پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۲۲:۰۰Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما (dpp.irib.ir)

معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 26 اسفند 1394 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 25 اسفند 1395 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 28 اسفند 1396 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 27 اسفند 1397 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 29 اسفند 1398 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 31 فروردین 1399 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 31 اردیبهشت 1399 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 31 خرداد 1399 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 31 تیر 1399 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 1 مرداد 1399 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 31 شهریور 1399 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 30 مهر 1399 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 28 آبان 1399 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 30 آذر 1399 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 29 دی 1399 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 29 بهمن 1399 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 3 اسفند 1399 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 4 اسفند 1399 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 5 اسفند 1399 معاونت امور مجلس و استا نها صدا و سیما 6 اسفند 1399 
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
صدا و سیمای استان ها 725 ساعت برنامه را در قالب 280 عنوان برنامه تلویزیونی و 574 عنوان برنامه رادیویی، به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی(ع ( روی آنتن می برند .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
صداوسیمای خراسان شمالی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی(ع) با ویژه برنامه همای رحمت مخاطبانش را همراهی می کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی به مناسبت میلاد خجسته مولی الموحدین، حضرت امام علی(ع) وگرامیداشت روز پدر، با تدارک ویژه برنامه های شاد و متنوع همراه مخاطبان می شود .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
صداوسیمای مرکز اصفهان به مناسبت عید نوروز سریال جدید قصه های سجاد و ویژه برنامه های متنوعی را تهیه، تولید و پخش می کند. رادیو اصفهان در واحد شعر و موسیقی معاونت فضای مجازی
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۱    
"گام دوم "عنوان برنامه ای از رادیو لرستان است که ضمن تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در چهل سال گذشته ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۷    
حجت الاسلام شجاعی، نماینده مردم شهرستان های ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در صدا و سیمای مرکز زنجان با شرکت در جلسه شورای معاونین مرکز با مدیرکل و اعضاء این شورا دیدار و تبادل ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود در خراسان رضوی گفت: باید به صورت مستمر در راستای ترویج فرهنگ مهدویت در جامعه و دنیا تلاش کنیم .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سریال قصه های سجاد کاری از صدا وسیمای مرکز اصفهان در نوروز 1400 از شبکه استانی اصفهان پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
با هدف آشنایی هر چه بیشتر با موسیقی فاخر ملی و محلی و همچنین معرفی استعداد های نا شناخته موسیقی استانی، سیمای مرکز سمنان برنامه ای را با عنوان چکاوک در دست تهیه دارد .
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
پهلوانیان مدیر کل صد او سیمای مرکز یزد از روند ساخت مستند سرداران شهید بازدید کرد .
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۹   + ۴۲ سایت دیگر  
سری دوم سریال تلویزیونی جلال تولید معاونت امور استان های صدا و سیما از 28 بهمن ماه روی آنتن شبکه یک و شما می رود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۹    
قاب هنر عنوان مجله فرهنگی و هنری سیمای خراسان رضوی است که هنر متعهد و متعالی اسلامی رابا تلاش جامعه هنرمندان و فرهیختگان نمایش میدهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در حاشیه حضور در برنامه زنده " پلاک42 " شبکه سهند با مرتضی صفری دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
کارآفرینان برتر سراسر کشور در مستندهای کوتاه بلندای همت با همکاری کمیته امداد امام در شبکه های استانی صدا و سیما معرفی می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شبکه های استانی در 22 بهمن امسال و برای نمایش حضور ملت ایران در راهپیمایی خودرویی و موتوری، 600 ارتباط زنده با مجموع زمان 2800 دقیقه را با شبکه های سراسری برقرار کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل صدای استان ها گفت: یکصد ساعت برنامه رادیویی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب و همزمان با 22 بهمن از رادیوهای استانی پخش می شود .
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری همدل و همراه، سالگرد پیروزی انقلاب ارزشمند ایران اسلامی و روز 22 بهمن ماه را جشن می گیرد. معاونت خبر معاونت فضای مجازی
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۹    
به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس مستند " تفتیده عشق" در صدای مرکز سمنان ساخته شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
صداوسیمای خراسان شمالی در 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با برنامه های ویژه با مردم انقلابی استان همراه می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
در جلسات جداگانه ای، از دو چهره مشهور انقلابی، حجت الاسلام دعایی و حسین شریعتمداری تجلیل شد. تقدیر از کهنه سرباز انقلاب تجلیل از حسین شریعتمداری
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران همزمان با سراسر کشور طرح های فنی حوزه فرستنده های تلویزیونی و رادیویی FM در استان سمنان افتتاح شد .
