چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۱۸:۳۶Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازنشستگان»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: دولت نسبت به بازنشستگان تأمین اجتماعی بی تفاوت است.
خبرگزاری دانشجو   ۱ ساعت پیش    
استاد اقتصاد گفت: یکی از روش های توجیه هم نسبت دادن ریشه های تورم به افزایش حقوق و دستمزد کارکنان و بازنشستگان است در حالی که عملا این مساله ربطی به افزایش تورم در کشور ندارد.
طلا   ۱ ساعت پیش    
مدیر سازمان تامین اجتماعی: متناسب سازی حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از همین ماه اجرایی می شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و اجرای فوق العاده مناطق جنگی برای آنها شد.
دانا   ۲ ساعت پیش    
علی آذرپور گفت: پیگیری مطالبات بازنشستگان تامین اجتماعی و بحث فوریت همسان سازی حقوق به نسبت تورم موجود که به نحوی در کل کشور در حال مطالبه است در استان قزوین نیز از مطالبات ماست.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده مردم دهلران ، دره شهر ، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی خواستار افزایش رقم تسهیلات قرض الحسنه بازنشستگان تامین اجتماعی کشور شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس سازمان تامین اجتماعی گفت:سال گذشته مجموع اعتباراتی که برای پرداخت وام به بازنشستگان در نظر گرفته شد 2 هزار میلیارد ریال بود که امسال این مبلغ به 20 هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.
تامین اجتماعی   ۵ ساعت پیش    
جلسه دیدار و هم اندیشی در جهت بررسی مسائل و مشکلات همکاران بازنشسته و همچنین کانون کارگران بازنشسته زنجان با حضور مدیر کل تامین اجتماعی این استان و اعضای هئیت مدیره کانونها برگزار شد.
مجمع واردات   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اصلاح و صدور احکام جدید بازنشستگان تامین اجتماعی در اسفند ماه جاری خبر داد. محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در توئیتی نوشت: از تجربه همسان سازی بازنشستگان عزیز لشکری و کشوری که با همفکری آن ها این امر اجرایی گردید ...
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگان فولاد با حضور مقابل استانداری اصفهان و خوزستان به نحوه تخصیص بودجه سال بعد اعتراض کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۵ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اصلاح و صدور احکام جدید بازنشستگان تامین اجتماعی در اسفند ماه جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایلام-مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از افزایش 10 برابری پرداخت تسهیلاترض الحسنه به بازنشستگان کشور طی سال جاری خبر داد و گفت: طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان ظرف چند روز آینده اجرایی می شود
الف   ۶ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس با انتقاد از عملکرد دولت در اجرا نکردن قانون متناسب سازی حقوق شاغلین و بازنشستگان گفت: دولت به مدت چهار سال قانون متناسب سازی حقوق شاغلین و بازنشستگان را معطل نگه داشته و اجرا نکرده است.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی ساری گفت:جامعه بازنشستگان تامین اجتماعی از تبعیضات درون سازمانی نیز ضربه خورده است و بین بازنشستگان و سایر افراد تحت پوشش خود تبعیض قائل شده و در بخش هایی مانند درمان و ارائه خدمات بسیار کم لطف ظاهر شده است.
قم فردا   ۸ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، مهمترین تیتر های روزنامه های اقتصادی چهارشنبه سیزدهم اسفند ماه به بیان مسائلی همچون همسان سازی حقوق بازنشستگان از ابتدای 1400، افت قیمت سکه به کانال 10 میلیون تومانی، آزادسازی قیمت خودرو از سال 1400، بحران بدهی در انتظار اقتصاد، می پردازد. ...
شبکه ایران کالا   ۸ ساعت پیش    
روزنامه های اقتصادی امروز به موضوعاتی همچون همسان سازی حقوق بازنشستگان و توزیع کالاهای ضروری شب عید از 20 اسفند پرداختند.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
جدل بر سر حقوق 2.5 میلیون کارمند، اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از هفته آینده، مانکن های ابتذال علیه فرزندان ایران، روحانی: کولبری و سوخت بری در شان مردم نیست از عناوین روزنامه هاست.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سیداحمد حسینی می گوید: بازنشستگان سخت و زیان آور در انتظار دریافت مابه التفاوت در همین اسفند هستند.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رعایت شاخص های زیست محیطی منجر به رشد اقتصادی می شود ، 14 پروژه ملی و زیربنایی شرکت برق گیلان افتتاح شد ، جان باختن 1800 گیلانی بر اثر کرونا و همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از ابتدای سال آینده از عناوین روزنامه های امروز گیلان است.
خلیج فارس   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیر صندوق بازنشستگی کشوری نمایندگی استان بوشهر در نشستی به میزبانی اداره کل امور اداری و مالی استانداری گفت: دریافت اطلاعات ایثارگری به منظور اصلاح حقوق بازنشستگان آغاز شده و دستگاههای اجرایی می بایست اطلاعات لازم را از پرونده پرسنلی افراد استخراج و از طریق سایت sabasrm ...
