دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۶:۲۹Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه چهار»

موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
برنامه نقد سینما شبکه چهار در این هفته از پخش خود به موضوع افول سینمای دینی و ملی و نقد فیلم بدون قرار قبلی می پردازد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
برنامه مرصع در سومین قسمت و همزمان با دهه کرامت سراغ موسیقی آیینی رفت. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مرصع مجله هنری شبکه چهار سیماست که با اجرای اسماعیل باستانی هر پنجشنبه ساعت 19 روی آنتن می رود. ...
شبکه چهار سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۶    
فیلم سینمایی تابستان طولانی به کارگردانی علی خزاعی فر و غزال به کارگردانی مجتبی راعی در روزهای پنجشنبه و جمعه 11 و 12 خرداد از شبکه چهار پخش می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۹    
استاد غلامحسین ابراهیمی دینانی در برنامه معرفت شبکه چهار سیما در بررسی کتاب من و جز من ، گفت: باید دید خواستن حقیقت از کجا می آید و چه کسی حقیقت را می خواهد؟ من چون حقیقت است، حقیقت را می خواهد یا چون باطل است حقیقت را می خواهد؟ از سوی دیگر، انسان به هر آنچه آری بگوید با آن متحد می شود ...
شبکه چهار سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۱    
مستند یاددشت های روزانه یک زنبور عسل محوصل سال 2021 کشور آلمان به زودی از شبکه چهار پخش خواهد شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۱:۴۴   + ۴۱ سایت دیگر  
نحوه مناظره موسی غنی نژاد از حامیان لیبرالیسم و نوع تحلیل های نشریات زنجیره ای درباره دو مناظره اخیر وی، مصداق کامل عوام فریبی، فرار به جلو به جای پاسخگویی و پروپاگاندای رسانه ای است. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
برنامه زنده شیوه شبکه چهار صدا و سیما میزبان مناظره علی علیزاده سیاست پژوه و موسی غنی نژاد اقتصاددان در موضوع لیبرالیسم و نسبت آن با اقتصاد ایران بود، حالا برخی کاربران با بازنشر سکانسی از سریال طنز نقطه چین ساخته مهران مدیری به حواشی این مناظره کنایه زدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
عباس موزون از ساخت فصل جدید برنامه ماه رمضانی شبکه چهار سیما خبر داد و گفت: سازمان صداوسیما با ساخت فصل پنجم زندگی پس از زندگی موافقت کرده و الان در پیش تولید قرار داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مستند یادداشت های روزانه یک زنبور عسل در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دفاع علی علیزاده از وضع موجود در ماه های اخیر آن چنان دوستان صدا و سیمایی را سر ذوق آورد که تصمیم گرفتند در شبکه چهار که محافظه کار ترین شبکه تلویزیون محسوب می شود به او تریبون بدهند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
اکو ایران نوشت : چندی پیش علی علیزاده در برنامه جدال موسی غنی نژاد را به مناظره دعوت کرد. غنی نژاد در نامه ای سرگشاده به علیزاده با قبول مناظره، انجام آن را مشروط به برگزاری در یک رسانه همگانی فعال در ایران کرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
صحبت های بی سابقه و جنجالی موسی غنی نژاد در پخش زنده شبکه چهار راجع به خودروسازها و حمایت کامل دولت از کارخانه های داخلی و مشاغل ایرانی را ببینید.
شبکه چهار سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۶    
فصل سوم سریال گمشده در فضا در 8 قسمت از امشب به روی آنتن شبکه چهار می رود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شب گذشته برنامه شیوه شبکه چهار صدا و سیما میزبان مناظره علی علیزاده سیاست پژوه و موسی غنی نژاد اقتصاددان در موضوع لیبرالیسم و نسبت آن با اقتصاد ایران بود.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
فرارو- چندی پیش علی علیزاده در برنامه جدال موسی غنی نژاد را به مناظره دعوت کرد. غنی نژاد در نامه ای سرگشاده به علیزاده با قبول مناظره، انجام آن را مشروط به برگزاری در یک رسانه همگانی فعال در ایران کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شب گذشته برنامه شیوه شبکه چهار سیما شاهد مناظره دکتر موسی غنی نژاد و علی علیزاده تحلیل گر سیاسی ایرانی ساکن لندن بر سر لیبرالیسم اقتصادی بود.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
شب گذشته برنامه شیوه شبکه چهار صدا و سیما میزبان مناظره علی علیزاده سیاست پژوه و موسی غنی نژاد اقتصاددان در موضوع لیبرالیسم و نسبت آن با اقتصاد ایران بود. دو بخش از این مناظره را ببینید.