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
90 طرح فنی صداوسیمای مرکز کرمان با هزینه 152 میلیارد ریال به صورت ارتباط ویدئوکنفرانسی با رئیس رسانه ملی به بهره برداری رسید .
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
71 طرح معاونت فنی صداوسیمای مرکزاصفهان به صورت ویدئو کنفرانس رییس سازمان صدا و سیما با حضور استاندار در مرکزاصفهان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
طرح های نوین و توسعه ای صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در زمینه پوشش دیجیتال و سیگنال رسانی زمینی در سراسر استان، به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس رسانه ملی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
در ششمین روز از دهه فجر، 60 پروژه فنی صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی از طریق ویدئو کنفرانس با حضور دکتر علی عسکری، رئیس سازمان صداوسیما به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
41 پروژه فنی صداوسیمای مرکز لرستان از طریق ویدئو کنفرانس با حضور دکتر علی عسکری، رئیس سازمان صداوسیما به بهره برداری رسید .
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، استودیو دیجیتال رادیو شهر مراغه افتتاح شد .
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۹    
رئیس مجمع نمایندگان استان ضمن بازدید از قسمت های محتلف مرکز با مدیر کل صدا و سیمای استان اردبیل دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سه فرستنده دیجیتال برای بهره مندی 10 هزار نفر از پوشش دیجیتال به بهره برداری رسید .
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۴    
دوره آموزش " اصول و مفاهیم نظارت و ارزیابی برنامه های شاخص رادیو " با هدف ارتقای نگرش فراگیران و دستیابی به فهم و زبان مشترک و هماهنگی در شاخص ها برای رسیدن به استانداردهای رسانه ملی در صداوسیمای ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۴    
سید البرز حسینی نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در صدا و سیمای مرکز زنجان با مدیرکل مرکز دیدار و تبادل نظر کرد. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
صداو سیمای مرکز آذربایجان شرقی در خجسته میلاد حضرت صدیقه کبری و حضرت روح الله (ره) برنامه های مختلفی تدارک دیده است . رادیو آذربایجان شرقی سیمای استانی سهند
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل صدای استان ها گفت: یکصد ساعت برنامه شاد رادیویی به مناسبت سالروز میلاد حضرت زهرا(س) و روز زن از صدای استان ها پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ساخت سریال تلویزیونی جنگلبان با نگاه پخش از شبکه های سراسری و استانی در صدا و سیمای مرکز ایلام کلید خورد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد در 12هزار دقیقه به استقبال رویداد عظیم چهل و دومین سالگرد پیروزی انقالب اسلامی ایران می رود . سیمای شبکه استانی دنا رادیودنا واحد خبر شبکه دنا ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۴    
نمایش رادیویی سال های بی قراری روایتی از دفاع مقدس به مناسبت دهه فجر از رادیو اصفهان پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، با ویژه برنامه های متنوع این روز را جشن می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۵۴    
همزمان با فرارسیدن روز 22 بهمن و گرامیداشت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ، صدا و سیمای مرکز یزد با تولید و پخش برنامه های متنوع این مناسبت را گرامی می دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۵۴    
تله فیلم "سه سپیده" از تولیدات سیمای مرکز اردبیل همزمان با 12 بهمن ماه از شبکه شما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه ی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند ایران و برقراری نظام مقدس جمهوری اسلامی صداوسیمای خراسان رضوی برنامه های وسیع و متنوعی را تدارک دیده است. اهم برنامه های سیمای خراسان رضوی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
برنامه تلویزیونی "صبح انقلاب" به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مهمان صبحگاهی مخاطبان شبکه فارس است .
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل از تهیه و تدارک ویژه برنامه های متنوعی همزمان با چهل و دومین فجر پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در این مرکز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
با افتتاح فرستنده دیجیتال اودرج 700 نفر دیگر در شهرستان رفسنجان از خدمات فرستنده دیجیتال بهره مند شدند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه تلویزیونی زنده شبانه "دلگشا "در شب های سرد زمستان مهمان خانه های گرم مردم فارس است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تصویر برداری فیلم تلویزیونی " داستان عامه پسند " کاری از سیمای مرکز سمنان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در آستانه ولادت باسعادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) و آغاز جشن های ملی- مردمی دهه مبارک فجر به تشریح برنامه های این مرکز پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
امسال در آستانه چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صدا وسیمای مرکز کرمان سعی دارد با برنامه های ویژه ایی شکوه و بزرگی انقلاب اسلامی را از رسانه استانی منعکس کند . ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
صدا و سیمای البرز به مناسبت آغاز دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه های مختلفی را برای مخاطبان تدارک دیده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
با راه اندازی سه ایستگاه تلویزیونی در سه روستای شهرستان قلعه گنج کرمان، بیش از 2 هزار نفر از اهالی این روستاها، از شبکه های تلویزیونی برخودار شدند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
صدا و سیمای گلستان همچون سال های گذشته ویژه برنامه هایی را برای جشن انقلاب تدارک دیده است. "میدان انقلاب " "مهر وطن" " دستاورد های انقلاب" "یک روز یک خاطره" ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بمناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، صداوسیمای خلیج فارس برنامه های متنوعی را پیش بینی و تدارک دیده است که با شروع ایام الله دهه فجر پخش می شود. فجر انقلاب حماسه حضور . ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری با تولید و پخش ویژه برنامه های متنوع در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با آرمان های امام راحل(ره)و رهبر فرزانه انقلاب تجدید بیعت می کند .
