شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۳:۲۱Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازنشستگان»

زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۶    
نائب کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: موضوعاتی از قبیل بررسی رتبه بندی و همسان سازی حقوق بازنشستگان در دستور کار بوده و پیگیری و رسیدگی می شود. محمد خدابخشی اظهار کرد: کمیسیون برنامه و بودجه موضوعات متعددی مانند همسان سازی حقوق بازنشستگان
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
یک شرکت خودروسازی اعلام کرده که 11 مدل خودرو را به صورت اقساط به بازنشستگان خواهد فروخت. اما چه کسانی می توانند در این طرح مشارکت داشته باشند و چه خودروهایی در این طرح وجود دارد؟
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۰   + ۴۶ سایت دیگر  
بازنشستگان و مستمری بگیران می توانند از تسهیلات 100 میلیون تومانی تأمین اموال، تعمیرات اساسی و بازسازی کامل واحد های مسکونی استفاده کنند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۲    
بازنشستگان و مستمری بگیران می توانند از تسهیلات 100 میلیون تومانی تأمین اموال، تعمیرات اساسی و بازسازی کامل واحدهای مسکونی استفاده کنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: بازنشستگان و مستمری بگیران می توانند از تسهیلات 100 میلیون تومانی تأمین اموال، تعمیرات اساسی و بازسازی کامل واحد های مسکونی استفاده کنند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۶۸ سایت دیگر  
از جمعیت 350هزار نفری بازنشستگان و مستمری بگیرا ن تحت پوشش اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ 32 تعداد هزار نفر را زنان بازنشسته تشکیل می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
یک فعال کارگری با بیان اینکه بخش اعظمی از هزینه های روزمره کارگران و بازنشستگان به هزینه های درمان اختصاص دارد بر لزوم حمایت بیمه ها بعد از بازنشستگی افراد تاکید کرده و می گوید: اگر کارگری بعد از 30 سال بازنشسته شود با حقوق بازنشستگی نمی تواند امرار معاش کند و هزینه های درمانی خود را بپردازد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۳    
رکنا:علی حسین نژاد با بیان اینکه شهرداری رشت بدهکارترین کارفرمای استان با قریب به هشتاد میلیارد تومان دیون معوق است افزود : حق بیمه ماهانه کارکنان شهرداری نیز خود رقمی چند میلیارد تومانی است که علیرغم تمامی مشکلات موجود از قبیل تاخیرها یا عدم پرداختها بابت انجام تکالیف قانونی از سوی شهرداری ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
در طرح کرامت بازنشستگان و مستمری بگیران بانک رفاه و سازمان تامین اجتماعی می توانند با ارائه 2 ضامن کسر از حقوق و یک فقره چک ٬ وام تا سقف 100 میلیون تومان با اقساط 48 ماهه دریافت کنند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۱    
از تعداد 175000 مستمری بگیر تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان ، یکصد هزار نفر را بازنشستگان تشکیل می دهند . به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی حسین نژاد ...
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: هم اکنون آموزش و پرورش استان، هشت هزار و 600 نفر کمبود نیروی انسانی دارد که با استمرار کار بازنشستگان و حق التدریسی ها پوشش داده شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران گفت: سال گذشته به بازنشستگان تامین اجتماعی مبلغ 5 میلیون تومان وام پرداخت شد که امسال این رقم افزایش یافته است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۱    
در پی درخواست یکی از شهروندان در خصوص حمایت های درمانی از فرهنگیان و بازنشستگان فرهنگی شهرستان این موضوع توسط خبرنگار میلاد لارستان از مهدی اسماعیلی مدیر آموزش و پرورش...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۱    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: اعتبارات، حقوق و پاداش آموزش و پرورش به صورت ملی است و پاداش بازنشستگی فرهنگیان بصورت ملی پرداخت می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
صندوق های بازنشستگی بیشتر خط کش دولت ها در حوزه اقتصادی محسوب می شوند تا یارِ بازنشستگانِ زیر خط فقر؛ هرچند این امر موجب نمی شود که نمایندگان مجلس به جای بررسی عملکرد دولت ها در صندوق های بازنشستگی و ارجاع پرونده های تحقیق و تفحض از آنها به دستگاه های نظارتی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تصمیمات نمایندگان مجلس موجب منتفع شدن خودی ها می شود و در مقابل، جمعیت بزرگ بازنشستگان که گروه نیازمند جامعه هستند و برای نمایندگان خودی محسوب نمی شوند، بی نصیب می مانند. بعد توقع دارند کارگران و بازنشستگان معترض نشوند؛ خودشان با این تصمیمات دوگانه به اعتراضات کارگران و بازنشستگان دامن می زنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۴۱    
