یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۱:۳۱Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازنشستگان»

نواندیش   ۱۲ دقیقه پیش    
ایلنا: گفتگوی رئیس سازمان تامین اجتماعی پیرامون: بررسی عملکرد سازمان تامین اجتماعی در دولت سیزدهم و بحث متناسب سازی حقوق بازنشستگان: برنامه هفتم در طی چند هفته گذشته ابلاغ شد و در قانون بودجه هم بحث متناسب سازی حقوق و کمک معیشت بازنشستگان پرداخته شده بود ...
نصر نیوز   ۱ ساعت پیش    
نصر: شرکت سیمان صوفیان اطلاعیه مهمی در خصوص شرکت تعاونی خاص کارگران و بازنشستگان سیمان صوفیان صادر کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: یکی از کلید های حل مشکل سازمان تامین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی در آینده و یا کاهش حجم مشکلات آنها، بحث اصلاح نظام حکمرانی درون سازمان و مقید کردن این نظام حکمرانی به رعایت شاخص های مربوط به حیات و ممات این مجموعه است.
اینتیتر   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تاریخ دقیق واریز حقوق بازنشستگان لشکری بانک سپه در تیر 1403 را در این مطلب مشاهده می کنید.
اینتیتر   ۶ ساعت پیش    
در این مطلب بخوانید: حقوق تیرماه 1403 بازنشستگان تامین اجتماعی کی واریز می شود؟+ جدول واریز حقوق بازنشستگان
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سعید تبریزیان با درخواست برگشت بیش از 200 قلم داورهای آزاد شده به چرخه دارویی سازمان تامین اجتماعی برای بازنشستگان گفت: بخصوص داروها ویتامین و مکمل ها برای بازنشستگان به قیمت 30٪ از کل قیمت دارو می تواند آنها را در تامین این داروها کمک بسیاری کند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
فتاحی بیان کرد: از رییس جمهور می خواهیم شخصی را سکان دارِ وزارت کار کند که به امورِ کارگران و بازنشستگان آگاه و دیدگاهش افزایشِ سیاست ها و قوانینِ حمایتی از کارگران باشد. فردی که بتواند ضمانت اجرای قانون کار را بالا ببرد و برای بازگشتِ امنیتِ شغلی به کارگران مسیرِ درستی طی کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۱:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه برای پرداخت حقوق نیازی به استقراض نداریم، گفت: بازنشستگان نگران متناسب سازی حقوق ها و صدور احکام نباشند.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در چین مهدکودک ها در حال تبدیل شدن به خانه سالمندان است. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، به نقل از فرانس پرس در یک مهدکودک سابق در شهر تائی یوان در شمال چین که اکنون به مرکز تفریحی بازنشستگان تبدیل شده است، سالمندان با آهنگ های خاطره انگیز به ابراز شادی می پردازند ...
ایثار   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مراسم تکریم از بازنشستگان بنیاد استان البرز با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به مناسبت روز خانواده و تجلیل از بازنشستگان برگزار شد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: باتوجه به این که احکام برنامه هفتم ابلاغ نشده مانده است، چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد، اظهار داشت: باید ابلاغ شود همسان سازی حقوق بازنشستگان زمانی که قانون ابلاغ شود اجرا خواهد شد اگر قانون برنامه هفتم ابلاغ شود حال با توجه به این که گفته می شود اصلاحیه ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان براساس برنامه توسعه هفتم و مصوبه دولت و تکلیف قانونی و مُر قانون انجام خواهد شد از این رو بازنشستگان نگرانی نداشته باشند.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یک فعال کارگری گفت: تعیین حقوق نه فقط مطابق با نرخ تورم، بلکه مطابق با نرخ سبد معیشت از مهم ترین خواسته های کارگران و بازنشستگان است. قانون در ماده 41 در رابطه با حقوق کارگران صراحت دارد و انتظار ما این است که در تعیین حقوق کارگران ماده 41 قانون کار مبنا قرار بگیرد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۹:۳۸    
واریز یک میلیون تومانی به حساب بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته در تیرماه تایید شد
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
علیرغم نامه رسمی دولت، یک میلیون تومان علی الحساب متناسب سازی به حساب بازنشستگان تامین اجتماعی واریز نشد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۸:۳۶   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه در تادیه بدهی، یکی از خوش حساب ترین دولت ها طی دولت های مختلف برای سازمان تامین اجتماعی، دولت مردمی سیزدهم است، گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون حدود 260 هزار میلیارد تومان از بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است و این موضوع ادامه دارد.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
صولت مرتضوی در تازه ترین اظهارنظر خود از واریز مبلغ سه میلیون تومان به حساب کلیه بازنشستگان کشوری، لشکری و تأمین اجتماعی خبر داد.
سلام نو / اندیشه معاصر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق بازنشستگان برای تمامی افراد اهمیت دارد و ذهن تمامی افراد را به خودش درگیر کرده است . در ادامه سعی داریم بروزترین اخبار از همسان سازی حقوق بازنشستگان را برای شما مخاطبین عزیز نبض بازار شرح دهیم.
اقتصاد آنلاین / مردم فردا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۶۵ سایت دیگر  
پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 31 شهریور 1402 صندوق، 35 هزار میلیارد ریال سود از سوی هیات امنا مصوب شد که در بین فرهنگیان عضو صندوق تسهیم شود؛ این رقم نسبت به دوره مشابه قبل 120 درصد رشد نشان می دهد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بعد از برگزاری مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 31 شهریور 1402، تصویب شد که از سوی هیات امنا 35 هزار میلیارد ریال سود صندوق تقسیم شود تا بین اعضای فرهنگیان صندوق توزیع شود؛ این افزایش 120 درصدی نسبت به دوره مشابه قبلی را نشان می دهد.