جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۰:۵۶Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بندر دیر»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- ناظر گمرکات استان بوشهر گفت: گمرک جمهوری اسلامی، مجوز رویه گمرکی ترانزیت خارجی را برای بندر دیر این استان صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - امام جمعه بندر دیر با بیان اینکه نباید خدمات نظام را نادیده بگیریم گفت: در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی از دایره انصاف خارج نشویم و سیاه نمایی نکنیم و مواظب باشیم در دام دشمن نیافتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه بندر دیر گفت: رسیدگی به محرومان، ظلم ستیزی و استکبار ستیزی آرمان های امام خمینی(ره) بود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بندر دیر گفت: امام(ره) احیاگر اسلام و عزت امت اسلامی و ملت ایران شد و هویت از دست رفته مردم ایران را به آنان بازگرداند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بندر دیر گفت: شرکت در انتخابات هم حق و هم تکلیف ما است و همه ما مسئول هستیم و باید نسبت به سرنوشت کشور و اسلام و خود، احساس مسئولیت کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر دیر استان بوشهر گفت: مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشجویان با هدف توانمندسازی مهارتی دانشجویان و کمک به اشتغال دانش آموختگان این دانشگاه راه اندازی شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: در 24 ساعت گذشته دما در بندر دیر این استان به 49 درجه سانتیگراد رسید. به گزارش فکرشهر، محمدرضا انصاری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این مدت برازجان دمای 48 و اهرم، خورموج و کنگان دمای 45 درجه را تجربه کردند. ...
فدراسیون والیبال ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۱:۴۴    
هفته ششم لیگ برتر ساحلی امروز (چهارشنبه) با 12 مسابقه و یک گلدن ست پیگیری شد و نتایج به گونه ای رقم خورد که تیم موج سواران همچنان در صدر ماند و صعود تیم پیکان بندر دیر به مرحله نهایی این رقابت ها مسجل شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: در 24 ساعت گذشته دما در بندر دیر این استان به 49 درجه سانتیگراد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه بندر دیر گفت: حفظ و تقویت نظام اسلامی در گرو حضور آحاد مردم در انتخابات است.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۴    
هفته ششم لیگ برتر ساحلی روزهای 12 و 13 خردادماه پیگیری خواهد شد و دو تیم پیکان بندر دیر و شهداب یزد در این هفته برای کسب دو سهمیه مرحله نهایی تلاش خواهند کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۴    
در این بسته خبری از بهره برداری از طرح های شهری مراغه تا مدیریت مصرف برق در پارک ها و معابر سمنان و آسفالت 90 درصد کوچه های بندر دیر را بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در 24 ساعت گذشته دما در بندر دیر و شهر برازجان این استان به ترتیب به 48 و 46 درجه رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - شهردار بندر دیر استان بوشهر گفت: به منظور روان سازی عبور و مرور شهروندان درچهار سال گذشته 90 درصد کوچه ها و معابر شهری این بندر آسفالت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - امام جمعه بندر دیر گفت: میزان مشارکت مردم ارتباطی به اسم افراد ندارد بلکه مردم به دنبال کسی هستند که مشکلات آنها را حل کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس هیات والیبال استان بوشهر گفت: تیم والیبال ساحلی پیکان بندر دیر این استان با کسب عنوان پنجمی به کار خود در رقابت های تور جهانی بلغارستان پایان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- پیکان بندر دیر بوشهر در نخستن گام تور جهانی والیبال ساحلی بلغارستان برابر تیم ملی بلغارستان پیروز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه بندر دیر گفت: از دلسوزان نظام انتظار داریم از تصمیمات شورای نگهبان حمایت کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تیم والیبال ساحلی پیکان دیر، تهران را به مقصد صوفیا پایتخت کشور بلغارستان جهت شرکت در تور جهانی والیبال ساحلی ترک کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: در 24 ساعت گذشته بندر دیر این استان با 46 درجه بیشترین میزان دما در کشور را تجربه کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر - امام جمعه بندر دیر عنصر تحول آفرین را جوان مؤمن انقلابی دانست و گفت: نیازمند تشکیل یک دولت تحول آفرین هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - امام جمعه بندر دیر استان بوشهر گفت: نامزدها در تبلیغات انتخاباتی اخلاق اسلامی را رعایت کنند و از تخریب دیگران و سیاه نمایی خدمات دولتمردان خودداری شود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: نباید اجازه دهیم قاچاق مواد مخدر به سلامت ترانزیت کالا در این استان آسیب وارد کند. به گزارش فکرشهر و به نقل از ایرنا، عبدالکریم گراوند در نشست شورای مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر افزود: بندر دیر از جمله بنادر مهم استان بوشهر در بحث تجارت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار بوشهر با تأکید بر تجهیز تمام بنادر و گمرگات استان بوشهر برای مبارزه با مواد مخدر گفت: استقرار دستگاه ایکس ری کانتینری در بندر دیر برای مقابله با قاچاق مواد مخدر ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- هفته سوم مسابقات والیبال ساحلی لیگ برتر کشور پنجشنبه شب در زمین سلمان محله محمودآباد یزد آغاز شد و در دیدار افتتاحیه تیم مقاومت شهداب این شهرستان با نتیجه 2 بر صفر از پیکان بندر دیر بوشهر شکست خورد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
