پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۳:۵۵Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمات درمانی»

به منظور ارائه خدمات درمانی و مشاوره ای مرکز تخصصی مغز و نوروتراپیی در شهر یاسوج افتتاح شد.
بسیج   ۶ ساعت پیش    
به مناسبت هفته دفاع مقدس موسسه خدمات درمانی بسیجیان استان بوشهر به کارمندان شهرداری و افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی شهر خورموج خدمات تخصصی رایگان ارائه دادند.(عکاس: عبدالرسول قاسمی)
موج   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر کل بازرسی استان قزوین و جمعی از معاونین این اداره کل،صفاری مدیرعامل شرکت شهرکهای استان قزوین از بخشهای مختلف کارخانه، خط تولید، میلگرد مفتول، و بخشهای درمانگاه دندانپزشکی و واحد آزمایشگاه مجتمع فولاد خرمدشت بازدید. و از نزدیک شاهد روند تولید و ارایه خدمات درمانی قرار گرفتند.
مدیرکل بیمه سلامت در بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت: 70 درصد جمعیت این استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در اجرای طرح مردم یاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) یک هزار بیمار سلماسی خدمات درمانی رایگان دریافت کردند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در پنجمین جلسه کمیته راهبردی شرکت، توجه به صادرات، حضور پررنگ در بازارهای بین المللی، توجه به معیشت و افزایش سطح خدمات درمانی و رفاهی کارکنان را ضروری دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۲    
مدیر عامل هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس به 106 نفر از روستاییان هامون خدمات درمانی رایگان ارائه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۳    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: در جنگ تحمیلی حدود 530 هزار نفر مجروح شدند که به آن ها خدمات درمانی داده شد. بالغ بر صد هزار نفر شیمیایی شدند و حدود صد هزار جراحی نیز در جبهه های جنگ انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۰    
بخشدار گافر وپارامون گفت: خدمات درمانی در این بخش با 2 پزشک به مردم داده می شودو تقاضا داریم تعداد پزشکان این بخش به چهار نفر افزایش پیدا کند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۰    
زنجان – به مناسبت هفته دفاع مقدس جهادگران سلامت با حضور در مناطق کم برخوردار زنجان به ارائه خدمات درمانی رایگان پرداختند.
پایان تیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۱:۰۹   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون دادستان کل کشور در نامه ای خطاب به رئیس سازمان امور مالیاتی خواستار رسیدگی جدی و فوری به موضوع دریافت هزینه ها به روش های غیرقانونی و فرار مالیاتی توسط برخی پزشکان و دیگر مشاغل شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان فارابی بستک در گفت وگو با صبح ساحل، ویژه ی بستک ضمن اشاره به طرح های توسعه ای بیمارستان گفت: بیمارستان فارابی از اردیبهشت سال 1394 با انتقال از بیمارستان فکری بستک رسما به بهره برداری رسید و با افزایش 32تخت مصوب درحال حاضر با 64تخت به بیماران خدمات درمانی ارائه می دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت البرز گفت: البرز میزبان دومین اجلاس مدیران کل منطقه 6 کشوری و مقامات ارشد سازمانی بیمه سلامت است و در صدد هستیم از این فرصت پیش آمده، بهترین نتایج را در جهت توسعه خدمات به دست آوریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
140هزار و 837 نفر از مددجویان مازندرانی از ابتدای سال تا پایان شهریورماه از خدمات درمانی بهره مند شدند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل زندان های استان تهران پیرو انتشار خبری با عنوان فوت زندانی فرامرز جاویدزاد به دلیل عدم ارائه خدمات درمانی در ندامتگاه اوین در برخی رسانه های معاند، توضیحاتی ارائه کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اشرف گنجویی از ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، توانبخشی و دارویی جمعیت هلال احمر کرمان به 168 هزار و 431 نفر در نیمه اول امسال خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: کمیته امداد استان مرکزی در پنج ماهه امسال 79 هزارو 133 مورد فرانشیز و خدمات ویژه درمان به نیازمندان ارائه کرده است.
گیلان صدر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر حسین ابراهیمی مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان عنوان کرد، به منظور ارائه بیشتر و بهتر خدمات درمانی به بیمه شدگان تامین اجتماعی و نیز حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با سومین مرکز جراحی و ناباروری در استان قرارداد همکاری انعقاد گردید. ...