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۴    
مستند" ایستگاه آخر " روایتی است از زندگی معلمی که خودش را وقف دانش آموزان بی بضاعت روستای بیده سمیرم کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
صدا و سیمای مرکز لرستان ویژه برنامه های متنوعی به مناسبت بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تدارک دیده است .
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
صداوسیمای مرکز فارس به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه های مختلفی را برای مخاطبان تدارک دیده است .
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۰:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز سیمای استان ها گفت: سیمای مراکز، هزار و 400 ساعت برنامه تلویزیونی را به مناسبت چهل و دومین فجر انقلاب روانه آنتن می کنند. فضای مجازی، جلوه گاه حضور نوین شبکه های استانی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کیش برنامه های رادیویی و تلویزیونی ویژه ایام ا... دهه مبارک فجر را اعلام کرد .
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
"برف های خونین" ویژه سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در صدای استانی جهان بین تهیه و تولید شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس و تعدادی از مسئولین سازمان بسیج رسانه استان با حضور در صداوسیمای مرکز زنجان، با مدیر کل مرکز دیدار و گفتگو کردند .
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نمایش رادیویی " زخم پلنگ " برگرفته از کتاب پلنگ های کوهستان در صدای استانی جهان بین تهیه و تولید شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سریال عمه خانم با حضور منتظرحجت مدیر کل صدا و سیمای گلستان ومعاونین ایشان در یکی از روستاهای استان گلستان کلید خورد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سیمای جهان بین در شب های سرد زمستان با برنامه " شب های بام ایران " همراه و همدل مخاطبان استانی است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
استانداری کردستان 22 میلیارد تومان برای توسعه و به روز رسانی زیر ساخت های صداوسیمای مرکز کردستان اختصاص داد .
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
صدا و سیمای مرکز قزوین در دهه فجر ویژه برنامه های متعددی پخش می کند . رادیو قزوین خبر معاونت فضای مجازی
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
پنج اثر موسیقایی مستانه ، زندگی ، ای دوست ، خالق زیبایی و تهران گرد از تولیدات شبکه اترک در شورای عالی موسیقی و سرود استان ها تصویب شدند و مجوز پخش از شبکه های سراسری و استانی صدا و سیما گرفتند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۴    
استاندار اردبیل ضمن بازدید از قسمت های مختلف صدا و سیما با مدیر کل مرکز اردبیل دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سردار اکبری فرمانده سپاه استان از افشاری نیا با اهداء لوح سپاس تشکر و قدردانی نمود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
برنامه گنجینه سیمای جهان بین، به هنر و فرهنگ غنی مردم چهارمحال و بختیاری می پردازد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۴    
شبکه افلاک لرستان به منظور فراهم آوردن اوقات خوشی برای مخاطبان خود در فصل زمستان برنامه شادیانه را به صورت یک جنگ هفتگی تولید و پخش می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
برنامه های دهه فجر امسال با رویکردهای متفاوت توسط رسانه های استان پوشش داده می شود .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۴    
دکتر نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در صدا و سیمای مرکز اردبیل با مدیر کل مرکز در خصوص ظرفیت ها و مسائل موجود گفتگو و تبادل نظر کرد. ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری در نخستین جشنواره سراسری رادیو اقتصاد، سه رتبه برتر و دو مقام برگزیده را به نام خود ثبت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مهدی مقدر هنرمند صداوسیمای مرکز فارس در جشنواره سراسری رادیو اقتصاد حائز رتبه برتر شد .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
در سوگ یاس و اشک سرخ عنوان ویژه برنامه های است که از صداوسیمای خراسان شمالی به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سیمای مراکز استان ها برنامه های مختلفی را با مدت زمان 9 هزار دقیقه و به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) روی آنتن می برند .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
صدا و سیمای استانی جهان بین با تولید و پخش ویژه برنامه های شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) این مصیبت بزرگ را به سوگ می نشیند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
صداوسیمای مرکز فارس با فرارسیدن دهه دوم فاطمیه و سالروز شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها برنامه های مختلفی را در حوزه های تولید پیام تدارک دیده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