سینما خانه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مستند مهندسی باستانی در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما با گویندگی20 نفر از گویندگان گفتار فیلم دوبله شد. به گزارش سینمخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، این مستند از امشب شنبه 30 اردیبهشت تا چهارشنبه 3 خرداد هر شب ساعت 21:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن برود.مدیر دوبلاژ [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
برنامه نقد سینما جمعه 29 اردیبهشت با موضوع ارتباط سینما با کتاب و ادبیات روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
شبکه چهار سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۲    
فیلم سینمای لامبورگینی در روز پنجشنبه 28 اردیبهشت و فیلم سینمایی فرزند چهارم در روز جمعه 29 اردیبهشت 1402 از شبکه چهار پخش می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سریال دور دنیا در 80 روز در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما با گویندگی 23 نفر از گویندگان گفتار فیلم دوبله شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این مجموعه تلویزیونی هشت قسمتی محصول مشترک فرانسه، آلمان، ایتالیا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۵۳    
مرصع تازه ترین برنامه شبکه چهار سیما است که هر پنجشنبه با اجرای اسماعیل باستانی روی آنتن می رود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مجله هنری مرصع تازه ترین برنامه شبکه چهار سیما در حوزه جدیدترین برنامه های هنری است که هر پنجشنبه با اجرای اسماعیل باستانی روی آنتن می رود.
شبکه چهار سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
شبکه چهار در چند برنامه و بخش جداگانه در روز با همکاری شبکه تلویزیونی اینترنتی کتاب (ketab.tv) سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را پوشش می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شب گذشته 22 اردیبهشت هجدهمین قسمت برنامه نقد سینما روی آنتن شبکه چهار سیما رفت. در این برنامه علی قائم مقامی تهیه کننده به صورت تلفنی از مشکلات و گلایه های هنرمندان از صندوق اعتباری هنر گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
جدیدترین قسمت از برنامه نقد سینما با موضوع تصویر زن در سینمای ایران با تاکید بر سینمای دفاع مقدس روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
هفت راه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۶    
زینب رازدشت زندگی پس از زندگی، حامل گزاره ها و اشارات مختلفی درباره عالم غیب است که رد پاهایی از آن را در تجارب تجربه گران می توان جست و جو کرد. این برنامه تلویزیونی تا کنون طی چهار فصل در ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه چهار سیما رفته و در هر برنامه تجربه گرانی از طیف های مختلف سنی و اجتماعی ...
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۳:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سازندگان برنامه شیوه در اطلاعیه ای با اعلام وقفه در پخش این برنامه، توضیحاتی را درباره دلایل این اتفاق مطرح کرده اند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از فارس، جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی نقد سینما به تهیه کنندگی یوسف بچاری و میزبانی امیررضا مافی جمعه شب 15 اردیبهشت ماه با موضوع نقدوبررسی فیلم های سینمایی غریب و آواتار2 و با حضور بهروز افخمی در میز گفتگوی ویژه از شبکه چهار سیما پخش می شود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
عباس موزون محری برنامه زندگی پس از زندگی: همین که منکران تمام پزشکان دنیا را رد کنند برای ما بس است. شبکه های خارجی هفت بار علیه برنامه ما برنامه تولید کرده اند و تمسخر کرده اند. چون جواب علمی ندارند مسخره می کنند. ولی هیچ گاه پزشکان آمریکایی و جراحان هلندی را مسخره نمی کنند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
عوامل برنامه "زندگی پس از زندگی" شبکه چهار سیما فردا، با حضور در واحد امور ارتباط با مخاطبان ( 162) رسانه ملی، به صورت زنده و مستقیم به سوالات آنان پاسخ می دهند. ...