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۳۸ سایت دیگر  
̄ 3 3⁄4 (Laryngoscopy) ́ 3 a ̈ 1 a μ a ̈ ̄ ̄ ́ ̄. ̄ 1 a ̈ a 3 3⁄4 ́ a 2 ̄ a 1 ̄ ̈ ́ 3 a ̄ 2 3 3⁄4 2 ́ a ̈ 3⁄4 3 a. 3⁄4 ́ 2 ̈ ̄ 3 a 3 a a 1 a ̄ 3 ̄ 3 a ̄ 3 a ̄ 3 a ̈ ̈ 3 a ̄ ̄ ̄ ̈ ̄ ̈ 3 3 ̈ 2 ́ ̄ ̄ 3 ̈ a ̄ ̄ ̄ ̄ ̄.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: اداره کل زندان های استان تهران در خصوص خبری که رسانه های معاند به آن پرداختند واکنش نشان داد و گفت: فوت زندانی فرامرز جاویدزاد به دلیل عدم ارائه خدمات درمانی در ندامتگاه اوین صحت ندارد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار فارس بر ضرورت تسهیل دریافت خدمات درمانی جانبازان تاکید کرد و گفت: با انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در مراکز درمانی و بستری دولتی بصورت تخصصی درمان جانبازان تسهیل شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مسئول امور بیماران خاص معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با بیان اینکه هم اکنون 4 هزار و 178 بیمار خاص و صعب العلاج و 2 هزار و 694 بیمار سرطانی در دانشگاه ثبت شده اند، گفت: این بیماران می توانند برای مقدمات دریافت خدمات درمانی با در دست داشتن مدارک به معاونت درمان دانشگاه مراجعه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر البرز گفت: امدادگران هلال احمر طی یک ماه گذشته به 40 مصدوم حوادث جاده ای این استان خدمات درمانی ارائه کردند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه رای زنی های مختلفی در زمینه ارائه بهتر خدمات درمانی برای ایثارگران در استان زنجام شده است گفت: طرح دارویار برای جانبازان 70 درصد در استان اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۱۰۵ سایت دیگر  
پیرو انتشار خبری تحت عنوان فوت زندانی فرامرز جاویدزاد به دلیل عدم ارائه خدمات درمانی در ندامتگاه اوین در برخی رسانه های معاند، روابط عمومی اداره کل زندان های استان تهران با صدور جوابیه ای درباره این خبر کذب واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس 534 نفر از بیماران استان خدمات درمانی، دارویی و ویزیت رایگان این جمعیت بهره مند شدند.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۲:۱۴    
بازتاب/دهیار شهرک شهید کشوری ایلام(سرطاف) گفت: نبود و کمبود پزشک و دارو در شهرک شهید کشوری، مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرده، هرچند در راستای کاهش این مشکلات و تأمین نیروی موردنیاز ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان-مدیرشبکه بهداشت و درمان تویسرکان گفت: هفت مرکز خدمات درمانی و دندانسازی در 6 ماهه اول سال 1402 در تویسرکان پلمب شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۳    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی گلستان گفت: بر اساس مصوبه کارگروه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مقرر است تا آزمایشگاه منطقه ای بررسی تاثیر آلاینده های مرتبط با ناباروری و مواد و محصولات تراریخته در گلستان ایجاد شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی، از حامیان موضوع خرید خدمات درمانی برای بازنشستگان تامین اجتماعی به شدت انتقاد کرد.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۳    
سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد. با گسترش اینترنت و فضای وب در بین اقشار جامعه، آگاهی مردم از جراحی های زیبایی و خدمات درمانی نیز افزایش پیدا کرده است ...
سیتنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۶    
اپلیکیشن خدمات درمانی آوی سال 2017 از سوی یک استارتاپ قطری و با پشتیبانی پارک علم وفناوری این کشور راه اندازی شد و اکنون در 175 کشور جهان 1.2 میلیون کاربر دارد که این اپلیکیشنِ مجهز به هوش مصنوعی، علاوه بر کارکردِ تشخیص بیماری، کاربر را به پزشکان متصل می کند و همزمان یک داروساز آنلاین هم هست.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
چهار تیم پزشکی به شهرستان سیریک اعزام شدند که تاکنون به هشت روستای بخش مرکزی شهرستان خدمات درمانی رایگان ارائه کرده اند. مختار سلحشور، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در این باره گفت ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۱    
مدیر خدمات درمانی بسیجیان استان زنجان گفت: عملیات عمرانی احداث درمانگاه بسیجیان شهرستان ابهر آغاز شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۹    
روزنامه پیام ما نوشت: نظام پرداخت، یکی از اهرم های کنترل مهم برای اصلاح نظام سلامت است. با توجه به بررسی لایحهٔ برنامهٔ هفتم در مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی پیش رو با سعید کارآموز، مدیر عامل اسبق بیمهٔ خدمات درمانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار میاندوآب گفت:یک بنیاد خیریه از ابتدای استقرار در میاندوآب تاکنون به یک هزار و 150 بیمار خدمات چشم پزشکی و به 850 بیمار خدمات دندانپزشکی ارائه داده است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بازنشستگان کشوری در مقابل صندوق بازنشستگی کرمانشاه تجمع کردند. به گزارش ایلنا، امروز سه شنبه 28 شهریور، جمعی از بازنشستگان کشوری از جمله فرهنگیان بازنشسته، مقابل دفتر صندوق بازنشستگی کشوری در کرمانشاه تجمع کردند. ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی سمنان از کمبود 110 نیرو و نیز پنج پایگاه اورژانس در شهرهای تحت پوشش این دانشگاه خبر داد و گفت: راه اندازی اورژانس ویژه بانوان از برنامه های این دانشگاه است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از انگجت، شرکت جنرال الکتریک هلث تصمیم دارد یک ابزار تصویربرداری اولتراساوند مجهز به هوش مصنوعی توسعه دهد که استفاده از آن ساده است و حتی تهیه کنندگان خدمات درمانی بدون آموزش می توانند آن را به کار گیرند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
با بهره برداری از خانه بهداشت روستای گوهرت بخش لیردف 500 نفر از خدمات درمانی مناسب بهره مند شدند.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۴    
با تلاش و پیگیری های طولانی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تهران و پس از 23 سال در راستای ارائه خدمات مطلوب و شایسته به هم وطنان گرامی احداث ساختمان جدید بیمارستان بهارلو در زمین متعلق به شرکت نفت در ضلع شمالی بیمارستان فعلی بهارلو کلید خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بهداری رزم ستاد کل نیروهای مسلح نحوه خدمت رسانی نیروهای مسلح به زائران اربعین حسینی را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عرب نیوز نوشت: سالانه هزاران فلسطینی برای درمان پزشکی که در سرزمین های فقیر فلسطینی در دسترس نیست از کرانه باختری و نوار غزه به اسرائیل می روند.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۲    
سرپرست مرکز آموزشی درمانی کارگرنژاد کاشان از انجام بیش از 4000 خدمات درمانی سرپایی در شش ماهه اول امسال در این مرکز خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بیمارستان های مشهد در ایام دهه پایانی ماه صفر به بیش از 5 هزار زائر امام رضا(ع) خدمات رسانی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۰    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم از ارائه خدمات درمان و امداد به زائرین امام رضا (ع) در طرح همسفران خورشید 8 در مشهد مقدس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم از ارائه خدمات درمان و امداد به زائرین امام رضا(ع) در طرح همسفران خورشید 8 در مشهد مقدس خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۲۹ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستان و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی زابل از ارائه خدمات درمانی به 1311 بیمار و مصدوم متاثر از پدیده طوفان در سیستان در روزهای اخیر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۱۲    
مدیر درمان تامین اجتماعی آذربایجان غربی گفت:روز ایمنی بیمار روزی برای تضمین خدمات درمانی ایمن است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۷    
فرمانده حوزه بسیج شهید عباسپور، صنعت آب و برق خوزستان گفت: گروه دندانپزشکی صنعت آب وبرق خوزستان با اعزام به منطقه رود زرد باغملک به 40 نفر از اهالی این منطقه خدمات درمانی ارایه کرد.