پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۶:۰۶Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

خسروشاه (khosroshahnews.ir)

خسروشاه 1 فروردین 1399 خسروشاه 29 اسفند 1400 خسروشاه 29 اسفند 1401 خسروشاه 31 فروردین 1402 خسروشاه 1 اردیبهشت 1402 خسروشاه 31 خرداد 1402 خسروشاه 31 تیر 1402 خسروشاه 1 مرداد 1402 خسروشاه 31 شهریور 1402 خسروشاه 30 مهر 1402 خسروشاه 30 آبان 1402 خسروشاه 1 آذر 1402 خسروشاه 2 آذر 1402 خسروشاه 3 آذر 1402 خسروشاه 4 آذر 1402 خسروشاه 5 آذر 1402 خسروشاه 6 آذر 1402 خسروشاه 7 آذر 1402 خسروشاه 8 آذر 1402 خسروشاه 9 آذر 1402 خسروشاه 10 آذر 1402 خسروشاه 11 آذر 1402 خسروشاه 12 آذر 1402 خسروشاه 13 آذر 1402 خسروشاه 14 آذر 1402 خسروشاه 15 آذر 1402 
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰۳ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیات دولت، وزیر اطلاعات گزارشی از درباره شناسایی و برخورد دولت با تخلف ارزی صورت گرفته در زمینه واردات چای به رییس جمهور ارائه داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز از اجرای 283 هزار تن آسفالت ریزی در سال جاری خبر داد و گفت: از این مقدار آسفالت ریزی 142 هزار تن آسفالت ریزی اساسی در 8 ماه گذشته سال جاری انجام شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: فصل رهاسازی آب از اواخر آذر ماه و اوایل دی ماه آغاز می شود و تا اردیبهشت ماه ادامه خواهد شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دو تیم گل گهر سیرجان و تراکتور در جریان هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت 15 روز پنجشنبه 16 آذرماه در ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان به دیدار هم می روند ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۸۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه مردمی سازی واگذاری ها گفت: 3 میلیون و 900 هزار نفر از افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی که تاکنون سهام عدالت دریافت نکرده اند، پس از تصویب سبد در هیأت وزیران سهام دار می شوند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۱۵۴ سایت دیگر  
امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو دقایقی پیش در مرز بازرگان تحویل ایران شد و بلافاصله با دستور قضایی بازداشت شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور کشورمان گفت: دشمنان می خواستند کلاس ها را تعطیل و رشد علم را دچار وقفه کنند اما اهداف آن ها عملی نشد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۷۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1403 گفت: نمایندگان مجلس اصلاحاتی در لایحه اعمال خواهند کرد تا میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در سال آینده، حداقل به 20 درصد برسد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
در دیدار امروز بابک دارابی، مشاور اجتماعی وزیر نفت با عابدین خرم، استاندار آذربایجان شرقی درباره نحوه هزینه کرد اعتبارات 643 میلیارد تومانی دو سفر استانی رییس جمهوری به استان از محل مسوولیت های ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۲   + ۶۳ سایت دیگر  
گروه کشت و صنعت دبش با برند تجاری چای دبش یک بیزینس خانوادگی و موروثی است که توسط خانواده الف.ر اداره می شود ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: تبادل نظر بین دولت و مجلس اهمیت دارد. همه ما بر یک کشتی سوار هستیم و قضاوت و داوری مردم هم این است که اگر موفقیتی باشد برای همه ما و اگر کاستی وجود داشته نیز به نام همه ما می نویسند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
نمیانده تبریز گفت: دولت برنامه هفتم را به مجلس فرستاد، اما کلی حرف زدیم و وقت صرف کردیم که نتیجه ای ندارد و این روند از نظر علمی و کارشناسی تکرار مکررات و عدم اجرای قوانین فعلی است
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۴۲   + ۱۰۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: از آنجا که واردات خودروهای کارکرده لزوما نیاز به تامین ارز از سوی دولت ندارد، لازم نیست که در بودجه سال آتی دیده شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۲:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
فردا مدارس شهرستان های تبریز و اسکو در تمام مقاطع نوبت صبح و بعد از ظهر غیرحضوری برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۲   + ۱۶۲ سایت دیگر  
