شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۰:۵۱Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات درمانی»

تحلیل بازار   ۴۰ دقیقه پیش    
سازمان تأمین اجتماعی به عنوان بزرگ ترین سازمان بیمه ای کشور، تقریباً نیمی از جمعیت بیمه شدگان را تحت پوشش خدمات خود دارد؛ اما بنا بر اظهارات نمایندگان مجلس از ارائه خدمات بیمه ای موثر ناتوان است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون تامین خدمات درمانی اداره کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: هر شخصی به مدت سه ماه در حوزه درمان و آن هم در بالین با سازمان تامین اجتماعی همکاری داشت، مشمول پاداش ایام کرونایی بود که چندی پیش واریز شد و در مجموع مشکلی در این زمینه وجود نداشت.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
ارومیه- ایرنا- فرمانده تیپ 25 نیروی مخصوص نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این نیرو در کنار پایش و مراقبت از مرزهای شمال غرب کشور به 20 روستای محروم این شهرستان نیز خدمات رایگان از جمله در حوزه درمان ارائه می کند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی مراقبت های بهداشتی جهانی با چالش هایی از جمله عدم دسترسی به خدمات اولیه و کمبود کارکنان مواجه است و تحول دیجیتالی مراقبت های بهداشتی مانند استفاده از فناوری 5G (فایو جی) از راه دور ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ثبات شیوع کرونا در این استان طی 2 هفته اخیر، گفت: بر این اساس باید اعلام کرد که موج پنجم کرونا در استان به کف خود رسیده است.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۸    
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از فعال شدن بیمه تکمیلی و ارائه خدمات درمانی مناسب به کارگران کشت و صنعت نیشکر هفت تپه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری با توصیه نسبت به رعایت بیش از پیش پروتکل های بهداشتی در استان گفت: طی شبانه روز گذشته چهار بیمار مبتلا به کرونا در این استان جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۹:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از فعال شدن بیمه تکمیلی و ارائه خدمات درمانی مناسب به کارگران کشت و صنعت نیشکر هفت تپه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون چهار میلیارد ریال برای کمک به بخش بهداشت و درمان مددجویان تحت پوشش در این شهرستان هزینه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۶    
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: در شبانه روز گذشته چهار بیمار مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست دادند که بر این اساس تعداد فوتی های ناشی از این ویروس در استان به یک هزار و 632 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تا پایان سال جاری نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در 20 روستای محروم شهرستان پلدشت خدمات بهداشتی ودرمانی رایگان ارایه می دهد
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش همکاران منطقه عملیاتی لاوان به ویژه کارکنان خدمات درمانی و پزشک مشاور، نوجوان 15 ساله ساکن دهکده از مرگ حتمی نجات یافت.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سید ابوالفضل میریک امامی در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قم اظهار داشت: تعامل دوجانبه با دانشگاه علوم پزشکی در اجرای طرح های مختلف برای ارتقاء خدمات درمانی به شهروندان را یک وظیفه و افتخار در خدمات رسانی در مجموعه شهرداری قم می دانیم . ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با بیان اینکه این استان نیازمند بالاترین سطح خدمات درمانی است گفت: انجام عمل پیوند قلب در این استان بسیار مهم و حیاتی بوده و باعث می شود بیماران برای این عمل عازم دیگر استان ها نشوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به انجام نخستین عمل پیوند قلب موفقیت آمیز در بیمارستان گلستان اهواز گفت: استان خوزستان نیازمند چنین سطحی از خدمات درمانی است و به این منظور بیشترین پشتیبانی را از سایر بیمارستان های خوزستان نیز خواهیم داشت.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کدخبر:35535 || تاریخ: 28 مهر 1400 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: ارائه خدمات درمانی و تخصصی به جامعه ایثارگران درچارچوب فرآیند تعریف شده خدمات وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و در برنامه های دانشگاه قرار دارد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۳    
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: چهار هزار بیمار و معتاد متجاهر در نیمه نخست امسال از خدمات درمانی سوء مصرف مواد مخدر این اداره کل بهره مند شدند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
برخی مناطق محروم و استان های دورافتاده از پزشک متخصص محروم هستند، این در حالی است که برخی مسئولان معتقدند تعداد متخصصان در کل کشور رضایت بخش است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: با مراجعه 722 بیمار مشکوک به علائم بالینی کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی استان ظرف 24 ساعت گذشته، تست 206 نفر مثبت قطعی اعلام شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام معصومی گفت: خراسان رضوی بیش از 50 هزار جانباز تحت پوشش دارد که تعدادی از این عزیزان با مجروحیت های خاص و نیازمند خدمات درمانی ویژه هستند که جانبازان قطع نخاع و جانبازان اعصاب و روان در زمره این عزیزان قرار دارند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ایلام گفت: بیش از 63 درصد دانش آموزان 12 تا 18 سال استان واکسن تزریق کرده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نوروزی گفت: بشترین مراکز دندان پزشکی طرف قرارداد را سازمان بیمه خدمات درمانی نیرو های مسلح دارد که بدون در نظر گرفتن سقف ریالی، هزینه های دندانپزشکی بیمه شدگان را می پردازد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح گفت: ایجاد پرونده الکترونیک سلامت و هوشمندسازی سیستم خدمت رسانی در حوزه دندان پزشکی از اولویت های سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - به منظور ارائه خدمات هوشمند و تسهیل شده به بیمه شدگان سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح، از سامانه تشکیل پرونده سلامت الکترونیک دندانپزشکی و حذف نسخ کاغذی دندانپزشکی سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بیمارستان پیامبر اعظم(ص) زاهدان به بانوان واجد شرایط سرپرست خانوار ویژه دهک های پایین درآمدی خدمات درمانی تخصصی ارائه می دهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۲    
نائب رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: خدمات درمانی که از سوی بیمه تامین اجتماعی ارائه می شود، عادلانه و منصفانه نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری از شناسایی 81 هزار و 452 بیمار مبتلای قطعی به کرونا در این استان از ابتدای شیوع تاکنون خبر داد و گفت: از این تعداد یک هزار و 625 نفر جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو ستاد اجرایی مقابله با کرونا گفت: به منظور ارائه خدمات درمانی به بیماران در موج احتمالی بعدی، موجودی داروخانه های بیمارستانی برای 2 ماه محاسبه شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: در راستای رفاه کارکنان شهرداری فرانشیز از خدمات درمانی شهر سالم لغو شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۹    
امروزه استخدام پزشک در تهران یکی از مشاغلی است که در اولویت بسیاری از درس خوانده ها قرار دارد چرا که در کنار کمک به مردم درآمد بسیار مطلوبی دارد. یک پزشک متخصص آموزش دیده دارای مجوز است که خدمات درمانی را به بیماران ارائه می دهد ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۹    
در نشستی با حضور مدیر درمان تامین اجتماعی استان همدان و مدیرکل خدمات حوزه های علمیه استان، خدمات درمانی ارائه شده به بیمه شدگان استان تشریح شد . به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ...
