دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۹:۰۶Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات درمانی»

خانه ملت   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: از آنجا که هزینه درمان و بستری بیماران کرونا بسیار بالا است، کاهش تعرفه ها یا رایگان کردن خدمات درمانی برای افراد مبتلا به این بیماری ضروری است.
تامین اجتماعی   ۵ ساعت پیش    
سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت:با توقف فرآیند صدور دفترچه جدید برای بیمه شدگان و مستمری بگیران اصلی و تبعی تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی از ابتدای اسفند99 ارائه خدمات درمانی وارد فاز تازه ای شده است.
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پاسخ به این سؤال که "آیا تعارض منافع ارائه دهندگان خدمات درمانی را از موانع اجرای طرح نسخه الکترونیک نمی دانید؟" گفت: بعید می دانم که تعارض منافع و رانتی پشت پرده عدم اجرای نسخه الکترونیک باشد!
دیار آفتاب   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی اراک از ابتلای 11 نفر به ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی در استان مرکزی خبر داد.
بازتاب   ۸ ساعت پیش    
طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی که قرار بود زمینه ساز تسهیل در ارائه خدمات درمانی باشد، حالا با گذشت 10 روز از اجرای آن، بیش از همه موجب سردرگمی بیمه شدگان تأمین اجتماعی شده است؛ رویدادی غیر قابل قبول که علاوه بر سردرگمی ...
اخبار ملکان   ۸ ساعت پیش    
فرماندار ملکان گفت: درمانگاه تامین اجتماعی ملکان از اوایل بهمن ماه سالجاری گشایش یافته و به مردم این شهرستان خدمات درمانی ارائه می کند.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی می توانند با ارائه کارت ملی از خدمات درمانی و تشخیصی بدون دفترچه در همه مراکز ملکی و طرف قرارداد بهره مند و استحقاق درمان خود را از روش های مختلف استعلام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
وزارت بهداشت یمن اعلام کرد که توقیف کشتی های حامل مشتقات نفتی توسط ائتلاف سعودی و کمبود سوخت در بیمارستان های یمنی موجب توقف خدمات درمانی در برخی بخش های بیمارستان ها و به خطر افتادن جان هزاران یمنی شده است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ارائه خدمات درمانی تامین اجتماعی در بستر نسخه نویسی الکترونیک، یک تکلیف قانونی است و قانون همه دست اندرکاران خدمات درمانی را مکلف به اجرای نسخه الکترونیک کرده است.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
امیرعباس منوچهری استقرار سامانه نسخه الکترونیک را زمینه ساز ایجاد تحولات اساسی در خدمات درمانی عنوان کرد و افزود: در شهرهای فاقد مراکز درمانی ملکی تأمین اجتماعی، خدمات بستری بیماران به صورت رایگان ارائه خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
اندیمشک- سرپرست شبکه بهداشت و درمان اندیمشک گفت: یک تیم پزشکی برای خدمات درمانی با استفاده از بالگرد دانشگاه علوم پزشکی به مناطق سخت گذر بخش الوار گرمسیری اعزام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری از شناسایی 3 مبتلای به ویروس کرونایی جهش یافته انگلیسی در این استان خبر داد و گفت: این ویروس با انتقال عمودی به استان وارد شده است.
مدیرکل درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی، در ارتباط با نحوه ارائه خدمات درمانی بیمه شدگان تامین اجتماعی بعد از حذف دفترچه های کاغذی، توضیحاتی ارائه داد.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۳:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بنا بر اعلام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی در شبانه روز گذشته با فوت 4 بیمار جدید در استان تعداد فوتی های کرونا در استان به سه هزار و 629 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
با حضور کاروان سلامت جمعیت هلال احمر در یکی از روستاهای محروم سردشت روستا نشینان از خدمات درمانی رایگان بهره مند شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: با فوت چهار بیمار جدید در استان آذربایجان غربی تعداد فوتی های کرونا در این استان به سه هزار و 629 نفر رسید.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی همدان از عدم صدور دفترچه کاغذی جدید برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: از این پس بیمه شدگان سازمان با در دست داشتن یکی از مدارک شامل کارت ملی، شناسنامه یا دفترچه قبلی می توانند خدمات درمانی دریافت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیر خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی استان همدان گفت: بیمه شدگانی که برگه دفترچه درمانی آن ها تمام شده نیاز به تعویض دفترچه نداشته و با ارائه کارت ملی یا شناسنامه خود می توانند پذیرش شوند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه توسعه برنامه های آموزش سلامت در جامعه و محیط های کاری می تواند در پیشرفت و ارتقای سلامت و کاهش تقاضا و هزینه های خدمات درمانی بسیار مؤثر باشد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان.ها - رئیس سازمان تامین اجتماعی کاشان با بیان اینکه کاشان در نسخه الکترونیک جزء رتبه های برتر کشور قرار دارد، گفت: در استعلام بیمه ای بیماران هیچ محدودیتی نیست.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان با بیان اینکه سال گذشته بیش از سه میلیون و 800هزار نفر با مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد با تامین اجتماعی از خدمات درمانی ارائه شده بهره مند شدند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان اردبیل گفت: از امروز 640نفر این واکسن را دریافت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان - در حالی که اعلام شده خدمات درمانی بدون دفترچه بیمه در تمام مراکز درمانی انجام می شود، اما بیماران همدانی در این مراکز سرگردان هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس جدیدترین رنگ بندی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با زرد شدن رنگ شهرستان سامان، تعداد مناطقی که شیوع کرونا در آن در وضعیت خطر متوسط قرار دارد، به هشت شهرستان افزایش یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان قزوین گفت: از کل بستری های کرونایی استان فقط یک درصد آنها در بیمارستان های خصوصی و 78 درصد آنها هم در بیمارستان های دولتی قزوین بستری هستند.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۵:۵۵    
رئیس سازمان تامین اجتماعی لارستان روش های نحوه استعلام بیمه شدگان لارستانی از خدمات درمانی بدون دفترچه بیمه تامین اجتماعی را اعلام کرد. روح الله رحیمی در گفتگو باخبرنگار میلاد...