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی از افزایش حدود 2400 میلیارد تومانی منابع وام بازنشستگان نسبت به سال گذشته خبر داد. ( منبع )
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۱۵    
به همت کانون پیشکسوتان ناحیه مقاومت بسیج دهاقان و همچنین با همکاری کانون بازنشستگان نیروهای مسلح استان اصفهان مراسم تجلیل از پیشکسوتان نیروهای مسلح در محل نمازخانه این ناحیه برگزار گردید.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۱۵    
به گزارش خبرگزاری بسیج از بویین میاندشت همایش ویژه بازنشستگان و بازنشستگان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویین میاندشت با حضور مسئول کانون بازنشستگان استان اصفهان برگزار گردید.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۶    
شفقنا- جمعی از فرهنگیان در اعتراض به وضعیت شغلی خود در مقابل ساختمان مجلس اعتراض کردند. به گزارش شفقنا، خواسته فرهنگیان همسازن سازی حقوق معلمان با حداقل 80 درصد هیئت علمی ، جداسازی نظام پرداخت معلمان از کارمندان و ایجاد نظام پرداخت جدید مطابق سند تحول و توجه به معیشت بازنشستگان عنوان شده است. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، مجید بیکی امروز (23 شهریور) در مراسم تجلیل و تکریم بازنشستگان و کارکنان فرمانداری نهبندان که با حضور معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد، اظهار کرد: دغدغه های منابع انسانی به عنوان ارزشمندترین منابع هر سازمان و جامعه ای باید مورد توجه همه باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر 31تن از نمایندگان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره ضرورت پرداخت مزایای فوق العاده به بازنشستگان تأمین اجتماعی را قرائت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام عضو هیات رئیسه مجلس، لایحه متناسب سازی حقوق بازنشستگان با 90 در صد حقوق شاغلان اعلام وصول شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۳۹ سایت دیگر  
طرح الزام به ارائه کمک های بشردوستانه به مردم یمن و طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان اعلام وصول شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی خواسته های خود را از دولت جدید در قبال کمک به استمرار اجرای متناسب سازی و ترمیم مستمری برشمردند.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به پرداخت بیش از 100 هزار فقره وام 7 میلیون تومانی به بازنشستگان تامین اجتماعی، از افزایش حدود 2400 میلیارد تومانی منابع وام بازنشستگان نسبت به سال گذشته خبر داد و اعلام کرد که تا پایان سال 2600 میلیارد میلیارد تومان تسهیلات به بازنشستگان پرداخت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۶    
به دنبال انتشار شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر انتفاع تامین اجتماعی از کرونا به دلیل فوت تعدادی از بازنشستگان، سازمان تأمین اجتماعی ضمن تکذیب این مطالب تأکید کرد، بحران جهانی کرونا در هر دو حوزه منابع و مصارف تأثیرات منفی قابل توجهی بر سازمان داشته است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۶    
برخی از بازنشستگان فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به تأخیر در دریافت پاداش بازنشستگی خود ابراز نارضایتی و خواستار رسیدگی مسئولان استانی و کشوری شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تامین اجتماعی، گفت: باید بیمه شدگان، کارفرمایان و بازنشستگان به آنچه که شایسته آن هستند، برسند. برای این منظور زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری که ما را به عدالت می رساند را تکمیل خواهیم کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
در سومین جلسه کمیسیون نظارت و بررسی شکایات شورای اسلامی شهر ساری، بر ضرورت پرداخت مطالبات بازنشستگان و اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در ساری تاکید شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار اختصاص ردیف اعتباری ویژه برای همسان سازی حقوق بازنشستگان را خواستار شد و با تاکید بر ارائه خدمات درمانی رایگان به کارگران، گفت: اگر تامین اجتماعی خدمات درمانی خوبی ارائه بدهد کارگران دیگر به بیمارستان خصوصی مراجعه نمی کنند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتصاب میرهاشم موسوی به عنوان سرپرست سازمان تامین اجتماعی، فصلی تازه برای کارگران، بازنشستگان و کارفرمایان به عنوان شرکای اجتماعی اصلی این سازمان، در تقویم کشور گشود. ...