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در این جوابیه تاکید کرد: با پیگیری ها و مذاکراتی که طی یک سال انجام شد تصمیماتی اتخاذ و تفاهم نامه هایی منعقد شد که در نتیجه آن یک سبد رفاهی حاوی وام ویژه دستیاری و phd، بیمه تامین اجتماعی، بیمه سلامت و پایه خدمات درمانی برای آن ها در نظر گرفته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر عامل موسسه خدمات درمانی بسیجیان کشور گفت: همزمان با گرامیداشت هفته وحدت شصت و هشتمین درمانگاه بسیجیان بنام ولایت در ایرانشهر افتتاح و راه اندازی شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
موقوفه عبدالله رضوی یکی از بزرگ ترین موقوفات استان خراسان رضوی واقع در سوران شاندیز است که یکی از نیت های آن خدمات درمانی است. واقف نیک اندیش، عبداالله رضوی درمانگاه موقوفه را در سال 1364 احداث کرده است که سالانه به تعداد بیشماری از بیماران نیازمند و محروم خدمات پزشکی و درمانی ارائه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۵    
410 نفر در مناطق محروم و سخت گذر پیچاب باشت در قالب طرح بسیج جامعه پزشکی خدمات درمانی رایگان دریافت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه از بیماران خاص و صعب العلاج خواست به منظور دریافت خدمات درمانی صندوق بیمه سلامت از مراکز دولتی و خصوصی برای انتساب پزشک خانواده خود تا طی شدن فرایند تکمیل انتساب بیمه شدگان به پزشکان مجری طرح به این اداره کل مراجعه کنند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از دانشگاه علوم پزشکی اراک، دکتر سید محمد جمالیان افزود: 36 نفر از بیماران جدید شناسایی شده در این استان برای پیگیری امور تخصصی درمانی در بیمارستان ها بستری شدند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۶    
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری از فوت 2 بیمار کرونایی دیگر در این استان خبر داد و گفت: مجموع قربانیان ویروس کرونا از ابتدای شیوع تا روز یکشنبه 25 مهر به یک هزار و 621 نفر رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۷    
ایرنا- گچساران- 410 نفر در مناطق محروم و سخت گذر پیچاب باشت در قالب طرح بسیج جامعه پزشکی خدمات درمانی رایگان دریافت کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی ایلام گفت: پوشش واکسیناسیون مادران باردار استان ایلام به 37 درصد رسیده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ایلام گفت: 527 هزار دوز واکسن کرونا در استان ایلام تزریق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت گفت: روستاییان مناطق محروم و سخت گذر پیچاب این شهرستان در قالب طرح بسیج جامعه پزشکی خدمات درمانی رایگان دریافت کردند.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: در حال حاضر رعایت پروتکل های بهداشتی در استان زنجان 45 درصد است که عادی انگاری می تواند موج ششم را رقم بزند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
خبر آنلاین : رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری پایتخت گفت: حال شهردار تهران مساعد نبود و از این رو برای دریافت خدمات درمانی راهی بیمارستان و در نهایت بستری شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۶    
رکنا: شب گذشته شهردار تهران در حالی دستور داد که فرانشیز خدمات درمانی کارکنان شهرداری تهران لغو شود که دو فوریت مربوط به این طرح، امروز توسط شورای شهر تهران تصویب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس طرح اصلاح نظام آموزش پزشکی و ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات درمانی را اعلام وصول کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالیشاه گفت: سال گذشته 210میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به هفت هزار مددجو پرداخت شد و تمامی طرح های اشتغال به مدت پنج سال به منظور پایدار سازی مورد نظارت قرار می گیرد .
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس، در 6 ماهه امسال 10200 نفر از مددجویان تحت حمایت این اداره کل خدمات درمانی دریافت کردند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۷    
رکنا: عضو شورای شهر تهران بر لزوم لغو فرانشیز خدمات درمانی کارکنان شهرداری تهران تاکید کرد.