یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۲:۰۸May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات درمانی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
گروه جهادی در منطقه سیلاب کلوار شهرستان مارگون به مردم خدماتی درمانی و مشاوره ای ارائه دادند
کمیته امداد استان تهران و انجمن حمایت زندانیان مرکز برای ارائه خدمات به خانواده های زندانیان نیازمند، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح گفت: تمام هزینه های درمان ناباروری به صورت کامل و بدون فرانشیز به بیمه شدگان این مجموعه پرداخت می شود.
ایلنا   ۷ ساعت پیش    
شماری از بازنشستگان صندوق فولاد امروز، یکشنبه (26 اردیبهشت ماه) در تهران و چند شهر دیگر دست به تجمع صنفی زدند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی اراک گفت: تعامل روابط عمومی دانشگاه با مردم و رسانه ها در شرایط کرونایی از سال گذشته تاکنون قابل قبول و ستودنی است و توانسته سطحی از گفتمان سازی را در مقابله با این بیماری ایجاد کند.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ایلام گفت: هم اکنون 122 بیمار مبتلا به کرونا در سطح بیمارستان های استان ایلام بستری هستند.
40 نفر از بیماران نیازمند شهرستان بشرویه در هفته هلال احمر از خدمات درمانی رایگان این جمعیت برخوردار شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: با نزولی شدن روند شیوع کرونا در استان، تعداد مناطقی که از وضعیت پرخطر تغییر رنگ داده اند افزایش یافته و چهار شهرستان در وضعیت زرد شیوع کرونا قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی بیمارستان بقیه الله اعظم(ع) اتصال پریز برق را علت آتش سوزی یکی از دفاتر اداری اعلام کرد و گفت: این حریق هیچ گونه خسارت جانی در بخش های مجاور نداشت و اخلالی در خدمات درمانی بیمارستان انجام نگرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری از تداوم روند کاهشی شیوع کرونا در استان خبر داد و گفت: تعداد بیماران سرپایی مبتلا به کرونا در هفته گذشته نسبت به هفته قبل از آن از کاهش 50 درصدی برخوردار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
281 بیمارمبتلا به کرونا در فارس به دلیل وخامت شرایط جسمی، در بخش های مراقبت های ویژه خدمات درمانی دریافت می کنند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مجید روانبخش در گفتگو با مهر افزود: فیزیوتراپیست ها از همان روزهای ابتدایی شیوع بیماری در کشور، مشغول ارائه خدمات درمانی در بیماران مبتلا به کرونا بوده اند . ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
زمانی که دولت ها باید نظام خدمات درمانی خود را برای هجوم بیماران کرونا آماده می کردند، درگیر رقابت جهانی برای خرید لوازم محافظت شخصی و تجهیزات درمانی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: هم اکنون 381 نفر به دلیل بیماری کووید 19 در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد 76 نفر به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت های ویژه خدمات درمانی دریافت می کنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۶    
مسئول گروه جهادی انصار المهدی(عج) کرج گفت: جهادگران پزشک ما 10 هزار نفر را تاکنون در زمان شیوع ویروس کرونا ویزیت کردند و به صورت منطقه ای و خانه به خانه این ویزیت های رایگان را داشتیم.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت:ویروس انگلیسی همچنان در جامعه وجود دارد و درصد بالایی از بیماران دارای سی پی آر مثبت به این بیماری دچار شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا-رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تاکنون حدود 22 هزار واکسن کرونا در استان تزریق شده است گفت: با توجه به جمعیت استان و درصد توزیع واکسن در استان ها، میزان تزریق واکسن در استان از میانگین کشوری بیشتر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رییس بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) اراک گفت: پذیرش مبتلایان جدید کرونایی در این مرکز صورت نمی گیرد و تنها بیماران قبلی کرونایی تا زمان ترخیص مراقبت های لازم و خدمات درمانی را دریافت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: هم اکنون 377 نفر به دلیل بیماری کووید 19 در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد 87 نفر در بخش مراقبت های ویژه خدمات درمانی دریافت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
علی نقی زاده گفت: هم اینک 156 بیمار تالاسمی ماژور در این شهرستان وجود دارد که ضمن دریافت آموزش های لازم توسط مرکز مشاوره بیماری های ژنتیک مرکز بهداشت خدمات درمانی لازم را به طور رایگان دریافت می کنند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۱    
از اوایل دهه 50، قانونی برای تأمین خدمات درمانی بیمه شدگان تأمین اجتماعی تصویب و دفترچه های بیمه درمانی صادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول کمیته خدمات درمانی هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی گفت: 365 اخطاریه برای باشگاه های متخلف ورزشی مشهد در خصوص نادیده گرفتن محدودیت های کرونایی صادر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از کادر درمان با ارسال بیانیه ای از ستاد ملی کرونا درخواست کردند به مسافران شهرهای قرمز و نارنجی خدمات درمانی کرونا داده نشود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: هم اکنون 411 فرد مشکوک به کرونا عامل بیماری کووید 19 در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد 98 نفر در بخش مراقبت های ویژه خدمات درمانی دریافت می کنند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
