دوشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۷:۳۲Sep 2018 24

جدیدترین خبرهای «انقلاب»

هفته نامه عصر ارتباط   ۲ دقیقه پیش    
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به منظور افتتاح مرکز نوآوری و برای بازدید از پیشرفت طرح های فناورانه و شرکت های دانش بنیان و گفت و گو با فعالان استارتاپی، صبح امروز وارد استان اردبیل شد. ...
میزان   ۲ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از مدال آوران ایران در بازی های آسیایی: گوشمالی سختی به عوامل بزدل حادثه تلخ اهواز خواهیم داد.
ایرنا   ۵ دقیقه پیش    
تهران -ایرنا- رئیس قوه قضاییه گفت: امروز هرکس دستگاه قضایی و سایر ارکان نظام را تخریب کند، به جمهوری اسلامی و آرمان های امام راحل (ره) خیانت کرده و ادعای پیروی او از حضرت امام خمینی(ره) یک ادعای دروغین است
خبرگزاری تسنیم   ۷ دقیقه پیش    
فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: پشتیبانی آحاد مردم از قوای مسلح عامل حفظ و تداوم انقلاب اسلامی ایران است.
دنیای اقتصاد   ۱۴ دقیقه پیش    
جمعی از مدال آوران کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی های آسیایی اندونزی ظهر امروز (دو شنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
همشهری   ۱۵ دقیقه پیش    
- همشهری آنلاین: جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با توجه به اسناد و مدارک بدست آمده نقش عربستان و آمریکا در حمایت از گروه های تروریستی در حمله اهواز مشهود است.
خبر آنلاین   ۱۸ دقیقه پیش    
حجج اسلام والمسلمین مروی و رحیمیان که از سوی مقام معظم رهبری برای شرکت در مراسم تشییع پیکر شهدای گران قدر حادثه ی تروریستی اهواز، شب گذشته وارد استان خوزستان شده بودند، از مجروحان این جنایت در بیمارستان های اهواز عیادت کردند و در جریان روند درمانی ایشان قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۹ دقیقه پیش    
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور از تشکیل 21 کارگروه ملی و فراملی و 13 کارگروه استانی برای برگزاری ویژه برنامه های سالگرد چهل سالگری پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۲ دقیقه پیش    
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز از مجروحان حادثه ی تروریستی اهواز عیادت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۲ دقیقه پیش    
"قوی، قدرتنمد، خط شکن و خط نگهدار" این ها صفاتی در خور و شایسته درباره لشکر ویژه 25 کربلاست که در کلام رهبر معظم انقلاب بدان اشاره شده است.
تابناک خوزستان   ۲۲ دقیقه پیش    
وزیر دفاع با بیان اینکه تروریست ها منتظر دست انتقام ملت ایران باشند، گفت: اقدامات کور و فاقد ارزش های غیرانسانی خللی در عزم ملت ایران در تحقق اهداف انقلاب نخواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۶ دقیقه پیش    
نماینده ولی فقیه در استان سمنان : برنامه های عملی و اجرایی مسئولان برای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید برای مردم بیان شود.
پایگاه خبری ماسال   ۲۶ دقیقه پیش    
جمعی از مدال آوران کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی های آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی، ظهر امروز با رهبر انقلاب دیدار خواهند کرد.
تابناک خوزستان   ۲۷ دقیقه پیش    
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قول می دهیم که واکنش ما عملیات تروریستی اهواز پشیمان کننده، ویران گر و نابودکننده باشد.
آی اسپورت   ۲۷ دقیقه پیش    
آی اسپورت - 22سال گذشت تا مدیر یکی از مهم ترین بخش های صدا و سیما از روی صندلی اش بلند شود و فرد دیگری به جای او بنشیند. مدیری که گرچه در مراتب اداری صدا و سیما، شاید مدیری درجه چهارم باشد اما از نظر وسعت مخاطب و در برگیری حوزه فعالیتش حتما در سطوح بالا قرار می گیرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۲۸ دقیقه پیش    
فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت: قرارگاه چهل سالگی انقلاب در سپاه استان سمنان تشکیل شده است.
خبرگزاری تابناک   ۲۹ دقیقه پیش    
جمعی از مدال آوران کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی های آسیایی اندونزی، ظهر امروز (دوشنبه) پس از اقامه ی نماز ظهر و عصر با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. اخبار تکمیلی متعاقباً ارسال و منتشر خواهد شد.
نسیم   ۳۱ دقیقه پیش    
مدیر عامل شهرک سینمای انقلاب و دفاع مقدس از حمایت همه جانبه این شهرک از فیلم سینمایی ماجرای نیمروز؛ رد خون خبر داد.
حوزه   ۳۶ دقیقه پیش    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد گفت: دشمن به دنبال از بین بردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان و بیگانه ساختن جوانان ما با انقلاب اسلامی است، لذا باید وصیت نامه و سبک زندگی شهدا برای نسل جوان تبیین شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۷ دقیقه پیش    
دور دوم بازدید های رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران از مجتمع های قضایی به زودی آغاز می شود.
انتخاب   ۳۷ دقیقه پیش    
رهبر معظم انقلاب گفتند: جمهوری اسلامی ایران در مسابقات ورزشی با نمایندگان رژیم غاصب شرکت نخواهد کرد و معتقدیم خود این کار که سال گذشته علیرضا کریمی نمونه ای از آن را انجام داد، یک قهرمانی واقعی است.
فرادید   ۳۷ دقیقه پیش    
با حکم امام خمینی به آیت الله حاج شیخ صادق خلخالی، سنگ بنای تاسیس دادگاه های انقلاب اسلامی نهاده شد. این دادگاه ها در فضای ملتهب سال های آغازین استقرار نظام اسلامی، در فرونشاندن توطئه ها وکودتا ها نقشی اساسی داشتند ودر مواردی چند، یاس وناامیدی برخی از گروهک ها را موجب گشتند.
ایران خبر   ۳۷ دقیقه پیش    
جمعی از مدال آوران کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی های آسیایی اندونزی، ظهر امروز (دوشنبه) پس از اقامه ی نماز ظهر و عصر با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
عصر امروز   ۴۲ دقیقه پیش    
به گزارش عصر امروز جمعی از مدال آوران کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی های آسیایی اندونزی ظهر امروز (دوشنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
صبا ایران   ۴۲ دقیقه پیش    
جمعی از مدال آوران کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتای اندونزی، ظهر امروز پس از اقامه نماز ظهر و عصر با رهبر انقلاب دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۴۳ دقیقه پیش    
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امنیت مردم به هیچ عنوان قابل مجامله و تسامح نیست، به سازمان قضایی نیروهای مسلح دستور داد که علل وقوع حادثه تروریستی در اهواز را به دقت بررسی کند و در عین حال تاکید کرد که این عملیات به لحاظ نظامی هیچ گونه ارزشی نداشته است.
اقتصاد آنلاین   ۴۷ دقیقه پیش    
جمعی از ورزشکاران مدال آور و غرورآفرین کشورمان در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا (اندونزی) ظهر امروز (دوشنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری مهر   ۴۸ دقیقه پیش    
گروه جهادی قرارگاه جهادی رویش های انقلاب اسلامی پس از یک اردوی جهادی 10 روزه در توابع استان گلستان، خدمت رسانی در شهرستان های این استان را 3 سال آینده برعهده گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۴۸ دقیقه پیش    
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به این که مردم اهواز در تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز سنگ تمام گذاشتند، بیان کرد: استان خوزستان و اهواز از ابتدای انقلاب تاکنون بسیار هزینه داده و صرف کرده است.