هفته سوم لیگ برتر والیبال ساحلی ایران از امشب (پنج شنبه شب) در حالی در یزد آغاز خواهد شد که موج سواران ساحل نوشهر در صدر جدول قرار دارند. شهداب یزد – پیکان بندر دیر (بازی اول ساعت 21 و بازی دوم ساعت 23 و 15 دقیقه) دریادلان گناوه – توپکا بابلسر (بازی اول ساعت 21 و بازی دوم ساعت 23 و 15 دقیقه) ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: در آئینی با حضور مردم، خانواده های شهدا و تعدادی از مسئولان، آئین بزرگداشت مقام مادران شهدای شهرستان دیر برگزار شد. به گزارش فکرشهر از مهر، امام جمعه بندر دیر صبح پنجشنبه در آئین بزرگداشت مقام مادران شهدای شهرستان دیر اظهار داشت ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بندر دیر گفت: امسال با توجه به شرایط کرونایی به هر صورتی باید بتوانیم روز قدس را زنده نگه داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار بوشهر با تأکید بر تشکیل کارگروه تخصصی برای حل مشکلات فعالان اقتصادی در عرصه صادرات از بنادر استان بوشهر گفت: برای رونق صادرات از بندر دیر به بنادر کشور قطر، راه اندازی ایکس ری کانتینری در این بندر ضروری است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۰:۳۰    
خبرآنلاین : محمود احمدی نژاد که روز جمعه به بوشهر سفر کرده بود، در بندر دیر لب ساحل و در تجمع هوادارانش سخنرانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۱    
گروه استان ها رئیس اتاق بازرگانی بوشهر با تاکید بر شتاب بخشی صادرات از بنادر استان گفت: برای توسعه صادرات از بندر دیر به کشور قطر و رفع مشکلات کالاهای صادراتی راه اندازی ایکس ری کانتینری در این بندر ضروری است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، خورشید گزدرازی روز یکشنبه در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر افزود: صادرکنندگان کالا از بندر دیر این استان نسبت به طولانی شدن فرآیند تشریفات گمرکی در بندر الرویس قطر اعتراض های دارند که انتظار است مسئولان استان با استفاده از ظرفیت قانونی برای حل این ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خبر آنلاین : محمود احمدی نژاد در بندر دیر لب ساحل و در تجمع هوادارانش سخنرانی کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
فرارو: محمود احمدی نژاد رییس جمهوری پیشین در روزهای اخیر تحرکات گسترده ای دارد و میتینگ های سیاسی برگزار می کند. نشست هایی که ناظران معتقدند انتخاباتی است. او روز گذشته به بوشهر سفر کرده بود و در بندر دیر لب ساحل و در تجمع هوادارانش سخنرانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - امام جمعه بندردیر استان بوشهر گفت: حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بندر دیر گفت: ماه مبارک رمضان، ماه به مقاومت رسیدن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - تیم والیبال پیکان شهرستان دیردر دیدار دوم از هفته اول رقابت های لیگ برتر والیبال ساحلی کشور برابر وارنا گیلان به پیروزی رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - هفته دوم لیگ برتر والیبال ساحلی کشور با حضور 12 تیم روز یکشنبه در بندر دیر استان بوشهر آغاز شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تیم والیبال دریادلان شهرستان گناوه در دیدار دوم از هفته اول رقابت های لیگ برتر والیبال ساحلی مردان کشور به پیروزی رسید. دریادلان گناوه در دو دیدار اول خود مقابل پیکان بندر دیر بوشهر باخت و در دومین دیدار با ترکیب نیکوفر و ابراهیم امان پور به مصاف سرو قامتان بابل رفت و توانست در دو گیم متوالی با ...
خبرگزاری مهر: امام جمعه دیر گفت: یکی از قضات شعبه دادگستری شهرستان دیر از وی به خاطر خطبه های هفته گذشته نماز جمعه دیر شکایت کرده است. امام جمعه دیر صبح جمعه با انتشار یک فیلم در فضای مجازی اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - امام جمعه بندر دیر گفت: تشویق حضور حداکثری مردم در انتخابات و زمینه سازی برای این حضور بزرگ ترین معروف است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - امام جمعه بندر دیر گفت: تکریم ارباب رجوع در ادارات شهرستان دیر تقویت شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - فرماندار دیر گفت: باتوجه به خطر شیوع کرونای جهش یافته انگلیسی در کشور، از مسافران به خاطر حفظ سلامت خانواده و هموطنان امسال هم به بندر دیر سفر نکنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۸:۲۰    
یک ماهی فروش نیک اندیش به نام رجب فخرایی در شهر دَیِّر در جنوب استان بوشهر هر روز به پرندگان دریایی در ساحل بندر دیر غذا می دهد. به این پرندگان در استان بوشهر شالو می گویند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - شهردار بندر دیر استان بوشهر گفت: عملیات اجرایی زمین والیبال و فوتبال ساحلی به مساحت سه هزار مترمربع در کنار ساحل این بندر آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - امام جمعه بندر دیر گفت: مشکلات کمبود سیمان در استان بوشهر رفع شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - فرماندار شهرستان دیر استان بوشهر گفت: نخستین محموله ترانزیتی کالا در این بندر در قالب رویه "کارنه تیر" به کشورهای حوزه خلیج فارس صادر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - امام جمعه بندر دیر استان بوشهر گفت: در زمان حاضر نیاز به بصیرت عباسی داریم تا همچون حضرت عباس فریب وعده های توخالی دشمن را نخوریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس هیات والیبال استان بوشهر گفت: برای نخستین بار حضور تیم های والیبال ساحلی پیکان بندر دیر و دریادلان گناوه در لیگ برتر والیبال ساحلی کشور قطعی شد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: امام جمعه موقت بندر دیر گفت: مسئولان تلاش کنند تا مشکلات اقتصادی حل و نظارت بر بازار در تولید و توزیع تقویت شود تا گرانی های افسارگسیخته و بی منطق کنترل شود. ...