کلیه کارگران مشمول قانون کار امسال حداقل 10 میلیون و 600 هزار تومان و حداکثر 15 میلیون و 900 هزار تومان عیدی از کارفرمایان خود دریافت خواهند کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که از ابتدای نبرد طوفان الاقصی تا کنون بیش از 11 هزار موشک و راکت از نوار غزه به اراضی اشغالی شلیک شده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۲   + ۵۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: به زودی با همکاری فراجا کروکی آنلاین برای کسانی که در جاده دچار خسارت می شوند، محقق می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در واردات خودرو فقط منافع باشگاه خودروسازان داخلی مورد توجه قرار می گیرد و عملاً سر مردم بی کلاه مانده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۲:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی با اشاره به ناسالم شدن هوای کلانشهر تبریز، گفت: فردا مدارس شهرستان های تبریز، خسروشاه و اسکو در تمام مقاطع نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل هستند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۲:۴۲   + ۸۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور فساد ستیزی را یکی از مهمترین شاخصه های دولت مردمی برشمرد و گفت: دولت برخی از پرونده های فساد را به دستگاه قضایی ارجاع داده و حال انتظار عمومی از قوه قضائیه رسیدگی به این پرونده هاست.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تتلو با شکایت کنسولگری ایران بازداشت و به بازداشتگاه منتقل شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان کرمانشاه اسامی 16 استان ممنوعه برای اتباع افغان را منتشر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات تحقیق و تفحص از ستاد دریاچه ارومیه گفت: با بحران پیش آمده برای دریاچه ارومیه، انتقال آب از خلیج فارس را از دولت مطالبه خواهیم کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس از اعمال متناسب سازی حقوق بازنشستگان در سه سال اول اجرای برنامه هفتم توسعه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
روزنامه اطلاعات نوشت: زمانی که لایحه موسوم به حجاب و عفاف در کمیسیون مربوط مجلس مطرح بود منتقدان زیادی اظهار نظر کردند . از جمله انتقادات "سرگردانی اهداف و فلسفه حقوق در این لایحه"بود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۹:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با اشاره به اینکه اتمام پروژه های نیمه تمام اولویت دولت است، گفت: طی دو سال گذشته 20 نفر در دولت در مقابله با فساد برکنار شدند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس مصوبه مجلس گاز مایع و نفت سفید با قیمت یارانه ای صرفا باید در اختیار خانواده هایی قرار گیرد که به گاز طبیعی دسترسی ندارند و برای سایر اقشار به ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
آنفلوانزا و سایر بیماری های عفونی در موج اول بیماران و بیش از همه، کودکان و دانش آموزان را گرفتار کرده اند ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم اظهار داشت: امسال اولین آزمون دولت در میزان تعهد به تحقق برنامه هفتم توسعه است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
کلسترول یک ماده چرب است که نقش مهمی در عملکردهای جسمانی مختلف ایفا می کند، اما سطوح بالای این ماده، به ویژه کلسترول بد (LDL)، می تواند با تشکیل پلاک شریانی به بیماری قلبی کمک کند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۲   + ۵۳ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس راهور فراجا گفت: هر ایرانی مقیم خارج می تواند تا 6 ماه با گواهینامه ایرانی در آن کشور تردد کند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۲   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: سعی بر این است که در آذر سودهای گذشته را برای جامعه جدید یعنی افرادی که در سامانه سجام ثبت نام کرده اند، واریز کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر گروه پیشگیری از بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی تبریز از افزایش بستری بیماران مبتلا به آنفلوآنزا در استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین نوشت: معیار پرداخت یارانه نقدی تغییر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
درد یک پدیده مهم فیزیولوژیک است که از بدو تولد تا آخرین مراحل زندگی وجود دارد و یکی از عوامل مراجعه بیمار به درمانگاه ها و مراکز درمانی است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۳:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