بیمه دندان پزشکی یکی از مهم ترین خدمات بیمه درمانی است. اگر یک بار درد دندان را تجربه کرده باشید و تجربه پرداخت هزینه های سنگین دندان پزشکی را داشته باشید، به خوبی می دانید وجود بیمه تکمیلی دندان پزشکی تا چه اندازه اهمیت دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه رعایت دستورالعمل های بهداشتی در استان به شدت کاهش یافته است، گفت: مهم ترین علت این روند کاهشی، استفاده نکردن برخی مردم از ماسک باز می گردد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - تفاهم نامه سه جانبه برای ساخت یک واحد آزمایشگاه تشخیص طبی و 2 واحد پانسیون پزشک در شهر مود خراسان جنوبی با مشارکت خیرین به امضا رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان یکی از نیازهای جامعه را ارائه خدمات درمانی مناسب به مردم دانست و گفت: داروخانه های جمعیت هلال احمر علیرغم مشکلات فراوان در ایام کرونا به طور شبانه روزی فعال بوده و امیدوارم این مشکلات برطرف شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ایلام از کاهش 50 درصدی موارد فوتی کرونا در استان ایلام طی یک هفته گذشته خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۳    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: واکسیناسیون افراد بالای 80 سال تا آخر هفته در زنجان به اتمام می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: موانع خدمت رسانی حوزه بهداشت و سلامت به مردم باید برطرف شود چراکه ارائه خدمات درمانی کامل به شهروندان ضرورت دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مسئول اورژانس هوایی استان مرکزی گفت: این حوزه امداد و نجات استان پارسال 68 ماموریت امداد هوایی با هدف ارایه خدمات درمانی در مدت زمان کوتاه به بیماران انجام داد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: تا کنون بر اساس گزارش ها و مراقبت های انجام شده مورد مرگ یا عوارض شدید در مورد واکسن های تزریقی گزارش نشده است.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۳    
رییس اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت با اشاره به گپ اطلاعاتی در گردشگری سلامت و بی اطلاعی بیماران خارجی از خدمات درمانی و سطح ایمنی در ایران، نسبت به پیدایش رقبای جدی برای ایران در گردشگری سلامت هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
رییس اداره گردشگری سلامت وزارت بهداشت با اشاره به گپ اطلاعاتی در گردشگری سلامت و بی اطلاعی بیماران خارجی از خدمات درمانی و سطح ایمنی در ایران، نسبت به پیدایش رقبای جدی برای ایران در گردشگری سلامت هشدار داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۱۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهریار گفت:با هماهنگی های صورت گرفته با مسئولان بیمه دی، ارائه خدمات درمانی و پزشکی به ایثارگران با اولویت شهریار با شتاب بیشتری صورت می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۰    
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان قزوین گفت: آمار بستری ها و فوتی های کرونایی در قزوین نسبت به روز گذشته به ترتیب 25 و 11 درصد افزایش یافت و میزان ابتلا هم 53 درصد جهش کرد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۳    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان: با توجه به شرایط موجود، احتمال تغییر رنگ بندی شهرستان های زنجان در هفته آینده وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۰    
430 بیمار سرطانی، رایگان از خدمات درمانی و مالی موسسه خیریه امدادگران عاشورا کاشان بهره مندند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حسن حسن پور در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، اظهار داشت: در حال حاضر 9 نفر از اهالی شهرستان سرعین بستری و نزدیک 100 نفر با علامت مثبت در منزل قرنطینه هستند. وی افزود: در صورتی وضعیت شهرستان به رنگ آبی تغییر خواهد یافت که آمار بستری 5 نفر و قرنطینه زیر 50 نفر باشد. ...
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۶    
کلا م تازه | صبح روز گذشته یک دستگاه نوار قلب با حضور دکتر مظفری رئیس شبکه بهداشت و درمان، اعضای شورای اسلامی رادکان توسط خیر نیک اندیش نصرت بصیری به درمانگاه و مرکز خدمات درمانی رادکان اهدا گردید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر(پانا)_ سرپرست مرکز آموزشی درمانی تخصصی قلب بوشهر گفت اعتماد مردم به متخصصان و فراهم بودن زیرساخت ها و امکانات لازم زمینه ارتقای خدمات بیمارستان قلب بوشهر را فراهم کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی خواستار افزایش خدمات تامین اجتماعی در این شهرستان شد و گفت: احداث درمانگاه تأمین اجتماعی حق مردم همه بخش های دشتستان است.
گیل ابراز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدی گفت : به منظور اجرای دولت الکترونیک، سال جاری پروژه نسخه نویسی الکترونیک را با جدیت پیگیری می کنیم وشاهد کاهش تدریجی کاربرد دفترچه های کاغذی بیمه سلامت خواهیم بود . ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: تا تیر ماه به تدریج دفترچه های جدید دیگر چاپ نمی شود و تا حذف کامل دفترچه ها، دریافت خدمات درمانی بدون دفترچه هم انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی در منزل با کمک مراکز خدمات پرستاری همزمان با چهارمین موج شیوع این ویروس همه گیر نقش موثری در کمک به مدیریت درمان بیماری کووید 19 و پیشگیری از ازدحام بیماران در بیمارستانها ایفا کرده است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۸    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: 19 هزار واکسن در استان زنجان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی استان قزوین گفت: با کاهش تعداد بیماران بستری کرونا در استان، روند نزولی شیوع این ویروس در قزوین آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره بیمه سلامت شهرضا گفت: سازمان بیمه سلامت ایران در راستای خدمات بهتر و سریع تر به مردم، از اول اریبهشت 1400 اقدام به کاهش کاربرد دفترچه های خدمات درمانی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: با کاهش تعداد بیماران سرپایی و بستری مبتلا به کرونا در استان 9 شهرستان به وضعیت نارنجی(پرخطر) تغییر رنگ داد و تنها شهرستان بن در وضعیت قرمز(خیلی پرخطر) قرار دارد.