کارشناس حوزه انرژی گفت: جایگاه های عرضه سوخت حقیقی که توسط بازنشستگان نفتی مدیریت می شوند، نباید به جای شرکت های صاحب نشان مالیات دهند.
معاون صندوق بازنشستگی کشوری: مشکل پرداخت کسورات بازنشستگان به دستگاه های محل خدمت به زودی مرتفع می شود.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز 13 اسفند در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود، مشاهده می کنید.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگان بسیاری از کشورها رفاه و معیشت مطلوبی دارند اما گزارش موسسه پژوهشی صبا نشان می دهد حقوق بازنشستگان کشوری فقط 68 درصد هزینه های خانوار را پوشش می دهد و تأمین اجتماعی ها بسیار کمتر...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر خانه کارگر لرستان گفت: به دنبال صدور احکام بازنشستگان مشاغل سختی و زیان آور، بر منبای 30 سال بیمه پردازی، آن ها منتظر هستند که مابه التفاوت مرداد تا اسفند هم بر مبنای همین روش روش، پرداخت شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۶:۲۶    
علت واریز نشدن ما به التفاوت متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری. ویدئو را مشاهده نمائید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در توییت اخیر خود نوشت: احکام جدید بازنشستگان تامین اجتماعی در اسفند ماه اصلاح و صادر می شود که در این امر از تجربه همسان سازی بازنشستگان لشگری و کشوری بهره گیری شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ؛ نشست هم اندیشی و تبادل نظر اعضای هیات رییسه فراکسیون کارگری با وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاونان و مشاوران ایشان در مورد مشکلات و مسائل کارگران و بازنشستگان برگزار شد . ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی گفت: ارائه خدمات مطلوب به بازنشستگان و مستمری بگیران به عنوان یکی از برنامه های مهم و اولویت دار سازمان تأمین اجتماعی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: قرار است در لایحه بودجه 1400 دولت را مکلف کنیم تا از محل فروش شرکت های دولتی و سهام و حق الامتیاز دولت، 90 هزار میلیارد تومان در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار دهد تا بازنشستگان بیشتر از این در فشار قرار نگیرند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۵۱   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیر کل مستمری های سازمان تامین اجتماعی از پرداخت حقوق اسفند بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان زودتر از موعد مقرر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از ابتدای سال 1400 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که از ابتدای سال 1400 همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام می شود تا علاوه بر امتداد مرحله اول این طرح در سال جاری، تبعیض موجود بین حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و سایر صندوق های بیمه ای کاهش یابد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۲۰    
نصف جهان: سازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: شرکت های سودجو و افراد شیاد با بیمه شدگان و بازنشستگان تماس می گیرند و به بهانه توقف انتشار دفترچه، کارت بیمه درمان طلایی، کارت هوشمند درمان، کارت تکمیلی درمان و .. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۴۷   + ۷۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان برنامه و بودجه خطاب به بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام کرد که احکام جدیدتان با اجرای همسان سازی، اسفندماه صادر می شود. محمدباقر نوبخت - معاون رییس جمهور - در توییت اخیر خود نوشت: از تجربه همسانسازی بازنشستگان لشکری و کشوری که با همفکری آنها این امر اجرایی شد ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس مجمع نمایندگان لرستان آخرین وضعیت همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی را تشریح کرد. به گزارش فکرشهر، یحیی ابراهیمی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر 150 هزار میلیارد تومان دولت در تبصره 2 بند واو پیشنهاد داده است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
صباغیان بافقی، نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس با اشاره بر لزوم توجه به وضعیت معلمان خرید خدمتی، گفت: هنوز بررسی لایحه بودجه 1400 به اتمام نرسیده و باید برای معیشت و حقوق اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه تدبیری بیاندیشیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل مستمری های سازمان تأمین اجتماعی از ترمیم حقوق بازنشستگان مشاغل سخت طی ماه جاری خبر داد و گفت: حقوق بازنشستگان سازمان زودتر از موعد پرداخت می شود ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: به همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران دقت کنید و تا تصویب بودجه تمام نشده، فکری به حال فاصله طبقاتی کنید.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۷   + ۴۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در حاشیه رونمایی از طرح اورژانس کسب و کار کشور در جمع خبرنگاران گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی از سال 1400 اجرا می شود. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی گفت: حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از ابتدای سال 1400 همسان سازی می شود.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۶    
وزیر کار سرانجام یک موضع صریح درباره ضرورت افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و رفع تبعیض حقوق این اقشار با همتایان دیگر خود که بازنشسته دیگر صندوق های بازنشستگی هستند، ابراز کرد، گرچه وعده رفع این تبعیض را به صورت کلی در سال 1400 داد. ...