باشگاه تراکتور بابت شعار تماشاگرانش بازخواست شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۲:۱۲    
شهرداری خسروشاه امسال به موضوع فضای سبز و زیباسازی توجه ویژه ای دارد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان نوشت: رهبر انقلاب، رویکرد خالص سازی به معنای تفتیش عقاید و جداسازی افراد از دایره انقلاب و نظام را بی اعتبار می دانند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
امسال در دفترچه ثبت نام آزمون سراسری سال 1403 تغییراتی در رشته های تحصیلی بوجود آمده که با توجه به ایجاد آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم، بیشترین تغییرات در این حوزه رخ داده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۲   + ۶۱ سایت دیگر  
کبد عضوی از بدن است که به سم زدایی می پردازد و در عین حال پروتئین ها و مواد بیوشیمیایی لازم جهت گوارش و رشد را تولید می کند به همین دلیل حفظ سلامت آن اهمیت فراوانی دارد و لازم است با اتخاذ راهکارهایی ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در مورد عملیات طوفان الاقصی گفت: در این عملیات 50 پایگاه اسراییل به تسخیر مقاومت درآمد و مقاومت موفق شد سرور های اطلاعاتی اسرائیل را به داخل غزه بیاورد که در این سرور ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس انجمن تجارت الکترونیک با بیان اینکه مسئولان وجود مشکل در اینترنت را بپذیرند، گفت: موضوع اندازه گیری دقیق کیفیت اینترنت باید جدی گرفته شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۳:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان بورس سود جدید سهام عدالت تا قبل از شب یلدا واریز می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
شرکت دولتی روستک در 24 نوامبر اعلام کرد که نیروهای هوافضای روسیه قرار است تا پایان سال 2023 مجموعه ای از جنگنده های پیشرفته نسل پنجم سوخو-57 را دریافت کنند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۲   + ۱۱۹ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور با صدور بیانیه ای، به برخی فضاسازی های رسانه ای درباره عفاف و حجاب پاسخ داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در دیدار با جمعی از بسیجیان سراسر کشور خطاب به آنان فرمودند: از دو قطبی های کاذب بپرهیزید ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار تبریز از اضافه شدن 50 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
توزیع شیر در مدارس پس از شش سال وقفه امروز، هفتم آذر ماه شروع شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۳:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان ملل متحد گزارش داده است که در سال 2022 تقریباً 89 هزار زن و دختر در سراسر جهان به قتل عمد رسیده اند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۲:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سرمربی تراکتور از پیشنهاد یک باشگاه اسپانیایی ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: برخی از رسانه ها حاشیه سازی می کنند که باید از این اقدام خود دست بردارند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا مرز ایران با جمهوری آذربایجان را یکی از مرزهای باثبات کشور برشمرد و گفت: مشکلی در مرزهای کشور نداریم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعلام این که دولت به هیچ وجه دنبال سخت گیری مالیاتی و فشار جدید مالیاتی به مردم ، کسبه و حقوق بگیران نیست تاکید کرد که مالیات براساس قانون وصول می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۴۶ سایت دیگر  
رییس مرکز صدور گواهینامه راهور گفت: طرح صدور گواهینامه یک روزه موتورسیکلت دائمی نیست و از شهروندان درخواست می شود تا برای دریافت گواهینامه خود هر چه سریع تر اقدام کنند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه دنیای اقتصاد نوشت:آنچه از لایحه بودجه 1403 مشخص است یک بودجه کاملا انقباضی با تحمیل هزینه به اقتصاد ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۴۲   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیم گیری در موضوع نظام وظیفه بر عهده ستاد کل نیروهای مسلح است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: تلاش می کنیم نیروگاه تبریز وارد چرخه مازوت سوزی نشود و از طرفی نیز برای پایداری شبکه گاز استان نیروگاه ها از 50 درصد ظرفیت خود استفاده میکنند .
