی بوجود می آورد. بنابراین تهیه کننده ها ریسک نمی کنند و نمونه اش هم چند فیلمی است که ساخته و توقیف شد و معروف ترین آنها روز رستاخیز است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۷:۵۴    
حوزه / یک تهیه کننده گفت: اینکه فکر کنیم عاشورا را تنها در قالب کارهای تاریخی می توان مدنظر قرار داد اشتباه محض است زیرا این معنا قادر است در تمام سطوح مورد نتوجه باشد.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۱    
زینب برومند، تهیه کننده این برنامه دراین باره توضیح داد: نوبت به نوبت عنوان ویژه برنامه ای است که در گروه فرهنگ وادب رادیوایران تهیه شده و از امروز پخش این برنامه شروع می شود و پنجشنبه های هر هفته روانه آنتن این شبکه رادیویی خواهد شد. درواقع این برنامه جایگزین کوی نشاط شده است. ...
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۱    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، سعید مبشری تهیه کننده برنامه تالار آیینه گفت: این کتاب جامعه ای را به تصویر می کشد که در آن جبر زندگی اجتماعی با مرور زمان هویت اصلی انسان ها را می گیرد و هویت دیگری به آن ها تحمیل می کند. ...
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۱    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مریم بانو فطرتی تهیه کننده این هفته برنامه رهاورد گفت: سه شنبه یازدهم مرداد با حضور حشمت الله رحیمی متخصص اعصاب و روان درباره وسواس راه های درمان آن خواهیم گفت. ...
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، هر ساله ماه محرم مردم به سبک و سیاق خودشان برای اباعبدالله الحسین(ع) عزاداری می کنند، بعضی از این آیین های سوگواری مثل مراسم بهر شهید در ندوشن یزد پیشینه بسیار شنیدنی دارد. ...
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، بر اساس قانون کشور باید 3 درصد از نیروهای هر مرکز دولتی در اختیار معلولان باشد. عاطفه اقتداری تهیه کننده برنامه ایران امروز شنبه ها بیان کرد: موضوعی که همواره در ارتباط با معلولان مغفول مانده ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
محمدرضا خوشرو، مدیر شبکه نسیم، با حضور در پشت صحنه برنامه قاب عاشقی با اهدای هدیه و لوح تقدیر از سید حسن جلایر، تهیه کننده فیلم سینمایی سفیر در چهلمین سال ساخت این فیلم عاشورایی تقدیر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
داریوش دالوند تهیه کننده انیمیشن سینمایی ناسور ضمن انتقاد از بی مهری هایی که به این اثر شد، عنوان کرد که این روند ما را از ساخت انیمیشن سینمایی امام علی(ع) در مرحله پیش تولید منصرف کرد.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۱    
خواننده معروف اکنون ممنوع الخروج است. به گزارش وقت صبح ، ریکی مارتین، خواننده، آهنگساز و تهیه کننده موسیقی، اتهام تجاوز به برادرزاده اش را رد کرد. این درحالی است که اگر اتهامات علیه او ثابت شود به 50 سال حبس محکوم می شود. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱    
تهیه کننده هور در آتش و اشک سرما روی آنتن زنده رادیوگفتگو از ابراز لطف سردار سلیمانی نسبت به فیلم توقیفی آوازهای سرزمین من سخن گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهیه کننده برنامه خانه پدری از معرفی هیات های 50 سال به بالا در این برنامه که قدمت بیشتر آن ها به 200 سال می رسد، سخن گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱    
تهیه کننده سریال نون.خ از داستان فیلم توقیفی رستاخیز پرده برداری کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تهیه کننده برنامه نسیما از ویژگی های این برنامه که با مدل دوربین مخفی برای گرفتن واکنش های مردمی نسبت به مسایل مختلف ساخته شده است سخن گفت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۵۱    
تهیه کننده ویژه برنامه عاشورایی ایران امروز گفت: بازگویی واقعه کربلا در کلام نمی گنجد اما چیزی که این واقعه را جاودان ساخته، نقل نسل به نسل بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۴ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تهیه کننده پهلوون از ساخت احتمالی فصل جدید این برنامه در قالب تلنت شو (برنامه استعدادیابی) خبر داد و درباره ی ایده ساخت این برنامه که به حضور و اجرای یکی از شرکت کنندگان عصر جدید بر می گردد، به گفت و گو پرداخت.
سینما خانه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
جمال شورجه ، کارگردان سینما به قاب عاشقی شبکه نسیم می آید. به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، شورجه در این برنامه درباره فیلم شب دهم دومین ساخته سینمایی اش، که موضوعی مرتبط با شب دهم محرم دارد صحبت خواهد کرد. امیر حسین شریفی تهیه کننده شب دهم هم دیگر مهمان [...]
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
بازیگران سریال جنجالی آهوی من مارال با انتشار پستی نسبت به اختلافات تهیه کننده و کارگردان این سریال با جیران واکنش نشان دادند و به نوعی از این پروژه و حواشی آن اظهار بی اطلاعی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۲    
تهیه کننده سریال برف بی صدامی بارد گفت: سال 97 این پروژه با مدیران وقت تلویزیون مطرح شد و تعداد قسمت های سریال و فصل های آن نیز مشخص شد. در حال حاضر قرارداد ما به لحاظ نگارش با تلویزیون 200 قسمت است ...