یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۱:۲۵Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات درمانی»

شفا آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عملکرد سازمان مبتنی بر اصل سه جانبه گرایی دولت، بیمه شدگان و کارفرمایان است و بدیهی است یکی از خدمات سازمان بیمه گر اجتماعی ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان تحت پوشش خود است.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی گلستان با اشاره به کاهش 10 نفری بیماران کرونایی بستری در این استان گفت: 124 بیمار کرونایی در مراکز درمانی گلستان بستری هستند.
آنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت:تبدیل ایران به یکی از پایگاه های دنیا در بحث گردشگری سلامت با راه اندازی مراکز پیشرفته در کشور و کشورهای اطراف حاشیه خلیج فارس از برنامه های مهم معاونت علمی است.
هورگان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۹    
تیم پزشکی درمانگاه شفا در روستای قلعه خواجه، خدمات درمانی رایگان ارائه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ارائه خدمات درمانی به 3 هزار و 750 ایثارگر در 6 ماه اول سال جاری انجام شده است.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره نحوه پیگیری دریافت خسارت فرهنگیان و دانش آموزان از بیمه تکمیلی توضیح داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
موسسه خدمات درمانی تهران بزرگ از اجرای طرح کلان یاسر و اعزام تیم های پزشکی و روانشناسی به محله هرندی تهران به مناسبت هفته بسیج خبر داد.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان از آغاز 30 پروژه بهداشتی و درمانی طی امسال در این استان خبر داد. به گزارش تمدن لر، علی فرهادی امروز چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل بیمه سلامت استان لرستان با اشاره به کارنامه 42 ساله نظام جمهوری اسلامی و اقدامات شایسته و بی نظیری که صورت گرفته ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر درباره نحوه برخوردار شدن بیماران از خدمات دارویی و درمانی هلال احمرگفت: بیماران نیازمند صعب العلاج در هر استانی که ساکن هستند به همراه مدارک خود به واحدهای استانی هلال احمر مراجعه کنند و بعد از ارائه مدارک و تائید آنها، مشمول دریافت خدمات بلاعوض می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۷    
گنبدکاووس- ایرنا- رامیان با حدود 90 هزار نفر جمعیت تنها 31 تخت بستری فعال برای ارائه بخشی از خدمات درمانی به بیماران دارد و به گفته رییس شبکه بهداشت و درمان آن مردم این شهرستان مجبور به تردد به سایر شهرهای شرق استان گلستان هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی همچنین به خدمات نهادها، وزارتخانه ها و خیرین در احداث و توسعه خدمات درمانی در مناطق مختلف کشور اشاره و خواستار عزم جدی آن ها برای استقرار این نوع خدمات در استان گیلان شد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
همه افراد برای داشتن دندان های سالم و لبخند زیبا به انواع خدمات درمانی و ترمیمی دندانپزشکی نیاز دارند. مراکز مختلفی تحت عنوان مرکز دندانپزشکی در کرج وجود دارند که با بهترین کادر و بروزترین امکانات می توانند سلامت دندان های شما را تضمین کنند. در نهایت لبخند زیبایی را به شما هدیه دهند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
شیراز - مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی و درمانی معاونت درمان علوم پزشکی شیراز از ارایه خدمات درمانی به هزار و 924 بیمار کلیوی در مراکز زیر مجموعه دانشگاه از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
شیراز - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از ارایه خدمات درمانی به بیش از 35 هزار بیمار مبتلا به دیابت در مراکز زیر مجموعه دانشگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت:بر اساس توافق انجام شده بیمه شدگان تامین اجتماعی در بیمارستان دولتی اروندکنار خدمات رایگان درمانی دریافت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی و توسعه بازار بیمه دی با بیان اینکه وضعیت مراکز درمانی و داروخانه هایی که پیش از این از دادن خدمات سر باز زده بودند، رو به بهبود است، گفت: تیم هایی برای بررسی رضایت مندی ایثارگران عزیز در مراکز درمانی مستقر کرده ایم.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
واریز حقوق آبان فرهنگیان با مزایای رتبه بندی و ترمیمی همکاران عضو صندوق بازنشستگی کشوری یا همان خدمات درمانی به شرح زیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۰    
رییس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: به مناسبت هفته بسیج ویزیت رایگان شهروندان و ارائه خدمات درمانی در درمانگاه شهید قهاری به مدت سه روز انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: به مناسبت هفته بسیج ویزیت رایگان شهروندان و ارائه خدمات درمانی به مدت سه روز انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: با پیگیری های صورت گرفته از سوی این دستگاه، یک مرکز متخلف و مداخله گر در امور پزشکی و درمانی در شهر گندمان پلمب شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بالارفتن هزینه های درمان، کمبود دارو، کاهش کیفیت خدمات درمانی در بیمارستان ها و... همه و همه دست به دست هم داده اند
شانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت رئیسه صندوق های بازنشستگی صنعت نفت، نشست با کانون های بازنشستگی را سازنده و با اهمیت خواند و گفت: از گفت وگو و طرح مسائل از سوی همکاران کانون ها استقبال می کنیم، زیرا یک خانواده هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-مدیرعامل انجمن خیریه بیماران کلیوی استان زنجان گفت: برنامه های حوزه پیشگیری در این انجمن با دقت و برنامه ریزی منسجم در حال انجام است و تاکنون دستاوردهای خوبی درزمینه بدست آمده است.