شبکه چهار سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۵    
واکاوی در مفهوم ایدئولوژی و تحلیل و بررسی روند شکل گیری و گسترش ایدئولوژی های عالم مدرن از جمله موضوعاتی است که در برنامه تاریکخانه ایدئولوژی مطرح می شود
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
شانزدهمین قسمت از برنامه نقد سینما شامگاه گذشته 8 اردیبهشت ماه از شبکه چهار سیما روی آنتن رفت و حمزه صالحی فیلمنامه نویس درباره ضعف سینمای کمدی ایران گفت: مهمترین ضعف سینمای کمدی ایران روایت است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
شانزدهمین قسمت از برنامه تلویزیونی نقد سینما امشب 8 اردیبهشت روی آنتن شبکه چهار می رود.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۷:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تاخیر در زمان پخش برنامه زندگی پس از زندگی ، باعث عصبانیت مردم و گذاشتن پیام های انتقادی زیاد آن ها در صفحه مجازی عباس موزون، مجری این برنامه شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۵    
قسمت بیست و هفتم ( قسمت دوم) برنامه زندگی پس از زندگی با حضور تجربه گر مرگ زهره ابراهیمی یک شنبه 30 فروردین 1402 در شبکه چهار سیما پخش شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فریادهای خاموش کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار امشب از این شبکه پخش می شود. فریادهای خاموش کاری است از گروه ادب و هنر شبکه چهار که به مناسبت درگذشت دکتر عماد افروغ برای اولین بار امروز سه شنبه 29 فروردین ساعت 21:30 از شبکه چهار سیما پخش می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
برنامه فریادهای خاموش به مناسبت درگذشت عماد افروغ از شبکه چهار سیما پخش می شود.این برنامه شامل پیرامون زندگی افکار و آثار وی است.
شبکه چهار سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
برنامه فریادهای خاموش کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار امروز ساعت 21:30 به روی آنتن شبکه چهار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
فریادهای خاموش ، گفتگوی پاییزی با دکتر عماد افروغ پیرامون زندگی، افکار و آثار ایشان روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
شبکه چهار سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فیلم سینمایی مردی به نام اوتو با بازی تام هنکس و کارگردانی مارک فورستردر روز جمعه 1 اردیبهشت از شبکه چهار پخش می شود.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۲    
با آغاز ماه رمضان هرساله شبکه چهار سیما برنامه ای بنام زندگی پس از زندگی را با موضوع تجربه ای از حالات مرگ را به نمایش می گذارد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شبکه تماشا چهار سریال جدید همچون هاتف ، بی همگان ، آخرین پادشاهی و ماتادور را برای مخاطبانش در نظر گرفته است. بنا به اعلام روابط عمومی شبکه تماشا؛ این شبکه چهار سریال جدید همچون هاتف، بی همگان، آخرین پادشاهی و ماتادور را برای مخاطبانش در نظر گرفته است. هاتف ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
زندگی پس از زندگی که از شبکه چهار پخش می شود، پربیننده ترین ویژه برنامه افطار در سامانه تلوبیون است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۴:۳۸    
برنامه استیضاح تیک تاک از شبکه چهار سیما پخش می شود.
سینمای نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۱    
پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " : فیلم سینمایی "پیرمرد و اسلحه " به کارگردانی دیوید لاوری ، جمعه 11 فروردین ماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می شود. پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " : فیلم سینمایی جدید "لونانا در انتظار معلم" به کارگردانی پاوو چوینینگ دورجی ، جمعه 11 فروردین ماه ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
قسمت هشتم برنامه زندگی پس از زندگی با حضور تجربه گر مرگ 《فاطمه سجادی》 پنجشنبه 10 فروردین 1402 در شبکه چهار سیما پخش شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۱    
در سریال نون خ با شبکه چهار صداوسیما شوخی جالبی شد.