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی از انجام روزانه سه هزار تست کرونا در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۶    
دستگاه سی تی اسکن و دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان فاطمه الزهرا مینودشت با حضور استاندار گلستان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۰:۰۱    
با حذف دفترچه های کاغذی تامین اجتماعی تحولی جدید در شیوه بهره مندی از خدمات درمانی ایجاد شده است اما مردم نظرات متفاوتی در این مورد دارند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: ارائه کارت ملی بیمه شدگان به مراکز طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی برای دریافت خدمات درمانی کفایت می کند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان با اشاره به اهمیت موضوعات درمانی در استان اظهار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۳    
گروه استان ها رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان قزوین گفت: متاسفانه عدم استفاده مردم قزوین از ماسک در 3هفته اخیر 4برابر شده و از 12درصد به 49درصد رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از ارائه برخی خدمات درمانی به صورت نامحدود در بیمه تکمیلی جدید فرهنگیان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر کل رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش از ارائه 15 خدمت درمانی رایگان به فرهنگیان خبر داد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۷    
اتحاد خبر: سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک اظهار داشت: در راستای بهبود کیفیت، افزایش پوشش، سهولت و دسترسی و ارتقای خدمات درمانی قابل ارائه به 45 میلیون نفر از بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۲    
امروز در سراسر کشور کنگره شهید و همخوانی از شهدای شاخص و ایثارگر در دفاع مقدس برگزار شد و از خانواده های شهدای بهداشت و درمان که الگو و حماسه های ماندگاری در عرصه های خدمات درمانی بودند تشکر به عمل آمد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ایلام گفت: شهرستان های ایلام، چوار، آبدانان و دهلران در وضعیت زرد و سایر شهرستان ها در وضعیت آبی از نظر شیوع کرونا قرار دارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
هشتمین جلسه کارگروه خانواده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا با ریاست مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
افراد زیر پوشش تامین اجتماعی برای خدمات درمانی نیز به ارائه دفترچه ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی همدان از عدم صدور دفترچه کاغذی جدید برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: از این پس بیمه شدگان سازمان با در دست داشتن یکی از مدارک شامل کارت ملی، شناسنامه یا دفترچه قبلی می توانند خدمات درمانی دریافت کنند.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی گفت: بر اثر ابتلا به ویروس کرونا 2 نفر در طول 24 ساعت گذشته جان خود را در استان از دست دادند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
با اجرای طرح حذف دفترچه های کاغذی بیمه سازمان تامین اجتماعی برای برخی بیماران در مسیر دریافت خدمات درمانی اختلال به وجود آمده است. اختلالاتی که به نظر می رسد با وجود گستردگی چند ده میلیون بیمه شدگان، بازنشستگان و خانواده آنها در کشور پهناوری مانند ایران، طبیعی است ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: 6 نمونه مشکوک به کرونای انگلیسی در آزمایشگاه های استان زنجان بررسی شد که هیچکدام نمونه انگلیسی نبود.
مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران در آستانه میلاد باسعادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) با حضور در بیمارستان بازرگانان اتاق با نمایندگان گروه های پزشکی دیدار و بر تامین نیازها و رفع مشکلات موجود در این مرکز درمانی تاکید کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۲    
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: 98.4 درصد محصولات غذایی تولیدی استان دارای نشانگر های رنگی تغذیه ای هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در استان در هفته های اخیر بین 15 تا 18 درصد کاهش یافته است و این موضوع تهدید جدی برای شیوع ویروس جهش یافته کرونا در استان به شمار می رود.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
این کارکنان که 5 ماه حقوقی دریافت نکرده اند، می گویند: 20 ماه حق بیمه برای ما پرداخت نشده و 9 ماه بدون هیچ گونه دفترچه خدمات درمانی هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: 98.4 درصد محصولات غذایی تولیدی استان دارای نشانگر های رنگی تغذیه ای هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی لرستان گفت: زنان خانه دار و دانشجویان دانشگاه ها از اقشار مختلف جامعه هستند، که زیر چتر حمایتی تامین اجتماعی قرار گرفته و از خدمات درمانی و بیمه ای این سازمان بهره مند می شوند.
اقتصاد آنلاین / سالم خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: عدم پذیرش بیماران در مراکز درمانی و بیمارستان های طرف قرارداد تامین اجتماعی تخلف محسوب شده و مراکز بهداشت ودرمان موظف به پذیرش بیمار با کارت ملی هستند.