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اهمیت نظارت بر مراکز تجمیعی واکسیناسیون، بر ضرورت تشکیل تیم های بازرسی تاکید کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۴    
رکنا: پرداخت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در ماه شهریور از بیستم این ماه آغاز شد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دولت روحانی و بطور خاص وزارت رفاه در آخرین روزهای تحویل وزارت، شروع به صدور احکام و انتصابات شائبه برانگیزی کرده است که هوشیاری دولت کنونی و وزیر رفاه را می طلبد. خدمت رسانی به بازنشستگان با قوت بیشتری ادامه می یابد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
بازنشستگان می گویند امیدواریم پاداش پایان خدمت ما تا پایان شهریور پراخت شود.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۸    
مدیر کل تامین اجتماعی کردستان در دیدار با رئیس و اعضاء هیات مدیره کانون بازنشستگان شهرستان سقز در محل این کانون، تعامل و همکاری خوب کانون بازنشستگان استان را در جهت پیگیری مطالبات بازنشستگان بسیار مهم و حائز اهمیت دانست. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه رئیس سازمان برنامه و بودجه از انقباض در سیاست های مالی خبر داده است، تاکید کرد: کمیسیون برنامه و بودجه تذکر داد که اگر انقباضی قرار است اتفاق بیفتد به هیچ وجه نباید لطمه به حقوق کارمندان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
ایلنا : مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در قالب گزارش به بازنشستگان ارجمند که در صفحه اینستاگرامی خود منتشر می کند، با بیان اینکه برخلاف آنچه گفته می شود صندوق بازنشستگی کشوری ورشکسته نیست تاکید کرد: توسعه اقتصادی و بهبود بنگاه داری یکی از راهبردهای اصلی صندوق بازنشستگی از بهمن 98 تاکنون بوده است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار با بیان اینکه دستمزد موجب افزایش تورم نمی شود، گفت: جامعه کارگری خواهان مهار تورم و تثبیت قیمت ها است و تا زمانی که کنترلی روی تورم نداشته باشیم، افزایش دستمزد کمکی به بهبود معیشت و سفره کارگران و بازنشستگان نمی کند. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بازنشستگان می توانند جهت دریافت کارت جدید حقوقی خود به شعب بانک صادرات مراجعه فرمایند.
بام میبد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۰    
فرماندارمیبد در جمع پیشکسوتان بنیاد فرزانگان اندیشه گفت: بازنشستگان و پیشکسوتان الگوی خوبی برای جوانان هستند و باید در این شرایط که جامعه به فرهنگ عمیق سبک زندگی اسلامی نیاز دارد جوانان را در عبور از مسائل و مشکلات یاری کرد. ...
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یک بازنشسته کارگری خواهان تطابق مزد و مستمری با نرخ دلار شد چون قدرت خرید به نرخ دلار وابسته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهر سالم از آمادگی این شرکت برای واکسیناسیون خانواده های بازنشستگان شهرداری تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۷    
ایسنا/اصفهان رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان با اشاره به اینکه صندوق بازنشستگی فولاد به جای همسان سازی، اقدام به کمسان سازی کرده است، گفت: در حال حاضر حدود 25 درصد حقوق بازنشستگان صندوق فولاد کمتر از عددی است که در همسان سازی باید لحاظ شود.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از روز گذشته شروع شده و براساس روال ماه های گذشته تا پایان ماه همه ی بازنشستگان حقوق شهریور خود را دریافت می کنند. همچنین سه نوع وام برای بازنشستگان وجود دارد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
گزارش های رسیده حاکی از آن است که برخی فروشگاه ها در حال سوء استفاده از وام خرید لوازم خانگی اختصاص یافته به بازنشستگان هستند. ایسنا نوشت: یک فرد بازنشسته در تماس با این خبرگزاری گفت که برای استفاده از وام 50 میلیون تومانی خرید لوازم خانگی مخصوص بازنشسته ها اقدام کرده اما در این طرح یک نوع ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری درباره نحوه مراجعه بازنشستگان برای دریافت کارت های عکسدار بانکی بازنشستگان این صندوق توضیحاتی داد، بازنشستگان 5 ماه مهلت دارند برای دریافت کارت های عکسدار بانکی اقدام کنند.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با استقبال از طرح خرید اعتباری و خرید اقساطی در قالب عضویت در باشگاه مشتریان فارا تاکنون قریب پنج هزار میلیارد ریال از تسهیلات این شرکت بهره برده اند. ...