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: از امروز با گذر امواج تراز میانی جو تا روز چهارشنبه دمای استان به طور محسوس کاهش می یابد و در مناطق کوهستانی برف می بارد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی گفت: به دنبال اشتغال تحصیل کردگان هستیم و دستگاه هایی که بتوانند در این حوزه خوب عمل کنند، در اولویت تخصیص سهم اعتبارات قرار خواهند گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۴۳ سایت دیگر  
وقتی فشار هوا در سرما پایین می آید، تاندون ها و ماهیچه ها در محل مفاصل ممکن است منبسط شوند که به بروز درد مفصلی منجر می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در کمیسیون تلفیق، با تصویب وام ازدواج برای پسران زیر 25 و دختران زیر 23 سال، 350 میلیون تومان و سایر متقاضیان 300 میلیون، از جوانان حمایت می کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۳۳ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان متعلق به دانشگاه آزاد نوشت: ثبت نام رئیس جمهور سابق در انتخابات مجلس خبرگان از همان روز های ابتدایی ثبت نام ها واکنش های زیادی به همراه داشت.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی گفت: مجریان انتخابات بی طرفانه و بدون توجه به افراد و جناح های سیاسی باید از آرای مردم صیانت کنند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
اطلاعات نوشت:کشورهای باسابقه و صاحب تجربه در کشورداری و دیپلماسی، اگر در خارج با رقیب و بیگانه ، جوازی برای ترفند و نیرنگ دارند ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۴۳ سایت دیگر  
آمارها نشان می دهد در زمینه کاهش فقر دستاورد ویژه ای نداشتیم و به جایی رسیده ایم که در سال 1402 حدود 30 درصد جمعیت ما زیرخط فقر هستند که نزدیک به 26 میلیون نفر را شامل می شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان این که جنگ غزه هیچ دستاوردی برای رژیم صهیونیستی نداشت ، گفت: بمباران مراکز غیرنظامی که دستاورد نظامی محسوب نمی شود.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت جدید لاستیک خودرو اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۳:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سرمربی تراکتور گفت: الان زمان این نیست که در خصوص جذب بازیکن جدید صحبت کنیم و باید از بازیکنان کنونی حمایت کرده و از نهایت ظرفیت آنان استفاده کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تراکتور با نتیجه دو بر صفر توانست فولاد خوزستان را از پیش رو بردارد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۳۶ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: آقای رئیسی در دومین جلسه مناظرات انتخابات ریاست جمهوری به صراحت می گفت: “ما گشت ارشاد خواهیم داشت اما نه برای مردم بلکه برای مدیران.. ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایهلاس در ترکیه گزارش داده پلیس این کشور در پی انتشار ویدئوهایی در فضای مجازی و گزارش هایی که از فعالان حقوق زنان دریافت کرده، تحقیقاتش را درباره منزل مسکونی امیر تتلو ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۹    
نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد بیش از 80 درصد شهروندان از فعالیت ها و عملکرد شورای شهر خسروشاه اطلاعی ندارند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
رعایت برخی نکات می تواند به شما کمک کند تا در فصول سرد سال از ابتلا به بیماری در امان بمانید. ورزش منظم ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون زنان و امور خانواده رییس جمهور گفت: در آخرین روز بررسی برنامه هفتم مصوبه های خوبی در حوزه زنان در نظر گرفته شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین نوشت: پاداش پایان خدمت کارمندان و کارکنان دولت و حقوق کارمندان برای سال 1403 مشخص شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال تراکتور با اشاره به حساسیت بازی تیم تراکتور و فولاد خوزستان، گفت: فردا مقابل تیم مهمان محکوم به برد هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۴   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر صمت با بیان اینکه هر کسی لاسیتک گران خرید با 124 تماس بگیرد، گفت: هر فردی که لاستیک بخواهد می تواند از مراکز توزیع به قیمت دولتی لاستیک تهیه کند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
با هدف توسعه همکاری های زیست محیطی و کمک به احیا دریاچه ارومیه سفیر فنلاند با استاندار آذربایجان غربی دیدار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