دکتر علی عسکری در ویدئو کنفرانس با مدیران کل مراکز استانی رسانه ملی با قدردانی از تلاش شبکه های استانی در مقاطع حساس یک سال گذشته اظهار کرد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۴    
صدا وسیمای مازندران در سوگ شهادت بانوی دو عالم؛ حضرت فاطمه زهرا (س) و همگام با برگزاری مجالس عزاداری دراستان؛ ویژه برنامه های متعددی را برای مخاطبان مازنی تدارک دیده و پخش می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تله تئاتر "سارای" برگرفته از داستان های فولکلور آذربایجان در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی تولید شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۴    
نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز درمراسم آغاز فعالیت حلقه صالحین صداوسیمای فارس گفت : حلقه صالحین کارکنان صداوسیما باید حلقه زیبایی شناسان و زیبایی بینان و زیبایی نشان دهندگان باشد و صالحین ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
تله فیلم "لبه پرتگاه" با نگاهی به وقایع تاریخی و اجتماعی دهه 50 و اوایل انقلاب اسلامی در صدا و سیمای مرکز اردبیل تهیه و تولید می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون امور استان های رسانه ملی گفت: مخاطب اصلی سریال هایی که با محوریت شخصیت های انقلابی تولید می شوند، جوانان هستند لذا باید تاریخ انقلاب را به درستی برای آنها روایت کرد .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
صداوسیمای خلیج فارس توانست دیپلم افتخار دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه رسام را برای فیلم دستخط و مستند ستارگان خلیج فارس به دست آورد .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مجتبی مقدم صدابردار صداوسیمای مرکز فارس جایزه جشنواره بین المللی اسکرین پاور انگلستان را برای صدابرداری فیلم کوتاه " گوسفندان ما را خواهند بلعید " به خود اختصاص داد .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
قهرمانان نا شناخته کاری از سیمای خراسان رضوی است که در یک قسمت 40 دقیقه ای تولید و آماده پخش شده است .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تولید مجموعه عروسکی طنز "آقا بلد" با هدف بیان مسائل و موضوعات روز اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و... با زبان طنز در معاونت فضای مجازی مرکز اصفهان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۴    
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی با حضور در صدا و سیمای مرکز اردبیل با مدیر کل مرکز دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
قطعه موسیقی " حال نو" در واحد شعر و موسیقی صداوسیمای مرکز خلیج فارس تولید شد. حال نو
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فیلم داستانی " دا " تولید شده در سیمای استانی جهان بین موفق به کسب مقام دوم بهترین فیلم جشنواره بین المللی رسام شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۳    
دو ایستگاه فرستنده دیجیتال در روستا های گستج و مهوید شهرستان فردوس به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۳    
در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در حسینیه ثارالله شهرستان گرگان برگزار شد از کتاب رمز شهید سلیمانی کاری از صدا و سیمای گلستان رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان های سازمان صدا و سیما، یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار به خاطر شیوع کرونا و لزوم عدم برگزاری مراسم با حضور جمعیت، به صورت آنلاین برگزار شد. ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۵۳    
تله فیلم تولید شده در سیمای مرکز اردبیل موفق به کسب رتبه برتر در بخش فیلمنامه یازدهمین جشنواره عمار شد .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۳    
دوره آموزشی فنون شخصیت پردازی در اجرای تلویزیونی در صدا و سیمای مرکز گلستان بصورت الکترونیکی در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اُ شِرشِر (صدای ریزش آب) عنوان برنامه ای است که با هدف معرفی آبشارهای ناشناخته استان در سیمای مرکز گلستان تولید می شود .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۳    
فرستنده تلویزیونی دیجیتال روستای آزادلوی گرمی با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل و نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
صداوسیمای خراسان شمالی با برنامه عطر عاشقی ، میهمان منتظران حضرت قائم ( عج ) در سیمای اترک است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر قاضی زاده هاشمی در دیدار با سهرابی مدیرکل صدا و سیمای فارس ساخت سریال احمد بن موسی علیه السلام را کاری ارزنده در شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) دانست و گفت مجلس از ساخت سریال امین ولایت حضرت ...
مشاهده نتایج بیشتر...