سینا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۷    
دکتر مهدی سیف سهندی، دبیر ستاد توسعه گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفتگو با سیناپرس گفت: ما اکنون در این حوزه فارغ التحصیلان طب سنتی و سلامتکده های طب سنتی داریم؛ این سلامتکده ها در سطح کشور وجود دارند و خدمات درمانی ارائه می دهند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی گلستان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون سه میلیون و 463 هزار دوز واکسن این بیماری در مناطق شهری و روستایی گلستان تزریق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
جانشین درمانگاه امام رضا (ع) بیرجند از ارائه خدمات درمانی رایگان به محرومان در درمانگاه امام رضا بیرجند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه حدود یک سوم بودجه تخصیص یافته به بنیاد شهید را در خصوص بیمه و خدمات درمانی که از ابتدای امسال معوق شده بود، پرداخت کرد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
دکتر بهرام عین اللهی در تماس تلفنی با رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز خواستار ارائه خدمات درمانی فوری و مطلوب به مجروحان جنایت تروریستی در ایذه شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی ،همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی با شعار (ما همانیم که می خوانیم ) ” ستاد اقامه نماز استان در هفته کتابخوانی با برنامه ریزی و همکاری دستگاههای اجرایی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی ستاد را برگزار نموده است و به همین منظور امروز پنجشنبه ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۱    
رئیس سازمان نظام پرستاری مشهد از افزایش شرکت های بدون مجوز ارائه دهنده خدمات درمانی و پرستاری در مشهد گلایه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۲    
معاون فنی مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت گفت: بر اساس جلسات کارشناسی بین وزارت بهداشت و وزرات دفاع مقرر شد ظرف یک ماه سازمان خدمات درمانی نیرو های مسلح به سامانه نسخه الکترونیک متصل شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس اداره بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد و بیمه اختیاری سازمان تامین اجتماعی ضمن تشریح نحوه بهره مندی از خدمات درمانی بیمه دانشجویی تامین اجتماعی گفت: سهم بیمه شده از هزینه درمان برای خدمات سرپایی 30 درصد و برای خدمات درمانی بستری 10 درصد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۳    
به همت گروههای جهادی خدمات درمانی در روستاهای دور آفتاده ی سرفاریاب ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۴    
خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی در کلینیک های دیابت خراسان جنوبی به بیماران قند خون ارائه می شود.
معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری به عوارض جدی نگرفتن صدور مجوز برای مراکز پرستاری در منزل پرداخت و گفت: جدی نگرفتن خدمات مراقبت پرستاری در منزل و نبود نظارت های دقیق همچنین سبب شده افراد پرستار نما و غیرمجاز که پروانه فعالیت ندارند به موضوع ورود کنند و بدون تخصص کافی اقدام به ارائه ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجزیه و تحلیل داده ها در سامانه تی تک، غافلگیری در حوزه تامین دارو را پذیرفتنی ندانست.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نصیرنیوز، هم اکنون تعداد 43 بیمارستان دولتی و غیردولتی با بیش از هشت هزار تخت برای جمعیت چهار میلیون نفری آذربایجان شرقی فعال است و به گفته کارشناسان امر و مسئولان حوزه بهداشت و درمان، این رقم برای مردم استان می تواند قابل قبول باشد، اما وقتی خدمات درمانی استان برای جمعیت بالغ بر 10 [...]
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۹   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجزیه و تحلیل داده ها در سامانه تی تک، غافلگیری در حوزه تامین دارو را پذیرفتنی ندانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل بیمه سلامت استان سمنان با بیان اینکه این بیمه 27 بیماری را پوشش می دهد، گفت: اوتیسم و انواع پیوندهای عضو به فهرست درمانی بیماری های تحت پوشش بیمه سلامت افزوده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تصادف یک دستگاه اتوبوس مسافربری با تریلی در کیلومتر پنج عقدا سبب مصدوم شدن 17 نفر شد که پس از دریافت خدمات درمانی 16 نفر از آنها ترخیص شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اقطار عنوان کرد: مراکز درمانی و کلینیک های ترک اعتیاد در ارائه خدمات درمانی و بازتوانی به زنان معتاد جامعه کارکرد زیادی نداشته اند و متاسفانه تعداد این مراکز درمانی که به زنان خدمات ارائه دهند در کشور کم است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۴    
نزدیک به یکصد هزار نفر از کارکنان بهداشت اسپانیا و حامیان مردمی آن ها، روز یکشنبه تظاهراتی را برای بهبود پرداخت ها در حوزه خدمات به کادر درمان و جذب نیروی بیشتر در این حوزه ترتیب دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۰    
ساکنان بافت قدیم شهرستان خرامه از خدمات تخصصی اردوی جهادی سپاه برخوردار شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۶    
کلیه خدمات درمانی مربوط به بیماران مبتلا به تالاسمی و چندین بیماری خاص دیگر در بستر بیمه سلامت رایگان است.
تیم پزشکان جهادی بدون مرز دانشگاه علوم پزشکی تهران به سرپرستی دکتر عمادی دارنده مدال صلح و فداکاری ژنو، با هدف ارائه خدمات درمانی به کشور زیمباوه عزیمت کردند.زز
مهرنما فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از تعطیلی یک مرکز خدمات درمانی غیرقانونی خبر داد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۴    
یک گروه جهادی با 150 پزشک متخصص و عمومی و با ابتکار و پشتیبانی و حمایت سازمان بنادر و دریانوردی پس از گذشت 4 روز ارائه خدمات درمانی رایگان به مدد جویان در مصلی آبادان به کار خود پایان داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
هوشنگ مهمدی کرتلایی پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این راستا گروه جهادی راه ایمان با حضور در دهستان پرجمعیت حسینی شادگان اردوی جهادی و درمانی برپا کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد از ارائه خدمات درمانی بهداشت به 350 بیمار در حاشیه سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به منطقه دیشموک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۶    
معاون امور توانمندسازی کمیته امداد امام خمینی (ره) تایباد گفت: بیش از 2 هزار مورد خدمات درمانی توسط یک گروه جهادی پزشکی به مددجویان این نهاد ارائه شد.