پس از قریب به پنجاه روز از طوفان الاقصی، ساعت هشت و نیم صبح امروز به وقت تهران، آتش بس موقت در غزه اجرایی شد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: تیمی در سطح کشور داریم که هر روز قیمت ها را رصد می کند، در هفته های اخیر روند کاهشی داشتیم، اما هنوز تا رسیدن به شرایط مطلوب فاصله زیادی است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس بیانیه ای در رابطه با آتش بس موقت در غزه صادر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۹:۳۳   + ۵۰ سایت دیگر  
محمدحسن قدیری ابیانه، کارشناس اصولگرت در یک نشست خبری اظهارات عجیبی کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۹:۳۳   + ۵۱ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت: آخرین تصاویر ماهواره ای از دریاچه ارومیه نشان می دهد که در فاصله یکسال اخیر از سطح 878 کیلومتر مربعی آب دریاچه ارومیه ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
شهردار تبریز از انعقاد تفاهم نامه ای برای خرید 200 دستگاه تاکسی برقی از یک کارخانه خودروساز داخلی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش همه جانبه مدیریت استان برای حمایت از صنایع دارویی گفت: توسعه صنعت دارویی آذربایجان شرقی دغدغه دولت است.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۳:۰۸   + ۴۹ سایت دیگر  
متقاضیان دارای سجام می توانند از طریق این درگاه نسبت به دریافت سهام عدالت متوفیان خود اقدام کنند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۴   + ۳۹ سایت دیگر  
قهرمانان ورزش کشور و مدال آوران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۶۷ سایت دیگر  
جنبش حماس در بیانیه ای از آتش بس 4روزه در غزه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: تردد در محورهای استان برقرار بوده اما جاده ها لغزنده هستند.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۷۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مصوبه مجلس درباره سن بازنشستگی از ابتدای سال 1405 به اجرا درمی آید.
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۵۸ سایت دیگر  
در لایحه بودجه 1403 افزایش ضریب حقوق همه گروه های حقوق بگیر 18 درصد و حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق های بازنشستگی کشوری و لشگری 20 درصد پیشنهاد شده و سقف خالص پرداختی ها در تمام کشور بیش از 65 ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۳:۲۱    
حدود 40 سال است که از شهادت مهدی باکری فرمانده لشکر 31 عاشورا می گذرد، شهید جبهه ای که بسیار شهدای گمنام داشته و کمتر از آنان یاد شده است.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
افزایش هولناک و قیمت های عجیب و غریب گوشت به ویژه گوشت قرمز در سال های اخیر، خود نشانی بر کاهش مصرف است. در عین حال روند کاهشی در یک دهه اخیر قابل کتمان نیست.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۳   + ۱۰۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با متناسب سازی حقوق بازنشستگان در طول اجرای برنامه هفتم توسعه موافقت کردند که بر اساس آن حقوق بازنشستگان به 90 درصد حقوق و فوق العاده های مستمر مشمول کسور شاغلان مشابه و ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۲۳   + ۸۴ سایت دیگر  
رییس کل ستاد نیروهای مسلح با اشاره به کاهش سه ماه خدمت سربازی گفت: تلاش بر این است تسهیلات بیشتری برای سربازان فراهم کنیم هرچند کار آسانی نیست.
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۸:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در نوار غزه امروز (سه شنبه) به خبرگزاری رویترز گفت، فلسطین به یک توافق آتش بس با رژیم صهیونیستی نزدیک است، این درحالی است که حملات بی امان این رژیم به غزه همچنان ادامه دارد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تبریز خواستار توزیع متوازن سرانه های مختلف شهری در سطح مناطق دهگانه از طریق احصا ظرفیت های موجود و امکان سنجی توسعه آنها شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با ارسال نامه ای به سران 50 کشور جهان از جمله روسیه، چین، ترکیه، قزاقستان، آفریقای جنوبی، کنیا و اردن خواستار هم صدایی و هماهنگی کشورهای آزاده مستقل در فشار آوردن به این رژیم برای توقف ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی گفت: با تلاش ماموران کلانتری بخش ایلخچی و آگاهی شهرستان اسکو قاتل در کمتر از یک ساعت دستگیر و تحویل مقام قضائی شد.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی پرداخت حقوق و مزایای دریافتی کارکنان وزارتخانه ها و موسسات دولتی و نیروی های مسلح را مشمول قوانین مربوطه کردند.
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی از نهادهای مسئول اقتصادی خواست تا تدابیر لازم برای جلوگیری از هر گونه تکانه های شدید اقتصادی منفی در مدت باقی مانده از سال جاری را اتخاذ کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...